De schijnwerngr op •S^ "Ven ray Afgelaste duels zondag ingehaald Oostrum wint spektakelstuk Sander Dinghs verpulvert Resia Johan Vullings schiet met scherp *5$ TOP'27 pakt derde zege op rij Twan Bloemen stopt bij Oostrum MxaeVeis Summa Topschutters] Klassement FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 23 november 2006 - Pagina 24 top inn town Hoofdsponsors: Kledingsponsor: ra SPORT2000 Eindstraat 12, tel. 581553 VV Holthees/Smakt PEEL EN MAAS een abonnement waard Topscorer Nico Rongen opnieuw doeltreffend Venrayse voetbaltrainer gaat er een jaartje tussenuit Ook in het voetbalseizoen 2006-2007 wekelijks aoi spder, traine^itander 'voetbaldier' van een amateurvereniging uit dp^emeenteÏNJenray en^'V Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Oolydpelers van SSS'la^St^Jwding en Holthees worden in de rubriek 'De spfiijnwerper op...' aan de tan8*«~ gevoeld. De gastspeler voorspelt netels de voetbalkenners van het Venrayst nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zihjrae voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal vpor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging die beschikbaar wordt gegfeld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen dt^Ieelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. Deredactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week g een De amijnwerper op; er wordt zondag namelijk geen compleet competitiepra^ramma gespeeld. Hans Tax, verdediger van BVy scoorde slechts twee punten in de zeven d iels die zondag doorgingen, net zo weinig als redacteur Ron Koenen. De duels fen- ray-Vinkenslag, SSS'18-Leunen en SV United-Ysselsteyn werden afgelast. Er zijn dus nog maximaal negen punten te behalen, als Tax - of Koenen - de uitsl; gen van deze drie duels tenminste exact juist hebben voorspeld. Het klassement: 1) Ralf Steeghs (SVOC'Ol) 13 2) JohnThijssen (Swolgense Boys) en Nermin Hamzic (Volharding) 4) Roy Keijsers (Leunen) en Rob Voesten (SV United) 6) Tom Knoops (Top'27) 7Hans Custers (SV Venray) 5 8) Marijn Muijsers (SSS'18) en Jeroen Sanders (Ysselsteyn) 4 10) Frank Frederix (Oostrum) 3 11) Hans Tax (BW) 2* In de puntentelling van Hans Tax (BW) zijn de afgelaste duels Venray-Vinken- slag, SSS' 18-Leunen en SV United-Ysselsteyn niet meegenomen. In de score van Tom Knoops is de uitslag van het afgelaste duel Holthees- EWC nog niet verwerkt. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwsrk in financiële zekerheid Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2006-2007. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2006-2007. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. In het teamklassement loopt Oostrum met 36 doelpunten weer een stukje verder uit ten opzichte van de concurrentie. Nummer twee, SSSY18, kwam niet in actie en blijft op 27 treffers staan. In het individuele klassement maak te Sander Dinghs van SVOCYO I een grote sprong. Hij scoorde maar liefst vier keer en staat nu met negen tref fers tweede achter ranglijstaanvoerder Bas Joosten van SSSY18 die tien goals op zijn naam heeft staan. Teamklassement: 1) Oostrum 36 2) SSS118 27 3)Leunen 24 4)TOP27 23 5) Volharding 22 6) SVOCiO 1 17 7) Venray 15 8) Holthees en SV United 14 10) Swolgense Boys 12 11) Merselo 10 12) Ysselsteyn 8 13) BWi27 5 Spelersklassement: 1) Bas Joosten (SSS118) 10 2) Sander Dinghs (SVOCiO 19 2) Frits Lucassen (Leunen), Rick Sch- lepers en Jelle van Tilburg (beiden Oostrum) 8 6) Nico Rongen (TOPi27), Ruud Cus ters (Oostrum), Johan Vullings (Vol harding) enTim Klemans (SV United) 7 10) Nico Cox (Holthees), Marco Ber den (Leunen), Wout Janssen (SSS118), Kevin Goldschmidt (TOPi27) en Marck Blenckers (Volharding) 5. SPECIAL MEMBER: Summa Adviesgroep GOLDEN MEMBERS: Euroshutters Flextronics van Haren Automobielbedrijven B.V. Hofmans Tapijten Cuijk B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. McDonald's Venray van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Peka Kroef B.V. Rabobank Venray MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. Addit BV Adecco Argowil B.V. Atec Aanhangwagens BV/Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray Autowijk Keizersveld Avydo accountants en belastingadviseurs Bax Financieel Advies B.V. Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Ten Brinke Hekwerken Deloitte, Accountants, Venlo Elektro Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck FDC Financieel Dienstencentrum van de Kamp Fortis Bank Venray Van Gansewinkel B.V. vanGrinsven Drukkers Venlo B.V. Healthcare Group B.V., Venlo, Henra Aanhangwagens Sport 2000, Venray Hotel Asteria ING Bank Venray Interstyling B.V. Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie BV Jewagas B.V., Wanssum Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K-Rental De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen van der Male/Renokas NLW Groep Notariskantoren Venray Paul Brouwer Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Restaurant De Swing Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial, Horst Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blitterswijck B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" Vanwege het slechte weer en de overvloedige regenval werden afgelo pen zondag veel wedstrijden afgelast. De KNVB wil alle achterstallige duels zoveel mogelijk inhalen op komende zondag 26 november. Dit geldt onder meer voor de topper SSS'18-Leunen en Swolgense Boys-VOS in de vierde klasse F. Ook SV United-Ysselsteyn (5F) staat opnieuw op de rol. Voor zondag was al een klein inhaal programma en de derde bekerronde vastgesteld. Deze wedstrijden hebben voorrang. Waardoor het duel Venray- Vinkenslag opschuift naar zondag 14 januari. Vinkenslag bekert komende zondag tegen Groene Ster. Op zondag 3 december start de tweede competitiehelft. Oostrum-DEV-Arcen 5-3 (2-0). Doelpunten Oostrum: Roy WU- lems, Rik Sehlepers en Jelle van Tilburg (beiden 2x). Oostrum maakte het zich afgelo pen zondagmiddag erg lastig tegen laagvlieger DEV-Arcen door een zeker lijkende 3-0 voorsprong binnen een kwartier uit handen te geven. Geluk kig werd de Oostrumse eindsprint precies op tijd ingezet en pakte de koploper toch nog de volle winst, het werd 5-3. Oostrum kwam deze wed strijd het beste uit de startblokken en kreeg in de openingsfase een paar behoorlijke kansen om de score te openen. In de 10e minuut sloeg Roy Willems wel toe door een voorzet van Rik Sehlepers vanaf links over de kee per heen te knikken: 1-0. Hierna kon Oostrum niet doordrukken en waren het de laaggeklasseerde gasten die het betere van het spel hadden. Ondanks dat DEV meer in balbezit was werd het zelden echt gevaarlijk voor het Oostrumse doel. Aan de andere kant had Oostrum pech toen Jan Verheyen de bal vanaf de rand van het straf schop gebied tegen de onderkant van de lat schoot. Ook een goed gemikte kopbal van Arjan Kempen leek doel te gaan treffen maar de DEV-doelman voorkwam dit met een prachtige red ding. Pas in de slotminuut van de eer ste helft wist Oostrum de score verder op te voeren. Na een handsbal van een verdediger van DEV mocht Rik Sehle pers aanleggen voor een vrije trap. De keeper verwachtte een voorzet en kwam dus te laat toen Sehlepers de bal in de korte hoek draaide: 2-0. Na de rust had Oostrum aanvan kelijk de zaakjes wat beter op orde. Het speelde zorgvuldiger en liet de tegenstander meer achter de bal aan lopen dan in het eerste bedrijf. Dit