rBtB^ NIEUWBOUWPROJECTEN UITGESCHAKELDWIJ BLIJVEN BEZICHTIGEN!! Wonen in Groen ANSSENI KIJK OOK OP ONZE WEBSITE: WWW.CARELFIJEN.NL C rel Fijen Makelaardij W I mm HL KATJA DE GEUS PEEL EN MAAS Donderdag 29 juni 2006 - Pagina 6 NIEUW NIEUW NIEUW NIEUWE PRIJS KIJKUURTJE I JULI 12.00 - 13.00 UUR OPEN HUIS 8 JULI 10.00-13.00 UUR «sr rww-ï NIEUW STIJLVOL WONEN IN MIDDELREUVELT TE GRUBBENVORST: Venray, Helmkruid 2 Vraagprijs: 184.500,- k.k. Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: 225.000,00 k.k. Merselo, Grootdorp 9 Vraagprijs: 379.000,- k.k. Overloon, Bergkampweg 20 Vraagprijs: 280.000,- k.k. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. Spoorstraat 35 Tienray Vraagprijs: n.o.t.k. Venray, Isabellahof 50 Vraagprijs: 298.000,00 Merselo, Pastoor Vercoulenstraat Vraagprijs: 379.000,- k.k. Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse een kwestie van vertrouwen Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakelaar NVM REGISTER-TAXATEUR WIJ ZIJN OOK OP ZATERDAG TELEFONISCH BEREIKBAAR VAN 10.00 TOT 13.00 UUR P0STSTRAAT 9 5801 BC VENRAY T 0478-63 69 22 - T 077-398 12 60 - F 0478-63 69 14 WWW.CARELFIJEN.NL FIJNE WOONPLEKJES in 't GROEN TIENRAY een grote tuin, zeer kindvriendelijke plek Aan een rustig pleintje gelegen ruime half- vrijst. woning met garage en prachtige, vrije tuin! Woonkamer (ca. 35 mS) met open haard, aparte eiken eetkeuken, bijkeuken en garage. Boven 3 slaapkamers, badkamer en vaste trap naar tweede verdieping met nog een zee aan ruimte. Kavel maar liefst 356 m2 groot! Vraagprijs: 239.000,— k.k. VENRAY, Land weert de perfecte starterswoning Op een rustig plekje, aan de rand van een groen pleintje met parkeerhavens, staat deze prima onderhouden starterswoning met zon nige woonkamer, luxe keuken, twee slaapk. en gloednieuwe luxe badkamer. Zonnig, geheel omheind en bestraat tuintje met bui tenberging. Vraagprijs: 172.500,— k.k. VENRAY, Landweert Geweldig huis voor klein gezin, dat van HÉÉL RIJZONDER houdt en voor mensen die genieten van echt royale afmetingen op de b.g.g. Boven zijn twee fraaie slaapkamers en een luxe bad kamer. Daarnaast vindt u hier verbazing wekkende details, een geweldige lichtinval, en, geloof het of niet, alle privacy! Rustige, groene hoek van Landweert. Vraagprijs: 369.000,— k.k. VENRAY heerlijk vrij en rustig wonen Zeer ruim, vrijstaand woonhuis op ca. 1.300 m2 aan een rustige, groene woonstraat in een groene woonwijk, op fietsafstand van het Centrum. De tuin loopt over in bomenrijk perceel. Het pand is degelijk en tradtioneel gebouwd in 1970 en biedt u alle mogelijk heden om er een heerlijke woonplek van te maken! Vraagprijs: 445.000,— k.k. VENRAY, Antoniusveld extra leefruimte op b.g.g. Ruime halfvrijstaande woning uit 1998 met garage en aangebouwde serrekamer, rustig gelegen op 232 m2. O.a. mooie keuken, fraaie planken vloer, luxe badkamer en prachtige tuin, op 't Zuiden. Vraagprijs: 264.000,— k.k. VENRAY op een heerlijk rustig plekje Op een groene plek in Landweert, staat deze vrijstaande woning met inpandige garage op 316 m2. Naast de ruime woonkamer met moderne, open keuken en bijkeuken, zijn er boven 3 grote slaapkamers, 'n hobbykamer en de badkamer. Verrassend ruime tuin op het Zuidwesten. Vraagprijs: 324.000,— k.k. IN VOORBEREIDING. vrijstaand herenhuis in Meerlo vrijstaand herenhuis in Vierlingsbeek vrijstaand herenhuis in Horst Meer informatie en kleurenfoto's? www.groenwonen.nl LMV van Rijswick-Kneepkens Makelaar o.g. en beëdigd taxateur VENRAY (0478) 69 21 51 (rmt Makelaar Taxateur o.g. Venray, Bolderik 20 Ruime leuke woning gelegen aan een rustige woon straat. Grote woonkamer ca. 40 m2 met plavuizen, luxe keuken met inbouwapp. en bijkeuken. 