Ruime zege softbaldames Oostrum korfbalkampioen f A-jeugdteam TV/Sportijn wint toernooi Verre reizen Venray-dames Nieuw veld voor SSS'18 Limburgse indeling voor TV/Sportijn Paul Janssen coach Lake Valley Slotavond SV United PEEL EN MAAS Donderdag 22 juni 2006 - Pagina 22 Finale jeugdfutsal DC De Piëlhaas SV Merselo SV Oostrum SVV veteranen De Peelrunners BC 2002 RV BC Common Sense BC Doublet BC Klavertje Vier NRBC Venray Overloonse Bridgeclub Overloonse Bridgeclub BC Harten Drie Venray kijkt uit naar derby's met Deurne, Dijkse Boys en Panningen Parkstad Heerlen-Red Caps Ven- ray 5-13. De softbaldames van Red Caps Venray hebben de uitwedstrijd tegen Parkstad weten te winnen met 5-13. De eerste inningen waren spannend. Tijdens de eerste slagbeurt van Park stad werd meteen een mooi dubbel spel gemaakt door Mirella Barents, een schitterende vangbal en daarna een mooie aangooi op honk een. Een goed begin voor Red Caps. Helaas kon RCV in haar eerste slagbeurt eveneens geen punten scoren. Door het nemen van iets te veel risico door de coach van RCV kon Noortje Versteegen nog net uitgetikt worden op de thuisplaat. Ook in de tweede slagbeurt kon Park stad geen punten scoren mede door goed werk van de gehele wedstrijd goed pitchende Susan Willemsen. De tweede slagbeurt voor RCV bracht het eerste punt op het scorebord. In de derde en vierde slagbeurt van RCV wisten de Venrayse dames verder uit te lopen naar een 6-0 voorsprong. Mede door twee zeer tactische stoot- slagen van Hanneke Ensink. Pas in de vierde slagbeurt van Parkstad kon voor de dames uit Heerlen de eerste punten op het scorebord geplaatst worden. De Venrayse dames moesten een zeer goede drie honkslag incas seren. Hierdoor werden ze echter niet van de wijs gebracht zodat ze in de volgende inningen verder konden uit lopen. Een pitcherwissel bij Parkstad bracht daar geen verandering in. De Venrayse dames sloegen goed, waren alert en door agressief honklopen kon de score verder uitgebreid worden. Een sterk veld kon ook de punten bij de tegenstander weerhouden. In de vijfde inning was er ook aan de Ven rayse kant een pitcherwissel. In de zesde inning had RCV het even lastig aangezien de controle bij beide pit chers verdwenen bleek te zijn. Susan Willemsen gooide wedstrijd uiteinde lijk uit met een drie slag. SV Oostrum afdeling korfbal heeft met succes deelgenomen aan het jaarlijkse korfbaltoernooi van de Nederlandse Katholieke Sportfede ratie (NKS) in Wanroy. Thema van dit weekend was Showtime onder het moto van korfbal anders 2006. Aan dit toernooi deden kinderen van verschil lende leeftijden mee (welpen, puppil- len en aspiranten). In totaal deden er veertig teams mee in de verschillende categorieën van in totaal tien verschil lende clubs van de regio en buiten de regio. Vanuit Oostrum waren drie teams aanwezig die het toernooi als kampionen mochten afsluiten. Ook de fairplay cup is voor het tweede jaar naar Oostrum gegaan. Het A-jeugdteam van TV/Spor tijn heeft op zondag 18 juni haar eigen KNVB Sportijn jeugdfutsal- toernooi gewonnen. In de finale wezen de talentvolle Venrayse zaalvoetballers de Nijmeegse opponent Chabbab Hees terug met 4-2. Het toernooi werd voor de derde keer gehouden in sporthal de Wette- ling in Venray. In de twee vorige edi ties was er geen hoofdrol weggelegd voor TV/Sportijn. Acht kwalitatief sterke jeugdteams uit Nederland en België streden zon