OXSPRINGWEKEN Huidbehandeling bij Feet Face Body Care Heropening Kapsalon Femke Slagwerkers voor wereldrecordpoging Nooit meer bang voor de tandarts Wedgwood bij Pasch De Nissehoff mag worden voltooid Nieuw! Forecast in Venray PEEL EN MAAS Donderdag 23 november 2006 - Pagina 9 Feet Face Body Care is een nieuwe schoonheids- en pedicu resalon in Oostrum. Het bedrijf is gespecialiseerd in de zogehe ten micro-dermabrasiebehande- ling, maar is bovendien ingericht als kapsalon en nagelstudio. Een totaalconcept dus waar u uw totale verzorging in een keer kunt plannen. Micro-dermabrasie is een zeer efficiënte en extreem zuive rende behandelingsmethode, die de vernieuwing van de bovenste huidlaag en de algemene huid regeneratie van het aangezicht en het totale lichaam stimuleert. Micro-dermabrasie wordt toege past op een onzuivere huid, een verouderde huid, bij huidatrofie, ouderdoms- en pigmentvlekken, acné en acné littekens. Verder bij oppervlakkige littekens, kleine rimpeltjes en voor algemene rege neratie van de huid. Micro-derma brasie verbetert de huidelasticiteit en structuur, geeft een anti-aging effect, het resultaat is meteen zichtbaar en voelbaar en de behandeling is pijnloos. Daarnaast stimuleert de zuiverende behan deling het biologisch gestuurde vernieuwingsproces van de huid. De behandeling veroorzaakt geen allergische reacties omdat er geen vreemde stoffen de huid binnen dringen. De duur en frequentie van de behandeling kunnen aan de individuele behoeften worden aangepast. Kortom een super behandeling voor jong en oud Verder verzorgt Feet Face Body care verschillende gelaatsbehand elingen,epileren,verven van wim pers en/of wenkbrauwen, harsen van gelaat en lichaam, lichaams massages, hotstone massages en pedicurebehandelingen. Voor de pedicure kent Feet Face Body Care enkele specialisaties. Zo is er de specialisatie diabetische voet die door sommige verzekeringen vergoed wordt. Daarnaast is er de specialisatie reumatische voet, nagelbeugeltechniek voor ingroei- ende teennagels en nagelcorrec tie voor niet mooie cosmetische nagels. Ook leuk is het cadeau doen van een behandeling mid dels een cadeaubon. Feet face body Care, Stations weg 130a, tel. 0478-513585 Zorgvakanties Munckhof Groep en Zorg groep Noord-Limburg starten een samenwerking gericht op het organiseren van zorgreizen. Direc teurjan Nabben van Munckhof en Frank Rijnders, lid van de Raad van Bestuur van Zorggroep, hebben het startschot gegeven voor de samenwerking. Munckhof neemt de organisatie van de reizen voor haar rekening, Zorggroep Noord- Limburg biedt tijdens de vakanties de benodigde verzorging aan de reizigers. "Er is een toenemende groep in de markt die graag op reis wil gaan, maar niet aan het reguliere reisprogramma kan deel nemen. Meestal ligt het tempo van het programma hiervoor te hoog, zijn de hotels niet aangepast of zijn de geplande excursies niet toegankelijk voor bijvoorbeeld rolstoelgebruikers", zegt direc teurjan Nabben. "Voor deze groep mensen gaat Munckhof reizen op de markt zetten, waarbij de vakan tiebeleving op de voorgrond staat en de ziekte of beperking zoveel mogelijk op de achtergrond. Elke reis wordt aangepast aan de samenstelling van het reisgezel schap waarbij uit wordt gegaan van de mogelijkheden van de deelnemers." De vakanties worden georganiseerd door MunckhofTra- vel Care, het nieuwe bedrijf van Munckhof dat zich specifiek op dit marktsegment richt. Nabben: "De zorgreizen worden landelijk op de markt gebracht. Onze part ner Zorggroep Noord-Limburg gaat voor alle reizigers zorg en assistentie regelen." De verpleeg kundigen van Zorggroep