'Uitbreiding VieCuri tast natuur aan' Noeët Tuus blijft voortaan thuis Lintje voor Martinet Roling s stap stap CDA komt sterk uit de bus Nominatie Het Groene Goud Inloopmiddagen voor minima Ons Limburg Wereldwinkel PEEL EN MAAS Donderdag 15 maart 2007 - Pagina 7 CDA en SP zijn niet gerust op de uitbreiding van zieken huis VieCuri aan de Merselose- weg. De twee partijen vrezen voor een bedreiging van het aangrenzende natuurgebied. "De groene long en de zeld zame stuifduinen worden aan getast", zei Paul Litjens (CDA) dinsdag in de commissie Ste delijke Ontwikkeling. Viercuri presenteerde eind vorig jaar een masterplan. Het zie kenhuis wil inVenray flink uitbrei den met een radiotherapeutisch centrum, een zorgboulevard, een zorghotel en nieuwe poli, kanto ren, labs en klinische afdelingen. Bovendien komt op de plaats van het oude ziekenhuis een RCG (Regionaal Centrum Gezondheids zorg Venray) voor psychiatrische patiënten. Het CDA zette de plannen van VieCuri op de agenda van de com missie. Ruud van Veen (SP) deelde de ongerustheid van het CDA. "De stuifduinen moeten sowieso gespaard worden. Het is verve lend dat er weer veel groen wordt gekapt. Het verstoort de waarde volle verbindingszone tussen Oda- park, Vlakwater en Hoenderstraat." De andere partijen hadden min der moeite met de uitbreidings plannen. Theo Mulders (Samen werking) sprak van een goede ontwikkeling en denkt dat de natuurschade wel meevalt. Bert Linskens (PvdA) wijst erop dat jaren geleden nog fel gestreden is voor behoud van het ziekenhuis." Dit plan verdient daarom steun. Het ziekenhuis is aan alle kanten omzoomd door groen. Een alter natief kan meer hoogbouw zijn." Ook Tom van den Hoek (Lokaal Aktief) vindt de nieuwe ontwikke ling positief. "Het is ook goed voor de werkgelegenheid." Projectleider Theo van Tilburg verklaarde dat het masterplan de globale ontwikkelingen voor de komende tien tot twintig jaar beschrijft. "De groenzone wordt weliswaar smaller, maar we pro beren het natuurgebied en de stuifduinen zoveel mogelijk te ontzien." Volgens Van Tilburg is in het huidige bestemmingsplan de natuur niet eens beschermt. "In het nieuwe plan gaan we de ecologische verbindingszone wel vastleggen." Van Tilburg wees erop dat er zelfs stuifduinen terugke ren nu de restanten van het oude zwembad zijn verwijderd. Ooit was het de eerste joeks- kapel van Leunen, drie jaar geleden vierden ze op grootse wijze hun 2x11- jarig bestaan en nu, na 25 jaar, valt het doek voor Noeët Tuus. De joekska- pel, een hechte vriendenclub, heeft besloten ermee te stop pen. Nog een keer zal Noeët Tuus zich laten horen. Zaterdag is in gemeenschapshuis De Brink het afscheidsconcert van de joeks- kapel. Een concert waaraan ook Puppy's Huisorkest en de Wibra's hun medewerking verlenen. Noeët Tuus is een typische joekskapel zoals die destijds ont stonden. Bij een pot bier, rondom vastelaovestijd, besloot een aantal inwoners van Leunen met geen muzikale ervaring muziek te gaan maken. Het plezier maken met elkaar kwam op de eerste plaats en twee jaar later was het eerste optreden, uiteraard in Leunen, een feit. Leo Reintjes had zowaar wat muzikale kwaliteiten ontdekt binnen de club. Daarna ging het alleen maar crescendo met Noeët Tuus. De eerste jaren lag de nadruk natuurlijk op het carnaval, maar gaandeweg werden steeds meer andere nummers ingestudeerd en ontwikkelde Noeët Tuus zich tot een volwaardig orkest met optre dens buiten Leunen. Eerst nog in de regio, maar later ook in het bui tenland, vooral in Duitsland. Een van de grootste successen was de uitnodiging om bij de finish van de Tour de France-etappe in Valkenburg (1992) te komen spe len. Vijf jaar later werd, samen met drie andere joekskapellen, een cd uitgebracht onder de naam 'Zon der stress, met de Joeks-expres'. Maar het carnavaleske