Rabobank "Fietsvierdaagse is geen wedstrijd Sinterklaas van de fietsvierdaagse Fotowedstrijd Fiets Daagse Venray Met dank aan van den munckhof bv de COMFORTABEL WONEN aanpak PEUGEOT DAGBLAD IE LIMBURGER AUTONABUURS, PUUR PEUGEOT ff ff' Êm,dMlB UITZENO kracht Fietsvierdaagse Venray op Kabelkrant PEEL EN MAAS www.autonabuurs.nl &<ytikz ij, Inschrijfadressen Venray al tien jaar kloppend hart fietsvierdaagse 1 T-? 1 De editie 2006 van Fiets vierdaagse Venray krijgt hoog bezoek op dinsdag 25 juli. De burgemeester van Venray komt die dag hoogstpersoon lijk het startschot lossen, om 9.00 uur bij sporthal De Wet- teling aan de Zuidsingel. Jos Waals zet daarmee de tiende editie van het populaire fiets- evenement in gang, een fiets vierdaagse die dit jaar extra feestelijk wordt. Want het is precies tien jaar geleden dat de Venrayse fietsvierdaagse voor de eerste keer op eigen benen stond. Er is een nieuwe start- en finish- boog, er zijn extra mooie en extra veel prijzen te winnen bij de lote rij en ook de schoolgaande jeugd wordt niet vergeten. Speciaal voor deze jeugdige fietsers zet de orga nisatie een ballonnenwedstrijd op touw. Maar het belangrijkste zijn natuurlijk toch de routes die dit jaar leiden naar De Rips, Sint Anthonis, Melderslo en Helena- veen. "Prachtige routes", verzekert Jan Kreutz, voorzitter van de Ven rayse fietsvierdaagse. "Met Venray als kloppend hart. Zoals altijd. We gaan dit jaar niet de Maas over. Dat is uniek in het tienjarig bestaan van de Venrayse fietsvierdaagse. De Rips staat voor het eerst op de route. Ja, je moet als organisatie van tijd tot tijd eens wat andere routes inplannen." Het zal van dinsdag 25 tot en met vrijdag 28 juli weer druk worden in en om De Wetteling, verwacht pr-man Mathieu Künen. Vorig jaar hadden we 3500 deel nemers, meer kunnen we er eigen lijk niet meer hebben. Maar laat ik duidelijk zijn: de fietsvierdaagse is geen wedstrijd, we hopen op een gezellig evenement, zonder onge lukken. Ik ben altijd weer blij als de mensen gezond en wel terug keren en hebben genoten. Daar gaat het toch om." Kreutz en Künen zijn trots.Trots op het feit dat de Fietsvierdaagse Venray nog steeds volop op de kaart staat.Trots op de organisatie, en met name op die 129 vrijwil ligers die dit jaar weer de handen uit de mouwen steken om van het evenement ook dit jaar weer een Mathieu Kunen en Jan Kreutz: "Vrijwilligers kloppend hart fiets vierdaagse" succes te maken. "Zonder al deze mensen hadden we deze mijlpaal niet kunnen vieren. Die vrijwil ligers vormen het kloppend hart van de fietsvierdaagse", weet Jan Kreutz. Wat de kracht van de Venrayse fietsvierdaagse is? Mathieu Künen zucht, Jan Kreutz krabt zich eens achter zijn oren en zegt: "Ik denk dat wij met drie benen op de grond blijven staan en dat alle schakels één sterk geheel vormen. We hebben vrijwilligers, sponsors én deelnemers die er altijd weer in slagen om er samen iets moois van te maken." PLUS G. van Dijck deelt weer uit Stel: je bent een van de dui zenden deelnemers aan de Venrayse fietsvierdaagse. Je zit op je fiets en snakt halver wege de tocht naar een lekker tussendoortje. De restaurants en pauzeplaatsen zijn nog ver weg, maar plotseling zie je daar iemand met een lekkere appel of een vitaminerijke koek in het bos of op het fiets pad staan. Appels en koeken die al tien jaar aan de fietsers worden uitgedeeld door PLUS G. van