Open dag Bleijenbeek Leon Kunzler Twee keer goud voor Dion Dreesens tweede ie Arts Kampioenen bij TCV Zwemgoud voor Inge Zware strijd op De Reulsberg Jessie Wismans judoka van het jaar Kevin van Leuven toont progressie Het Alvertje PEEL EN MAAS Donderdag 22 juni 2006 - Pagina 23 Midgetgolfdub Jachtlust Venray TC Venray PDV De Maasvogels PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn PDV De Zwaluw TV Venray Mudhunters Paardensport vereniging Ysselsteyn HSV De Roerdomp Tijdens de open dag op Golfbaan Bleijenbeek in Afferden op zondag 25 juni is men welkom om kennis te maken met de golfbaan. Er worden deze dag wedstrijden gehouden voor de (nog) niet ervaren golfer, waarbij diverse prijzen te winnen zijn. Deze dag is geschikt om informatie betref fende lidmaatschappen, arrangemen ten en bedrijvendagen in te winnen. De kennismakingsdag is er voor zowel de golfer als voor de (nog) niet-golfer. In de golfshop van Bleijenbeek zijn tot eind juni speciale acties met kor tingen. Tevens wordt er van 12.00 tot 16.00 een grote demodag van onder ander TaylorMade gehouden op Ble ijenbeek. Demodagen zijn bijna weke lijkse kost voor dit topmerk maar in Afferden wordt het wel een heel bij zonder evenement; op deze dag is de demotour vergezeld van de Custom Build Truck. Deze truck uit Engeland herbergt een compleet fitting-centre waarin sets en losse clubs door de professionele clubfitters aangemeten- en direct op maat gemaakt worden. Iedereen die naar aanleiding van de tests besluit tot aanschaf van een of meerdere clubs kan deze direct meenemen, een complete set is al binnen een uur op maat af te halen. Uiteraard is er ook de mogelijkheid de pro's aan het werk te zien. De truck is vrij toegankelijk en op die manier kan men toekijken hoe zijn of haar set custom-made gefit wordt door dezelf de mannen die de clubs voor onder meer Sergio Garcia, Darren Clarke, John Daily en Retief Goosen op maat maken. Naast het merk TaylorMade zijn ook de merken van Cobra, Ben- Ross en Callaway vertegenwoordigd. Deelname aan de demodag en een professionele clubfitting zijn koste loos en zonder koopverplichting. Voor meer informatie kan men e-mailen naar info@golfbaanbleijenbeek.nl. Golfbaan Bleijenbeek is bereikbaar via tel.(0485)530084. Sportnieuws -info Bij de in Drachten en Appelscha gehouden Nederlandse Kampioen schappen Afdeling 2 heeft Jan Engels (heren senioren) van midgetgolfclub Jachtlust Venray de negende plaats weten te behalen met 251 slagen. Clubgenoot Harrie Lenssen eindigde met 260 slagen op de veertiende plaats. Winnaar werd veelvuldig nati onaal kampioen Mees Bouwman uit Ede. Hij had hiervoor 221 slagen nodig. Nico Suselbeek (Voorthuizen) en Roel Groenhuijsen (Bilthoven) eindigden met respectievelijk 231 en 235 slagen als tweede en derde op het podium. Bij de Onderlinge Competitie was er een maximale winst (6 - 0) was er voor Piet van der Eist (80 sla gen) in een spannende partij tegen Karei van Ham (83 slagen), waarbij Piet elke ronde één slag beter was dan zijn tegenstrever. Jan van Dijk, eveneens verrassend hoog met 6 - 0 zegevierend tegen Ton Hendriks (80), was de ster van de dag met 66 slagen (24-21-21), wat tevens een PR over drie ronden voor hem betekende. Ger- rit Vermeulen (72) moest een puntje inleveren tegen een prima spelende Truus van Dijk, die met 82 slagen TC Venray heeft een mini- en drie vierde toernooi gehouden. De deel nemers kwamen uit Venlo, Velden, Maasbree, Baarlo en Koningslust. Er waren in totaal 46 deelnemers van acht verschillende clubs. De winnaars van de poule kregen een beker en de anderen een medaille. Winnaars mini: poule 1 Janneke van Grimbergen, poule 2 Pien van Goinga. poule 3 Sam Stiphout, poule 4 Luuk v.d.Heyden, poule 5 Bas Coolen. Winnaars drievierde: poule 6 Jesse Muysenberg, poule 7 Guusje Arts, poule 8 Daan Hermans, poule 9 Max Looman, poule 10 Ohlin Cremers, poule 11 Gijs Creemers, poule 12 Bas Vollenberg. Uitslag wedvlucht Argenton/Creuse, acht deelnemers, 74 duiven. 