dag om de titel. Ondanks de warme temperaturen waren er vele spannen de en goede wedstrijden te zien. En In de Raayhal in Overloon wordt zondag 25 juni de finaledag van de KNVB pilot-jeugdfutsalcompe- titie regio Nijmegen-Venray-Sittard gespeeld. Deze jeugdcompetitie is opgezet op initiatief van de deelne mende verenigingen en wordt onder steund door de KNVB. Inmiddels is de pilot al geëvalueerd en afgesproken is dat in het komende seizoen de KNVB de jeugdfutsalcompetitie geheel onder zijn hoede zal gaan nemen. Daarbij zoekt de KNVB nadrukke lijk naar uitbreiding van verenigingen voor de jeugdcompetitie. Zowel veld- als futsalverenigingen die interesse hebben om mee te gaan doen met één of meerdere jeugdteams kunnen contact opnemen met het secreta riaat van de KNVB district Zuid II in Nieuwstadt. Op de finaledag mogen de numeers een en twee van elke deelnemende leeftijdscategorie tegen elkaar gaan spelen. Het programma: 10.00 uur: D-jeugdfinale tus sen Chabbab Hees (Nijmegen) en Fe.Olympic (Wijchen). 11.00 uur: C-jeugdfinale tussen Chabbab Hees (Nijmegen) en SCWM (Sittard). 12.00 uur: toespraak door KNVB afgevaardigde over jeugdfutsal. 12.15 uur: B-jeugdfinale tussen TV/ Sportijn (Venray) en Fe.Olympic (Wij chen). In café De Piëlhaas wordt op vrij dag 23 juni de vijfde wedstrijd van de zomeravondcompetitie gehouden. Aan deze toernooien kan iedereen deelnemen. De aanvang is om 20.30 uur en inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Er zijn in totaal negen wedstrijden en de finaledag is op vrijdag 1 september. Op zaterdag 24 juni vanaf 20.30 uur wordt het whiskeydarten gehouden. Iedereen kan hier aan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via bovenstaand telefoonnummer. Uitslag darten: winnaarronde; Pas cal Janssen, Lou Janssen, Albert Mor- rees, Henk van Moorsel, Rob Vermeu len, Tom Hendriks, Peter van de Berg, Lou Janssen. Verliezerronde; Jolanda Gisberts, Jos Heesen, Marianne van Kempen, Dave Achten, Thorsten Gooren, Coby Janssen, Roland van de Voort, Bianca van de Voort. afgezien van een enkel incident was het een sportief toernooi met een terechte winnaar. Het winnende team van TV/Sportijn bestond uit: Martin Michels (keeper), Mahbod Tahsini (aanvoerder), Tim van den Bekerom, Gert Jan Spee, Mohamed Salhi, Frits Lucassen, Gijs Mooren en Robert-Paul Hulsman en werd begeleid door Freek Thoone en Jos van Gerven. TV/Sportijn kwam niet goed uit de startblokken. De eerste poulewed strijd ging nog met 0-1 verloren tegen FC Olympic uit Wijchen. Daarna raakte het Venrayse jeugdteam steeds beter op toeren. In een erg sterke wedstrijd werd Amicitia uit Thorn verslagen met 2-0. En in de laatste poulewed strijd werd de winnaar van het vorig jaar Groenoord uit Schiedam met 4-2 aan de kant gezet. Daarna volgden de kruisfinales. TV/Sportijn trof Wings Condor uit Utrecht dat met 4-2 werd verslagen. In de finale was uiteindelijk het team uit Venray ook te sterk voor Chabbab Hees uit Nijmegen: 4-2. Al met al terechte winnaar. Topscorers van het toernooi wer den SvenVannitsum van Futsal Hasselt en Daniel Kops van Wings Condor die evenals vorig jaar topscorer werd met tien doelpunten. Gert Jan Spee van TV/Sportijn werd tweede met zeven treffers. Voor Mahbod Tahsini, Tim van den Bekerom, Gert Jan Spee en Mohamed Salhi was dit het laatste optreden als A-junior. Met het winnen van de beker werd het een prachtig afscheid. Eindstand: 1)TV/Sportijn (Venray) 2) Chabbab Hees (Nijmegen) 3) FC Olympic (Wijchen) 4) Wings Condor (Utrecht) 5) SCWM (Sittard) 6) Futsal Hasselt 7) Amicitia (Thorn) 8) Groenoord (Schiedam) Uitslag SVCB vet-Merselo vet 3-1 Programma zaterdag 24 juni SW-Merselo 16.30 Programma zaterdag 24 juni Helden vet.