Prima resultaten Oh Do Kwan Tong-il jeugd in de prijzen De Peelkorf sluit af met winst Prima afsluiter SVOC'01 Merselo trotse koploper Oranje Wit blijft ongeslagen Ruime zege korfbalsters Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 26 oktober 2006 - Pagina 23 De Peelrunners PC De Jumpers TV Venray Mudhunters Nobel Diana Venray Atletiek Venray De Roerdomp Het Alvertje BC 2002 RV BC Doublet BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub BC Common Sense Bridgesoos De Kemphaan BC Harten Drie Paardensport Ysselsteyn -> SV Merselo korfbal Dartclub De Buren DC De Piëlhaas SV Oostrum korfbal Oranje Wit De Peelkorf Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 26/10:Arno Jeu- rissen, Broekeindweg 24, Grubben- vorst. 2/11: Annemie Hendriks, van Merwijckstraat 23, Horst. 9/11: Piet Jacobs, Benderstraat 14, Horst. Zater dagmorgen damestraining, 9.00 uur, locatie Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag bostraining 16.00 uur parkeerplaats Schadijker Bossen. Na het ingaan van de wintertijd start de zaterdagmiddag training om 15.30 uur. Programma; 29/10 Blerick Bridge to Bridge Run, 5/11 Tegelen Klein Zwitserlandcross, 12/11 Herkenbosch Meinwegcross, 3/12 Sevenum Steeg- bergcross, 17/12 Velden Molendijk cross. Uitslagen: Voor Guus van Enckevort was het puur genieten tijdens zijn debuutmarathon in Amsterdam. In een strak tempo liep hij zonder ver val naar een eindtijd net binnen de vier uur 3.59:47. Wim Ebisch, ervaren op de marathon, deed het sneller in 3.07:52 uur. Wedstrijduitslagen door geven via rpvdgoor@plex.nl. of via tel. (077)4678240. Tijdens de eerste selectiewedstrijd voor paarden in Merselo behaalde Esther Jeurissen een derde prijs in de categorie L met Replay. Iris Jeurissen behaalde een zesde prijs in de cate gorie B met Tirana. Katja Jeurissen eindigde in categorie B als tiende met Raspoetin. Het is nog steeds rustmaand. Wie een leuke toertocht of loopwedstrijd weet kan dit melden bij Mariska. Trainingen: Donderdag senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen vanaf 15.00 uur bij Gastendonkstraat 19 in Horst. Nieuws doorgeven via email twenray@hotmail.com. of via tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray, email info@twenray.nl. of tel. (0478)511545. Zie ook www.twenray.nl. Na een aantal tochten was er een training in Venray. Zestien mudhun ters waren present en in hoog tempo werd de training afgelegd. Voor de komende periode staan er een aantal tochten op het programma waarvan Nunstpeet een nieuwe uitdaging is. Zich aansluiten bij de Mudhunters is erg gemakkelijk omdat alle snelheden zijn vertegenwoordigd. Dit maakt dat een nieuweling al snel iemand kan vinden die een vergelijkbaar tempo rijdt. Bij een tocht wordt er altijd gezamenlijk vertrokken waarna er in kleine niveaugroepen wordt doorge reden. Zo maken de snelle mannen een tocht van 50 kilometer af in iets meer dan twee uur. Terwijl de minder snelle mudhunters over een tocht van 35 kilometer ook ongeveer twee uur doen. Aan het einde komt alles weer bij elkaar. Iedereen vanaf veertien jaar kan een maand gratis meedoen. Het verplicht tot niets. Kijk voor de kwar taalplanning en meer wetenswaardig heden opWWWmudhunters.nl. Planning: Zondag 29 oktober tocht in piasmolen. Vertrek 8.30 per auto. Afstanden 25-45 km Zaterdag 4 november tocht in Nunspeet, vertrek 8.00 uur per auto, afstanden 30-50-75 km Zondag 5 november tocht in Rips, vertrek per fiets om 8.00 en per auto om 8.15. Afstanden 35, 50. 