Prominentenchefs Rooyse Artiesten Avond ■JW Make Me Over on Ice Grote IJshockeyfinale Informatie over het Winterfestival Trekking marktloterij op 8 januari "Make Me Over on Ice" en ijshockeyfinale Gratis huifkar pendeldienst Pentagon Reünie Uniek en eenmalig kerstconcert van De Pretband Kinder- en jongerenprogramma Spetterende opening V-Kick Ijshockeytoernooi Bonnie St. Claire 30 december in Venray Groot Rooyse Artiesten Avond WWW.WINTERFEiTIVAL.NL ZONDAG 17 DECEMBER ZATERDAG 23 DECEMBER ZATERDAG 30 DECEMBER ZONDAG 7 JANUARI Spjï DONDERDAG 14 DECEMBER Kosten 100,- I All-inclusive! ALLE EVENEMENTEN VINDEN PLAATS IN HET HORECA PAVILJOEN BIJ DE IJSBAAN VOOR INFORMATIE EN KAARTVERKOOP KUNT U TERECHT BIJ CAFE HULSMAN, PLEIN 14 EN CULINAIR CREATIEF RUUD WELBERS. BAX Rabobank PEEL EN MAAS Winterfestival - pagina 1 Donderdag 21 december 2006 - Pagina 30 RIVEZ 14.00 tot 19.00 uur Voorverkoop 12,50 Kassa 15,- 20.00 tot 01.00 uur Voorverkoop 5,- Kassa 7,50 20.00 tot 01.00 uur Voorverkoop 5,- Kassa 7,50 16.00 tot 16.00 uur Iedereen iswelkom. Gratis entree! Het Winterfestival vindt plaats van 8 december 2006 tot en met 7 januari 2007 op het Schouwburg plein in Venray. De schaatsbaan is dagelijks geopend van 10.00 tot 16.00 uur en van 16.00 tot 22.00 uur. Op feestdagen gelden er afwijkende tijden. De ijsbaan is per tijdsblok toegankelijk. De toe gangsprijs per blok, dus van 10.00 tot 16.00 of van 16.00 tot 22.00 uur, bedraagt 3,50 euro. Schaatsen huren is mogelijk. De kosten per schaatsblok bedragen dan 3,50 euro (de borgsom bedraagt 10.00 euro). De organisatie is in handen van de Stichting Winterfestival. Uit gebreide informatie vindt u op www.winterfestival.nl Alle bezoekers van de Venrayse weekmarkt hebben op 11 en 18 december bij elke besteding van 2,50 euro een lot voor de kerst nieuwjaarsloterij van de markton- dernemers gekregen. Dankzij een spontane geste van de markton- dernemers maken de deelnemers aan de loterij kans op een reis voor 2 personen naar Brugge én op een reis voor 2 personen naar het mooie Sauerland. De loten zijn uitgedeeld op 11 en 18 december. Op die dagen konden de loten ook ingeleverd worden bij een speciale markt kraam. De trekking wordt verricht is op maandag 8 januari. De win naars krijgen vervolgens persoon lijk bericht. De Stichting Winter festival is alle marktondernemers overigens zeer erkentelijk voor hun spontane en constructieve opstelling om dit Winterfestival mogelijk te maken. De markton dernemers zijn graag bereid geble ken om gedurende het Winter festival hun vaste plekken op de markt te verlaten en zich in een andere opstelling van de markt te schikken. Dat kan voor klanten beteke nen dat ze misschien even moe ten zoeken voordat ze hun ver trouwde kraam weer gevonden hebben, maar desondanks hebben de marktondernemers daar hun medewerking aan verleend. Om 16.00 uur is de grote ijshoc- kelijk voor iedereen, keyfinale maar daarnaast vindt er Een spetterende activiteit waar een geweldige metamorfose op mee we een geslaagd Winterfesti- het ijs plaats. Geen entree, toegan- val hopen af te sluiten. Op zaterdag 23 en 30 decem ber zal er een speciale pen deldienst rijden tussen de ijs baan van het Winterfestival en Intratuin Venray aan de Lang straat. De pendeldienst vertrekt om 13.30, 14.30 en 15.30 uur vanaf Intratuin richting centrum. Om 14.00,15.00 en 16.00 uur gaat de huifkar weer vanaf het Schouw burgplein terug naar Intratuin. Uiteraard kunt u uw auto bij Intratuin gratis