De schijnweri SSS'18 blijft winnen Volharding als derde winter in Frits Lucassen velt VOS SV United een helft zwak Twee treffers Sander Dinghs Oostrum is weer koploper Doelman Wijnen mist penalty Summa Topschutters] Klassement Suf i na PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS top inn town De Ruiter vertrekt bij BVV'27 SV Venray BW VV Holthees Verdedigend GSV'28 krijgt loon van de angst 7"JSjji --Vv SSS'18 Nipte zege Geijsteren SV Leunen SV Merselo SVOC'01 SV United Donderdag 21 december 2006 - Pagina 26 Ook in het voetbalseizoen 2006-2007 wekelijk^Sa spelep"frt»i(jer of anófcr 'voetbaldier' van een amateurvereniging uit d^^emeetilei Venray eïi^IeerlJ Wanssum in de schijnwerpers. Ook speler^fn SSS'18, Voln!i*duig en Hollh^s worden in de rubriek 'De schijnwerper ap^..' aan de tand gevoe!ft>0£llgast: Ier voorspelt net als de voetbalkenneK van het Venrayse nieuwsblad oo weer de uitslagen van tien amateurauels die dat weekend gespeeld won en. Zijn de voorspellingen van de j^fspeler beter, dan wint hij of zij een bal tor de jeugdafdeling van zijn vo^alvereniging, die beschikbaar wordt gesteld c >or Sport-Inn aan het Hensenh#<plein in Venray. Ook dingen de deelnemers met iun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en R aas doet mee om de eejTOe komende weken geen schijnwerper, want de ht ren amateurvoetballejjrzijn inmiddels begonnen aan de winterstop. Redacteur Rro1 Koenen was afgelopen week te sterk voor Peter Nabbe De doelman va)rSW Venray behaalde drie punten, Koenen kwam uit op acht un- ten. Beid^i hebben de afgelaste wedstrijd Swolgense Boys-TSC'04 nog te g >ed. Met drie punten sluit Peter Nabbe de rij in de voorlopige tussenstand. Het klassement: 1) Ralf Steeghs (SVOC'01) 13 2) JohnThijssen (Swolgense Boys) en Nermin Hamzic (Volharding) 8 4) Roy Keijsers (Leunen) en Rob Voesten (SV United) 6)Tom Knoops (Top'27)** 6 7) Hans Custers (SV Venray) 5 punten 8) Marijn Muijsers (SSS'18), Michiel Santegoeds (Holthees), Jeroen Sar Iers (Ysselsteyn) en Ronald Bonants (Merselo)*** 4 12) Frank Frederix (Oostrum), Peter Nabbe (SV Venray)**** Hans Tax (BW) 3 In de puntentelling van Hans Tax (BW) is het afgelaste duel Venray-Vit ken- slag nog niet meegenomen. In de score van Tom Knoops is de uitslag van het afgelaste duel Holtnees- EWC nog niet verwerkt. In de puntentelling van Ronald Bonants (Merselo) is het afgelaste duel Sit- tard-Volharding nog niet verwerkt. Peter Nabbe heeft het afgelaste duel Swolgense Boys-TSC'04 nog te goed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2006-2007. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2006-2007. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. In het teamklassement kruipt SSS'18 langzaam dichterbij na de vijf treffers tegen HBSV Oostrum blijft koploper met 40 doelpunten voor SSS'18 met 35 treffers. Na zijn drie treffers afgelopen weekend gaat Bas Joosten (SSS'18) in het individuele Maatwerk in financiële zekerheid klassement alleen aan kop. De tweede plaats wordt gedeeld door drie spe lers: Frits Lucassen (Leunen), Sander Dinghs (SVOC'01) en Tim Klemans (SV United). Teamklassement: 1) Oostrum 40 2) SSS'18 35 3) TOP'27 30 4)Leunen 29 5) Volharding 25 6) SV United 24 7) Venray en SVOC'01 21 9) Holthees 19 10) Merselo 18 11) Swolgense Boys en Ysselsteyn 16 13) BW'27 7 Spelersklassement: 1Bas Joosten (SSS '18) 14 2) Tim Klemans (SV United), Sander Dinghs (SVOC'01) en Frits Lucassen (Leunen) 11 5) Nico Rongen (TOP' 27) 10 6) Rick Schlepers (Oostrum) 9 7) Jelle van Tilburg