Productiemedewerker Personeelszaken Fysiotherapie zorg de Keizer LEIDINGGEVEND CALCULATOR WERKVOORBEREIDER (E/W) invent Sint Jozef Farmer House Products Uitzendbureau Laek NIEUW IN VENRAY! ASSISTENT STOREMANAGER Rooyse Wissel Alex Jans-Beken KEIJSERS-MANDERS(l Medewerker atnerscPoonmaaf^fm/v) Allround medewerker gewasverzorging Parttime medewerker champignons Parttime medewerker distributie (Leerling) Isoleerder DOE MEE! SCHOONMAKERS PEEL EN MAAS Interesse? Specialist in beweging W. I personeel en organisatie ZORGCOÖRDINATOR AFDELING VERZORGINGSHUISZORG EN EXTRAMURALE ZORG m/\ (min. 28 uur) VACATURES VAKANTIEWERK - GEEF JE NU AL OP! Hotel Vurotel Cf, Restaurant1Felice is een sfeervof hotel-restaurant met 22 hotelkamers en ca. 20 restaurant-zitplaatsen, in fret centrum van Venray, voor zowel zakelijke ats toeristiscfie gasten. Wij zijn per direct op zoefjtaar een Poor ca. 20 uur per weef. Tunctie-inhoud: - Dagelijkse scfoonmaafyan de hotelkamers, zowefdoordeweeks ats oof af en toe in fret weekend - Wassen en strijken van fiotef finnen (Ben jij degene die over de volgende kgvadteiten 6eschikt? -Ervaring met schoonmaken - Cjrote zeffstandigfieid - j feyjibefe instelling - Stressbestendigheid - Representatieve uitstraling (Dan kun je je schriftelijke sollicitatie richten aan 'HoteliEurotef (RestaurantFelice T.a.v. f)e heer RfP.lM. (Rongen Julianasingel 7 5802 ylS Venray Sinds 1 november 2006 is ons bureau geopend in Wans sum. Het tekort aan personeel in verschillende sectoren proberen wij op te vangen door Nederlandse en buitenlandse werknemers te werk te stellen. Zoekt u iemand voor enkele dagen, seizoensarbeid of bent u opzoek naar iemand voor in vaste dienst? Ons personeelsbestand bevat gemotiveerd personeel die werkzaam kunnen zijn als productie medewerker of seizoensarbeider, maar ook hebben wij een breed scala aan vaktechnisch personeel zoals metselaars, stukadoors, timmermannen, lassers, chauffeurs enz. enz. Als u werkzoekende bent kunt u natuurlijk ook altijd contact met ons opnemen of uw cv doorsturen. Wij zijn altijd opzoek naar gemotiveerd personeel. Laek handel en detachering b.v. Stayerhofweg 25b - Wanssum 5861 EJ Tel: 0478 539247 - Mob:06 5104 8868 Email: bas.weijmans@laek.nl of leo.schraven@leolac.com Miss Etam sun-power Keizersveld 9B Venray tel: 0478-560012 Donderdag 22 maart 2007 - Pagina 22 9 De champignonteelt is een techno logische hoogwaardige bedrijfstak, waarin Prime Champ een zeer vooruitstrevende positie inneemt. Prime Champ bestaat uit meerdere vestigingen en beheerst de gehele bedrijfskolom, van grondstoffen tot verse champignons en champig nonproducten in de supermarkt. Binnen Prime Champ zijn ruim 650 mensen werkzaam. Prime Champ Materials BV produceert doorgroeide compost ten behoeve van de andere Prime Champ bedrijven alsmede externe klanten. Voor Prime Champ Materials BV te Grubbenvorst zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: 38 uur per week De functie In teamverband verricht je allerlei voorkomende werkzaamheden zoals: het mechanisch vullen, enten en leeghalen van de tunnels; het schoonspuiten van machines en tunnelhallen. Werken in een tbs-kliniek: Iets voor jou? Forensisch Psychiatrisch Centrum Altijd in beweging De Rooyse Wissel is een groeiend forensisch psychiatrisch centrum dat momenteel plaats biedt aan 229 tbs-gestelden. Een jonge, dynamische organisatie waarin professionaliteit, resultaat en ontwikkeling hoog in het vaandel staan. De Rooyse Wissel behandelt tbs- gestelden met als doel het delictgevaar terug te brengen tot