-S.V Oostrum vet. 18.00 Programma zaterdag 24 juni SW-Merselo 16.30 Trainingen: Dinsdag baantraining, 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop, 18.30 uur. Startplaats 22/6: parkeerplaats Schadijker Bossen, Meterik. 29/6 parkeerplaats t.o.Tover land, Sevenum. 6/7: parkeerplaats Schuitwater, Melderslo. Zaterdag: bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 23/6 Horst,Acht van Horst, 25/6 Vaals-Venlo estafette loop, 15/7 Arcen, Hertog Jan Straten- loop. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl. of (077)4678240. Het eerste damesteam van SV Ven ray is gepromoveerd naar de landelijke eerste klasse D. Hierin staan komend seizoen nogal wat verre reizen te wachten. Behalve RKTSV uit Kerkrade is Venray de enige Limburgse club in 1D. De derby tegen SSS'18 uit Over loon springt er uiteraard uit. SSS'18 eindigde afgelopen seizoen in de mid denmoot. Naast Venray promoveerden ook Union, Varsseveld en Wilhelmina uit de tweede klasse. Het tweede team van SC 't Zand uit Tilburg kwam over de westelijke eerste klasse. De andere zeven clubs zijn blijven staan in deze klasse waarin afgelopen seizoen Reu ver kampioen werd. Eerste klasse D FC Gelre (Wehl) Kon. UD (Deventer) ODC (Boxtel) Prinses Irene (Nistelrode) RKTSV (Kerkrade) SC 't Zand 2 (Tilburg) SSS'18 (Overloon) Someren Union (Malden) Varsseveld Venray Wilhelmina (Den Bosch) Het hoofdveld van voetbalvereni ging SSS'18 wordt thans onder han den genomen. De ondergrond is kei hard geworden en daardoor kan met name in de maanden oktober tot en met februari het overtollige water niet snel meer weg, waardoor het veld niet meer die optimale conditie heeft die men zo graag wil. Het veld is dus omgeploegd en opnieuw geëgaliseerd. Daarnaast is besloten het veld niet in te zaaien, maar grasmatten te leggen. Met veel vrijwilligers uit de vereni ging, spelers, veteranen en bestuurs leden en de groencommissie onder leiding van Kees van der Kroon, heeft men graszoden gelegd .Tweederde van het veld is klaar en zaterdagmiddag is iedereen weer aanwezig om het laat ste derde deel aan te leggen. TV/Sportijn treft in het seizoen 2006/07 in de eerste divisie D lou ter Limburgse tegenstanders. De KNVB heeft de opzet van de lande lijke zaalvoetbalcompetitie gewij zigd. Met ingang van het nieuwe seizoen komen er twee eredivies en zes eerste divisies. Het aantal clubs per klasse is terug gebracht van veertien naar twaalf. TV/Sportijn finishte afgelopen sei zoen op de zevende plaats in de eer ste divisie B. De Venrayse club kwam op de eindstreep precies één punt tekort om te promoveren naar het hoogste platform. In de nieuwe voetbaljaargang treft TV/Sportijn nog vier oude bekenden. Arcan en ODV Yerna uit Maastricht en de Heerlense clubs FCH/Decora Houkes en FSG/Ben Metsers. Uit de eredivisie degradeerde Fermonia Boys uit Roermond. Zes clubs zijn gepromoveerd uit de hoofdklasse. ZW Roerdalen (Melick), Amicitia (Montfort), ZWM/Campus (Maastricht), 't Kesjotje (Swalmen), In de Bende (Landgraaf) en ZW Rood Wit (Kerkrade) Indeling eerste divisie D Amicitia (Montfort) Arcan (Maastricht) FCH/Decora (Heerlen) FSG/Ben Metsers (Heerlen) Fermonia Boys (Roermond) In de Bende (Landgraaf) 't Kesjotje (Swalmen) ODV Yerna (Maastricht) ZW RoodWit (Kerkrade) TV/Sportijn (Venray) ZW Roerdalen (Melick) ZWM/Campus (Maastricht) Lake Valley heeft Paul Janssen uit Malden gestrikt als nieuwe coach. Jans sen nam onlangs na zes jaar afscheid van TV/Sportijn. Omdat de breuk pas laat in het seizoen tot stand kwam, tot groot ongenoegen van de coach, was het voor Janssen moeilijk nog een club op landelijk niveau te vinden. De Venrayse zaalvoetbalvereniging Lake Valley, uitkomend in de eerste klasse, deed met succes een beroep op de ervaren Maldense coach. Voordat Janssen aan de slag ging in Venray had hij ZSW/Oriënt Plaza uit Wijchen onder zijn hoede. Lake Valley heeft een teleurstellend seizoen ach ter de rug waarin het op tiende plaats eindigde. In de jaren daarvoor streed Lake Valley telkens mee om de top posities en legde toen beslag op de vierde en derde plek. Bridgeclub 2002 RV heeft in een lijn gespeeld. Zeer verrassend behaal de, met maar liefst 57,29 procent, het gelegenheidspaar de dames Kika van Nieuwenhuijzen en Joke Peters samen met Annemie Vossen en Door- tje van Melick een gedeelde eerste plaats. Zij werden gevolgd door de tweede plaats voor het bridgepaar Nel Houben en Toon Stiphout met 56,25 procent. Het gelegenheidspaar Riek Bouten en Riet Dobbe werden derde met 53,75 procent. Er is een vrije speelavond in een lijn gehouden. Winnaars met 61,81 procent waren Annelies Rooyakkers en Martien Verheijen, gevolgd door Truus Michels en Jeanne Korsmit met 57,50 procent. Een gedeelde derde plaats met 55,42 procent was er voor Jo Linders met Jo Kok en Piet Linders met Hugo van de Windt. Volgende week is de laatste bridgeavond van het seizoen. Afmelden bij Piet linders via tel. (0478)588884. De leden van BC Doublet hebben de slotdrive gespeeld. Corrie Hartong en Jan Heinekamp mochten als eer ste naar de prijzentafelMet hun score van ruim 78 procent lieten zij Corrie en Hans Visscher met 66 pro cent ruim achter zich. Derde waren Annie Clermonts en Mia Koopmans en vierde Ethel Hilhorst en Jeanne van Haren. Het laatste paar was erop gebrand iedere slemmogelijkheid aan te pakken om hiermee Jan Kleeven en Nellie Bexkens van de eerste plaats in de slemcompetitie te verdringen. Het bridgeseizoen is voorbij en over enige weken wordt zomeravondcompetitie gehouden. Alle Venrayse bridgeclubs zijn verantwoordelijk voor een speel avond. Klavertje Vier heeft viertallenbridge gespeeld. De winnaars waren het vier tal Yorgo Canlo, Frank Cornelissen, Leny Spekhorst en Martin Verheyen. De tweede plaats ging naar Philo van Enckevort, Nel Loeffen, Truus Kok en Thea Peters. Derde waren Tonny Claessens.Wim Hermans, Truus Bluijs- sen en Jo Kok. Voor de zesde ronde van de eind- ladder werd gestart in twee lijnen. In de A-lijn met elf paren en in de B-lijn met twaalf paren. In de A-lijn waren Mirjam Voermans en Frans van Lies hout de beste met 59,38 procent. Bert Ellemers en Thom Kuijpers waren tweede met 57,81 procent en de derde plaats was voor Jos Linders en Sraar van Meijel met 56,25 procent. In de B-lijn was de eerste plaats voor Mia Koopman en Annie Visser met 57,92 procent. Mientje Jakobs enAnnet Tim mer bezetten de tweede plek met 55,42 procent. De derde plaats was voor Joke Peters en Leo van Grootel met 53,75 procent. De