Sportcentrum 't Hoogkoor Boxmeer technisch assistent administratief medewerk(st)er Autoruit stuk? DE ECHO. DTP-er voor de opmaak van I tempo-team rtsto (hem cis ervaren schilder Is met spoed op zoek naar: GlasGarage Drukkerij van Lieshout bv Horst AutoArena J. PIJPERS IVAN HORST AAN DE MAAS giro 404040 BOEKEN - CD - PLATEN - MARKT Werkelijk soed werk voor een beetje «gewoon geluk PEEL EN MAAS KiViderHitl nip* ^^automotr automotive equipment De grootste sortering planten voor tuin, balkon en terras, potgrond (div. soorten). Tevens het adres voor aanleg van gazon en speelveldjes, graszoden of zaaien. Ook voor aanleg kunstgras. Geopend ma. - vrij. van 9-18 uur Zaterdag van 9-17 uur P. Verrijdt Geijsterseweg 29 Oostrum Tel. 581037 advertenties en redactionele pagina's representatieve verkoopreception iste Auoi Telefoniste AutoArena Allround metselaar - timmerman Schilderwerk Decoratieve Wandafwerking Receivers Pickers Shippers All round productie medewerkers Een administratieve duizendpoot Processors Shippers Reachtruckchauffeurs ZATERDAG 24 JUNI 11.00 UUR - 16.00 UUR DEN TOETER BERKELE HEEM - HORST Voor uw woonacces soires zoals lampen, schilderijen, vazen, leuke hebbedingetjes enz. enz. bent u bij ons op het juiste adres. Loop gerust eens binnen om onze collectie te bekijken. Uw complete Woninginrichting van Hout Janssen, Hoofdstraat 25 Liessel, tel. 0493-341277 Zwemonderwijzer(es) Aquasportief instructeur m/v Lifeguard beheerd(st)er Streetdance leraar m/v Donderdag 22 juni 2006 - Pagina 6 Wij zijn op korte termijn op zoek naar creatieve en enthousiaste mensen die ons team zouden willen komen versterken. Ben jij in het bezit van module 1 en 2 van de opleiding zwemonderwijzer of gelijkwaardig, en vind jij het leuk om met kinderen te werken dan is deze baan misschien iets voor jou. jl Wij zijn met spoed op zoek naar aquarobic en streetdance instructeurs Ben jij sportief, heb je gevoel voor ritme en ben je niet bang om voor een groep te staan? Heb je een opleiding richting dans en beweging of gelijkwaardig, dan is deze uitdaging wellicht iets voor jou. Ook als bijbaantje naast een opleiding richting dans en beweging is dit een uitstekende combinatie om leservaring op te doen. Zoek jij een bijbaantje als toezichthouder lifeguard aan het zwembad en/of een baantje als beheerder tijdens de openingstijden van de accommodatie? Ben je in het bezit van een diploma lifeguard of gelijkwaardig, ben je niet bang om wat werk aan te pakken en ben je niet bang om klanten te woord te staan, dan is dit een leuke uitdaging voor jou. Voor alledrie de vacatures geldt datje in het bezit moet zijn van een geldig EHBO en een geldig BHV diploma, of dat je bereid bent deze nog te gaan halen. Daarnaast verwachten wij doorzettingsvermogen, goede communicatieve vaardigheden en vooral een creatieve en flexibele instelling. Ook moetje bereid zijn om avonden en of weekenden te werken. Een combinatie van de drie vacatures bestaat ook tot de mogelijkheden. Het aantal uren dat wij beschikbaar hebben is geheel afhankelijk van de functie die je gaat bekleden. Sollicitaties kunt je richten aan onderstaand adres t.a.v. M. Costermans. Voor vragen kun je op onderstaand telefoonnummer terecht. ESN Boxmeer B.V. Koorstraat 158B1 CH Boxmeer tel. (0485) 57B1 73 Fax. (0485) 578296 www.sportijn.com contact@thoogkoor.esg.nl www.sportijn.com Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? tel 0570-611899 www.kinderhulp.nl NATIONAAL I F O N ambachtstraat 46 5804 cd venray tel 0478 64 21 25 email h.vanderhagen@saarloos.com Saarloos is een der meest vooraanstaande bedrijven in de Benelux op het gebied van inrichting van automotive werkplaatsen en car-, truckwash installaties. Het bedrijf heeft een lange historie (vanaf 1919) en voert een zeer breed en gevarieerd programma aan apparatuur, die binnen eigen technische dienst worden geïnstalleerd, onderhouden, gekalibreerd en gerepareerd. Voor uitbreiding van ons team zoeken wij voor directe indiensttreding: m/v Bedrijfscultuur: Het Saarloos bedrijf bestaat uit een hecht team met een sterke onderlinge band en solidariteit. Het sociale karakter weerspiegelt zich in de sociale structuur en voorzieningen. De werkzaamheden worden verricht in een nieuw bedrijfs pand met goede arbo technische voorzieningen. Functie omschrijving: Ter versterking van onze technische dienst en meer specifiek de carwash afdeling zoeken wij ter