Wilt u dit varkentje even wassen? franchisenemer (m/v) Verkoopmedewerkers m/v FulltimeParttimeWeekendhulp Ambitieuze administratief medewerker m/v Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom BV tempo-team Weekend verkoopster SLEUTELBEHEERDER litzenaDuro MONDIAL Thuishulp Parttime Medewerker Veiling Heftruckchauffeur Vakantiekrachten ALLROUND TIMMERLIEDEN (M/V) Werkelijk goed werk PEEL EN MAAS Donderdag 29 juni 2006 - Pagina 22 autowasstraat VAN DEN HOVEN DAP Ysselsteyn is een praktijk bestaande uit 11 dieren artsen en 5 ondersteunende personeelsleden. Wij werken vanuit een modern pand met uitgebreide automatisering. Wij zoeken op korte termijn een tuil-time Taken: Alle voorkomende secretariële werkzaamheden Onderhouden contacten klanten en instanties Facturering en debiteuren administratie Uitbouwen en onderhouden van automatisering Profiel: Een stressbestendig persoon Geen 9 tot 5 mentaliteit Minimaal MBO werk- en denkniveau Flexibele taakgerichte instelling Uitstekende contactuele eigenschappen Zelfstandig kunnen werken in een team Wij bieden een afwisselende baan in een jong en enthousiast team met directe lijnen, waar ruimte is voor verdere ontplooiing. Salariëring zal plaats vinden volgens de normen KNMVD en VEDIAS. Schriftelijke sollicitaties binnen een week richten aan: DAP Ysselsteyn t.a.v. personeelszaken Ringweg 25, 5813 BP Ysselsteyn Eventuele telefonische info, 0478-544100, vragen naar dhr. Rob Vriens Er liggen banen (voor langere tijd en vast) voor het oprapen gezocht voor de gymzaal in Brukske Heeft u interesse of wilt u hier meer over weten, dan kunt u tel. contact opnemen vóór 18 juli bij: Mw. Helma Vervoort (06-52670230) Na 18 juli schriftelijk Binnensportaccommodaties Venray p/a Jeroen Boschstr. 34, 5854 ZH Bergen Speciaal voor Art.com, een nieuw bedrijf in Venray, zoeken wij: Receivers Pickers Shippers All round productie medewerkers Een administratieve duizendpoot Voor Flextronics Venray zoeken wij: Processors Shippers Reachtruckchauffeurs 4 lO-W Functie 2 uurtjes per week je was het al zo lang van plan! Interesse? Dé zorgondersteuner bij u in de buurt shoes Ben jij die enthousiaste die het leuk vindt om mensen "service met een glimlach" te geven? Trek dan de stoute schoenen aan en neem contact op met: Ans of Janneke Ewalts 0478-580428 Of schrijf naar: Nimco house of Shoes Grotestraat 74, 5801 BH Venray nimco@ewalts.nl Wij zijn per direct op zoek naar een: ervaren verkoper(ster) voor 25/30 uur per week (Leeftijd 25+) ervaren poetshulp voor elke zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur (Leeftijd 25+) Ben je enthousiast reageer dan snel Claessens Bakkerij Grotestraat 36 Tel. 0478-581864 5801 BH Venray sun-power IPIC Nederland B.V. is een franchisegevers organisatie die zich specialiseert in franchise van wasstraten. Reeds zijn er een 40 tal IMO vestigingen in Nederland en in Europa meer dan 860 onder de naam IMO autowasstraten. Per direct zijn wij op zoek naar een: Locatie: Ven ray. Wij vragen: Een franchisenemer die ondernemend is, enthousiast, met enig technisch inzicht, betrouwbaar en met gevoel voor commercie. En die in staat is geheel zelfstandig te kunnen werken. Gaarne uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden naar onderstaand adres: IPIC Nederland B.V. T.a.v. dhr. J. Vollaers Buizenwerf 93 3063 AB Rotterdam email: info@ipic-nederland.nl SCHOENMODE GEVOEL VOOR ONDERSCHEID Van den Hoven Schoenmode is een groeiende onderneming waar men terecht kan voor het hele gezin en Kwaliteit Service in een hoog vaandel heeft staan. Over een tijdje is het dus zover en opent Von den Hoven Schoenmode zijn nieuwe zaak aan het Henseniusplein