en Ruud Custers (beiden Oostrum), Johan Vullings (Volharding en Kevin Goldschmidt (TOP'27) 8 SSS'18-HBSV 5-3 (3-2). Doelpun ten SSS'18: Bas Joosten (3x), Paul Joosten en Wout Janssen Het was alweer de elfde overwin ning op rij voor SSS'18 uit Overloon. De ruststand tegen HBSV was geflat teerd (3-2), de eindstand was identiek aan de eerste wedstrijd tussen beide teams: 5-3 voor SSS'18. Het team uit Overloon gaat als koploper tevreden de winterstop in. Hoewel Overloon vrij snel op een riante voorsprong van 2-0 kwam, zag het absoluut niet naar uit dat de wedstrijd al gelopen was. Sterker nog, HBSV had het beste van het spel en kwam de eerste helft terecht langzij, om toch nog op slag van rust met 3- 2 achter te komen. De eerste actie was voor doelman Claes die in de 2e minuut moest optreden om een snelle achterstand te verhinderen. HBSV startte feller en combineerde beter. De eerste aanval van de thuisploeg kwam via een actie van Bas Joosten waarbij doelman Van Bergen zijn hand net nog onder een inzet kreeg en de bal tergend langzaam naast de paal tot corner rolde. Dit was uitstel van executie want uit deze corner wist diezelfde Bas Joosten de bal via een schuiver wel in het net te krijgen: 1- 0. De mooiste actie van de wedstrijd was in de 12e minuut een inzet vanaf 25 meter van de linksbuiten van HBSV die de Overloon doelman ver voor zijn doel zag staan maar zijn schitterende poging eindigde tegen de kruising. Het doelpunt viel in de 18e minuut aan de andere kant. Goed doorzet ten van Paul Joosten betekende 2-0. Ondanks deze tegenslag bleven de mannen uit Hout-Blerick goed voet ballen en aanvallen. In de 25e minuut sloot KoenVerstraelen een van deze aanvallen doeltreffend af: 2-1. Tien minuten later was de wed strijd weer volledig open toen dezelf de Koen Verstraelen de verdiende 2-2 liet aantekenen. Het zag er naar uit dat HBSV ging doordrukken maar in de 45e minuut wist Bas Joosten een van de eerste goede aanvallen opgezet via Patrick Borghs doeltreffend af te ronden. Dit betekende tevens de 3-2 ruststand. De tweede helft was SSS'18 beter bij de les en de eerste kansen waren voor Overloon. In de 55e minuut mocht Wout Janssen een vrije trap nemen en waar iedereen een voor zet verwachtte -inclusief doelman Van Bergen- schoot hij de bal via bin nenkant paal binnen: 4-2. Nog was de wedstrijd niet gelopen en bleef HBSV de aansluitingstreffer zoeken. In de 70e minuut schoot Bart Koopmans de bal achter doelman Claes: 4-3. Drie minuten later schreeuwde heel HBSV om een strafschop toen laatste man Paul Janssen -na het verkeerd raken van de bal die tegen zijn arm kreeg. Scheidsrechter Rietjens uit Stramproy zag hier geen opzet in en liet doorspe len. Dit incident leidde wel tot frustra ties aan HBSV kant en na twee keer geel kon aanvoerder Ummenthum in de 76e minuut zijn biezen pakken. In de 80e minuut besliste wederom Bas Joosten de wedstrijd met zijn derde en Overloons vijfde treffer: 5-3. In de 87e minuut was er een reflex van doelman Claes nodig om de wedstrijd niet opnieuw spannend te laten wor den. Een minuut later had Bas Joosten de kans op 6-3 maar dat zou echt te geflatteerd zijn geweest. SSS'18 kan met een gerust hart en een riante voorsprong de winterstop in. Hans de Ruiter vertrekt na dit sei zoen bij BW'27. De Venlonaar is bezig aan zijn tweede jaar bij de zes- deklasser. Het bestuur van de Blitters- wijckse voetbalclub was graag langer doorgegaan met De Ruiter. BW'27 kent een tegenvallend seizoen en bezet momenteel de elfde plaats in de zesde