1e verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap, bergruimte en 4e slaapkamer. Leuke terrastuin met achterom. Vraagprijs 189.000,-k.k. GEEN BETERE KEUSDAN KAT.i*-nE GEUS! Pastoor Wïjnhovenpark 1 5801 BZ Venray V tel. 0478-558900, fax 0478-55®*^ iMy 'l KOEL- EN ELEKTROTECHNIEK Bedrijfskoeling Reparatie Onderhoud Airconditioning Ysselsteyn, Gezellenbaan Vraagprijs: 695.000,- k.k. Op een centrale locatie in de Peel nabij doorgaande snelwegen gelegen vrijstaand landhuis met multifunctionele werkruimte (200 m2). Indeling: souterrain: hal met vaste kast, wasruimte, ruime hobby-/bil- jart ruimte met vaste kasten. B.g.g.: L- vormige woonkamer v.v. Noorse leistenen en vloerverwarming, vanuit woonkamer toegang tot ruime tuinkamer. Gesloten keuken v.v. U-opstelling met apparatuur, bijkeuken. Geheel betegelde badkamer. 1e verd. 3 slaapkamers en badkamer met sauna. Zeer fraai aangelegde tuin. Perc. opp.: 2.779 m2. Inhoud ca. 960 m3. Wonen, werken en hobbyen passen hier uitstekend! Venray, Matterhornlaan 4 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand landhuis gelegen in bosrijk gedeelte van Venray. Ruime woonkamer, woonkeuken met uitzicht op achtertuin, b.g.g. vloer v.v. van travertin. 1 e verd.: 4 ruime slaapkamers, royale bad kamer v.v. ligbad, douche, dubbele wasta fel. Aparte toiletruimte. 2e verd.: middels vlizotrap toegankelijke bergzolder. Geheel onderkelderde woning met inpandige garage. Carport. Achtertuin gelegen op het Zuid-Westen. Perc.opp. 636 m2 Venray, Pavanestraat 7 Vraagprijs: 175.000,- k.k. Ruime hoekwoning met vrij staande garage. Hal, toiletruimte, woonkamer, keuken. Achtertuin op het Noord-Westen. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd.: zolderruimte. Aan de voor zijde eigen oprit. Perc. 223 m2 Inhoud ca. 350 m3. Gelegen in kindvriendelijke straat in wijk 't Brukske. Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek herenhuis gelegen in hartje Venray. Inhoud 650 m3. Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/ werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m2, 31 m2). Gehele b.g.g. v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloer verwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vanuit keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badka mers. Optie tot nieuw te bouwen garage. Gelegen op uitstekende locatie en zeker de moeite om te bezichtigen! Heide, Groeneweg 5 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Ruim vrijstaand landhuis gelegen aan rus tige weg op perceel van 520 m2. Inhoud ca. 780 m3. Bouwjaar: 1979. Ind.hal met garderobehoek, ruime woonkamer (48 m2) v.v. keurige tegelvloer en erker, dichte keu ken met inbouwapparatuur, bijkeuken met toegang tot inpandige garage en kelder. Keuken en woonkamer kennen veel lichtin val. De gehele woning is onderkelderd! Tuin op zuiden v.v. veranda en vijver. 1e verd.: 4 slaapkamers en badkamer v.v. ligbad, douche, toilet, wastafel. 2e verd. middels vlizotrap, ruime bergzolder. Kortom: een sfeervolle woning met mogelijkheid tot werken aan huis! Well, Sterrenbos 10 Vraagprijs: 498.000,- k.k. Herenhuis met voormalige huisartsenprak tijk met garage geschikt voor 2 auto's. Links en rechts van de garage is de berg ruimte, de wijnkelder en de stookruimte aanwezig. Via de trappartij bereikt u de voordeur. Ind. woonverdieping: U-vormige woonkamer met zicht over de voor- en achtertuin. Vanuit de hal zijn keuken en bijkeuken bereikbaar. 