resulteerde in de 55e minuut dan ook in een verdiende derde treffer. Na een mooie actie aan de rechterkant zette Bas Kessels laag voor op Ruud Cus ters die meteen inschoot. De doelman stopte deze inzet nog ternauwernood maar was kansloos toen Rik Sehlepers van dichtbij binnentikte: 3-0. Oostrum leek op weg naar een ruime overwin ning maar daar dachten de groengele gasten duidelijk anders over, want binnen een kwartier werd de achter stand ongedaan gemaakt. Eerst knalde laatste man Ruud Welles een vrije trap prachtig vanaf 25 meter via de paal in de kruising: 3-Ï.Tien minuten later zorgde invaller Roel van IJzendoorn voor de aansluitingstreffer door de bal koeltjes in de lange hoek te schuiven: 3-2. En weer vijf minuten later kopte Bart Clabbers de gelijkmaker in de touwen: 3-3. Dat er voorafgaande aan deze laatste treffer een Oostrumspe- ler tegen de grond werd geduwd was de pietluttig fluitende scheidsrechter helaas ontgaan. Na de gelijkmaker ontspon zich een Engels aandoend voetbalgevecht waarbij twee ploegen vol voor de drie punten gingen. Van goed voetbal was nauwelijks sprake meer maar de span ning en de strijdlust vergoedde veel. De wedstrijd kon in deze fase alle kanten op maar uiteindelijk viel de beslissing uit in Oostrums voordeel. De ingevallen Jelle van Tilburg was al een paar keer dicht bij een treffer geweest, voordat hij in de 85e minuut een perfecte voorzet van linksback Frank Frederix binnenknikte: 4-3. Hierna zette DEV-Arcen nog even aan maar het echte geloof in een stunt was er na de Oostrumse treffer niet meer. Vlak voor tijd maakte de thuis ploeg aan alle onzekerheid een einde door de verlossende 5-3 te maken. Een steekpass van Rik Sehlepers zorgde voor een misverstand tussen doelman en verdediging waar Jelle van Tilburg van profiteerde. De inval ler plukte de bal van de voeten van de weifelend uitkomende doelman en schoof de bal via de binnenkant van de paal in het verlaten doel: 5-3. Niet veel later floot de scheidsrechter voor het laatst en kon Oostrum drie zeer zwaar bevochten punten in huis hou den. Komend weekeinde staat er geen wedstrijd op het programma, waarna Oostrum op 3 december thuis speelt tegen Kronenberg. Resia-SVOCOl 2-4 (1-3). Doel punten SVOC'Ol: Met vier doelpunten heeft Sander Dinghs van SVOC'Ol persoonlijk het vonnis geveld over Resia: 2-4. De tricolores gingen na een week eerder knap gewonnen te hebben van United vol vertrouwen naar Wel- lerlooi. Ondanks dat het behoorlijk geregend had ging de wedstrijd door op het zware veld van Resia. De eer ste 20 minuten gebeurde niet veel en ging het spel op en neer. De eerste kans was er in de 20e minuut voor SVOC'Ol. Uit een vrije trap was het Sander Dinghs die de 0-1 aantekende omdat de muur van Resia niet goed stond en hij hiervan kon profiteren. Vijf minuten later was het alweer 1-1 omdat de defensie van SVOC01 ver zuimde de bal weg te werken. Freek Steeghs werd verrast door een lob die op de paal belandde en via Thijs Kuijpers toch in het doel belandde. In de 30e minuut was het Tom Strijbos die een prachtige steekpass gaf op Ivan Maes. Die ontdeed zich van zijn tegenstander en gaf een perfecte bal op Sander Dinghs die beheerst de 1-2 binnenschoot. Twee minuten daarna was het San- der Dinghs die de bal vanaf rechts op maat voorzette op de opkomende Thijs Kuijpers. Thijs miste net de scherpte en zag zijn inzet gepareerd worden door de uitstekend keepende goalie van Resia. In de 40e minuut was er wederom een 100% kans, alleen werd deze nu door Sander Dinghs om zeep geholpen. Maar dezelfde Dinghs strafte een blunder af van de keeper door de 1-3 op het scorebord te zet ten. De tricolores kregen zelfs de mogelijkheid om met 1-4 de rust