Wandeling museum 't Freulekeshuus paashaaszoeken.nl Ingezonden Apotheken onder de loep II PEEL EN MAAS doe mee en maak ITi kans op een ipod shuffle! Thuiszorg nodig? Bel 0478-526262 PEEL EN MAAS Donderdag 22 maart 2007 - Pagina 7 Politiek sceptisch:'Zoveelste poging centrumondernemers in beweging te krijgen' De politiek geeft het Innova tiefonds Centrum Venray het voordeel van de twijfel. Jaar lijks stelt de gemeente 60.000 euro beschikbaar voor activi teiten die het winkelcentrum attractiever moeten te maken. Het doel van de pas opgerichte stichting is het recreatief win kelen en de verblijfskwaliteit te bevorderen en de positie van ondernemersvereniging Venray Centraal te verstevi gen. De gemeente wil maximaal vier jaar in de buidel tasten. Daarna moeten de centrumonderne mers op eigen kracht verder. Voor iedere euro die Venray Centraal besteedt aan een attractiever cen trum, legt de gemeente twee euro bij. Tot een maximum van 60.000 In de maanden april en mei hou den de Limburgse GGD'en weer hun jaarlijkse hepatitis A- en B-vac cinatiecampagne voor jongeren van een tot en met vijftien jaar. Zo betalen zij in die maanden voor de vaccinatie hepatitis A 25 euro en voor de combinatieprik Hepatitis A en B 38 euro. De vaccinatie richt zich op jongeren, omdat deze de ziekte sneller verspreiden vanwege Smaal Pedje Na de berichtgeving in de Peel en Maas over het nostalgische en unieke karakter van het Smaal Pedje en het onbegrip over de voorgenomen sluiting door de gemeente, wil ik als aan wonende een realistischer beeld schetsen. Een onopvallend pad, deels afge zet met schuttingen. Helemaal niet meer zo'n fraay gezicht als het in vroegere tijden ongetwijfeld zal zijn geweest. Een pad vol hon- depoep, glasscherven en andere vuiligheid. Een doorgang waarin geregeld dingen gebeuren die het daglicht niet verdragen kunnen (drugs, vieze mannen) en waar je kinderen niet alleen doorheen wilt sturen. Om niet te spreken over overlast door hangvolk. Een pad dat bovendien functieloos is geworden na de verplaatsing van de Petrus Banden school 4,5 jaar geleden en dat nog maar zeer beperkt wordt gebruikt. Natuurlijk moet het historische karakter van Venray waar mogelijk behouden blijven, maar wat is er over van het historische karakter van het Smaal Pedje? Los van de vraag of dit paadje echt wel eeuwenoud en zo historisch is. De gemeente maakt een verstandige keuze om veiligheid en het terugdringen van overlast prioriteit te geven. Een beslissing die door veel buurtge noten wordt ondersteund. T.F. Eibers, Venray euro per jaar. De stichting is opgericht door drie partijen. Wethouder Lei Heidens (Economische Zaken) namens de gemeente, voorzitter Jan Vlinkenvleugel van Venray Centraal en Theo Swinkels, voor zitter van het gebiedspanel cen trum. In de commissie Middelen waren de reacties overwegend positief met een kritische onder toon. Want talloze initiatieven en projecten strandden in het ver leden door een gebrek aan een heid en bereidwilligheid bij de centrumondernemers. "Dit is de zoveelste poging de ondernemers in beweging te krijgen", zei Bert Linskens (PvdA). "We zullen het dan ook kritisch volgen." Linskens wees op de mogelijke tweespalt. de intensievere contacten. Hepa titis A (besmettelijke geelzucht) is een infectie van de lever waarmee kinderen besmet raken tijdens een zomervakantie in bijvoorbeeld Tur kije, Marokko of Egypte. Besmet ting kan plaatsvinden door het eten van besmet voedsel of het drinken van besmet water. Kinde ren kunnen het virus op school of kinderdagverblijf verspreiden. Ontmoetingsplek In de vroege ochtend wanneer ik mijn dagelijkse wandeling maak kan ik genieten van de ontwaken de natuur, de frisse buitenlucht, zingende vogels, spelende konij nen die zich terugtrekken in hun holletjes, eekhoorntjes die van boom naar boom springen en als ik