Sint Jozef Sint Jozef ir randstad Nian Gemert ssêFTankservic&j tempo-team Sta je met beide benen op de grond? CALiCïlft EUROPE KY^TO K,D| fAKf* Ervaren administratieve kracht De Intratuin tj intratuin van... Hoofd administratie financiën :nith u BOORASSISTENT AANKOMEND BOORMEESTER Flexibele hulp voor overdag Uitzendburo Mondial VERZORGENDE IG of VERPLEEGKUNDIGE NIVEAU 4 m/v ZORGHULP/MEDEWERKER HUISHOUDELIJKE DIENST (m/v) jij zoekt een baan wij hebben hem gevonden kijk voor meer banen op www.randstad.nl gevraagd: man/vrouw voor ons schoonmaakteam sollicitaties na telefonisch overleg Werkelijk goed werk PEEL EN MAAS Donderdag 16 november 2006 - Pagina 6 Uitzendburo MONDIAL Verkoop 'topper' Assistent Grondboormedewerker Mechanisch bewerker CNC Electromonteur aanleg Monteur landbouwmachines Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 info@uitzendburomondial.nl, www.uitzendburomondial.nl www.calictus.com www.kyotokoi.nl Onze bedrijven Kyoto Koi Farm; één van de toonaangevende Koi farms in Europa. Calictus Europe BV; groei end en innovatief, producent en groothandel van zelfreinigend vijverfilter. Wij werken vanuit één locatie met een klein, dynamisch en gedreven team. Jij bent Primair verantwoordelijk voor de financiële en administratieve processen van bovengenoem de bedrijven, maar ook bereid om ons op andere terreinen te ondersteunen. Je werkt minimaal 32 uur. Je taken bestaan voornamelijk uit: facturatie van de dagelijkse operationele dossiers ophalen van bankmutaties via het boekhoudsysteem beheer en boeken van betalingen debiteuren crediteuren controle van het grootboek opmaken van BTW en LB aangiftes, maandrapportages, jaarrekening (in overleg met accountant) Opmaken liquiditeit- en balansprognoses leveren van input in het managementteam op financieel/administratief gebied om de administratieve organisatie verder te optimaliseren Telefoon aannemen en post verzorgen Profiel Enkele jaren relevante kennis en ervaring Afgeronde MEAO/HEAO opleiding op het gebied van Bedrijfsadministratie of -economie Kennis van de Nederlandse, Duitse en Engels taal, in woord (en geschrift) Kennis van en ervaring met Microsoft Office Zelfstandig en initiatiefvol Communicatief vaardige persoonlijkheid Flexibel, stressbestendig en accuraat Leeftijd 25-35 jaar Heb je interesse in deze uitdaging? Je kunt je sollicitatie richten aan Janneke Gieles. E-mail; Sales@calictus.com. Tel: 0478-640883. draagt verantwoording voor de gehele administratie en financiën. Profiel: Fulltime functie mbo werk- en denkniveau pc kennis en automatiseringskennis Honorering: volgens CAO voor tuincentra Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Intratuin Venray (P.Z.) Langstraat 133, 5801 AC Venray. (contract/uren in overleg) (contract/uren in overleg) hoogst persoonlijk Ontwerper/Calculator Installatietechniek INSTALLATIEGROEP BV Oploseweg12b 5825 HN Overloon Tel. 0478-507171 Van Gemert installatie- groep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 60 medewerkers zich bezig houden met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel lucht behandelings en cetrale verwarmings installaties bij particulieren, bedrijven en overheids instellingen. Zenith Venray Tel. 0478-515219 of 0478-581787 ÖbP gefeliciteerd, W U HEBT IOGEDRUK REINIGER Wincode: 11370 Wlncode: 13436 Wincode: 18430 Wlncode: 18528 BP VenlD Klaver l+ll - BP Milheeze - BP Gassel - BP Nuland De Keie BP Heesch Den Akker+De Hoef IP Venray Burggraaf - www.vaakasselolia.ol Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Rob en Monique. Cradüii Voor een relatie in de regio Horst zoeken wij een verkooptijger voor het uitdragen en promoten van specifieke kennis in de markt, op het gebied van klimaatbeheersing en automatisering. De baan is per direct en er is kans op een vaste aanstelling. Voor een relatie in de regio Horst zijn wij op zoek naar een medewerker voor het ondersteunen van de grondboorwerkzaamheden, voor langere tijd! Bij voorkeur MBO werk- en denkniveau en ervaring is een pré. Eveneens voor een relatie in de regio Horst, zoeken wij een