te Venray en daarom zijn wij op zoek naar: Wij bieden: Een afwisselende, zelfstandige, uitdagende en verantwoordelijke functie voor 20 40 uur per week in een gezellig team, en salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wij zien sollicitaties met belangstelling tegemoet. Sraag schriftelijk met C V. sturen naar: Van den Hoven Schoenmode B.V T.a.v Mevr W van den Hoven - van Peer Antoniusstraat 23 5171 DA Kaatsheuvel Ervaren vakmensen, regio Venlo-Horst-Venray, langere tijd of vast: (Afgestudeerde) Bouwkundig Tekenaar, funktie v. langere tijd Grafische Opleiding af? Dan hebben wij een leuke startkans bij een offset-drukkerij, verdere opleiding binnen het bedrijf mogelijk, regio Venray (niet DTP), bel voor meer info! Monteur hekwerken Lasser c.q. afwerker Mig-Tig Operator kant-buigmachine in precisieplaatwerk Ervaren CNC-frezers én een conventioneel draaier Heftruckchauffeurs (gecertificeerd) Monteur Assemblagemedewerker trailers en aanhangwagens CNC frezer met de wil om meerdere machines te (leren) bedienen Conventioneel frezer met ambitie om meerdere freesbanken voor zowel grote als kleine matrijzen te (leren) bedienen Medewerker Electronica-assemblage, minimaal LTS-nivo Ervaren vaklieden gevraagd, vólóp en langere tijd werk: Schilders (nieuwbouw onderhoudswerk) Metselaars (renovatie nieuwbouw) Allround timmerlieden Stucadoors Asbestsaneerders Heftruckchauffeurs en Tractorchauffeurs voor werk in Horst! Electromonteurs, loodgieters, installatiemonteurs heel Limburg Leerlingen hulparbeiders vakantiemedewerkers: Hulparbeiders bouwsector algemeen, vanaf 18 jaar Medewerker met ambitie voor de metaalsector lasser Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599. info@uitzendburomondial.nl MEMBER GROUP BINNENSPORTACCOMMODATIES VENRAY en/of mensen die hiervoor opgeleid willen worden t d kracht Werkt voor twee Bel OTTO: 0478 - 52 99 77 of kijk op www.OTTOwerkt.nl ^4 003 000 M ïfcUOÜ ...en een nieuwe toekomst Na de tsunami heeft Mensen in Nood/Cordaid enorm veel giften ontvangen via giro 555. Wij laten u graag zien wat we hiermee doen. Kijk daarom nu op www.nadetsunami.nl Mensen in Nood Cordaid ft» Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar fulltime: Zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende stel- en timmerwerkzaam- heden a.d.h.v. bouwtekeningen. Uw profiel U heeft enkele jaren aantoonbare werkervaring als timmerman, bij voor keur in zowel de woning- als de utiliteitsbouw. Opleidingsniveau voortge zette timmerman niveau 3 of gelijkwaardig. U bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs B+E. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een gezond en groeiend bedrijf. Daarnaast bieden wij een goed salaris. Uw sollicitatie Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer Jan Vullings, tel. 06-51364228 of 077-3984096. Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom BV Expeditiestraat 5, 5961 PX Horst Postbus 6073, 5960 AB Horst Tel. 077-3984096 Fax 077-3984091 E-mail info.janpeters@xs4all. nl In Venray: een vrijwilliger die het leuk vindt te wan delen ofte fietsen met een mevrouw (77). Gezelschap stelt zij erg op prijs. Mevrouw is veel alleen. In Venray: een vrijwilliger voor een mevrouw (83) die behoefte heeft aan aanspraak. Gezellig samen koffie drinken, een spelletje doen is wat zij graag doet. Regio Venray: een vrijwilliger voor een mevrouw (81). Mevrouw houdt van klassieke muziek, leest graag. Mevrouw heeft graag wat gezelschap, zij is veel alleen. In Venray: —V RljWILLIGE een vrijwilliger voor een mijnheer (82). Mijnheer houdt van kunst. Hij zoekt aanspraak als zijn vrouw gaat bridgen. Neem dan contact op met Vrijwillige