(m/v) Nog één week \ian Gemert U komt toch ook HEFTRUCKMONTEUR Verkeersschool de Bruijn Farmer House oen Gevraagd: FIETSENMAKER VERKOPER m/v Dan vieren wij ons 40-jarig jubileum en de feestelijke heropening van onze installatievakwinkels Op zoek naar een vaste baan? FRESH PARK TECHNIEK B.V. Deze zomer motorrijden? Haal dan NU je rijbewijs Products Dactylo doet wat met je. MONDIAL 0478-583127 077-3547807 AANHANGWAGENRIJBEWIJS: In 1 dag KAASMAKER Denken Hendrickx Venray bv PEEL EN MAAS P8 Medewerker Kam-dienst m/v Productengineer/projectleiderm/v Operator m/v Verkoopadviseur m/v Magazijnmedewerker m/v Elektromonteurs en Lassers m/v Flexconsulent vestiging Venray m/v O 1NSTALLATIEGROEP B.V. Overloon tel 0478-507171 fax 0478-507169 a Uitzendburo Mondial (binnen- en buitendienst) 38 uur p/w Mare Irmens Laagheidseweg 19a - 0478-583525 Afrasteringsmaterialen Hogedrukreinigers Warmwaterreinigers Waterpompen Beregenings materialen Gazon maaiers Bosmaaiers Heggenscharen Bladblazers Veegmachines Verder verzorgen wij diverse laswerkzaamheden Donderdag 22 maart 2007 - Pagina 12 Met Dactylo haal je het beste uit jezelf en uit je werk. Of het nu gaat om uitzendwerk, detachering of een vaste baan, wij stoppen niet bij het noteren van je naam en cv, maar gaan met je aan de slag. We helpen je bij het maken van de juiste keuzes en zetten alles op alles om eruit te halen wat erin zit. Zodat je precies op je plek komt te zitten. Voor een klant in Nieuw Bergen zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde medewerker Kam-dienst. De KAM (kwaliteit, arbo- en milieu) medewerker die wij zoeken, behartigt een breed pakket van taken en werkzaam-heden op het gebied van KAM-zorg. Je bent verantwoordelijk voor het toezicht op de werking van het KAM managementsysteem,het uitvoeren van kwaliteitscontroles,het opstellen van meetplannen en meetrapporten, beheer en verzorgen van kalibraties, periodieke keuringen en inspecties. Je kunt in deze functie groeien naar een breder takenpakket op het gebied van onderhouden beheer van ons KAM-management- systeem en het verzorgen van de interne KAM-opleiding. Je bent kwaliteitsgericht, flexibel en resultaatgericht met minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in een productieomgeving. Als productengineer/projectleider kom je te werken op de afdeling productontwikkeling. Vanuit deze positie treedt je op als intermediair tussen de klant en de afdelingen Procesengineering, Gereedschapmakerij, Productie en Verkoop. Binnen je functie vertaal je conceptuele klantwensen in technische specificaties en gereedschappen. Vanuit je rol als projectleider ben je verantwoordelijk voor kwaliteit, kosten en doorlooptijd van de aan jou toegewezen projecten. Hierbij horen ook innovatieve projecten op gebied van kunststof extrusietechnolo- gie. Enthousiast en energiek, geef je op een professionele manier vorm aan de uitvoering van de projecten. Je bent klant- en kwaliteitsgericht, analytisch, creatief, innovatief, stressbestendig en communicatief sterk. Je vindt het prettig om in teamverband te werken. Je hebt een technische mbo+/hbo opleiding en aantoonbare ervaring in het leiden van projecten. Als operator werk je samen met collega operators en inpakkers in een productiehal waar je tussen de 3 en 7 lijnen krijgt toegewezen. Je bent verantwoordelijk voor het opstarten en afstoppen van productielijnen en het verpakken en controleren van geproduceerde kunststofprofielen. Het verpakken bedraagt circa 60% van de dagtaak. Ook zorg je voor een ongehinderde productievoortgang door tijdig benodigde materialen aan- en af te voeren of te bestellen. Je bent een praktisch ingestelde teamplayer, zelfstandig en stressbestendig, je hebt een vmbo+ opleiding en relevante werkervaring in een 3-ploegen productieomgeving. Het bedrijf hanteert een drieploegensysteem met een 38-urige werkweek, hierdoor heeft het ploegenrooster maar 4 nachtdiensten en is het weekend vrij. Na een intensieve inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen, initiëren en uitvoeren van acquisitietrajecten en het relatiebeheer van een specifiek aan jou toegewezen klantenbestand. Hiervoor ben je regelmatig actief in de Benelux en daarbuiten. Je vormt jezelf voortdurend een beeld van de markt en speelt alert in op nieuwe ontwikkelingen en mogelijkheden. Door uitstekend account management bewaak je alle stappen in het verkoopproces en werk je toe naar resultaat. Hiervoor treedt je regelmatig in contact met afdelingen Inkoop, Productontwikkeling en Logistiek. Je bent een extraverte persoonlijkheid met overtuigingskracht. Een netwerker die beschikt over uitstekende communicatieve en commerciële vaardig heden. Je denkt in oplossingen voor klanten, en bent daadkrachtig en resultaatgericht. Je hebt een commercieel hbo werk- en denkniveau, affiniteit met techniek en relevante ervaring binnen een vergelijkbare commerciële functie. Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend en beschikt over een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Als medewerker magazijn/expeditie verzorg je zo efficiënt mogelijk de in- en uitgaande goederenstroom van het magazijn. Na de inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor het intern transport en de opslag van de goederen. Alle goederenbewegingen dien je nauwkeurig te registreren in het warehouse management systeem. Ook ben je verantwoordelijk voor het laden en lossen van uitgaande respectievelijk inkomende goederen, inclusief de afhandeling van de bijbe-horende documenten. Je werkt in dagdienst, bent accuraat, zelfstandig en flexibel en bereidt om in een 2/3 ploegensysteem te werken. Je hebt een vmbo+/mbo opleiding, kennis van warehouse management systemen, je hebt relevante werkervaring in een productieomgeving en je bent in het bezit van een heftruckcertificaat. Voor onze klant in Horst zijn wij voortdurend op zoek naar gemotiveerde en ervaren elektromonteurs en lassers. Het werk is in dagdienst en per direct, kans op een vast dienstverband! We zijn per direct op zoek naar een consulent voor onze vestiging te Venray. Als flexconsulent heb je een spil functie binnen onze organisatie. Je belangrijkste taak bestaat uit het bij elkaar brengen van vraag en aanbod op de flexmarkt. Je hebt een goed inlevingsvermogen en bent geïnteresseerd in mensen. Je bent vriendelijk en stressbestendig. Je denkt in oplossingen en kunt snel knopen doorhakken. Het zorgvuldig afhandelen van het administratieve proces gaatje makkelijk af. Ook ben je geïnteresseerd in de specifieke vraagstukken van bedrijven en instellingen in je regio. Tot slot ben je representatief en enthousiast. Wij verwachten van jou een opleiding op minimaal mbo-niveau. Verder beschik je over goede sociale vaardigheden, een forse dosis creativiteit en enige werkervaring in de zakelijke dienstverlening. Dactylo biedt je een plezierige baan waarin je initiatieven kunt ontplooien. Je komt te werken in een dynamisch team. Om te beginnen krijg je een opleiding in uitzendwerk. En de kennis en ervaring die je opdoet, geven je de mogelijkheid om mee te groeien met het succes van Dactylo. Daarnaast zijn een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden vanzelfsprekend bij Dactylo. Informatie en sollicitatie. Heb jij interesse in één van deze functies? Neem dan snel contact met ons op: Dactylo Venray, Schoolstraat 7,0478 - 5117 08 www.dactylo.nl _l >- h O O D Oploseweg 12b 5825HN Overloon VERWARMING AIRCO ELECTRA VENTILATIE BEVEILIGING WATER SANITAIR ZINKWERK SERVICE ONDERHOUD VAKWINKELS Karstraat 33 5451ND Mil Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Monique en Ingrid. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! irntliïiJ: Momenteel hebben wij diverse functies te bieden met kans op een vaste baan: Specialist Laserlassen/ Specialist Lasrobot (Venray) Met spoed gezocht een specialist laserlassen en een specialist lasrobot voor onze relatie in Venray. Hiervoor vragen wij ervaring in de metaalbewerking en ervaring met Mig-Mag en robotlassen. Metaalbewerker (diverse bedrijven) Kun jij stansen, ponsen, zetten en/of knippen? Neem dan contact met ons op voor de verschillende mogelijkheden in de regio Venray en Horst. Medewerker Onderhoud (diverse bedrijven) Voor het optimaliseren van verpakkingslijnen zoeken wij mensen met een technische achtergrond. Ben jij handig in het verhelpen van storingen en heb je ervaring als onderhoudmedewerker, dan helpen wij jou aan een uit dagende baan. Teamleaders (Venlo-Blerick/ Veldhoven) Wij zoeken gemotiveerde flexibele teamleaders, bij voorkeur ervaring met versproducten of in de techniek. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Orderpickers en Heftruckchauffeurs (VenrayA/enlo-Blerick/ Veldhoven) Voor verschillende bedrijven zoeken wij orderpickers en heftruckchauffeurs met ervaring. Het gaat om bedrijven in de techniek en de verwerking van versproducten. Meewerkend Voorman (regio Horst) Wij zoeken kandidaten die leiding kunnen geven aan assemblagemonteurs. Ook voor de verwerking van versproducten zoeken wij gemotiveerde flexi bele kandidaten. Stukadoors en Schilders (diverse bedrijven) Voor verschillende bedrijven zoeken wij met spoed ervaren schilders en stu kadoors. Vandaag bellen, morgen aan het werk! Tractorchauffeur (regio Horst) Voor diverse landbewerkingen zoeken wij met spoed tractorchauffeurs met ervaring. Je gaat aan de slag bij een gerenommeerd bedrijf. Loonwerker Landbouwmechanisatie (regio Venray) Voor het onderhoud van oa tractoren zoeken wij kandidaten die verstand hebben van hydraulica. Ervaring in de landbouwmechanisatie is een ver eiste. Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 info@uitzendburomondial.nl, www.uitzendburomondial.nl ONDERHOUD REPARATIE VERHUUR INKOOP VERKOOP INTERN TRANSPORT Freshpark Techniek B.V. is een modern en snel groeiend bedrijf met als doelstelling het in- en verkopen, onderhouden en verhuren van intern transportmaterieel, zoals heftrucks, electropallettrucks, electrotrekkers etc. Ter versterking van ons team zoeken wij op zeer korte termijn een Voor onze servicedienst zijn wij op zoek naar een ervaren zelfstandige en servicegericht werkende monteur met ervaring in elektrische en verbrandingsmotoren. De werkzaamheden bestaan uit het verhelpen van storingen en het uitvoeren van reparaties aan vorkheftrucks en magazijnmachines. Tevens het geven van onderhoudsbeurten, het keuren van machines en in voorkomende gevallen het klaarmaken van verkochte machines incl.het opbouwen van extra functies op machines. Wij vragen kandidaten met: een afgeronde technische opleiding aangevuld met relevante cursussen en/of bereid aanvullende cursussen te volgen aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie rijbewijs BE Wij bieden: Een zelfstandige en uitdagende functie in een goede sfeer binnen een gezond bedrijf Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden passend bij de opleiding en ervaring. U kunt uw schriftelijke sollicitatie zenden naar: Freshpark Techniek B. V. t.a.v. de heer M. Linders Venrayseweg 106 A - 5928 RFI Venlo Voor nadere telefonische informatie kunt u vragen naar Peter Samsom, tel. 077-3967730 AANHANGWAGENS TR Al LE R S Henckens Aanhangwagens Paardentrailers HENRA exclusief-dealer voor limburg en brabant Verkoop nieuwe en gebruikte aanhangwagens Verkoop nieuwe en gebruikte paardentrailers Verkoop onderdelen van alle merken Onderhoud van alle merken Reparatie van alle merken Keuringsklaar maken van alle merken Verhuur aanhangwagens en paardentrailers Hele assortiment te zien in showroom in Overloon Industrie terrein "De Oude Molen" 3-A Overloon Tel: 0478 64 03 04 Neem A73, afrit 7, borden volgen industrieterrein Kijk alvast op onze site: WWW.HENRADEALER. NL Voor onze afdeling kaasmakerij zoeken wij een fulltime: Farmer house products b.v. is een producent van feta-achtige kaas en mozzarella kaas. De kaasmakerij bestaat uit 4 personen die in een verschoven dienst draaien. Belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Het maken van de wrongel voor de feta en mozzarella kaas Voorraad- en prijsbeheer grondstoffen; Auditing van toeleveranciers; Functie-eisen: MBO-denk-en werkniveau; Ervaring in de levensmiddelenbranche is een pré; Accuratesse, pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en zelfstandigheid; Kennis van computersystemen zoals MS-Office en ERP pakketten; Goede beheersing van de Nederlandse in woord en geschrift; Geen 8 tot 5 mentaliteit; Wij bieden: Een zelfstandige functie met een passende beloning aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden verzoeken wij vóór 1 april 2007 hun motivatie voorzien van CV te zenden aan: Farmer house products b.v Postbus 6075, 5960 AB Horst of per e-mail: info@farmerhouseproducts.com r D /"YXerox is wereldwijd marktleider op LI I v-J/\® het gebied van documentbeheer. Engineer M/V De baan deze uitdagende functie komt vrij binnen de afdeling Added Value Operations Returns bij Xerox in Venray. Als engineer ben je verantwoordelijk voor het opstellen van werkprocedures, het configureren van bestaande en nieuwe machines, spreek je productpro blemen door met leverancier en het geef je trainingen aan productiepersoneel. Daarnaast zal je je bezighouden met het verhelpen mogelijke productieproblemen op systeem- en procestechnisch gebied, het optimaal inrichten van productielijnen technische middelen en het opstellen en beoordelen van bewegingsanalyses van productie processen d.m.v. Bedrijfskundige Analyse Techniek. Ook ben je verantwoordelijk voor het beheer en installatie van hardware en software op productie-PC's, zal je werken met shopfloorsystemen en stel je de ondersteunende programmatuur/software in. Jij HBO (techniek) werk/denk niveau grondige PC kennis (WindowsXP) kennis/ervaring met netwerkcon- nectivity kennis/ervaring met MSOffice programma's kunnen presteren onder druk ervaring met program meer talen (Visual Basic, C++, DOTNET, MySQL). Wij uitdagende baan met inhoud verantwoordelijkhe den en perspectieven in een dynamische organisatie. Contact Manpower Venray, Schoolstraat 1 (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl. www.manpower.nl. What do you do? Manpower" Voor informatie: 0485-381330 Of www.marcermensfietsen.nl Mare Ermens Oploo SPECIALIST IN E L E C fietsen T*OFlt www.hendrickx-venray.nl

Peel en Maas | 2007 | | pagina 12