Dijck in Venray. Want zo lang hebben Fietsvierdaag se Venray en PLUS G. van Dijck al een band met elkaar. De Venrayse fietsvierdaagse viert dit jaar een mijlpaal: tien jaar op eigen benen. Maar ook PLUS G. Van Dijck bestaat in 2006 pre cies tien jaar. In het kader van tien jaar PLUS G. van Dijck en tien jaar Fietsvierdaagse Venray besloten supermarkteigenaar Gerard van Dijck en voorzitter Jan Kreutz van de Venrayse fietsvierdaagse om dit jaar iets extra's te doen. Want tien jaar op eigen benen is voor zowel de supermarkt als de fietsvierdaag se toch een mijlpaal om even bij stil te staan. Tijdens de tiende edi tie van de Venrayse fietsvierdaagse worden de fietsers natuurlijk als vanouds voorzien van tal van lek kere tussendoortjes, maar van 25 tot en met 28 juli 2006 doet de PLUS in Landweert ook mee aan de trekkingen die dagelijks plaats vinden in de sporthal, na afloop van de fietstochten. Dagelijks maken de deelnemers aan de lote rij kans op een extra feestelijke en uitgebreid levensmiddelenpak ket van de feestvierende PLUS. "Ik draag het evenement al jaren een warm hart toe", vertelt Gerard van Dijck."De fietsvierdaagse staat midden in de samenleving, is een typisch Venrays evenement en PLUS-eigenaar Gerard van Dijck laat de appels alvast keu ren door Jan Kreutzvoorzitter van Fietsvierdaagse Venray. heeft een positief imago. Nou, aan zo'n festijn willen wij graag ons steentje bijdragen. Je merkt ook dat de deelnemers het erg waar deren dat wij de fietsvierdaagse steunen. Ik hoor regelmatig van mensen dat die appel of dat koek je zo lekker was onderweg. Nou, dan is het toch goed? Wij krijgen een stukje naamsbekendheid en de deelnemers genieten. Wat wil je nog meer?" In het kader van tien jaar Fiets vierdaagse Venray op eigen benen wordt er dit jaar door de organi serende stichting een fotowed strijd gehouden. Iedereen die een fotocamera heeft kan meedingen naar de hoofdprijs: een Panasonic digitale camera, die beschikbaar is gesteld door Combi Dom Mels- kens te Venray. De jury beoordeelt de foto's aan de hand van de vol gende criteria: 1) De foto's moeten een impres sie geven van de Fietsvierdaagse Venray editie 2006. 2) De foto's worden beoordeeld op originaliteit, fotografische kwa liteit- en techniek. De gebruikersrechten van de foto's worden eigendom van de Stichting Fietsvierdaagse Venray. De inzender kan geen copyright claimen. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De deelnemers kunnen zowel kleuren- als zwart/wit foto's inleveren, bij voorkeur digitaal jpeg/jpg-formaat. Analoge foto's zijn echter ook welkom. Foto's die met een analoge camera zijn gemaakt, kunt u sturen naar: Stich ting Fietsdaagse Venray, postbus 270,5800 AG Venray of afgeven op Allegrostraat 11 te Venray. Foto's die met een digitale camera zijn gemaakt, dient u te mailen naar: m.thomassen@fietsvierdaagse- venray.nl. Bij de startkaart treffen de deelnemers een waardebon aan voor gratis digitale afdrukken bij Combi Dom Melskens in Ven ray. Met deze bon kunt u gratis tien foto's laten afdrukken bij een minimale bestelling van 25 foto's! De foto's moeten uiterlijk op zaterdag 5 augustus binnen zijn op een van de bovenstaande adressen. Per persoon mogen er maximaal drie foto's worden inge zonden. De winnende foto krijgt een ereplaats op onze site. De Venrayse Fietsvierdaagse vindt dit jaar plaats van 25 tot en met 28 