HOME INVEST llliljü PERSONEEL GEZOCHT! BEDIENING, CAFETARIA EN SCHOONMAAK m/v par - Htótaurant VOhlIilü Limsae'lS® tempo-team VERKOOPSTER COUPEUSE GEVRAAGD samen met ons de uitdajinj aangaan? Diana Donkers Operators Medewerker/Voorwerker Productiemedewerkers Orderpickers Heftruckchauffeurs Teamleiders Old Inn Wmw Mid&rs? Werkelijk goed werk HYPOTHEEKADVISEURS/ACCEPTANTEN PEEL EN MAAS Hovenier Advies Wegenbouw Groenvoorziening beide voor minimaal 25 uur Ben jij een representatievevlotte vrouw die houdt van afwisseling en uitdaging en heb je interesse in modedan hebben wij voor jou de baan die je zoekt Werkzaamheden: coupeuse-werkzaamheden op en rondom ons eigen atelier en ontwerpstudio tevens verkoop en advisering van bruidsmode medewerking tijdens bruidsshows en beurzen Schriftelijke sollicitatie graag met foto t.a.v. Veerstraat 5, 5831 ]L Boxmeer - Tel. 0485 - 57 87 52 Dijckhof Foods Bar-Restaurant'New Inn'in Well ligt aan het Leukermeer bij het gelijknamige Vakantiepark. Voor het nieuwe vakantieseizoen zijn wij op zoek naar versterking. Wij zoeken medewerkers voor: Ben jij tenminste 18 jaar en op zoek naar een leuke baan, stuur dan je sollicitatie aan: Vakantiepark Leukermeer ervaren monteur landbouwtractoren www.vohamij.nl the asparagus breeding company Oogstmedewerkers m/v Donderdag 1 maart 2007 - Pagina 6 VERSADO Personeelsdiensten, specialist in werving en selectie in de cultuur- en civieltechniek. VERSADO onderscheid zich door haar persoonlijke aanpak, wij komen bij u thuis op gesprek, zoe ken werk bij u in de buurt, onze medewerkers komen van het werkveld. Makkelijker kunnen we het niet maken wel persoonlijker. VERSADO zoekt voor haar opdrachtgevers bij u in de buurt: Bedrijfsleider groenvoorzieningsbedrijf (vaste baan) Uitvoerder (maaiwerk ruig gras) (vaste baan) Uitvoerder Cultuurtechniek (vaste baan) Calculator Cultuurtechniek (vaste baan) Werkvoorbereider (gemalen aanleg en onderhoud) (vaste baan) Voorman Groenvoorziening (Overheid) (vaste baan) Groenvoorziener (openbaar groen) (vaste baan) Hovenier stratenmaker (particulier projecten) (vaste baan) Hovenier A O (particuliere tuinen projecten) Leerling Hovenier (niveau 2) (contact duur opleiding) Boomverzorger European Treeworker (vaste baan) Boomtechnisch adviseur (vaste baan) Leerling boomkwekerij (contract duuropleiding) Maaimachinemachinist sport gazon (april november) Tractormachinist (april november) Bestekken voorbereider cultuurtechniek (overheid) Groenvoorziener (maart november) Voor meer informatie www.VERSADO.nl of neem contact op 088 7700 700 MAASTRICHT Home Invest is een e-commerce onder neming. Wij onder steunen erkend hypo theekadviseurs, financi eel planners en NVA/NBVA-leden op het gebied van hypo theken, verzekeringen, sparen en beleggen. Vier honken, die wij in één slag nemen. Als facilitaire onderneming werken wij met zo'n 30 geldverstrekkers. Wij leveren snel, doordat wij alle aanvragen via het internet of HDN kunnen verwerken. Hypotheken Assurantiën Beleggen Bij Home Invest is er plaats voor enkele enthousiaste Belangrijkste taken Vanuit Venray ondersteun je de aangesloten hypotheekadviseurs via telefoon en/of e-mail Je voert correspondentie tussen de maatschappijen en adviseurs op het gebied van hypotheek en verzekeringsadvies Je brengt hypotheekoffertes uit en je vraagt ze aan bij de maatschappijen Je levert een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de producten en website van Home Invest Functie-eisen MBO/HBO werk- en denkniveau Erkend Hypotheek Adviseur of vergelijkbare opleiding Woningfinanciering 2 Ervaring in de hypothekenbranche Brede kennis op het gebied van verzekeringen, beleggingen en fiscaliteiten Geloof in de toekomst van het internet Kennis van Microsoft Office (Outlook, Word, Excel) Kwaliteiten Klantgericht en commercieel gedreven