in te gaan als Ivan Maes na een goede steekbal van Thijs Kuijpers de keeper omspeeld had in plaats van tegen de keeper aan te schieten. Met een 1- 3 voorsprong voor SVOC'Ol gingen beide partijen de kleedlokalen in om tot rust te komen en weer fris aan de tweede helft te beginnen. In de 50e minuut was het Resia dat sterker uit de startblokken kwam en de 2-3 aan tekende door het benutten van een vrije trap. Vervolgens waren er nog drie 100% kansen voor SVOC.Alle drie werden goed gepakt door de keeper van Resia die zo zijn ploeg in de wed strijd hield. In de 90e minuut was het wederom de plaag van Resia, Sander Dinghs, die na een hele goede indivi duele actie van Pim Fleurkens de bal panklaar geserveerd kreeg en vervol gens beheerst inschoot. De tricolores schuiven door deze winst de naar de vierde plaats op de ranglijst. RKVB-Volharding 0-5 (0-2). Doelpunten Volharding: Johan Vullings (4x) en Mark Blenckers. Volharding won zondag in Baexem zeer overtuigend met 0-5 bij de num mer voorlaatst RKVB. Grote man bij de roodwitten was spits Johan Vul lings die vier van de vijf treffers voor zijn rekening nam. Volharding miste tegen RKVB rechtsback Rob Branje en rechterspits Chris van Duijnhoven vanwege bles sures. Zij werden prima vervangen door respectievelijk Hendrik Ermers en Willem Weijs. Het team van trainer André Cornelissen begon uitstekend aan de wedstrijd. Na een fraaie aanval opende Johan Vullings op aangeven van Willem Weijs en via het been van RKVB-verdediger Harm Hannen al in de 6e minuut de score: 0-1Met bij vla gen prima veldspel werd de thuisclub zoek gespeeld. Toch duurde het nog tot de 33e minuut vooraleer de stand werd uitgebreid. Weer was het Johan Vullings die doel trof, ditmaal na goed voorbereidend werk van laan de Vlam: 0-2. Vlak voor rust had een knal van Gijs Ermers beter lot verdiend, maar RKVB-keeper Jordi Meissen bokste de bal prima uit z'n doel. Het eerste kwartier na rust sloop er vanwege de geringe tegenstand van laagvlieger RKVB bij Volharding gemakzucht in de ploeg. De zwakke thuisploeg wist daarvan echter niet te profiteren. Integendeel, de eer ste de beste kans in de tweede helft voor Volharding was gelijk weer raak. Een afgemeten voorzet van Nermin Hamzic na ruim een uur werd door iedereen gemist, behalve door Johan Vullings die bij de tweede paal op het gemak zijn hattrick kon binnen tik ken: 0-3. In de 65e minuut veroorzaak te Gijs Ermers een penalty, maar zelfs die uitgelezen kans bleek aan RKVB niet besteed. Daan de Bruin stopte de pingel van Harm Hannen met een katachtige reflex. Vijf minuten later deed opnieuw Johan Vullings het aan de andere kant beter. De Horstenaar rondde prima steekpass van Mark Blenckers evenzo mooi af: 0-4. Vul lings verhoogde met zijn vierde tref fer deze middag zijn doelpuntentotaal van dit seizoen in één klap van drie naar zeven en hij is daarmee gelijk clubtopscorer. Het laatste kwartier ging de bal bij Volharding weer prima rond. Kansen kwamen er ook nog. De uitstekend spelende linksback Nermin Hamzic zag zijn poeier over vliegen en de ingevallen Erik Ermers schoot rakelings voorlangs. Het slotak koord in de laatste minuut was prach tig. Mark Blenckers zag Jordi Meissen te ver voor zijn doel staan en van een meter of dertig lepelde de spelbepa ler van Volharding de bal schitterend over de RKVB-sluitpost heen: 0-5.. Uitslagen Holthees vet-Wittenhorst vet 0-4 Quick boys'31-Holthees 1-1 Holthees 3-Toxandria 4 3-0 Programma zaterdag 25 nov. Volharding vet.