Zin in een nieuwe uitdaging! CALÏClU} ELROPeI KYDT° KOI XPS Allround financieel administrateur COcNlüI£Nt& DE VERBOUWING IS GESTART!!! Ervaren administratieve kracht i/s< representatieve medewerkers m/v DE GREEF LIHO NIEUWE COLLECTIE VERBOUlVlNOSKOgTHiift, Uitzendburo Mondial Van Laandart Transport b.v. TRANSPORTPLANNER Color rkoopbinnendienst Parttime Distributie medewerker M/V OogstmedewerkerM/V We kennen je goed genoeg om te weten wat je zoekt. ARDAB.V. Met spoed sterke Lossers gezocht! (Winkel normaal bereikbaar) Woninginrichting Herraets Ons Huis b.v. A.S. ZONDAG 17 DECEMBER van 12.00 tot 17.00 UUR GEOPEND PEEL EN MAAS Uitzendburo MONDIAL Je taken bestaan voornamelijk uit: facturatie van de dagelijkse operationele dossiers ophalen van bankmutaties via het boekhoudsysteem beheer en boeken van betalingen debiteuren crediteuren controle van het grootboek opmaken van BTW en LB aangiftes, maandrapportages, jaarrekening (in overleg met accountant) Opmaken liquiditeit- en balansprognoses leveren van input in het managementteam op financieel/administratief gebied om de administratieve organisatie verder te optimaliseren Telefoon aannemen en post verzorgen Profiel Enkele jaren relevante kennis en ervaring Afgeronde MEAO/HEAO opleiding op het gebied van Bedrijfsadministratie of -economie Kennis van de Nederlandse, Duitse en Engels taal, in woord (en geschrift) Kennis van en ervaring met Microsoft Office Zelfstandig en initiatiefvol Communicatief vaardige persoonlijkheid Flexibel, stressbestendig en accuraat Leeftijd 25-35 jaar Heb je interesse in deze uitdaging? Je kunt je sollicitatie richten aan Janneke Gieles. E-mail; Sales@calictus.com. Tel: 0478-640883. sun-power gedreven initiatiefnemer en een doorzetter Dactylo Medewerker kraamkamer varkensfokkerij m/v Manager reisbureau m/v Combitruckers m/v Productiemedewerker m/v Malomsteller m/v Administratieve talenten m/v Verspaner m/v Machine-operators/vervangend ploegleiders m/v _j£Sonja Buffart 06513 111 09 FLEXIBELE WEEKENDHULP GEVRAAGD eventueel ook een aantal uren door de weeks. Minimale leeftijd 16 jaar. Burg. v.d. Loostraat 2a Venray Tel. 0478-586353 Beveiligingsmonteur mbv CONSTRUCTIEBANKWERKER/ LASSER Zie ook: iAfww.herraetsonshuis.nl Donderdag 14 december 2006 - Pagina 24 Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Rob en Monique. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! irntliui Showroomverkoper, gevelstenen, wand-en vloertegels (Venray) Ter versterking van het verkoopteam, is er in de showroom behoefte aan een vakkundige, enthousiaste verkoop-adviesmedewerker bij een toeleve rancier van gevelstenen, wand- en vloertegels. (40 uur p/wk) Commercieel Medewerker Buitendienst (Horst) Wij zoeken een commercieel medewerker buitendienst voor het uitdra gen en promoten van specifieke kennis op het gebied van klimaatbeheer sing en automatisering. De baan is per direct en er is kans op een vaste aanstelling. Acquisiteur (MBO-nivo) (Venlo) Je draagt zorg voor voldoende aanvragen voor offertes van HVAC-installa- ties, middels contacten met relaties en het werven van nieuwe relaties. Het takenpakket is complex en er is een grote mate van zelfstandigheid. 1e servicemonteur HVAC en 1e installatiemonteur HVAC (Venlo) Bij onze relatie in Venlo worden mensen met bovenstaande functies ge vraagd, het gaat om uitbreiding van het team voor het nieuwe jaar. Aan vangsdatum is per direct. Voor de functie werkvoorbereider, is ervaring een vereiste. Verwarmingsmonteurs en hulpmonteurs (Horst) Met grote spoed zijn wij op zoek naar: zowel vakbekwame installatiemon teurs als hulpmonteurs. Mogelijk vast! Monteur aanleg electra/data (Venray) Bij dit bedrijf wordt een monteur gezocht, voor de aanleg van inbraakbevei- ligings-systemen bij bedrijven, mogelijk vast! Lassers-Constructiebankwerkers-Montagemedewerkers (Horst) Voor projecten variërend van een half jaar tot vast werk, zijn wij per heden op zoek naar lassers, constructiebankwerkers en montagemedewerkers voor meerdere bedrijven te Horst. Het betreffen meerdere fulltime banen in dagdienst. Assistent Grondboormedewerker (Horst) Wij hebben een functie vrij voor een medewerker die grondboorwerkzaam heden gaat ondersteunen, voor langere tijd! Bij voorkeur MBO werk- en den kniveau en ervaring is een pré. Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 info@uitzendburomondial.nl, www.uitzendburomondial.nl Ooyenseweg 14- 5871 CA Broekhuizenvorst tel. 077-3209700 Wij zoeken een voor het afzetcontainer-vervoer, het kraanautovervoer en voor het vervoer van losgestorte goederen. Wij zijn op zoek naar een persoon die de volgende capaciteiten bezit: flexibel accuraat ervaring in Excel en Word geen van 8 tot 5 mentaliteit kennis van administratieve werkzaamheden goede contactuele eigenschappen Wanneer je daarnaast ook nog kennis hebt van de transportsector en bekend met diverse soorten transportmateriaal en materieel ben jij de persoon die wij zoeken. Wil je graag meer informatie, kijk dan op onze website: www.vanleendertbv.nl Heb je interesse en/of wil je graag meer informatie, neem dan contact op met Marleen van Leendert, 077-3209700. PpH H foMiteatiil llf gevestigd te taf, ontitel F rvl III puntert en tacpt (fa en flmteitti) op Ter vei5terking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een: De functie U ondersteunt de Commercieel Directeur en de Accountmanagers in liet verkoopproces. Je onderhoudt kontakten met bestaande afnemeis en ons agenten netwrk en coördineert de benodigde acties tissen de diverse afdelingen om onze klantenoptimaalte bedienen. Tevens veiwerk en begeleid je orders en voert de da gelijk correspondentie met boven- genoemde relaties. taproM Jt hebt een afgtioitJe beraepsopleidii^ («0) en enkele jaien eraiing ineencommerciêle omgeving duidelijk commercieel inzi, duidelijk communicate vaardigheden zowel in woord als geschrift en beheeising van de Engelse en Duitse taal (beheersing Franse taal i een pré). Ben je iemand met een no-nonsense en hands-on mentaliteitdie ineen kleinteamvan medewerkers ka n functioneren dan is dit de baan voor jou. kandidaten voor dezefunctie kunnen huncurriculum vitaemet begeleidend slftistmi: PemColor International BV, Smakterweg 31, M taf, ta.v. de heer Fred Stevens E-mail: fredstevens@penncolornl.com. www.penncolor.com. Voor nadere informatie kunt u ookcontact met hem opnemen, telefoon 0478-554000. Afü naaraailekingYan dezeadvertentie wordtnietop prijs gesteld. www.calictus.com www.kyotokoi.nl Onze bedrijven Kyoto Koi Farm; één van de toonaangevende Koi farms in Europa. Calictus Europe BV; groei end en innovatief, producent en groothandel van zelfreinigend vijverfilter. Wij werken vanuit één locatie met een klein, dynamisch en gedreven team. Jij bent Primair verantwoordelijk voor de financiële en administratieve processen van bovengenoem de bedrijven, maar ook bereid om ons op andere terreinen te ondersteunen. Je werkt minimaal 32 uur. Voor de veiling in Gmbbenvorst zoeken wij enthousiaste medeweikersü! De werkzaamheden liggen in liet ven/oeren van karren mei bloemen in de loods. Vanal de veilingklok worden de karen getransporteerd naar de locatie waar de klant de karen komt balen. Dit gebeurt met behulp s) waar de karren r Hetaanial uren ligtiussen de 12-15 per week. De werkzaamheden liggen tussen 6.00 uur en 19.30 uur en is 4 dagen per week (ma, di, do en vr). Dus zoek je een leuke baan, wil je parttime werken en toch overdag vrij zijn. Reageer dan snel!!! Vooreen bedrijf in Blerick zijn wij op zoek naar een oogstmedeweiker nVv. De werkzaamheden liggen voornamelijk in het oogsten en verzorgen van bet jaar door in de kas. De kandidaat die wij zoeken kan zowel zelfstandig als in een team werken. Motivatie en flexibiliteit zijn kernwoorden in deze vacature. De kandidaat die wij zoeken heelt affiniteit met de is zeer belangrijk. Ervaring in de land-en