Noord- Limburg helpen de reizigers met hun dagelijkse verzorging. Het uitgangspunt van de zorg is, dat de reizigers de zorg ontvangen die zij thuis ook krijgen. "Zorggroep Noord-Limburg kijkt steeds naar nieuwe mogelijkheden om haar zorgdiensten te innoveren en om haar cliënten toegevoegde waarde te bieden. De samenwerking met Munckhof Travel Care is een perfecte aansluiting op onze mis sie", aldus Frank Rijnders. Om vast te stellen of de zorgreis geschikt is voor een potentiële reiziger, houdt Zorggroep Noord-Limburg een intakegesprek. Tijdens dit gesprek wordt ook de zorgbehoefte van deze persoon vastgesteld. De eer ste reis van Munckhof Travel Care vindt plaats tijdens de kerst dagen. Het betreft een busreis naar Alkmaar; meer informatie is te vin den op www.travelandcare.nl. Brute beroving Een stel uit Venray is vorige week maandagavond om even na half twaalf het slachtoffer gewor den van een brute overval. Daarbij werd de 57-jarige man kortstondig ontvoerd. De man werd op het Duizendblad door vermoedelijk twee mannen van zijn fiets getrok ken en in een auto gesleurd. Tij den de korte rit die volgde, wer den zijn huissleutels afgepakt en eisten de overvallers zijn woon adres. Vervolgens werd hij op het Herderstasje uit de auto gezet. Iets later overvielen de mannen in de woning aan de Honingklaver de 65-jarige vriendin van de man. Ze beroofden haar van enkele hon derden euro's. De politie vraagt getuigen om te bellen met de poli tie Venray via telefoonnummer 0900-8844 (lokaal tarief) of Meld Misdaad Anoniem telefoonnum mer 0800-7000. 'Zien snoeien, doet snoeien' Snoeien van hoogstamfruit- bomen is een kwestie van doen. En onder deskundige begeleiding, samen met ande ren is het nog leuk ook. Bent u eigenaar van hoogstamfruit- bomen en ziet u op tegen het onderhoud, dan is de snoeicur- sus gericht op het onderhoud van hoogstamfruitbomen die de stichting Instandhouding Kleine Landschapselementen in Noord-Limburg organiseert de uitlezen mogelijkheid om daadwerkelijk aan de slag te gaan. Tijdens vier bijeenkomsten komt de complete verzorging van de boomgaard aan de orde. Naast de theorie is er veel ruimte om in de praktijk ervaring op te doen. Zo leren cursisten hoe ze vorm moeten brengen in jonge fruitbomen en op welke wijze het achterstallig onderhoud aan oude bomen weggewerkt moet wor den. De IKL-cursus in Noord-Lim burg vindt plaats in Wanssum op twee donderdagavonden en twee hele zaterdagen. De eerste cursus avond is op donderdag 7 decem ber. Dan volgen respectievelijk de zaterdagen 9 en 16 december en donderdagavond 21 december. Alle cursisten ontvangen een uit gebreide cursusmap. Deze dient als leidraad en naslagwerk bij de verzorging van de hoogstam- boomgaard. De map bevat tevens rassenlijsten en bestuivingstabel- len. Geïnteresseerden kunnen zich per mail aanmelden: ikl@ ikl-limburg.nl, onder vermelding van snoeicursus Noord-Limburg. Gelieve naam, adres en telefoon nummer te vermelden. Wij sturen u per omgaande een bevestiging en verdere informatie over onder andere locatie. De kosten voor deelname bedragen 75 euro. Deze kunt u betalen op de eerste cur susavond. Voor meer informatie stichting IKL: 0475-386430 Vijf jaar geleden startte Femke Steenkamp haar kap salon Lemke. Het pand aan de Hoofdstraat 44b is echter te klein geworden. "Voor ons stond wel vast dat we niet uit Oirlo weg wilden. Uiteindelijk hebben we een plek gevon den aan de achterkant van het oude Rabobankpand. In dat pand is ook uitzendbureau SEP Peeters gevestigd", vertelt Lemke. In samenwerking met een aan tal Oirlo'se bedrijven is binnen een paar weken de ruimte