klasse E. John Geelen heeft het contract met SVOC'01 met een jaar verlengd. De voetbaltrainer uit Weert is bezig aan zijn eerste seizoen bij de vijfdeklasser. een abonnement waard Uitslagen Venray Al-HVCH Al 0-1 Griendtsveen BI-Venray B3 3-5 SVLottumBl-VenrayB4 2-3 Venlosche Boys C4-Venray C5 4-0 Montagnards C3-Venray C6 6-1 Wittenhorst C5M-Venray C7M 0-14 Venray Dl-VW D2 4-0 Leunen D2-Venray D5 2-0 SV United D3-Venray D6 4-1 Venray D10M-RESIA D3 6-1 Venray E4-SV Lottum El 2-1 DEV-Arcen E2G-Venray E7 2-3 Sparta'18 Fl-Venray F1 3-0 DEV-Arcen F2-Venray F6 (b.) 9-1 Venray F13-Melderslo F5 10-0 Volharding-PSV35 3-0 (1-0). Doelpunten Volharding: Johan Vullings, Jaap de Vlam en Erik Ermers Volharding kan met een goed gevoel aan de tweede seizoenshelft beginnen. De laatste wedstrijd voor de winterstop werd met 3-0 gewon nen van naaste concurrent PSV'35 uit Posterholt, waardoor de roodwitten als derde op de ranglijst de kerstda gen kunnen gaan vieren. Het gaat uitstekend met Volharding. Tegen PSV'35 werd voor de vierde keer op een rij de nul gehouden en de winst betekent dat de equipe van trai ner Andre Cornelissen inmiddels 24 punten heeft vergaard, evenveel als het complete seizoenstotaal tijdens de vorige voetbaljaargang. De toeschouwers op sportpark Soetendaal zagen net als in de heen wedstrijd in Posterholt een leuke open wedstrijd. De eerste helft ging gelijk op. De gasten, uitstekend in de omschakeling, kregen de beste kans maar Jamil Sraizi faalde alleen voor Volharding-goalie Daan de Bruin. In de 36e minuut kwam de thuisclub op voorsprong. Een interceptie op het middenveld van Johan Speijcken bracht Jaap de Vlam in stelling, die kapte zijn tegenstander uit waarna topschutter Johan Vullings eenvoudig zijn 8e seizoenstreffer kon aanteke nen: 1-0. Daarna was PSV'35 dusdanig van slag dat ze niet echt meer in de wedstrijd kwamen. Het was de bezoe kers uit Posterholt aan te zien dat ze de laatste vier duels op rij hadden verloren en het vertrouwen straalde er dan ook niet van af. Voor die vier nederlagen was PSV'35 -winnaar van de eerste periode- nog koploper, het kan verkeren. Na rust bracht trainer Volharding trainer Andre Cornelissen Rob Branje voor Roel Gerrits en dat zorgde voor meer druk richting PSV-doel. Binnen het kwartier was Branje bijna tot tweemaal toe succesvol. Halverwege de tweede helft verdubbelde Volhar ding de score. De rolverdeling bij die treffer was precies omgekeerd aan de eerste goal. Nu was Johan Vullings de aangever en Jaap de Vlam de afmaker, nadat Vullings eerst nog de paal trof: 2- 0. In de 72e minuut viel de definitieve beslissing. De bevrijdende treffer werd gemaakt door invaller Erik Ermers na een perfecte voorzet van Rob Branje: 3-0. Leuk voor Ermers, want hij zat zich al een aantal wedstrijden te ver bijten op de reservebank en met zijn invalbeurt liet hij zijn coach zien dat Volharding voorin momenteel een luxe probleem heeft al liet ie na om in laatste minuut nogmaals te scoren waardoor het bij 3-0 voor de roodwit ten bleef. VOS-Leunen 0-2 (0-2). Doelpun ten Leunen: Frits Lucassen (2x). Door twee treffers van goudhaantje Frits Lucassen heeft Leunen de uit wedstrijd tegen VOS met 0-2 gewon nen. Leunen gaat daardoor op een mooie vierde plaats overwinteren in 4E De Leunenaren kenden de laatste drie wedstrijden weinig geluk en ondanks hard werken en goed voetbal werden er geen punten gepakt. Het team was zich echter bewust van het belang van deze wedstrijd. Immers, de tegenstander van vanmiddag kon bij winst de vierde