-Holthees vet 16.30 Programma zondag 26 november SVS 2-Holthees 4 11.00 Sportnieuws -info TOP'27-Kronenberg 3-2 (2-1). Doelpunten: 8. Nico Rongen 1- 0; 22. Kevin Goldschmidt 2-0; 37. Koen Jacobs 2-1; 70. Nico Rongen 3-1; 90. RickReinders 3-2. Scheids rechter: Oksuz (Boxmeer). Toe schouwers: 90. Gele kaart: Twan Custers (Kronenberg). TOP'27: Willems; Rob Janssen, Heidens, Rick van Rijswick (75. Bart Janssen) en Tim van Rijs wick; Van Essen, Knoops, Ward van Rijswick en Dave van Rijs wick; Goldschmidt en Rongen. Door Henk Willemssen Drie weken geleden droeg TOP'27 nog de rode lantaarn in de vijfde klasse F. Na drie overwin ningen in successie klimmen de Tienraynaren op naar de vijfde plaats. Bovendien gaat de ploeg van Peter Seuren aan kop in de tweede periode. Na royale zeges op VCH en DEV-Arcen verslaat TOP'27 ook Kronenberg (3-2).. Alleen komt de winst nu niet zo makkelijk tot stand. "Maar Kronen berg is ook een betere tegenstander dan VCH of DEV", vindt trainer Peter Seuren. "Dit is ook een voetballende ploeg. Het was een gelijkopgaand TOP-midhalfTom Knoops blijft aan de bal ondanks de tackle van Kronen berg-aanvoerder Kick Reinders. duel en de meest gelukkige heeft van daag gewonnen." Terwijl in de regio de meeste duels zijn afgelast, ligt het hoofdterrein op sportpark Hoogveld er prima bij. Een half uur voor aanvang is Loek Ruigrok druk in de weer om de laatste graspol len recht te leggen. "Vanmorgen heeft het tweede elftal hier nog gevoetbald en gisteren de jeugd. Dit veld kan wel wat water hebben", weet Ruigrok die iedere maandag met een clubje vrij willigers de velden onderhoudt. Arbi ter Oksuz, bezig aan zijn warmingup, komt even een kijkje nemen. "Het ligt er goed bij", vindt ook hij. Tegen de klok van half drie begint het opnieuw te regenen. Oranjezwar- te paraplu's omzomen het speelveld terwijl de Koning Voetbal - waar hoor je die mars nog - uit de luidsprekers schalt. Dat Kronenberg hoger staat op de ranglijst is niet te zien. Integendeel, want de Tienraynaren delen vanaf de aftrap de lakens uit. Het eerste gevaar is een kopbal van Kevin Goldschmidt die samen met Nico Rongen een gevreesd spitsenduo vormt. Na acht minuten is het raak. Na slecht uitver dedigen bij de bezoekers verovert Goldschmidt de bal. Met een bekeken steekpass bedient hij Nico Rongen op maat. De Tienrayse topschutter weet wel raad met dit buitenkansje: 1-0. Kronenberg komt goed terug maar weet goalie Bram Willems niet te ver schalken. Halverwege de tweede helft onderschept TOP'27 opnieuw een aanval. Ditmaal wordt Kevin Gold schmidt gelanceerd en opnieuw is het raak: 2-0. De Tienraynaren laten duide lijk het betere voetbal zien maar vallen in sommige fases ook ver terug. Het lijkt of er dan gemakzucht in de ploeg sluipt. "We zijn de weelde van een 2- 0 voorsprong niet gewend", verklaart Seuren. "Het gaat de laatste weken zo goed, dat het soms te gemakkelijk gaat. We komen dan onnodig in de verdrukking." Nog voor de thee kan Kronenberg iets terug doen. De TOP-defensie twij felt even en denkt aan buitenspel. Grensrechter Mare Reijnders houdt de vlag omlaag waarna Koen Jacobs vrije doortocht krijgt: 2-1. Kevin Gold schmidt krijgt voor rust nog twee kan sen om de marge weer te herstellen maar hij slaagt niet. Kronenberg begint sterk aan het tweede bedrijf. Met twee knappe red dingen voorkomt Bram Willems de gelijkmaker. TOP'27 vecht zich terug in de wedstrijd die nog alle kanten op kan. In de zeventigste minuut deelt de thuisploeg de genadeklap uit. De aanval begint op links bij Dave van Rijswick. Via Goldschmidt komt de bal op rechts bij Nico Rongen die naar het doel stormt en met een daverende knal 3-1 scoort. Het is al zijn negende competitietreffer. De bezoekers zetten nog een slotoffensief in. TOP'27 moet steeds verder terug. Bram Willems kan nog redding brengen maar uit de rebound deponeert Rick Reinders de bal in het doel: 3-2. De speeltijd is dan al