Voor al uw rouwbloemwerk Hotraco Tk co Arts W. HENDRIKS ij intratuin Pijnloze Definitieve Ontharing TA KA Totale leegverkoop w voor een verzorgd vaarwel fcSonja Buffart Jullie gaan trouwen! Proficiat. Rimpelcorrectie en huidverjonging LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN GRAFMONUMENTEN Esthé Schoonheidssalon voor huidverbetering Mariëtte Lenssen, calculator (m/v) documentalist electro monteur paneelbouw commercieel medewerker binnendienst software engineer embedded (2 fte) x Jan J AT/ RIENSVEL PEEL EN MAAS Donderdag 9 november 2006 - Pagina 27 Maar waar begin je mee? Neem contact op met YOUR WEDDINGPLANNER Zij maakt het niet duurder, wel makkelijker! En zij heeft vele voordelen in haar pakket, welke kunnen oplopen tot meer dan duizend euro. Jullie eigen inbreng en wensen blijven gegarandeerd. Geïnteresseerd? Maak dan snel een afspraak voor een vrijblijvend, kosteloos gesprek. Nieuwhuisweg 5 5804 AN Venray Tel. 0478 571001 www.your-weddingplanner.nl (zonder inspuitingen en met langdurig resultaat) www.esthe.nl Rosmolenweg 3, 5807 EM Oostrum, tel. 0478-582494 Neoderma behandelingen en Professionele peeling S N M Begrafenis en crematie onderneming Ir. A4arrjBestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij £ijn dag en nackt bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Albert Houben Harry Philipsen (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage - Tel. 0478-641166 Zakelijk vervoer Luchthavenvervoer Straattaxi Koerierservice Rijdt ook ziekenvervoer! Goed- Idee Meubelen Van meubels, cadeau artikelen en kerst artikelen Openingstijden: Donderdagmiddag 12.00 - 18.00 uur Vrijdag 10.00 - 18.00 uur Zaterdag 10.00 - 16.00 uur Stationsweg 130a, 5807 AD Oostrum Tel. 0478-550055 Frans van Bergen Loek Jenneskens Loekie Jenneskens Loek Jenneskens Harrie Verhoeven S uitvaarten HET GROENE WARENHUIS Langstraat 133, Tel. 0478-588585 'T Hotraco is in ruim 30 jaar tijd uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf voor de ontwikkeling en productie van computergestuurde meet- en regeltechniek. De opgebouwde kennis in deze jaren, gecombineerd met de nieuwste technologieën, staat garant voor "state of the art" producten. Onze innovatief gedreven medewerkers maken ons tot een ideale strategische partner. Wereldwijd maken duizenden tevreden klanten succesvol gebruik van onze producten. Hotraco Agri B.V. is een toonaangevende speler op de markt voor ventilatie-en automatiseringssystemen voor de intensieve veehouderij. Via diverse distributiekanalen worden de systemen wereldwijd geëxporteerd. Hotraco Industrial B.V. is een toeleverancier voor de industriële en utiliteitsmarkt. Kerntaak daarbij is het ontwerpen en produceren van klantspecifieke oplossingen op het gebied van regelen, besturen en schakelen van processen en machines. Hotraco Emware B.V. ontwikkelt en produceert hardware en software producten systemen voor zowel de agrarische als de industriële markt. Wij zijn ter versterking van ons team op zoek naar nieuwe en enthousiaste collega's voor de diverse groepsmaatschappijen. Hotraco Industrial B.V. Onze divisie food houdt zich bezig met de automatiseringsvraagstuk ken binnen de disciplines tuinbouw, bewaartechnologie en intensieve veeteelt. Vanwege verdere uitbreiding en groei van deze divisie zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste calculator. Kerntaken en verantwoordelijkheden: Calculeren van besturingen Opstellen van representatieve offertes Zorgen voor correcte overdracht aan engineering Ondersteunen van de accountmanager food Profiel van de geschikte kandidaat: Elektrotechnische opleiding op MBO niveau Minimaal enkele jaren ervaring in een elektrotechnische omgeving Kandidaten met ervaring in calculeren genieten de voorkeur Klantvriendelijk en accuraat Hotraco Emware B.V. Kerntaken en verantwoordelijkheden: De documentalist is primair verantwoordelijk voor het opzetten, genereren, onderhouden en aanpassen van alle voorkomende (product)documenten zoals handleidingen en eventueel technische schema's. De