plaats overnemen. Ondanks het ontbreken van vaste waarden Roel Biezenaar (zware kneu zing) en Thomas Litjens (verdraaide knie) was het vanaf de eerste minuut Leunen dat het spel dicteerde. Al in de eerste minuut werd een inzet van de tot centrumspits gepro moveerde Marco Berden gekeerd door de keeper van VOS. Maar daar mee was wel de toon gezet. Nadat Leunen-keeper Jaap Litjens met een katachtige reflex een afstandsschot nog net met zijn vingertoppen over kon tikken, kreeg Leunen kans na kans. Zo misten Marco Berden, Remco Hellegers en Roel Gielens in één aan val van dichtbij. In de 18e minuut zag Frits Lucassen zijn inzet na een prima actie voorlangs gaan. De doelman van VOS moest alle zeilen bijzetten om de inzet van verdediger Rob Willems na een solo over zo'n 40 meter te keren. In de 22e minuut nam Remco Helle gers de bal ineens uit de lucht op zijn slof; het projectiel spatte uiteen op de lat. De voorsprong van Leunen kon niet lang meer uitblijven. In de 28e minuut was het eindelijk raak. Een fantastische voorzet van Marco Ber den over de gehele breedte van het veld werd beheerst door Frits Lucas sen ingeschoten. Na uitstekend voor bereidend werk van de gebroeders Berden kon dezelfde Frits Lucassen de 0-2 binnen schieten. Hiermee was tevens de rust- en eindstand bepaald. Nadat Edwin Berden in de 7e minuut na rust geblesseerd raakte aan zijn lies, was het de beurt aan oud Leunen 1 speler Bas Litjens om zijn rentree te maken in het eerste. De tegenwoordig op eigen verzoek in het tweede elftal uitkomende Litjens kweet zich uitstekend van zijn taak. Na een hoogstandje van de routinier werd de bal maar net over gewerkt door Remco Hellegers. In de tweede helft bleef Leunen de wedstrijd con troleren en gaf niets weg. VOS kon daarentegen geen vuist maken en kon geen enkele keer gevaarlijk worden. Het team van trainer Jack Maas kan zich na deze zege in alle rust voor gaan bereiden op de tweede competi tiehelft die op 4 maart begint. SV United-RKDEV 1-1 (0-1). Doelpunt SV United: Geurt Cle- vers SV United en DEV Arcen hebben de punten gedeeld: 1-1. Beide teams begonnen vrij aanvallend aan dit duel. De gasten waren aanvankelijk iets meer in de aanval, maar het was Uni ted dat de beste kansen kreeg. Na een kwartier was het doelman Engels, die op knappe wijze een afstandsschot van United laatste man Paul Bete- rams onschadelijk wist te maken. Vijf minuten later was het spits Tim Kle mans die voor de thuisclub een goede mogelijkheid onbenut liet. In de 21e minuut kwam DEV vrij onverwacht op voorsprong. Het was Bram Reutelings- perger die een vrije trap onhoudbaar voor doelman Smits in de kruising liet krullen. Direct daarna kreeg Geurt Clevers de kans om de stand in even wicht te brengen, maar hij mikte te hoog. Hiermee had United in de eer ste helft zijn kruit verschoten. Geen enkele actie lukte en het spelbeeld zakte naar een dieptepunt. De rust ging dan ook terecht in met een 0-1 voorsprong voor de gasten uit Arcen. Na de pauze zagen de bezoekers een enigszins herboren United. Er waren in het eerste kwartier kansen voor Tim Klemans en Geurt Clevers voor de thuisploeg, maar het vizier stond hierbij nog niet op scherp. De man nen uit Meerlo-Wanssum moesten tot de 75e minuut wachten op de terech te gelijkmaker. Tim Klemans werd in het strafschopgebied vast gepakt en de toegekende strafschop werd door Geurt Clevers onhoudbaar benut. United voelde dat er meer in het vat zat en begon druk uit te oefenen op de DEV-defensie. Die wist echter met kunst en