verstreken en twee minuten blaast de goed leidende Oksuz voor de aller laatste keer. De armen gaan omhoog bij de gelukkige Tienraynaren. "De goede vorm uit de voorbereiding komt steeds meer terug", constateert trainer Seuren. "We hebben vandaag heel goede zaken gedaan. We staan nu bij de bovenste zes en daar willen we ook graag blijven. Een periodetitel? Dat zou leuk zijn. Dan kan het hele maal niet meer stuk inTienray." Twan Bloemen vertrekt aan het einde van het seizoen bij vijf- deklasser Oostrum. Vrijdag na afloop van de training maakte de Venrayse trainer het nieuws aan zijn spelersgroep bekend. Bloe men is bezig aan zijn derde sei zoen bij Oostrum, de koploper in 5F. Afgelopen seizoen werden de roodwitten kampioen in de zesde klasse. Twan Bloemen neemt voorlopig geen nieuwe club onder zijn hoede, hij wil er een jaartje tussenuit. Door Henk Willemssen Vorige week maandag hakte de 39- jarige Bloemen de knoop door. Dins dagochtend stelde hij voorzitter Sjef Arts van zijn besluit op de hoogte. Drie dagen later werden de spelers ingelicht. "Ze reageerden gelaten. Het is een jonge groep", zegt de Venray- naar.'Tk liep er al een paar weken mee rond. Ik had al een gesprekje gehad met de voorzitter. De trainerscarrou sel komt op gang. De eerste mutaties dienen zich aan. Ik had bij Oostrum nog een jaar kunnen doorgaan. Maar dit seizoen is nog heel lang. En dan volgt misschien promotie naar de vierde klasse. Ik wilde snel een beslis sing nemen en er niet te lang over nadenken." Twan Bloemen begon zijn spe lersloopbaan bij Venray waar hij de hoofdmacht net niet haalde. Na Venlo- sche Boys voetbalde hij diverse jaren bij SSS'18. Op 1 juni 1996 speelde hij zijn allerlaatste wedstrijd. Vierdeklas ser SSS'18 stond in Blerick in de finale van de nacompetitie tegen Swalmen. De Overloners verloren met 4-1 en Twan Bloemen werd met een rode kaart van het veld gestuurd. Heel weinig voetballers worden direct na hun actieve loopbaan hoofd trainer. Bloemen deed dat wel en ging aan de slag bij Griendtsveen. Na vier jaar stapte hij over naar Hegelsom en in 2004 werd Oostrum, dat zojuist naar de zesde klasse was gedegra deerd, zijn volgende club. "Elf jaar trainer zijn is een hele tijd. En al die iaren daarvoor heb ik zelf gevoetbald. Ik weet niet beter dan om twee avonden in de week en iedere zondag met de sport bezig te zijn. Daarom wil ik er nu een seizoen hele maal tussenuit." Bloemen denkt ook dat het na drie jaar niet verkeerd is dat er een nieuw gezicht voor de groep komt. "Ik kan beter stoppen nu het nog goed gaat. Je moet er voor de volle honderd pro cent achter staan om nog langer door te gaan. Het gevoel moet goed blijven. Zo niet, dan kun je beter stoppen." Zijn oudste dochtertje is onlangs gaan voetballen. Ze speelt bij de E'tjes in... Oostrum."Ik zal zaterdagochtend regelmatig gaan kijken. Maar ik weet echt niet hoe een jaar zonder voetbal zal bevallen. Daar kom je vanzelf wel achter. Misschien heb ik er na een paar maanden al helemaal genoeg van. Dan ga ik volgend jaar rond deze tijd op zoek naar een nieuwe vereniging. Dat zal niet de eerste de beste zijn. Ik ben het nu goed gewend. Oostrum is een mooie en goeie club. Daar ben ik dik tevreden mee." Twan Bloemen overweegt om komend seizoen de cursus trainer- coach II te gaan volgen. "Dat is een optie. Ook zal ik bij Oostrum betrok ken blijven. We bekijken nog op welke manier. Misschien ga ik op zon dagmorgen wedstrijdjes fluiten. We zien het wel. Ik hoop het hier in elk geval goed af te sluiten. Promotie naar de vierde klasse zou een mooie kroon op het werk zijn." Twan Bloemen houdt het na dit seizoen voor gezien bij SV Oostrum.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24