7 PEHAVO - Bouwplaats Timmerlieden - Uitvoerder - Senior Projectbegeleider agenda's 2007 6 kerstkaarten NICE PRICE verkoopster tempo-team van den Munckhof CLEANING SLAAPADVISEURS m/v PCA Bouwmij Janssen Onderscheidend vermogen! Bouwmij Janssen zoekt voor meerdere nieuwbouw projecten nu een zeer grote keuze bij bv Boek- en kantoorboekhandel Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Account manager M/V Intercedent M/V Medewerker Verkoopbinnendienst Enthousiaste varkensverzorgers De nieuwe collectie is binnen! Nu nog volop keus! Interieurverzorging (m/v) Vacatures voor diverse projecten in uw regio. Enthousiaste goed gemotiveerde spontane Werkelijk goed werk uro MONDIAL PEEL EN MAAS Donderdag 19 oktober 2006 - Pagina 6 Kijk op www.bouwmij-janssen.nl voor meer informatie. Of bel met personeelszaken op 0478 - 55 44 55. van dei Banmj vrrrrrrr" BOOM LOGISTICS Vaste Charters Eigen rijders. Internationale Chauffeurs Actieve gepen sioneerde Oproepkrachten en-of parttimers. sun-power Reïntegratie Opleidingen Werving Selectie y Outplacement Wegens sterke groei van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar freelance ICT trainers (m/v). International B.V. bv Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Meer informatie? Bel gerust... (0478) 512524 Grotestraat 5 Venray min. 25-35 uur per week Sollicitaties met recente pasfoto richten aan: Dhr. P. van Dijck, Westsingel 40 5801 TW Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. Je hebt een vak geleerd, toch ben je op zoek naar een baan...? Bel ons dan en maak je baan tot WERKelijkheid :-) Volop carrièrekansen Beter slapen voor een betere prijs. Technische Groothandel BV Pehavo is een technische groothandel met vier vestigingen in Den Bosch, Oss, Uden en Boven-Leeuwen, die werktuigbouwkundige componenten en serviceartikelen levert aan industriële eindgebruikers. Voor productiebedrijven fungeert Pehavo als technische ondersteuning, met als speerpunten advisering, een uitgebreide voorraad en logistieke dienstverlening. Voor de vestiging in Oss zoeken wij een enthousiaste: COMMERCIEEL TECHNISCH MEDEWERKER BINNENDIENST Tot de werkzaamheden behoren: het (telefonisch) te woord staan van klanten betreffende vragen over voorraden en leveringen en deze adequaat afhandelen op zoek gaan naar antwoorden, oplossingen en mogelijkheden als het gaat om (veelal technische) vragen van klanten contacten onderhouden met leveranciers offertes uitbrengen en opvolgen, en de hieruit voortvloeiende orders verwerken het verzorgen van de inkoop van diverse technische producten het bewaken van het proces van order tot en met een correcte levering het (telefonisch) aannemen en behandelen van klachten Profiel: MBO werk- en denkniveau commerciële gedrevenheid en technisch inzicht relevante werkervaring in een soortgelijke functie is een pré uitstekende contactuele- en communicatieve vaardigheden servicegerichtheid. Het betreft een fulltime functie (40 u/wk). Wij bieden een zelfstandige en verantwoordelijke functie, in een prettige werksfeer. Uiteraard horen daar goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bij. Detachering Werving Selecti Contactgegevens: Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur of mail uw CV met begeleidend schrijven naar: DDV Personeelsdiensten BV, Foulkesstraat 2, 5346 TD Oss, E-mail: info@ddvpersoneel.nl Voor meer informatie kunt u bellen naar 0412 474780 BOOM LOGISTICS Boom Logistics, een familie bedrijf opgericht in 1922 en gespecialiseerd in koeltransport. Boom Transport is gevestigd in Venray dicht bij de A73. Wij zijn HACCP gecertificeerd en Engeland specialist met dagelijks groupage vervoer. www. boomlogistics. nl SSHSPORT J Wegens uitbreiding activiteiten zijn wij op zoek naar: Voor transporten van gekoelde goederen naar Engeland, zijn wij op zoek naar Internationale Charters/eigen rijders, die bij voorkeur ervaring hebben in koeltransporten naar Engeland. Wij zoeken (ervaren) chauffeurs met internationale ervaring bij voorkeur op Engeland. Je hebt een flexibele instelling, klantgericht, zorgvuldig en zelfstandig en bent bereid om ook in de weekenden ritten uit te voeren. Kennis van de Engelse taal is een pré. Je bent het visite kaartje van Boom transport BV en medeverantwoordelijk voor een optimale uitvoe ring van het transport en dus voor de tevredenheid van onze klanten. Solliciteren: Mocht U geïnteresseerd zijn in een van de bovenstaande functies, stuur dan Uw sollicitatiebrief met C.V. naar: Boom Logistics, Postbus 5076, 5800 GB Venray, t.a.v. M. Boom of mail naar marlyboom@boomtransport.nl Mocht U vragen of inlichtingen willen hebben over betreffende functies neem dan contact op met Marly Boom, tel. 0478-517901. i UITZENDGROEP Ter versterking van ons team zoeken wij een enthousiaste accountmanager. Vanuitje ervaring in een soortgelijke functie, ben je in staat om het huidige marktaandeel verder uit te bereiden, nieuwe opdrachten te werven en bestaande relaties te onderhouden. Het onderhouden van relaties, maar in het bijzonder het leggen van nieuwe contacten gaatje van nature goed af. Ben jij enthousiast, "sales-driven" en heb je HBO werk- en denkniveau. Reageer dan snel! Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een intercedent(e). Je bent medeverantwoordelijk voor het behalen van de resultaten van de vestiging. Je houdt je bezig met de dagelijkse gang van zaken rondom het uitzenden, werven en selecteren en detacheren van personeel. Je bent een belangrijke schakel tussen de kandidaat en de opdrachtgever. Dus ben jij enthousiast, commercieel en klantgericht. Reageer dan snel!!! Interesse?? Neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: andre@sun-power.nl Kijk ook eens op onze web-site voor meer vacature's: www.sun-power.nl Wat verwachten wij: Goede kennis van MS Office MacroMedia Webdesign Aantoonbare relevante ervaring in het geven ICT trainingen Ook bereid om 's avonds te werken Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief naar PCA t.a.v. dhr. ing. M.G.H. Peeters Groenewoudstraat 1, 5961 VD Horst Tel: 077-398 5273 Internet: www.pca.nl Penn Color Inc. is een vooraanstaande leverancier van kleur- PPlin concentraten voor de automotive industrie, voor de plastic en verpakkingsindustrie, voor synthetische garens en voor de drukinkt industrie. Penn Color, met het hoofdkantoor in Doylestown, I Pennsylvania heeft in de USA 6 bedrijven met ca. 600 medewerkers. Penn Color International BV, gevestigd te Venray, ontwikkelt, produceert en verkoopt inkten en kleurconcentraten op waterbasis en speciale coatings voor het bedrukken van vinyl wand- en vloerbekleding voor afnemers in Europa en Azië. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een: ...die na enige jaren doorgroeit naar accountmanager. De functie U ondersteunt de Commercieel Directeur en de Accountmanagers in het verkoopproces. U onderhoudt kontakten met bestaande afnemers en ons agenten netwerk in Europa en Azië, en coördineert de benodigde acties tussen de diverse afdelingen om onze klanten optimaal te bedienen. Uw profiel U hebt een HBO-opleiding of hoopt deze binnenkort af te maken, en wilt ervaring opdoen in een commerciële functie. U hebt kennis van en interesse in geautomatiseerde systemen. U hebt kennis van de Engelse en Duitse taal, en mogelijk ook van de Franse taal.U hebt een duidelijk doel voor ogen om binnen enkele jaren een marktgebied zelfstandig te kunnen bewerken. Geïnteresseerde kandidaten voor deze functie kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven sturen naar: Penn Color International BV, Smakterweg 31, 5804 AE Venray, t.a.v. de heer Fred Stevens E-mail: fred.stevens@penncolornl.com. www.penncolor.com. Voor nadere informatie kunt u ook contact met hem opnemen, telefoon 0478-554000 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Vacaturepunt Agrarisch, onderdeel van "Alles voor Groene Arbeid" en CWI is voor zijn opdrachtgever Cornelissen BV te Rijkevoort met meerdere bedrijven in Brabant en Limburg wegens uitbreiding op zoek naar: Vacature: allround medewerker die gaat werken met basis-fokmateriaal en opfokvarkens. Voor deze functie vragen we ervaring in de sector, een grote mate van zelfstandig/ verant woordelijkheid en initiatief. Vacature: aankomende verzorger werkzaam op een biggenopfok-vleesvarkens bedrijf. Voor deze functie vragen we een medewerker die zich wil ontplooien, bereid is om alles aan te pak ken en het vak te leren waarbij opleiding intern/extern tot de mogelijkheid bestaat. Het zijn fulltime banen, met toekomst mogelijkheden en goede arbeidsvoorwaarden. Voor vragen over de functies kun je bellen met Arno Cornelissen: 06-22795560 Als je interesse hebt neem dan contact op met het Vacaturepunt Agrarisch, Ton van Nerven 0478-786563, per e-mail naar agrarisch.venray@cwinet.nl of schriftelijk Postbus 5015800 AM Venray. racE ^essio^ Beter Bed BV is één van de werkmaatschappijen van de beursgenoteerde Beter Bed Holding NV die zich toelegt op de verkoop van slaapkamermeubelen en aanverwante artikelen. Met zo'n 700 enthousiaste medewerkers heeft Beter Bed via bijna 80 winkels een optimale dekking in Nederland. De formule die Beter Bed zo succesvol maakt