Nieuwe hoofd sponsoren SV Venray Nieuwe shirts voor dames SV Venray Geen stunt softbalsters Bekerduel heren Red Stars Dames Venray op dreef in bekertoernooi Venray geeft punt in slotminuut weg Domper voor DES SVOC'01 goed uit de startblokken Annelie Reintjes op schot PEEL EN MAAS Donderdag 7 september 2006 - Pagina 25 Kgpaam JBC Venray 80 Beejekörf golftoernooi Midgetgolfdub Jachtlust Venray Oranje Wit Jeugdbowlen Handbal Manual MHC Venray SV Merselo korfbal De Peelkorf SVOC'01 korfbal Korfbal Oostrum SV Venray heeft de bedrijven OTTO en Flextronics bereid gevonden om de komende drie jaren als hoofdspon sor op te treden. Tevens is de intentie uitgesproken om de samenwerking gedurende langere tijd gestalte te geven. De bedrijven OTTO en Flextro nics staan bekend om hun kwaliteit en ambitie. Woorden die ook op SV Venray van toepassing zijn. V De voetbaldames van SV Venray ontvingen onlangs de nieuwe shirts van sponsor Plus G. van Dijck. Tijdens een gezellige bijeenkomst met speel sters, trainers, begeleiders en natuur lijk de sponsor, Gerard van Dijck, werden de nieuwe tenues uitgereikt. Natuurlijk werden de shirts vol trots gepresenteerd aan de aanwezige foto graaf. Het eerste damesteam is nu weer op en top klaar voor het nieuwe seizoen met hopelijk prima sportieve prestaties in zowel de competitie als in het bekertoernooi. MIILO-Red Caps Venray 6-4 De dames van Red Caps Venray (RCV) hebben niet voor een verras sing kunnen zorgen. In de vorige twee wedstrijden tegen Mulo was Venray kansloos. Afgelopen zaterdag echter mochten ze even aan een verrassing ruiken. Het werd uiteindelijk toch een 6-4 nederlaag. In de eerste inning stond RCV al achter met 1-0. Tot de derde inning kon RCV ook geen pun ten in tegenstelling tot haar tegen stander. MULO kon veel vrouwen op de honken brengen door fouten in het veld van RCV In en na de vierde inning begon RCV grip te krijgen op de pitcher van MULO en mede door diverse honkslagen konden er vier punten op het scorebord worden geplaatst. MULO kon echter niet uit lopen doordat ze weinig grip hadden op de pitcher van RCV en het veld van de gasten minder fouten maakten. Helaas was de tijd te snel om anders had er misschien toch een verrassing in gezeten. Zaterdag 9 september wordt onder meer in de zaal van TTV Summa/Red Stars de eerste ronde van de NTTB Beker gespeeld. Het herenteam van Summa/Red Stars speelt thuis een poule tegen eredivisionist Scylla (Lei den) en tegen Brandersstad (Schie dam), straks tegenstander in de eerste divisie, en tegen Ilac (Gouda). Het zal een zware kluif worden voor Ronald Bogaard, Patrick Zwiers, Frank van der Vleuten en Theo Boon om bij de eerste twee te eindigen. Alleen zij gaan door naar de tweede ronde.Voor de heren is plaatsing echter niet het belangrijkste. Ronald Bogaard: "Het De laatste dag van 't vervolgtoer- nooi is gespeeld. Dit regiotoernooi ging tussen de verenigingen Amicale Cuijk uit Cuijk, De Bokkeschieters uit Boxmeer, JBC Venray 80 uit Venray en Grave Superieur uit Grave. De uitslag na vier wedstrijddagen is: 1JBC Ven ray 80 uit Venray met een gemiddelde van 62,5 procent. 2. Grave Superieur uit Grave met 48,828 procent 3. JB de Bokkeschieters uit Boxmeer met 48,214 procent. 