vliegwerk de schade te beperken. Zodoende eindigde dit duel in een terechte puntendeling. Invaller- scheidsrechter Hagens uit Overloon floot een goede wedstrijd. SVOC'Ol-VCH 2-2 (0-1). Doel punten SVOC'01: Sander Dinghs (2x). Na twee nederlagen werd het voor SVOC'01 weer een keer tijd om drie punten te pakken. Op sportpark de Heesakker lag het veld er dan ook goed bij voor een leuke pot voetbal tegen VCH. De thuisploeg bleef uit eindelijk steken op 2-2. In het begin was er een licht veldoverwicht voor SVOC'01 en dit resulteerde in enkele afstandschoten van Ivan Maes en San- der Dinghs. Maar het was VCH dat op een 0-1 voorsprong kwam doordat Paul Buddiger tegen een speler van VCH aan schoot waardoor de bal over Freek Steeghs in het doel belandde. Vanaf dat moment tot en met de rust werd er slordig gevoetbald door de tri colores. Maar toch waren er nog ver schillende kansen op de gelijkmaker. In de 35e minuut was het Gijs Dinghs die na een voorzet van Sander Dinghs vanaf de 16 meterlijn miste omdat hij de bal niet goed raakte. De grootste kans was er voor Pim Fleurkens die van dicht bij een niet te missen kopbal toch miste. SVOC'01 ging met een 0-1 achterstand de rust in en kwam na 15 minuten weer het veld op om orde op zaken te zetten. Het was dan ook in de 52ste minuut Sander Dinghs die na een fout van de VCH-verdediging zijn schot van 25 meter in de kruising zag belanden en voor de 1-1 aantekende. Vervolgens ging het spel over en weer maar was het Tom Strijbos die de bal veroverde en hij leverde een perfecte pass af op Sander Dinghs die bij de tweede paal zijn tweede van de dag scoorde. Maar lang konden de trico lores niet genieten van de 2-1 voor sprong want nog geen twee minuten later was het al weer 2-2. Na een hoge voorzet die over iedereen heen ging was het een geheel vrijstaande VCH- speler die ongehinderd binnen kon schieten. In de tien minuten erna gebeurde er weinig en drongen zowel SVOC'01 als VCH nog een paar keer aan, maar beide partijen zagen hun inzet gestopt worden. De 2-2 bleef na 90 minuten op het scorebord staan en beide partijen moesten tevreden zijn met een punt. De komende tijd zal het rustig zijn qua voetballen vanwege de winterstop. SVOC01 zal 4 maart 2007 weer scherp uit de startblokken moe ten komen om punten te gaan pak ken. Uitslag Merselo 3-BW 3 Uitslagen SV Lottum vet.-Holthees vet. SV Lottum-Holthees Holthees 3-Milsbeek 5 lulliana Mill 5-Holthees 4 6-2 5-2 2-4 1-3 8-0 Sportnieuws -info Droomschot houdt Venray in hoge sferen - ^mWÊÊImÊÊ Venray-GSV28 1-0(0-0). Doelpunt: 93. Sjoerd van der Coelen 1-0. Scheidsrechter: Verstappen (Gra- them).Toeschouwers: 400. Gele kaart: Dave Hendrikx (Venray) en Alain Stegemann (GSV'28). Bijzonderheid: voor aanvang werd een minuut stilte in acht genomen wegens het overlij den van Geert Ewalts, jeugdleider en vader van twee jeugdspelers. Venray: Nabbe; Linders, Van Sehijndel, Scholten en Van Mier- lo; Keijzers (75. Van der Coelen), Gommers en Seijkens; Idrissi, Thoone en Hendrikx (66. Van der Weerden). Door Jan Leijsten "De lijn van de laatste weken doortrekken. Dan horen we er weer helemaal bij." Trainer Jan Poels was voor aanvang gedeci deerd. Thuis tegen GSV'28 telde enkel de winst. Poels werd op zijn wenken bediend, al duurde het wachten heel erg lang. Pas in de 93e minuut schoot Sjoerd van der Coelen de brilstand aan flarden en hielp zijn club aan de zo felbe geerde drie punten: 1-0. De ploeg van trainer Jean Hoedema- kers, ex-speler van Panningen, maakte zijn bedoelingen al snel