parkeren en even tueel een bezoek brengen aan het tuincentrum. Intratuin Venray en Winterfes tival wensen u een goede rit en heel veel schaatsplezier op de ijsbaan in Venray centrum. En natuurlijk veel inspiratie op de Intratuin kerstshow gedurende Zaterdag 30 december 20.00-21.00 uur Als u googiet op internet zult u niet meer bij discotheek de Pentagon terechtkomen. Daarvoor moet u bij het Win terfestival zijn. Wij bieden u een ouderwetse pullenavond met muziek die u back to the 60's, 70's en 80's brengt met soul, disco en funk. De dresscode voor vanavond is Disco en Soul. Als u niet gepast gekleed bent kunt u helaas niet toegelaten worden. Én de origineelste outfit wordt beloond. Op deze avond ontbreekt natuurlijk de beroemde Miss Guana-act (en een mister(y) Guana-act?) niet. Voor deze avond geldt een minimumleeftijd van 18 jaar. Net als vroeger dus. Kaarten in voorverkoop ver krijgbaar bij De Heeren van Huls man, Plein 14 en Culinair Creatief Ruud Welbers, en het Horecapavil- joen bij het Winterfestival. Kaar ten in voorverkoop 5 euro aan de kassa 7,50 euro. Donderdag 21 december 20.00 uur Vanaf 20.00 uur verzorgt de alom bekende Pretband een uniek en eenmalig kerstcon cert. Terwijl op deze avond het ijshockeytoernooi ook plaats vindt, spelen de muzikanten van de Pretband de hoogste noten. Speciaal voor deze avond heb ben zij een speciaal kerstreper toire ingestudeerd om de juiste kerstsfeer te creëren. Naast het bekende kerstreper toire, met enkele verrassende nummers, zal ook de bekende feestmuziek niet ontbreken. Dat wordt genieten met muziek, ijs en glühwein. Dit optreden wordt door de Pretband geheel belangeloos uit gevoerd en is gratis toegankelijk. Zaterdag 23 december: de Kerstman komt weer op bezoek Onze vriend de kerstman kan er maar geen genoeg van krijgen. Dus komt hij weer gezellig op bezoek tussen 11.00-13-00 uur Kerstman in het dorp (kinderen kunnen dan ook met de kerstman op de foto) Zondag 24 december: Kinderschminken Als je nog wat flinke make-up kunt gebruiken voor de kerstda gen, dan kun je tussen 10.00-12.00 uur terecht bij ons Kinderschmin ken in de koek en Zopie tent. Je kunt natuurlijk ook meteen oefe nen voor de make-up die je op de prinsen en prinsessendag gaat gebruiken. Dat kan best van pas komen. Woensdag 27 december: Prins prinsessenschaatsen Tussen 14.00 en 16.00 uur is er Prins-Prinsessenschaaten. Prijzen zijn er voor de mooiste Prins en Prinses. Voor elke win naar stelt Thetru een cadeaubon van 50 euro beschikbaar. Dat is een mooi cadeau voor de komen de carnavalsdagen. Toch Tevens is dan ook de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd. Donderdag 28 december: Kinderschminken Voor de laatste keer dit jaar kun je je snoet als een oliebol laten schminken.Je bent welkom tussen 10.00 en 12.00 uur in onze Koek en Zopie tent Na het Winterfestival Dan wensen we je weer veel succes op school en hopen dat je een fijne vakantie hebt gehad. En als het kan hopen we je weer te zien bij het volgende Winterfesti val. Talpa volgt Bonnie De commerciële zender Talpa (sinds 16 december Tien) volgt Bonnie St. Claire tijdens haar optreden op het Winterfestival in Venray. De zangeres wordt gevolgd voor opnames van haar real-lifeprogramma voor de zender van John de Mol. Op 23 december vindt vanaf 20.00 uur de "Rooyse Artiesten Avond" plaats. Tijdens deze avond zal Bonnie St. Claire ook optreden, waarbij in het kader van haar programma mogelijk ook TV-opnames gemaakt worden. 