60 en 70 km. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. In Swolgen is een ponyconcours gehouden. Klinte de Rijck reed op O' Mira in de klasse D/E- Ml een dressuurproef en behaalde de eer ste prijs met maar liefst 210 punten. Luca de Rijck reed op Hollanda S een dressuurproef in de klasse C-B. Ze behaalde een eerste prijs met 199 punten. Jolein Coopmans behaalde een gedeelde vierde plaats met 193 punten in het Ml. Kim Muijsers reed een springparcours in Merselo, daar mee behaalde zij een eerste prijs in de klasse BB met 47 stijlpunten met haar pony Cindy. Zes leden van Oh Do Kwan Ven ray hebben in Overloon deelgeno men aan de regiokampioenschappen, gehouden door taekwondovereniging Chang-Hun Boxmeer. Sandeep Sani- char was het eerst met het sparren aan de beurt. In een vrij grote poule kon hij z'n eerste wedstrijdervarin gen opdoen. Het was jammer dat hij sterkere tegenstanders had. Mitchell kwam in zijn poule net een puntje te kort voor de finale partij. Maar de strijd om de derde plaats wist hij toch winnend af te sluiten. Tom Heideveld, Suraj Sanichar en Shravan Sewakaran- sing werden met nog vier andere deel nemers in een poule ingedeeld. Ze De deelnemers aan het Chang- Hun toernooi: v.l.n.r. Sandeep, Tom, Nadia, Mitchell, Suraj en Shravan moesten tegen elkaar knokken om de mooie prijzen. In deze poule lag het niveau ontzettend dicht bij elkaar en waren de puntenverschillen minimaal. Tom Heideveld deed het van onze deelnemers het beste en won uitein delijk zeer verdiend de derde prijs. Bij de dames senioren was Nadia Janssen de winnaar van de eerste prijs. In een poule van zes deelneemsters won ze vier partijen en dat was voldoende voor het hoogste eremetaal. Tijdens het toernooi van Griendts- veens Uitspanning behaalde Matthias Deul maar liefst 245 punten en is daarmee de hoogste schutter van het toernooi. Ook was er een bijzondere prestatie van Meita Barents die 204 punten behaalde. Verder is de return van de semi interland Nederlands Lim- burg-Belgie's Limburg in Horst gehou den. Na een opgelopen achterstand van 36 punten in de eerste 25 pijlen wisten de schutters van Nederlands Limburg die achterstand met nog vijf pijlen te gaan, weg te werken tot op een puntje na. Maar de laatste pijlen van de Belgen waren zo oppermach tig dat ze uiteindelijk de wedstrijd met twee punten verschil wisten te winnen. In het kamp der kampioenen was er winst voor de Nederlandse junior en heer. Bij de dames moest AnnyThijssen de winst laten aan haar Belgische rivale die maar liefst 99 punten schoot in de tien pijlen na. Zaterdag is de vierde indoorwedstrijd voor team een in Tienray. Aanvang 19.00 uur. De eerste wedstrijd van het Lim- Bracross-circuit 2006-2007 wordt gehouden op zondag 29 oktober. Het vertrek naar Weert voor de IJzeren Man-cross is om 10.15 uur. Voor ver voer zie www.atletiekvenray.nl. De zaaltrainingen in zaal De Weert zijn gestart. Op zaterdag 28 oktober star ten de bostrainingen voor de pupillen. Verzamelen bij De Sprank. Voor deA/ B junioren en de senioren veranderen de trainingstijden niet. De NSG atleten trainen vanaf donderdag 2 november in zaal De Focus. Het e-mailadres