4. Amicale Cuijk uit Cuijk met 42,708 procent. De wis selbeker ging dus voor de vierde keer achtereenvolgende keer naar JBC Venray 80. Op de nationale Jeu de Boulesdag zijn de Open Venrayse kampioenschappen gehouden. Met 28 teams (doublets) in twee poules werd gestreden om de titel Kampioen van Venray. De prijswinnaars: Poule A: 1F. Bis schop en H. Nijsen. 2. J. Odekerken en B. Brokelaar. 3. S. Bronkhorst enT. Munten. 4. R.Janssen en J.Janssen. 5.A. Asseldonk en M.Asseldonk van Lanen. 6. M. Bronkhorst enT.Wilbers. Poule B: 1M. Steegs en C. Oostveen. 2. F. Asseldonk en G. Asseldonk. 3. A. Asseldonk en H. Asseldonk. 4. L. de Vink en Samantha. 5. C. Odekerken en N. van Doorn. 6. E. Ikkert en G. Moors. De finale werd gespeeld door F. Bis schop en H. Nijsen tegen M. Steegs en C. Oostveen. De uiteindelijke kampioen van Venray werd het team van PC Venlo F. Bisschop en H. Nijsen. De wisselbeker werd doorA. van Asseldonk, die samen met M. van Asseldonk- van Lanen de beker in 2005 won, aan de winnaars van 2006 overhandiad. zijn in elk geval een paar goede oefen wedstrijden voor de competitie." De wedstrijden beginnen om 11.00 uur aan de Kiosk la in Brukske. Het damesteam (Sabina Larmené, Kelly Willems en Kim Bakkers) spe len zaterdag eveneens de eerste ronde van de NTTB Beker, maar dan bij de dames. Zij reizen af naar Dor drecht om daar uit te komen tegen US (Amsterdam), VDN/Salamanders (Wateringen) en Dordrecht. Voor alle golfspelers in Venray wordt op zondag 17 september voor de vierde keer het Beejekörf gezellig- heidstoernooi gehouden op golfbaan De Golfhorst in Horst-America. Drie jaar geleden is met dit initiatief gestart en de opzet van dit toernooi was om het jaarlijks terug te laten keren. Omdat er voorheen twee Venrayse toernooien bestonden; het Beejekörf Toernooi en het Venrays Golf Invitatie Toernooi hebben beide organisaties besloten om deze toernooien van en voor Venray samen te laten smelten in het Beejekörf Golftoernooi! Ook streeft de organisatie er naar dat dit toernooi laagdrempelig is. Iedereen die in het bezit is van het GVB is uit genodigd deel te nemen aan dit toer nooi, mits men in de gemeente Venray woont of economisch gebonden is aan deze gemeente. Deze dag worden de spelers om 10.00 uur ontvangen, waarna om 11.00 uur begonnen wordt met de wedstrijd. Na afloop van de wed strijd wordt de dag afgesloten met de prijsuitreiking en een diner. Er wordt gespeeld in de categorieën, handicap tot 24 en boven de 24. Voor degenen die geen lid zijn van een golfvereni- ging is dit toernooi de kans om een stukje sfeer te proeven en misschien te besluiten om in clubverband te gaan spelen. De organisatie van deze dag is in handen van May Jeuken, Rob Jacobs, Fran Janssen, Gerard de Beijer en Hans van Oosterhout, in samen werking met De Golfhorst en horeca De Swing. Inschrijven is mogelijk tot maandag 11 september bij R. Jacobs via tel. 550833 (tussen 18.00 en 20.00 uur) of via mail jacobsm@tref.nl. Venray-Wilhelmina 2-1 (2-0) Doelpunten Venray: Mandy Maas, Sana Boumasmoud. In tegenstelling tot de mannelijke hoofdmacht van sv Venray, doen de Venrayse dames het tot nu toe uitste kend in de strijd om de KNVB-beker. Nadat vorige week eersteklasser Rijsoord aan de kant was geschoven, werd een fraaie tweede overwinning geboekt tegen competitiegenoot Wil- helmina: 2-1. Vanaf de aftrap