1e verd.: vier slaap kamers (MBR met inloopkast), apart toilet en badkamer. Pand goeddeels voorzien van kunststof kozijnen (1996) en dub bele beglazing. De twee combiketels zijn in 2000 vervangen. Bouwjaar 1962, inhoud ca. 995 m3, perc. opp.:1.490 m2. Eventueel geschikt voor dubbele bewoning. Merselo, Coppelenberg 3 Vraagprijs: 239.000,- k.k. Halfvrijstaande woning met inpandi ge garage en carport. Perc. opp.: 258 m2. Inh. ca.480 m3. Bouwjaar 1995. Ind.: Hal, toiletruimte, woonkamer v.v. tegelvloer met vloerverwarming (gehe le b.g.g.) keurige moderne keuken v.v. inbouwapparatuur. Veel lichtinval. Berging v.v. inbouwkasten, inpandige garage, carport. Tuin is keurig aange legd v.v. veel privacy 1e verd. 3 ruime sik (6-9- 13,5 m2) en luxe badkamer. 2e verd. middels vaste trap. 4e sik en bergruimte. De gehele woning is keurig afgewerkt en een bezichtiging is zeker de moeite waard!! Venray, Etudestraat 5 Vraagprijs: 177.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport gelegen op ruim perceel. Doorzon woonkamer, open keuken. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en de badkamer. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en voor zien van een 4e slaapkamer. De woning is gelegen in een kind vriendelijke buurt en op loopaf stand van kleinschalig winkelcen trum, scholen en N.S. station. Venray, Ouverturestraat 9 Vraagprijs: 174.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar gesloten keuken. De keuken is functioneel en netjes van opzet. Ruime woonkamer. Op de 1e ver dieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegan kelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 255 m2. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omge ving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Venray, Serenadestraat 17 Vraagprijs: 232.500,- k.k. Perfect onderhouden halfvrijstaande woning met uitbouw gelegen in rus tige straat. Entree in zijgevel, vernieuwd toilet (2002), provisiekast, ketelruimte (combi-ketel 1998), indeling garage; werkruimte en fietsenstalling. Goed onderhouden keuken v.v. apparatuur en natuursteen aanrechtblad. Ie verd.: 4 slaapkamers en een badkamer (2002) v.v. inloopdouche, wandcloset en wasta fel. 2e verd.: via vlizotrap toegankelijke met bergzolder. Dak vernieuwd in 2003. 1e verd. rolluiken aanwezig. Perc.opp. 373 m2. Inhoud ca. 529 m3. Venray, Patersstraat 60 Vraagprijs: op aanvraag Halfvrijstaand monumentaal herenhuis (voormalige huisartsenpraktijk) met eigen parkeerplaatsen en achterom gelegen in het centrum van Venray. Indeling: b.g.: Statige hal met authentieke vloer en hardhouten trap naar verdieping. De oorspronkelijke benedenverdieping is momenteel ingedeeld als praktijk- en kan toorruimten en kan middels een kleine aanpassing veranderd worden in een royale woonruimte. 1e verdieping; 5 slaapkamers w.o. enkele met inbouwkasten, en badka mer. Via vaste trap is de 2e verdieping toe gankelijk Een combinatie van karakteristiek wonen en modern werken is in dit object heel goed mogelijk. Venray Etudestraat 29 Vraagprijs: 172.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op ruim per ceel. Ruime woonkamer, open keuken, functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaap kamers en de moderne badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. De 2e ver dieping is bereikbaar middels een vaste trap en voorzien van een 4e slaapkamer. De woning is gelegen in een kindvrien delijke buurt en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum en scholen. Ideaal voor het jonge gezin. Venray, Mgr. Verrietstraat 17 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Een jonge, in het centrum gelegen, half vrijstaande stadswoning. Perc.opp.: 126 m2, inhoud: ca. 420 m3, bouwjaar 2001. Indeling: hal, woonkamer v.v. parketvloer met toegang tot tuin, moderne keuken met apparatuur. Tuin op zuiden, vrijst. berging. 