van AV Venray-Regio is info@atletiekven- ray.nl. De trainingen: Pupillen woensdag 14 oktober baantraining 18.00-19.00 uur. Woensdag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Zaterdag bostraining 11.00-12.15 uur. C/D junioren maan dag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Donderdag (looptraining) 18.15- 19 30 uur (technisch) 19.00-20.30 uur. A/B en senioren dinsdag 19.00- 20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trai ner. NSG-atleten vanaf donderdag 2 november zaal de Focus 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus; dinsdag (startatletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen (0478)585522. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray-Regio geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 29 oktober Weert IJzeren Mancross (LimBra) 5 november Tegelen Klein Zwitser landcross (LimBra) Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris Hendriks aan de Pastoor v.d. Gaetstraat 48 in Venray. Inlichtingen zijn verkrijg baar via tel. (0478)582994, tel. 06- 23140989, of email info@hsvderoer- domp.nl. Op www.hsvderoerdomp.nl. staat informatie over de nieuw in te voeren VISpas. Voor een VISpas voor nieuwe leden in 2007 gaat men naar de wederverkoper van vergunningen voor de vereniging, dit kan een win kelier of de secretaris van een vereni ging zijn, of een persoon die daarvoor is aangesteld. Bij de onderlinge wedstrijd is een extra mand levensmiddelen beschik baar gesteld. De mand werd een prooi voor M.Voermans die een vis wist te vangen van 1480 gram. De uitslag: 1. M.Voermans. 2. C.Kools. 3.A. van Bakel. 4.A.van Mill. 5.A.de Klein. Voor inlichtingen over de onderlinge wedstrijd kan men contact opnemen met de heer A. de Klein via telefoon (0478)581066, 06-13617597, of email toondeklein@home.nl. Tijdens het Chin Hung Sparrings toernooi in Meijel heeft de jeugd van Taekwondo vereniging Tong-Il goed gepresteerd. Het toernooi is een samenwerking van vijf verenigingen waaronder, Chin-Hung Meijel/Neer- kant, Taekwondo vereniging Tong-Il Venray/Horst, Oh Do Kwan Venlo en Lesley Sportstudio uit Roermond. De organisatie wordt door de verenigin gen onderling geregeld en rouleert per plaats. De opzet is om kinderen kennis te laten maken met de wedstrijdsport en te stimuleren om hieraan deel te nemen. Het eindresultaat moet hier bij niet voorop staan maar het plezier in het deelnemen. De wedstrijden werden op drie velden gehouden. Alle honderd deelnemers konden met minimaal een deelnamecertifi caat huiswaarts keren. Van de acht tien spelers die voor Tong-Il aan start kwamen wisten er maar liefst negen door te dringen in de finale. Derde plaatsen waren er voor Wesley Denis- sen C-klasse pupillen jongens -32 kg, Joep Staal -31kg,Jelle Walraven -39kg, Harm Nijssen B-klasse -38kg, Björn Jacobs -32kg, Bas Jeurissen aspiranten -39kg, Roy Donders A-klasse -40kg en Dre Hendriks -45kg. Tweede plaatsen gingen naar Daimy Lucassen C-klasse pupillen meisjes -49kg .Josephine van Lin B-klasse aspiranten meisjes -31kg Charlotte Deenen C-klasse pupillen meisjes -36kg en Marvin Mommen B-klasse pupillen jongens -33kg. Eer ste plaatsen waren er voor Soufiane Achnine, aspiranten jongens A-klasse -45kg, Rutger Driegen B-klasse -39kg, Shirley Slaats aspiranten meisjes B- klasse -38kg, Angelina Boom C-klasse -36kg