inloopavond donderdag 8 februari 18.30 - 19.30 uur nieuwe leerde» 12 maar*. Beleggingskansen voor 2007 Medewerker ijsbereider Algemeen (huishoudelijk) medewerker (m/v) \1 Vs?» "POTLOOD ZOEKT SLIJPER!' Magazijnmedewerker cuypers de £ruyn basisschool de bongerd eikenlaan nummer 1 TE KOOP Mooi en modern afgewerkt appartement in het centrum van Venray, de Gouden Leeuw. Een eigen zaak beginnen? ft Mooie winkelruimte PEEL EN MAAS Donderdag 1 februari 2007 - Pagina 4 iedereen is welkom op de inloop avond waarop presentaties van de actuele thema's reizen, de middeleeuwen, het weer en het circus gegeven worden TE KOOP AANGEBODEN Vraagprijs: 228.000 k.k. Telefoon: 0478-516056/06-28197074 www.modernewoning.nl Voor info en foto's kijk op: www.ivoathome.nl/appartement of bel 06-46317613 Bedrijfsruimte te huur in Ysselsteyn Opp. 240m2 met zijgevelhoogte 4.20m. Grote overheaddeur, eigen oprit en geïsoleerd Veel mogelijkheden direct te aanvaarden tel. 0653 697 145 Wij zijn op zoek naar een full time medewerk(st)er voor onze broodjeszaak en ijssalon voor 38 uur. Heb je interesse Stuur dan een mail met CV naar info@bartosbroodjes.nl t.a.v. B Hulleman Barto's broodjes en ijssalon De Bleek 52 Venray info@bartosbroodjes.nl Stichting Jeugdbuitenverblijven is een landelijke dienstverlenende instelling, die haar accommodaties beschikbaar stelt aan verenigingen, instellingen, gezin nen en scholen voor het houden van groepsvakanties, werkweken, familiereünies, e.d. Zij zoekt voor haar verblijf de Peelhaas te Ysselsteyn een Voor ca. 15 uur per week Het verblijf heeft een capaciteit van 150 personen en ligt op een recreatief aantrekkelijke locatie. Naast de huishoudelijke taken is de algemeen medewerker medeverantwoordelijk voor het ontvangen van de gasten en het verzorgen van eenvoudige catering. Het verblijf is geopend van maart t/m oktober. Functie eisen: - Goede contactuele eigenschappen - zelfstandig en flexibel - Bereid tot werken in weekenden - Woonachtig in directe omgeving De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van het seizoen. De CAO-welzijnswerk is van toepassing. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen bij onze beheerster Helma van Empel Tel. Nr. 0493-529381 Ter versterking van ons jonge enthousiaste team medewerkers op locatie Keizersveld zijn wij op zoek naar een geslepen Keizersveld 65 5803 AP Venray Voor meer info of het sturen van een sollicitatie, neem contact op met Jeroen Kuijpers (tel.: 0478-551800, e-mail: solliciteren@martin-cuypers.nl) TE HUUR: Voor onderhoud en vervanging van diverse W-installaties, uw installateur in de regio. Zorgeloos genieten van uw verwarming, warmwater, sanitair, airco en ventilatie. bctëlSSChool Opkomende markten Europa Nieuwe energie Basismaterialen IT Farmacie Een compleet overzicht met toelichting over de beleggingskansen voor 2007 staat op www.rabobank.nl/beleggen. U kunt ook contact opnemen met uw accountmanager Private Banking of beleggingsadviseur. Het is tijd voor de Rabobank. Moderne, ruime, tussengelegen stadswoning, gelegen in het centrum van Venray aan een mooi groen parkje. Begane grond: Ruime woonkamer met open keuken en veel ramen voor een mooie lichtinval. De gehele begane grond is voorzien van een massief eiken vloer, de moderne keuken is voor zien van een inbouw-gaskookplaat met roestvrijstalen afzuigkap, een inbouw-koelkast en een inbouw combi oven/magnetron. Vanuit de zithoek heeft u ruim zicht op de op het zuiden gelegen tuin. De tuin heeft een betegeld terras welke overdekt is. Eerste verdieping: Badkamer voorzien van wastafel en douche met glazen wanden. Aansluitingen voor bad aanwezig. Apart toilet. 1 Ruime, lichte 'ouderslaapkamer' en een tweede slaapka mer. Middels een zeer ruime en lichte vide aansluiting op de tweede verdieping met vaste trap. Tweede verdieping: Zeer ruime verdieping verdeeld in twee vertrekken. Een vertrek is als slaapkamer bedoeld en het tweede is voor vele doeleinden bruikbaar. Deze ruimte is tevens voorzien van wasmachineaansluiting. Adres: Pastoor Ruttenstraat 11 Bouwjaar: 2001 Aantal kamers: 5 Inhoud ca.: 420 m3 Perceel ca.: 140 m2 Woonoppervl. ca.: 120 m2 Voor informatie kijk op www.bartosbroodjes.nl De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Iedere lokale Rabobank en de andere onderdelen van de Rabobank Groep die als effecteninstelling zijn aan te merken, zijn als zodanig geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Markten te Amsterdam. De adviezen genoemd in deze uitgave zijn gebaseerd op analyses van het Institute for Research and Investment Services B.V. (IRIS). Deze informatie dient niet te worden opgevat als een aanbod en evenmin als een uitnodiging tot het doen van een aanbod tot het kopen of verkopen van effecten en is ook niet bedoeld om enig recht of verplichting te creëren. U dient zelf na te gaan of de uitgebrachte beleggingsaanbevelingen in overeenstemming zijn met het voor u vastgestelde doelrisicoprofiel. De in deze publicatie opgenomen informatie is geen expliciete of impliciete beleggingsaanbeveling en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd. Rabobank .1 ALLES VOOR KANTOOR (70 m2) in hartje binnenstad Venlo. Gelegen op ca. 50 meter lopen van de Markt, de Vleesstraat en de Parade in de sfeervolle Gasthuisstraat. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Mevr. M. van Meijel-Argante Telefoon 0478-516056 of 06-12434161 TECHNISCH INSTALLATIE BEDRIJF T (0476) 5347 63 - F (0473)58 06 95 E info® hdebiuyn.nl - W www.hdebruyn.nl Leunseweg 14, 5802 CH Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 4