1e verd. 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel Apart 2e toilet. Ruime berging c.q. inloop- kast. 2e verd: Ruime bergruimte v.v. aansl w.a. en 3e slaapkamer. De woning is opti maal geïsoleerd en is ideaal gelegen met het winkelcentrum binnen handbereik Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: 257.500,- k.k. Ruim opqezet en degelijk gebouwd half vrijstaand woonhuis. De brede dakover stekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. De ligging nabij wandelgebied en speelgelegenheid voor kinderen is ideaal te noemen. Indeling: ruime L-vormige woonkamer en moderne luxe keuken. Aanbouw evt. in te richten als kantoor- hobbyruimte Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer (2004). De 2e verdieping kent 2 aparte kamers en combi-ketel Vaillant 2005. Eigen achterom naar geheel omsloten tuin. Ruime kavel (311 m2) met veel privacy. Venray, Kogeldistel 4 Vraagprijs: 249.000,- k.k. Vrijstaand geschakelde woning met ruime garage en carport fraai gelegen t.o. groenvoorziening. Perceelopp.: 209 m2. Bouwjaar 1989. Ind.: Hal, doorzon woonkamer met tegelvloer en vloerver warming, open keuken met hoekopstel- ling. 1e verd.: 3 slaapkamers en badka mer v.v. ligbad, douche met wand, toilet en wastafel met ombouw. 2e verd.: zolderruimte via vaste trap en v.v. 2 dak ramen. In de (verwarmde) berging is een sauna met douche aanwezig. Knus inge richte tuin. Goed onderhouden woning met veel hobbyruimte. Leunen, Bershof 5 Vraagprijs: 243.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met aanbouw en inpandige garage. Bouwjaar 1990; perceel 244 m2; Inhoud ca. 450 m3; B.g.g.: Ruime woonkamer met aanbouw en halfopen keuken v.v. inbouwapp. Bijkeuken met aansl w.a. en toegang tot inpandige gara ge. Garage ca 22m2 is v.v. vliering. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers v.v. rolluiken, keurige badkamer v.v. ligbad, douche met wand, wastafel v.v. ombouw en toilet. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk. 4e slaapkamer. Keurig aangelegde achtertuin gelegen op zuidoosten v.v. veel privacy!! Kortom een bezichtiging is de moeite waard!! Leunen, Pascherhof 17 Vraagprijs: 385.000,- k.k Luxe afgewerkt vrijstaand woonhuis met garage op mooie locatie "Korenmolen" te Leunen. B.g.g.: zeer ruime woonkamer met open luxe keuken. Schuifdeur naar het terras. Gehele begane grondvloer v.v. vloerverwar ming. Keuken v.v. apparatuur en granieten aanrechtblad. Garage inpandig bereikbaar. 1e verd.: 3 grote slaapkamers, moderne badkamer v.v. ligbad, douche en dubbele wastafel. Aparte toiletruimte. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk, (realisatie van 2 slaapkamers mogelijk). Zeer ruime achtertuin. Geheel omsloten. Vrije achterom. Perc.opp. 443 m2. Tienray, Hoogveld 5 Vraagprijs: 219.000,- k.k Keurige halfvrijstaande woning met ruime aanbouw en aanpandige garage. Bouwjaar: 1995; Perceelopp 257 m2; Inhoud ca. 430 m3. Ind.: ruimtelijke L-vormige woonkamer, in 2003 uitge breid met tuinkamer v.v. openslaande tuindeuren. Moderne open keuken met inbouwapparatuur en veel kastruimte. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en ver zorgde badkamer v.v. ligbad, douche, toilet, wastafel en designradiator. De 2e verdieping v.v. vaste trap. Hier is op een eenvoudige manier een 4e slaapkamer te realiseren. Kortom een goed onder houden woning met mogelijkheden! De Rips,Burg. van de Wildenberglaan 8 koop- en 8 huurappartementen Landelijk wonen voor starters, jonge gezinnen en senioren in een kleinschali ge en groene woonomgeving met goede ontsluitingsmogelijkheden. Wat kunnen wij u bieden: architectuur. - Appartement onder architectuur. - Verkoopprijs is "Sleutelklaar" uitvoering incl. BTW - Koopappartement vanaf +/- 90 m2 tot en met+/- 130 m2 - Huurappartement vanaf - 66 m2 tot en met 74 m2 - Incl. vaste parkeerplek op het terrein of binnenplaats - Incl. buitenberging op de binnenplaats - Appartementen op de begane grond hebben een terras en tuin - Appartementen op de 1e verdieping hebben een buitenbalkon - Meer- en minderwerk in overleg mogelijk WONEN IN DE RIPS 3 KOOP- S S HUURAPPARTEMENT f Broekhuizenvorst Kerkstraat Verkoopprijzen vanaf 169.000,- v.o.n. In het cen trum van Broekhuizenvorst met zijn karakte ristieke dorpskern en mooie ligging aan de Maas worden gerealiseerd: - 7 Appartementen - 4 Eengezinswoningen De appartementen en eengezinswoningen vormen 2 woonblokken met diverse woontypen. Alle wooneenheden hebben de beschikking over een eigen parkeerplaats op het binnenterrein. Dit project biedt ook kansen voor senioren en de zogenaamde star ters op de woningmarkt. Verdere inlichtingen verkrijgbaar via ons kantoor. 11 Levensloop- bestendige woningen Grubbenvorst, Zwerfheide Middelreuvelt, het uitbreidingsgebied van Grubbenvorst, is gelegen aan de bosran den van Grubbenvorst. In dit gebied ontwikkelt Janssen de Jong Plancoördinatie B.V. 11 ruime levensloopbestendige woningen met een inhoud van ca. 550m3 op kavels met een gemiddelde oppervlakte van ca. 270m2. De woningen beschikken over een slaapkamer en een ruime badkamer op de begane grond. Verdere inlichtingen zijn ver krijgbaar via ons kantoor. Start bouw reeds begonnen!! Leuke keurig onderhouden tussenwoning met vrijstaande berging aan een rus tig pleintje. Perc. opp.: 152 m2. Inh. ca. 325 m3. Bouwjaar 1982. Itid.p Hal, toiletruimte, L-vormige Woonkamer v.v. schuifpui en provisiekast, dichte-keuken (2001met inbouwapp en veel kastruimte. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers (3 mogelijk) en badkamer v.v. douche, w.t. en aansl w.a.. 2e verd.: zolderruimte via viizo trap. Combiketel dec. 2005; Geheeböy/. kunst stof kozijnen. Tuin met eigen achterom is gelegen op het zuiden en keurig aange legd v.v. vijver.Veel privacy. Ideale woning voor de starter of het jonge gezin!! Vrijstaand woonhuis met inpandige gara ge op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonka mer v.v. parket, bijkeuken, badkamer, toi let en ruime berging v.v. verwarming. 1e verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal:vy; muurkast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoos ten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit combi ketel geplaatst in 2001PRIMA PRIjS KWALITEITSVERHOUDING Keurig, recentelijk gerenoveerd (1998) vrijstaand woonhuis gelegen op een bij zondere locatie. Ind.: leefkeuken met app. zoals gasfornuis, koelkast, vaatwasser, elektrische oven. Vanuit keuken is toe gang tot de provisiekelder. Woonkamer ruirrj vari'opzet met schuifpui naar terras op! het zuiden. Via tussenportaal bereikt men de badkamer (1998), apart toilet en bijkeuken. 1e verd.: 4 slaapkamers en toiletruimte. 