en Bas Driessen A-klasse junio ren heren +78kg. De wedstrijden om de winterko ning in de haven in Wanssum starten op zondag 12 november. Het mogelijk om zich voor deze serie aan te melden. Ook voor de winterkoppelwedstrijd van 30 december kan men zich aan melden. Dit kan bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vra gen en informatie betreffende lidmaat schap en vergunningen kan men con tact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contributie bedragen 2006 www.hsvhetalvertje.nl. BC 2002 RV heeft de laddercompe titie erop zitten. In de gele lijn waren de winnaars de heren Henk van Heu- men en Theo van Raaij met 58,33 pro cent. De tweede plaats was voor de dames Mien Kuenen enTruus Kusters met 57,50 procent. Derde in de gele lijn was het echtpaar Toos en Wim Spreeuwenberg met 55 procent. In de rode lijn stonden Thea van den Berg en Siem Leyen bovenaan met 65,50 procent.Tweede werden de heren Jan den Hoedt en Harry Oomen met 58 procent, op de voet gevolgd door het bridgepaar Frans Mertens en Nellie Taxs met 57,34 procent. BC 2002 RV heeft de eerste zit ting van de eerste clubcompetitie gespeeld. De winnaars in de gele lijn waren de dames Hennie Alkemade en Tony Jansen met 62,92 procent, nauw gevolgd door de dames Annie Cler- monts en Mia Koopman met 61,25 procent. De derde plaats was voor het nieuwe bridgepaar Corry Hartong en Hein Tak met 59,58 procent. De sterk ste in de rode lijn was het bridgepaar Thea van den Berg en Siem Leyen met 62,50 procent. Tweede werden de heren Jan den Hoedt en Harry Oomen met 60,58 procent en derde de dames Maria Vloet en Annemie Vossen met 58,13 procent. Het viertal, Doublet 1 kan in haar klasse nog steeds geen vuist maken. Ook deze week moesten ze weer hun meerdere erkennen in het vier tal Cuijk 4. Ze verloren met 6-24 de uitwedstrijd. Beter ging het met Dou blet 2.Ans van Hooft en Trudy Jeuris sen behaalden met Corrie Hartong en Jan Heinekamp eveneens in Cuijk een mooie overwinning. De eindscore was 23-7. Doublet 3 moest aantreden tegen koplopers Bok 10 en wonnen met overtuiging de thuiswedstrijd. Door deze overwinning, 22-8, nemen Hanneke Martens, Janny Jungslager, Sjef de Vocht en deze week invaller Trees van der Beele de koppositie in hun klasse over. Met nog een wed strijd te gaan in de voorronde gaan zij zich hoogstwaarschijnlijk plaatsen voor de promotieronde.Voor de thuis blijvers werd de vierde ronde ladder competitie gespeeld.Annie en Onniek Karagozyan zetten hun overwinnings reeks voort. Ze werden weer eerste met bijna 60 procent. Tweede Corrie Hartong en Jan Heinekamp en derde Jan en Mieke van Osch. Dit laatste paar heeft alle wedstrijden gespeeld en voert de ranglijst aan. Op dezelfde hoogte staan Lilian Linders en Mariet Volleberg. BC Doublet biedt mogelijk heden om in het district te viertallen. Men kan zich aanmelden bij Hanneke Martens via tel. (0478)583078. De derde ladder is gespeeld. In de gele lijn eindigde op de eerste plaats het echtpaar Verhoeven met 59.17 procent. De tweede plaats was voor de heren uit Overloon met 58.33 pro cent en op de derde plaats eindigden de dames Frederix en Tummers met 55 procent. In de groene lijn waren de heren Bruyns en Dusee de winnaars met 58.75 procent. De tweede plaats was voor de heren Faas en Van Goinga met 57.50 procent en de derde plaats