juli. Starttijd vervroegd Vanwege de weersomstandig heden heeft het bestuur van de Fietsvierdaagse Venray, in overleg met de gemeente Venray en het GHOR (geneeskundige hulp bij ongevallen en rampen) besloten een aantal maatregelen te nemen en de deelnemers van adviezen te voorzien. De starttijd wordt vervroegd naar 8.00 uur voor alle afstan den en er kan gestart worden tot 10.00 uur. Er zullen op de routes meer EHBO-medewerkers aan wezig zijn en op de rustplaatsen zullen voldoende mogelijkhe den zijn voor het verkrijgen van water en energiedrankjes. Bij de start ontvangen de deelnemers een flyer, waarin adviezen staan over bescherming tegen de zon en drankgebruik. Zorg voor uw eigen bescherming, zoals hoofd deksel, zonnebrand en voldoen de vocht. Voelt u zich niet goed, vraag direct hulp of stop en zoek contact met de organisatie. Bestuur Fietsvierdaagse Venray Tien jaar Fietsvierdaagse Venray Een stukje historie Fietsvierdaagse Venray begon in 1985 als tweede start plaats van Fietsvierdaagse De Peel op de Markt in Venray met 250 deelnemers. Het begin was gemaakt, en de belangstel ling werd in de loop der jaren steeds groter. Fietsers van heinde en verre ontdekten Venray als een heel aantrekke lijk fietsgemeente. Met het aantal deelnemers groeide ook de organisatie erg snel. Hoewel fietsen de hoofd zaak bleef, was er toch behoefte aan extra activiteiten, zowel bij de start en de finish als onderweg. Zette de organisatie eerst alleen maar 40 kilometerroutes uit, al snel kwamen daar de 25 km en 60 km bij. Het evenement groeide zo sterk dat er een logistiek pro bleem ontstond. Het hele centrum van Venray stond zo ongeveer vol met fietsen. Dit centrum, met de schouwburg als startlocatie,moest noodgedwongen worden verruild voor sporthal de Wetteling. Er is ruimte in overvloed, zowel bin nen als buiten, en de organisatie kon zich zelfs de luxe van een eigen kampeerplaats permitteren. Deze kampeerplaats werd meteen al zeer op prijs gesteld. Het begon steeds meer te kriebelen, veel van de eigen ideeën stonden in de koelkast en de wens om zelfstan dig verder te gaan werd steeds groter en groter. Deze wens werd in 1997 onder de slogan 'Venray op eigen benen' ingewilligd. Fiets vierdaagse Venray was geboren! Dit bleek al heel snel een juiste keuze, er veranderde niet veel aan de organisatie, maar de eigen ideeën kregen vrij spel en liepen als een rode draad door het eve nement. Het was niet alléén maar fietsen meer. De gezelligheid en de reünieachtige sfeer, die vele vrienden heeft opgeleverd, kreeg steeds meer waarde. De gastvrije ontvangst bij de start, onderweg en bij de controleposten, vormen voor de fietsers, in combinatie met de diverse activiteiten, een soort voorspel voor de ontvangst bij de finish. Na een dagje fietsen is er altijd een gezellig samenzijn, in de tot feesthal omgetoverde sporthal, onder de klanken van live muziek. Er staan gezellige kramen en het rad van fortuin draait. Het is na 21 jaar fietsen in en om Venray nog steeds een goede keuze. Dit blijkt natuurlijk ook uit de grote aantallen deelnemers die jaarlijks hun keuze op Venray laten vallen... De Venrayse fietsvierdaag se editie 2006 wordt gehouden van 25 tot en met 28 juli. BICYCLES Venray Bakkerij van Gassel Dixons Venray Eurotel Flextronics BV Gebr.Tijssen BV Gemeente Venray Gunhoek Groenvoorzieningen BV Interstyling BV Intratuin Venray Koenen