duidelijk: een puntje meenemen naar Zuid-Limburg. Anders valt de defensieve instelling niet te verklaren. Freek Thoone kreeg Ruud Keijzers, die na twee in valbeurten debuteerde in de basis, in een fel duel om de bal met Dion Nijsten van GSV'28. straffe mandekking van Mark Jans sen die hem een moeilijke middag bezorgde. Terwijl Farid Idrissi meer dan normale aandacht 'genoot' van Mike Deswijzen. De thuisclub mocht aanvallen en deed dat aanvankelijk gretig. Idrissi draaide om zijn bewaker heen en schoot in maar doelman Roger Her mens lag op tijd in de hoek. Terwijl Freek Thoone al snel geirriteerd raakte en de hem fel belagende Janssen trak teerde op een natrappende beweging die het 'doel' miste. Het tempo lag te laag met al ras foutieve passes over en weer. De strijd wilde maar niet ontbranden. De Ven rayse driemansaanval Idrissi-Thoone- Hendrikx moest opboksen tegen een vijandelijke defensie die varieerde van zes tot acht personen. De Venrayse voorwaartsen wisten er weinig raad mee. Na een kwartier plotseling een schietkans voor Thoone die niet draal de en de bal een meter over zag gaan. Bart Linders, als een terriër wakend over Reneerkens, moest voor een keer aan de rem. De vrije trap van Deswij zen verdween in de hoek maar de betrouwbare Peter Nabbe was op zijn post. Op links legde Dave Hendrikx drie man in de luren en hij vond Ruud Keijzers die te zacht inschoot. De thuisclub was alert bij de sporadische GSV-aanvallen. Maar het schortte in de opbouw aan accutaresse (slordige passing), waardoor een goede voort zetting een zeldzaamheid was. Nee, de eerste helft had het niet en speelde zich veelal op het middenveld af. Waarbij Thoone en Idrissi teveel in de trechter werden aangespeeld. Kan sen kwamen er daardoor nauwelijks. Ook niet door de impulsen van de ijverig inschuivende Marcel Seijkens. Na de thee een steeds meer terug trekkend GSV'28. Venray kon tot 25 meter van het doel de bal onbekom merd rondspelen maar het vervolg en de stootkracht ontbraken. Dan maar op de 'slimme' manier dacht Freek Thoone die zich uitgekookt liet vallen. Zijn bewaker Janssen wist van niets maar er kwam wel een vrije trap die Wout Gommers in de muur joeg. De Venrayse spitsen lieten zich in arren moede op tijd terugvallen ech ter hun cipiers gaven geen centimeter prijs. Jan Poels probeerde de patstel ling op te heffen met twee wissels. Eerst kwam Ivo van der Weerden voor Dave Hendrikx en een kwartier voor tijd loste Sjoerd van der Coelen de verdienstelijke Ruud Keijzers af. Plotseling was er een uitval van de Zuid-Limburgers door het midden. Geilen passte op Reneerkens en het was raak. Linesman Antoine Arts stond uitstekend op de hoogte van de bal en vlagde resoluut. De bekwaam fluitende Verstappen honoreerde direct het vlagsignaal. De beslissing werd door de gasten niet eens aange vochten. Hierna was het weer Venray op de vijandelijke helft.Thoone kwam even los en schoot op de keeper. Een minuut later een voorzet van Idrissi die Thoone doorkopte naar Van der Coelen die overknalde. Na twaalf keer in de basis te zijn gestart moest de middenvelder uit Well voor het eerst deze competitie op de bank begin nen. In de 90e minuut redde doelman Peter Nabbe stijlvol op een gevaar lijk schot van invaller Silvio Garcia. En toen niemand er nog in geloofde kwam het 'moment suprème' van Sjoerd van der Coelen. Vanaf twintig meter poeierde Van der Coelen een vrije trap schitterend in de verste kruising: 1-0. De gasten kregen een opdoffer van jewelste terwijl Venray de ultieme doch