Thuishulp Jacqueline Vogelzangs tel. 06-52669453 Lia Oostdam tel. 0478-52 62 13 www.dezorgondersteuner.nl COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Sales Intercedent m/v voorTëmpo-Tëam Uitzendbureau in Venray. Je concentreert je vooral op acquisitie en relatiebeheer Want dat is wat je het liefste doet. Alles draait bij jou om resultaat en je barst van de initiatieven. Daarnaast onderhoud je natuurlijk contact met flexwerkers.Je zorgt ervoor dat de juiste flexwerkers bij de juiste bedrijven aan het werk kunnen. Je werkt vanuit een commerciële, klantgerichte instelling. Je beschikt daarbij over een flinke dosis mensenkennis en creativiteit. Binnen het team werk je grotendeels zelf standig aan het bewerken van de locale markt. Je hebt een sterke persoonlijkheid en je deelt onze onderne mersmentaliteit. Je hebt hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur ben je afgestudeerd in een commerciële rich ting en je hebt enige commerciële werkervaring. Tempo-Team begeleidt nieuwe collega's door middel van een intensief opleidingsprogramma en samen met je mentor doorloop je de alle aspecten van deze veelzijdige functie.Trainingen op het gebied van interviewtechnieken, commerciële vaardigheden en wet en regelgeving zullen in dit traject uiteraard niet ontbreken. Interesse? Bel voor meer informatie met Christel de Bie, recruiter; 06-46 17 90 64 of solliciteer via www.tempo-team.nl/loopbaan op de vacature. Informatie: 0478 51 17 22, Daan Mous, Schoolstraat 2, Venray SCHOONMAAK Medewerker housekeeping m/v voor een vakantiepark in de regio Horst. De afdeling Housekeeping zorgt ervoor dat de vakantiehuisjes steeds weer schoon zijn. Je maakt op maandag en op vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur diverse vakantiehuisjes schoon. Je bent teamge richt, zelfstandig, stressbestendig en hebt gevoel voor orde en netheid. Verder beschik je over een goede licha melijke conditie en beheers je de Nederlandse taal goed. Je bent bent bewust op zoek naar een parttime baan voor enkele uren in de week. Reageer snel! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. UITZENDGROEP Voor de veiling in Grubbenvorst zoeken wij een enthousiaste medewerker, die het niet erg vind om 's ochtends vroeg op te staan. De kandidaat die wij zoeken heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel en van aanpakken weet. Voor deze vacature zoeken wij zowel vakantiekrachten als kandidaten die voor langere tijd parttime (12-15 uur per week) werk zoeken. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een heftruckchauffeur. De werkzaamheden bestaan uit het transporteren van kratten naar een machine die de kratten afstapeld. De kandidaat die wij zoeken heeft een MBO-denk en werk niveau, met aantoonbare heftruckervaring (certificaat is geen vereiste). Wij zoeken enthousiaste vakantiekrachten voor verschillende bedrijven in de regio. Zoek je een leuke vakantiebaan??? Informeer dan naar de mogelijkheden bij Sun-Power. Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl rmmrfS AANHANGWAGENS TRAILERS Henckens Aanhangwagens Paardentrailers HENRAexclusief-dealer voor limburg en brabant Verkoop nieuwe en gebruikte aanhangwagens Verkoop nieuwe en gebruikte paardentrailers Verkoop onderdelen van alle merken Onderhoud van alle merken Reparatie van alle merken Keuringsklaar maken van alle merken Verhuur aanhangwagens en paardentrailers Hele assortiment te zien in showroom in Overloon Industrie terrein "De Oude Molen" 3-A Overloon Tel: 0478 64 03 04 Neem A73, afrit 7, borden volgen industrieterrein Kijk alvast op onze site: WWW.HENRADEALER. NL

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22