domi neerden de Venrayse dames. Het duur de dan ook niet lang voordat de bal in het netje lag: al na ruim een minuut spelen scoorde Mandy Maas. Links back Saskia Benthem gaf een lange pass op Sina Nispel. Ondanks dat de spits vrij baan had richting doel, was ze niet zelfzuchtig en speelde af aan de goed meegelopen rechtbuiten Maas. Deze rondde eenvoudig af en het was 1-0. Venray bleef hierna veel balbezit houden en zette de Brabant se tegenstanders flink onder druk. Gebrek aan enige koelbloedigheid van de voorhoede was de reden dat de voorsprong niet uitbreidde tot meerdere doelpunten. Op een enkele kans en corner na, slaagde Wilhelmina er niet in Venray onder druk te zitten. In de 33e minuut verdubbelde Venray dan toch de marge. Sana Boumasmoud kreeg een lange pass vanuit achteruit, kapte goed naar binnen en passeerde de Brabantse keepster met een hard schot in de verre hoek. Gedurende de tweede helft was Venray minder dominant. Enkele tactische wisselin gen en een beweeglijkere voorhoede bij Wilhelmina zorgden voor meer onrust aan Venrayse kant. Beide ploe gen creëerden echter weinig kansen. In de 82e minuut was het toch Wil helmina dat de eerste en enige kans van de tweede helft benutte: een pass vanaf links vond de linksbuiten, die bij de tweede paal de bal binnenliep. Zo beleefde Venray onnodig toch nog enige benauwde minuten. Echt in gevaar kwam de overwinning niet meer, wel kreeg het nog een aantal kansen op de 3-1. Met twee overwin ningen in een poule van vier teams hebben de Venrayse dames goede kansen op het behalen van de tweede ronde in het bekertoernooi. FC Gelre-SV Venray 3-2 (1-0) Doelpunten Venray: Aukje van Lier- op en Sina Nispel In de eerste competitiewedstrijd van het seizoen gaven de dames van SV Venray in de slotminuut een punt uit handen. In Wehl werd het tegen FC Gelre 3-2. Met enig ontzag was het eerste damesteam afgereisd naar Wehl, onder de rook van Doetinchem. De tegen stander eindigde vorig jaar namelijk als tweede in de eerste klasse. Dat al te veel ontzag niet op zijn plaats was, bleek al snel. Vanaf de aftrap bleken beide teams namelijk volledig aan elkaar gewaagd. Het werd een mooie, sportieve wedstrijd waarin beide teams goed voetbal lieten zien en kansen creëerden. Het was echter FC Gelre dat het eerst tot scoren kwam. In de 31e minuut werd hun linksbui ten met een fraaie steekpass richting Venrays doel gestuurd. De aanvalster rondde koelbloedig af en zette zo de 1-0 op het scorebord. Ondanks enkele kansen voor met name Mirelle van Rijbroek en Sana Boumasmoud werd met deze stand ook gerust. Geïnspi reerd begon Venray aan de tweede helft. Al in de 48e minuut resulteerde dit in de gelijkmaker. Een vrije trap belandde bij centrale middenvelder Aukje van Lierop. Zij werd naar de linkerachterlijn gedreven, maar wist toch vanuit een bijna onmogelijk hoek de bal achter de Gelderse keep ster te werken. Enkele minuten later was het spits Sina Nispel die ditmaal een voorzet van rechts van Van Lierop goed afrondde. En zo was de achter stand omgebogen in een voorsprong. FC Gelre gaf de moed echter niet op en verhoogde de druk. Halverwege de tweede helft resulteerde dit in de gelijkmaker; een klein slordigheidje achterin werd keihard afgestraft door de Gelderse aanval. Daarna verdween de schoonheid