bleef de boventoon voeren. De band met 't Knölleke was groot, getuige het feit dat de joekskapel vier prinsen, drie boerenbruidegommen en een adjudant in de gelederen heeft. Eind vorig jaar besloten de leden, na drie repetitievergaderin gen, ermee te stoppen. De leeftijd speelde bij een aantal een niet onbelangrijke rol. En omdat Noeët Tuus toch een echte vrienden club is, was het de vraag of naar vervangers gezocht moest wor den of dat de joekskapel ermee zou stoppen. Het werd het laat ste. Voor sommige leden was het afgelopen carnaval dan ook best wel moeilijk en menigeen hield het op dinsdag niet droog. De vriendenclub blijft intact. Jaarlijks willen de leden nog wel een keer bij elkaar komen, maar hoe en in welke vorm, weten ze nog niet. In ieder geval niet meer muzikaal als NoeëtTuus. Het afscheidsconcert in De Brink is begint zaterdag 17 maart om 20.00 uur. De entree is gratis, maar zoals altijd bij Noeët Tuus geldt: vol is vol. En na afloop gaat NoeëtTuus definitief naar huis. jL Martinet Roling-Scholten uit Venray is woensdagmorgen benoemd tot lid in de Orde van Oranje-Nassau. De Venrayse kreeg de koninklijke onderscheiding tijdens de laatste vergadering van Provinciale Staten in de oude samenstelling opgespeld door gouverneur Leon Frissen. Rol ing was sinds 1999 lid van Pro vinciale Staten en maakte in de periode 1987 -1994 deel uit van de gemeenteraad van Venray. Zij stond dit jaar tweede op de kandi datenlijst van D66, maar kreeg op 7 maart te weinig stemmen voor een nieuwe periode in Provinciale Staten. Tijdens de laatste vergade ring overhandigde Frissen aan twaalf scheidende Statenleden de versierselen die horen bij een koninklijke onderscheiding. Zij waren allemaal minimaal twaalf jaar volksvertegenwoordiger. Last van chronische-, acute-, lichamelijke- of psychische klachten? Herkozen Statenlid Jan Loonen: "Fantastische uitslag" Het CDA was zowel in Venray als Meerlo-Wanssum de grote winnaar van de Statenverkie zingen. Terwijl bij de landelij ke en gemeenteraadsverkiezin gen de overmacht van het CDA ook hier is afgebrokkeld, daar houden de christen-democra ten op provinciaal niveau uit stekend stand. Venraynaar Jan Loonen was in deze contreien opnieuw het grote stemmen- kanon. In totaal vergaarde hij liefst 4421 stemmen, waarvan er 3668 uitgebracht zijn in de gemeente Venray. Van de 47 gekozen Statenleden staat Loonen op de dertiende plaats van de grootste stemmen- trekkers. Hij is ook het enige nog overgebleven Venrayse Statenlid. In vergelijking met vier jaar gele den moest de CDA'er wel een paar honderd stemmen inleveren. Maar dat mag de pret niet druk ken. "In 2003 boekte het CDA een uitzonderlijk goed resultaat. Ieder een wist dat dit heel lastig te eve naren zou zijn", zegt Loonen. De iets lagere opkomst en het lichte verlies van het CDA (van 50,3 naar 45,3 procent) verklaren de terug gang in Venray.Toch is Loonen dik tevreden. "Dit is een fantastische uitslag. Ik ben er heel blij mee. Ik denk dat menigeen jaloers is op dit stemmenaantal." Het CDA bezette 28 van de 63 Statenzetels. Nu het aantal Lim burgse volksvertegenwoordigers wordt teruggebracht naar 47 zou het CDA bij een gelijke uitslag als in 2003 op 21 zetels uitkomen. Het werden er uiteindelijk 18. "Dit is ook precies het aantal wat ik voorspeld had", aldus Loonen. Op de verkiezingsavond besloten de 'noordelijke' CDA'ers niet af te reizen naar het gouvernement in Maastricht. Ze huurden een zaal af bij een café in Meterik. Loonen: "Ondanks het kleine verlies was de sfeer heel positief. Iedereen had er toch wel rekening mee gehouden." In Meerlo-Wanssum behield het CDA met 52,6 procent nog de absolute meerderheid. In Limburg scoorde het CDA 35,3 procent. De opkomst was vrijwel overal iets lager dan in 2003- In Limburg ging 43,9 procent van de