full-time magazijnmedewerker eerste monteur IF Jij bent de juiste persoon, wij hebben de juiste baan! oen tempo-team twee vakbekwame Schilders Denken KATJA DE GEUS Uitzendburo MONDIAL Uitzendburo Mondial Werkelijk goed werk PEEL EN MAAS ZOEKT U EEN BETROUWBARE MAKELAAR BEL ONS DAN!!!!! Al onze panden staan op: www.woonkrant.nl Woonplein Limburg.nl Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Autobedrijf Strijbosch Venray BV is op zoek naar wij zoeken iemand - met technische kennis van de autobranche - met ervaring in magazijnwerk - die klantgericht kan werken - met goede contactuele eigenschappen - zonder 9 tot 5 mentaliteit Salariëring volgens CAO wij zoeken iemand - in bezit van APK keuringspapieren - in bezit van monteursdiploma - met ruime werkervaring - die klantgericht kan werken - zonder 9 tot 5 mentaliteit Salariëring volgens cao. Solliciteren kan zowel schriftelijk als mondeling bij RENAULT Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. De Hulst 11, 5807 EW Venray Tel. 0478-589455 Bos Schilderwerken B.V. Proces Operator MA/ What do you do? Manpower' Klus Correct Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Donderdag 8 februari 2007 - Pagina 6 Makelaar Taxateur RMT RT GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille ver koop TE HUUR: Venray, Kantoorruimte met parkeer plaats Gestoffeerd en gemeubileerd. Op mooie locatie (Vlakwater). Ind: entree, toilet en 2 kantoorruimtes en archief. Totaal ca. 56 m2. Huurprijs 420,-- p.mnd excl. kosten. Venray, Schoutenstraatje Centmm van Venray. Winkelpand met een oppervlakte van ca. 100 m2. Huurprijs ca. 850,-- p.maand excl. energiekosten. Venray, Patersstraat Moderne kantoorruimte (200 m2) met parkeerplaatsen. In centmm van Venray. Op 3e verdieping, voorzien van lift. Aantrekkelijke prijsklasse 850,-- p. mnd. excl. servicekosten. Oirlo, Hoofdstraat 25 c Kantoorruimte op de le verdieping. Opp. Ca. 140 m2. Met parkeerplaatsen. Gunstige huurprijs. TE KOOP WOONPANDEN: Nieuwbouw: doorstartwoningen en twee onder een kapwoningen aan de Pilmus in Meerlozie voor uitgebreide informatie www.depilmus.nl Oostrum: Nieuwbouw: Aan de Beek Aan de Oostiumse Beek zijn Hurks Bouw en Vastgoed B.V. woningen aan het ontwikkelen. Deze woningen worden standaard gebouwd met een losse berging en 3 slaapkamers op de le verdieping. Swolgen, Generaal Dempsystraat Vrijstaande karakteristieke woning met apart gedeelte voor bed en breakfast. Ind woonhuis: entree met meterkast, speelka mer, kantoor, kelder, wasmimte, woonka mer met tv-kamer, studeerkamer, keuken en eetkeuken. Aparte werkruimte groot 54 m2. le verd: overloop met 3 slaapkamers, moderne badkamer, gang met inloopkast, grote ouderslaapkamer en (slaap)kamer. Bed en breakfast gedeelte: beg.grond: woonkamer, badkamer met voorportaal, douche en toilet, le verd: overloop met 3 slaapkamers. Royale kavel ca 2565m2. Prijs: 595.000,-- k.k. Blitterswijck, Pastoor Verheggenstraat Vrijstaand woonhuis met grote schuur/ garage (50 m2). Ind: hal, toilet, kelder, woonkamer, keuken, werkkamer, bijkeu ken en badkamer, le verd: overloop met 4 slaapkamers. Bergzolder. Kavel 500 m2. Vraagprijs 249.000,— k.k. Horst, Herstraat Vrijstaand woonhuis met berging in centrum van Horst. Geheel voorzien van kunststof ramen en kozijnen en bijna overal rolluiken Ind: entree, toilet, kelder, woonkamer, luxe keuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en luxe badkamer voorzien van ligbad, douche en wc. 2e verd: zolder, 4e slaapkamer met dakkapel. Tuin biedt veel privacy. Kavel 210 m2. Vraagprijs 249.000,—k.k. Wanssum, Tiendstraat 13 Open dag 24-02-2007 van 11.00 tot 14.00 uur Hoekpand met garage en vrije achterom. Ind: entree, toilet, mime woonkamer (57 m2), eetkeuken, bijkeuken, garage, le verd: overloop, 4 slaapkamers en bad kamer. 