Van den Hoven Schoenmode nu ook in Venray Derix wint cv-ketel bij Van Gemert Autobedrijf GHV is nu ook Daihatsu-dealer v» De Hoveniers - ook voor üw tuin unhoek Schoonheids- en pedicuresalon Beau Visage Coninxhof heropent feestelijk de deuren Pasfoto's bij Combi Melskens DAIHATSU Winnaar fotowedstrijd SaWeCo ontwerp, aanleg en onderhoud levering van alle tuinplanten aanbiedingen gebakken klinkers PEEL EN MAAS Thuiszorg nodig? Bel 0478-526262 PEEL EN MAAS Donderdag 14 september 2006 - Pagina 9 Sinds vorige week is aan het Henseniusplein 4 Van den Hoven Schoenmode geopend. Het Bra bantse schoenenbedrijf is een zelfstandig bedrijf dat door de vader van Nico van den Hoven is gestart. Deze stond destijds op de markt, waar ook Nico het vak heeft geleerd. Samen met zijn echtgenote Wil- leke runt Nico nu naast Venray nog vier andere vestigingen, in Uden, 's Gravenzande, Schoonho ven en Schiedam. Nico en Willeke doen zelf de inkoop en gaan daarvoor onder meer naar Italië, Spanje, Duits land en andere Europese landen. Klantvriendelijkheid staat bij hen hoog in het vaandel. Het perso neel heeft een goede opleiding gevolgd en wordt nog regelmatig bijgeschoold. Service is enorm belangrijk. "De klanten moeten voelen dat zij inderdaad als klan ten behandeld worden", aldus Nico van den Hoven. In de Ven- rayse vestiging zijn acht mensen werkzaam, die onder leiding staan van dochter Diana. Bij Van den Hoven Schoenmo de kunt u terecht voor bekende herenmerken, zoals Fila, Berkel- mans, Ecco,Australian, Black Stone, Cendra en Reeker. Voor de dames is er Helioform, Ecco, Reeker en Ara. Van den Hoven is met name gespecialiseerd in kinderschoe nen, zoals Gattino, Petitshoes, Brakki's, Yoghies, Grox en Ecco. Vanzelfsprekend hoort het opme ten van de kindervoeten tot de standaard werkzaamheden. Verder kunt u bij Van den Hoven terecht voor een ruime collectie modetas- sen en riemen. "Ongelooflijk dat hij dat in één dag voor elkaar kreeg", aldus de heer Derix uit Boxmeer. Als je een nieuwe cv-ketel aanschaft dan verwacht je dat je een paar dagen in de rommel zit. "Peter Alders monteur bij van Gemert Installa- tiegroep BV begon 's morgens aan de klus en diezelfde avond nog hing er een nieuwe ketel en had den wij weer lekker warm water. De dag van de plaatsing was het meer dan dertig graden dus de verwarming hadden we die dag niet nodig." Deriks is zeer tevre den over zijn nieuwe aanwinst. Hij bekent: "Ik ga soms nog wel eens kijken op zolder of alles het nog doet, je hoort bijna niet dat het apparaat werkt." Heel anders dan mijn oude cv-ketel. Begin dit jaar stopte deze er juist op zaterdag avond mee. "Op een feestje had ik goede geluiden gehoord over de servicedienst van Van Gemert. De monteur van Van Gemert was die zaterdagavond dan ook snel ter plaatse en repareerde de ketel, waardoor we toch nog een tijdje vooruit konden. Ik besloot toen al dat het tijd werd voor een nieuw apparaat met hoog rendement. Zo kwam het dat Stan Brouwers ketel specialist bij Van Gemert bij ons aan huis kwam kijken welk toestel het beste bij onze situatie zou passen. Toevallig liep op dat moment ook de actie Win een Nefit hr cv-ketel. Stan deed ons een goed aanbod en we waren het dus snel eens. We prikten meteen een datum waarop de ketel zou worden geplaatst. Tot mijn grote verbazing stond vorige week die zelfde Stan Brouwers voor de deur met de mededeling dat we de cv ketel niet hoefde te betalen. Nota ris Mr. Hendrikx uit Vierlingsbeek had namelijk uit de vele deelne mers ons deelnameformulier als het winnende getrokken." Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Vierdaagse openingsshow Japans automerk Autobedrijf GHV in Venray is bijna 25 jaar Fiat-dealer. Sinds half augustus is het merken- aanbod van GHV uitgebreid met Daihatsu. Om de regio Venray kennis te laten maken met de Japanse aanwinst is er van donderdag 14 tot en met zondag 17 september een offi ciële openingsshow. Daihatsu Nederland had al lan ger plannen voor een dealerschap in Venray. Uit vier kandidaten koos Daihatsu uiteindelijk voor GHV Tot tevredenheid van Jac Vermeu len, bedrijfsleider van GHV: "Dai hatsu was hier in de regio nog niet vertegenwoordigd en het is voor ons een uitdaging om het merk onder de aandacht te brengen van het autopubliek. Daihatsu sluit als merk ook uitstekend aan bij de modellen van Fiat. Bovendien hoe ven we het gebouw van GHV niet verder aan te passen. Fiat en Dai hatsu kunnen uitstekend worden gepresenteerd in onze showroom. Die is daar groot genoeg voor." Daihatsu begaf zich als zevende Japanse automerk in 1978 op de Nederlandse markt. Modellen als Cuore, Charmant en Charade waren de eerste Daihatsu's die in de begintijd zorgden voor een verkoop van 2000 auto's per jaar. Met name de Charade beviel de Nederlandse autoconsument. Die succesvolle lijn heeft Daihatsu sindsdien alleen maar doorgezet. De kleine Cuore behoort nog steeds tot het modellengamma en heeft inmiddels gezelschap gekre gen van de terreinauto Terios, de Sirion, de Young RV en de spec taculaire roadster Copen. Neder land telt inmiddels ruim 100.000 Daihatsu-rijders. Sinds kort heeft het Japanse automerk een nieuwe publiekstrekker: de Trevis, een compacte vijfdeursauto. "Hij valt op door zijn uitgesproken design", aldus Jac Vermeulen, "En is boven dien gebruiksvriendelijk en heel zuinig in het verbruik." Maar daar mee trapt Vermeulen een open deur in. Daihatsu scoort daarin altijd uitstekend. Zo zijn er milieu kortingen van de overheid van 1000 euro op de Cuore en Sirion 2 met een A-label. Om Daihatsu onder de aandacht te brengen van het grote publiek houdt GHV komend weekend, van donderdag 14 tot en met zondag 17 septem ber, een grandioze openingsshow. Vermeulen: "En dat is beslist de moeite waard, want het is nog steeds Summersale.Tot en met 30 september geldt nog steeds een prijsvoordeel van 1000 euro op alle nieuwe Daihatsu's Terios en Copen. Voor alle modellen geldt dat ze minimaal 1000 euro voor deliger zijn in de aanschaf." VERTROUWDE GEZICHTEN Jac Vermeulen verwacht veel van het nieuwe Japanse automerk. In combinatie met Fiat biedt GHV voortaan een uitgelezen gamma aan personenauto's in de diverse segmenten. Fiat is daarbij al bijna 25 jaar een succesnummer in het Venrayse autobedrijf. Met de nieuwe Grando Punto heeft Fiat een schot in de roos gelanceerd, terwijl de alom bekende en ver trouwde Panda het nog steeds goed doet. In de zakelijke markt scoort de nieuwe Croma als lease auto uitstekend. In de categorie bedrijfswagens heeft Fiat met de Doblo eveneens een heet ijzer in het vuur. De Doblo werd zelfs uit geroepen tot Van of the Year 2006. Autobedrijf GHV staat sinds 1971 voor betrouwbaarheid en vakmanschap. Het bedrijf is sinds 1982 Fiat-dealer van personen- en vrachtauto's. Daarnaast is GHV gespecialiseerd in camperonder- houd. Die betrouwbaarheid uit zich