ff 1 Sociaal Cultureel Werkers Activiteitenbegeleiders Administratief Medewerker B&O BALIEMEDEWERKERS Pantein Verpleging Verzorging Wij zoeken nieuwe collega's Pantéin verkoop medewerker tempo-team Entho us ias te m mmi Rooyse Wissel Gevraagd!! Werkelijk goed werk projectleider/ster PEEL EN MAAS L MENNEN KEUKENS Pantein richt zich op de 125.000 inwoners van het Land van Cuijk en Noord- Limburg. Maasziekenhuis Pantein biedt medisch-specialistische zorg, Pantein Verpleging Verzorging (ouderen) zorg binnen en buiten de instellingsmuren en Pantein Wonen verhuurt woningen en biedt woon- service. Meer dan 2000 medewer kers werken vanuit 23 vestigingen aan (keten)kwaliteit, alsmede aan welzijn en leefbaarheid 1 van de regio. Kijk voor meer informatie op www.pantein.nl. Diverse dienstverbanden en locaties bespreekbaar. Informatie: Mevrouw S. van de Pasch, Medewerker PO&O, tel. 0485-567870 Vacturenummer: 2006.001 Locatie: Madeleine Boxmeer, afdeling de Korenbloem Informatie: Mevrouw H. Nabuurs, Afdelingshoofd, tel. 0485-583583 Vacaturenummer: 2006.066 Stuur een brief voorzien van c.v. voor 24 oktober 2006 naar Pantein Verpleging Verzorging, afdeling PO&O (huispost 240), Postbus 55, 5830 AB Boxmeer, onder ver melding van het vacaturenummer. www.pantein.nl (mlv) vanaf 17 jaar Wij zijn op zoek naar een vlotte actieve medewerker, die met beide benen op de grond staat en gemotiveerd is om samen, in een klein team de top te bereiken. Iemand die het van nature leuk vindt om mensen te helpen. Iemand die hoge eisen aan zichzelf stelt, leergierig en niet snel uit het veld geslagen is. 32-36 uur per week reageren bij voorkeur per e-mail: info@dekaaskenner.nl Schoolstraat 3a, 5801 BN Venray Bent u meer waard, dan u nu verdient? Wij zijn op zoek naar: Montageleiders Jouw werkzaamheden zijn extern, op locatie bij de klant. Het aansturen van het team tot een mooi eindproduct. Uitvoerders Leidinggevende binnen een team meubelmakers. Jouw werk is zowel intern als extern binnen Europa. Meubelmakers/Leerling Meubelmakers Kunnen werken in teamverband Waar nodig op locatie werken binnen Europa. Zelfstandige Spuiters Kunnen werken in teamverband Kennis van het spuiten van meubels. Calculator Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Heb je interesse in een van deze functies, stuur je sollicitatie met uitgebreid CV aan: Keijsers Interieurprojecten B.V. T.a.v. Jef van Beek Postbus 6025 - 5960 AA Horst of E-mail naar: personeelszaken@keijsers.nl Voor vragen over een van deze functies kunt u ons ook telefonisch bereiken onder nummer: 077-3974100 RPROJE Van den Heuvel Donderdag 12 oktober 2006 - Pagina 12 Forensisch Psychiatrisch Centrum F.P.C. de Rooyse Wissel is een groeiend forensisch psychiatrisch centrum dat momenteel plaats biedt aan 229 tbs-gestelden. Het doel van de Rooyse Wissel is het tot maatschappelijk aanvaardbaar niveau terugbrengen van het delictgevaar, met als streven terugkeer of handhaving van de patiënt in de maatschappij. De afdeling Tijdsbesteding. Leren en Werken (TLW) biedt een breed, maatschappelijk georiënteerd aanbod op het gebied van activering motivering, bezinning, leren, werken en ontspanning. TLW wil met haar aanbod naadloos aansluiten bij de vraagstelling van het multidisciplinair behandelteam en de wensen en potenties van patiënten. Voor de afdeling TLW zijn wij op zoek naan ITUiuime en parttime, in luiaai o,o r i c.) Een Sociaal Cultureel Werker draagt zorg voor de uitvoering, evaluatie, bijstelling en ontwikkeling van TLW programma's en modulen binnen de kaders die het traject plan. als afgeleide van het behandelplan, voorschrijft. Daarnaast draagt de SCW'er zorg voor het organiseren en uitvoeren van een recreatief programma. Functie-inhoud: Het uitvoeren, organiseren, evalueren en ontwikkelen van TLW-activiteiten binnen uw aandachtsgebied en in het kader daarvan organiseren en ontwikkelen van cursussen en trainingen en vrijetijds activiteiten: Het organiseren en uitvoeren van een recreatief (weekend en avond) programma voor patiënten en de voorbereiding, planning en uitvoering van grootschalige activiteiten: Het methodisch observeren van patiënten tijdens de activiteiten; Het doen van aanbevelingen op basis van evaluatie- en observatiegegevens aan de individuele trajectbegeleider; Het aansluiten op de individuele aanleg, interesse, kennis en vaardigheden van de patiënt middels een op maat gesneden praktisch opleiding- en