kiesge rechtigden naar het stemlokaal. Venray met 44,3 procent en Meer lo-Wanssum (46,3 procent) kwa men iets beter uit de bus. Zoals te verwachten viel, redde Martinet Roling (D66) het niet. Alleen Gennepenaar Paul Wessels keert van D66 terug in de Staten- bankjes. D66 viel in Venray terug van 600 naar 406 stemmen. Daar van werden er 282 uitgebracht op Roling. In vergelijking met de Kamerverkiezingen van 22 november 2006 presteerde D66 redelijk goed. In Limburg ging de partij van 1,1 naar 2,3 procent. Maar om twee zetels te behouden was minimaal 4 procent vereist. En dat bleek onhaalbaar. Na acht jaar verlaat de Venrayse de pro vinciale politiek. Roling: "Jammer, het is niet gelukt! Ik had me er de afgelopen weken wel mentaal op ingesteld dat ik mijn zetel zou kunnen verliezen, maar je houdt altijd een sprankje hoop. Terecht, want ten opzichte van de Kamer verkiezingen van november is het percentage stemmers inVenray op D66 verdubbeld van 1,5 naar ruim 3 procent. Gelukkig blijft D66 nog actief met 1 zetel." En nu? "Ja, afkicken! Ik ga genieten van mijn vrije tijd en afwachten wat er op mijn pad komt." Opvallend is dat de andere acht lager geklasseerde Venrayse kandi daten aardig wat stemmen sprok kelden. De CDA'ers Ton Teeuwen en Sjoerd Ewals behaalden respec tievelijk 230 en 155 stemmen in Venray. Bert Kersten was als hekken sluiter bij de PvdA goed voor 408 stemmen. Het is de vraag of de Venraynaar als gedeputeerde kan terugkeren. Want de PvdA leed een gevoelige nederlaag en werd in Limburg, en ook inVenray, voor bij gestreefd door de SP. Raadslid Jolanda Dijkema behaalde 513 stemmen voor haar partij. De WD handhaafde zich goed. De 'lijstvullers' John Niessen en Leonie Cals boekten een mooie score met respectievelijk 290 en 228 stemmen inVenray. Ook goodold Joost van de Vorle kon de Partij Nieuw Limburg niet naar grote successen stuwen. De lokale partij was dichtbij de twee de zetel met 3,8 procent van de stemmen. Maar het werd uitein delijk één heel dure zetel. In Ven ray gingen 150 stemmen naar de PNL waarvan negentig naar Van de Vorle. De Christenunie kon bij zijn debuut in Limburg net geen zetel in de wacht slepen. De score van 1,8 procent was iets te weinig. Jan Janssen uit Ysselsteyn vergaarde inVenray 44 stemmen. Parttime ondernemer Het aantal parttime onder nemers in Nederland steeg van 113.000 in 2003 naar 143.000 in 2006. Dit blijkt uit landelijk onderzoek van de Kamer van Koophandel. Ook in Noord- en Midden-Limburg is er sprake van een toename van de zogeheten flexondernemers. De Kamer juicht de toename toe en orga niseert speciaal voor deze groep starters het seminar Starten als parttime ondernemer, op dinsdag 20 maart. Parttime ondernemer schap is een kweekvijver voor ondernemers en dus een kans om het totale ondernemerschap in Limburg te doen toenemen, aldus de Kamer van Koophandel. Om het flexondernemerschap te bevorderen heeft de Kamer speci fieke producten ontwikkeld. Naast informatie op www.kvk.nl. en de brochure Parttime ondernemen, is er een nieuw seminar geïntrodu ceerd: Starten als parttime onder nemer. Het seminar behandelt de belangrijkste aspecten van het ondernemerschap vanuit het bij zondere perspectief van de deel tijdondernemer. De Kamer van Koophandel houdt dit seminar in samenwerking met Brood Van Ewijk LTB Adviseurs en Accoun tants op 20 maart in het gebouw van de Kamer van Koophandel in Venlo van 19.00 tot 22.00 uur. Geïnteresseerden kunnen ook terecht bij de Kamer van Koop handel Zuid-Limburg. Aanmelden kan op www.kvk.nl/seminars of via tel. (077)3203333. Drukwerk offerte? www.vandenmunckhof.nl De jury van de Politie inno vatie Prijs (PIP) heeft het pro ject Het Groene Goud genomi neerd voor deze politieprijs. Het project Het Groene Goud is een collectieve samenwerking in het district