PEELRAND KIJK OP WONEN NIET ONTVANGEN? BELT U ONS EVEN! tuinmeubelen tuin parkmachines beregeningspompen trampolines en nog veel meer na Versleijen Oirlo Castenrayseweg 14 5808 AG Oirlo 0478-571941 www.versleijen.com PeeLrand www.peelrand.com www.funda.nl PEEL EN MAAS Donderdag 15 juni 2006 - Pagina 6 fïIHTTM - ,A H Makelaardij Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com VENRAY, ALEXANDERHOF 2 Aan een rustige woonstraat nabij een speel veldje in de woonwijk Veltum ligt deze gescha kelde tussenwoning met vrijstaande garage en aan de achterzijde vrij gelegen tuin. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, kruipruim te, toilet, Kantoorruimte met laminaatvloer. Open keuken ingericht met een inbouwkeuken (1997) voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. De ruimte wordt mechanisch geventileerd. De tuingerichte woonkamer beschikt over een open trap met vide welke toegang geeft tot de eerste verdieping. De woonkamer is voorzien van een grote raampartij, een tuindeur en een Velux dakraam wat voor veel lichtinval zorgt. 1ste verdieping: overloop, slaapkamer met kastenwand en wastafel, wasruimte met aansluiting voor was- en droogmachine en CV ketel. Badkamer ingericht met ligbad, dou- chehoek, toilet, wastafel en designradiator. De tweede verdieping is te bereiken via een open vaste trap en in gebruik als slaapkamer. De slaapkamer is voorzien van een groot Velux dakraam en bergkasten. De vrijstaande garage beschikt over elektra, krachtstroom, een stalen kantelpoort en een zijdeur. De op het westen gelegen tuin met vrije achterom biedt zeer veel privacy en is aan de achterzijde vrijgelegen (bosgrond). Bjr.: ca. 1976, opp.: 240 m2, inh.: ca. 350 m3. Vraagprijs: 219.000,- k.k. VENRAY, DAG0BERTH0F 15 Deze goed onderhouden sfeervolle hoek woning met vrijstaande garage biedt vele mogelijkheden en is gelegen aan een rustig hofje in de wijk Veltum. Indeling begane grond: Hal, kruipruimte, meterkast, toilet. Woonkamer met grote raampartij. Open keuken ingericht met een inbouwkeuken (2001) v.v. 5-pits gaskookplaat, schouwmo- del afzuigkap, hetelucht oven en een koel kast. 1ste verdieping: De gehele verdieping heeft een houten parketvloer. Indeling: 2 slaapkamers, gemoderniseerde badkamer met ligbad, douche, wastafel, designradi ator en vrijhangend toilet. Het plafond is afgewerkt met kunststof plexiglas wat voor veel lichtinval zorgt. De 2de verdieping is te bereiken middels een vaste trap en beschikt over een houten vloer (2005), overloop, slaapkamer met bergruimte en aansluiting voor de wasmachine en droger. Vrijstaande garage, de op het zuiden gelegen achter tuin biedt veel privacy en beschikt over een tuinhuisje (2002), buitenkraan, verlichting en elektra. De voortuin is aangelegd met een vijverpartij. B.jr.: 1976, perc.opp.: 242 m2, inh.: ca.300 m3. Vraagprijs: 215.000,- k.k. VENRAY, DEKEN THIELENSTRAAT 5 Op een geweldige en rustige locatie in het centrum, gele gen op een royaLe kaveL - met erfdienstbaarheid - staat deze hoekwoning. De woning is op diverse punten gedateerd. Indeling: Begane grond: Hal, toilet, doorzon woonkamer, dichte woonkeuken met 2 muur kasten, provisiekelder. Ie ver dieping: Overloop, 3 slaapka mers (allen met muurkast) en waskamer. Vliering. De royale en zeer diepe tuin is op het westen gelegen en beschikt over een vrije achterom. De riante tuin is aangelegd met een terras, een gazon en enkele plantenborders. B.jr.: ca. 1955, opp.: 490 m2, inh.: ca. 270 m3. Vraagprijs: 219.000,- k.k. VENRAY, EISEN H0WERSTRAAT 12 Deze zeer goed onderhouden tussenwoning met berging is gelegen in een rustig woon straatje in het centrum van Venray.Indeling: Begane grond: Hal, entree, meterkast, toi let. Ruime L-vormige woonkamer (38 m2 groot) voorzien van een open haard en een schuifpui naar de tuin. Gesloten keuken voorzien van een inbouwkeuken met een 4- pits keramische kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast, diepvries en vaatwas ser. Bijkeuken met wasmachineaansluiting en veel bergruimte door de kastenwand en een kelderruimte. Ie verdieping: Overloop met inloopkast. De verdieping telt 3 ruime slaapkamers. Badkamer (2004) ingericht met ligbad, douche, wastafel met meubel en toilet. 