mechanisch bewerker voor kunststof producten en aluminium profielen, als ook voor het samenstellen van mechanische componenten. Het werk is in dagdienst en intern wordt verdere opleiding geboden. De aanvangsdatum voor deze baan is per direct en er is kans op een vaste aanstelling. Bij onze relatie in Venray is per direct een baan vrij voor een monteur voor de aanleg van inbraakbeveiligings-systemen bij bedrijven. Deze fulltime baan is ontstaan door vertrek van een vaste medewerker! Reageer metéén! Er is in de regio Venray Noord, een fulltime baan als monteur van diverse landbouwmachines, vrij met toekomstmogelijkheden! Intratuin Nederland B.V. is in 1980 als eerste tuincentrum- formule van start gegaan en is inmiddels jarenlang marktleider. Intratuin kenmerkt zich door een verrassend en gevarieerd aanbod dat gepresenteerd wordt in een sfeervolle omgeving waar bij service en persoonlijk advies centraal staan. Het is een win kelformule waarbij 55 tuincen tra zijn aangesloten. Vanuit het hoofdkantoor in Woerden worden de vestigingen ondersteund op het gebied van inkoop, automa tisering, marketing en reclame. Langstraat 133 Tel. 0478-588585 Zorgcentrum Het Zorgcentrum Sint Jozef Meijel zoekt medewerkers die groot belang hechten aan een optimale woon- en werksfeer voor zowel bewoners als personeel. Het Zorgcentrum levert Zorg op Maat aan 62 cliënten. 2 kleinschalige PG-units thuiszorg in Meijel en nabije omgeving en bovendien nog een aantal flankerende voorzieningen zoals: tijde lijke opname en dagverzorging. Het Zorgcentrum Sint Jozef is op zoek naar een Functie-inhoud: Verpleegt en verzorgt bewoners in de thuissituatie voornamelijk in de avonduren. Verricht voorkomende handelingen, waartoe op basis van genoten opleiding en/of bekwaamheid bevoegheid verkregen is. Begeleidt, stimuleert en assisteert de bewoners bij ADL activiteiten. Draagt zorg voor het uitvoeren van het diensten- en behandelplan. Draagt zorg voor een goede rapportage en overdracht en is mede verantwoordelijk voor het zorgdossier (zorgplan). Voert in sommige gevallen in samenspraak met de coördinator zorg begeleidings- taken uit t.b.v. de bewoners en hun relaties. Functie-eisen: Beschikt over vakkennis minimaal op niveau 3 verzorgende IG of niveau 4 ver pleegkundige. Minimaal 2 jaar ervaring in de thuiszorg of in een verpleeg- c.q. verzorgingshuis. In bezit zijn van een rijbewijs. Binnen gegeven richtlijnen zelfstandig kunnen werken. Open staan voor de zorg-op-maat visie. Goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Honorering op basis van de CAO-V V. Informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij J. Hoebers-Scheffers, Manager Zorg- en Dienstverlening tel. 077-4667878. Schriftelijke sollicitaties gelieve u vóór 1 december te richten aan: Zorgcentrum Sint Jozef, Kapelkesweg 1 - 5768 AW MEIJEL Zorgcentrum Het Zorgcentrum Sint Jozef Meijel zoekt medewerkers die groot belang hechten aan een optimale woon- en werksfeer voor zowel bewoners als personeel. Het Zorgcentrum levert Zorg op Maat aan 62 cliënten. 2 kleinschalige PG-units thuiszorg in Meijel en nabije omgeving en bovendien nog een aantal flankerende voorzieningen zoals: tijde lijke opname en dagverzorging. Ten behoeve van de thuiszorg van Zorgcentrum Sint Jozef zijn wij, in verband met de uitbreiding van werkzaamheden per direct op zoek naar een: Functie-inhoud: Het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden voor externe cliënten van Zorgcen trum Sint Jozef; Het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in de bewonersappartementen en algemene ruimten. Het signaleren van tekorten of onveilige situaties. Functie-eisen: Beschikt minimaal over een LBO-diploma, is bij voorkeur in het bezit van het diploma zorghulp niveau 2; Beschikt over enige ervaring in de thuiszorg; Beschikt over goede sociale vaardigheid en affiniteit met de doelgroep; Heeft gevoel voor hygiëne, is ordelijk en "houdt van schoonmaken"; Heeft een flexibele houding ten aanzien van de arbeidstijden; Heeft een klantgerichte en dienstverlenende houding; Is in het