ook in het stabiele personeelsbe leid. In al die jaren onderging het bedrijf nauwelijks personele wis selingen. Zes mensen zijn vanaf het eerste uur werkzaam bij GHV. "We hebben dit jaar verschillende jubilarissen. Leo Janssen, onze receptiemedewerker, is hier al 25 jaar, een van de monteurs 12,5 jaar en ik heb onlangs ook mijn 25-jarig bedrijfsjubileum gevierd. De klanten waarderen het dat ze altijd terug kunnen vallen op ver trouwde gezichten." Autobedrijf GHV is gevestigd aan de Stationsweg 183 inVenray- Oostrum. Voor meer informatie kunt u ook terecht op www.auto- bedrijfghv.nl bezoek onze site: www.sunhoek.nl Oirlo- Venray tel. 0478-571800 Nieuw in Castenray De regels voor een pasfoto op paspoort, identiteitskaart of rij bewijs zijn aangescherpt door de overheid. Zo mag er niet meer gelachen worden op de foto. Combi Dom Melskens heeft ech ter dé oplossing gevonden. "Wij hebben voor onze drie fotozaken nieuwe apparatuur gekocht, die zowel vier pasfoto's volgens de officiële regels kunnen maken, als een extra grote gratis foto waar het gezicht lachend op te zien is. Op dezelfde print dus vier officië le foto's en onze gratis afdruk met een vrolijk gezicht samen. En dat voor in totaal tien euro", vertelt Thoe Klabbers van Combi Mels kens in Venray en verder vesti gingen in Deurne in Boxmeer. De gemeenten in het Land van Cuijk hadden onlangs een bijeenkomst met de fotografen over de nieuwe richtlijnen. Melskens reageerde direct met een investering in nieu we apparatuur. Met de nieuwe pasfoto hoopt de overheid dat paspoorten en rijbewijzen minder fraudegevoelig worden. Namaken is straks niet eenvoudig meer. Zo dient de persoon op de pasfoto nu serieus te kijken in de lens. De nieuwe pasfoto moet een ook bepaalde afmeting hebben en vol doende pixels. Combi Melskens werkt met 600 dpi, ruim voldoen de want 400 dpi is het minimum. Verder mag er geen haar het zicht op het aangezicht 'vertroebelen', moet de achtergrond grijs egaal zijn en dient de geportreteerde naar voren te kijken. "De nieuwe pasfoto betekent volop werk voor ons. Het is flink druk", aldus Theo Klabbers. Combi Dom Melskens is geves tigd aan de Schoolstraat 15 in Ven ray, telefoon 583467. Onder het motto Ieder kind is kleurrijk, (her)opent basisschool Coninxhof op vrijdag 22 septem ber haar deuren. Letterlijk kleur rijk... want het schoolgebouw is erg fleurig geworden na een ingrijpende verbouwing. Heldere en lichte kleuren wisselen elkaar af, felle en rustige kleuren, hoofd kleuren en mengkleuren. kleuren zit de symboliek verbor gen van ieder kind: kleurrijk in al haar of zijn facetten! De afgelopen weken heeft de school zich inten sief voorbereid op het feest van vrijdag 22 september. Een klein voorproefje op het feest.... "Lang geleden was de wereld helemaal grijs. Er was geen enkele kleur te bekennen. Het was de tijd van het Grote Griis Er woonde een tovenaar op aarde. Telkens als hij naar buiten keek dacht hij: Wat is het hier toch saai. Dan ging hij zijn donkergrijze kelder in, waar potjes en brouwsels stonden. Hij rommelde en roerde en probeerde wat...en op een dag deed hij een ontdekking. Wat heb je daar, vroe gen de mensen toen ze de tove naar het dak van zijn huis zagen verven. Een kleur, zei de tovenaar, laten we het rood noemen Moeen wij ook een beetje, vroegen de mensen. Wie wil weten hoe het verder gaat met de tovenaar, zijn kleuren en Coninxhof is deze vrij dag tussen 14.30 