een maatschappelijk aanvaard baar niveau, zodat zij zich kunnen handhaven in de samenleving. Met ingang van 1 januari 2006 zijn er in Grave en Maastricht nieuwe afdelingen geopend. In januari 2007 heeft de Rooyse Wissel een nieuwe afdeling voor tbs-patiënten met een IQ lager dan 80 geopend. De afdeling P&O houdt zich bezig met het ontwikkelen en onderhouden van het perso neelsbeleid en levert een bijdrage aan de deskundigheidsbevordering. Daarnaast draagt de afdeling P&O zorg voor de personeelsadministratie. Binnen de afdeling P&O zijn momenteel een Hoofd P&O, twee Opleidingscoördinatoren en een medewerker Opleidin gen. drie Supervisoren. drie medewerkers Personeelszaken en twee Personeelsfunctio narissen werkzaam. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste: (fulltime. 36 uur per week) Functie-inhoud: Het up-to-date houden van het perso neelsinformatiesysteem: Het verwerken van ziek- en herstel meldingen alsmede het in kaart brengen van de ziekteverzuimcijfers: Het bewaken van uiteenlopende procedures: Het coördineren van alle activiteiten rondom werving- en selectieprocedures; Het beheren van personeelsdossiers: Het fungeren als vraagbaak voor de medewerkers van onze kliniek voor personeelsaangelegenheden: Het opstellen van arbeidsovereen komsten en overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Bij voorkeur een opleiding op Mbo-niveau. (bijvoorbeeld Personeels werk. Administratie of vergelijkbaar): Je hebt relevante werkervaring, bij voorkeur op een afdeling P&O: Je bent accuraat en je hebt een service- gerichte instelling: Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk: Je werkt graag in teamverband. Conform CAO GGZ schaal 60 Indien je geïnteresseerd bent in deze functie kun je je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae. vóór woensdag 6 april 2007 sturen naar F.P.C. De Rooyse Wissel, t.a.v. afdeling P&O. Postbus 633. 5800 AK Venray of via e-mailadres: personeelszaken.drw@dii.minius.nl Indien je vragen hebt kunt u contact opnemen met Edmée Geurts. Personeels functionaris. via telefoonnumer 0678-635200. Deze vacature is tegelijkertijd zowel intern als extern opengesteld. Bij gelijke geschikt heid wordt de voorkeur gegeven aan een interne kandidaat. Adres: Forensisch Psychiatrisch Centrum de Rooyse Wisset, Postbus 633, 5800 AK Venray Bezoekadres: Wanssumseweg 12a, Oostrum, Tel: 0678-635200, Fax: 0678-635261 GEZONDE ZAKEN ELEKTRO -"WWUBWl Keijsers Manders Installatietechniek in Ysselsteyn is een allround installatiebedrijf met alle technische disciplines in eigen huis. Het bedrijf is actief in de utiliteitsbouw, industrie, agrarische sector, service en onderhoud. Innovatie, automatisering en sterke betrokkenheid van het personeel zijn belangrijke succespeilers. Bij Keijsers Manders werken 60 medewerkers. Het projectbureau vervult een centrale functie in het bedrijfsproces. Hier worden op klantspecificatie de calculaties en technische oplossingen uitgewerkt. Momenteel zoeken wij een (v/m): met doorgroei ambitie tot hoofd bedrijfsbureau Je calculeert zelfstandig E en/of W installatieprojecten, adviseert drie verkopers en ondersteunt vier collega's op het bedrijfsbureau. Na opdrachtverwerving zorg je voor een correcte werkvoorbereiding. Je organiseert het werk zo, dat verkoop en uitvoering op tijd en met de juiste informatie hun afspraken kunnen nakomen. Nadat je je hebt bewezen groei je door en wordt je eindverantwoordelijk voor de efficiency en dienstverlening van de afdeling. Je ziet toe op correcte en volledige calculaties en