2e verd: vlizotrap naar de zolder. Kavel: 395 m2. Vraagprijs 229.000,— k.k. Venray, Gouden Leeuw HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. Oostrum, Binnenhof Tussenwoning met berging en vrije ach terom. Ind: hal, toilet, woonkamer, keuken en berging, le verd: overloop met 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder, mogelijkheid 4e slaapkamer. Kavel: 160 m2. Vraagprijs 189.000,— k.k. Meerlo, de Fazant In het centmm maisonnette met eigen overdekte parkeerplaats en berging. Ind: entree, woonkamer, berging, keuken, gang, toilet en slaapkamer. Verd: over loop, 2 slaapkamers en badkamer. Vraagprijs 169.000,—k.k. Tienray, Nieuwe Baan Vrijstaand pand met garage en carport. Tuin met veel privacy. Mooie ligging in nabijheid van bossen. Ind: hal, badkamer met toilet, L-vormige woonkamer (45 m2), gesloten keuken met luxe keukeninrichting, bijkeuken en kelder, le verd: overloop, 3 slaapkamers, badkamer en toilet. 2e verd: vaste trap naar zolder welke verdeeld is in 3 vertrek ken (mogelijkheid voor meer slaapka mers). Kavel 510 m2. Vraagprijs 369.000,— k.k. Wanssum, Molenhoek Helft van langgevelboerderijRustige straat, mooie ligging met uitzicht op de Molenbeek. Ind: Entree, toilet, woonka mer, eetkeuken, bijkeuken, kelder en bad kamer. le verd: Overloop, 4 slaapkamers, wasmimte en CV-kast. Kavel 300 m2. Vraagprijs 235.000,—k.k. Well, Overbrouck Vrijstaand pand met garage en carport. Rustige ligging aan het einde van een doodlopende straat. Ind: entree, woon kamer, keuken en bijkeuken met mime kelderkast, le verd: overloop, 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 293 m2. Tuin biedt veel privacy. Vraagprijs 256.000,—k.k. Oostrum, Randenrade Vrijstaand pand met garage, mime carport en tuinhuisje. Mooie ligging, achter zijde grenst aan bosperceel. Ind: entree, toilet, kantoor, woonkamer, eetkeuken en bijkeuken, le verd: overloop, 4 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder met mogelijkheid 5e slaapkamer. Mooi aangelegde tuin met veel privacy. Kavel 785 m2. Vraagprijs 435.000,—k.k. Oostrum, Binnenhof Vrijstaand pand met berging en carport. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, slaap/hobbykamer en buiten berging. le verd: overloop met 4 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar slaap/hobbykamer en zolder. Kavel: 545m2 Vraagprijs 389.000,— k.k. Venray, Eindstraat Maisonnette met parkeerplaats in de kelder. Ind: entree, slaapkamer en berging, le verd: hal, woonkamer met balkon, slaapkamer, keuken en toilet. Vraagprijs 230.000,—k.k. Vrijstaand landhuis met garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, keu ken, bijkeuken, kelder en garage, le verd: overloop met 4 slaapkamers, hobbyruimte(mogelijkheid 5e slaapkamer) en badkamer. 2e verd: vaste trap naar mime zolder. Kavel: 450 m2 Vraagprijs: 385.000,— k.k. Ysselsteyn, Pottevenweg Prachtig landhuis met 2 grote garages, paardenstal en praktijkruimte. Het geheel is gelegen op een schitterend terrein met aangelegde tuin, wei en bos. Totaal opp. 2.48.20 ha. Het object is gelegen aan de rand van Ysselsteyn, op enkele kilometers van Venray. Ind.: mime hal, woonkamer, eetkamer, keuken met inbouwapp., bijkeu ken, kelder, werkkamer en 2 toiletten, le verd: overloop, 6 slaapkamers en badka mer. De voormalige dierenartsenpraktijk (16 x 8 m.) is naast de woning gelegen en is voor veel doeleinden geschikt. Vraagprijs 679.000,—k.k. Horst, Hertog van Gelresingel Mooi landhuis met rieten kap. Dubbele garage voorzien van elektrische roldeuren. Het pand ligt op een mooie locatie en heeft een inhoud van 978 rn\ Begane grond: entree, toilet, woonkamer (63 m2), eetkeuken, mooie mime serre en bijkeuken, le verdieping overloop met vide, 3 slaapkamers, CV-ruimte en luxe badkamer. 