r* Nieuwe DAMESCOLLECTIE r 11 NICE PRICE VERKOOPSTER K BRUIDSSHOW 1 J BL. w Parttime/Fulltime planner inden Wil jij werken in de leukste kledingzaak van Venray????.... enthousiaste medewerker/ster Teamleider m/v TAXI VERSTRAATEN BV Zelfstandig monteur (m/v) Uitzendburo MONDIAL *D<zu fijpt ouif ofi $oe& ctotvi jou,! Tig Lasser Parttime Medewerker Veiling (12-15 uur) Vacature KAARTEN a €10,- RESERVEREN OP 077 4051989 4 "j PEEL EN MAAS Donderdag 7 september 2006 - Pagina 12 Grotestraat 5 Venray volks venray Zoeken Extra openstellingen op de vestigingen in Venray en Venlo Héél vaak is een baan via Uitzendburo Mondial, een tussenstation, naar een vaste baan! Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl Wij zoeken een 20 uur per week Kun je zelfstandig werken? Ben je flexibel ingesteld? Heb je gevoel voor mode? Kun je goed met mensen omgaan? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie pasfoto naar: Elvita Kerkstraat 57 5711 GT Someren *- sun-power www.cafetariaklein.nl Ter versterking van ons team zoeken wij een ervaring is fijn, maar ook een positieve en leergierige instelling. Interesse?? Neem dan contact op met: Cafetaria De Klein en vraag naar Ad of Esther. 0478-531398 Administratiekantoor ERVEGE RvG Cash Carry medewerker (M/V) BRUIDSMODE EXKLUSIEF www.exklusiefbruidsmode.nl ND Logistics maakt deel uit van de Croup Norbert Dentressangle, een Europese dienstverlener in transport en logistiek. Niet de eerste de beste, want in Frankrijk zijn we marktleider, maar ook buiten de Franse grenzen breiden de activiteiten in boog tempo uit. We onderscheiden ons door kwalitatief hoogwaardige dienstverlening en maatwerk oplossingen voor onze klanten. In totaal zijn er in Europa ruim 12.000 mensen werkzaam bij ND Logistics en dat aantal groeit. Misschien ben jij ook een van de mensen die een bijdrage gaat leveren aan onze missie: Samen succes volle groei realiseren! Voor onze vestiging Venray 2 zoeken wij een geschikte kandidaat voor de functie van: Functie-inhoud: Het coördineren van operatione le activiteiten binnen de afdeling. Samen met de leidinggevende het beleid voor de middellange termijn implementeren. Instrueren, informeren en ondersteunen van de medewer kers van de afdeling, zodat de werkzaamheden veili efficiënt en correct worden uitgevoerd, volgens de daarvoor geldende normen. Pro-actief en reactief omgaan met (potentiële) problemen en verbetermogelijkheden van de processen van de afdelin Samen met een collega leidinggeven aan 25 - 50 medewer kers (afhankelijk van drukte). De werkzaamheden worden uitgevoerd in verschoven dien sten tussen 07.00 uur en 21.00 uur. Wij vragen: MBO opleiding of vergelijkbaar werk-en denkniveau, waar- nodig aangevuld met voor de afdeling relevante diploma's en certificaten. 2 jaar ervaring in een leidinggevende functie. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in het Engels. Goede communicatieve vaardigheden. Kennis van kantoor software. Wij bieden: Beloning en overige vergoedingen volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer over de Weg. Een prima werksfeer. Heeft u belangstelling voor deze functie en meent u dat u aan de functie-eisen voldoet, dan kunt u reageren tot en met vrijdag 22 september 2006 via hrm@ndlogistics.nl Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer Bas Kunen, telefonisch bereikbaar onder 0478-551321. ND Logistics BV www.norbert-dentressangle.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld lm Taxi Verstraaten heeft zich in enkele jaren van een regionaal opererend taxibedrijf ontwikkeld tot een landelijk erkende organisatie in zowel personen- als pakketvervoer. Vanuit de hoofdvestiging in Venray, de nevenvestiging op Schiphol en de operationele steunpunten in Overloon en Boxmeer werken we met lokale maar ook landelijke opdrachtgevers, hoofdzakelijk op het gebied van zakelijk personen- en pakketvervoer. Binnen de organisatie zijn in totaal ca. 150 personen werkzaam om er voor te zorgen dat we onze opdrachtgevers 'vervoer op maat' kunnen leveren. Taxi Verstraaten is een ISO 9001:2000 en Taxi Keurmerk gecertificeerde organisatie. Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar: Wij zoeken flexibele planners die bereid zijn in diensten te werken (06.00-13.00 of 13.00-22.00 uur) verspreid over 7 dagen in de week U zult hoofdzakelijk (zakelijk) taxivervoer en/of pakketvervoer aansturen U bent woonachtig in Venray of de directe omgeving Voldoende kennis van Engelse en Duitse taal is een pré Interesse? Stuur uw brief met cv dan naar Taxi Verstraaten, ter attentie van de heer J.H.P. van der Heijden. E-mailen kan ook: rvdheijden@taxiverstraaten.nl Taxi Verstraaten Postbus 5046 5800 GA Venray Zie ook onze website www.taxiverstraaten.nl voor een sollicitatieformulier. ■V Venray Overloon Boxmeer U KUNT NOG INSCHRIJVEN BIJ DE VOLKS UNIVERSITEIT VENRAY! algemene ontwikkeling: van grip op je knip tot en met filosofie communicatietechnieken en assertiviteit: van presentatietechnieken tot en met conflict hantering gezondheid en beweging: van T'ai Chi Ch'uan tot en met voetzonereflexmassage informatica: van kennismaken met de PC tot en met foto-video bewerken op de PC culinair: van koken met het oog op de lijn tot en met workshop asperges kunst, cultuur en geschiedenis: van luisteren naar en praten over klassieke muziek tot en met excursie naar Antwerpen hobby, creativiteit, doe het zelf: van fotografie tot en met kijken naar kleuren en make up talen: van diverse (vreemde) talen tot en met vakantie-taalcursussen Spaans, Italiaans en Frans cursussen voor senioren: van afscheid van arbeid tot en met omgaan met uw mobiele telefoon cursussen voor bedrijf en beroep: van taal cursussen op maat tot en met de cursus per soonlijk leiderschap in je werk Voor het uitgebreide aanbod kijk op: www.vu-venray.nl Volksuniversiteit Venray tel. 0478-580185 Lely Center Venray is sinds 1 juli 2006 het aanspreekpunt voor Zuid-Oost Nederland wat betreft de verkoop, aanleg en onderhoud van het Lely melkrobotsysteem. Vanwege de sterk groeiende belangstelling voor onze Astrounaut Melkrobots zijn we per direct op zoek naar een M HIGH - TECH IN AGRICULTURE De functie: - Je werkt vanuit huis en bent medeverantwoordelijk voor de service en het onder houd van het Lely melkwinningssysteem. De werkzaamheden zijn veelzijdig en omvatten zowel melkwinningstechniek als elektronica en computersystemen. - Je draagt zorg voor de inbedrijfstelling en geeft bedieningsinstructies aan de klant. - Samen met de rest van de medewerkers van Lely Center Venray vertegenwoor dig je het bedrijf in onze regio. Profiel: - Grote zelfstandigheid, inzet en verantwoording - Service- en klantgerichte instelling -Technische opleiding op MBO-niveau - Bekendheid met de melkveehouderij - In bezit van rijbewijs B - Goede kennis van de Engelse taal -Affiniteit met de landbouw en ervaring in een soortgelijke functie zijn een pre. Perspectief: - Een functie die zelfstandigheid geeft in de uitvoering van het werk - Een werkkring bij een groeiend bedrijf met oog voor zijn medewerkers - Een bedrijfsserviceauto Interesse in een uitdagende functie? Stuur dan een sollicitatiebrief en cv naar Lely Center Venray, Heidseschoolweg 1a, 5812 AK Heide, t.a.v. Mariet Janssen of per email mjanssen@nl.lelycenter.com. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Mariet Janssen, telefoon 06-53195338. Manpower Venray en Venlo zijn op de volgende data extra geopend voor inschrijvingen: Dinsdag 12 september van 18.00 tot 20.00 uur Donderdag 14 september van 18.00 tot 20.00 uur Dinsdag 19 september van 18.00 tot 20.00 uur Donderdag 21 september van 18.00 tot 20.00 uur Zaterdag 23 september van 10.00 tot 14.00 uur Contact Je bent welkom om je te komen inschrijven op een van deze vestigingen. Neem je cv vast mee. Manpower Venray, Schoolstraat 1 (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl. Manpower Venlo, Parade 72, (077) 354 80 31, venlo.185@manpower.nl. www. manpower, n I What do you do? Manpower" Met spoed gevraagd: 11e Monteur tractoren, regio Venray (vaste baan). 1 All-round Montagemedewerkers voor binnen en buitenland 1 Instalatiemonteurs/ loodgieters voor regio noord en midden Limburg 1 Lts-ers met electro achtergrond, voor de hele regio 1 Vrachtwagenchauffeurs 1 Parttime/ Fulltime Prei-inpakkers 1 CNC Frezer/ Draaier, Venlo/ Venray. Mogelijkheid tot vaste baan 1 Conventioneel Frezer, Venlo. Mogelijkheid tot een vaste baan 1 Magazijnmedewerker, Venray. Mogelijkheid tot een vaste baan 1 Data telecom engineer 1 Junior drukker 1 Verkoper Ned/ Russisch Voor de bouw zijn wij op zoek naar: Schilders, regio Venlo, Horst, Venray en Helmond Metselaars, Timmermannen/ Betontimmermannen en Stukadoors met ervaring Dakdekkers AANHANGWAGENS TRAILERS Henckens Aanhangwagens Paardentrailers HENRA exclusief-dealer voor limburg en brabant Verkoop nieuwe en gebruikte aanhangwagens Verkoop nieuwe en gebruikte paardentrailers Verkoop onderdelen van alle merken Onderhoud van alle merken Reparatie van alle merken Keuringsklaar maken van alle merken Verhuur aanhangwagens en paardentrailers Hele assortiment te zien in showroom in Overloon Industrie terrein "De Oude Molen" 3-A Overloon Tel: 0478 64 03 04 Neem A73, afrit 7, borden volgen industrieterrein Kijk alvast op onze site: WWW.HENRADEALER. NL IA Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een tig-lasser. De werkzaamheden bestaan uit het maken van een aluminium boog-las met behulp van mallen, het afwerken van de las en de kwaliteitscontrole. De kandidaat die wij zoeken beschikt over goede communicatieve vaardigheden (eventueel in de duitse of engelse taal). De kandidaat moet beschikken over een goede motivatie, doorzettingsvermogen en een flexibele instelling. Voor de veiling in Grubbenvorst zoeken wij een enthousiaste medewerker, die het niet erg vind om 's ochtends vroeg op te staan. De medewerker die wij zoeken heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel en weet van aanpakken. Voor deze vacature zoeken wij krachten die voor langere tijd parttime (12-15 uur per week) werk zoeken. Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl Kijk ook eens op onze web-site voor meer vacature's: www.sun-power.nl UITZENDGROEP Voor de verzorging van uw: financiële administratie/boekhouding loonadministratie belastingaangifte jaarrekening Voor meer informatie of het maken van een afspraak voor een vrijblijvend persoonlijk gesprek: Administratiekantoor ERVEGE Jan van Swolgenstraat 46 5866 AV Swolgen Telefoon: 0478-692234 of 06-25343350 E-mail: ervege@orange.nl GARDEN PLANT Garden Plant BV is een jong bedrijf wat gespecialiseerd is in de Cash Carry-formule binnen de boomkwekerij. Voor onze Boomkwekerij Cash Carry in Venlo zijn wij per direct op zoek naar een Voor het uitvoeren van allerlei werkzaamheden: Onderhouden en inrichten van onze Cash Carry Leveranciers adviseren over invulling van hun verkoopbox Afwikkelen van kassatransacties Hulp bij laden en lossen Kortom; een zeer afwisselende en leuke baan. Wat verwachten wij: Een enthousiast persoon die de handen uit de mouwen wil steken Affiniteit met de Boomkwekerij is een pre Het spreken van de Duitse-taal is een pre Collegiaal Geen 8 tot 5 mentaliteit Geïnteresseerd? Stuur dan je brief met CV naar: Garden Plant BV t.a.v. R. Jeucken Venrayseweg 138 b 5928 RH Venlo of E-mail naar: rjeucken@garden-plant.nl Voor informatie: Tel: 077-396 1155 vragen naar Richard Jeucken MA.25 SEPT.,20 UUR,MAASPOORT VENLO

Peel en Maas | 2006 | | pagina 11