28 december Optreden Harmonie Oirlo Vanmiddag verzorgd de Har monie uit Oirlo een feestelijk en muzikaal optreden tijdens het Winterfestival. Deze uit stekende groep amateur-musici brengt een gevarieerd en stem mig programma in deze feestelijke tijd. Het zou wel eens de laatste kans kunnen zijn om dit jaar deze musici nog aan het werk te zien, tijdens dit bijna oudjaar concert. Bonnie komt op 30 december In tegenstelling tot eer dere berichten komt Bonnie St. Claire pas op zaterdag 30 december naar Venray. Eeer zou de artieste vorige week zondag naar Venray zijn geko men. De organisatie van het Winterfestival had echter bij de boeking een fout gemaakt. Afgesproken werd dat Bonnie a.s. zaterdag zou gaan optreden tijdens de Groot Rooyse Artiesten avond. Helaas was het Bonnie die de fout in ging en er achter kwam dat ze zaterdag een tv-optreden had. Uiteindelijk zal Bonnie op 30 december in Venray haar opwach ting maken tijdens de Pentagon reünie. In 1967 wordt ze ontdekt door Peter Koelewijn, die haar een platencontract aanbiedt. Bonnie St.Claire is geboren! Begin jaren zeventig boekt Bonnie haar eer ste successen met de nummers 'I Won't Stand Between Them' en 'Manana Manana'. Ook met de band 'Unit Gloria' scoort Bon nie St. Claire verschillende hits in zowel binnen- als buitenland. Halverwege de jaren zeventig besluit Bonnie zich meer op het Nederlandstalige repertoire te storten. Dit met veel succes, want met 'Dokter Bernhard', 'Pierrot' en 'Bonnie Kom Je Buiten Spelen' behaalt ze topnoteringen. De jaren tachtig leveren een aantal beschei den hitjes op, maar in 1991 is Bon nie St. Claire weer helemaal terug met de hits 'Morgen Wordt Alles Anders' en 'Zeven Jaren'. Hoewel Bonnie St. Claire hierna geen grote hits meer scoort, is ze nog steeds actief op de vaderlandse podia. In 2004 doet Bonnie St. Claire mee tijdens 'Het Concert des Levens' ter ere van Johnny Hoes. Na het overgrote succes van de afgelopen twee jaar wordt ook dit jaar weer een ijshoc keytoernooi gespeeld tijdens het Winterfestival. Het V-Kick ijshockeytoernooi heeft op de eerste speelavond een spetterende opening gekend. De twee teams die de openingswed strijd speelden, team Janssen en team Arets begonnen fel aan de strijd. Onder de teams die zich dit jaar hebben opgegeven bevinden zich een paar die we al drie jaar op een rij zien. Titelverdediger team Arts is natuurlijk ook van de partij. Maar er zijn ook nieuwe teams die dit jaar een gooi doen naar de Winterfestival IJshockey wisselbeker. Het toernooi wordt net als vorig jaargeorganiseerd worden in samenwerking met jongerenstich- ting V-Kick. De spanning in het toernooi loopt langzaam op. De eerste voorronde is inmiddels gespeeld en vandaag, donderdag 21 december, vindt de tweede voorronde plaats van 20.00 tot 22.00. De wedstrijden worden omlijst door de muzikanten van de Pretband. Nadat de voorron des gespeeld zijn wordt er met de beste teams doorgepeeld voor een plaats in de finale. Deze wed strijden worden gespeeld op don derdag 28 december van 20.00 Programma "Smartlappen on Ice" op laatste moment aangepast Door onvoorziene omstan digheden gedwongen, moest de organisatie van het Win terfestival op de valreep het programma voor "Smartlap pen on Ice" helaas aanpassen. Geen Jacques en geen Bonnie, jammer. Maar gelukkig waren Jan Boeze roen en Karin Coverde er wel om het toegestroomde publiek een kostelijke middag te bezorgen. Gezien de sfeer én de reacties uit het publiek was het een gezellige