1, 3,4, 6, 10,14,15,17,18 J. Kuijpers. 2,8,16 F. Textor. 5 G. Peters. 7,9,11 G. Francken. 12 H. Cuppen. 13,19A.Aarts. Uitslag wedvlucht Chantilly, tien deelnemers, 149 duiven. 1, 3,12,19 F. Textor. 2, 5,13,18 L. Verhoeven. 4,10, 25 R. Roosen. 6, 23 I. Verhoeven. 7, 8, 11,14,16,17,20,24 H. Francken. 9,21 G. Peters. 15 A.Aarts. 22 G. Francken. Uitslag wedvlucht Chantilly, elf deelnemers, 106 duiven. 1, 3, 5, 10 W Bouten. 2, 4, 6, 9, 17, 22 W Jilisen. 7, 18, 20 C. de Hoog. 8 M. v. Boekei. 11, 12.14.21 Th. Kleeven. 13,16,24 Reyn- ders-Cuypers. 15, 23 B. Deenen. 19 E.Deenen. Uitslag wedvlucht Chantilly, elf deelnemers, 152 duiven. 1,8, 13 Pot ten en Laenen. 2,7,9,10,12,14,16,18, 20.21.22 G. Linders. 3,4, 5,11,19, 24 G. Maessen jr. 6, 15, 23, 25 G. Cox. 17 E. Maessen. Uitslag wedvlucht Argenton, acht tien deelnemers, 113 duiven. 1, 3,6,8 P. Loonen; 2, 4, 10 H. Strijbosch; 5, 13, 19 Chr. Gerrits; 7,25 J. Sijbers; 9 J.Vers- leijen; 11, 22 P Janssen K; 12, 16, 20 van Haren-Stiphout; 14, 23, 24 J. Bas ten; 15 P. Smits; 17 G. van Houdt; 18 M. Voesten en dochter; 21A. Sijbers. Uitslag wedvlucht Chantilly, 23 deel nemers, 243 duiven. 1, 9 P Loonen. 2, 8,13,16,17,20 M. Voesten en dochter. 4,15 C. v.Vught. 6,19 H.Vermeulen. 7 Chr. Gerrits. 11,23 N. v. Hoof. 12, 22 J. v. Kessel. 14 J. Kerstens. 21, 24 J. Voes ten. 25 H. Peeters. ook al een PR liet aantekenen. Ook haar ronde van 25 slagen betekende een nieuw PR. Uiteindelijk bleek Ger- rit Vermeulen toch met 5 - 1 met de winst aan de haal te gaan. Hetzelfde resultaat (5-1) boekten Theo Litjens (81) tegen Bets Wilms (92) en de sterk spelende Jan Litjens (75) tegen Annie Litjens (88). Huub Straatman klopte zijn opponent Henk van Leeuwen met 4 - 2 (76 - 86) en de dames Fieke van Ham (86) en Jo Litjens (82) voch ten een verbeten duel uit, waarbij Jo Litjens uiteindelijk met 4 - 2 aan de goede kant van de score bleef. In de stand blijft Theo Litjens de ranglijst aanvoeren. Hij leidt met zes punten voor Harrie Lenssen 1,56 procent) en Huub Straatman 2,37 procent), die beiden acht punten hebben. Ger- rit Vermeulen is als vierde met tien punten hun gevaarlijkste concurrent. Fieke van Ham (16 punten) leidt in het damesklassement met ruime voorsprong op Annie Litjens (23) en Jo Litjens met 28 punten. Programma Bondscompetitie: Jachtlust 1 - Eindho ven 1 en Jachtlust 2 - Geldrop 3 in de eerste klasse en Jachtlust 3 - Oirschot 1 in de tweede klasse. In Eindhoven waren belangrijke punten te verdienen voor de vereni gingscompetitie. Maikel Wismans en Mieke Reintjes veroverden de eerste plaats in hun categorie en Imke v.d. Munckhof is tweede geworden. Op de kwartafstand werd Frank Timmer mans over all derde. De tussenstand van de competitie is helaas ook nog niet bekend maar aangezien op alle afstanden door meerdere triathleten van de club zeer goed gescoord is zullen we hiermee veel winst halen! De zwemloop in Reuver werd bij de jeugd gewonnen door Stan Gorree. Dion Dreesens kwam maar liefst zeven nummers in actie op het NK zwem men voor junioren in Amsterdam. Hij werd Nederlands Kampioen op de 50 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag. Tevens werd hij tweede op de 100 meter vrije slag, 200 meter vlinderslag en de 200 meter vrije slag en tot slot ook nog eens vierde op de 200 meter