Venray van zeven gemeenten, de politie, het Open baar Ministerie, Essent, de LLTB, Wonen Limburg, de Provincie en UWV waarin zij de illegale hen nepteelt wil ontmoedigen. De samenwerking moet leiden tot de opsporing en ontmanteling van criminele bendes die zich schuldig maken aan de teelt van hennep en het plegen van allerlei misdrijven die hieraan zijn gerelateerd. De PIP-inzendingen zijn beoordeeld door een jury op het geheel van: achterliggend idee, doelstelling, uitwerking, resultaten, borging en maatschappelijke relevantie. Bij de beoordeling wordt speciaal reke ning gehouden met het feit of het project vernieuwend is, de resul taten meetbaar zijn en bruikbaar zijn voor andere politiekorpsen. Naast het Groene Goud zijn nog twee inzendingen genomineerd: Cabrio methode afnemen. Dat kan jij ook! van de regiopolitie Amsterdam-Amstelland en www. politieonderzoeken.nl van de regiopolitie Utrecht. In totaal zijn 48 innovatieprojecten ingezon den. De prijs wordt op 29 maart in Den Haag uitgereikt. Tijdens vier inloopmidda gen in maart geeft FNV Bond genoten minima in de samen leving de kans om te kijken of ze in aanmerking komen voor kwijtschelding van gemeente lijke belastingen of recht heb ben op bijzondere toeslagen. Ze zijn er nog meer dan genoe gen. Gezinnen, alleenstaanden, ouderen die maandelijks moeten rondkomen met een minimumin komen, uitkering of bijstand. Die nadat vaste lasten als onder andere huur, verzekeringen, zorgtoeslag, gas, water en licht zijn betaald onder de streep nog enkele tien tjes per week over hebben om van te leven. In een welvaartsstaat als Nederland is dit helaas geen uit zondering. Deze groepen mensen komen vaak in aanmerking voor kwijtschelding van gemeentelijke belastingen of hebben recht op bijzondere toeslagen, maar maken er geen of te weinig gebruik van. Tijdens de inloopmiddagen kun nen mensen geheel vrijblijvend laten kijken of ze eventueel in aanmerking komen voor gemeen telijke toeslagen. FNV Bondgeno ten gebruikt daarvoor het compu terprogramma KISSV (Kennis- en Informatiesysteem Sociale Voor zieningen) dat na invoering van gegevens uitsluitsel geeft of men sen recht hebben op toeslagen of kwijtschelding van belastingen. Het programma neemt de hele persoonlijke situatie van iemand mee in de berekeningen. Onder de streep wordt dan duidelijk of hij of zij recht heeft op toeslagen of kwijtschelding van belastin gen. Minima kan dit maandelijks wel van enkele tientjes tot soms wel 200 euro in de portemonnee schelen. De inloopmiddagen zijn nog op 15 maart in De Kemphaan, op 20 maart in Den Hoender en op 27 maart in De Kiosk, telkens van 14.00 tot 16.00 uur. Iedereen kan op deze middagen vrijblijvend binnenlopen voor een advies. De Vereniging Ons Limburg heeft haar vermogen van 5,2 mil joen euro ondergebracht in een Fonds op Naam, Fonds Ons Lim burg, bij het Oranje Fonds. Uit dit fonds worden Limburgse projec ten gesteund die zich richten op leefbaarheid in de buurt. Fonds Ons Limburg is een belangrijke toevoeging aan de bestaande fondsen en vergroot de mogelijkheden van het Oranje Fonds om bijdragen uit te keren. Het vermogen van de Vereniging Ons Limburg is ontstaan bij de tot standkoming van de koepel van woningcorporaties NCIV, nu de brancheorganisatie Aedes. Leden van de Vereniging zijn Limburgse woningcorporaties. Na bijna 25 jaar draagt de Vereniging nu haar taak over aan het Oranje Fonds. Het kapitaal van 5,2 euro miljoen houdt het Oranje Fonds in stand en het rendement hierop wordt besteed. Het Oranje Fonds garan deert een vaste opbrengst van 4,5 procent per jaar. Het beschikbare jaarbudget is 234.000 euro dat besteed kan worden aan projec ten die betrekking hebben op wel zijn en wonen. Alleen aanvragen uit Limburg kunnen een bijdrage ontvangen uit dit Fonds op Naam. Ronald van der