jaarlijkse De Vers bridgedrive is gespeeld. Na een voorselectie in de middagbridge, kwamen de twaalf sterkste uit in de gele lijn voor de wisseltrofee. Van deze twaalf waren Elli Akkermans en Wil Slokkers de winnaars met 72.63 procent, gevolgd door Nellie Baltissen en Annie van Bracht met 61.58 procent. De derde plaats was voor Mathieu en Diny Verdellen met 54.74 procent. Vierde waren Cor en Ine Loeffen met 54.74 procent. Bert en Nelly Vloet bezetten de vijfde plek met 52.63 procent en de zesde plaats ging naar Harry en RietWillems met 50.53 procent. Op de slotdrive waren de sterkste in de gele lijn Frans van Heuvel en Tony Jansen met 66.67 procent. Tweede waren Toon den Brok en Liesbet Schaap met 58.75 procent en de derde plek ging naar Bert en Nelly Vloet met 56.67 pro cent. In de rode lijn waren Harry en Riet Willems de winnaars met 63.08 procent, gevolgd door Jan en Thera van Gaal met 60.42 procent. Derde waren Riet Aarts en Frieda Kalkman met 57.75 procent. De zevende en laatste zomerladder is gespeeld. In de gele lijn werd gele genheidspaar Borssen en Manders eerste met 61,88 procent. Op een gedeelde tweede eindigden de paren Van Schoonhoven met Simons en Van de Beele met Teunissen met 54,38 procent. Derde was het paar Arts en Menheere. In de rode lijn eindigde het paar Penninx en Verhoeven het eerste met 63,58 procent. De tweede plaats was voor de dames Nollen en Poels met 59,92 procent en de derde voor v.d. Beele en Peeters met 56,58 procent. Komende maandag is de laat ste bridgeavond van het seizoen en wordt de traditionele aardbeiendrive gespeeld. Sportnieuws -info Open Dorpen Toernooi geslaagd Het Keijsers Manders Open Dorpen Toernooi 2006 is gehouden. In totaal namen 102 deelnemers van acht ver schillende tennisverenigingen deel die 89 wedstrijden hebben gespeeld. De uitslagen van de gespeelde fina les: GD8 17+ - Finale-schema; 1.Yvonne Custers, Michael Deeks TC Rodhe. 2. Monique Dielingen, Wim van Ijzen- Henk v.d. Hurk verloor met zijn partner Martien Alards het herendubbel spel 1. doornTC Rodhe/HTC Horst. DD8 17+ - Finale-schema; 1. Truus Philipsen, Gerda van Lipzig TV Yssel- steyn. 2. Petra van Dijck, Jolanda Smits Smits TV Ysselsteyn. GD7 17+ - Finale-schema; l.Tilla de Wit, Jeu de Wit TV Ysselsteyn. 2. Riek Cox, Servie HuibersTV 't Löbke. DD7 17+ - Finale-schema; 1. Danielle Verlinden, Riek Cox TV 't Löbke. 2. Tonny van Vegchel, Diny Pouwels TV Ysselsteyn. HD7 17+ - Finale-schema; 1. Lambert van de Munckhof, Ton Derix TC Ame rica. 2. Henk v.d. Hurk, Martien Alards TC Rodhe. DD6 17+ - Finale-schema; 1. Lidy Kuijpers, Corrie van de Water TV 't Löbke. 2.Anita Arts-Leenders, Jose Ger- rits-Van MullekomTC Helenaveen. GD5 17+ - Finale-schema; 1. Kathe- lijn de Wit,Twan de Wit TV Ysselsteyn. 2. Marie-José Jamin, Han HagedoornTC Rodhe. HD5 17+ - Finale-schema; 1Rob Olt- hoff,Tjeerd JenniskensTC Rodhe. 2. Jan Droesen, Henk DrabbelsTVYsselsteyn. Mooie indeling voetbalclubs De voetbalclubs uit de regio Venray kunnen dik tevreden zijn. De KNVB maakte onlangs de nieu we competitieindeling bekend. Alle verenigingen zijn naar wens ingedeeld. Het schrikbeeld, bui tenbeentje te zijn in een vreemde klasse, is in het seizoen 2006/07 op niemand van toepassing. De vijfde klasse F telt liefst vijf clubs uit Venray en Meerlo-Wanssum en staat bol van de derby's tussen Oostrum, SVOC'01, TOP'27, SV United en Ysselsteyn. Onlangs