geluk heb laten de reeën zich soms zien. Dit dagelijkse schouw spel werd deze week echter wreed verstoord. Een grondwer ker en af- en aanrijdende zandau- to's maakte 's morgens om 07.00 uur al een hels kabaal waardoor er geen vogel meer te horen was en dieren een veilige plaats zoch ten. De open plek in het bos, waar eerst het oude zwembad lag werd afgegraven, de hele graslaag inclusief zand werd er afgehaald. Het gemeentebestuur is kennelijk niet op de hoogte van de sociale functie van deze plek. Het is een ontmoetingsplek van honden met hun baasje, speelplaats voor kin deren, lesplaats voor mensen die het Nordic Walk onder de knie willen krijgen, warming up plaats voor joggers en hardlopers, een mooi terrein voor veldrijders, een ideale plek voor de ruiter die er zijn paard wil laten draven, in de zeldzame winters dat er sneeuw valt kan men er nog sleetje rijden en een heuse sneeuwpop rollen, in de zomer is het een picknick plaats voor allochtonen vrouwen met hun kinderen, kan men dicht Want slechts 30 procent van de centrumondernemers is lid van Venray Centraal. Deze beperkte groep moet wel het geld ophoes ten waar de andere 70 procent van meeprofiteert. Daarom is een toename van het ledenaantal essentieel. Voor een grotere finan ciële armslag en om meer draag vlak en mankracht te krijgen. De te subsidiëren activiteiten kunnen uiteenlopen van kleine tot grootschalige evenementen. Het is tevens een stimulans voor particu lier initiatief. Het bestuur van het fonds beoordeelt de aanvragen. Rein Dupont (CDA): "Dit is het zoveelste initiatief in een lange rij. We hopen dat deze opzet wel slaagt." De lokale partijen Samen werking en Lokaal Aktief konden instemmen met het fonds. "Na alle eerdere pogingen hopen we dat Vandaar ook dat de GGD'en aan dacht vragen voor deze campagne via (onder andere) de lokale basis scholen. Hepatitis B is net als hepa titis A een infectie van de lever. Het wordt voornamelijk opgelopen via bloed-bloedcontact (zoals bij voorbeeld bij ziekenhuiscontact in het buitenland, onveilig tatoeëren, piercen of prikken aan een vuile naald) of onveilig seksueel contact. bij huis een ballonvaart maken, kan de jeugd bij een vuurtje een jointje roken en een biertje drin ken, een enkeling beoefend er een Chinese bewegingskunst of medi teert onder een boom bij de opko mende zon. Ook heeft deze plaats al enkele malen gefungeerd als alternatieve kampeerplaats.Terwijl ik dit schrijf krijg ik nu al heimwee naar deze plek. Ja, ook een kale plek midden in de natuur kan een sociale functie hebben. Waar moe ten al deze mensen naar toe? Waar moet nu weer overlast komen? Onze bestuurders vinden het ken nelijk belangrijker dat er weer stuifduinen komen, die overigens links en rechts van deze plek ook nog aanwezig zijn. Is het nu wer kelijk belangrijk dat die duinen er komen en moet er zo nodig kunst midden in het bos? Wie is gebaat bij dit alles? Heeft de gemeente geld over? In ieder geval is Maes- sen er weer eens mee geholpen, die heeft het zand er eerst naar toe mogen brengen en nu mag hij het weer weghalen, hoe word je miljo nair. De huidige regering trekt het land in om te zien wat er onder de mensen leeft, men wil het beleid meer laten aansluiten bij wat de burger wil, deze kans heeft het bestuur van Venray zeker aan zich voorbij laten gaan.Jammer!!!! R. Oudenhoven, Venray Bom onder Venray Als gevestigd Brabander voel ik me bijzonder thuis in Venray. "De Brabander", een nieuwe moderne wijk in het gezellige Venray, een wijk waar jaren geleden zorgvul dig in de bodem is gezocht naar "oorlogsmateriaal". Een onderzoek waarbij de gemeente Venray als opdrachtgever tijd noch geld heeft gespaard om het gebied te ont doen van mogelijk oorlogstuig uit WO-II. Het gebied is destijds her- het nu wel lukt. Het bedrijfsleven zal er ook geld in moeten ste ken", zei