ottmcxrjs Moeiteloos stoppen met roken kan! Voor al uw rouwbloemwerk I Tk eo Arts W. HENDRIKS wsmTJmM tj intratuin Langstraat 133, een algemeen medewerker (m/v) LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN Schelbergen Camp BRIENSVELD HIJ EN ZIJ HAAHM0HE GRAFMONUMENTEN PEEL EN MAAS Donderdag 17 augustus 2006 - Pagina 27 KUNSTGEBITTEN Reparaties 100% vergoed door alle zorgverzekeraars Reparaties op afspraak en binnen 15 min. klaar. Zeer goede vergoedingen (min. 75%) voor een nieuwe prothese. Wij zijn ook gespecialiseerd in implantaatprotheses (klikgebit) Gratis controle van uw bestaande prothese Rel voor een afspraak of meer informatie Leunseweg 20 (DeWieën) Venray, tel.: 0478-582356 Als het leven de dood ontmoet... Ziuuhi&mr 2-i üJJi DJ Jmnj ALCAST ALCAST: VAKMENSEN VOOR CREATIEVE OPLOSSINGEN Uitvaartverzorging Jiay enjlnita Jeuken - J loog OP GOEDE VOET VERDER Pedicure M. van Bracht-Hendriks lid van Pro-Voet. Ook voor de diabetische voet. Tel: 0478-580929 DINSDAG en WOENSDAG budgetdag budgetdag van 8.30 uur tot 18.00 uur zonder afspraak zonder afspraak voor u voor een budgetprijsü - Heren knippen €10,00 - Wassen, knippen, drogen (kort), met gel €13,50 - Wassen, kleurspoeling (kort), knippen, drogen, met gel €27,50 - Permanent (kort), incl. knippen, föhnen/watergolf €49,50 - Wassen, verven (kort), knippen, drogen, met gel €43,50 (geen korting op deze prijzen) Op alle andere behandelingen krijgt u 25% korting. Hij en Zij Haarmode Raadhuisstraat 8-10 5801 MA Venray Tel. 0478-585013 NOTARIS MR Q.C.M. PAANTJENS begrafenis en crematie onderneming Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 ht b ereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 To Janssen-Spreeuwenberg Harrie van Lipzig (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage Annie Loenen-Croonen Nellie Schols-Thissen Gerard Albus Nelly Kronenberg-Rutten Aloysia A.H. van Cuyck Gerrit Mulder info@taxiarns.nl www.taxiarns.nl fax. 0478-630444 Tel. 0478-641 166 - Zakelijk vervoer Luchthavenvervoer Straattaxi Koerierservice Rijdt ook ziekenvervoer! Tandprothetische Praktijk Venray Alcast e.V. Hoi stei weg 10A 5809 ES Leunen Postbus 159 5800 AC Venray Tel: (0478) 53 11 44 Fax (0478) 53 11 45 info@aleast.nl www.alcast.nl Alcast is specialist in de constructie van ramen, deuren, schuifpuien, vliesgevels, lichtstralen er serres in zowel aluminium als kunststof. Met een team van vakmensen werken we aan de meest creatieve oplossing voor uw vraagstuk. Dat betekent maatwerk voor elk project. Of het nu gaat om renovatie, uitbreiding of nieuwbouw. Het uiteindelijke doel is en blijft: hét creëren van optimaal woongenot. Alcast is erkend Reynaers Diamond Partner. Dat geeft u de zekerheid van een erkende leverancier. Door Margon van den OOSTRUM - Stel je voor hoe heerlijk het is om niet langer afhankelijk te zijn van die sigaret. Stel je voor dat niemand meer zeg gen kan: 'Wat stink je, ben je nou nog niet gestopt?' Geen schuldgevoel meer naar je omgeving: ze roken mee, ze maken zich zor gen. Hoe vaak heb je niet te horen gekregen dat er een dag komt dat je spijt zult hebben? Maar stoppen met roken is zo moeilijk. Roken is een verslaving, dat weet iedereen. Een lichame lijke én geestelijke verslaving. Als je nooit gerookt hebt, is het zo makkelijk te zeggen: als je wilt stoppen, dan stop je er toch gewoon mee? Zo werkt het niet. Maar als een roker écht wil stoppen, geeft Make it Easy de garantie dat het gaat lukken. Binnen veertien dagen gaat hij of zij als niet-roker door het leven. Moeiteloos, dankzij de Make it Easy- methode. Sinds de oprichting in 1994 heeft Make it Easy vele duizenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Nu, elf jaar later, zijn er acht praktijken in Nederland waar therapeuten werken volgens de Make it Easy methode. Theo Lochs is één van hen. Hij heeft een vaste praktijk in Baarlo, maar werkt ook op locatie. Op veler verzoek komt hij weer in Oostrum. Levenslange garantie Na zeven dagen is het 95% gelukt de sigaret vaarwel te zeggen en na een jaar is het percentage dat niet rookt nog steeds bijzonder hoog: 75% (onafhankelijk onderzoek der den). Maar Make it Easy streeft naar een rookvrij Nederland en geeft daarom levenslange garantie op de behande ling. Gaat men gedurende de eerste zes maanden toch de fout in, dan is een herhalings- behandeling geheel gratis. Daarna betaalt men slechts het consult. Jongeren tot 18 jaar