het mislopen van promo tie naar de hoofdklasse zal voetbal- minnend Venray halsreikend uitkijken naar de nieuwe competitie. In de eer ste klasse D treft de ploeg van trainer Jan Poels vier nieuwe opponenten. De immer beladen Noord-Limburgse derby met Panningen staat na twaalf jaar weer op het menu. Panningen degradeerde evenals Deurne uit de hoofdklasse. De Peelderby tegen Deur ne vond eveneens twaalf jaar geleden voor het laatst plaats. Dat was in het seizoen 1994/95 toen Venray afscheid nam van de hoofdklasse. De andere twee nieuwkomers zijn de promo vendi Mheerder Boys (kampioen 2G) en Dijkse Boys (kampioen 2H). Het Zuid-Limburgse Mheerder Boys speel de al eerder in de eerste klasse terwijl Dijkse Boys uit Helmond zijn debuut maakt op dit niveau. Verleden jaar was Someren nog de enige Brabantse vertegenwoordiger. Met de komst van Deurne en Dijkse Boys komt het aantal op drie. Niet alleen qua afstan den maar ook qua voetbalbeleving zal Venray de komst van de naburige Brabantse clubs van harte toejuichen. De Venraynaren zijn immers nooit erg succesvol in het diepe zuiden. De eerste klasse D nam afscheid van drie Zuid-Limburgse ploegen. Groene Ster werd kampioen en MSP'03 en BSV Limburgia degradeerden. Ook Wilhelmina'08 uit Weert moest een stapje terugdoen. Eerste klasse D Deurne Dijkse Boys EHC FC Geleen Zuid GSV'28 Mheerder Boys Panningen RIOS Someren Schaesberg Venray Vinkenslag De tweede klasse H kent nauwe lijks verrassingen. Volharding ontmoet vijf nieuwe tegenstanders maar mist opnieuw een echte derby. Uit de derde klasse kwamen de kampioenen PSV'35 (3B), EMS (3C) en Avanti'31 (3D). Via de nacompetitie wist HVCH uit Heesch, getraind door ex-Venray- naar Stephan Sijbers, te promoveren terwijl Wilhelmina'08 afdaalde uit de eerste klasse. De vijf nieuwelingen nemen de plaatsen in van Dijkse Boys en Rhode (beide gepromoveerd) en de degradanten Blerick, Mierlo-Hout en De Ster. Tweede klasse H Avanti'31 EMS HVCH Margriet Milsbeek NWC PSV'35 RKVB Sittard Venlosche Boys Volharding Wilhelmina'08 De vierde klasse is behoorlijk door elkaar gehutseld. In 4F treffen Leunen, SSS' 18 en Swolgense Boys elkaar. Deze klasse is een verzamelbak van allerlei clubs geworden. Maar dit heeft toch een leuke indeling opgeleverd. Vooral de derby Leunen-SSS'18 springt eruit. Voor Noud Janssen heeft deze ont moeting een extra lading. Voordat hij een jaar geleden bij Overloon aan de slag ging, trainde hij vier seizoenen Leunen. Leunen degradeerde samen met MVC'19 en VOS uit de derde klasse C. SSS'18, de enige Brabantse club in 4F, komt over uit 4G. Evenals IVO, Sparta'18, SVEB en Swolgense Boys. De Swolgenaren zullen er niet rouwig om zijn dat ze geen Brabantse oppo nenten meer treffen. Qua indeling ligt het kleine dorpje Swolgen nu mooi centraal. Uit de oude 'Venlose' vierde klasse E bleven FCV, HBSV en TSC'04 over. Terwijl Baarlo, kampioen in 5F, de enige promovendus is. Vierde klasse F Baarlo FCV HBSV IVO Leunen MVC'19 Sparta'18 SSS'18 SVEB Swolgense Boys TSC'04 VOS De vijfde klasse F heeft voor de regio Venray een prachtige indeling opgeleverd. Bijna wekelijks zal er een rasechte derby op het programma staan. SVOC'01, TOP'27 en SV Uni ted kregen gezelschap van degradant Ysselsteyn en promovendus Oostrum. Vijf clubs uit Venray en Meerlo-Wans- sum in een poule is welhaast een unicum. Verleden jaar had Merselo de pech in de 'vreemde' vijfde