kenmerkt zich door een zeer uitgebreid assortimentaantrekkelijke prijzen, uitermate klantgericht denken en verregaande serviceverlening. INDUSTRIE Kwaliteitscontroleur m/v vooreen bedrijf in Broekhuizenvorst. Je werkzaamheden bestaan uit het keuren van binnenkomende partijen verse grondstoffen en diepvriesproducten, het uitvoeren van product-proces en hygiene-audits en verricht je procesmetingen. Daarnaast verricht je overige, binnen de afdeling voorko mende, reguliere of projectmatige werkzaamheden. Je bent 16 tot 24 uur beschikbaar in ieder geval op de woensdag en donderdag. Werktijden zijn in dagdienst maar je moet bereid zijn te werken in de late dienst tot 22.00 uur Ben je doortastend, direct en pragmatisch inge steld? En kan je zelfstandig, accuraat en verantwoord werken? Een relevante mbo-opleiding is vereist, kennis van AGF producten of ervaring in soortgelijke werkzaam heden zijn een pre. Interesse? Reageer snel. Informatie: 0478 51 I 7 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray SCHOONMAAK Medewerker Housekeeping m/v voorde herfst vakantie.Werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van bungalows. Ben jij op vrijdag 20 oktober; 27 oktober en 3 november beschikbaar van 10.00 tot 15.00 uur? Reageer snel! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray TECHNIEK Technisch medewerker m/v voor verschillende bedrijven in de regio Venray. We zijn op zoek naar MIG/MAG/TIG lassers, CNC-Frezers (inclusief program meren), draadvonkers en onderhoudsmonteurs. Je hebt werkervaring en/of diploma's in een van de boven staande functies. Daarnaast ben je gemotiveerd, flexibel en accuraat. Ben jij fulltime beschikbaar en op zoek naar een vaste baan? Reageer nu! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Mandeis, Schoolstraat 2, Venray Wij zoeken continu aanpakkers in de logistiek, op de bouw, in de installatiebranche etc. Neem meteen contact met ons op, om je directe plaatsingsmogelijkheden te bepalen! Auto-cad Medewerker voor de tekenkamer bij een bedrijf in aluminium puien, ramen, kozijnen, per direct, fulltime, in de regio Ede, in verband met een vaste aanstelling Fulltime badmeester m/v, regio Horst, per direct voor langere tijd, diploma: EHBO en KNBRD-A gewenst of bereid zijn deze te halen, neem contact op voor verdere details! Onderhoudsmedewerker machines in een 'warehouse' te Venray, werk voor langere tijd Leerling aluminium bewerker voor een vaste aanstelling in Venray! Meteen beginnen! Allround Metselaars, langdurige projecten van regio Horst tot Boxmeer én een onderhoudsmetselaar in Uden, langere tijd! Meteen beginnen. Beginnend assistent-accountant, fulltime, per direct, voor onze relatie met onder andere een vestiging in Roermond, werkzaamheden zowel op kantoor als bij de klant. Pak deze carrière - kans! Daarnaast zoeken we voor deze relatie een gevorderd assistent accountant, dus met enige jaren ervaring in deze functie. Dit alles ivm groei v/h bedrijf. Renovatietimmerman, regio Uden, voor service team van een bouwgroep, per 30 okt. CNC-draaier, vaste baan mogelijk, dagdienst/ 2-ploegen, startkans in Venlo, per direct! Salarisadministrateur voor een groeiende organisatie, vestiging Roermond, gedacht wordt aan een kandidaat met HBO-opl. evenals PDL diploma, per direct, mogelijk vast! Stratenmaker(hulp) in Horst-America, per direct, asbestsaneerders in Venlo gevraagd Medewerker aanleg/montage electra inbraak beveiliging, bij bedrijven, Venray per direct Montagemedewerkers (plaatwerk) voor hallenbouw, op hoogte (steigers) kunnen werken Ook voor dakbedekking platte daken, werken in alle weersomstandigheden Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl Ben jij jong en dynamisch? Dat komt goed uit, want dat zijn wij ook! Ben je ook nog enthousiast, ambitieus, gemotiveerd, flexibel en een teamplayer? Dan zijn wij wellicht op zoek naar jou: als uitgeslapen collega die zin heeft in een droomcarrière en met ons mee wil groeien. Voor ons nieuw te openen filiaal in VENRAY zijn wij op zoek naar: FULL-TIMERS en PART-TIMERS. Werken bij Beter Bed. Wij bieden je een uitdagende omgeving met alle ruimte voor jouw persoonlijke visie, ontwikkeling en volop doorgroei mogelijkheden. Je komt te werken in een jonge onderneming en prettige werksfeer. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Kijk voor meer informatie op www.beterbed nl Lijkt het je wat? Stuur dan een (korte) brief met motivatie en CV naar Beter Bed BV, t.a.v. Bart Geurts, postbus 716,5400 AS te Uden of mail: sollicitaties@beterbed.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6