BOTS G0EDK00 EVB ambitieuze trainer - ........§L SUCCES ut? Behandelrapporteur BRAUCKM ANN iBiv Medewerker/Voorwerker keuken Operator Productiemedewerker Scholieren en studenten P&O Functionaris VOOSta '8-582727 kÊfSt" M electrical systems (Leerling) Isoleerder Huisvrouwen M/V ALLROUND TIMMERLIEDEN METSELAARS SLOPERS OPRUIMERS voor al het reinigen van uw kleding en gordijnen Stomerij Claessens sOmfy8 VAKGARAGE GEZOCHT Rooyse /WXWissel afstandsbediening PEEL EN MAAS bouv/groep Dijckhof Foods Wij zijn op zoek naar een enthousiaste: ELEKTROMONTEURS ENGINEER BESTURINGSSYSTEMEN WERKVOORBEREIDER UTILITEIT Kijk voor een beschrijving van de taken op: www.evbgroup.nl Hier vindt u tevens de overige vacatures. Kom werken in een groeiende, vooruitstrevende organisatie. Wij bieden u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en nog belangrijker uitdagend werk in een prettige, informele werksfeer. Wil je eerst nog wat meer informatie bel ons dan even, tel. 0493 313 962. Heb je interesse, schrijf dan een briefje binnen 10 dagen naar: EVB electrical systems B.V. t.a.v. Mw. A. van Bussel Mw. S. Vloet Postbus 192 - 5750 AD Deurne of mail naar: info@evbgroup.nl sun-power Bots Bouwgroep is een bouwbedrijf met vestigingen in Liessel en Valkenswaard, welke werkzaamheden uitvoert in alle disciplines van de bouw. Wij voeren ook regelmatig werkzaamheden uit in Limburg. Momen teel zijn wij onder andere bezig of starten we binnenkort met werken in Well, Horst, Wanssum, Venray en Broekhuizenvorst. Ter versterking van ons team zijn wij per direct op zoek naar: Willige Laagt 1 5757 PZ Liessel Postbus 7 5757 ZG Liessel Functie-eisen: - goed gemotiveerd; - een correcte, flexibele en klantvriendelijke werkinstelling; - zelfstandig kunnen werken. Ook vaste duo's nodigen wij van harte uit om te reageren. Ben je geïnteresseerd of heb je vragen neem dan telefonisch contact op met de heer P. van den Hurk, telefoon 0493-341521of neem een kijkje op onze website www.bots.nl. Tel. 0493-341521 Fax. 0493-342514 info@bots.nl www.bots.nl giro 404040 het juiste adres: Merseloseweg 88, Venray, tel. 582471 De Hulst 23 - 5807 EW Oostrum Tel. (0478) 51 19 33 APK station voor alle merken. Benzine LPG Diesel incl. roetmeting Afspraak niet nodig, klaar terwijl u wacht! V Optimaal bedieningsgemak voor rolluiken? Dat kan met de slimme oplossingen van Somfy. EVB electrical systems B. V. is een dynamisch bedrijf, dat al 19 jaar de meest uiteenlopende elektro-technische producten produceert. De kernactiviteit ligt bij het produceren van schakelkasten met besturingssystemen voor geautomatiseerde productieprocessen. Bij het ontwerpen en produceren van schakelkasten met toebehoren, speelt het bedrijf met haar eigen specifieke kennis in op de behoeften en wensen van de klant. Daarnaast ontwerpt en installeert het bedrijf installaties ten behoeve van verlichting en machines voor zowel de industrie als ook de utiliteit. EVB electrical systems B. V. is een ISO 9001 en VCA gecertificeerde onderneming met 40 werknemers, www. evbgroup. nl Donderdag 23 november 2006 - Pagina 2 Dijckhof Foods produceert versgesneden groenten voor consumenten. Wij bieden onze afnemers een assortiment producten van top klasse kwaliteit, variërend van vers gesneden en wok- en roerbakschotels. Onze afnemers zijn supermarktorganisaties in zowel binnen als buitenland, die elke dag via een geautomatiseerd logistiek systeem worden voorzien van verse soepgroenten en nasi/bamipakketten tot salades voorverpakte groenten. Voor de productieafdeling zijn wij per direct opzoek naar meerdere kandidaten voor de fulltime functie van: met leidinggevende kwaliteiten (mlv) Als medewerker/voorwerker keuken bent u verantwoordelijk voor het schonen en snijden van grondstoffen. U geeft leiding aan gemiddeld vijf medewerkers. U zorgt ervoor dat de voorgeschoonde grondstoffen voor de betreffende productieafdelingen klaarstaan. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden, heeft leidinggevende kwaliteiten, kunt zelfstandig functioneren, bent collegiaal, flexibel en heeft geen acht tot vijf mentaliteit. die van aanpakken weet (m/v). In deze functie bent u verantwoordelijk voor het beheer van meerdere verpakkingslijnen volgens vastge stelde kwaliteits- en kwantiteitseisen zoals het instellen, aanpassen en bedienen van machines. U draagt zorg voor het uitvoeren van de productieplanning en registreert de productiegegevens van de diverse lijnen. Tevens verricht u ondersteunende werkzaamheden die zorgen voor een ongestoorde productievoortgang. Daarnaast verhelpt u eenvoudige storingen en voert u eenvoudig onderhoudswerk uit. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden, kunt zelfstandig functioneren en bent collegiaal en flexibel. die afwisseling zoekt (m/v). Wij zoeken een productiemedewerker om op diverse afdelingen in de productie werkzaamheden te ver richten. De werkzaamheden zijn onder andere het instellen van de machines, het snijden van groente op de voorbewerking en het meewerken in de keuken. Het is een uitdagende en afwisselende functie. U beschikt over een LBO werk- en denkniveau, bent flexibel en collegiaal. met inzet en enthousiasme (m/v). Wij zijn per direct op zoek naar enthousiaste harde werkers die in de weekenden en vakanties willen bijver dienen. Wij zoeken scholieren en studenten voor de volgende functies: Operators Productiemedewerkers Voor de afdeling kantoor zijn wij per direct op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van: Een gedegen adviseur en uitvoerder op het gebied van personeelsbeleid. Naast adviserende taken heeft de functie een sterk operationeel karakter. Een zeer gevarieerde baan in een boeiende omgeving. De P&O functionaris rapporteert aan de directie. Als verantwoordelijke voor het totale personeelsbeleid verricht u de volgende taken: Adviseert de directie ten aanzien van vraagstukken op het gebied van arbeidsrecht, arbeidsomstandig heden, preventie, opleiding en algemeen personeelsbeleid; Werving en selectie; Verzuimbegeleiding/ verzuimmanagement; Zorgdragen voor aanlevering van gegevens t.b.v. de salarisverwerking; Beheren van de personeelsdossiers; Het verder professionaliseren van het personeelsbeleid en verwerking; Toepassing arbeidsvoorwaarden, functioneringsgesprekken en personeelsplanning; Personeelsadministratie; Voor de medewerkers bent u het aanspreekpunt voor vragen op het gebied van personeels- en arbeids voorwaardenbeleid. Functie-eisen; Naast een opleiding op HBO-niveau beschikt u over enige jaren relevante werkervaring. U staat stevig in uw schoenen en hebt voldoende kennis van het Nederlandse arbeidsrecht. U communiceert makkelijk en doel treffend op ieder niveau binnen de organisatie. Daarnaast beschikt u over goede sociale vaardigheden, bent u stressbestendig, een gezonde dosis humor en relativeringsvermogen. U bent woonachtig in regio Venlo en bent fulltime beschikbaar. Wat wij bieden; Een salaris overeenstemmend met de functie en ervaring, een afwisselende baan en een goede werksfeer. De mogelijkheid om uw talenten via interne opleiding verder te ontwikkelen. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.dijckhof.com Uw sollicitatie; Stuur uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. binnen 8 dagen na verschijning aan Dijckhof Foods B.V. afdeling personeelszaken t.a.v. Mevr. S. Hendriks, Columbusweg 35, 5928 LA Venlo. Reacties kunnen ook per mail worden verstuurd naar: s.hendriks@dijckhof.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. De voetbalvereniging S.V. Oostrum, momenteel spelend in de 5e klasse KNVB, zoekt Geïnteresseerde trainers kunnen schriftelijk reageren: S.V. Oostrum afdeling voetbal, Jofferspas 22, 5807 BZ Oostrum Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: Sjef Arts, voorzitter, tel. 0478-584114 Het aanbrengen van isolatiemateriaal in opslagtanks en het isoleren van leidingen. Verder assisteren bij het aanbrengen van isolatieplaten, op maat maken van isolatie materiaal. Het werk is op locatie. Er is een mogelijkheid om de functie als leerling isoleerder in combinatie met een bbl opleiding te doen. Voor deze functie is technisch inzicht en handigheid is een vereiste. Het kunnen lezen van tekeningen is een pre. De voornaamste sleutelwoorden zijn een goede motivatie, flexibele instelling en bereid