was voor de dames Bistervels en Van Meyel met 57.08 procent. Ook is er geviertald. Klavertje Vier 1 verloor met 8 tegen 22 van Cuyck. De winnaars in geel zijn deze week Ron Gabeler en Jan Steijnvoort met 63-33 procent. Bert en Nelly Vloet bezetten de tweede plek met 62.50 procent. Derde waren Jan en Thera van Gaal met 57.42 procent. In de rode lijn waren Johanna Manders en Mien Hegger de beste met 60.76 procent, gevolgd door Maria Vloet en HansAerts met 58.88 procent. Derde met 58,68 procent waren Teun Wil- lems en Hein Tak. De vijfde laddercompetitie is afge werkt. In geel waren met 57,29 pro cent Riet Dobbe en Cor van Elzakker de winnaars. Op een gedeelde twee de plaats eindigden de drie paren Ali Overbeek met Thea Peters, Thea Lamers met Ger Wiegman en Jan Lagarde met Hans Koopman met 54.69 procent. In rood waren met 62,50 procent Nel Gorree en Leny Worst de beste. Tweede met 58,75 procent waren Jac. Spreeuwenberg en Martien Verheijen en de derde plaats met 56,88 procent ging naar Mariet Backus en Ton Swaghoven. Uitslag eerste ronde van de lad dercompetitie. In oranje op de eerste plaats met 64,00% Dorry Driessen en Maria Vloet, op de tweede plaats met 62,50% Riet en Jan Aarts en als derde met 54,17% Wilma Dik en Bertha Kes- sels. In rood op de eerste plaats met 60,07% Jo de Backer en Toon van Veg- chel, op de tweede plaats met 57,29% Mariet Backus en Truus van Vegchel en op de derde plaats met 55,56% Jan Janssen en Frans Mertens. In groen op de eerste plaats met 66,25% Jeanne Korsmit en Jac. Huijs en op de tweede plaats met 55,75% Anny van Binds- bergen en Corry Borssen en als derde met 54,08% Tiny en Frans Oudenho ven. Terwijl acht paren hebben gevier tald is er ook een vrije lijn gespeeld. In deze vrije lijn waren Corry Bors sen en Ciska de Vos de winnaars met 60.76 procent. Tweede waren Wim van Schoonhoven en Cees Simons met 58.68 procent, gevolgd door Corry Jenneskens en Truus Stiphout met 57.99 procent. Volgende week start de tweede ronde om het club kampioenschap. Aanvang 19.30 uur. In Merselo is de eerste selectie wedstrijd voor het springen gereden. Tamara Klaassen werd hier vierde in het L-springen met haar paard Ucor- line. Sportnieuws -info De Peelkorf-BIO 8-7 (5-3). Doel punten De Peelkorf: Mayke van Ass en Marianne Preston (bei den 3x), Loes Gommers en Rian Alders. De korfbalsters van De Peelkorf hebben de eerste helft van de bui tencompetitie afgesloten met een 8-7 zege op BIO. De wedstrijd tegen Kim Kusters (1) van De Peelko rf hindert een tegenspeelster. BIO begon moeizaam. BIO verde digde sterk op de dame. Peelkorf had hier even mee maar kon zich na een paar minuten gespeeld te hebben toch goed vrij spelen. Helaas werden deze kansen niet afgemaakt. De eerste score kwam dan ook van de gasten. De eerste score van de thuisploeg viel pas na dertien minuten speeltijd. BIO was zuiverder en liep uit tot een voorsprong van 1-3. De Peelkorf vond echter haar draai in de wedstrijd en begon te scoren. De ploeg kreeg nu meer grip op de wedstrijd en kon de rust ingaan met een voorsprong van 5-3. Vlak na rust scoorde de Peelkorf uit een wegtrekbal. De voorsprong werd daarna verder uitgebouwd tot 8-4. In de laatste fase van de wedstrijd kreeg de Peelkorf weer moeite met scoren. Hierdoor kon BIO weer inlo pen en zelfs tot 8-7 dichterbij komen. De