Hans Janssen Groesbeek (inVENtief). Frans van der Kruijf (WD) sprak van een prima initiatief. "Het succes wordt bepaald door de inzet van de middelen", aldus WD'er die evenals inVENtief na één jaar de behaalde resultaten wilde zien. "Het is zorgelijk dat slechts 30 procent lid is van Ven ray Centraal. We moeten voorko men dat de meeste ondernemers alleen maar meeliften. Na vier jaar moet de stichting verder zonder steun van de gemeente. Daarom moet de ondernemersvereniging fors groeien." Linskens (PvdA): "De toename van het ledenaantal is inderdaad de succesfactor." Wethouder Heidens (CDA) kon De hepatitis B vaccinatie is dus ook een verzekering voor de toekomst. Terwijl men van hepatitis A vrijwel altijd geneest geldt dit niet altijd voor hepatitis B. Hepatitis B is in veel Europese landen al een stan daardvaccinatie bij kinderen. In Nederland is deze vaccinatie niet standaard opgenomen in het rijks vaccinatieprogramma (RVP). Kin deren zijn na twee prikken (waar metisch afgesloten voor dit onder zoek. Wat schetst mijn verbazing er zijn vorige week toch nog 2 granaten gevonden, mogelijk niet de laatste in dit gebied. Volgens projectleider Patrick Schoenma kers bron de Limburger zijn deze granaten gevonden tijdens graafwerkzaamheden in een grep pel naast de Broekweg, en zijn ze derhalve in het bodemonderzoek van enkele jaren geleden "onop gemerkt gebleven". Immers, er is voornamelijk gezocht op aanstaan de bouwlocaties, dit is naast de bestaande wegen, niet in greppels naast deze wegen". Deze jongen heeft echter zijn jeugd doorgebracht in Venray- Noord, de buurt rond de Broek- weg, de buurt van "de Markies" en het altijd aanwezig stof van deze onverharde weg. Dit geeft op onderdelen andere inzichten in de geschetste situatie.Allereerst is de huidige Broekweg deels verlegd in verband met verkaveling van nieu we woningbouw aan deze van oudsher "stoffige weg". De bom men hebben dus niet altijd langs de Broekweg gelegen, doch voor de verlegging op enige afstand hiervan. Verder waren er bij de "oude Broekweg" geen greppels. Deze zijn recent aangelegd door de gemeente Venray, ze worden nu "Wadi" genoemd, dit is een "ver diepte grasgoot" waarin het regen water in de bodem infiltreert. Maar toch, we hebben het geluk gehad dat niet C. Nelissen de bom men heeft gevonden. Dan waren ze mogelijk persoonlijk door C. op de kamer van onze burgervader Jos Waals "onze Jos" gedeponeerd. Dit zou tot nog meer consternatie heb ben geleid, en wellicht een nieuwe "ontploffing" hebben veroorzaakt. Aan de andere kant is het gemeen tehuis toch aan een verandering toe, er moet iets gebeuren met deze verouderde kloosterhuisves- de scepsis van de commissiele den wel begrijpen. "Want er is inderdaad al vaker geprobeerd het winkelcentrum nieuwe impulsen te geven. Toch is het de moeite waard dit innovatiefonds te steu nen." Heidens wees op het geringe draagvlak van Venray Centraal. "Slechts 30 procent is aangeslo ten. Dat is veel te weinig. Er is een breder front nodig om gezamen lijk krachtiger op te treden. We moeten ondernemers stimuleren lid te worden. 'Freeriders' dienen we te voorkomen." Volgens Hei dens moeten de centrumonder nemers nu het voortouw nemen. "Want het gaat om hun boterham. Subsidiëring kan niet blijvend zijn. Het doel is dat het fonds straks op eigen benen staat." minimaal zes maanden tussenzit) ten minste vijftien jaar en waar schijnlijk levenslang beschermd tegen hepatitis A en in geval van de combinatieprik ook tegen hepa titis B. Een afspraak maken voor vaccinatie kan via www.ggdnml.nl. of telefonisch tussen 9-00 en 12.00 uur bij de GGD Noord- en Midden- Limburg, tel. (077)8504848, keuze nummer 1 (Venlo). ting Over de nieuw- of verbouw van het gemeentehuis hebben we als Venraynaren wel 40-duizend meningen. In mijn ogen dienen het college van B&W evenals de