en 17:00 uur van harte welkom. Tijdens de avonduren is deze gelegenheid er voor uitgenodigde (oud)collega's, de Ouder Vereni ging en de Medezeggenschaps raad Puur verwennerij op vijf minu ten loop afstand voor de inwo ners van Castenray. Op zondag 17 september opent Karin van Bom mel aan de Horsterweg 39 D, een schoonheids- en pedicuresalon in Castenray. Karin van Bommel had aan een aantal jaren een salon in de gemeente Helden maar omdat ze gingen verhuizen naar Casten ray was het dan ook een logische gevolg om in Castenray een salon te gaan beginnen. Na een gron dige renovatie is er dan ook een mooie praktijk ontstaan. <pstyle:all-mag-inspr>De salon zal gaan heten Beau Visage wat in het Nederlands betekent 'schoon gezicht'. U kunt hier terecht voor: lichaamsmassage's pedicure behandelingen, gezichtsbehan delingen voor de man en vrouw, make-up, bruidsarrangementen, cadeau bonnen, en nog veel meer. Er zal worden gewerkt met Skeyn- dor, dit is een top huidverzorging- merk uit Spanje. Bij Beau Visage biedt het u een groot scala aan behandelingen voor elk huidtype. Tevens is er een zeer uitgebreid assortiment huidverzorgingspro ducten die u thuis kunt gebruiken. De prijs kwaliteitsverhouding staat natuurlijk centraal. Voor de make up is gekozen voor Pupa een pro duct met een leuke uitstraling en de laatste nieuwe kleuren op het gebied van oogschaduw tot lip penstift. Ook heeft dit merk een parfumlijn op de markt gebracht. Met frisse geuren en uiteraard een Hollands uitstraling, het zijn namelijk tulpen. Een leuk cadeau om te geven en zeker ook om zelf te krijgen. De opening is op zon dag 17 september van 11.00 uur tot 17.00 uur. Beau Visage is geves tigd aan de Horsterweg 39D, 5811 AA Castenray. Telefoonnummer 0478 - 571341. Tijdens deze dag ligt er voor u een cadeaubon voor uw klaar van maar liefst tien euro. Bent u op deze dag verhinderd bel dan even voor deze actie. DAIHATSU huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging verpleging vrijwillige thuishulp zorgboerderij hulp op afroep dagvoorziening consultatie voor senioren zorg tv www.thuiszorgnoordlimburg.nl Tijdens de algemene leden vergadering van de Coöperatie SaWeCo, gehouden in Nightlife Center Zenith, is de familie Sey- kens uit Castenray uitgeroepen tot winnaar van de fotowedstrijd. Eind vorig jaar kregen alle leden van SaWeCo als kerstgeschenk een Amaryllis cadeau. Door hier een fotowedstrijd aan te koppelen ontstond er in vele huishoudens een ware Amaryllis gekte. Door een overdosis aan water zijn vele amaryllissen vroegtijdig bezwe ken. Onder de vele inzendingen werd de meest creatieve inzen ding beloond met een prijs. Uitein delijk werd de familie Seykens tot winnaar uitgeroepen. Hun inzen ding (zie onderste foto) met een big in de vaas was wel erg opval lend. "Je moet er maar opkomen, maar erg leuk verzonnen" aldus algemeen directeur van SaWeCo, Jan Janssen. Vorige week kreeg de familie de prijs, een eigen logo op een bedrijfsbord, ontworpen door Emile Beurskens, grafisch vormge ver van SaWeCo."Foto's maken en varkens verzorgen is ons wel toe vertrouwd, nu moeten we nog op zoek naar een handige jongen, die het bord komt plaatsen" merkte Thei Seykens op. Ruud Leyssen (SaWeCo Meng voeders) Mieke SeykensThei Sey kens en Emile Beurskens (Coöpe ratie SaWeCo) VAPKéNSiJOÜDéFIJ FAMILIE SEYKENS-lWSÉLS G Maar ook fieuurliik want in

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9