behandelt Make it Easy gratis. De Make it Easy-methode heeft overeenkomsten met acupunctuur. Bij het oor wor den met een elektronische 'verklikker' bepaalde zenuw banen opgezocht.Als dat zoe kertje een signaaltje afgeeft, drukt Arno er razendsnel en absoluut pijnloos drie heel kleine, steriele puntjes in. De puntjes worden geplaatst op de uiteinden van de zenuw banen, die het signaal 'ik wil een sigaret' naar de hersenen sturen. De puntjes onderbre ken dat verslavingssignaal. Door de puntjes een week lang te laten zitten en meer dere malen per dag met een US) -rn Foto onderschrift: Bij de methode die Theo Lochs hanteert wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in het oor worden geplaatst op zogenaamde anti-rookpunten. Hierdoor worden de lichamelijke ontwenningsverschijnselen meteen onderdrukt. magneetje te activeren, ver dwijnt de behoefte te roken. Zonder ontwenningsver schijnselen. Ongeveer een week later worden de drie puntjes vervangen door een nieuw puntje, waardoor er geen behoefte ontstaat meer te eten of snoepen. Met de Make it Easy-methode is het dus mogelijk te stoppen met roken zonder afkickproble- men of dik te worden. Maar omdat roken meer is dan een lichamelijke verslaving alleen, maken ook de psycho logische aspecten deel uit van de behandeling. Daarom maakt een peptalk van onge veer een uur deel uit van de eerste behandeling en krijgt iedereen een boekje mee. Ter ondersteuning, want op het moment dat de puntjes zijn geplaatst, is alle behoefte aan nicotine verdwenen. Theo Lochs werkt uitsluitend op afspraak. Ook heeft hij ervaring met groepsbehande lingen voor bedrijven. Diverse televisiemakers ondersteun den de Make it Easy-methode door er in hun programma's positieve aandacht aan te geven. Inmiddels wordt Make it Easy eveneens door meer dere zorgverzekeraars erkend. Dinsdag 29 augustus is hij aan wezig in Gemeenschaphuis, W atermolenstraat 1 in Oostrum. U kunt dan 's middags of 's avonds terecht en dat geldt ook voor de vervolgbehande- ling die op dinsdag 5 septem ber plaatsvindt, eveneens in Gemeenschaphuis Oostrum. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 21.00 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: ww.makeiteasy.nl. het groene warenhuis Tel. 0478-588585 uitvaartverzorging Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Op zondag 10 september 2006 zijn pap en mam, 25 jaar getrouwd. Dit neren wij op vrijdag 8 september 2006 in Zaal 't.pinker Grootdorp 73, 5815../LN Merselo U bent van harte welkom op onze receptie van 18.00 tot 19.30 uur Jdopelijk tot dan! Groetjes, /lntoon 4' £mmy drie Jeuken Cadeautip: E3 Tevens vieren we het 12!4 jaar beslaan van ■r/lutobedrijf Jl. jeuken P: Ons 50-jarig huwelijksfeest is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Voor de belangstelling die wij bij deze gelegenhied in welke vonn dan ook mochten ontvangen, zeggen wij u ook mede namens onze kinderen en kleinkinderen, van harte dank. .Leo en Leen van y\eets-^Jacob>s Tedderstraat 10, 5801 XE Venray Julianasingel 12 5802 AV Venray vraagt voor directe indiensttreding: (fulltime, 5 dagen per week) gevraagd wordt: een energieke en gemotiveerde medewerker met - grote nauwkeurigheid - tenminste HAVO of vergelijkbaar diploma - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - ervaring met en kennis van moderne kantoor-automatisering - goede communicatieve en contactuele vaardigheden - representatief voorkomen Gezien de huidige personeelssamenstelling gaat de voorkeur uit naar een vrouwelijke medewerker. Geboden wordt: - een prettige werksfeer in een rookvrij kantoorpand - salariëring naar leeftijd en ervaring Voor nadere telefonische inlichtingen kunt u tijdens kantooruren bellen met mr. Q.C.M. Paantjens, telefoon 0478-583361 Handgeschreven sollicitaties met curriculum vitea graag voor 28 augustus a.s. zenden aan: Notaris mr. Q.C.M. Paantjens Postbus 126 5800 AC Venray ff) Ir. A4arij bestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij gijn da$ en nac Als de mens zwijgt, spreekt God. Als het water onbeweeglijk is, weerspiegelt het beelden die niet meer bestaan, als men het beweegt. Op de feestdag van Maria ten Hemelopneming is moe der, oma, overgrootmoeder op 92-jarige leeftijd over leden. Zij is in alle rust van ons heengegaan. weduwe van Thei Janssen Venray Ysselsteyn Apeldoorn Ysselsteyn Meterik Maastricht Molenhoek Maltin en Ans Wim en Toos Maria en Toon Theo