klasse G te moeten uitkomen met een desas treuze afloop tot gevolg. Gelukkig is dit nu de regionale clubs bespaard gebleven. Uit het oude 5F zijn naast SVOC'01, TOP'27 en SV United ook VCH, RKDEV - de club heet voortaan DEV- Arcen - Kronenberg en Resia overge bleven. Montagnards uit Bergen werd overgeheveld uit 5G. Uit de vierde klasse daalden Belfeldia en Ysselsteyn af. Kampioen Oostrum en periode kampioen Hegelsom zijn afkomstig uit de zesde klasse E. Vijfde klasse F Belfeldia DEV-Arcen Hegelsom Kronenberg Montagnards Resia Oostrum SVOC'01 TOP'27 SV United VCH Ysselsteyn De zesde klasse E is weer terug gebracht tot de normale omvang van twaalf clubs. De ploegen zullen hier blij mee zijn want de indeling met dertien teams leidde afgelopen sei zoen tot ongewenste effecten. Zoals een onregelmatig competitieverloop en veel inhaalduels op een doorde weekse dag. Negen clubs, waaronder BW'27 en Holthees, zijn overgeble ven. De Brabantse verenigingen Sam- beek en SVS zijn verdwenen terwijl Oostrum en Hegelsom het hogerop zochten. Merselo, dat weinig plezier beleefde aan het eenjarige uitstapje naar 5G, is evenals Quick Boys een degradant. Daarmee keert de immer beladen derby Merselo tegen Hol thees weer terug. De derde nieuwkomer is RKDSO uit Lomm dat afgelopen seizoen nog uitkwam in de recreatieve klasse. Zesde klasse E AC VW America BW'27 EWC GFC'33 Holthees Lottum Melderslo Merselo Meterik Quick Boys RKDSO De slotavond als afsluiting van het seizoen 2005-2006 bij SV United mag wederom als een groot succes gezien worden. Met de diverse onderdelen en de livemuziek van The Musicman, waren alle aanwezigen in een opper beste stemming. De avond begon offi cieel het afscheid van acht bestuurle den, J. Clabbers,T. Lenssen, M.Janssen, J. Peters, P van Gerven, M. Cortenbach, H. Peters en P Peters, die hun taak na de fusie neergelegd hebben. Zij wil len door hun afscheid nieuw bloed in de vereniging laten vloeien zodat SV United zich volop kan ontwikkelen. Ongeveer 175 jaar bestuurservaring werd uitgeluid met, voor een aantal mensen een oorkonde van de vereni ging voor de benoeming tot lid van verdienste van SV United. Oud voorzit ter Jac Clabbers is door de SV United tot erelid benoemd voor zijn inbreng gedurende dertig jaar bestuurlijke inzet. Voor vier oud-bestuursleden was Jan Terburg van de KNVB aanwe zig, want voor hen had hij verrassing in petto. Henk Peters, Math Janssen en Paul Peters ontvingen van Jan Terburg de zilveren KNVB waarderingsspeld. Voor Jac Clabbers had Jan Terburg een gouden KNVB waarderingsspeld. Aan het begin van de avond werden de prijzen van het Frans Coenders toernooi aan de diverse deelnemers uitgereikt. Ook de winnaars dames en heren Wiel Gooren penalty bokaal werd bekendgemaakt. Uit handen van Wiel Coenders kregen de deelnemers de bekers uitgereikt. Eerder op de dag hadden Henk Janssen en Tiny van de Mijl de trekking van de obligaties ver richt, tevens was de trekking van de loterij en werd er voor akkoord gete kend. Van de diverse teams werden de spelers van het jaar bekend gemaakt. Hans Winkelhag, de trainer die afscheid neemt van SV United had een persoonlijk woordje voor de spe ler van het jaar van het eerste team. De jubilarissen zijn Roel van de Pasch 25 jaar, Frans van Arensbergen 25 jaar, Mies Coenders 60 jaar en Jan Peelen 60 jaar.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22