2e verdieping: Overloop met muurkast, 4e slaapkamer met dakkapel en veel berguimte in de knieschotten, televi sieaansluiting, wastafel en een inloopkast met plaatsing van de CV-ketel. De fraai aangelegde, op het westen gelegen ach tertuin heeft een vrije achterom en biedt veel privacy. B.jr.: 1964, perc.opp.: 149 m2, inh.: ca. 405 m3. Vraagprijs: 199.000,- k.k. 9 VENRAY, FAGOTSTRAAT 25 In woonwijk het Brukske aan een rustige straat ligt deze tussenwoning met garage, vrije achterom en 4 slaapkamers. Indeling begane grond: De wanden en het plafond zijn in 2000 opnieuw afgewerkt met stucwerk dan wel spuitwerk. Hal, meterkast, kruipruimte, en een luxe toilet. De royale woonkamer heeft een grootte van ca. 41 m2 en beschikt over een fraaie tegelvloer, een tuindeur en een trapkast. De open keuken (2000) met inbouwkeuken is voorzien van een vlakscherm afzuigkap, een 4-pits gaskookplaat, combimagnetron en een koelkast met diepvriesvak. Eerste verdieping: Overloop, 4 slaapkamers met een afmeting van resp. ca. 12, 12, 10 en 10 m2. Een van de kamers is boven de garage gelegen. Deze ruimte beschikt over de aansluiting voor de wasmachine. De gemoderniseerde badkamer (2000) is opgedeeld in 2 ruimtes en ingericht met een douchehoek, wastafel, ligbad en toilet. De inpandige garage is opgetrokken uit spouwmuren en beschikt over een stalen kantelpoort. De grotendeels verharde tuin met vrije achterom is aangelegd met enkele plantenborders en een waterpartij. De tuin beschikt over een buitenkraan en verlichting. Achter de tuin ligt een speelveldje. B.jr.: ca. 1975, opp.: 155 m2, inh.: ca. 370 m3 Vraagprijs: 165.000,- k.k. #1 VENRAY, GOUDEN LEEUWPAD 4 Dit goed onderhouden, verrassend ruim appartement op niveau 1, 2 en 3 is gele gen in het centrum van Venray en heeft een parkeerplaats op het af te sluiten parkeerterrein. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, berging, toilet, L-vor- mige woonkamer met trapkast. De dichte keuken met hoekopgestelde Poggenpohl zwart-wit hoogglans inbouwkeuken (ca. 1991) is uitgerust met een 4-pits gas- kookstel, schouwmodel afzuigkap, vaat wasser, combimagnetron, koelkast, diep vries en dubbele spoelunit. Ie verdie ping: Overloop, 2 slaapkamers (resp. ca. 19 en 13 m2), beide met een dakkapel, geheel betegelde badkamer met een lig bad met jetstream, douchehoek, dubbele wastafel en toilet. 2e verdieping: over loop, wasruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger, slaapkamer/kan toorruimte met telefoonaansluiting. Het dakterras is geheel verhard en voorzien van een buitenkraan, verlichting en elektra. B.jr.: ca. 1985, opp.: 95 m2, inh.: ca. 280 m3. Vraagprijs: 219.000,- k.k. #1 VENRAY, JERUSALEM 119 In het centrum van Venray, ligt op de 2e verdieping dit jonge, ruime, perfect onderhouden appartement met berging en royale parkeerplaats in de kelder. Indeling: Hal, meterkast, luxe toilet, bergruimte met CV-ketel en Itho balansventilatie, 2 ruime slaap kamers (ca. 16 en 13 m2) o.a. voor zien van TV-aansluiting, vaste kast of telefoonaansluiting. De badkamer is ingericht met een hoekdouche, wastafelmeubel met inbouwspots en designradiator. De zeer royale, lichte woonkamer geeft toegang tot de log gia. Vanuit de woonkamer is de open keuken met hoekopgestelde inbouw keuken bereikbaar, welke is voorzien van een 4 pits RVS gaskookplaat, afzuigkap, combi oven, koelkast en vaatwasser. In het souterrain van het appartementencomplex bevindt zich de berging en een parkeerplaats in de afgesloten parkeerkelder. B.jr.: ca. 2002, opp. woning: ca. 100 m2. Vraagprijs: 229.500,- k.k. 9 WELL, PAPENBEEK 58A Deze twee-onder-één-kap woning met garage is gelegen op een ruim perceel aan een kind vriendelijke straat in Well. Indeling: Begane grond: hal, kruipruimte, toilet, meterkast, royale L-vormige woonkamer, woonkeuken met tuindeur en inbouwkeuken, voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vaatwasser en close-in-boiler. In de keuken bevindt zich de aansluiting voor de wasmachi ne en droger. Ie verdieping: deze verdieping is in 1997 geüpdate. overloop, 2 slaapkamers, waarvan de kamer aan de voorzijde is voorzien van een Frans balkon, de 2e zeer royale slaap kamer is gerealiseerd uit 2 kamers. Er bestaat de mogelijkheid om hier weer 2 slaapkamers van te maken. De badkamer is ingericht met een ligbad, douchehoek, wastafel en toilet. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en is in 2004 vernieuwd en voorzien van een dakkapel, bergruimte in de knieschotten middels schuifdeuren en een laminaatvloer. In deze ruimte bevindt zich de CV-ketel. De vrijstaande garage is in 1995 verlengd en voorzien van 2 stalen kanteldeuren. De op het noordoosten gelegen tuin is aangelegd met een gazon, sierbestrating en plantenborders. De erfafscheiding vindt middels een schutting en een haag plaats. De tuin is voorzien van een grondwaterput. B.jr.: ca. 1977, opp.: 327 m2, inh.: ca. 490 m3. Vraagprijs: 229.000,- k.k. 9l HORST, VAN G0GHSTRAAT 48 In een rustige woonstraat nabij het Centrum van Horst Ligt deze hoekwoning met een doorzon woonkamer en een op het zuiden gelegen tuin met vrije achterom. Indeling: Begane grond: Hal met trap kast, meterkast, toilet, doorzon woon kamer met veel Lichtinval. Dichte keuken met eenvoudige inbouwkeuken voorzien van een 4-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap en een oven. Ie verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 9, 11, 12 m2). De aan de voorzijde gelegen slaapkamer beschikt over een ruime muurkast. Badkamer met douchehoek en wastafel. 2e verdieping: bereikbaar middels een vaste trap, in gebruik als berging en tevens is hier de CV-keteL geplaatst. De op het zuiden gelegen tuin heeft een vrije achterom en er staat een stenen berging (met houten voorzijde). De tuin wordt van de naburige erven afgescheiden meteen muur en een haag. B.jr.: 1970, perc.opp.: 195 m2, inh.: ca. 335 m3. Vraagprijs: 159.000,- k.k. BROEKHUIZEN VORST, MAASSTRAAT 17 In het maasdorp Broekhuizenvorst ligt aan een kindvriendelijke straat, op een mooie en ruime hoekkavel, deze vrijstaande, gezellige en knusse woning met garage. Indeling begane grond: Hal, meterkast, woonkamer, dichte, luxe op maat gemaakte keuken (2005) met terrazzo blad en voor zien van een 4-pits gaskookplaat, Itho afzuigkap, Bosch oven, Bosch koelkast en Miele vaatwasser. Kelder, tussenportaal, toilet, ruime bijkeuken en de tuinkamer met dubbele deur naar de tuin en toegang tot de garage. Ie verdieping: overloop, 3 slaapkamers en badkamer, ingericht met een ligbad, wastafel en toilet daarnaast een aparte doucheruimte met douche en wastafel. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vlizotrap en is in gebruik als berging. De vrijstaande garage heeft dubbele deuren. De ruime tuin met vrije achterom en overdekt terras, is op het noordoosten gelegen en is aangelegd met een gazon, bloemborders en sierbestrating. De oprit aan de zijkant van het huis heeft een capaciteit voor het parkeren van 3 auto's. B.jr.: ca. 1961, opp.: 561 m2, inh.: ca. 400 m3. Vraagprijs: 269.000,- k.k. 9 VENRAY, DAG0BERTH0F 18 Deze uitgebouwde tussenwoning met vrijstaande garage is gelegen aan een rustig hofje in de wijk Veltum II. Indeling begane grond: Hal, kruip ruimte, mk, toilet. Uitgebouwde woonkamer met veel lichtinval en een mooi zicht op de tuin. Open keuken met CV-/bergkast en ingericht met een inbouwkeuken (2000) v.v. een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi- mag netron, koelkast en vaatwasser. 