en Maria Joost en Hennie Richard en Malleen Stan en Liesbeth Kleinkinderen: Wouter, Cecile, Julius, Roel, Ingrid, Wieteke, Sjoerd, Vincent, Christel, Silvie, Marieke, Janneke, Gé, Lottie, Jules, Jetje t, Noortje, Paul, Erik, Annemiek. Achterkleinkinderen: Eva, Diego, Lou, Vic, Cas, Sanne, Veerle, Suze, Linn, Anne. Nieuw-Bergen, 15 augustus 2006. Cone spondentieadre s Mandenmakerstraat 6, 5801 VA Venray. De plechtige uitvaartdienst zal plaats vinden op zater dag 19 augustus om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn (Lb), waarna we moeder bege leiden naai' haai' laatste rustplaats bij vader. Moeder is opgehaald in het Rouwcentrum naast het ziekenhuis, Merseloseweg 130 te Venray, waai' vrijdag van 18.00 tot 18.45 uur en zaterdag van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haai' te nemen. In de kerk is gelegenheid om het condoleanceregister te tekenen. DANKBETUIGING Het is voor ons onmogelijk om u allen per soonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn man, onze pap en opa Zoveel troostende woorden, kaarten en prach tige bloemen en zovele van u in de kerk bij de uitvaart en crematie. Het zal voor ons een dank bare herinnering blijven. M. v. Lipzig-Claassens kinderen en kleinkinderen Zeswekendienst zaterdag 19 augustus om 19.15 uur. St. Petrus Banden kerk Venray n n W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 Degenen die ik liefheb heb ik verlaten om degenen die ik liefhad terug te zien Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde overleed, na het ontvangen van het H. Sacrament van de Zieken, in verpleeghuis Beukenrode te Venray onze lieve moe, oma en overgrootmoeder weduwe van Leo Loenen Tegel en, 22 januari 1918 Ysselsteyn: Geldrop: Xanten (D): Leunen: t Venray, 10 augustus 2006 Ben en Els Loenen-Kleeven Cindy en John, Max, Bram Nicole en Christian Bertien f en Henk Verholen-Loenen Etrik en Jolanda Marcel Mariet en Heinz Happ-Loenen Sandra en Holger, Lena, Jona Britta en Michael, Tom, Marie Hay en Riny Loenen-Achten Daan en Sandra Moud en Tom Corr. adres: Dillingstraat 2 5813 CB Ysselsteyn We hebben moe maandag 14 augustus te rusten gelegd bij pa op het kerkhof te Leunen. Niemus göt vur zien tied. Rustig zoals ze haar hele leven was, is ons moe en oma overleden weduwe van Grad Schols Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Haar kinderen: Jan en Clara Huub en Ellie Mia Gerry en Noud Klein- en achterkleinkinderen 9 augustus 2006 Correspondentieadres Kattestaart 15 5803 HB Venray De plechtige uitvaartdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden op maandag 14 augustus in de parochiekerk H. Jozef te Smakt, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraaf plaats Boschhuizen te Venray. Vol verdriet en ongeloof moeten we afscheid nemen van onze dierbare vriend Waarom? Een mengeling van pijn en tranen, af en toe een sprankeitje hoop. Gedreven door een sterke wilskracht, hoewel het onheil nader sloop. Je gedachtenis zal iimners blijven, te vroeg ben je van ons heengegaan. We houden van je en zijn dankbaar voor alles watje voor ons hebt gedaan. Wij willen je de rust gunnen. Al is vol droefheid ons hart jouw lijden zien, je niet kunnen helpen, dat was onze grote smart. Lieve Maya, Alexis en tante Bep, we wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd en we zullen er voor jullie zijn. Roland, Eveline en Lucas Jurgen, Maria elena en Alvaro Twan en Henyette DANKBETUIGING De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze goede moeder en allerliefste oma hebben wij zeer gewaardeerd. Uw zorg, belangstelling en troostende woorden waren overweldigend. Dit alles heeft ons goed gedaan! Bedankt daarvoor. Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, vandaar dat we dat op deze manier kenbaar maken. Theo Kronenberg, kinderen en kleinkinderen. Wij willen u hartelijk danken voor het mede leven, die wij hebben mogen ontvangen bij het overlijden van ós mam en oma, Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De zeswekendienst zal worden gehouden op zaterdag 19 augustus a.s. om 19.15 uur in de St. Petrus Banden Kerk te Venray. Met verslagenheid hebben wij op woensdag 9 augustus afscheid genomen van ons langdurig spaarkaslid Altijd opgewekt, altijd een praatje en geen spaarkas feestje missend. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte. Spaarkas ZZZ Café Hulsman.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 27