amb tenaren de dienstverlening aan de burgers zo effectief mogelijk uit te kunnen voeren. Ik begrijp via de media dat dit niet meer moge lijk is binnen de huidige indeling en inrichting van het bestaande gemeentehuis. In mijn ogen is nog meer investeren in verbouw geen optie, doch wederom een desin vestering en uitstel van executie tot latere nieuwbouw. Ook de mogelijkheden tot efficiënte kan toor- en vergaderruimtes lijkt me middels verbouw onmogelijk in de huidige situatie. Als inwoner van een gemeente van bijna 40.000 inwoners mag ik toch een mooi, nieuw een effi ciënt gemeentehuis verwachten. Daarom dus "de bom" onder de verbouwplannen van het bestaan de gemeentehuis, natuurlijk niet onder het pand zelf. Een monu mentaal pand, waarin ik in de jaren '70 nog onderricht heb mogen ontvangen in de vakken Aardrijks kunde, Geschiedenis en Gods dienst nu Levensbeschouwing een pand met zijn monumentale Engelse tuin evenals zijn centrale positie in het centrum van Venray. Een nieuwe bestemming zal zeker gevonden worden. Venray, durf te investeren in een nieuw en modern gemeentehuis, "de bom eronder"succes Wil Coopmans Het groene goud Weg met de hennepteelt! Natuurlijk help ik mee! Dit mag niet, kan niet, regels zijn regels. Echter, als iemand uit huis gezet wordt omdat hij hennepplanten is huis heeft, dus 'verplicht' op straat moet leven, krijgen we dan niet In aansluiting op de tentoon stelling 'Kijken naar Venrayse wijken' houdt museum 't Freu lekeshuus enkele wandelingen door het centrum van Venray. Namelijk op de eerste zondag in april en de eerste zondag in mei. Met veel aandacht voor de architectuur en de geschie denis van de oude en moderne gebouwen. Onder leiding van kunsthistoricus Harrie Vriens komt u vele bijzonderheden te weten over de diverse oude gebouwen, die beeldbepalend zijn voor de het centrum. Wist u dat er vroeger in het cen trum een motorfietsenfabriek De Vulkaan gevestigd was? En wat hebben Venrayse dames te maken met Griekse dames? Gids Vriens neemt u mee langs moderne hoven, deftige huizen, verborgen tuinen en oude straatjes. Hij legt u van alles uit over de stijlen waar in de huizen zijn gebouwd, van schilddak tot spitsboogvensters. Nieuwsgierig geworden? Loop dan mee met deze wandeling. De eerstvolgende wandeling vindt Thema-avond FNV De afdelingen Venray, Horst aan de Maas, Maasdorpen, Maar en Niers en Grens en Maas van FNV Bouw houden op donderdag 22 maart vanaf 20.00 uur een thema avond. De avond gaat over de ver anderingen van de WW en de WLA en wordt gehouden in De Zand hoek in Wanssum. FNV Bouw De FNV Bouw afdeling Venray houdt op dinsdag 27 maart vanaf 20.00 uur een jaarvergadering in wijkgebouw 't Schopke in de wijk Veltum. Aansluitend is er de huldiging van de jubilarissen die 20, 40, 50 of 60 jaar lid zijn van de vakbond. De huldiging wordt verzorgd door districtsbestuurder Hans Weijers en voorzitter Carel Jeuken. Nieuwe voorzitter Tijdens de algemene ledenver gadering van Koninklijk Horeca Nederland afdeling Venray is André Duijghuisen benoemd als nieuwe onafhankelijke voorzitter. Hij volgt Betty Nijman op die na ruim vijf jaar is afgetreden. Duijg huisen is werkzaam als teammana ger bij Gilde Opleidingen (afdeling horeca) in Venlo en is woonachtig in Venray. Daarvoor was hij werk zaam in de horeca en is jaren leraar consumptieve technieken geweest bij gilde opleidingen. Dodelijke val De politie heeft vrijdag assi stentie verleend bij een ongeval op de Timmermansweg in Yssel- steyn. Daarbij kwam een 59-jarige man uit Gemert om het leven. Het ongeval gebeurde omstreeks kwart voor vier toen het slachtoffer als vriendendienst een boom aan het snoeien was. Een flinke tak kwam bijna op de man terecht, waarna hij zelf van de ladder sprong. Daar bij kwam de man ongelukkig ten val. Een traumahelikopter kwam ter plaatse, maar