winst bleef echter in Ysselsteyn waardoor De Peelkorf de tweede helft van de buitencompetitie met vertrou wen tegemoet kan zien. Prinses Irene-SVOC'Ol 5-9 (2-3). Doelpunten SVOC'01: Kim Direks (3x), Debbie Wismans en Linda Claessens (beiden 2x), Klaartje Philipsen en Yvonne Classens. De korfbalsters van SVOC'01 heb ben de eerste helft van de buiten competitie afgesloten met een 5-9 zege op Prinses Irene. De eerste helft had SVOC'01 het moeilijk tegen de thuisploeg die al vier weken op rij niet had verloren. Prinses Irene kwam ook op voorsprong, maar via een afstandsschot van Klaartje Philipsen kwamen de gasten weer op gelijke hoogte. Wederom nam Prinses Irene het initiatief en scoorde de 2-1, maar ook nu weer had Kim Direks met een afstandsschot het antwoord klaar: 2-2. Kort voor rust wist Debbie Wismans met een doorloopbal de 3-2 ruststand op het scorebord te brengen. De eer ste helft was van SVOC-zijde niet om over naar huis te schrijven. Er werd mat gespeeld; met name de felheid en het lef ontbraken. Het was zaak om de angst overboord te gooien en lek ker het eigen spel te gaan spelen. De tweede helft was van een veel hoger niveau. In tegenstelling tot het eerste bedrijf werd er nu volop gecombi neerd en werd er voornamelijk met elkaar gespeeld. Ook de scheidsrech ter was de gasten goed van dienst. Na een aantal waarschuwingen in de eerste helft, maakte hij in de tweede helft terecht korte metten. SVOC'01 ging hier beter mee om en liep uit naar een royale 3-9 voorsprong door treffers van Kim Direks (2x), Linda Claessens (2x), Yvonne Classens en Debbie Wismans. Prinses Irene wist in de slotfase nog tweemaal tot scoren te komen, waardoor de eindstand op 5-9 kwam. Zeer tevreden kan SVOC'01 terugkijken op de eerste helft van de buitencompetitie. Een mooie tweede plaats met twaalf punten is een prima start voor de promovendus. ROKA-Merselo 7-8 (6-6). Doel punten Merselo: Diana van der Duijn (3x), Marijke Loonen, Adrie- Jella Beunder, Petra Maassen, Sanne van Els en Angela van Til burg. Merselo heeft ook de voorlopig laat ste wedstrijd van het buitenseizoen met 7-8 gewonnen van ROKA en gaat daarom als koploper de tweede helft in. Bovendien speelde naaste concur rent HBSV gelijk, waardoor de marge is gestegen. De overwinning werd zon dag niet gemakkelijk weggegeven door een verrassend sterk ROKA. De dames uit Beesel, die onderaan in de compe titie staan, waren fysiek zeer sterk en brachten Merselo uit de concentratie. De Merselose korfbalsters wisten hier niet mee om te gaan en vielen terug in hun oude spelletje. De eerste vijf minuten waren voor Merselo dat al snel op voorsprong kwam door een afstandsschot van Marijke Loonen en een fraaie doorloopbal van Adrie- Jella Beunder. Echter kwam ROKA snel terug en na tien minuten was de stand 2-2. Even later kwam ROKA zelfs op een 3-2 voorsprong. Vanaf de 17e minuut ging de stand weer gelijk op. Toen scoorde Diana van der Duijn uit een strafworp na een overtreding op Marijke Loonen, 3-3. In de 24e minuut bracht Petra Maassen Merselo weer op voorsprong, 3-4. Daarna scoorden beiden ploegen beurtelings en gingen ze met een gelijkspel van 6-6 de rust in. Direct na rust versierde Marijke Loonen weer een strafworp, die Diana van der Duijn goed benutte. Meteen daarna kwam ROKA weer op gelijke hoogte. Daarna werd de korf