2e verdieping vlizotrap naar bergzolder. De min biedt veel privacy. De kavel is 826 m2. Vraagprijs 595.000,—k.k. Meerlo, Bernhardstraat Twee onder een kap woning met aanbouw, garage/berging en carport. Ind: entree, toi let, woonkamer, eetkeuken en garage met berging, le verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer. Kavel 255 m2. Vraagprijs 195.000,—k.k. Venray, Blauwververstraat Twee onder een kap woning met tuinka mer, garage, carport en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, tuinkamer en bijkeuken, le verd: over loop, 3 slaapkamers en badkamer. Kavel 260 m2. Vraagprijs 225.000,—k.k. Meerlo, Beatrixstraat Ruime twee onder een kap met tuinkamer,garage en tuinhuis. Ind; entree, toilet, woonkamer, tuinkamer, keuken, kantoor, bijkeuken en garage, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. Kavel: 244 m2. Vraagprijs 209.000,— k.k. Venray, Melchiorhof Vrijstaand pand met garage en carport. Ligging in bosrijke omgeving. Ind: hal, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken en garage, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolderruimte. Kavel 433 m2. Vraagprijs 385.000,—k.k. Venray, Leunseweg Vrijstaand pand met binnenplaats, garage en carport. Ind: entree, zitmimte links van entree, woonkamer, t.v.-kamer, kelder, keuken, bijkeuken cq. achterbouw, cv- mimte, badkamer, vroeger stalgedeelte, kantoor/hobbyruimte en tuinkamer, le verd: overloop, 2 slaapkamers en zolder. Kavel 854 m2 Prijs op aanvraag. Venray, Mambostraat 3 Eengezinswoning met garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken en provisie kast. le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap, moge lijkheid 4e slaapkamer. Kavel 224 m2. Vraagprijs 184.000,—k.k. Venray, Mambostraat 136 Royale hoekwoning met vrijstaande ber ging Gelegen bij speelweide. Ind: entree, toilet, doorzon woonkamer en keuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badka mer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Kavel 280 m2. Vraagprijs 175.000,—k.k. Venray, Daslook Twee onder een kapwoning met royale garage met hobbyruimte 38 m2 volledig geïsoleerd en ruime zolder (2002). Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken. Ind: overloop, 2 slaapkamers en luxe badka mer. 2e verd: vaste trap naar zolder met mogelijkheid 3e slaapkamer. Kavel is 251 m2. Vraagprijs 219.000,—k.k. Venray, Bazuinstraat Geschakelde woning met garage en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, garage, le Verd: overloop met 4 slaapkamers, badkamer en douchemimte. 2e verd: zolderruimte Kavel: 156 m2. Koopsom 159.000,— k.k. Oostrum, Vennenweg Vrijstaand pand met open fietsenhok op een royale kavel. Ind: entree, toilet, woon kamer, keuken, bijkeuken met zolder, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e Verd; vlizotrap naar zolder ruimte. Kavel 1685m2. Vraagprijs 425.000,— k.k. Wellerlooi, Twistedenerweg Vrijstaand pand met carport voor 2 auto's en tuinhuisje. Ligging in natuurgebied, 100 privacy. Bwjr. 1995. Ind: Hal met vide, toilet, woonkamer eetkeuken, bijkeuken, kantoor en kelder, le verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne, luxe badkamer (2005). 