wisselslag en 400 meter vrije slag. Jo Klerken heeft in Dedems- vaart wederom een grote stap gezet in het duathloncircuit hij klom op van de vierde naar de tweede plaats in de tussenstand. Met nog twee wedstrij den te gaan is de strijd om de eerste plaats nog niet gestreden. Trainingen: Dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19-15-20.15 uur zwem bad de Sprank, Venray. Donderdag: jeugd lopen 18.15-19.00 uurAtletiek- baan Venray. Senioren lopen 19.00- 20.45 uur atletiekbaan Venray. Zater dag: senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gasten- donkstraat 19, Horst). Zondag: jeugd en senioren fietsen (racefiets): vanaf 9.00 uur vertrek vanaf zwembad de Sprank. Uitslagen: 1): 3e over all: Maikel Wismans: 30.52. 1): 3e over all: Mieke Reintjes: 35.05. 2): 5e over all: Imke v/d Munckhof: 35.38.6): Pim Scheres: 36.29.7):Anne Reintjes: 37.14 l/8e: 23): Hans Pouls: 1.20.35. 39): Tim Reintjes: 1.30.28 Kwart: 3): Frank Timmermans: 2.03.29.9) Ludy Verstappen: 2.09.01. 14) Marcel Meulendijks: 2.12.26. 60) Twan Jeuken: 2.29.04. Duathlon Dedemsvaart (5-24- 2.5km.): 5) H50:Jo Klerken: 1.24.37u. Programma: 23-6: Acht van Horst (MLAC): Info: www.peelrunners.nl 24-06: Triathlon Oud Gastel: Info: tveerke.nl 24-6: Zwemloop Valkenburg Nieuws doorgeven via e-mail twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray e- mail martien@twenray.nl. of tel. (0478)511545, www.twenray.nl. Tijdens het Nederlands kampioen schap modelstockcar racen in Lobith wist Leon Kunzler, lid van De Peeldri- vers, een tweede plaats te behalen. Na 25 jaar was er dan eindelijk een podium plek voor deze nestor in het modelstockcar racen. Op routine wist Leon zich voor de kwartfinale te kwalificeren. In de kwart- en halve finale werd er fel maar fair gestreden voor de felbegeerde finale plaatsen. Leon moest in de finale alleen Marco De geur van benzine, olie, uitlaat gassen en uiteraard brullende moto ren. Allemaal ingrediënten voor de zevende en achtste KNMV Cup races op het 3667 meter lange Circuitpark Oschersleben waar het Bejoint Racing Team deelnam met haar beide cou reur Kevin van Leuven uit Swolgen en Joey den Besten in de KNMV Juniorcup. Het team stoomde haar pupillen klaar voor de twee wedstrij den die afgelopen zondag verreden werden. De vrije trainingen op vrijdag verliepen overigens onder koelere weersomstandigheden. Hier zetten Kevin van Leuven en Joey den Bes ten hun basistijd neer en men had de nadruk gelegd op meters maken, want het Circuitpark Oschersleben is voor deze twee jongelingen geheel nieuw terrein. Op deze dag veel spannende gebeurtenissen. Van Leuven viel stil wegens een te kort aan brandstof, doch Den werd aangetikt door een collega in de baan en kwam ongeluk kig ten val in de Hasseroeder Curve. De jeugdige Zutphenaar (dertien jaar) kreeg door deze val haast geen lucht meer, maar door goed optreden van de plaatselijke baancommissarissen en hulpverleners wist Joey met zuur stof weer op adem te komen. Geluk kig bleef het hierbij en na een medi sche keurig kon Den Besten samen met zijn teamgenoot op zaterdag aanvangen met de twee kwalificatie sessies van die dag. Het werd een nek aan nek strijd voor de twee teamge noten, want hun tijden bleken zeer dicht bij elkaar te liggen. Den Besten had beslag weten te leggen op de achtste tijd en Kevin op de negende tijd. Noemenswaardig is dat hiervoor nog twee Duitse coureurtjes zaten die voor de gelegenheid mee reden, maar hun resultaat niet mee zou tellen met de stand in het KNMV Juniorcup klas sement. Op zondag moesten de man nen vroeg uit de veren. Om klokslag 8.00 uur zou het licht op groen sprin gen voor de