Ondernemersmentaliteit, resultaatgericht Flexibel in werktijden Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Bovendien: Vind je het prettig om in een klein, jong en enthousiast team te functioneren En heb je zin om te gaan voor een GROTE uitdaging Solliciteren? Wil je solliciteren dan kun je ons mailen: info@homeinvest.nl of 0478-533977 bellen en vragen naar Marcel Bax. BRUIDSHUIS Dijckhof Foods produceert versgesneden groenten van topklasse kwaliteit, variërend van vers gesneden soepgroenten, nasi- en bamipakketten tot salades, wok- en roerbakschotels. Onze afnemers zijn supermarktorganisaties in zowel binnen- als buitenland, die elke dag via een geautomatiseerd logistiek systeem worden voorzien van verse voorverpakte groenten voor de consument. Wil je graag bijverdienen en heb je geen acht tot vijf mentaliteit? Dan is dit je kans! Wij zijn op zoek naar gemotiveerd personeel dat ons team op zondag kan ondersteunen. Wij zoeken personeel voor de volgende functies: die van aanpakken weten (m/v). In deze functie ben je verantwoordelijk voor het beheer van één of meerdere verpakkingslijnen volgens vast gestelde kwaliteits- en kwantiteitseisen zoals het instellen, aanpassen en bedienen van machines. Je draagt zorg voor het uitvoeren van de productieplanning en registreert de productiegegevens van de diverse lijnen. Tevens verricht je ondersteunende werkzaamheden die zorgen voor een vlotte en efficiënte productievoort gang. Daarnaast verhelp je eenvoudige storingen en voer je eenvoudig onderhoudswerk uit. Je beschikt over een LBO werk- en denkniveau en goede communicatieve vaardigheden. Je kunt zelfstandig functioneren en bent collegiaal. met leidinggevende kwaliteiten (m/v). Als medewerker/voorwerker geef je leiding aan enkele medewerkers. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het schonen en snijden van de grondstoffen. Je zorgt ervoor dat de voorgeschoonde grondstoffen voor de betreffende productieafdelingen klaarstaan. Je beschikt over een LBO plus werk- en denkniveau, goede communicatieve vaardigheden en leidinggevende kwaliteiten. Daarnaast ben je zelfstandig, collegiaal en flexibel. die van afwisseling houden (m/v). Als productiemedewerker zorg je voor een optimaal productieproces. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het schoonmaken en snijden van de grondstoffen, het instellen van de machines, het inpakken van eindproducten en het stapelen en stickeren van dozen. Je beschikt over een LBO werk en denkniveau. Daarnaast ben je collegiaal en flexibel. met een goed cijfermatig inzicht (m/v). De taak van een orderpicker is het klaarzetten van orders. Je beschikt over een LBO werk- en denkniveau, bent zelfstandig, flexibel en collegiaal. Daarnaast werkje zeer nauwkeurig en kun je Nederlands lezen en begrijpen. die accuraat werken (m/v). Als heftruckchauffeur zorg je voorde aanvoer van grondstoffen voorde productie. Daarnaast registreer je logistieke gegevens, verplaatsje materialen en zetje bestellingen klaar. Je beschikt over een LBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van een geldig heftruckcertificaat. Daarnaast ben je zelfstandig, flexibel en collegiaal. met visie en teamspirit (m/v). In deze functie ben je verantwoordelijk voor, volgens de gestelde kwaliteitseisen, het realiseren van de dagelijkse productiedoelstellingen. Je geeft leiding aan de productieprocessen op de diverse afdelingen, controleert deze en stuurt indien nodig bij. Verder geeft je leiding aan de toegewezen productiemedewerkers. Je staat garant voor de productievoortgang binnen de eigen invloedsgebieden. Je identificeert, analyseert en lost eventuele belemmeringen van de productievoortgang op. Je ondersteunt en stimuleert alle activiteiten die de productie medewerkers in staat stellen zich te ontwikkelen tot vakbekwame medewerkers. Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau en een goed verantwoordelijkheidsgevoel. Daarnaast ben je resultaatgericht, stressbestendig en flexibel. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Ons aanbod; Een salaris overeenstemmend met de functie en ervaring, een afwisselende baan en een goede werksfeer. De mogelijkheid om je talenten via interne opleiding verder te ontwikkelen. Voor uitgebreide informatie kun je terecht op onze website: www.dijckhof.com. Interesse; Stuurje schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. binnen 10 werkdagen na verschijning aan Dijckhof Foods B.V. afdeling personeelszaken t.a.v. Mevr. K. Hendrikx, Columbusweg 35, 5928 LA Venlo. Reacties kunnen ook per e-mail worden verstuurd naar: k.hendrikx@dijckhof.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Siebengewaldseweg 13 6595 NX Ottersum Tel. 0485-51 10 58 'Btto 3nn" De Kamp 5,5855 EG Well (L.) Tel. (0478) 50 12 40 Mob. (06) 14 99 52 75 www.new-inn.nl Vohamij Heythuysen B.V. is een modern en snel groeiend mechanisatiebedrijf gesitueerd in Midden- Limburg (Heythuysen) en Noord-Limburg (Meerlo) met als doelstelling de verkoop en het onderhoud van tractoren, landbouwmachines, intern transport middelen en tuin parkmachines. Ter versterking van ons team in Meerlo zoeken wij op korte termijn een Massey Ferguson ervaring is een pré Wij vragen: MTS-motorvoertuigen, landbouwtechniek of gelijkwaardig niveau Kennis van elektronica en hydrauliek Bereidheid tot het volgen van cursussen Geen 8 tot 5 mentaliteit Wij bieden: Werken in een enthousiast team van gemotiveerde mensen Grote mate van zelfstandigheid l litstekende arbeidsvoorwaarden hij gebleken geschiktheid U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Vohamij Heythuysen B.V. Postbus 3055 6093 ZH HEYTHUYSEN Limseeds B. V. is een zelfstandig, toonaangevend Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in veredeling en productie van aspergezaden. Voor het oogstseizoen 2007 hebben wij binnen onze afdeling productie, vacatures voor de functie van Functie: - Het oogsten en/of wassen van asperge. Nadat de asperge geoogst is, wordt deze op het bed gelegd en apart opgehaald. Uw profiel: - Gemotiveerde werknemer. - Minstens 3-4 uur per dag beschikbaar in de ochtend uren. (Aanvang 7.00 of 8.00 uur) Beschikbaar: - In de periode vanaf half april tot 24 juni 2007. Wij bieden goede verdiensten en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze manager operations de heer Ing. M.A.J.M. van der Steen, telefoonnummer 077 - 397 99 00. Bent u geïnteresseerd om in een gemotiveerd team uw steentje bij te dragen? Neem dan contact op met Limseeds B.V., Kathy Clevers, telefoonnummer 077 - 397 99 00 van 13.00 tot 17.00 uur. Aanmelden per mail is ook mogelijk: kclevers@limseeds.com. Uw aanmelding wordt geregistreerd en voor selectie aangedragen. Wij zien uw reactie met belangstelling zo spoedig mogelijk tegemoet. COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v voorde vestigingen Venray en Boxmeer We zijn op zoek naar nieuwe collega's. Al inter cedente) concentreer je je vooral op de werving, selectie en bemiddeling van uitzendkrachten. Je onder houdt goed contact met je klanten en benadert je pro spects voor de bemiddeling van jouw uitzendkrachten. Je probeert de juiste uitzendkracht bij het juiste bedrijf te plaatsen.Je beschikt overeen grote mate van zelfstandig heid, goede communicatieve vaardigheden en je kunt goed in teamverband werken. Het is een functie met een hoge mate van vrijheid waar je je creativiteit kunt ont plooien.Je hebt de motivatie om in de lokale markt bekend te staan als de specialist voor flexkrachten. Dat betekent dat je een grote mate van verantwoordelijk heidsgevoel hebt en erg initiatiefrijk bent. Informatie: 0478 5 I 17 22, Nadia Demaret, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 6