van MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR: RICH/\pJp(APPERS life [style "ZO N KANS KRIJG JE MAAR EEN KEER IN JE LEVEN Hofmans geeft de i-Joy aan de Vamp van 2007 Ir r V THEATERCAFÉ (U KYtbtSt 2e prijs: REISCHEQUE t.w.v. 300, **HOTEL**** Méér dan 100 relax-fauteuils op voorraad! n Vice \ersa O Henseniusplein 4A Venray I I yX I A LI 1_ C RAI E Relax-fauteuils specialist CONFERENTIE PARTYCENTRUM Gasstraat 5 Venray B0478- 581626 www.dewittehoeve.com www.hofmanstapijten.nl PEEL EN MAAS Peel en Maas metamorfose Henseniusplein 4A Venray Henseniusplein 6, 5801 BB Venray tel: 0478-581391 'Van ramp tot vamp' Ben je je kapsel al jaren moe? Wil je je in een nieuw jasje laten steken? Zit je ook al jaren in het zelfde patroon en wil je er eens anders uitzien? Wat je nodig hebt is een complete metamorfose! Er voor één keer helemaal anders uitzien en professionele foto's van jezelf laten maken: die bijzondere kans krijg je als je je aanmeldt voor de Peel en Maas-metamorfose 'Van ramp tot vamp'. In samen werking met Rich Art Kappers in Wanssum en Lifestyle Mode, Foto Hoedemaekers en De Artiest in Venray biedt nieuwsblad Peel en Maas dames van 18 jaar en ouder een compleet - gratis - metamor fosepakket aan. De maandelijkse metamorfose bestaat onder meer uit het verzorgen van je haar en/ of make-up, nieuwe kleding, een fotoreportage en een smakelijke afsluiting van je metamorfosedag. De medewerkers van Rich Art Kappers zorgen er in hun kappers- en beautystudio in Wanssum en Bakel voor dat je kapsel opnieuw geknipt, gekleurd en gestyled wordt en ook wordt de make-up verzorgd. Na het verzorgen van het haar en de make-up wordt de metamorfose pas echt compleet, als je door Lifestyle Mode, Secon- do of D-Company wordt gekleed. Vervolgens maakt vakfotografe Saskia Faessen-Hoedemaekers van Foto Floedemaekers een uitgebrei de fotoreportage. De dag wordt in theatercafé De Artiest smakelijk afgesloten. Peel en Maas volgt de 'Metamorfose van de maand' op de voet en blikt elke laatste donder dag van de maand met foto's van de kandidate en een verhaal terug op deze bijzondere dag. Rond de jaarwisseling kiezen de lezers van Peel en Maas wie de allerleukste metamorfose is. In januari 2008, als alle kandidaten bekend zijn, vindt in zalencomplex De Witte Hoeve in Venray een groot galafeest plaats. De hoofdprijs, en relaxfauteuil, is beschikbaar gesteld door Hofmans Tapijten. Wil je meedoen? Meld je dan aan! De enige voorwaarden zijn dat je moet wonen in het ver spreidingsgebied van Peel en Maas (de gemeenten Venray en Meerlo- Wanssum en de dorpen Overloon, Maashees, Holthees en Vierlings beek), een vrouw van achttien jaar of ouder bent en op minimaal een zaterdag in de maand kunt meedoen aan de Peel en Maas metamorfose. Interesse? Meld je dan snel aan! Dat kan schriftelijk of per e-mail. Vermeld daarbij dui delijk je naam, adres, telefoonnum mer en leeftijd. Stuur (of mail) ook een (pas)foto van jezelf mee. Graag inzenden naar de redactie van Peel en Maas, Postbus 15800 AA Venray. Of mail naar redactie@ vandenmunckhof.nl. Totale styling "Hoe belangrijk je haar kan zijn, is voor iedereen anders. De een vindt het belangrijk omdat hij of zij zich er zekerder door voelt als het haar goed zit, terwijl de ander een net kapsel moet hebben voor het image dat hij of zij moet uit stralen voor het bedrijf waarvoor hij of zij werkt. Ook bestaat er een categorie die het vervelend vindt dat er überhaupt haar op het hoofd groeit. De laatste zal deze pagina wellicht niet bekijken. De categorie die zich prettig en zelf verzekerder voelt bij het dragen van een gepaste coupe, bestaat al lang. Maar de categorie die het kapsel aanpast omdat dat ver langd wordt door het bedrijf waar zij werkzaam zijn, is een nieuwe trend. Op