1ste verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en een badkamer ingericht met ligbad, wastafel en toilet. De 2de verd is te bereiken met een vaste trap en kan gebruikt worden als 4e slaapkamer. Vrijstaande garage. De op het zuiden gelegen achtertuin biedt veel privacy en is onderhoudsvriendelijk aange legd. De tuin is voorzien van een buitenkraan, verlichting en elektra. B.jr.: ca. 1974, opp.: 188 m2, inh.: ca. 375 m3. Vraagprijs: 195.000,- k.k. BROEKHUIZENVORST, BROEKHUIZERWEG 13 In het centrum van het dorpje Broekhuizenvorst, gelegen op een zeer royaLe kavel (675 m2), staat deze goed onderhouden vrijstaande woning met aanbouw en vernieuwde keuken (2000). Indeling: begane grond: Hal, kelder, meterkast, ruime, speels ingerichte woon kamer met aanbouw, gashaard, dubbele schuifpui en inbouwkast. Open keuken met inbouwkeuken, voorzien van een 6-pits gaskookplaat, RVS schouwmodel afzuigkap, oven, magnetron, koelkast. Bijkeuken met toilet. Ie verdieping: overloop, 2 slaapkamers (resp. ca. 28 en 10 m2), wasruimte, badkamer, ingericht met een Ligbad, wastafelmeubeL en een zwevend toilet. De 2e verdieping is met een vlizotrap te bereiken en is in gebruik als bergruimte. De zonnige ach tertuin biedt maximale privacy. De tuin is voorzien van verlichting, een aanrecht met koud en warm water, een verhoogd terras (5x5 meter), een gazon, diverse plantenborders en een royaLe carport. B.jr.: ca. 1948, perc.opp.: 675 m2, inh.: ca. 535 m3. Vraagprijs: 299.000,- k.k. 9 VENRAY, MAMBOSTRAAT 120 Op een goede locatie, aan de bui tenring van woonwijk het Brukske, gelegen leuke tussenwoning met berging en een recentelijk ver nieuwde keuken, toilet en badka mer. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, vaste trap naar le verdieping, royale woonkamer voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, open keuken met inbouwkeuken en alle apparatuur, vrijstaande berging, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een badkamer ingericht met ligbad, dou che, wastafel en vrijhangend toilet. 2e verdieping: met vlizotrap bereik baar en in gebruik als bergruimte. De op het oosten gelegen tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en is voorzien van een tuinhuisje. De tuin biedt maximale privacy. B.jr.: 1975, perc.opp.: 238 m2, inh.: ca. 400 m3 Vraagprijs: 172.500,- k.k. 9 VENRAY, MARJOLEIN 58 Wilt u vrijstaand wonen in de wijk Landweert dan moet u beslist hier komen kijken! Deze vrijstaande woning beschikt o.a. over 3 ruime slaapkamers, een verbouwde garage, een car port en een inhoud van 425 m3. Indeling begane grond: Hal met open trapopgang naar eerste verdieping, meterkast, toilet. Ruime woonkamer met laminaatvloer voorzien van een erker die voor veel lichtinval zorgt. Open keuken met inbouwkeuken voorzien van een 4-pits gasfornuis en afzuigkap. De keuken geeft toegang tot de eerste bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine en droger. Tweede bijkeuken met tegelvloer (voorheen garage) ingericht met een werkblad. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapka mers zijn voorzien van Novilon en de wanden zijn behangen. De badkamer is ingericht met een ligbad, douchehoek, wastafel en toilet en wordt mechanisch geventileerd. De tweede verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en is in gebruik als berging maar biedt de mogelijkheid tot het maken van een 4e slaap kamer. De CV-ketel is hier geplaatst. De tweede verdieping is geheel geïsoleerd. De achtertuin met vrije achterom is grotendeels verhard. De tuin beschikt over een overdekt terras met lichtkoepels en spots. B.jr.: ca. 1993, opp.: 253 m2, inh.: ca. 425 m3. Vraagprijs: 269.000,- k.k. 9l VENRAY, LANGSTRAAT 41 Aan de buitenzijde ziet u niet wat dit pand te bieden heeft!!! Deze zeer royale karakteris tieke woning (inhoud ca. 875 m3) met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis, is perfect gelegen op een unieke kavel van 945 m2 aan de rand van het centrum van Venray. Ook op de le verdieping verrassend veel ruimte met 4 slaap kamers (5 mogelijk). Indeling: begane grond (geheel met karakteristieke hoge plafonds): royale hal, meterkast, toilet, werkkamer. Grote ramen zorgen voor veel lichtinval in de U- vormige woonkamer met openhaard. De open woonkeuken is v.v. een inbouwkeuken met apparatuur en geeft toegang tot de gewelven kelder, bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en droger, inpandige garage met vliering, le verdieping: overloop, 4 slaapka mers met inbouwkasten en twee slaapkamers zijn voorzien van een dakkapel. De zolder ruimte met vliering is in gebruik als berging maar het is hier heel goed mogelijk om een 5e slaapkamer