Giessen, directeur Oranje Fonds:'Het Oranje Fonds is verheugd dat Verenging Ons Lim burg haar vermogen bij ons heeft ondergebracht. Wij zien dat leef baarheid in de buurt een belang rijk thema is waaraan wij graag willen bijdragen. Fonds Ons Lim burg geeft een extra impuls om de directe woonomgeving en leef baarheid in buurten in heel Lim burg te verbeteren. Rudy de Jong, bestuurslid van de Vereniging Ons Limburg: "Vereniging Ons Lim burg heeft bijna 25 jaar lang het vermogen zorgvuldig beheerd en ervoor gezorgd dat veel projec ten in Limburg werden gesteund. In de loop van de tijd merkte het bestuur dat het beheren en in stand houden van een fonds voor goede doelen een echt vak is geworden waar steeds hogere eisen aan worden gesteld. Daar om hebben de leden besloten om het fonds in professionele handen te geven. Dat is het Oranje Fonds geworden. Waarmee het doel van het fonds voor de toekomst is vei liggesteld." Het Oranje Fonds is het grootste, nationale fonds, op sociaal gebied. Per jaar keert het ongeveer twintig miljoen euro uit aan organisaties en projecten in Nederland, de Nederlandse Antil len en Aruba. Hierdoor bevordert het Oranje Fonds betrokkenheid in de samenleving. Door onze steun ontmoeten mensen elkaar of vinden zij een nieuwe plaats in de samenleving. Het Oranje Fonds wordt gesteund door de Nationale Postcode Loterij en de Lotto. De Prins van Oranje en prinses Maxi ma zijn beschermpaar van het Oranje Fonds. Wereldwinkel Venray heeft deel genomen de internationale vrou wendag. In de schouwburg stond een kraam met producten die voornamelijk door vrouwen zijn gemaakt, onder ander uit Niger. De producten uit Niger worden geïmporteerd door onder meer Tahoua. Cecile Meeuwsen van Tahoua startte vijftien jaar geleden met het importeren van produc ten door vrouwen gemaakt. Door de producten van vrouwen te kopen versterkt de economische positie en dus ook de autonomie van vrouwen. Dat is hard nodig in een land als Niger. De Touareg- vrouwen uit het noorden kunnen zo hun familie onderhouden. Bittere noodzaak daar de mees te mannen zijn weggetrokken naar de omringende landen, op zoek naar werk. De werkloosheid is er gigantisch groot. Bovendien heeft Niger nagenoeg geen win bare bodemschatten. Het analfa betisme is er eveneens erg groot. Met de inkomsten van de door Tahoua geïmporteerde producten, kunnen de vrouwen zeker stellen dat hun kinderen niet alleen naar school kunnen gaan, maar ook de benodigdheden krijgen, zoals schoolboeken en dergelijke. De ernstige droogte compliceert hun situatie ook nog eens. De verkoop van hun kunstnij verheid producten ondersteund hen bijzonder. De manden vormen een onderdeel van een paaspro- ject van Meeuwsen. Wereldwinkel Venray wil graag haar steentje bij dragen en verkoopt hun manden en tassen. 'Smaal Pedje moet blijven' De stichting Stadspark pleit voor het het behoud van het nostalgische voetpad Smaal Pedje. Het bestuur zegt veel reacties van inwoners van Ven ray te hebben gekregen na de berichten over de mogelijke afsluiting van het paadje tus sen Dr. Poelsstraat en Stations weg. 'Dit unieke pad is het laatste historische voetpad dat ons nog resteert', schrijft het Stadspark- bestuur in een brief aan het col lege.'In plaats van sluiting zouden wij dit pad willen uitroepen tot beschermd dorpsgezicht'. In het verleden waren er talrijke voet paden in de gemeente Venray. Het waren belangrijke schakels in het onderlinge verkeer, zowel sociaal als economisch. Ze droegen bij aan de typische dorpssfeer. Stadspark wijst erop dat het gemeentebe stuur de stedelijke allure van Ven ray wil combineren met de intimi teit van een dorp. 'Dit historische Smaal Pedje biedt daartoe een mooie kans'. De stichting vindt dat dit laatste stukje voetpad ook niet mag ontbreken in de cultuurhisto rische wandelroute. 