eerste race van de dag! Geen spectaculaire race voor de twee kemphanen uit deze Juniorcup klasse. Wellicht dat het tijdstip te vroeg was, want na tien ronden viel de finish- vlag en eindigde Kevin zijn race op de achtste plaats en Den Besten op de tiende plaats. Bij terugkomst in de hospitalitytent heerste er onder de coureurs en teamleden dan ook een mineur stemming. Anders gezien kan men dit laatste ook positief aan duiden, want dit deed iedereen weer wakker schudden. Het moest beter. De coureurs reageerden dan ook kort. Van Leuven: "Ik had een matige start. Had in de race verder het gevoel opgehouden te worden. Het zal in de tweede race zeker beter gaan", aldus de 15-jarige coureur uit Swolgen. Den Besten; "Het ging wel goed, maar niet Voorafgegaan door een relatief kort training werden de mudhunters ont haald op een brunch. Georganiseerd door een drietal leden genoten 23 leden van de brunch.Aan de planning kan men zien dat er voor de komende weken een afwisselend programma wordt geboden. Het start komend weekend met de kans om veel kilometers te maken met daarin een vaste route van vijftig kilometer. Bij de mudhunters is altijd ruimte om mee te rijden. Twee trai ningen per week zorgen dat men snel went aan de sport. Iedereen kan een maand gratis meetrainen en daarna beslissen of men lid wil worden. Kijk voor de nieuwe kwartaal planning op WWWmudhunters.nl Iedereen is wel kom maar jeugdleden vanaf veertien jaar en dames in het bijzonder. Zon dag 25 juni training op vaste route van Gemert. Vertrek 8.30 per fiets en 8.45 uur per auto. Elke dinsdagavond een training vanaf 19.00 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Schouten uit Rosmalen voor zich dulden. De Peeldrivers scoorden erg goed, er waren elf rijders bij de laat ste 24, waarvan uiteindelijk zeven bij de beste tien wisten te eindigen. De plaatsen twee tot en met vijf werden ingenomen door Peeldrivers. De eind stand: 1. Marco Schouten 56 ronden Rosmalen 2. Leon Kunzler 53 ronden Venray 3. Koen Middelkoop 51 ron den Lobith 4. Björn Quadackers 51 ronden Helmond en 5. Roy Mosman 42 ronden Gemert. snel genoeg. Het kan veel beter." En met deze woorden en een peptalk van de begeleiders begonnen de twee omstreeks 13.15 uur aan hun tweede en laatste race op het Duitse racecir cuit. Den Besten maakte een wereld start. Hij verschalkte direct enkele collega-rijders en bij het ingaan van de eerste bocht reed hij op de vijfde positie waarna hij in de opvolgende bochtenpartij weer vijf plaatsen moest vrijgeven en zo op startfinish als tiende door zou komen. Van Leu ven wist goed te volgen, doch bij de eerste doorkomst moet hij genoegen nemen met een negende plaats. Na drie ronden vormde zich echter een kopgroep aangevoerd door de win naar van de eerste race, die tevens zijn dominantie liet zien in deze tweede wedstrijd. Het Bejoint duo vocht ech ter voor wat het waard was in een groepje van vier personen rond het middenveld. Kevin boekte per ronde tientallen meters. Joey den Besten volgt hem op geringe afstand. Toen er nog vijf ronden verreden moest worden sloot Den Besten zich weer aan bij Van Leuven en ook Jerry v.d. Bunt wist het tweetal te vinden. Als een hecht trio vecht het zich door de laatste ronden. Twee rondjes voor het einde maakt Den Besten een kleine vergissing. Hij verschakelde zich in de Hotel Curve en kwam naast de baan op het gras terecht. Van Leuven wist nog twee plaatsen te winnen en na tien ronden viel voor hem de finis- hvlag en hij tekende voor de zesde plaats. Den Besten wist ondanks zijn 'uitstapje' nog als negende over de streep te komen. In het KNMV Junior cup klassement zijn