middag. Het horecapaviljoen was tot op de laatste plaats gevuld. Het bier viel in de smaak en de Glüh wein vloeide rijkelijk. Maar de aanpassingen in het programma zorgen er niet voor dat Jacques Herb en Bonnie St. Claire dit Winterfestival niet optre den. Integendeel. Zowel Bonnie als Jacques Herb zullen op zaterdag 30 december naar Venray komen en hun opwachting maken tijdens de Pentagon Reünie. Dat geeft de columnist van de Limburger ook de gelegenheid om zijn jeugdidool te aanschouwen. Door op beide avonden wat te schuiven in het programma kun nen de optredens van deze arties ten dus gewoon doorgang vinden tijdens het Winterfestival. De organisatie is daar, ondanks alle ongemakken natuurlijk tevre den mee. Zaterdag 23 december 20.00-01.00 uur Een avond vol amusement met Don Mulders, Gert Jans sen, Johnny Romein en Karin Goverde. Kaarten in voorver koop verkrijgbaar bij De Hee ren van Hulsman, Plein 14 en Culinair Creatief Ruud Wel bers, en het Horecapaviljoen bij het Winterfestival. Kaarten in voorverkoop 5euro, aan de kassa 7,50 euro. DON MULDERS Don Mulders (33) begon zijn muzikale loopbaan op 9-jarige leeftijd bij de Venrayse Zangers van Sint Frans. Op dit moment is hij de frontman van de Venrayse formatie April Fools, een cover band met een stevige reputatie in en buiten de regio. Eerder dit jaar trad hij als solist op bij de Venray se Proms. JOHNNY ROMEIN Dé feestmaker van Nederland! Bij Johnny Romein staat één ding altijd voorop tijdens zijn optre dens: feest maken. Zijn repertoire is waarschijnlijk één van de meest veelzijdige van alle Nederlands talige artiesten. Natuurlijk brengt hij zijn eigen hits waaronder "Ali mentatie", "De Zingende Koster", etc. etc. met groot enthousiasme tijdens zijn shows. Maar ook num mers van zijn collega' s zoals André Hazes en René Froger brengt Joh nny met het grootste gemak. Johnny Romein is een echte gangmaker. Hij wil overal scoren! Het maakt hem niet uit of hij nu boven op het biljart moet staan of op het podium van desnoods Altoy', hij komt overal tot zijn recht KARIN GOVERDE Onze eigen flonkerende kerst ster van het Winterfestival. Sinds 1996 partner van Frank, onder de artiestennaam Frank Mirella. Karin is een van de dochters van de bekende zanger Jan Boezeroen. Maar zij is ook prima in staat om als soloartiest te schitteren. Samen met Frank werkt zij als de nieuwe Mirella aan een nieuwe succesvolle periode." Maar voor lopig is zij nog de vaste presenta trice van het Winterfestival, waar we reuze trots op zijn. tot 22.00, met muzikale omlijsting door Zuutjes An. De kleine en de grote finale vinden plaats op zon dag 7 januari 2007 tussen 16.00 tot 18.00. Tijdens de donderdag avonden zal het horecapaviljoen tot 23.00 open zijn. De uitslagen: Donderdag 14 december 20:00:Janssen -Arets 6-5 Het programma: Donderdag 21 december 20:00:Janssen-Arts 20:14: van Duuren - Francken 20:28:Arets - Poels 20:42: Peeters - Cox 21:04: Janssen - van Duuren 21:18:Arets - Peeters 21:32: Poels - Cox 21:46:Arts - Francken Voor alle uitslagen en speel schema's kunt u terecht op www. v-kick.nl of www.winterfestival.nl 20:14: van Duuren - Peeters 1-6 20:28: Poels-Arts 0-9 20:42: Cox-Francken 4-5 21:04: Janssen-Poels 11-0 21:18: van Duuren - Cox 1-1 21:32:Arets-Arts 0-2 21:46: Peeters-Francken 11-1 FORT IS De Gouden Leeuw munckhof thomassen l'l||i intern www.baxfd.nl i' Gemeente Venray AN DE MOB van den Je veelt je er thuis C'fe Huls*»** KOENEN EN CO

Peel en Maas | 2006 | | pagina 30