niet meer verdiende zege greep. Van der Coelen bewees in de basis thuis te horen. Of niet soms? De ervaren Sjoerd liet zich niet mee slepen in de euforie van het moment. "Nee, de trainer koos in eerste instan tie niet voor mij. We zijn één team", aldus de gelukkige matchwinnaar. Jan Poels bleef na afloop met zijn jongens een kwartiertje nagenieten in het kleedlokaal."Tijdens de pauze heb ik erop gehamerd vooral rustig te blij ven. Die ene kans zal eens komen." Resia-Oostrum 0-2 (0-0). Doel punten Oostrum: Roy Willems en Frederik van der Velpen Oostrum boekte zondagmiddag een zeer belangrijke overwinning op de nummer vier, Resia. In Wellerlooi werd voorkomen dat er voor de derde keer op rij werd verloren en keerde Oostrum door een 0-2 overwinning met drie punten op zak naar huis. Oostrum startte fel en agressief aan het duel en gaf de thuisploeg weinig ruimte tot combineren. De eerste paar kansjes waren dan ook voor Oostrum maar echt gevaarlijk werd het vooralsnog niet voor het vijande lijke doel. Ook Resia liet zich na een kwartier spelen wat vaker gelden en Uitslagen SSS'18 1-HBSV1 5-3 SSS'18 2-Achates RKOSV 2-2 DSV 2-SSST8 3 1-1 SSS'18 4-Gassel 3 1-0 SSS'18 5-SVS 2 4-4 Dames Varsseveld l-SSS'18 1 0-1 SV United l-SSS'18 2 6-0 Geijsteren-Venray 10 2-1 (1- 1). Doelpunten Geijsteren: Henk Lomme en Pascal Kleeven. Geijsteren heeft in de thuiswed strijd tegen Venray 10 een kleine zege behaald: 2-1In de eerste tien minuten leek het of Geijsteren nog de slaap uit de ogen aan het wrijven was want het begon erg slap. Scheidsrechter Ruud Linders zorgde er in het begin al voor, door kort op het spel te zitten, dat alle overtredingen bestraft werden en dat zorgde gedurende de wedstrijd voor een faire partij van beide kanten. Zo'n vijf minuten voor rust was het raak, na een afgeslagen corner scoorde Ven ray. Direct hierna scoorde Geijsteren de gelijkmaker door een attente goal van Henk Lomme. Na de rust bleef het spel in evenwicht. Maar tien minu ten voor tijd stuurde Noel Kelly de opgekomen Pascal Kleeven diep die na een mooie rush in de lange hoek knap scoorde. kwam dicht bij de openingstreffer, maar goed keeperswerk van Ralph Kessels voorkwam een achterstand. In de 20e minuut brak Oostrum uit via de linkerflank. Roy Willems ontdeed zich van zijn tegenstander en stak de bal door op Jelle van Tilburg die de mee opgekomen Rik Schlepers een haast niet te missen kans bood. Maar helaas raakte de middenvelder de bal verkeerd en schoof hij de bal voor een praktisch leeg doel langs de ver keerde kant van de paal. Desondanks bleef Oostrum op zoek naar een tref fer en kwam voor de rust een aantal malen zeer dichtbij maar Ruud Cus ters, Jelle van Tilburg en Rik Schlepers wisten in kansrijke positie slechts het zijnet te raken. Na de rust lukte Oostrum al snel wat in de eerste drie kwartier niet wilde lukken, namelijk het maken van een doelpunt. Jan Verheyen nam een vrije trap snel op de vrijlopende Bas Kessels die handig wegdraaide van zijn tegenstander en de bal vervolgens panklaar legde voor Roy Willems. De lange spits schoof de bal hierna met een mooie voetbeweging in het doel: 0-1. Na deze opsteker bleef Oostrum met de hele ploeg hard werken en zakte het niet in om op die manier de voorsprong over de streep te trekken. Het resultaat hiervan was dat de Wel- lerlooise thuisploeg nauwelijks aan combineren toekwam en hierdoor ook bijna niet gevaarlijk kon worden. Slechts een verdwaalde vrije trap op de lat en een afstandschot waren zo'n beetje de enige gevaarlijke