ze dus vierde en zevende geworden. Begeleider Michel van Kleef over de twee races: "Na van morgen is mijn tevredenheid verdub beld. De jongens zijn in de laatste race veel agressiever, knap gereden en de kop op 35 seconden genaderd. Team manager Jos Koster tot slot: "Ik heb hier veel progressie gezien qua tijden. Met name bij Kevin. Ik vond hem dan ook erg stabiel. Joey den Besten was dit vanmorgen iets minder, maar heeft laten zien zich goed te kunnen herstellen. Ondanks dat de vooruit gang niet zo groot was waren de heren echt met racen bezig. Ze heb ben veel meters kunnen maken de afgelopen dagen. Een dankwoord van het gehele team gaat uit naar Marco, normaal monteur bij Robin Sponselee die wegens een hersenschudding dit keer niet kon startten in de Supercup 600. Hij heeft waar nodig het gehele weekend het team technisch onder steund en zeer veel weten te bereiken met de afstelling van de vering van de machines." Uitslag race 1 1. Kevin Valk. 2. Michael v.d. Mark. 3. Ben Gadke. 4. Mark Bezemer. 5. Lesley ten Tusscher. 6. Marcel Becker. 7. Jerry v.d. Bunt. 8. Kevin van Leuven. 9. Pepijn Bijsterbosch. 10. Joey den Besten. Uitslag race 2: 1Kevin Valk. 2. Ben Gadke. 3. Leslet ten Tusscher. 4. Michael v.d. Mark. 5. Marcel Becker. 6. Kevin van Leuven. 7. Jerry v.d. Bunt. 8. Pepijn Bijsterbosch. 9. Joey den Besten. 10. Kevin Bruurs. Suzanne Couwenberg is zevende geworden in de klasse B-dressuur met Sky tijdens een wedstrijd in Well. Ook Frits Verheijen startte in Well in de klasse Z1-dressuur waar hij met Ma d'or een eerste plaats behaalde.Tama ra Klaassen startte met haar paard Ucorline in de klasse B-springen en behaalde hier een tiende plaats. Deze wedstrijd werd in Helden gehouden. In het 50 meterbad in Amsterdam zijn de Nederlandse junioren kampi oenschappen lange baan gezwom men. Drie zwemmers uit Venray, uitkomend voor HZPC, zwommen diverse malen op verschillende afstanden. Dion Dreesens behaalde tweemaal goud en driemaal zilver en werd tweemaal vierde, Angèl Koenen behaalde brons en werd vierde en tiende. Guus Geurts werd 40e en 63e. Met het kleinst mogelijke verschil, één honderdste van een seconde, sprintte Dion Dreesens op de eerste dag op de 50m vrijeslag naar zijn eerste nati onale titel van dit NK. In de middag bij de 100 meter vlinderslag tikte hij als eerste aan om wederom goud te behalen. Ook op deze afstand zwom hij ver onder zijn eigen inschrijftijd. Op de 400meter vrije slag viel hij net buiten de prijzen en werd vierde, maar ook nu een flinke verbetering van zijn tijd. Angèl Koenen kwam op haar favo riete nummer de 50 meter vrijeslag tweetiende seconde te kort voor een podium plaats, maar wist haar tijd wel te verbeteren. De tweede dag zwom Dion Dreesens op de 200 meter vrij Tijdens de Nederlandse jeugd kam pioenschappen in Amsterdam heeft Inge Arts goud behaald op de 200m vlinderslag. Inge zwom deze afstand als laatste van de acht onderdelen die zij in drie dagen moest afleggen. Het beste heeft zij voor het laatst bewaard. Met een tijd van 2.37.45 was zij ver uit de sterkste. Deze tijd betekent opnieuw een persoonlik record van 3.11 seconden. Dat de vlinderslag haar beste slag is bewijst zij met deze gou den plak, welke zij ook won tijdens de nationale kampioenschappen in januari van dit jaar. Vooral de langere afstanden liggen haar goed. Op de 400m wisselslag zwom zij eveneens een groot persoonlijk record(-5.93) en eindigde daarmee op een 5e plaats in een tijd van 5.37.41. Heel goed waren ook de prestaties van Geoff Ebskamp. Hij mocht tijdens de drie dagen negen maal aan de start ver schijnen. Hij zwom zes keer een per soonlijk record. De 