enigszins uit het spel en werd het een kwestie van pompen of verzuipen voor beide teams. Uiteindelijk werd het dan toch verzuipen: in de aller- Bij de Onderlinge Competitie heeft Bets Wilms tijdens de zeventiende speeldag goede zaken gedaan. Zelf klopte ze haar rivale en koploop- ster bij de dames vanaf de eerste dag Fieke van Ham (92) met 4 - 2, maar ook haar score van 86 was dusdanig goed, dat ze nu bij de dames aan de leiding gaat. Bovendien scoorde Bets met 25 slagen de laagste ronde bij de dames. Jo Litjens bleek met een 6 - 0 overwinning veel te sterk voor Truus van Dijk. Annie Litjens (86) ging met 0 - 6 onderuit tegen een ontketende Ton Hendriks (71), die bovendien met 21 slagen de laagste ronde van de dag produceerde. Dit moest hij dan wel delen met Harrie Lenssen (74), die van Piet van der Eist (82) meer tegenstand ondervond, dan hij had verwacht en zodoende de laatste ronde met 23 - 26 aan zijn tegenstander moest laten. Gerrit Janssen (80) was minder in goed in vorm en dat resulteerde in rondeverlies tegen Theo Litjens (85), maar wist desondanks de partij met 4 - 2 naar zich toe te trekken. Gerrit Ver meulen (69, met 22 als laagste ronde)) had geen kind aan Karei van Ham (93) en won, zij het 'close' tegen Henk van Leeuwen (74) in deze spannende en gelijkopgaande match. Nog spannen der was de partij tussen Leo Wilms (83) en Jan van Dijk (81), dat na drie omlopen gelijk eindigde (3 - 3), maar door Jan van Dijk op basis van minder holeslagen met 4 - 3 werd gewonnen. Ten slotte snoepte Jan Litjens (84) een puntje af van de overigens prima spe lende Huub Straatman (72), waardoor laatstgenoemde de wedstrijd met 5 -1 won. De beste speler bij de heren was dus Gerrit Vermeulen met 69 slagen en Jo Litjens was met 83 slagen de sterkste bij de dames. In de stand nam Bets Wilms de leiding bij de dames over met 19,5 punten. Fieke van Ham is nu tweede met 22 punten en Jo Litjens (24 punten) staat op de derde plaats. Harrie Lenssen (zeven punten) blijft leider bij de heren, maar ziet Ton Hendriks (acht punten) gevaarlijk dichtbij komen. Flenk van Leeuwen (elf punten) kan voorlopig Huub Straatman (12,5), Gerrit Vermeulen (dertien) en Theo Litjens (veertien) nog van het podium afhouden. laatste, 92e minuut van de wedstrijd wist FC Gelre nog één keer soepel door de Venrayse verdediging te snij den en de 3-2 te scoren. Alhoewel de Venrayse dames de lange busreis zonder punt(en) moesten aanvaar den, is er de troost dat er een goede wedstrijd is gespeeld en dat het wel duidelijk is dat Venray dames 1 zéker niet misstaat in de eerste klasse. Zon dag 10 september staat tegenstander Union om 11.30 klaar voor de aftrap in Venray. In het oefenprogramma werd een wedstrijd tegen deze club uit Malden nipt verloren. Uitslagen JuniorenAl-Klimop (A)A1 7-3 SVOC '01 B2-Aspiranten BI 2-9 Spes (M) B2-Aspiranten B2 4-3 Aspiranten Cl-SVOC'01 Cl 1-0 Aspiranten C2-SVSH C2 2-2 Olympia (O) Dl-Pupillen Dl 9-1 Pupillen El-De Merels El 0-2 HBSV El-Pupillen E2 6-1 DES 1-welpen 1 0-4 DES 1-welpen 2 2-0 welpen 1-Peelkorf 1 2-1 welpen 2-Peelkorf 2 0-0 welpen 3-SVOC 2 0-1 Merselo 2-welpen 3 1-3 De Kangeroe 1-Senioren 1 3-11 ODOS 1-Senioren 2 12-1 Programma zaterdag 9 september De Eendracht Al-Junioren Al 15.00 MidakoAl-JuniorenA2 Wit 10.00 Aspiranten