medische hulp mocht niet meer baten. een veel groter probleem? Als die persoon geen geld en onderdak heeft is hij of zij dan niet 'verplicht' over te gaan naar crimi neel gedrag? Zijn deze hennepkwe kers (uitgezonderd die mensen die doelbewust voor de handel kwe ken) vaak niet al ziek, verslaafd of crimineel? Is het niet beter deze mensen 'verplicht' te behandelen, beter nog 'verplicht' op te nemen? Dan bedoel ik niet de gevangenis, daar komen ze uiteindelijk toch terecht, maar een 'verplichte' ade quate therapie, behandeling of kli niek! Zijn wij niet eerder verplicht deze mensen tegen zichzelf en de samenleving te beschermen in plaats van ze te verplichten tot ander gedrag? Bekijk ieder geval apart en leg meer 'verplichtingen' bij de hulpverlening! Vele instan ties werken mee, maar ik mis, voor mijn gevoel, de belangrijkste partner is deze kwestie! GGZ waar zijn jullie? Gerda Janssen, Venray. Vandalisme Regelmatig worden de lichtzui- len bij de ingang van de Thuiszorg omvergeduwd. Dit getuigt van weinig respect voor de histori sche betekenis van deze plek aan het Kennedyplein in Venray (die ook beklad wordt met het tegen 666). Er zijn waarschijnlijk maar weinig mensen in Venray die nog weten waarom het tot dit histori sche monument is gekomen (het levenswerk van wijlen pastoor Geerits). Venray was in de Tweede Wereldoorlog een plaats van ver schrikking, die in oktober 1944 totaal verwoest werd. Aan deze gebeurtenis moest de voormalige Vredeskerk met bijbehorend vre- desmonument en carillon herinne ren! Weet u nog? R Tliij ssenVenray. plaats op zondag 1 april 2007. De kosten bedragen 3 euro per per soon (inclusief entree museum). De wandeling duurt circa 1,5 uur. Vertrekpunt: om 14.15 uur voor de deur van museum 't Freule keshuus, Eindstraat 8, Venray. De prijs voor deelname betaalt u aan de balie van het museum. Geïnte resseerd: u kunt een reservering maken bij het museum, telefoon 0478 - 583880. Er kunnen maxi maal 20 personen aan de wande- De gezondheidszorg is in bewe ging, wet- en regelgevingen zijn onderhevig aan voortdurende wij zigingen en cliënten worden mon diger en kritischer. Voor de Ven rayse apotheken was dit reden om hun eigen kwaliteit van zorg eens goed onder de loep te nemen. Hiertoe werden eind vorig jaar in alle Venrayse apotheken vragen lijsten uitgedeeld aan de bezoe kers. De vragenlijst is opgesteld door de Nederlandse Patiënten Consumenten Federatie (NPCF). Het is een methode waarbij de kwaliteit door de klanten van de apotheek wordt beoordeeld en waar mogelijk samen met de apotheek wordt verbeterd. Voor de apotheek is het belangrijk te weten hoe de cliënten over de apotheek denken, zodat daar ook actie op kan worden onderno men. Reeds de eerste resultaten laten zien dat cliënten andere aan dachtspunten belangrijk vinden dan door de medewerkers van de Ramkraak winkelpand De politie onderzoekt een ram kraak, in de nacht van dinsdag op woensdag omstreeks 03-00 uur, op een winkel aan de Grotestraat. De politie werd gealarmeerd via het inbraakalarm in het winkel pand. Toen de agenten de straat in kwamen rijden, zagen ze de goederen al op straat liggen. Bij het pand aangekomen, bleek dat het om een forse ramkraak ging. De gehele voorpui was eruit. Uit de winkel waren een groot aan tal flesjes parfum ontvreemd. De waarde van de totale buit is voor alsnog onbekend. Uit een sporen onderzoek blijkt dat de ramkraak vermoedelijk gepleegd is met een lichtblauwe auto. De politie vraagt getuigen zich te melden via tele foonnummer 0900-8844 (lokaal tarief) of via Meld Misdaad Ano niem 0800-7000. Bereikbaarheid VieCuri De Venrayse locatie van zie kenhuis VieCuri is momenteel lastig te bereiken. Dat heeft te maken met de omleidingen van wege wegwerkzaamheden die in opdracht van de gemeente Ven ray worden uitgevoerd. Wie vanaf de A73 naar Venray