2e verd: vlizotrap naar zolder. Kavel ca. 1505 m2. Vraagprijs 449.000,—k.k. Oostrum, Boshuizerweg Zeer mirn vrijstaand pand, met dub bele garage en berging Ligging in het buitengebied van Oostmm met veel privacy. Beg.grond: entree, toilet, woon kamer, keuken, bijkeuken, achterportaal, slaapkamer met douche, slaapkamer met badkamer, le verd: overloop met 2 grote slaapkamers en 3e badkamer. Kavel: 6690 m2. Sfeervol pand, zeker een aama der om te gaan bezichtigen. Vraagprijs: op aanvraag. openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur, 13.30 uur tot 17.30 uur. Zaterdag van 10.00 - 13.00 uur Lfl/IV Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: info@katjadegeus.nl - Lid LMV De geschiedenis van Bos Schilderwerken BV gaat terug tot het jaar 1890. Toen starte overgrootvader zijn bedrijf. Inmiddels is Bos schilderwerken uitgegroeid tot een moderne en solide onderneming met vakbekwame allround schilders. Dankzij ons uitgebreid pakket van activiteiten zijn wij in staat om elk opdracht op gebied van schilderwerk, beglazing en klein bouwkundig onderhoud met grote zorgvuldigheid uitte voeren. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zijn we opzoek naar Onze werkzaamheden zijn naast klantenwerk ook schilderwerk aan kloosters, scholen en klein bouwkundig onderhoud. houtrot reparaties en deelvervangingen) Wij werken vooral in Boxmeer en omgeving. Bij gebleken geschiktheid, volledige inzet en gevoel voor kwaliteit zorgen we voor een aangename werksfeer. Beloning volgens cao-schildersbedrijf Interesse? Bel dan naar ons kantoor 0485-573287 of mail naar info@bosboxmeer.nl Elzenstraat 58 5831 LK BOXMEER Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Monique en Ingrid. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! rntluil Commercieel Medewerker Buitendienst (Horst) Wij zoeken een commercieel medewerker buitendienst voor het uitdragen en promoten van specifieke kennis op het gebied van klimaatbeheersing en au tomatisering. De baan is per direct en er is kans op een vaste aanstelling. Servicemonteur installatiemonteur Electromonteur (Diverse locaties) Voor diverse bedrijven worden mensen met bovenstaande functies gevraagd, ervaring vereist. Aanvangsdatum is per direct met kans op een vaste aan stelling. Onderhoudsmonteur (Eindhoven) Wij zijn op zoek naar een ervaren onderhoudsmonteur voor productie- en verpakkingsapparatuur. De werkzaamheden vinden plaats in wisselende diensten tussen 06.00 en 21.00 uur. Mogelijk vast! Magazijnmedewerker (Venray) Voor een bedrijf in Venray zijn wij per direct op zoek naar een magazijnmede werker met rijbewijs. Bij voorkeur een schoolverlater. Woonachtig omgeving Venray. Lassers /Constructiebankwerkers/Montage- en Assemblagemedewerkers (Horst) Voor projecten variërend van een half jaar tot vast werk, zijn wij per heden op zoek naar lassers, constructiebankwerkers, montagemedewerkers en assemblagemedewerkers voor meerdere bedrijven te Horst. Het betreffen meerdere fulltime banen in dagdienst. Glazenwassers (Venray) Wij zijn per direct op zoek naar glazenwassers met minimaal 1 jaar ervaring. Tevens dien je in het bezit te zijn van een rijbewijs B. Mogelijk vast! Metselaars (diverse projecten) Voor diverse projecten zijn wij met spoed op zoek naar metselaars in het bezit van een metseldiploma. Ervaring als metselaar is een vereiste. Dakdekker (Asten) Voor een bedrijf in Asten zoeken wij een ervaren dakdekker. Je werkt aan projecten in Nederland. Je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs. Kans op een vaste aanstelling! Leerling CNC-frezer Buitenmonteur Werkplaats (diverse locaties) Voor verschillende bedrijven zoeken wij gemotiveerde jonge mensen die binnen het bedrijf een opleiding krijgen voor bovengenoemde fucties. Mogelijk vast! Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 info@uitzendburomondial.nl, www.uitzendburomondial.nl Océ is een topaanbieder van printsystemen en documentoplossingen voor grotere organisaties. De kracht van Océ ligt vooral in de combinatie van grensverleggende ICT- toepassingen en productieve, gebruikervriendelijke apparatuur. De baan als proces operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen van de productie apparatuur, het con troleren van tussen- en eindproducten, het reinigen van productie apparatuur en de hulp apparatuur. Daarnaast zal je je bezighouden met het uitvoeren van metingen aan tussen- en eindproducten en de registratie van product en procesgegevens. Jij afgeronde opleiding VAPRO B, of bezig met de opleiding gevoel/affiniteit voor/met techniek bereid in ploegendienst te werken (2 /3 ploegenrooster) flexibel samen kunnen werken in een groep kwaliteitsgericht accuraat resultaatgericht integer stressbestendig fysiek/lichamelijk gezond. Wij fulltime baan in ploegendienst mogelijkheid op een vast contract. Contact Manpower Océ Flexcenter (077) 359 33 25, wouter.beckx@manpower.nl www.manpower.nl V Thijmpad 10 5861 ED Wanssum, Nederland Tel.: 0478-510570 Mobiel: 06-51777762 Door verdere uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij momenteel op zoek naar een ervaren elektromonteur of leerling-elektromonteur op full time of parttime basis die ook bereid is andere voorkomende werkzaamheden te verrichten. Functie-eisen: accuraat zelfstandig kunnen werken klantgerichte en flexibele instelling en in bezit van het rijbewijs BE Wij bieden: een interessante, zelfstandige functie in een jonge organisatie scholingsmogelijkheden tevens bieden wij een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse? Bel dan 06-51777762 voor nadere informatie en het maken van een afspraak. Klus Correct Thijmpad 10, 5861 ED Wanssum KANTOOR Medewerker Sales support m/v vooreen logis tiek bedrijf in de regio Venray. Je ondersteunt de Account Manager bij het behartigen van de belangen van bestaande en nieuwe klanten en je treft voorbereidingen voor de acquisitie van nieuwe opdrachten en projecten. Daarnaast blijf je op de hoogte van ontwikkelingen in relevante markten, ondersteun je klantbezoeken en calcu leer je verkoopprijzen.Tevens houd je de klanten- en ver koopadministratie bij. Beschik jij overeen relevante hbo opleiding in een technische en/of commerciële richting en beheers je Nederlands, Engels, Duits en bij voorkeur Frans in woord en geschrift? Ben je fulltime beschikbaar en lijkt deze functie jou wat, neem dan snel contact met ons op. Informatie: 0478 5 i 17 22, Anita van Dinthei Schoolstraat 2, Venray COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Sales Intercedent(e) m/v bij Tempo-Team. Je con centreert je vooral op acquisitie en relatiebeheer Dit doe je vanuit een commerciële en klantgerichte instelling. Als Intercedent(e) onderhoud je contact met flexwerkers die je werft, selecteert en bemiddelt bij relaties. Zo zorg je ervoor dat de juiste flexwerkers bij de juiste bedrijven aan het werk kunnen. Binnen het team werk je groten deels zelfstandig aan het bewerken van de lokale markt. Je krijgt veel ruimte om je taak naar eigen inzicht in te delen. Dat betekent dat je een behoorlijke verantwoor delijkheid hebt, die je graag op je neemt. Om in aanmer king te komen voor de functie van Intercedent heb je een hbo werk- en denkniveau en bij voorkeur commerciële werkervaring. Informatie: 0478 5 I 17 22, Nadia Demaret, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. mmiïfi AANHANGWAGENS Al LE R S Henckens Aanhangwagens Paardentrailers HENRAexclusief-dealer voor limburg en brabant Verkoop nieuwe en gebruikte aanhangwagens Verkoop nieuwe en gebruikte paardentrailers Verkoop onderdelen van alle merken Onderhoud van alle merken Reparatie van alle merken Keuringsklaar maken van alle merken Verhuur aanhangwagens en paardentrailers Hele assortiment te zien in showroom in Overloon Industrie terrein "De Oude Molen" 3-A Overloon Tel: 0478 64 03 04 Neem A73, afrit 7, borden volgen industrieterrein Kijk alvast op onze site: WWW.HENRADEALER. NL

Peel en Maas | 2007 | | pagina 6