ver bouwd tot een hedendaagse kap salon. "Het belangrijkste binnen de kapsalon is de gezelligheid", zegt Femke."Die moest behouden blijven. Dat was overigens wel moeilijk. De salon is drie keer zo groot geworden, maar het is ons prima gelukt. Iedereen moet zich bij ons op zijn gemak voelen, ook de kleintjes onder ons. Speciaal voor hen is er een grote speelhoek ingericht. Wanneer papa of mama door ons geholpen wordt, kunnen zij lekker spelen en eventueel een dvd bekijken." Ook was het tijd voor enkele nieuwe producten. Kapsalon Femke is begonnen met Double Hair van Balmain, een natuur lijke haarverlenging of voor extra volume. Nu kun je bij Femke ook terecht voor tandkristallen, make up van het merk Belavance en voor diverse sieraden. Daarnaast kunnen klanten op een tv-scherm de nieuwste mode en modetrends bekijken. "Naast de modetrends hebben we ook aan de innerlijke mens gedacht", aldus Femke."Voor onze klanten hebben we een ruime keuze aan versgemalen kof fie of zelfs een glas jus d'orange klaarstaan. Kortom aan alles is gedacht en de salon is zeker de moeite waard om te bezoeken!" De heropening is op zaterdag 25 november. Van 16.00 uur tot 19 00 uur bent u welkom om een kijkje te komen nemen. In Tilburg wordt in de zomer van 2007 voor de eerste keer het Slagwerkfestival Tilburg 2007 gehouden met als hoogtepunt een wereldrecordpoging sambaspelen. De Brabantse organisatie roept de vele Limburgse drumbands en slagwerkers op om aan dit slag werkspektakel deel te nemen. De opbrengst van het festival gaat naar de Limburgs/Brabantse Stichting Sint Martinus die twee straatkinderenorganisaties in Rio de Janeio (Brazilil) steunt (www. sintmartinusnewsman, com) Tijdens het Tilburgs drumfesti val is een enorme variïteit op het gebied van slagwerk te zien en te beluisteren. Op het podium staan zowel amateur- en professionele gezelschappen. Tijdens de eer ste editie wordt ook een poging gedaan om het Guinness World Record Sambaspelen te verbete ren. Het huidig record van 2858 spelers is gevestigd in juli 2006 in de plaats Coburg in Duitsland, waar jaarlijks een sambafestival plaatsvindt. Aan deze recordpo ging in Duitsland namen diverse regionale groepen uit Midden- Brabant deel, zoals Gamberro en Caramba. Inzet wordt een poging om het wereldrecord te brengen op 2875 deelnemers. Het festival wordt gehouden in het Willem II- stadion in Tilburg. Aan dit wereld recordspektakel zit ook het goede doel verbonden: de straatkinderen in Rio de Janeiro. De recordpoging bestaat uit een speciaal daarvoor gecomponeerd muziekstuk van vijf minuten met als titel 'Tilburg Samba Wereldre cord' De compositie wordt ver vaardigd door de slagwerkafde ling van Fontys Conservatorium in samenwerking met Michiel Wes terhuis, oprichter van de bekende groep Medicamento en organisa tor van cursussen en workshops Braziliaanse percussie in zowel Tilburg als in 's-Hertogenbosch. Hans van Vugt en Piet Donker fungeren als initiatiefnemers. Beiden beschikken over brede ervaring in combinatie met een divers netwerk aan contacten en relaties. Hans was zeventien jaar de drijvende kracht en initiator van het bekende Festival Mundial en medeoprichter van Mundial Productions. Piet Donker was een van de initiatiefnemers en pro grammeur van Noorderligt en medeoprichter van popcentrum 013- En hij was zeventien jaar de programmeur van Festival Mun dial. Samen durven zij deze nieu we en ook voor hen spannende en unieke uitdaging aan om van Slagwerkfestival Tilburg 2007 een succes te maken. Samen staan zij garant voor ervaring, kwaliteit en een breed netwerk van contac ten en relaties. De