komt, wordt geadviseerd om de route Deurne- seweg te volgen en vervolgens de afslag te nemen bij Intratuin. Vanaf dat punt de borden volgen met de Z erop (van ziekenhuis). Wie een eerdere afslag heeft genomen (bij de Praxis/Gamma) wordt via de routebordjes Centrum Venray langs de rondwegen van Venray geleid (Oostsingel etc.). Via een omweg komt men uiteindelijk ook bij het ziekenhuis uit. Naar verwachting duren de wegwerk zaamheden nog tot juni. Geslaagd Marieke Reijnders uit Maashees voltooide de masteropleiding scheikunde aan de Radboud Uni versiteit in Nijmegen. ling deelnemen. Na de wandeling bent u van harte welkom in het museum om de tentoonstelling te bezichtigen. De tentoonstel ling geeft een beeld van de ruim telijke ontwikkeling van Venray in de afgelopen honderd jaar aan de hand van kaartmateriaal, heel veel foto's, maquettes en films van vroeger. Het accent ligt daarbij op Venray centrum. De tentoonstel ling loopt nog tot en met 20 mei 2007. apotheken van te voren gedacht werd. Naast belangrijke kritiek over bereikbaarheid, openingstij den en wachttijden stellen veel cliënten prijs op aanpassingen in de manier van voorlichting en persoonlijke advisering. De mede werkers van de Venrayse apothe ken zijn dan ook verheugd dat zoveel mensen de vragenlijst heb ben ingevuld en hun stem hebben laten klinken. Dinsdag 27 maart zit ten medewerkers van de Venrayse apotheken in de Witte Hoeve om de tafel met een aantal cliënten van deze apotheken. Deze cliënten hebben zichzelf aangemeld. Dit cliëntenpanel gaat de uitkomsten bespreken van een vragenlijst en samen met de medewerkers van de apotheken trachten om verbe- terpunten boven tafel te krijgen en te realiseren. Het panel wordt geleid door een medewerker van het Huis van Zorg. Cliënten van de Venrayse apotheken die meer wil len weten, kunnen terecht bij hun eigen apotheek. niet ontvangen? Bel 582877! Resultaten verkeersonderzoek Antoniusveld De politie van Noord-Limburg heeft in oktober en november een uitgebreid onderzoek uitgevoerd naar de verkeersveiligheid inAnto- niusveld. Mark Spee van het onder zoeksteam subjectieve verkeerson veiligheid zal de resultaten komen toelichten op de Jaarvergadering van der wijkraad. Aanleiding voor het onderzoek was het ongeval in de Joke Smitstraat op 20 septem ber 2006, waarbij een jongen van acht jaar ernstig gewond raakte. De volgende avond heeft de wijk raad een bijeenkomst gehouden. Spontaan hebben zich een tien tal bewoners gemeld die samen met het bestuur een petitie heb ben opgesteld. Deze petitie is op woensdag 27 september, onder ruime belangstelling van lokale pers en TV Limburg aangeboden aan wethouder Patrick van der Broeck. Met resultaat. Op maan dag 12 november zijn onder toe ziend oog van wethouder Patrick van der Broek aanpassingen aan gebracht in de Joke Smitstraat en Rosa Manusstraat. Tijdens de avond worden een drietal metin gen gepubliceerd. De politie heeft snelheidsmetingen in een aantal straten uitgevoerd en een enquête uitgezet in een deel van de wijk. Hierop hebben 183 mensen gere ageerd. Verder heeft de gemeente het aantal voertuigen geteld bij de twee ingangen van de wijk. De jaarvergadering van de wijk raad Antoniusveld wordt dit jaar gehouden op maandag 26 maart en start om 20.00 in restaurant Le Tambourin op het St. Servatiuster- rein, bereikbaar via de ingang Sta tionsweg. De vergadering is toe gankelijk voor alle bewoners van de wijk Antoniusveld. In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging verpleging vrijwillige thuishulp zorgboerderij hulp op afroep dagvoorziening consultatie voor senioren zorg tv www.thuiszorgnoordlimburg.nl Thuiszorg Noord-Limburg Daar kunt u op rekenen! Innovatiefonds aanzet attractiever winkelcentrum? vrijdag tussen 9.00-17.00 uur GEZOCHT Vaccinatiecampagne GGD

Peel en Maas | 2007 | | pagina 7