situaties. Aan de andere kant liet het Oostrum- se combinatiespel vaak ook te wensen over maar bleek de ploeg wel levens gevaarlijk op de counter. Nadat eerder al een bal van Jelle van Tilburg van de lijn was gehaald besliste Oostrum de wedstrijd definitief in de 85e minuut. Door een lange uittrap van doelman Kessels kwam Frederik van der Vel pen vrij voor de andere doelman te staan. De invaller bleef koel en schoot de bal fraai binnen in de korte hoek: 0-2. Hiermee was de strijd gestreden en geloofden beide ploegen het wel. Door de eigen overwinning en het puntverlies van de concurrentie gaat Oostrum boven alle verwachting als koploper het nieuwe jaar in. SV Lottum-Holthees 2-4. (2-2). Doelpunten Holthees: Michiel Santegoeds (2x), Martien Vermeu len en Nico Cox. Bijzonderheid: Holthees-doelman Patrick Wijnen miste een penalty. Holthees heeft in het uitduel tegen SV Lottum een verdiende zege behaald: 2-4. In een boeiende ope ningsfase waarin Holthees iets beter was dan Lottum kwam de thuisploeg op 1-0. Na een afgeslagen aanval werd vanaf circa 30 meter de bal hard in de kruising getrapt en doelman Patrick Wijnen kansloos gelaten. Na een goede aanval enkele minuten later wist Michiel Santegoeds de 1- 1 binnen te schieten. Niet veel later werd Nico Cox binnen de zestien meter neergelegd maar de penalty werd door Patrick Wijnen net langs het doel geschoten. Niet veel later kwam Lottum weer op voorsprong, Na een handsbal nam de spits van de thuisploeg de bal goed mee en schoot onhoudbaar raak: 2-1. Na twin tig minuten maakten de gasten weer gelijk. Na een goede corner kwam de bal bij Loek Zegers die de bal ach terover voor de pot gooide waarna Martien Vermeulen de bal kon bin- nentikken. Tot de rust zette Holthees wel veel druk maar werden de kansen Uitslagen Leunen E2-AmericaEl 1-4 Wittenh. Fl-LeunenFl 1-2 MVC'19Al-LeunenAl 4-0 VCH BI-Leunen BI 5-0 Wittenh. B3-Leunen B2 7-0 Leunen C3-Meterik C2 1-1 Leunen D2-Venray D5 2-0 SSS'18 El-Leunen El 1-3 Leunen E3-Stormvogels E2 2-5 Leunen Fl-VolhardingFl 4-0 Sparta 18 F3-Leunen F2 2-0 Leunen vet-Heijen vet 1-2 VOS 1-Leunen 1 0-2 Leunen 3-DEV Arcen 2 1-1 Leunen 4-DEV Arcen 3 2-4 Leunen 6-Meterik 3 3-1 Ysselsteyn 5-Leunen7 0-3 Programma zaterdag 23 dec. Leunen vet-Melderslo vet 16.30 niet goed uitgespeeld. Na de pauze deed Holthees er nog een schepjebo- ven op. Al snel kwam de voorsprong op het scorebord. Opnieuw was het Santegoeds die scoorde na een mooie aanval over veel schijven. Vervolgens kwam er een periode waarin de thuis ploeg op jacht ging naar de gelijk maker. Die kwam er niet omdat de achterhoede van Holthees stond als een huis. Vijf minuten voor tijd werd de wedstrijd beslist Nico Cox werd gevonden en wist beheerst te scoren. In een wedstrijd waarin Holthees de betere ploeg gingen de punten ver diend mee. Uitslagen VIOS 2-Merselo 2 0-2 Merselo 3-BW'27 3 6-2 Mierlo Hout C5-Merselo C1G 0-12 Merselo-Wittenhorst veteranen 2-2 Uitslagen SVOC'01-VCH America 3-SVOC'Ol 4 2-2 3-1 Programma donderdag 21 dec. BI 19.00-20.00 Al 20.00-21.00 Programma zaterdag 23 dec. Svoc'01 vet-SSS'18 vet 15.00 Zaal El 9.00-9.45 E2 en E3 9.45-10.30 F1 en F2 10.30-11.15 F3 en F4 11.15-12.00 D2 12.00-12.45 Dl 12.45-13.30 C2 13.30-14.15 Cl 14.15-15.00 Uitslagen Maasbree vet-SV United M vet 2-2 SV United W vet-Volharding vet 0-2 SVUnited-DEV Arcen 1-1 SV United 2-Ysselsteyn 2 1-0 SV United da-SSS '18 da 2 6-0 Futsal SV United 2-ZW Leunen 3 1-7 Programma zaterdag 23 dec. Zaal SV United W vet 18.00

Peel en Maas | 2006 | | pagina 26