eerste editie van Slagwerkfestival Tilburg vindt plaats op vrijdag 29 juni, zaterdag 30 juni en wordt afgesloten op zondag 1 juli 2007 met de wereld recordpoging. Slagwerkgroepen kunnen zich nu al aanmelden. Dat kan via de site: www.slagwerkfes- tivaltilburg.nl Nader informatie is ook verkrijgbaar bij René Poels (Meerlo) van de Stichting Sint Martinus (06-53404272) Sommige mensen zijn zo bang voor de tandarts dat ze deze jaren lang mijden, met alle gevolgen van dien. Voor deze mensen bestaat nu de mogelijkheid om deze behan deling onder narcose te laten plaatsvinden. Wilt u meer weten? Zaterdag 25 november van 10.00 uur tot 15.00 uur vindt in het Tandheelkundig Centrum aan het Thujapark 7 in Beuningen een patiënteninforma tiedag plaats. Tandheelkundig Centrum Beuningen verricht desgewenst behandelingen onder volledige of gedeeltelijke narcose. Tijdens de patiënteninformatiedag op 25 november geven de anesthesiolo gen Huub Jessen, René Tillmans en de tandartsen Jan van Gemert en Roland Eckl informatie over deze nieuwe manier van behan delen. "Wij zijn het derde instituut in Nederland dat op deze wijze werkt. De anesthesiologen die verbonden zijn aan het Tandheel kundig Centrum Beuningen zijn feitelijk werkzaam in het Canisius Wilhelmina Ziekenhuis. Zij verzor gen persoonlijk het gehele traject van gehele of gedeeltelijke narco se. Daarbij gebruiken ze kortwer- kende stoffen, zodat de patiënt na de behandeling snel weer wakker is en naar huis kan." Voordat een behandeling onder narcose wordt verricht, stelt de tandarts een behandelplan op. Daarna worden aanvullende afspraken met de anesthesiologen omtrent de narcose gemaakt. Dit alles vindt plaats vanuit het Tand heelkundig Centrum Beuningen. Het Tandheelkundig Centrum Beuningen speelt hiermee in op een behoefte, zo blijkt uit onder zoek. "Er zijn behoorlijk veel men sen zo bang voor de tandarts dat ze echt niet durven te komen. Mis schien verandert dat als ze hon derd procent zeker weten dat ze niets van de behandeling voelen. Overigens hoeft niet iedereen vol ledig onder narcose, soms is seda- tie (verlaging van het bewustzijn -red.) voldoende. We hopen men sen op deze manier te helpen. Een goed gebit is tenslotte een groot goed." Voor meer informatie over behandeling onder narcose kunt u bellen of de website bezoeken, tel.: 024-6772212, website: www. tcbeuningen.nl Pasch in Venray is sinds kort uitgebreid met een grote afde ling Wedgwood. Ruim 20 m2 in de winkel is vrijgemaakt om de Wedgwoodcollectie optimaal te presenteren. Wedgwood staat bekend om zijn prachtige servie zen met zowel tijdloze als klassie ke vormgeving. Josiah Wedgwood leefde in de achttiende eeuw en wordt gezien als de vader van de Engelse pottenbakkers. Queen's Ware, Black Basalt en Jasper zijn enkele creaties uit die tijd die nu steeds bekendheid genieten. In de negentiende eeuw werd de pro ductie machinaal ter hand geno men en werd het eerste gekleurde aardewerk geïntroduceerd. In die tijd kwam ook het Bone China tot stand. In de crisisjaren sloten anderen hun deuren. Josiah Wedg wood (de vijfde inmiddels) waag de het om een nieuwe fabriek te bouwen nabij Barlaston. De fabriek werd in 1940 operationeel en is thans de meest moderne in de Britse pottenbakkersindustrie en qua omvang vier keer zo groot als 66 jaar geleden. Wedgwood blijft zich steeds onderscheiden door samenwerking met luxe merken zoals Waterford Crystal en met bekende ontwerpers (Ver sace, Bulgari) en top chefs. Als tijdelijke openingsaanbie ding heeft Pasch een Wedgwood aanbieding van zes Senseomokken. In plaats van 47,90 euro betaalt u slechts 24,95 