dit moment houdt een gespecialiseerd team van ons zich bezig met het stylen van mede werkers binnen het bedrijfsleven en voor mensen die succesvoller in het leven willen staan. Dankzij imagospecialisten - stylisten, coa ches, kappers en communicatiead viseurs - is dat succesvoller leven voortaan voor veel meer mensen weggelegd. Haal het beste in je naar boven en straal dat uit. Onze uiterlijke verschijning zegt veel over ons. Een slecht zittend pak, slechte kledingcombinaties, opge poetste schoenen of het verkeer de aangemeten kapsel, brengen de boodschap over dat het ons niet zoveel kan schelen. Als kapper en stylist weten wij na een goed over leg wat het beste bij u past. Veel is mogelijk, zoals een haarverlenging in verschillende kleuren bestaand uit echt haar Bij Fieke, de metamorfose van deze maand, hebben we eerst eens bepaald wie zij is en wie zij wil zijn. Fieke wilde graag langer haar en dat heeft de styliste met behulp van een haarverlenging met een haircontrast, die zij het hele jaar door kan gebruiken, aan gebracht. Deze relatief nieuwe methode wordt binnen 20 minu ten toegepast en is daardoor ook nog eens goed betaalbaar. Haar haarkleur hebben we donkerder gekleurd waardoor haar ogen nog meer spreken. Haar make-up kan door haar donkere haarkleur wat zwaarder worden aangebracht zoals haar smoky-eyes. Fieke was zo enthousiast over haar meta morfose die ze heeft ondergaan, en voelt zich hiermee helemaal in haar nopjes. Ook Fieke is zich ervan bewust dat de juiste coupe met de juiste presentatie haar voordelen op kan leveren. Waar velen zich in vergissen, is de gedachte dat succes en aandacht een superster komt aanwaaien." Haarstylist Richard Bindels, Rich Art Kappers Wanssum. Fieke Kusters genoot met volle teugen van metamorfose V Is die mooie dame op de foto een popidool, een tv-ster of een nieuw, internationaal fotomodel? Nee hoor! Het is Fieke Kusters, een normale meid uit Venray, die wel eens een ander uiterlijk wilde en zich opgaf voor de metamor foserubriek 'Van ramp tot vamp'. De 24-jarige in Venray woonachtige tweede kandi date kreeg zaterdag een totaal andere look aangemeten, tot grote tevredenheid van haar zelf. "Ik zou elke maand wel zo'n metamorfose willen. Het was écht genieten, de hele dag. Dank aan alle mensen die aan mijn metamorfose hebben meegewerkt." En die iedereen zijn Rich Art Kappers in Wanssum, Life Style Mode, Foto Hoedemaekers, thea tercafé De Artiest en nieuwsblad Peel en Maas, de vijf initiatiefne mers die maandelijks een lezeres van Peel en Maas een heerlijke (gratis) verwendag aanbieden. Zo ook Fieke Kusters, die wel in was voor een totale, modebewuste verandering van haar uiterlijk. "Ik zag de oproep in Peel en Maas en dacht: 'Dat is echt iets voor mij, zo'n kans krijg je maar een keer in je leven Fieke!'. Ja, ik hou wel van iets nieuws, ben impulsief en ben niet bang voor een kleur tje in mijn haar. Maar ik had nooit gedacht dat de metamorfose zo leuk zou zijn. Ik ben de hele dag in touw geweest, maar het resul taat mag er zijn: ik ben helemaal gelukkig." Maar het is dan ook niet mis selijk wat de kandidaten krijgen aangeboden. De metamorfosedag bestaat namelijk uit het verzorgen van haar en make-up, nieuwe kle ding, een fotoreportage en, om de dag in stijl af te sluiten, een drie gangendiner. Onder het motto 'U NA METAMORFOSE vraagt, wij draaien' wordt de kan didate de gehele dag in de watten gelegd. "Alles gaat in overleg en je wordt de hele dag door professio nals begeleid", vertelt de studente verzorgende IG aan het ROC in Nijmegen, die ook werkt in het Venrayse verpleeghuis Beukenro de. "De fotoreportage, het uitzoe ken van kleding die bij je past, de make-up en het haar: van iedereen krijg je tips waar je ook later nog wat aan hebt. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik ook van de gelegen heid gebruik heb gemaakt om iets totaal anders met mijn haar te doen. Ik wilde iets extreems en graag wat langer haar met een modieus kleurtje erin." Nou, die wens van haar ging zaterdag in vervulling. Want bij Rich Art Kap pers in Wanssum genoot ze ruim vier uur lang van de aanwezigheid van haarstyliste Daisy Brouwers, die onder meer haar blonde haar donkerbruin verfde, verlengde met hairextensions en er een paar blonde highligts aan toevoegde. Haar nieuwe kapsel bleef niet onopgemerkt, zeker niet 's avonds in de disco, waar Fieke regelmatig aan andere, ongetwijfeld een beet- Styliste Daisy Brouwers zet de laatste puntjes op de i, Een close-up En een laatste foto van de zijkant. je jaloerse, dames moest uitleg gen hoe en bij wie ze haar kapsel had laten doen. "Ik heb ze verteld dat het om een reclamestunt ging van Peel en Maas en bij wie ik ben geweest voor mijn kleren, make-up en kapsel.' Want ook haar make-up viel bij de nieuwsgierige discoda mes in de smaak. "Daisy heeft van mijn ogen smoky-eyes gemaakt, lekker zwart. Dat zou ik zelf nooit hebben gedaan, maar ik heb tegen haar gezegd:'Je doet maar jij wil'. Zij is de styliste en ik heb haar lek ker haar gang laten gaan. Dat geldt ook voor mijn lippen, waarop een rode gloss is aangebracht. Ja, ik vind het mooi en ook mijn ouders vonden het prachtig. Mijn vriend? Nou, Ralph moest eerst even wen nen, hij schrok een beetje, maar later vond ook hij het geweldig." LIFE STYLE MODE Bij Life Style Mode in Venray mocht Fieke vervolgens een keuze maken uit een aantal kledingsets die waren geselecteerd door ver koopster Anneke Claassens. Lang duurde het passen van de kleding overigens niet, want toen haar oog viel op het modieuze shirt van het merk Take Two, de hippe blouse van Inwear en de fraaie halsket ting van Sarline, was de Venrayse meteen verkocht. "Dit was de kleding die ik wilde. Ik voel me er lekker in." En dat straalt ze ook wel uit, onze nieuwe, superen thousiaste vamp. "Fieke heeft een setje gekozen dat bij haar past", zegt Anneke Claassens. "Ik had ook een paar setjes met fellere kleuren weggehangen, maar het was met een duidelijk dat ze deze combi natie wilde. Ja, het was eigenlijk snel geregeld." Wat volgde was een professionele fotoreportage bij Saskia Faessen-Hoedemaekers van Foto Hoedemaekers en, om de dag gezellig af te sluiten, een diner, inclusief drank, bij theater café De Artiest van Wilbert van Waayenburg. "Ik kan het iedereen aanraden om mee te doen aan de metamorfose", besluit Fieke. "Zeker als je ervan houdt om iets extreems te doen of iets totaal anders wilt met je uiterlijk, is dit je kans. Ik ben erg blij dat ik me heb opgegeven. Op school, tijdens het bodypumpen in De Sprank: iedereen ziet mijn verandering, sommigen weten zelfs al niet meer hoe ik er voor de metamor fose uitzag!" Nou, voor al die men sen: kijk naar de foto's en oordeel zelf... ziet Fieke er niet prachtig en hip uit? Volgende maand wordt een nieuwe kandidate door Foto Hoedemaekers, Rich Art Kappers, Life Style Mode en theatercafé De Artiest in de watten gelegd. Het grootste aanbod van Nederland Hoofdprijs beschikbaar gesteld door Jfofefphk i. rersburea° ï.s.m. Meer trefkans bij Hofmans Saskia Faessen-Hoedemaekers maakt een professionele foto. Donderdag 1 maart 2007 - Pagina 16 BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BKWanssum |T 0478 531383 n HOEDEMAEKERS SCHOUWBURGPLEIN 1A TELEFOON 0478 587739 5801 BV VENRAY FAX 0478 568925 .est Van Ramp tot Vamp venray Henseniusplein 3 Postbus 555 5800 AN Venray Tel: 0478 - 51 51 55 www.reisbureauviceversa.nl info reisbureauviceversa.r Beerseweg 10a 15431 LC Cuijk 0485-315516 life style

Peel en Maas | 2007 | | pagina 16