Bl-ODIO B2 15.30 Aspiranten B2-De Wilma's BI 14.00 DES (V) C1 -Aspiranten Cl 10.00 Olympia (O) C2-Aspiranten C2 11.30 Pupillen Dl-KSV Dl 12.00 De Peelkorf El-Pupillen El 10.00 Pupillen E2-DOT (V) E2 9.30 Programma zondag 10 september Senioren 1-Playing Girls 1 11.00 Senioren 2-SVO 1 13.00 Programma dinsdag 12 sept. Erica-Recreanten 20.30 Programma woensdag 13 sept. Midweek 3-De Peelkorf 5 20.00 Op de eerste speeldag van het nieu we seizoen heeft zich De Geutjes als eerste op kop genesteld door een 19 - 8 overwinning op De Strikemakers. De scores van teamcaptain Paula Jansen 191 642 en de prima spelende Kevin Litjens 171 618 waren ruim voldoen de om de zege binnen te halen, hoe wel De Strikemakers wel gehandicapt was door het ontbreken van Monya Kuijsters. Wendy Camps (De Strike makers) en Kevin Litjens (De Geutjes) haalden beide de vier persoonlijke punten binnen. De Prutsers en De Bal- lengooiers maakten er een spannende pot van, waarbij De Prutsers met 15 - 12 2109 - 2098) net aan de win nende hand bleef. Ralph Oosterwijk (De Prutsers) won alle vier games van zijn opponent Robbert Jansen. Bij de verliezer scoorde Ravenne Ooster wijk een mooie 100-game en tevens drie persoonlijke punten en bleek Eric Minten (174 628) zelfs de beste man van de wedstrijd. Ien de Pocket toonde zich slagvaardiger dan tegen stander De Kneusjes en won mede dankzij uitblinker Willem Denissen (188 689) die, tevens een vierpun- ter produceerde, met 17 - 10. Hoewel Ken Litjens (543) een goede wedstrijd speelde, kon hij niet tegen het geweld van Willem Denissen op. Ten slotte speelde The Golden Pins tegen haar eigen gemiddelde en deed dat helaas niet goed genoeg om te winnen (8 - 19). Toch was Patricia Camps (660) de eerste van het nieuwe seizoen, die een tweehonderd-game produceerde, namelijk 206. Richard Addae scoorde nog een mooie 178-game. In de stand gaat De Geutjes nu met 19 punten aan kop, gevolgd door Ien de Pocket (17) en De Prutsers (15). In verband met het 50+ toernooi wordt er op vrijdag van 17.00 tot 19.00 uur om de Harrie Claessens-League gespeeld. Programma zaterdag 9 september D jeugdWittenhorstl-Manuall 13.00 Heren B Rapiditasl-Manual 1 11.20 Programma zondag 10 september HerenA Swalmenl-Manuall 14.40 Dames A SVVH1 -Manual 1 16.00 Dames sen. Swalmenl-Manuall 15.45 Dames C2 Manual2-Vios3 11.00 Heren sen Manual 1-Herrnles2 11 4S Sportnieuws -info Uitstekende start voor De Peelkorf De Peelkorf-Boskant 8-1 De Peelkorf heeft een uitstekende start achter de rug in de hoofdklasse korfbal. Op eigen veld wonnen de Ysselsteynse korfbalsters met speels gemak van Boskant: 8-1 Het weer zat helaas niet mee afgelo pen zondag. De regen maakte het veld zwaar en de bal nat en glibberig. Maar ondanks de slechte omstandigheden speelde De Peelkorf een goede wed strijd. Aanvallend werd ruim en met structuur gespeeld. Verdedigend werd de tegenstander, Boskant, geen ruimte gegeven. Na vijf minuten gespeeld te hebben opende nieuwkomer Loes Gommers de score met een kleine kans onder de korf. Het tweede doel punt volgde vrij snel hierna, met een doorloopbal bracht Kim Kusters de stand op 2-0. De Peelkorf had de ver dediging goed op orde. Boskant werd goed onder druk gezet en de ploeg had moeite haar spel te spelen. De bal kon vaak onderschept worden