2e verd. via vlizotrap met veel bergruimte. Grote fraai aangelegde tuin met vijver en uitzicht op de weilanden. Perc.: opp.: 1135 m2. Inhoud ca. 450 m3. Vrijstaande woning op ruim perceel. Bouwjaar 1960 Perceeloppervlak: 530 m2 Entree in voorgevel. Hal, toiletruimte, dichte keuken. Keuken is in 1994 geplaatst en vv. afzuigkap, gasfornuis, koelkast en combioven. Woonkamer en voorka mer v.v. laminaatvloer, veel lichtinval. Benedenverdieping is w rolluiken. Ruime bijkeuken met aansl. w.a. en toegang tot de tuin. Doucheruimte. Verdieping kent vier slaapkamers, allen ruim van opzet. 2e verd. is middels luik in muurkast te berei ken. Tuin is gelegen op het zuiden en is v.v. vrijstaande garage. Vrijstaand landhuis met ruime inpandige garage gelegen op royale kavel. Ind.: hal met marmeren vloer, ruime L-woonka- mer met openslaande tuindeuren naar terras, moderne open keuken mehluxe apparatuur. Op de 1e verdieping zijn 2 slaapkamers (resp. 17 en 26,4 m2), een grote inloopkast (voorheen slaapkamer) en ruime luxe badkamer. De grootste slaapkamer kan gesplitst worden in 2 slaapkamers. Aan voor- en achterkant zijn dakkapellen geplaatst. Bergzolder via vlizotrap. Perc. opp. 455 m2, inhoud ca. 415 m2. Sfeervol ingerichte tuin. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met vrijstaande loods. Gelegen op een ruim perceel van 1.503 m2. Ouderslaapkamer/ studeerruimte/speelkamer. Ruime woon kamer, leefkeuken (in 2004 vernieuwd), tussenportaal met badkamer en toilet. Separaat toegankelijke praktijkruimte. 1e verd.: 4 slaapkamers (authentieke deuren), ruime overloop, apart toilet. 5 slaapka mers is mogelijk 2e verd.: bergzolder. Overdekt buitenterras. Tuin op het Zuid- Oosten). Deze woning is zeer ruim van opzet. Ideaal voor de kleine ondernemer! Fraai halfvrijstaand landhuis met inpan dige garage. Ruime woonkamer (ca. 32 m2) vjC Teis.tenen vloer. Aparte speel-/ studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de ach terzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koelkast, vaatwasser en combi-oven. Ruim werk blad met zicht op de tuin.1e verdieping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e verdieping; ruime zolder-/bergruimte. Royale tuin gelegen op het zuiden met vrije achterom.Gelegen in kindvriendelijke wijk Veltum 2. Zeer ruim vrijstaand woonhuis met vrij staande garage en langgerekte oprit. Ind.: kelder, hal met h.h. trap naar 1e verdie ping, grote slaapkamer, woonkamer ruim van opzet (45 m2), keurig onderhouden leefkeuken en bijkeuken met berg- en poetskast. 1e verdieping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, wastafel met ombouw, douche en wandcloset. 2e ver dieping: te gebruiken als bergruimte. Perc. opp.: 530 m2. Inh.: ca. 595 m3. Indien u van ruimte in en om het huis houdt dan zal deze woning u zeker passen! Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties Gelegen in het landelijk buitengebied een vrijstaand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paarden stallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Bouwjaar 1985. Souterrain, biljartzaal/fitnessruim te. B.g.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken met apparatuur en grote raampartij met zicht op de weilanden, bijkeuken en dou cheruimte. 1e verdieping; 4 slaapkamers en badkamer. Een ideale woning voor dege ne die wil wonen in een groene omgeving. Er is een hinderwetvergunning voor het houden van 16 paarden! 7 DE LIMBURG HYPOTHEEK a BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING!!!!

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6