'Het centrum van Venray raakt keer op keer een stukje van haar historische karak ter kwijt. Laten we dat kleine beet je dat ons nog rest in ere houden', luidt het verzoek aan B en W Peter Teeuwen voorzitter Lokaal Historisch Platform Tijdens de algemene ledenver gadering van het Lokaal Historisch Platform Venray is Peter Teeuwen gekozen tot nieuwe voorzitter van het platform. Hij volgt daarmee Koos Swinkels op die vanaf de oprichting in 1999 deze functie heeft bekleed. Het Lokaal Histo risch Platform Venray is een koe pelorganisatie voor het Venrayse erfgoed waar alle Venrayse orga nisaties op het gebied van de cul tuurhistorie bij zijn aangesloten. Momenteel zijn 29 organisaties bij het LHPV aangesloten. Het platform heeft in de afge lopen jaren diverse grotere en kleinere projecten gerealiseerd en heeft veel initiatieven van leden en andere organisaties financieel gesteund. Teeuwen ziet nog veel taken voor het platform weggelegd. Een van de grootste opgaven is momenteel RooyNet, een samenwerkingsverband van gemeentearchief, museum 'tFreu- lekeshuus, openbare bibliotheek en het LHPV met als doel het digi taliseren van het erfgoed en via internet voor een breed publiek te ontsluiten. Het project wordt financieel mogelijk gemaakt door de provincie en Stichting CAI Ven ray. Palliatieve zorg De Steunpunten mantelzorg Synthese in Bergen, Horst en Ven ray houden op maandag 19 maart in De Kemphaan in Venray een informatieve bijeenkomst over palliatieve zorg. Cis van Deurzen, werkzaam bij Hospice Zenit Ven ray, en Wim Roovers, werkzaam bij de Vrijwillige Palliatieve Ter minale Zorg, gaan nader in op de mogelijkheden van zorg en ondersteuning die men verleent aan mensen die in de allerlaatste levensfase van het leven zijn. Hos pice Zenit Venray is een huis waar men in de laatste levensfase de benodigde zorg ontvangt, waarbij het accent ligt op begeleiding en morele ondersteuning. De Vrijwil lige Palliatieve Terminale Zorg is een soortgelijke voorziening, ech ter deze biedt praktische hulp en ondersteuning aan zieken in de thuissituatie. Als mantelzorger kan het voor komen dat na jaren van goede zorg en ondersteuning de inzet in de laatste levensfase van part ner of familielid niet toereikend is en dat men door gebruik te maken van de hulp van derden, juist nog wel die hulp kan geven die noodzakelijk is. Belangstellen den zijn van hartelijk welkom. De avond duurt van 19-30 tot 21.30 uur. Aanmelden kan bij Steunpunt mantelzorg Synthese in Bergen via tel. (0485)348080 of via email syn- these@unitbergen.nl. Boek bestellen? www.vandenmunckhof.nl Borstvoeding De Vereniging Borstvoeding Natuurlijk houdt op donderdag 22 maart van 20.00 tot 22.00 uur in Merselo een presentatie over borstvoeding in combinatie met vaste voeding. Er wordt gesproken over het moment van introductie van bijvoeding, de volgorde waar op men dingen kan invoeren, wat de waarde is van de borstvoeding het tweede half jaar (en daarna), het voeden volgens de Rapley- methode, (hoe) maak je pap van moedermelk, etc. Ook wordt er een DVD bekeken over de Rapley- methode. Daarna is er nog ruimte zijn voor algemene vragen over borstvoeding en een gezellige babbel. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Moni que Hendriks, contactpersoon van de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk, via tel. 104781585895. LEUNEN Thuiszorg nodig? Bel 0478-526262 huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging verpleging vrijwillige thuishulp zorgboerderij hulp op afroep dagvoorziening consultatie voor senioren zorg tv www.thuiszorgnoordlimburg.nl Thuiszorg N oo rd - Li m b u rg f") voetreflexzonetherapie en sportmassage Stap voor Stap is aangesloten bij de VNRT. Vlasakker 20 8521 CP Vierlingsbeek Tel.: 0478 -630233

Peel en Maas | 2007 | | pagina 7