tuinbouw is een pre. Interesse?? Neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: ier.nl Kijk ook eens op onze web-site voor meer vacature's: www.sun-power.nl ..uitlui. "Mtgftftt» Uittil." UITZENDGROEP Powered by progress XPS is toonaangevend en wereldwijd opererend in de ontwikkeling van hoogwaardige innovatieve remanufacturing, en partner van grote OEM's en private label distributeurs. De XPS organisatie heeft twee business units: Cartridge Technology en Module Technology. Het hoofdkantoor is gevestigd in Venray van waaruit een professionele staf verantwoordelijk is voor het functioneren van de twee productiebedrijven in China en één productiebedrijf in Slowakije. De XPS organisatie heeft meer dan 500 medewerkers en groeit komende jaren naar meer dan 1000 medewerkers. Ter versterking van ons financieel team in Venray zijn wij op zoek naar een enthousiaste, tuil-time Functie: taken en verantwoordelijkheden Algehele verantwoordelijkheid voor de administraties van de Nederlandse ondernemingen Beheer grootboek, maandafsluitingen en periodieke journalen Cash management, debiteuren- en crediteurenbeheer Afstemmen van intercompany-transacties en -verhoudingen Ondersteuning bij consolidatie en samenstellen Groepsrapportage Betrokken bij het opstellen van de jaarrekeningen en de accountantscontrole BTW-aangiften en CBS-rapportages Rapporteert aan de Financieel Directeur van de Groep Geboden Profiel geschikte kandidaat MBO+/HBO werk- en denkniveau Brede ervaring in soortgelijke functie of in accountancy Grote mate van zelfstandigheid en groot verantwoordelijkheidsgevoel Zelfstarter en initiatiefnemer Flexibele instelling en brede belangstelling Vertrouwd met ERP; bekendheid met Microsoft Dynamics/Axapta is een pré Communicatieve vaardigheden in de Nederlandse en Engelse taal - Een brede, verantwoordelijke functie in een sterk groeiende, internationale ondermening met een grote mate van zelfstandigheid. Wilt u deze uitdaging aangaan? Dan verzoeken wij u een brief met CV te sturen naar XPS, HR department, Keizersveld 4, 5803 AN Venray, Nederland. E-mail: personeelszaken@xps.nl Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Mevr. M. Wismans, tel.: 0478 554207. Aanvullende informatie kunt u vinden op onze website: WWW.XPS.COITl Bij DactyEo Uitzendburo weten we aan wetke eisen jouw baan moet votdoen. En afs we bet niet weten, dan vragen we net zo tang door tot we zeker zijn van onze zaak. Tot we de perfecte baan voor je bebben. UITZENDBURO Wij zoeken een Exclusief, trendy, stoer... Zodra de fantastische kinderkleding tevoorschijn komt, wordt iedere 5 Co party inderdaad een feestje, iets voor jou om zo'n party te organiseren? die net zo enthousiast is over onze unieke kinderkleding (maatje 86 t/m 164) onder eigen label als wij zelf. Ben je graag baas over je eigen tijd? Heb je iets met kinder kleding? Wil je ais freelancer werken? Heb je een auto? mail dan voor meer informatie naar Rianne Smulders rianne@5enco.nl. Of kijk op onze internetsite: www.5enco.nl je bent werkzaam op de kraamafdefing op een varkensfokkerij. Werkzaamheden: aanleggen van de zeugen bij de moeder, wegen en statten schoonmaken. Het gaat om een fulltime functie, ook de weekenden. In de regio Horst. De belangrijkste eis is een zeer goede motivatie en de bereidheid een vak te teren. Voor een reisbureau in Horst zoeken wij een winkefmanager. je bent in het bezit van SEPR en enige leidinggevende ervaring. Ben je toe aan deze stap in je carrière? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of een afspraak. Regelmatig zijn wij op zoek naar goede kandidaten die in het bezit zijn van een reachtruckcertificaat en ruime ervaring hebben met een combitruck. Kans op een vast dienstverband! Voor een feuk bedrijf in Deurne zijn wij op zoek naar iemand die nauwkeurig kan werken. Het gaat om het zagen, polijsten en lijmen van natuursteen bladen, je wordt op de diverse afdelingen ingewerkt. Wit jij graag een vak teren? Bef dan nu. je gaat mafvormen veranderen aan de hand van tekeningen, door middel van maatvoeren en aanbrengen van houten hulpstukken. Tevens ga je mafonderdefen repareren door middel van plamuren. Ben jij een echte doorzetter? En ben je op zoek naar een baan voor fange tijd? Neem dan contact op met onze vestiging. Heb jij een afgeronde mbo- of hbo- opleiding op administratief gebied en ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij hebben regelmatig diverse mogelijkheden bij bedrijven in de regio. Ben jij flexibel inzetbaar en in het bezit van eigen vervoer? Bef voor meer informatie naar Dactyfo. Voor een dynamisch en groeiend bedrijf in Deurne zoeken wij een zelfstandig werkende medewerker, die in staat is de afdeling Verspaning affeen te runnen. De kandidaat die wij zoeken functioneert op mts-niveau, heeft ervaring met CAD/CAM en conventioneel draaien en frezen, is communicatief vaardig en kan plannen. Ben jij een ervaren machine-operator, maar heb je eveneens leidinggevende capaciteiten? Dan is dit wellicht dé baan voor jou. je gaat binnen het bedrijf een branche-specifieke opleiding volgen van 2 jaar. je bent circa 50-60% van de tijd uitvoerend bezig en daarnaast stuur je coffega-operators aan en bouw je machines om. Afs een van deze functies je aanspreekt, bef ons dan snef of kom fangs. Maar ook afs je ideate baan er niet bij is, moet je zeker even binnenstappen. Want wij hebben nog veef meer functies in de aanbieding. En anders gaan we voor je op zoek. Tot gauw bij: Dactylo Venray, Schoolstraat 7, 0478-511708 www.dactyfo.nf uitvaarten Wij zoeken ter aanvulling van ons team om te assisteren bij uitvaarten. De werktijden zijn flexibel en op oproepbasis. Voor meer informatie: Uw schriftelijke reactie voorzien van een korte levensbeschrijving kunt u sturen naar: Sonja Buffart-de Swart Zandakker 24, 5801 DV Venray www.buffart.nl Liho telecom safety systems is specialist op het gebied van beveiliging en telecom, voor zowel bedrijven als voor de particuliere sector. Onze bedrijfs activiteiten omvatten het aanleggen van telefooncentrales, alarmsystemen, het toepassen van camerabeveiliging en toegangscontrole systemen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek, voor regio noord Limburg, naar een: met ervaring in de installatie beveiligingsbranche Wij bieden: Hoge dosis zelfstandigheid Zelfstandige functie met eigen bus Prettige werksfeer in een hecht team Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wij ontvangen schriftelijke sollicitaties graag binnen 10 dagen. Liho telecom safety systems t.a.v. Dhr. F. van Soest p.a. De Huufkes 9 5674 TL Nuenen T 0478 - 533 224 www.LIHO.nl lecom Safety Systems /L Veiligheid, een begrip wat je moet kunnen voelen Voor ND Logistics in Venray is Tempo-Team Werknct op zoek naar fulltime CONTAINERLOSSERS m/v. De w erkzaamheden bestaan uit het lossen van vrachtwagens en containers. Kandidaten moeten fysiek in orde zijn, sterk en flexi bel zijn. De werktijden zijn in verschoven dagdienst, deze diensten vallen tus sen 06:00uur en 24:00uur. Ben jij op zoek naar een leuke baan en ben jij direct beschikbaar? Neem dan contact op met onderstaan de vestiging. Tempo-Team Werknet Schoutenstraatje 4, Venray 0478-541888 0478-558883 Metaalbewerkingsbedrijf ARDA BV te Cuijk zoekt een enthousiaste collega voor de werkplaats. Als moet je minimaal MIG/MAG niveau 2 en TIG niveau 2 hebben. Je moet van tekening kunnen werken en ervan houden om zelfstandig te werken. Arda heelt zich de afgelopen jaren gespeciali seerd op het gebied van 'maatwerk in metaal': van enkele stuks tot kleine series, van plaatwerk lot constructiewerk, lerro en non-ferro. Heb je zie om ie een joeg team mee te draaien, neem dan contact op met Olga if olajsen lel, 0485-314274 of stuur een e-mail naar „-.met extra Jacob Merlostraat 23 Horst Tel. Ü77-398 14 56

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24