zijn het vak te leren. Dus zoek je een leuke uitdagende baan als (leerling) isoleerder. Reageer dan snel!!! Voor de veiling in Grubbenvorst zoeken wij enthousiaste medewerkers!!! De werkzaamheden liggen in het vervoeren van karren met bloemen in de loods. Vanaf de veilingklok worden de karren getransporteerd naar de locatie waar de klant de karen komt halen. Dit gebeurd met behulp van electrokarren (otjes) waar de karren aangekoppeld worden. Het aantal uren ligt tussen de 12-15 per week. De werkzaamheden liggen tussen 6.00u en +/- 9.30u en is 4 dagen per week. Dus zoek je een leuke baan, wil je parttime werken en toch overdag vrij zijn. Reageer dan snel!!! Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: Liesbeth@sun-power.nl Kijk ook eens op onze web-site voor meer vacature's: www.sun-power.nl •- V ïl UITZENDGROEP Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? tel 0570-61 1899 www.kinderhulp.nl Forensisch Psychiatrisch Centrum De Rooyse Wissel is een groeiende forensisch psychiatrische instelling die momenteel plaats biedt aan 229 tbs-gestelden. Per 1 januari 2006 zijn. in samenwerking met PI Noord Brabant Noord in Grave en in samenwerking met PI Overmaze in Maastricht, nieuwe afdelingen geopend. Daarnaast is in onze kliniek in Venray een nieuwe afdeling in voorbereiding voorTBS-gestelden met een verstandelijke beperking die per 1 januari 2007 geopend zal worden. In de behandeling werken wij resultaatgericht. Wij hanteren zorgprogramma's en binnen deze zorgprogramma's een modulair opgezet behandelaanbod. Het doel van de Rooyse Wissel is het tot maatschappelijk aanvaardbaar niveau terugbrengen van het delictgevaar, met als streven terugkeer of handhaving van de patiënt in de maatschappij. De afdeling behandelrapportage ondersteunt het primaire proces, gericht op de in- en externe informatievoorziening rondom de behandeling van tbs-patienten, dit vanuit een klantgerichte gedachte. Voor deze afdeling zijn we zoek naar een. (32 uur per week) Het voorstellen, op pro-actieve wijze, om Functie-inhoud: Het verzamelen van gegevens aan de hand va n dossieronderzoek en andere beschikbare patiëntenadministratie, ten behoeve van het Hoofd Behandeling: Het voorbereiden en plannen van patiëntenbesprekingen en het notuleren tijdens deze besprekingen; Het initiëren van interne controles op juistheid en volledigheid van informatie en het bewaken van de kwaliteit en voortgang van procedures; Het fungeren als de spil in de informa tieverzorging rondom de patiënten; Het digitaal vastleggen van informatie, met behulp van Microsoft Office en een patiënteninformatiesysteem; Het voorstellen, op pro-actieve wijze, om de efficiency van procedures te ver beteren. U heeft een secretariële opleiding op MBO-niveau; U heeft een resultaat- en kwaliteits- gerichte houding; U bent communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk; Kennis van en affiniteit met psychiatri sche ziektebeelden is wenselijk. Salariëring: Conform CAO-GGZ FWG 40 Indien u interesse heeft in deze vaca ture kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae vóór 1 december 2006 sturen naan F.RC. de Rooyse Wissel, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 433, 5800 AK Venray of per email: personeelszaken.drw@dji.minjus.nl Indien u vragen heeft kunt u contact opnemen met Ellie Kuijpers, Hoofd Behandelrapportage. via 0478-635430 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adres: Forensisch Psychiatrisch Centrum de Rooyse Wissel, Postbus 433, 5800 Ak Venray Bezoekadres: Wanssumseweg 12a, Oostrum, Tel: 0478-635200, Fax: 0478-635261 HOME MOTION BY VERA VENRAY B.V. DE HULST 19 0478-581486 somfy.nl Somfy's elektrische bedieningsoplossingen zijn er in veelvoud. Open al uw rolluiken met één druk op de knop of sluit uw binnenzonwering of gordijnen zonder thuis te zijn. Uw Somfy dealer kan u hierover in detail informeren. Koopt u vóór 15 november tenminste één RTS bediend rolluik, dan ontvangt u gratis een 4 kanaals afstandsbediening (Teiis 4 silver rts, t.w.v. 89, -Euro). Informeer bij ondergenoemd Somfy verkooppunt of kijk op somfy.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 2