bezit van het rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden: Honorering op basis van de CAO-V V. Informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij J. Hoebers-Scheffers, Manager Zorg- en Dienstverlening tel. 077-4667878. Schriftelijke sollicitaties gelieve u vóór 1 december richten aan: Zorgcentrum Sint Jozef. Kapelkesweg 1 - 5768 AW MEIJEL Sonic Drilling BV is een jonge dynamische onderneming welke actief is op het gebied van innovatieve grondboringen in binnen- en buitenland. Een van onze kernactiviteiten is het uitvoeren van grondboringen door middel van sonische vibraties met behulp van geavanceerde apparatuur. Voor de bediening van deze apparatuur zijn wij op zoek naar een: In teamverband voert u booropdrachten uit. Daarnaast verricht u monster- names. Wij vragen: - communicatief in woord en geschrift - opleiding en/of denkniveau MBO - rijbewijs BCE - enige kennis van de Duitse en Engelse taal - geen 8 - 5 mentaliteit - bereidheid tot meerdaags verblijf in het buitenland Wij bieden: - een zeer afwisselende baan - opleiding tot boormeester - salaris in overeenstemming met de verantwoordelijkheid van de functie - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Stuur uw brief met uitgebreid CV binnen 10 dagen naar Sonic Drilling BV, Wittebrugweg 40, 5961 NJ Horst of mail naar info@sonic-drilling.nl of bel voor meer informatie 077-3980074. U kunt vragen naar Rob Schenk. Voor informatie omtrent Sonic Drilling BV verwijzen wij tevens naar www.sonic-drilling.nl industrie Linda Koolhaas (0493) 32 68 25 Kerkstraat 13 Deurne machine-operator m/v voor enkele bedrijven in de omgeving van Deurne. Je bedient machines, stelt ze zelfstandig in en je voert controles uit. We zoeken kandidaten met een goede beheersing van de Nederlandse taal en ervaring met deze werkzaamheden. Het werk is in drie ploegendienst. Zoek jij een nieuwe uitdaging en ben je op zoek naar een baan met toekomst mogelijkheden? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! linda.koolhaas@nl.randstad.nl Voor onze vestiging in Overloon zijn wij op zoek naar een: Inhoud van de functie Kernactiviteit van de functie is het ontwerpen, begroten en calculeren van werktuigbouwkundige en elektrotechnische (dit is een pré) installatieprojecten ten behoeve van de woningbouw en utiliteit. Wie zoeken wij Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een MIT diploma en een aantal jaren werkervaring. Je bent in staat om met deadlines te werken en om te gaan met een zekere mate van werkdruk. Je bent flexibel ingesteld, klantvriendelijk en commercieel. Je bent vooral in het schriftelijk communiceren sterk ontwikkeld. Wij bieden jou: Een uitdagende en verantwoordelijke functie binnen een vooruitstrevende, informele organisatie. Je zult worden ingezet op interessante projecten in een team van 3 directe collega's. Uiteraard krijg je een passend salaris dat aansluit op je kennis en/of werkervaring. Voor nadere informatie omtrent deze vacature kun je bellen met Martijn van Gemert Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie brief sturen naar onderstaand adres. Sollicitaties via mail kun je sturen naar m.vangemert@vangemertbv.nl Loop vooral eens binnen tijdens onze KOOPZONDAG op 19 november a.s. Er staan weer diverse nieuwe programma's voor u opgesteld. UW COMPLETE WONINGINRICHTER Van Hout Janssen in Liessel t.o. de Molen Tel. 0493-341277 SChEJRCGV DE OKTOBER MAANDPRIJS GEWONNEN INDUSTRIE Vooreen foodproducent in de regio van Broekuizenvorst zijn wij op zoek naar een ervaren kwaliteitscontroleur Je keurt binnenkomende partijen verse grondstoffen alsmede diepvriesproducten. Daarnaast voer je product, proces en hygiene- audits uit. Op basis hiervan signaleer; communiceer en registreer je afwijkingen naar relevante betrokkenen. Beschik jij over mbo werk- en denkniveau en heb je basiskennis van Word en Excel? Affiniteit met de levensmiddelenbranche is een pré. Ben jij fulltime beschikbaar voor langere tijd? Contract mogelijkheden bespreekbaar Interesse? Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6