te realiseren. De badkamer is ingericht met een ligbad, aparte douchehoek, wastafel en toilet. De diepe achtertuin (ca. 55 m) is mooi aangelegd met een terras, gazon, borders en fruitbomen en is voorzien van een tuinhuisje met zitje en een aparte tuinberging. De tuin heeft twee toegangspoorten bereikbaar via het zijpad. B.jr.: 1890, verbouwd in 1976, opp.: 945 m2, inh.: ca. 875 m3. Vraagprijs: 459.000,- k.k. 9 00STRUM, JOFFERSPAS 17 Deze zeer goed onderhouden twee onder één kap woning met vrijstaande garage/ berging is gelegen aan een rustige woonstraat in het dorp Oostrum en biedt meer ruimte dan u aan de buitenkant zou verwachten (vaste trap naar volwaardige tweede verdieping). Ind.: Bgg: Hal, mk, toilet, Lichte L-woonkamer, open keuken met tuindeur en inbouwkeuken vv een 4-pits gaskookplaat, combimagnetron, afzuigkap schouwmodel, een koelkast en een vaatwasser, le verd.: Overloop, 3 slaapkamers. Badkamer ingericht met een Ligbad, een douchehoek, een was tafel en een closet. De royaLe 2e verdie ping is bereikbaar middels een vaste trap en het is goed mogelijk om hier een 4e slaapkamer te realiseren. De vrijstaande garage is opgetrokken uit spouwmuren en voorzien van een kantelpoort en elek tra. De op het zuidoosten gelegen tuin met vrije achterom biedt veel privacy en is verzorgd aangelegd met een groot terras, enkele plantenborders en een waterpartij. B.jr.: 1992, perc.opp.: 147 m2, inh.: ca. 380 m3. Vraagprijs: 205.000,- k.k. VRIJSTAAND Maashees, Mgr. Geurssstraat 45 Een modern landhuis met een grote vrij staande garage/annex paarden boxen op een perceel van 3 ha beschermd door de ecolo gische hoogstructuur. Vraagprijs: op aanvraag Wanssum, Burg. Ponjeestraat 30 Aan een doorgaande weg in het dorp Wanssum ligt deze vrijstaande woning met aangebouwde inpandige garage en rondom gelegen tuin met optimale privacy. De woning beschikt over een slaap- en badka mer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau mogelijk is. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Zilverschoon 33 Aan een van de rustigste woonstraten, aan de rand van de wijk Landweert III gelegen staat dit perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met garage, carport en fraaie serre. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Venray, Allegrostraat 35a Wilt u wonen in een volumineus (ca. 910 m3), multifunctioneel, grotendeels onder- kelderd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Geijsteren, Gildestraat 12 Aan de rand van het pittoreske dorp Geijsteren ligt in een bosrijke omgeving op steenworp afstand van de golfbaan dit speels ingedeelde vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Door de niveau verschillen in de woning ontstaan er ver schillende gezellige vertrekken. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Venray, Hoenderstraat 90 Goed onderhouden vrijstaand woonhuis, gelegen op een zeer ruime kavel, net bui ten het centrum van Venray, in een rustige en bosrijke omgeving. De woning beschikt over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau moge lijk is. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Merselo, Loonsedijk 12 Op een schitterende locatie, zeer vrij gele gen staat dit royale woonhuis met moge lijkheid tot praktijk/kantoorruimte en is tevens geschikt voor de golfliefhebber. De woonkamer is uitgebreid en er is een royale bedrijfszolder aanwezig. Vraagprijs: 650.000,- k.k. Venray, Oude Oostrumseweg 22 Dit keurig onderhouden in 2004 geheel gerenoveerde, zeer karakteristiek en onder architectuur van "van Bergen" gebouwd vrijstaand woonhuis met royale aanbouw is gelegen op loopafstand van het centrum van Venray op een ruime, diepe kavel van ca 500 m2. Vraagprijs: 395.000,- k.k. VRIJSTAAND Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m2), met vrij uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Hagelweg 4 Op een unieke, bosrijke locatie, dichtbij het centrum van Venray gelegen, goed onderhouden en onlangs zeer royaal uit gebouwd vrijstaand woonhuis met carport en berging. Vraagprijs: 489.000,- k.k. Horst, Hoofdstraat 17 Fraai onlangs gerestaureerd monumentaal woonhuis met aangebouwde grote kantoor ruimte van ca. 240m2 met groot souterrain gelegen in het centrum van Horst nabij de autobaan Nijmegen-Venlo. Vraagprijs: 650.000,- k.k. Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m3) met inpandig bereikbare garage en carport, is gelegen op een royale kavel van 453 m2 in de nieuwe woonwijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray bij de villawijk aan de Merseloseweg op een kavel van 735 m2 staat dit in 1996 royaal uitgebouwd vrij staande woonhuis met vrijstaande garage. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Venray, Prins Hendrikstraat 27 Deze ruime vrijstaande woning met aan bouw en vrijstaande garage is gelegen in de "Oranjebuurt", nabij het centrum van Venray. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Venray, Ranonkel 25 Perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met een ruime aangebouwde garage en 4 slaapkamers op de le verdieping. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Zeer modern gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/ bespreekbaar. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Collegiale verkoop. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 185.000,- k.k. Venray, Stationsweg 25 Zoekt u een karakteristiek woonhuis in hartje Venray, dat volledig aangepast is aan de normen en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zien Vraagprijs: 449.000,- k.k. VRIJSTAAND Well, St. Vitusstraat 31 Dit karakteristieke vrijstaand woonhuis met berging is doorspekt met authentieke ele menten zoals glas in lood ramen. Het pand heeft een knusse gezellige indeling en in 2003 is er een aanbouw gerealiseerd die in gebruik is als tuinkamer waardoor het leef- oppervlak vergroot is en er een maximaal tuincontact aanwezig is. Vraagprijs: 305.000,- k.k. Broekhuizen, Stokterweg 4 Dit pand biedt alles wat de verwende woningzoeker in deze tijd wil: een schitte rende woonplek met aan de voorzijde blij vend vrij uitzicht en aan de achterzijde een perfect aangelegde tuin (kavel 1142 m2). Vraagprijs: 398.000,- k.k. Venray, Struben laan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmervloer met vloerverwar ming op de bgg. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Venray, Suze Robertsonstraat 4 Bent u op zoek naar wonen op 1 niveau (slaapkamer en badkamer op begane grond) in een luxueus afgewerkt vrijstaand woon huis op een mooie locatie aan de rand van de woonwijk Antoniusveld? Dan is dit mogelijk het geschikte object voor u. Vraagprijs: 412.000,- k.k. Blitterswijck, Van Lijndenstraat 4 Dit vrijstaand woonhuis met aangebouwde veranda, carport, garage en royale tuin is gelegen aan de rand van het dorp Blitterswijck. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zeer ruime woning (inh. ca. 950 m3) nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis op 313 m3 grond. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat 2 Deze vrijstaande, onder architectuur gebouwde woning, is gelegen op een per fecte vrijgelegen hoekkavel in de wijk St. Antoniusveld. De woning beschikt over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau mogelijk is. Vraagprijs: 349.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Venray, De Seilier 55 Aan een rustige woonstraat, nabij het Centrum gelegen staat dit royale vrijstaand geschakeld woonhuis met 4 slaapkamers en een dakterras. Vraagprijs: 249.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND Venray, Morgenster 7 Fraai gelegen aan een rustig doodlopend woonstraatje in Landweert, nabij sportfa ciliteiten, winkelcentrum en scholen, goed onderhouden twee onder één kap woning met garage en carport. Vraagprijs: 246.000,- k.k. Merselo, Coppelenberg 15 In het kerkdorp Merselo, staat dit multi functioneel half vrij staand woonhuis, met inpandig bereikbare garage en zeer ruime aanbouw. Dit pand is uitermate geschikt om kantoor-/praktijkruimte aan huis te realiseren. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Meerlo, Christinastraat 4 Aan een rustige woonstraat, in het dorp Meerlo gelegen staat dit goed onderhou den, volledig onderkelderde en uitgebouwde halfvrijstaand woonhuis met ruime garage Vraagprijs: 219.000,- k.k. Lottum, De Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kindvrien delijke locatie dit royaal, uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis met maar liefst 7 slaapkamers. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m3) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Isabellahof 48a Op een mooie locatie in de groene woon wijk Veltum staat dit recentelijk geheel vernieuwd halfvrijstaand woonhuis. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. VANAF WWW.PEELRAND.COM KUNT U ALLE UITGEBREIDE BROCHURES ALS PDF-BESTAND DOWNLOADEN HALFVRIJSTAAND Well, Klokkemakerstraat 15 Aan een rustige woonstraat (met speeltuin- tje om de hoek) in het maasdorpje Well gelegen keurig onderhouden halfvrijstaand woonhuis met serre en garage. Vraagprijs: 229.500,- k.k. Broekhuizenvorst, Mgr. Schravenstraat 17 Twee onder één kap woning gelegen tegenover een basisschool aan een rus tige straat in het kloppende hart van Broekhuizenvorst. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met serre, 4 slaapkamers, garage en vrije achterom is gelegen op een ruime kavel van 550 m2, op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Sneeuwklokje 14 In een kindvriendelijke straat in de wijk Landweert gelegen, uitstekend onderhouden ruim halfvrijstaand woonhuis met royale woonkamer, ruime garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Vingerhoedskruid 25 Aan een leuke, kindvriendelijke woonstraat in de wijk Landweert, gelegen halfvrijstaan de woning met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Zwanebloem 26 Deze perfect onderhouden, sfeervol inge richte halfvrijstaande woning met verlengde garage en 4 slaapkamers is gelegen op een royale kavel. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Bouwen naar eigen inzicht en in eigen beheer!? GEZOCHT: BOUWPARTNER Voor een relatie die de mogelijkheid heeft om in Merselo in eigen beheer een twee-onder-een-kap woning te bouwen zoeken wij een bouwpartner. De kavel is ca. 326 m2 groot (met vrij uitzicht aan de voorzijde en ca. 4 km van het centrum van Venray gelegen) en er mag een hoofdmassa van 600 m3 gebouwd worden (max. hoogte 10 meter). Gedacht wordt aan een woning in jaren 30-stijl. Voor meer info belt u met ons kantoor!! Woonplein Liiriburg.i wonen REGISTER MAKELAAR TAXATEUR APPARTEMENT Venray, De Gouden Leeuw 180 Deze ruime maisonnette met (mogelijk) 3 slaapkamers, 2 balkons, berging en aparte parkeerplaats op een afgesloten terrein, is gelegen in het centrum van Venray. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Venray, Henscheniushof Nog 3 zeer royale met lift bereikbare koop appartementen beschikbaar, deze hebben een oppervlakte van resp. 117, 126 en 130 m2 en een loggia op 2 niveau's. Prijzen vanaf 250.000,- V.O.N. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Jerusalem 41 Dit jonge, ruime appartement met inpan dige parkeerplaats en berging in het sou terrain, verkeert in een perfecte staat van onderhoud en is schitterend gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Venray, Patersstraat 48 Dit goed onderhouden appartement op de 2e verdieping, berging in het souterrain en parkeerplaats op de achtergelegen bin nenplaats is perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Venray, Schoutenstraatje 22 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs: 219.995,- k.k. GESCHAKELD WOONHUIS Venray, Adelbertweg 38 Peelrand weet hoe tl *>lt won^! NVM'WONEN OPEN HUIS: zat. 24 juni 11.00-13.00 uur Deze geschakelde woning met extra slaap kamer op de begane grond en een vaste trap naar de 2e verdieping heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrij staande garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Smakterveldweg 6 Op een schitterende en volledig vrij gele gen kavel van ca. 1000 m2 aan één van de mooiste woonstraten in de wijk Landweert staat dit, onder moderne archi tectuur gebouwd, geschakeld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs: 339.000,- k.k. TUSSENWONING Venray, Mgr. Verrietstraat 35 In het Franciscanerpark, aan de rand van het centrum ligt deze aantrekkelijke tussen woning met houten berging. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, Mambostraat 154 Aan de buitenring van woonwijk het Brukske ligt deze tussenwoning met vrij staande garage, doorzonkamer en vrijgele gen tuin aan de achterzijde. Vraagprijs: 172.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 5 In woonwijk het Brukske ligt aan een rustig hofje deze tussenwoning met garage, de garage is nu in gebruik als berging/bijkeu ken. Vele belangrijke zaken zoals kozijnen, keuken en badkamer zijn recentelijk ver nieuwd. Vraagprijs: 195.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 4 Aan een rustig hoije gelegen goed onder houden tussenwoning met 4 slaapkamers en een inpandige garage. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, St. Antoniusstraat 3 Deze, aan een doodlopende straat in het centrum van Venray gelegen stadswoning is perfect onderhouden en biedt alle luxe en comfort voor de verwende woningzoeker. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, St. Servatiusweg 50 Moderne, perfect onderhouden, ruime (over de volle breedte uitgebouwde) tussenwo ning, gelegen tegenover een groenvoorzie ning in de jonge wijk St. Antoniusveld. De woning is perfect onderhouden en beschikt over een vrije achterom. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Venray, Vossestaart 27 Deze perfect onderhouden, royaal uitge bouwde middenwoning met garage en car port staat op een kavel van 253 m2 en kan zich qua inhoud (450 m3) meten met iedere twee-onder-een kapwoning, u zult bij bezichtigen versteld staan van de ruimte. Vraagprijs: 215.000,- k.k. HOEKWONING Venray, Knopkruid 11 Deze ruime hoekwoning met achtergelegen berging en carport is gelegen in de kind vriendelijke wijk Landweert nabij scholen en het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Gentiaan 30 Deze keurig onderhouden hoekwoning is gelegen aan een woon hofje met speelvoor- zieningen nabij basisschool en winkelcen trum. Vraagprijs: 192.000,- k.k. WONEN/WERKEN Oostrum, de Hulst 12 TE KOOP/TE HUUR Dit onder verfrissende architectuur gebouw de vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel (ca. 1.800 m2) op bedrijventerrein de Hulst. De gebou wen zijn zeer geschikt voor het vestigen van een bedrijf aan huis. Na de ontsluiting richting de A73 zal het object nog beter bereikbaar zijn. In 1990 zijn het woonhuis met de begane grond verdieping van het bedrijfspand gebouwd. In 1999 is nog een le verdieping op de bedrijfsruimte gebouwd. Vraagprijs: op aanvraag. Huurprijs: op aanvraag. Venray, Patersstraat 21a/21c Dit riante, in het centrum gelegen pand met een inhoud van maar liefst 700 m3 biedt de ideale combinatie van wonen en werken PLUS ruime parkeermogelijkheden op het achtererf. Op diverse punten geda teerd. Vraagprijs: 459.000,- k.k. Venray, Patersstraat 14 Zoekt u achter een schitterende volledig gerenoveerde in het centrum gelegen monumentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen (1.250 m3) of om een winkel/ kantoor/bedrijf aan huis uit te oefenen, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs: 399.000,- k.k. BUNGALOW Wanssum, Merelhof 12 Aan een rustig woonhofje, in het dorp Wanssum, op een riante kavel van 1005 m2 gelegen, staat deze bungalow met inpandige garage. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Wanssum, Beemdweg 5 Aan een rustige straat in het dorp Wanssum staat deze vrijstaande bungalow met inpandige garage. Vraagprijs: 229.000,- k.k. VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD 1 Hoenderstraat 16a te Well 1 Sterrenbos 11 te Well 1 Rumbastraat 15 te Venray 1 Penningkruid 5 te Venray 1 Rochusstraat 2 te Venray MET SUCCES VERKOCHT 1 De Vers 225 te Overloon 1 Mambostraat 9 te Venray 1 Aronskelk 55 te Venray 1 Mambostraat 84 te Venray 1 Lidwinahof 6 te Venray 1 Pinksterbloem 44 te Venray NIEUW Bij Versleijen in Oirlo slaagt u... Da's zeker!!!

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6