werkvoorbereidingen van je team en stelt de juiste prioriteiten. Je bent een goede vakman in het calculeren en voorbereiden van W en/of E installaties. Het aansturen en coachen van collega's is een sterk punt. Je wilt hierin doorgroeien en zoekt een uitdaging als meewerkend afdelingsmanager op je vakgebied. Je bent eerlijk, duidelijk en sociaal. Het werken in een prettig werkklimaat waarin persoonlijk contact centraal staat spreekt je sterk aan. Je opleiding is HIT, HTS E of Wtb. MTS-ers met een HBO werk- en denkniveau worden ook uitgenodigd te reageren. Woonplaats: binnen 45 minuten reisafstand van Ysselsteyn (Lb). Keijsers Manders biedt je de mogelijkheid als technisch manager door te groeien. Je kunt rekenen op echt teamwork, afwisselend werk en goede arbeidsvoorwaarden. Zie website: www.keijsersmanders.nl. Ben jij de persoon die wij zoeken? Neem dan contact op met Jack Lenssen van Invent Personeel en Organisatie in Boxmeer. E-mail: jl@invent-personeel.nl. Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. Bezoekadres: Hoogkoorpassage 23. Tel. inlichtingen: 0485-576264. gsm 06-53313838. k werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement Zokocentru Het Zorgcentrum Sint Jozef Meijel zoekt medewerkers die groot belang hechten aan een optimale woon- en werksfeer voor zowel cliënten als personeel. Het Zorgcentrum leven Zorg op Maat aan 62 cliënten, 2 Kleinschalige PG-units, Thuiszorg in Meijel en nabije omgeving en bovendien nog een aantal flankerende voorzieningen zoals: tijdelijke opname, dagverzorging en zorgboerderij. Het Zorgcentrum Sint Jozef is op zoek naar een Kern van de functie: Coördineren, sturen en controleren van het zorgproces door het geven van functi onele aanwijzigingen met betrekking tot de zorg aan geïndiceerde cliënten van de afdelingen. De zorgcoördinator ontvangt leiding van de teamleider en geeft gevraagd en onge vraagd functionele aanwijzigingen/advies m.b.t. het zorgproces aan collega's. Taken/verantwoordelijkheden in hoofdlijnen: Coördineren van de zorgverlening ten behoeve van de haar toegewezen cliëntensy steem; Ondersteunen en coachen van medewerkers bij het uitoefenen van hun werkzaamheden; Opstellen en bewaken van het zorgplan van de bewoners; Verlenen van zorg aan bewoners; Overige taken Functie-eisen: Beschikt over kennis van verzorgingshuiszorg op minimaal MBO-niveau en heeft ruime ervaring als verzorgende/verplegende binnen de ouderenzorg. In staat zijn om problemen binnen de zorgverlening zelfstandig te kunnen oplossen. Is medeverantwoordelijk voor het uitvoeren van het zorgbeleid binnen de afdeling. Beschikt over goede sociale- en communicatieve vaardigheden. Beschikt over goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Honorering op basis van de CAO-V V, FWG 45. Informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij J. Hoebers-Scheffers, Manager Zorg- en Dienstverlening tel. 077-4667878. Schriftelijke sollicitaties gelieve u vóór 31 maart 2007 te richten aan: Zorgcentrum Sint Jozef, Kapelkesweg 1, 5768 AW MEIJEL Zorgcentrum Sint Jozef heeft regelmatig vacatures (o.a. verzorgende IG, helpende niveau 2). Heeft u belangstelling, neem dan contact met ons op. Geef je nu al op voor een vakantiejob in het zorgcentrum Sint Jozef in Meijel. Mogelijkheden volop, zeker als je een zorgopleiding volgt.