lange tijd niet gevonden door beide partijen. De geelzwarte dames maakten veel technische fouten, waardoor ze niet lang genoeg in balbezit bleven. ROKA Uitslagen Oranje Wit Cl-DES Cl 4-1 Oranje Wit A2-KSV Al 10-10 Oranje WitAl-De EendrachtAl 8-4 Roka 1-Merselo 1 7-8 en Merselo speelden erg fysiek en maakten het elkaar erg moeilijk. Beide ploegen hadden veel kansen en de overwinning had naar allebei de ploe gen kunnen gaan. Het was Angela van Tilburg die in de 23e minuut de beslis sende treffer maakte en de stand op 7-8 bracht. Merselo verdedigde daarna de zege met hand en tand en bleef zo ongeslagen in de 2e klasse staan. Het tweede ranking toernooi van dartclub De Buren is gehouden. Dit toernooi is gewonnen door Ger Ver- steegen, die in de finale Peter Cleeven de baas was. Een mooie derde plaats werd behaald door Peggy Peulen. De hoogste finish werd gegooid door Bart Huibers met 120 punten. De tus senstand van het toernooi is: 1Peter Cleven. 2. Ger Versteegen. 3. Bart Hui bers. Het volgende toernooi is op vrij dag 24 november. Zie ook www.wans sum. info/ dedeburen. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 28 oktober vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel.(0478)582187. Uitslag darten: 1. Chris Sysock. 2. Lou Janssen. 3. Jos Heesen. 4.Thorsten Goo- ren. 5. Roland van de Voort. 6. Bianca van de Voort. 7. Carl de Bruijn. 8. Johan van Hoof. 1Patrik Plum. 2. Dave Ach ten. 3. Albert Moorrees. 4. Coby Jans sen. 5.Tom Hendriks. 6. Marianne van Kempen. 7. Jolanda Gisberts. 8. Bets Willemse. Er werd 180 gegooid door Chris Sysock en de hoogste finish was met 86 punten voor Jos Heesen. Uitslag Peellandcompetitie Old Stars 4-6 Road Runners WDOB 7-3 Dartburg Bull Eyes 5-5 D'n Dokter The Rabbits 5-5 Ridderhof Piëlhaas 7-3 De Karklingel Red Devils 7-3 De Zoef Killer Bees 5-5 De Eigenweizen The Smokey's 5-5 Oude Brouwhuis The Boys 7-3 Krek Nie. Playing Girls-Oranje Wit 5-10 (2-6). Doelpunten Oranje Wit: Linda van Deurzen (3x), Kristie Ambrosius (2x), Annelie Reintjes, Rian Derikx, Marloes van Dijck, Caroline Michels en Loes Kateman. Met een gerust hart kunnen de meiden van Oranje Wit aan de binnen- competitie beginnen na de eerste helft van het buitenseizoen ongelslagen te zijn. Ook de Playing Girls wisten niet te winnen van Oranje Wit (5-10), dat daardoor bovenaan blijft staan in de competitie. Linda van Deurzen, deze wedstrijd goed op dreef en topscoor- ster voor Oranje Wit, scoorde de ope ningstreffer vroeg in de wedstrijd via een mooie combinatie met Rian Der- rikx achter de korf. De oranje dames namen al meteen het voortouw en vooral de eerste tien minuten liepen de aanvallen vlekkeloos. Opnieuw was het Linda van Deurzen die via een afstandschot een kans verzilverde, tot genoegen van de supporters van Oranje Wit. Zij waren opnieuw met grote getale gekomen naar Niftrik, dat toch niet bepaald dichtbij huis is. Na een snel tegendoelpunt wist Anne lie Reintjes de voorsprong weer uit te breiden naar twee doelpunten via een mooie doorloopbal: 1-3. Opnieuw wisten de Playing Girls weer terug te komen door een blunder in de verde diging, maar daar was weer Linda van Deurzen die haar ploeg op 2-4 voor sprong zette. Via een duidelijke straf worp en een afstandschot van Kristie Ambrosius, die haar kans schoon zag na overname in de verdediging van