ondersteuning van de technisch directeur een technisch assistent. De kandidaat heeft een opleiding op een niveau van minimaal MTS elektrotechniek gekoppeld aan een dosis bedrijfservaring. Hij organiseert en coördineert de dienst verleningen, de bevoorrading van monteurs en de planning. Hij heeft contacten met onze klanten, toeleveran ciers en onze buitendienst. Hij is de eerste aanspreekpart- ner voor onze klanten bij vragen en problemen en dient zich daarom in de techniek van deze autowasmachines te verdiepen c.q. een training te ondergaan. Hij werkt samen met de algemene equipment afdeling voor een optimale inzet van monteurs. Een stuk administratie en het onder houden van servicecontracten behoort mede tot zijn taak. Wij bieden: - goede salariëring en sociale voorzieningen - werken in een hecht team met een goed georganiseerde ondersteuning - goede opleiding en begeleiding via directe collega's De kandidaat dient: - goede contactuele eigenschappen te beschikken - kennis van de Engelse taal te hebben - organisatie vermogen te hebben - zeer klantgericht te kunnen denken - kostenbewust te zijn Voor uitbreiding van ons team zoeken wij voor directe indiensttreding: Bedrijfscultuur: Het Saarloos bedrijf bestaat uit een hecht team met een sterke onderlinge band en solidariteit. Het sociale karakter weerspiegelt zich in de sociale structuur en voorzieningen. De werkzaamheden worden verricht in een nieuw bedrijfs pand met goede arbo technische voorzieningen. Functie omschrijving: Wij zoeken ter versterking van ons secretariaat een medewerk(st)er, bij voorkeur met kennis en ervaring van Microsoft Word/Excel en Exact. Het dagelijkse werk bestaat o.a. uit de gehele verkoopfacturatie, pakket- en postverzen dingen, transport- en exportdocumenten opmaak, algemene secretariele werkzaamheden, zowel als corres pondentie. Ons secretariaatafdeling bestaat uit een team van 8 personen. Hij/zij assisteert de telefoniste en neemt haar taak over bij afwezigheid. Tevens vervangt hij/zij de directiesecretaresse bij afwezigheid. Het gaat om een fulltime functie met onmiddellijke ingang. Wij bieden: - goede salariëring en sociale voorzieningen; - werken in een hecht team met een goed georgani seerde ondersteuning; - goede opleiding en begeleiding via directe collega's. - een zeer gevarieerde taak/functie met contacten door het gehele bedrijf. Functie eisen: - zelfstandig te kunnen werken; - interesse, opleiding of relevante ervaring voor deze functie te hebben; - computervaardigheid, voornamelijk Word, Excel en Exact, te hebben; - enige kennis van de Engels taal te hebben, kennis van Duits strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden in deze functie dienen hun sollicitatie inclusief CV te richten aan dhr. H. van der Hagen. Dit kan per post of per email. Wij repareren of vervangen uw voorruit... Bel snel naar ClasCarage en check uw eigen risico ClasCarage is altijd voordelig. Stationsweg 183, OOSTRUM VENRAY Tel: 0478-56 82 26 www.glasgarage.nl www.echovanhorst.nl www.echoaandemaas.nl De Echo van Horst en De Echo aan de Maas zijn wekelijks verschijnende nieuwsbladen in alle 10 de kernen van gemeente Horst aan de Maas. De totale oplage bedraagt circa 10.000 exemplaren. Drukkerij van Lieshout is als uitgever verantwoordelijk voor de redac tie, advertenties, productie en verspreiding. Naast het uitgeven van deze weekbladen bedienen wij met onze 18 medewerkers een groot aantal bedrijven, onderwijsinstellingen en overheidsinstanties met grafische vorm geving en print- en drukwerk. In ons bedrijf is een vacature voor de functie van De Echo van Horst en De Echo aan de Maas worden helemaal digitaal opgemaakt met behulp van software en databases op Apple-computers. De juiste kandidaat beschikt over de volgende kwaliteiten: werkt zeer nauwkeurig, ook onder tijdsdruk maakt zonder aarzeling een goede indeling en letterkeuze voor de opmaak van advertenties is loyaal aan zijn collega's en begrijpt de vanzelfsprekende werkdruk bij een wekelijks verschijnend nieuwsblad beheersing van opmaakpakketten, bij voorkeur Indesign accuratesse en betrokkenheid vinden wij belangrijker dan uw genoten opleiding. Voor een goede uitoefening van de functie, beschikt u over vaardigheden op MBO-niveau Het betreft een functie van 16 uur per week, op dinsdag en woensdag. Bij de vaststelling van de arbeidsvoorwaarden hanteren wij de Grafimedia CAO. Zij die menen over