( minimaal leerjaar 2 of 3). Leuk, afwisselend en zinvol werk dus reageer snel! Informatie Meer weten over vacatures of vakantiewerk? Neem dan contact op met de afdeling Personeelszaken en Opleidingen, telefoon 077-4667878 of per e-mail info@zorgcentmm-meijel.nl www.zorgcentrum-meijel.nl Res to «runt p'êJL'OÉV LaeK Wij zoeken voor ons filiaal in Venray een gedreven voor 30/35 uur. Als Assistent Storemanager: ben je linker- en rechterhand van de Storemanager en geef je samen met haar leiding aan het team. Je bent in staat het team te motiveren en bij afwezigheid vervang je de Storemanager. streef je naar de maximale omzet van je filiaal. De klant staat hierbij uiteraard centraal! heb je een grote commerciële verantwoordelijkheid om de winkel op een modische wijze te presenteren en daag je het team uit hier aan mee te helpen. Miss Etam biedtjou een verantwoordelijke, afwisselende functie in een dynamische werkomgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie jou aan? Stuur dan een brief met CV naar: Miss Etam B.V. t.a.v. storemanager, Henseniusplein 16, 5801 BB Venray of mail naar HRM@missetam.nl. Voor eventuele vragen over de vacature kun je contact opnemen met de storemanager (0478-512839). Voor een bedrijf in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de gewasverzorging. De werkzaamheden bestaan uit o.a. dieven, draaien en zakken van het gewas, klein onderhoud, ondersteuning biologische bestrijding. Voor een bedrijf in Horst zijn wij op zoek naar een flexibele kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het sorteren en controleren van machinaal gesneden champignons. Voor een kandidaat die niet bang is om aan te pakken zijn er ook fulltime mogelijkheden. Voor de veiling in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een parttime medewerker voor de distributie afdeling. De werkzaamheden beginnen 's ochtends om 6.00 uur en eindigen zodra de veiling is afgelopen. Voor een bedrijf in Lottum zijn wij op zoek naar een handige enthousiaste kandidaat die technisch inzicht heeft. De werkzaamheden zijn op locatie. Herken jij jezelf in een van deze vacatures of ben je geïnteresseerd in onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze web-site. Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl UITZENDGROEP www.venraysvoorjaarsdictee.nl Bij Farmer house products b.v. zoeken wij partime: Farmer house products b.v. is een producent van feta-achtige kaas en mozzarella kaas. Farmer house bestaat uit 11 personen die in een verschoven dienst draaien. Het schoonmaken gebeurd na 18:00 uur en neemt ongeveer 2-3 uur in beslag. Belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Het dagelijks schoonmaken van de productie- en verpakkingsruimtes Functie-eisen: LBO/MBO; Ervaring in de levensmiddelenbranche is een pré; Accuratesse, pro-activiteit, flexibiliteit, zelfstandigheid. Wij bieden: Een zelfstandige functie met een passende beloning. Belangstellenden verzoeken wij vóór 1 april 2007 hun motivatie voorzien van CV te zenden aan: Farmer house products b.v Postbus 6075, 5960 AB Horst of per e-mail: info@farmerhouseproducts.com Wij zoeken Een gemotiveerde medewerker. Ervaring is niet vereist. Wel een gezonde en flexibele werkmentaliteit. Op enkele ochtenden per week wordt vroeg met het werk gestart (ca. 5.00 - 6.00 uur). Hier staat tegenover datje 1 of 2 middagen per week vrij hebt. Wij bieden In eerste instantie een tijdelijk contract en bij gebleken geschiktheid uitzicht op een vaste baan in een snelgroeiend bedrijf waarin je zelfstandig en in teamverband kunt werken. Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling kom dan eens vrijblijvend kijken. Bel eerst even met Theo van der Sterren, tel. 06-22 46 45 93.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 22