co .Accountants PC Instal Plusmarkt van Dijck Poels Tweewielers Saweco Boerenbond BV TellMe van Leendert Transportbedrijf BV Verspreidingsburo Periodiek Vice Versa Reisburo VW Venray Van den Munckhof BV Peel en Maas Kabelkrant Venray Dagelijks met het laatste nieuws en vele actuele foto's Gegevens G.VAN DIJCK Donderdag 20 juli 2006 - Pagina 7 r UW BAND MET DE REGIO. MEMBER GROUP www.SDortiin.com U kunt inschrijven bij: VVV-Venray, VVV-Arcen, VVV-Bakel, VVV-Bergen, VVV-Boxmeer, VVV-Cuijk, VVV-Deurne, VVV-Gemert, VVV-Helden, VVV-Horst, VVV-Sevenum, VVV-Sint Anthonis, VVV-Venlo, VVV-Wanroij, Poels 2 Wieiers, Vissers, Alles onder een dak Henseniusplein 13 5801 BB Venray telefoon 0478 - 510505 Wal 26 5944 AW Arcen telefoon 077 - 4731247 Schoolstraat 6 5761 BV Bakel telefoon 0492 - 341643 Jeroen Boschstraat 4 5854 CZ Bergen telefoon 0485 - 341922 De Raetsingel 1 5831 KC Boxmeer telefoon 0485 - 576665 Grotestraat 62-64 5431 DL Cuijk Tel: 0485 317644 Markt 2 5751 BE Deurne telefoon 0493 - 323655 Ridderplein 49 5421 CX Gemert telefoon 0492 - 366606 Kaupmanshof 21 5988 BD Helden telefoon 077 - 3077459 Wilhelminaplein 10c 5961 ES Horst telefoon 077 - 3987604 Past. Vullinghsplein 14 5975 DJ Sevenum telefoon 077 - 4673765 De Merret 2 5845 DA Sint Anthonis telefoon 0485 - 383849 Koninginneplein 2 5911 KK Venlo telefoon 077 - 3543800 Lepelstraat 17a 5446 AG Wanroij telefoon 0485 -451313 Eindstraat 12 5801 CR Venray telefoon 0478 - 581553 Kasteellaan 11a 5855 AD Well telefoon 0478 - 501564 Op maandag 10, 17 en 24 juli 2006 op de weekmarkt in Venray. Voor inlichtingen: Fietsvierdaagse Venray Telefoon 077 - 3260777 of 0478 - 588355 E-mail: info@fietsvierdaagse-venray.nl www.fi etsvierd aag se-ven ray. n I Startplaats op 25, 26, 27 en 28 juli 2006: Sporthal 'De Wetteling' Zuidsingel 2 Venray, tel. 0478 - 512577. Hier kunt u elke dag inschrijven. Vertrektijden: 30 km tussen 10.00 en 13.00 uur. 45 km tussen 9.00 en 12.00 uur. 60 km tussen 9.00 en 12.00 uur. Sluiting eindkontrole 17.00 uur Fietsenstalling: Sporthal 'De Wetteling', Venray. Kosten 2,50 per dag of 6,00 per 4 dagen. Op maandag 24 juli kunt u uw fiets al brengen. De fietsen stalling is dan geopend van 14.00 uur tot 18.00 uur. Inschrijfgeld voor 4 dagen ongeacht de afstand: Kinderen tot 5 jaar onder geleide gratis Kinderen tot 13 jaar onder geleide 7,00 P-P Ouderen (65+) 10,00 P-P Overigen 11,00 P-P Daginschrijving tot 5 jaar gratis Daginschrijving tot 13 jaar 2,00 P-P Overige daginschrijving 4,00 P-P Bij inschrijving en betaling vóór 25 juli 2006 krijgt u 2,00 kor ting per persoon (niet op daginschrijving). Slotmiddag: Op vrijdagmiddag 28 juli wordt de Fietsvier-daagse in Venray fees telijk afgesloten met onder andere een verloting van een fiets onder de voorinschrijvers (betaald vóór 25 juli). Hoe in te schrijven: Bij de hiernaast vermelde inschrijfadressen kunt u het inschrijffor mulier inleveren en het bijbehorende bedrag voldoen. U ontvangt dan direct uw deelnemerskaart. Ook kunt u het inschrijfformulier opsturen naar Stichting Fietsvierdaagse Venray Postbus 270, 5800 AG Venray of via www.fietsvierdaagse-venray.nl en het bijbehorende bedrag overmaken op bankrekening 12.81.40.631 van de Fietsvierdaagse Venray. De deelnemerskaart wordt u dan per omgaande toegezonden. Fietsvierdaagse 2007: 24 t/m 27 juli 2007 l/Varsteiner Pils «rat 2-»

Peel en Maas | 2006 | | pagina 7