200m vlinderslag zwom hij maar liefst 6.15 seconden naar een tweede plaats en wist op de honderd meter tussentijd al een verbetering van zijn tijd te realiseren en dit hield hij vol tot aan de finish. Vervolgens zwom hij de 200 meter wisselslag en werd hierop vierde. Guus Geurts was op de 200 meter vrijeslag niet in vorm en bleef boven zijn inschrijftijd en eindigde in de ach terhoede. Angèl Koenen behaalde op de 100m rugslag de tiende plaats. Als snelste slotzwemster in het estafette Op de jaarlijkse clubkampioen schappen van Sportinstituut Verhagen werd de judoka van het jaar bekend gemaakt. Jessie Wismans is judoka van het jaar voor haar inzet en prestaties die ze het afgelopen seizoen heeft behaald. Zo traint ze vier maal in de week en werd ze tweede op de Open Nederlandse kampioenschappen, derde op de Nederlandse kampioen schappen, Limburgs kampioen, eerste in Polen en heeft ze diverse nationale en internationale toernooien op haar naam gezet. Er deden ruim 120 judo ka's mee aan de clubkampioenschap pen. Op vier judomaten werd er in de zaal van Vincent van Gogh gedraaid in 24 poules. Tussen door werd er een kata-demonstratie gegeven door vier judoka's van de club. En de dag werd team 4x100m vrijeslag liet zij een super splittijd noteren maar kon zij de achterstand niet meer goed maken. Desondanks een achttiende positie voor het estafetteteam in een nieuw estafette record. Dion Dreesens zwom de de 100 meter vrije slag en wist net niet onder de grens van de minuut te zwemmen maar behaalde wel het zilver in een dik persoonlijk record. Op het zware onderdeel, de 200 vlinderslag, zwom ze lange tijd met de nummer een mee maar de laatste meters waren te zwaar en hij werd tweede.Guus Geurts zwom op de 100 meter vrij een persoonlijk record en werd 40e bij dit onderdeel waar ruim zeventig zwemmers uitkwamen.Angèl Koenen sloot deze kampioenschap pen af met het koninginnenummer de 100 meter vrijeslag in een technisch perfect gezwommen race. Door een superstart en onderwaterfase werd de basis gelegd en keerde zij als tweede met een miniem verschil. Met een gunstigere aantik had er zelf meer ingezeten, maar met de bronzen plak in een dik nieuw persoonlijk record een fantastisch resultaat. Hiermee bevestigde zij haar positie in de nati onale selectie. plaats. Toch zijn persoonlijke records op de 200m wisselslag (-3.74) en de 400m wisselslag (-4.35) spraken zeer tot de verbeelding. Zijn tijden op deze afstand respectievelijk 2.38.65 en 5.42.73 leverde hem een twaalfde en zevende plek op. Ook Kasper van Dijk (schoolslagspecialist) maakte zijn uitzending meer dan waard. Hij had zich op twee afstanden geplaatst en zwom op beide afstanden een per soonlijk record. Zowel de 100m in 1.17.08 (-1.86), als de 200m 2.50.52 (-3.24) leverde een fraaie zevende en twaalfde plek op.Tijdens de Limburg se B Kampioenschappen heeft Cyril Landstra 2x een eerste plaats behaald. Op de 100m schoolslag zwom ze een tijd van 1.30.06. Een persoonlijk record van bijna twee seconden. Ook op de 100m wisselslag zwom ze naar de eerste plek 1.20.44. Net geen per soonlijk record. Erik de Boer zwom met de rugslag een persoonlijk record van 1.35 en eindigde in een tijd van 1.15.87 op een tweede plaats. afgesloten door een welverdiende prijs uitreiking. De volgende judoka's werden eerste; Aron Franssen, Sven straat man, Tjerry Peeters, Renske Willems, Sharon Bulder, Denise v. Eek, Maikel Claasens, Jeroen Arts, Vine van der Eisen, Lars Hanen, Rayn de Roock, Erik Rasing, John Verstralen, Didier Peeters, Jan Thunissen, Sjoerd Jordans, Willem Seuren, Jur Goumans, Dianne van de Bersselaar, Vincent Vos, Patrick van de Beuken, Niels Stevens, Jasper Holtac- kers en Mereno Heckmann. Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Faunaland van Grootel in Venray of bij secretaris H.Hendriks aan de Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray. Nieuwe leden zijn wel kom en kunnen zich aanmelden op bovenstaande adressen of via www. hsvderoerdompnl Wedstrijden: 24-06 vierde jeugdcup Noord-Limburg op visvijver De Bal- lonzuil. De hele vijver is van 12.00 tot 16.00 uur gesloten voor recreatievis sers in verband met deze jeugdwed strijd op de visvijver. 24-06 Koppel wedstrijd in Boxmeer. 25-06 eerste maaskoning, voor verdere inlichtingen kan men terecht bij de wedstrijdcom missie. 28-06 achtste zomeravondcom petitie aan de visvijver. Voor verdere inlichting en opgave kan men contact opnemen met de wedstrijdcommissie, de heer Toon de Klein via tel. (0478)581066 of 06- 13617597 of bij L. v.d. Hoogenhof via tel. 06-38210847. Uitslagen zesde wedstrijd voor de zomeravondcompe titie: 1) H. Goemans en H. De La Roy. 3) H. Coppus. 4) Sj. Philipsen. 5) A. de Klein. Dit jaar was Tennisclub Venray weer blij dat het drie kampioenteams kon hul digen. Het eerste herenteam is kampioen geworden in de vijfde klasse en dat is voor een team dat voor het eerst competitie speelt een prachtige prestatie. Bij de heren waren het de jongste deelnemers die het kampioenschap binnen haalden. De vier mannen werden kampioen in de zesde klasse. Voor het derde mixteam betekende het kampioenschap een terugkeer naar de klasse waar ze vorig jaar uit gedegradeerd waren. Dit jaar lieten ze zien dat ze toch in deze klasse thuishoren. HflinÉfmpi sneller als ooit. Helaas tikte hij slechts met een hand de eindstreep aan, waardoor hij gediskwalificeerd werd. Dit scheelde hem een fraaie vierde De jeugcrossers waren onlangs te gast op het circuit de Reulsberg in Horst. De zware zandbaan lag er perfect bij, al werd hij steeds zwaar der naarmate de strijd vorderde en er waren bij de vleet valpartijen die gelukkig allemaal goed afliepen. Voor deze wedstrijd hadden zich 201 rij ders aangemeld die fel streden voor een beker en voor de punten. Het zonnetje kwam door en het was aan genaam vertoeven tussen de bomen van het circuit van MC de Streekrij- ders. Bij de 65 versnellingen grote wielen eindigde Jeremy de Vink op een twaalfde plaats om in de manches op een elfde en een dertiende plaats te worden afgevlagd. Een prachtige tweede stek bij de 85 kleine wielen B kwam op naam te staan van Bryan Kersten door de eerste manche win nend voor zich af te sluiten en in de tweede manche moest hij Daan Bruijsten voor laten gaan. De hoogste trede bij de MX 2 Jeugd werd veilig gesteld door Emile Cox die ook in de manches een sterke wedstrijd reed en in de beide manches als winnaar werd afgevlagd. Een vijftiende stek bij de liefhebbers was voor Ferdy Kersten weggelegd door in de eerste manche op een negende plek op te eisen en in de tweede manche de strijd vroeg tijdig moest staken, terwijl bij de veteranen Andre Cox beslag legde op een twaalfde en een elfde plek om in het algemene klassement een elfde plek voor zich veilig te stellen. Ver der togen de rijders naar het zware zandcirucit de Reulsberg van MC De Streekrijders in Horst voor het rijden van hun wedstrijd. Voor deze wed strijd hadden zich 262 rijders aange meld waaronder enkele coureurs uit Zwitserland. Voor de MX 2 Junioren hadden 56 rijders ingeschreven zodat deze series, herkansing en een finale manche moesten rijden en ook in de overige klassen was het starthek goed bezet, met uitzondering van de MX 2 Inters zij hadden een EK wedstrijd in Tsjechië waardoor de top