euro. Verder is er een soepterrine in de aanbieding van 216 euro voor 109 euro. Aanhouding De politie heeft vorige week woensdag een 47-jarige man uit Oirlo aangehouden in verband met de opgerolde hennepkweke rij op de Castenrayseweg in Oirlo op 23 oktober. De man, die eige naar van de loods is, werd rond 6.15 uur aangehouden in zijn woning. Het onderzoek loopt nog steeds. In de loods trof de politie destijds een grote hoeveelheid hennepplanten aan en er werden 26 mensen aangehouden. De Raad van State in Den Haag ziet geen aanleiding om de bouw van antroposofisch Kindercentrum De Nissehoff in Venray stil te leggen. De eigenaar van een naburig per ceel had daar via een spoed procedure om gevraagd. De affaire rond de nieuwbouw op het bedrijventerrein aan de Bosweg speelt al geruime tijd. Bezwaarmaker is J. Willems, die in de nabijheid een voormalige betoncentrale bezit. De nieuw bouw zou botsen met zijn plan nen om deze centrale weer op te starten. Volgens Bert en Anita Ach ten van De Nissehoff is dat ech ter niet de werkelijke reden. Hun buurman zou een langdurig con flict met de gemeente uitvechten over hun rug. De Raad van State vond Willems' bezwaren in elk geval niet zwaarwegend genoeg voor een bouwstop.Te meer daar het nieuwe kinderdagverblijf zo goed als voltooid is. Dankzij deze uitspraak kan De Nissehoff nieu we stijl in beginsel nog dit jaar zijn deuren openen voor de jonge bezoekertjes. Forecast is een dynamische win kel die 'laidback' en 'fashionable' is. Naast de comfortabele 'basics' bestaat de collectie uit exclusieve designs en eigenwijze 'graphics'. De diversiteit is enorm: veel ver schillende materialen, kleuren en bewerkingen. Forecast staat voor energie. Ieder seizoen experimen teert het stylingteam met nieuwe ontwerpen en wordt de winkel verassend ingericht om de juiste sfeer te creëren. Het merk is altijd op zoek naar een eigen vertaling van de trends. Forecast is sinds twee weken ook in Venray geves tigd. Romantisch is het beeld van de wintercollectie. Tops met een accent op de heup of juist hoog in de taille en vol met ruches en kant. De kleuren zijn 'innocent'; wit en naturellen. Gouden prints en borduursels geven een 'royal touch'. Het romantische wordt aangevuld met een rijke en win terse look. Warme kleuren en zware materialen zoals grove breisels, wollen visgraat 'tweeds' en nepbont. Het silhouet van de winter is sierlijk en krachtig. Invloeden uit het rocktijdperk worden opnieuw vormgegeven in de wintercollectie van Forecast Men. Het is een 'clash' van stijlen: wijd - strak, netjes - ruig en sexy - stoer. Vintage vormt een belang rijk beeld. Denim in verschillende wassingen en tops van 'fleece' en 'jersey' met een 'used look'. Alles kan door elkaar worden gedragen, waardoor een rebelse uitstraling ontstaat. Het silhouet is over het algemeen lichaamsvormend met daarnaast de ruimere 'battle- en armypants' in comfortabele mate rialen zoals gewassen canvas, 'twill' en 'poplin'De basiskleuren zijn 'army', 'leaf green' en 'mud brown' met diepe kleuren 'Miami (sea) blue', 'poison purple', 'citrus yellow'. Vanaf donderdag 23 november t/m 3 december 2006 heeft Forecast een ludieke actie: waterschade. De klanten krijgen 40% korting op bijna de gehele collectie. de SCHATTEN van de Grote Kerk KOOMOHDft® vanat 00 00f geopend Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den munckhof r 5 Grotestraat 68 Venray 0478-582727 'Vraag naar de actievoorwaarden PATERSSTRAAT 3 I VENRAY TEL 0478 585 552 CONTACT@FRANSLEMM ERS. N L WWW. FRANSLEMMERS.NL de SCHATTEN VAN DE Grote Kerk

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9