zonder dat er een echte kans was geweest. Na het derde en het vierde doelpunt, beide gescoord door Nicole Tielen, kreeg De Peelkorf meer moeite met scoren. Er werden wel kansen gecre- eerd maar die troffen geen korf. Ook werden er wat meer vang- en werp- fouten gemaakt. De rust ging in met een 5-0 voorsprong. Na de rust bleef het spel moeizaam verlopen. Tien minuten na rust scoorde Rian Alders het zesde doelpunt. Ook Boskant kon een keer scoren. Een afstandschot van Moniek Peters en de derde doorloop bal van Kim Kusters brachten de eind stand op 8-1. Coach Erwin Dijkstra toonde zich na afloop tevreden. "Met name in de beginfase hebben we uit stekend gespeeld. De opdracht was om vanuit de organisatie te spelen en dat is, zeker in de eerste helft, perfect uitgevoerd. In de tweede helft ging Loes Gommers (met bal) scoorde zondag één keer voor de Peelkorf. het moeizamer, maar dat had ook te maken met de slechte weersomstan digheden. Over het geheel genomen ben ik tevreden over de eerste wed strijd." Volgens Dijkstra biedt dat per spectief voor het verdere verloop van de buitencompetitie: "De doelstelling blijft bij de eerste drie eindigen." Voor de Peelkorf scoorden Kim Kusters (3) Nicole Tielen (2x), Loes Gommers, Moniek Peters en Rian Alders. Diosa2-DES 5-4 Doelpunten DES: Sanne Rijbroek (2x), Eva Rijbroek en Wendy Rou- wens. Onder natte en winderige omstan digheden hebben de jeugdige senio ren van DES hun vuurdoop gehad in de senioren wedstrijdcompetitie. De korfbalsters uit Vierlingsbeek leden uiteindelijk een 5-4 nederlaag in de uitwedstrijd tegen Diosa 2. In Balgoy had men een fysiek en tactische sterke tegenstander die moeilijk te bestrijden was. De eerste tien minuten werd met aardig spel de tegenstander onder druk gezet en werden er enkele kan sen gecreëerd. Toch kwam Diosa in deze fase op voorsprong maar het antwoord van DES volgde snel. Hierna werd het spel van DES minder. Door slordigheden en te gehaast spel werd er te veel balverlies geleden. Diosa wist hier optimaal van te profiteren door voor de rust nog twee maal te scoren. Na de pauze veranderde er niet veel in het spel van DES en ondanks enkele wissels bleven de slordigheden in het spel zitten. Diosa kwam ook niet makkelijk tot scoren zodat de stand toch perspectief bleef bieden op een verdienstelijk resultaat. Geleidelijk aan vloeiden de krachten bij DES weg en werd duidelijk dat Diosa vandaag een maatje te groot zou zijn. Diosa scoorde nog twee maal van afstand en besliste, ondanks de drie doelpunten van DES in de twee de helft, de wedstrijd in hun voordeel. Na een uitstekend gespeeld toer nooi in Reusel was dit toch wel een tegenvaller voor de meiden van DES. Met de opgedane ervaringen van deze wedstrijd zullen de meiden van DES zeker hun punten gaan pakken tijdens deze competitie. Playing Girls-SVOC'Ol 5-12 (3-4) Doelpunten SVOC'01: Debbie Wis- mans, Kim Dircks, Klaartje Philipsen, Yvonne Classens, Linda Claessens en JoanWillemssen (allen 2x). De korfbalsters van SVOC'01 zijn sterk gestart in de eerste klasse van de buitencompetitie. De uitwedstrijd tegen Playing Girls werd vooral door een sterke tweede helft ruim gewon nen: 5-12. De opening was vooraf SVOC'01 toen Joan Willemssen al vrij snel via een vrije worp de 0-1 liet aanteke nen. De thuisploeg