ontbrak, maar toch hadden zich toch nog 22 rijders ingeschreven. De baan lag er perfect bij en ook de club, die dit haar 30-jarige bestaan viert, hadden hun zaakjes goed op orde. Naarmate de strijd vorderde werd de baan alsmaar zwaarder en sommige rijders hadden moeite om het juiste spoor te vinden en er deden zich dan ook verschillen de valpartijen voor. Een 21e stek bij de MX 1 Inters was voor Maarten van der Aa die na een verbeten strijd op een 24e en een 19e plek werd afgevlagd. Marc Josephs eindigde in de eerste manche op een 36e plek en in de tweede manche moest hij na enkele ronden de strijd opgeven. De grootste beker bij de MX 3 Nationale was voor Peter Versteegen weggelegd door de manches op een tweede plaats en met een overwinning te doen afsluiten. Bij de MX 3 Senioren bezette Rob Simons een derde plaats in het dagklasse ment en eiste in de eerste manche een zevende plek op en in de tweede manche ging hij zegevierend over de meet en was in de eerste manche een 37e plek voor Mare van Dijck wegge legd en in de tweede manche moest hij na een ronde het rennerskwartier opzoeken. Een 21e stek bij de MX 2 Senioren kwam op naam te staan van Roy Nillesen door op een 24e en een vijftiende plek te worden afgevlagd en stelde Paul Eickmans een 26e stek veilig. Hij wist na een fel gevecht een 19e en een 31e plaats uit de strijd te slepen, terwijl Sjoerd Heijnen 35e werd en in de manches als 30e en als 33e werd afgevlagd. In de finale man che van de MX 2 Junioren was de 9e plek voor Dennis Kuenen weggelegd en eindigde Rick Simons op een 31e plaats. Komende zaterdag is de jeugd te gast in Biest-Houtakker en rijden de nationale rijders hun wedstrijd in Gemert en Neerijnen. 4) Piet Uitslag van de derde wedstrijd van de vijverkoning; 1) Peter Beelen. 2) Antoon Sanders. 3) Henk Janssen Beijersbergen. 5) Jos Hermans. Uitslag van de tweede wedstrijd van de lentekoning voor korte hengels; 1) Francien Hermans. 2) Math Houwen. 3) Toon van Ooyen. 4) Dieter Wagner. 5) John Hendriks. Uitslag van de tweede wedstrijd van de pickercompetitie; 1) Peter Beelen. 2) Antoon Langenkamp. 3) Harrie Theeu- wen. 4) Ton Deenen. 5) Peter Cuppen. Zaterdag 24 juni is de derde wedstrijd om de lentekoning voor korte hengels en op zondag 25 juni is de derde en laatste wedstrijd uit de pickercompetitie. Op dinsdag 27 juni is de laatste wedstrijd om de vijverkoning. Op zaterdag 17 juni werd de derde wedstrijd om de Jeugdcup Noord-Limburg gevist in de jeugdvijver. In de A-klasse behaalden de vis sers goede resultaten. Winnaar was Luuk Blenckers.Thomas Nijenhuis werd derde en Martijn Kusters vijfde. In de B-categorie behaalde Sill Cremers zijn tweede overwinning. De andere deelnemers van het Alvertje behaalden de volgende klasseringen: 4) Arjan Geerets. 6) Jeroen Janssen. 8) Jop Matijsen. 9) Roy Wismans. 11) BramTacken. 12) Koen van den Heuvel. Op zaterdag 24 juni is de laatste wedstrijd om de Jeugdcup Noord-Limburg in de vijver bij de Ballonzuil. Er wordt gevist van 14.00 tot 16.00 uur. Aansluitend prijsuitreiking in De Doel". De nummers kunnen worden afgehaald vanaf 13.15 uur.Tot half september zijn er elke woensdagmiddag tussen 13-30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugd vijver aanwezig om vissertjes die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veiligheid. Ouders kunnen dus met een gerust hart hun kinderen naar de visvijver brengen voor een leuke vismiddag. De vergunningen voor 2006 liggen klaar in de hengelsportzaken. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contributiebedragen www. hsvhetalvert je. nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23