activiteiten programma; Het werken met activiteitenplannings systeem. registreren van aan/afwezigheid van patiënten. Functie-eisei Het accent van deze functie ligt op: hobbyactiviteiten en het voorbereiden en aanbieden van een recreatief programma (weekend en avonden) en de voorbereiding en planning van grootschalige activiteiten. U heeft een opleiding op het gebied van activiteitenbegeleiding, sport, groen dier afgerond of vergelijkbaar (Mbo-nivo); U heeft recente ervaring met het instrueren van individuen en groepen; U beschikt over uitgebreide kennis van materiaal, gereedschappen; U beschikt over kennis van het plannen en uitwerken van diverse recreatieve activiteiten: U heeft ervaring met het organiseren van grootschalige activiteiten; U heeft (ruime) ervaring in het werken met forensisch psychiatrisch patiënten in groepen. In verband met de samenstelling van een deskundig team. zijn wij op zoek naar kandidaten die zich hebben gespecialiseerd in de diverse richtingen binnen het Sociaal Cultureel Werk zoals dat binnen de Rooyse Wissel is georganiseerd, t.w. sport, groen dier. arbeidsmatige werktraining en activiteitenbegeleiding. conform CAO-GGZ schaal 45 De afdeling Beleid en Onderzoek is een stafafdeling van De Rooyse Wissel, die bestaat uit een aantal specialisten. De afdeling zorgt voor kwaliteits- en deskundigheidsbevordering aan behandelafdelingen en ondersteunende diensten. Het implementeren van recente rele vante beleidsmatige en/of wetenschappelijke ontwikkelingen in de praktijk, evenals het verlenen van advies over interne vraagstukken rondom risicotaxatie en behandeling zijn hier voorbeelden van. Beleid Onderzoek werkt helder, is bereikbaar en inzichtelijk voor het hele instituut. Wetenschappelijk onderzoek is binnen het instituut, m.n. op het gebied van risicotaxatie, sterk ingebed in de behandeling. Voor de afdeling Beleid Onderzoek zijn we zoek naar een; (parttime, 32 uur. In eerste instantie voor de duur van 1 jaar) Functie-inhoud: Het verrichten van administratieve beleids ondersteunende werkzaamheden zoals: Het onderhouden van het documenten en procesbeheersysteem en intranet en het plaatsen van beleidsnotities hierop; Het aanpassen van beleidsnotities en procesbeschrijvingen; Het ontwikkelen en actualiseren van stroomschema's; De administratieve ondersteuning van (tevredenheids)onderzoeken. Het verrichten van ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de P&C-cyclus, zoals: Het bewaken van de procedures en termijnen; Het inzamelen en redigeren van rapportages; Het adviseren van afdelingshoofden t.a.v. opzet en inhoud; Het onderhouden en aanpassen van de rapportageformats. U heeft een administratieve opleiding op Mbo-niveau; U heeft gedegen kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift, van tekstverwerking en geautomatiseerde gegevensverwerking; U heeft een pro-actieve, resultaat- en kwaliteitsgerichte houding; U bent communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk; U bent in staat om zelfstandig niet-alle daagse problemen op te lossen. conform CAO-GGZ FWG 40 Indien u interesse heeft in één van deze vacatures kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV vóór maandag 23 oktober 2006 sturen naar: F.P.C. de Rooyse Wissel. T.a.v. Afdeling P&0. Postbus 433. 5800 AK Venray. of pere-mail: personeelszaken.drw@dji.minjus.nl Indien u vragen heeft kunt u contact opnemen met de afdeling P&0. via telefoonnummer 0478-635200. De sollicitatiegesprekken voor de functie van administratief medewerker B&0 zullen plaatsvinden op 30 en 31 oktober 2006. Adres: Forensisch Psychiatrisch Centrum de Rooyse Wissel, Postbus 433, 5800 AK Venray Bezoekadres: Wanssumseweg 12a, Oostrum, Tel: 0478-635200, Fax: 0478-635261 Voor Mennen Keukens B.V. zijn wij op zoek naar (Parttime duobaan) elk voor 25 uur per week FUNCTIEOMSCHRIJVING: Voor deze functie zoeken wij twee gedreven collega's voor ±25 uur per week voor onze showroom in Liessel, die zich met name bezig houden met alle mogelijke baliewerkzaamheden en een ondersteuning zijn in de verkoop. WIJ BIEDEN: Een leuke, veelzijdige en verantwoordelijke parttime functie binnen een enthousiast en hard werkend team. Je draagt zorg voor een goede afwikkeling van de klantenservice. Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten, zowel persoonlijk als telefonisch. Je zorgt dat de showroom netjes blijft. Je ondersteunt de verkoop d.m.v. het uitwerken van offertes en het maken van tekeningen. Daarnaast houd je je bezig met alle voorkomende administratieve werkzaamheden en beheer je de agenda. In drukke tijden informeer en adviseer je onze klan ten bij de aankoop van apparatuur. Uiteraard gebeurt dit alles gedurende en na een gedegen inwerkperiode. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. FUNCTIE-EISEN: MBO werk- en denkniveau. Het is erg belangrijk dat je over technisch inzicht beschikt! Je bent commercieel, ondernemend, hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en houdt van hard en doelgericht werken. Je bent bereid om roulerend op vrijdagavond, zaterdag en koopzondagen te werken. Je beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen en een representatief voorkomen. Verder kun je goed overweg met de computer. Zorgvuldigheid en accuraatheid zijn hierbij van groot belang. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ingrid Vollenberg. SOLLICITEREN: Geïnteresseerd in deze functie Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie met uitgebreide CV en recente foto vóór 20 oktober 2006! Je kunt je sollicitatie sturen naar: Mennen Keukens B.V. t.a.v. Ingrid Vollenberg P&O, Banmolen 17, 5768 ET Meijel, Tel. 077-3998850 of per e-mail: ivollenberg@mereno.nl De 1300 medewerkers van Pantein Verpleging Verzorging bieden hulp aan bewoners van vijf verpleeghuizen en zeven verzorgingshuizen in de regio Land van Cuijk en kop van Noord Limburg. Ook zelfstandig wonende ouderen kunnen voor zorg-, woon- en welzijnsdiensten een beroep op ons doen. Ons uitgangspunt is de vraag van de cliënt in zijn woon- en leefomgeving. Om zo goed mogelijk aan te sluiten bij de cliënt is het aanbod gevarieerd. Bovendien werken we aan modernisering van de verpleeg- en verzorgingshuizen, aan een regionaal call center en aan de toepassing van domotica. VERZORGENDEN (NIV0 3) EERST VERANTWOORDELIJK VERZORGENDE SOLLICITEREN? Verpleging Verzorging KANTOOR Medewerker binnendienst m/v vooreen aan hang verhuurbedrijf in de omgeving van Venray. Je werk zaamheden bestaan uit het controleren en verwerken van binnenkomende orders en pakbonnen, het maken van facturen, relatiebeheer met klanten, het plannen en organiseren van transporten en daarnaast ondersteun je ook de accountmanagers. Contact met de productie ter aanzien van levertijden en/of uitvoering van de orders behoort ook tot de werkzaamheden.Taken bestaan uit 4096 administratief 2096 commercieel, 1096 technisch, 3096 organiserend en logistieke planning. Ben jij communicatief vaardig en heb jij een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal zowel in woord als geschrift, Frans is een pre? En heb jij drie jaar relevante werkervaring? Neem dan contact met ons op. Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray Administratief/commercieel medewerker m/v vooreen verhuurbedrijf in de regio Venray. Je werkzaamheden bestaan uit het bieden van ondersteuning bij de afdeling verkoop, het aanmaken van facturen en orderbevestigingen, het faxen en het printen van pakbonnen en het verzorgen van de corres pondentie. Je bent ook het aanspreekpunt achter de receptie voor zowel leveranciers als klanten. Daarnaast doe je de aanvragen van kentekenbewijzen en het beant woorden van de telefoon. Ben je representatief, vriende lijk, accuraat en communicatief vaardig aan de telefoon en beschik je over relevante werkervaring? Heb je een afge ronde mbo-opleiding en ben je fulltime beschikbaar? Beheers jij de Engelse, Duitse en/of Franse taal? Reageer snel! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray SCHOONMAAK Medewerker housekeeping m/v vooreen recreatiepark in de regio Venray. Wij zijn op zoek naar medewerkers housekeeping voor in de schoolvakanties, voor de schoonmaak van bungalows. Ben jij een aantal uur op maandag en vrijdag beschikbaar en wil jij een vakantiegevoel hebben terwijl je werkt? Neem dan con tact met ons op. Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. Wij zijn op zoek naar een die leiding kan geven aan diverse teams. Het betreft projecten waar tussen 18.00 uur en 20.00 uur en van maandag tot en met vrijdag gewerkt wordt. Ervaring en/of vakdiploma's gewenst. U kunt Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV, voor 21 oktober richtten aan: Van den Heuvel schoonmaakbedrijf, T.a.v. Cees van den Heuvel, Merseloseweg 188, 5815 AP Merselo.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 12