kwam vervolgens langszij, maar via een doorloper en een perfect genomen draaibal van Debbie Wismans nam SVOC'01 een voorsprong van twee doelpunten: 1- 3. De thuisploeg profiteerde daarna van onrust bij de gasten en kwam met twee treffers opnieuw op gelijke Programma zaterdag 9 september Venlo M8D2-M8D2 9.30 M6E1-M6E2 10.00 J8D2-J8D3 10.00 J6E1-Weert J6E2 10.00 MF1 mix-Weert JF1 10.00 Boxmeer MA1-MA1 16.20 MBl-Boxmeer MB1 14.30 MB2-Horst MB1 13.00 MCl-Venlo MC2 13.00 Blerick MC2-MC2 15.45 MDl-Tegelen MD1 11.30 Geldrop JA1-JA1 16.00 JBl-NuenenJB3 14.30 Helmond JC2-JC1 11.30 JDl-Gemert JD1 11.30 Programma zondag 10 september Dl-LiempdeDl 12.45 Vpn^Tr i.non b 11 nn hoogte. Door een doelpunten van Klaartje Philipsen ging SVOC'01 toch met een 3-4 voorsprong rusten. In de rust zette SVOC-trainer Joop Ouderland de puntjes op de i. Hij benadrukte dat zijn ploeg de zenu wen van zich moest afleggen en zich meer met korfballen moest bezig hou den. Dat inspireerde de SVOC-dames voor een uitstekende tweede helft. Klaartje Philipsen scoorde met haar tweede treffer al snel de 3-5, waar na Linda Claessens, Kim Dircks en Yvonne Classens de gasten in veilige haven schoten: 3-8. Nadat de Playing Girls nog wat tegenspartelden, wisten opnieuw Claessens, Dircks, Classens en Willemssen de dikverdiende 5-12 eindstand op het scorebord te zetten. Uitslagen Peelkorf 4-Merselo 2 welpen 1-1 Merselo 2-OranjeWit 3 welpen 1-3 DES D2-Merselo Dl 1-5 Oranje Wit Cl-SVOC'Ol Cl 1-0 SVOC '01 B2-Oranje Wit BI 2-9 SPES B2-Oranje Wit B2 4-3 Oranje Wit Al-Klimop Al 7-3 SVOC '01 4-Merselo 2 midw. 11-3 Programma zaterdag 9 september Merselo 1-Oostrum 2 F-pup. 13-30 Merselo Dl-Oostrum Dl 10.00 DES Cl-OranjeWit Cl 10.00 Oranje Wit B2-De Wilma's BI 14.00 Oranje Wit BI -ODIO B2 15.30 Midako Al-Oranje Wit A2 10.00 De Eendracht A1 -Oranj eWitAl 15.00 Programma zondag 10 september Merselo 1-Roka 1 10.30 Programma woensdag 13 sept. Roka 3-Merselo 2 20.00 Kangeroes-Oranje Wit 3-11 (0-6) Doelpunten Oranje Wit: Annelie Reintjes (4x), Caroline Michels (3x), Rian Derikx (2x), Petra van der Hag- hen en Inge Smits. De start van de competitie begon voor Oranje Wit met een uitwedstrijd in Geffen tegen de onbekende Kange- roes. Het werd een makkelijke en dik verdiende 3-11 zege. Na het startschot tastte Oranje Wit meteen diep in de buidel van de Kangeroes en scoorde al snel de 0-1 via een klein kansje onder de korf. Niet veel later benutte Petra van der Haghen een mooie kans onder de korf en verdubbelde de voorsprong. In het tweede aanvalsvak debuteerde Moniek Houben bij het eerste team. Zij liet in deze wedstrijd dan ook zien het niveau makkelijk aan te kunnen. Echter moest zij noodgedwongen na twintig minuten gewisseld worden omdat zij last had van een oude knie blessure. Achteraf lijkt het allerzins mee te vallen en zal zij waarschijnlijk weer snel kunnen ballen. Het tweede aanvalsvak had langer de tijd nodig om tot scoren te komen, maar door dat Oranje Wit verdedigend gezien een puike wedstrijd heeft gespeeld, gaf dit geen problemen. Uiteindelijk wist vooral topscoorster Annelie Rein tjes de korf te raken met zowel een kans achter de korf als een prachtig Uitslagen ZS V A1 -De Peelkorf Al 1-6 Oostrum 1-Peelkorf F 1 0-0 De Peelkorf Bl-DES (V) BI 1-3 Oranje wit 1-Wëlpenl 