de juiste capaci teiten te beschikken, nodigen wij uit uiterlijk 28 juni schriftelijk te solliciteren. Uw brief stuurt u ter attentie van de heer H. van Lieshout. Wilhelminaplein 10 Postbus 6213 - 5960 AE Horst Telefoon (077) 397 01 50 E-mail info@vanlieshouthorst.nl Autogroep Oostendorp is een onderneming met een viertal vestigingen in Oost- Brabant en Noord-Limburg. Het dealerschap van een zeer betrouwbaar merk, een universeel occasion- en autoschadebedrijf zorgen voor een werkomgeving waar daadwerkelijk aan kwaliteit en ontwikkeling van alle medewerkers wordt gewerkt. Meer informatie kunt u vinden op www.autodorp.nl. Oostendorp Venray is officieel dealer van TOYOTA personen- en bedrijfsauto's, Occasiondealer en Bosch Car Service specialist. Het is een dynamische bedrijf waar kwaliteit en service hoog in het vaandel staat. Ter uitbreiding van onze receptie zijn wij op zoek naar een fulltime Onze nieuwe collega ontvangt als gastvrouw onze klanten in de showroom en regelt op een klantvriendelijke wijze al het telefoon verkeer. Daarnaast verzorg je samen met je collega een deel van de verkoopadministratie. Om deze functie goed uit te kunnen voeren heb je goede contactuele eigenschappen en affiniteit met de autobranche. Ervaring is niet vereist en met name schoolverlaters met een commercieel administratieve opleiding op MBO niveau worden uitgenodigd om te solliciteren. Herken jij je in het bovenstaande profiel en wil jij graag aan de slag in een dynamisch team? Reageer dan binnen vier weken op deze advertentie. Wij bieden je een afwisselende functie in een prettige werkomgeving. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Pim Eibers of Dian Mattheij op telefoonnummer 0478-514141. Je sollicitatiebrief met CV kun je sturen naar onderstaand adres, t.a.v. Dian Mattheij (of per email: dian@toyota-venray.nl). TOYOTA OOSTENDORP VENRAY Keizersveld 69 - 5803 AP Venray AutoArena is de officiële dealer van Volkswagen, Audi en VW Bedrijfswagens in de regio Noord- en Midden Limburg. De complete AutoArena Groep bestaat uitdealervestigingen in Venlo, Venray en Panningen, een leasemaatschappij, een verhuurbedrijf en twee schade herstel bed rijven. Om klanten ook in de vakantieperiode optimaal van dienst te kunnen zijn, zoeken wij gedurende week 26 t/m 32, een vakantiekracht- telefoniste voor de vestiging in Venray. Onze voorkeur gaat uit naar een spontane schoolverlater tussen de 18 en 22 jaar. Welkom als Vakantiekracht- vestiging Venray Interesse? Raadpleeg onze internetsite www.autoarena.nl voor meer informatie over de functie, kunt ook contact opnemen met de heer Reno Rongen, telefoon 0478- 55 13 00. In goede handen. Internet www.autoarena.nl E-mail info@autoarena.nl SCHOONMAAK Medewerker housekeeping m/v voor een vakantiepark in de regio Horst. De afdeling Housekeeping zorgt ervoor dat de vakantiehuisjes steeds weer schoon zijn. Je maakt op maandag en op vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur diverse vakantiehuisjes schoon. Je bent teamge richt, zelfstandig, stressbestendig en hebt gevoel voor orde en netheid. Verder beschik je over een goede licha melijke conditie en beheers je de Nederlandse taal goed. Je bent bent bewust op zoek naar een parttime baan voor enkele uren in de week. Reageer snel! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. Bouw- en Aannemersbedrijf A Gussenstraat 45 I 1 5809 AG Leunen Tel. 0478-582573 Fax 0478-512267 Voor alle voorkomende bouw- en renovatiewerken Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een: gevraagd wordt: - ruime gerichte ervaring - zelfstandige instelling - goede contactuele eigenschappen Meer weten? mail@pijpers-bouw.nl of 06-53104371 Solicitatiebrief met cv naar bovenstaand adres, t.a.v. J. Pijpers Toe aan een nieuwe uitdaging? Wij bieden een leuke baan met toekomstperspectief. Ben jij de voor ons? Reageer dan direct. Vlasakker 1a 5807 BK Oostrum Tel.: 0478-53 38 76 Fax: 0478-53 39 76 Speciaal voor Art.com, een nieuw bedrijf in Venray, zoeken wij: Voor Flextronics Venray zoeken wij: en/of mensen die hiervoor opgeleid willen worden uitzend kracht Werkt voor twee Bel OTTO: 0478 52 99 77 of kijk op www.OTTOwerkt.nl RAMEN DEUREN KOZIJNEN in ALUMINIUM KUNSTSTOF HOUT. Alle soorten GLAS, TIMMERWERKEN, RENOVATIE e.d. JÊL J. van de Ligt Timmer/Onderhoudsbedrijf De Cuyperstraat 37 WANSSUM 0478-532184

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6