handleiding zal zich ontwikkelen naar een hulpmiddel (kennisoverdracht) voor de eindgebruiker. De documentalist leeft zich in de eindgebruiker in en levert gestructureerd de documenten aan. Zo nodig laat hij deze vertalen. De documentalist beheert alle documenten. Profiel van de geschikte kandidaat: Opleiding op MBO/HBO niveau Goede beheersing van Engelse en Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift Affiniteit met MS Office en Coreldraw Ervaring is gewenst, echter niet noodzakelijk Initieert en is resultaat gericht Flexibel in teamverband kunnen functioneren Hotraco Industrial B.V. Kerntaken en verantwoordelijkheden: De electro monteur paneelbouw hoeven wij niets meer uit te leggen over het bouwen en aftesten van een schakelpaneel. Je vertaalt moei teloos een tekening naar een kant-en-klaar paneel. Profiel van de geschikte kandidaat: Elektrotechnische opleiding op MBO niveau Meerdere jaren ervaring als paneelbouwer Zelfstandig en resultaatgericht Gestructureerde houding en aanpak Neemt initiatief en heeft pro-actieve instelling Goede communicatieve eigenschappen Hotraco Agri B.V. De verkoopbinnendienst ondersteunt het salesteam bij de wereldwijde verkoop van systemen t.b.v. de intensieve veehouderij. Voorde onder steuning van de flinke groei zij wij per direct op zoek naar een nieuwe collega. Kerntaken en verantwoordelijkheden: Ondersteunen van het salesteam Ondersteuning bij de voorbereiding van offertes Commerciële begeleiding van projecten Verlenen van customer support Profiel van de geschikte kandidaat: Opleiding op HAS niveau Goede beheersing van Engelse en Duitse taal, zowel in woord als geschrift Affiniteit met techniek, commercie, logistiek en automatisering Ervaring is gewenst, echter niet noodzakelijk Initieert en is resultaat gericht Flexibel in teamverband kunnen functioneren Hotraco Emware B.V. Je werkt in een dynamische omgeving waarin je de mogelijkheden hebt om gevarieerd werk te doen voor diverse klanten en te werken met mo derne ontwikkeltools en waarin creativiteit wordt gestimuleerd. Je bent verantwoordelijk voor een product over het gehele ontwikkeltraject tot en met de uiteindelijke productie. Dat vraagt om een gezonde dosis doorzettingsvermogen, verantwoordelijk-heidsbesef en stressbesten digheid maar, het bereikte eindresultaat geeft jouw en de klant een zeer tevreden gevoel. Je werkt gestructureerd en je bent in staat om je ideeën aan anderen over te brengen. Kerntaken en verantwoordelijkheden: Het opstellen van specificaties n.a.v. requirements van de klant m.b.v. UML Het creëren van scenario's m.b.v. UML a.d.h.v. de requirements Het uitwerken van een software model m.b.v. UML tot werkende soft ware In overleg met de klant test- en verificatie methoden/technieken om de geproduceerde software te testen UML testtool Opstellen en uitvoeren van automatische regressie) tests Documenteren en rapporteren van software resultaten Opstellen technische documenten en gebruikershandleidingen Profiel van de geschikte kandidaat: Opleiding op HBO - of TU niveau Kennis en ervaring met C Indien mogelijk: electronica kennis i.v.m. inzetbaarheid voor pcb ont werp Kennis van UML hebben of enige kennis willen opdoen Kennis van Linux hebben of enige kennis willen opdoen Wij bieden Salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie Uitzicht op een dienstverband voor onbeperkte duur Goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor het Electrotechnisch Bedrijf Uitdaging en samenwerking binnen het netwerk van de Hotraco Group Prettige werksfeer en hecht team Voor aanvullende informatie over de functies kunt je contact opnemen onze organisatie telefoon 077 3275000. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun CV met begeleidend schrijven sturen naar Hotraco Group BV, t.a.v. mevrouw A. Hagens, postbus 6086, 5960 AB te Horst of per e-mail: a.hagens@hotraco.com. Meer informatie over Hotraco kunt u vinden op www.hotraco.com. Venrayseweq 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 DANKBETUIGING Alle kaarten, bezoekjes, bloemen, telefoontjes, de helpende handen, de troostende woorden en de aanwezigheid van zovelen, bij het ziek zijn en het overlijden van hebben voor mij en familie, veel betekend. Wij willen daarvoor iedereen hartelijk dank zeggen. Een speciaal woord van dank aan het Venray's Mannenkoor, De Vette Naaf, Deken R. Merkx, Dr. Uijen Riek Houben-Verstraelen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid In hem verliezen wij een gedreven bestuurder, met een groot hart voor de gemeenschap. Harry was jaren voorzitter van e KVP en later van het CDA in Venray. Ook is Harry namens het CDA lid geweest van de Provinciale Staten van Limburg. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Bestuur en fractie CDA-Venray n n W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 info@taxiarns.nl www.taxiarns.nl fax. 0478-630444 50 jaargetrouwd! Op veijdag 17 november 2006 hopen wij samen met onze kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden ons 50-jarig huwelijksfeest te vieren Ter gelegenheid hiervan is er om 14.30 uureenji. Mis in de O.JJ Vrouw Geboorte JCerk te Oostrum. Gelegenheid tot feliciteren van 18.30 tot 20.00 uur in Cafe-Zaal "fÊack in Time", Mgr.JIanssenstraat 29 te Oostrum. Jan en Jfel JanssenJ-Iagens Gïldestraat 17 5807 (ÊJI Oostrum 0478-585997 Cadeautip El Toch nog plotseling van ons heen gevlogen... We zullen je missen. Liefs Johan Kim Hij had de wil om te leven maar niet meer de kracht. Wij allen hebben hem mogen begeleiden in zijn laatste levensdagen. Het was goed dit voor hem te mogen doen. In de leeftijd van 58 jaar is overleden onze broer, zwager en oom Piet en Riek Harrie en Paula Jan en Mariet Leo en Nelly Ton en Hilde Gerrit en Diny Wiel, Ans f en Carla Arie en Miek Gemma en Jan Neven en nichten Venray, 1 november 2006 Westsingel 30, 5801 TW Corr. adres: Sleutelbloem 7, 5803 KG Venray De crematie heeft, in besloten kring, plaats gevonden op maandag 6 november. Vorige week bereikte ons het bericht dat, ons zeer gewaardeerd lid is overleden. Loekie wist al enige tijd dat hij ongeneeslijk ziek was maai', bleef zich ondanks dat, zo lang mogelijk inzetten voor onze vereniging. Hij was jaren lang speler bij SVVenray. Een groot aantal jaren was hij jeugdleider en trainer. Vele onder ons hebben van hem de beginselen van het voetballen geleerd. Ook na zijn trainer/jeugdleider periode bleef Loekie actief bij SVVenray. Hij maakte o.a. deel uit van het vrijwilligersteam van de kantine. Bij feestavonden of andere gelegenheden schroomde hij niet om de handen uit de mouwen te steken, ook toen hij al ernstig ziek was. SVVenray verliest in Loekie een historische kracht. Loekie, we zullen je niet vergeten. Namens het bestuur van SVVenray en Stichting SVVenray Promotion Je wou je ziekte overleven om nog heel lang bij ons te zijn maar 't is een hard gegeven: de dood laat niemand leven hoezeer we er ook naar streven.... jouw afscheid, ach het maakt ons klein je nooit meer zien dat doet zo 'n pijn. Met verdriet hebben wij op 1 november onze zeer gewaardeerde medewerker, collega en vriend moeten laten gaan. Ruim 44 jaar heeft hij zich ingezet voor ons bedrijf en op zijn eigen wijze daar invulling aan gegeven. Loek we zullen je missen. We wensen de familie Jenneskens veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van den Munckhof bv Telkens weer als ik naar jouw foto kijk geef jij mij altijd gelijk. "Doe ik het goed", zo vraag ik dan. Je lachende gezicht zegt: "Wat vind je er zelfvan? Alles moet ik nu alleen beslissen, Naar jouw oordeel moet ik gissen. Maar jouw ogen zeggen mij clan snel: "Doe het maar, je weet het echt wel". Het is 3 jaar geleden, dat wij afscheid moesten nemen van mijn lieve man, onze pap en opa De jaardienst is op 11 november, 18.00 uur in de Paterskerk te Venray. Dens Verhoeven Angelique - Raymond Saskia - Barth - Stef - Jessie Zandakker 24 5801 DV Venray telefoon 0478 588889 Burg. van Kempenstraat 4 5854 CA Bergen Ib www.buffart.nl (voorheen Goumans uitvaartonderneming) rrit Arts shoekweg 6 Leunen

Peel en Maas | 2006 | | pagina 27