2-1 TOG C 1-De Peelkorf C1 3-3 Oranje Wit 2 -Welpen 2 0-0 De Peelkorf C2-01ympia (O) C2 0-1 Welpen 1-SVOC 1 3-0 De Peelkorf Dl-HBSV Dl 1-10 Welpen 2-SVOC 1 9-0 De Merels Dl-De Peelkorf D2 1-3 SVOC 2-Welpen 3 7-0 De Peelkorf D3-MKV Dl 1-1 Welpen 4-Merselo 2 1-1 SVOC '01 El-De Peelkorf El 0-2 Welpen 3-Wëlpen 4 0-0 Programma zaterdag 9 september TOG BI-De Peelkorf BI 14.30 De Peelkorf Cl-Emos Cl 13.00 Swift C2-De Peelkorf C2 13 30 Swift (V) Dl-De Peelkorf Dl 12.00 De Peelkorf D2-SVOC '01 D2 14.00 DOS (A) Dl-De Peelkorf D3 11.15 De Peelkorf El-Oranje Wit El 10.00 Peelkorf F2-SVOC 1 13.30 Uitslagen De Peelkorf 1-Boskant 1 8-1 De Peelkorf 2-ODIO 1 5-10 Swift 3-De Peelkorf 3 7-4 Olympia (0)2-De Peelkorf 4 7-9 De Peelkorf 5-ODOS 2-3 Programma donderdag 7 sept. Blauw wit(H)-De Peelkorf 1 20.00 Programma zondag 10 september BIO-De Peelkorf 1 13.00 01ympia(0)l-De Peelkorf 2 11.00 De Peelkorf 3-Roka 2 11.00 De Peelkorf 4-Lottum 2 9.30 Programma woensdag 13 sept. Oranje Wit 3-De Peelkorf 5 20.00 De Peelkorf 6-Erica 2 20.00 Recreanten-Midaco 20.00 afstandsschot. De Kangeroes kwamen in deze fase van de wedstrijd niet aan spelen toe, waardoor Caroline Michels en Rian Derikx ervoor zorg den dat er tijdens de rust 0-6 voor Oranje Wit op het scorebord stond. Na de rust werd ook in het andere vak de kansen beter benut, maar bleef dit vak iets minder draaien. Toch wist opnieuw Annelie Reintjes te scoren via een doorloopbal, en ook invalster Inge Smits wist haar tegenstander mooi te passeren. Daarna zakte de concentra tie van het zeer goed verdedigende Oranje Wit iets terug, waardoor de Kangeroes voor het eerst kansrijker werden. Hierdoor werd de nul helaas niet behouden maar mag Oranje Wit toch redelijk tevreden zijn met deze eerste wedstrijd van het nieuwe sei zoen. Ook had deze wedstrijd voor iemand van Oranje Wit iets feestelijks. Linda Houben, die een jaar niet heeft kunnen spelen vanwege een zeer ern stige blessure, mocht weer haar eerste minuten spelen bij het eerste team. Zij zal rustig weer het wedstrijdritme oppakken en zal dan zeker weer een grote steun zijn voor het team. Uitslagen SVOCAl-Fortuna'74Al 8-9 Playing Gl-SVOC 1 5-12 SVOC Bl-Rosolo B2 6-3 Roka 1-SVOC 2 2-7 SVOC B2-Oranje Wit BI 2-9 Oranje WC1-SVOC Cl 1-0 ODOS Dl-SVOC Dl 1-3 SVOC D2-DOT Dl 2-3 SVOC 4-Merselo 2 11-3 SVOC El-Peelkorf El 0-2 Peelkorf 1-Wëlpen 1 3-0 Peelkorf 2-Welpen 1 9-0 Welpen 2-Peelkorf 3 7-0 Oranje Wit 3-Wëlpen 2 0-1 Programma donderdag 7 sept. Flamingo's-SVOC 20.00 Programma zaterdag 9 september ODIO A1 -SVOC A1 15.30 ODIO BI-SVOC BI 14.00 De Horst Bl-SVOC B2 12.30 SVOC Cl-Tog Cl 13.30 SVOC Dl-Olympia Dl 11.00 Peelkorf D2-SVOC D2 14.00 Swift El-SVOC El 11.00 Peelkorf 2-SVOC F1 13.30 Oostrum 3-SVOC F2 13.30 Programma zondag 10 september SVOC'01-Prinses Irene 11.00 SVOC'01 2-Erica 1 13.00 De Eendracht 1-SVOC '01 3 13.00 Uitslagen Midweek De Merels-Oostrum 7-4 Pupillenl Oostrum-Peelkorf 0-0 Aspiranten De Horst-Oostrum 4-2 Programma zaterdag 9 september Pupillen2 Merselo-Oostrum 13.30 Pupillen3 Oostrum-SVOC 13.30 PupillenD Merselo-Oostrum 10.00 Aspiranten Oostrum-VIOS 11.00 Programma zondag 10 september Senioren 1 Vitesse-Oostrum 11.00 Programma woensdag 13 sept. Midweekdames Swift-Oostrum 20.00

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24