de Niffrikse dames, kwam Oranje Wit tot een 2-6 voorsprong in de rust. Na rust werd het spel fysieker en probeerde de Niffikse dames via veel duw en trekwerk greep te krijgen op de wedstrijd. Helaas greep de arbi trage niet in. Oranje Wit bleef goed zijn eigen spel spelen en scoorde dan ook rustig door via Rian Derrikx en Marloes van Dijck waardoor de stand op 3-8 kwam. Even leken de Playing Girls terug te komen in de wedstrijd door een geluksschot en verlies aan concentratie in de verdediging, maar Caroline Michels maakte korte metten met deze opleving. Tot slot kon Kris tie Ambrosius nogmaals een doelpunt verzilveren onder de korf waardoor de uitslag eindigde op 5-10. In de binnencompetitie staan Oran je Wit weer een aantal wedstrijden te wachten van een heel ander kaliber. Ploegen zoals Spes 2,Celeritas enAlti- or geven zich niet zomaar gewonnen en dus zal Oranje Wit vol aan de bak moeten deze winter. Als eerste wed strijd staat Emos op het programma, een ploeg die bekend is van de bui tencompetitie. SV Oostrum-HBSV 9-4 (4-2). Doelpunten Oostrum: Tielke Vol lenberg en Dessie Janssen (beiden 2x), Fieke Kuenen, Abbey Vollen- berg, Carla Claessens, Annet Jeue- ken en Susanne Ingenpass. De korfbalsters van SV Oostrum hebben de laatste buitenwedstrijd met 9-4 gewonnen van HBSV SV Oostrum begon sterk aan de wedstrijd. Na vijf minuten scoorde Tielke Vollenberg van grote afstand de 1-0. Ook Fieke Kuenen maakte goed gebruik van de wind die er stond en scoorde van grote afstand de 2-0. Nadat HBSV de 2-1 scoorde, zorgde Abbey Vollenberg met een doorloper voor de 3-1. De aanval van Oostrum kreeg vele kan sen maar de treffers bleven uit, waar na HBSV tot 3-2 kon komen. In het laatste kwartier van de eerste helft scoorde Tielke Vollenberg haar twee de doelpunt door een mooi afstand schot. Met een 4-2 stand kon er gerust gaan worden. Na de rust had Oostrum de wedstrijd helemaal onder controle. Mede door de slordigheid van HBSV kon er goed verdedigd worden en ontstonden er vele kansen voor de aanval. Carla Claessens zorgde voor de 5-2 en niet snel daarna zorgde Annet Jeucken er met een doorloopbal voor dat Oostrum met vier doelpunten ver schil verder kon spelen. De dames van SV Oostrum kregen daarna nog meer ruimte van de tegenstander en maakte hier ook goed gebruik van. De voor sprong werd uitgebouwd tot 8-2 door doelpunten van Susanne Ingenpass en Dessie Janssen. Ondanks dat Oostrum de wedstrijd volledig onder controle had, kon HBSV nog twee doelpunten maken, 8-4. De overwinning kwam echter niet meer in gevaar en Dessie Janssen zorgde met haar tweede van de dag voor een ruime 9-4 overwin ning. Uitslag Oostrum-HBSV 9-4 Uitslagen Playing Girls-Senioren wit 5-10 SVO 1-Senioren 2 2-1 Junioren A1 -De Eendracht A1 8-4 junioren A2-KSV Al 10-10 Aspiranten Cl-DES (V) Cl 4-1 KSV Dl-Pupillen Dl 3-2 Pupillen El-SVOC'01 El 1-2 SVOC 1-welpen 1 0-1 welpen 2-DES 1 1-1 Programma woensdag 25 oktober Recreanten-HBSV 20.00 Uitslagen Emos Cl-De Peelkorf Cl 1-2 De Peelkorf D1 -Swift (V) Dl 0-13 De Peelkorf El-Erica El De Peelkorf F1 en F2-Roka F 1-1 Programma zaterdag 28 oktober Be Quick Al-Peelkorf Al 12.00 Uitslagen De Peelkorf -Olympia (O) 14-5 De Peelkorf-BIO 8-7 De Peelkorf 2-01ympia(0) 3-6 TKJwraNDO 'ttttwonno I TAEK¥t0ND0

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23