Regiotraining bij Oh Do Kwan Volleybalteam Wanssum kampioen Tempoteam wint avondhockey Alex Bos wint vijf medailles Zilver voor Dreesens op NK Tien medailles voor Venrayse turners Judogoud voor Jurn en Jens Prima prestaties minibridgers Knappe prestatie Myrna Versteegen Gunhoek PEEL EN MAAS DC De Piëlhaas e Hoveniers ook voor üw tuin po-team PEEL EN MAAS Donderdag 15 juni 2006 - Pagina 23 BC 2002 RV BC Common Sense BC Klavertje Vier NRBC Venray BC Venray Overloonse Bridgeclub PDV De Maasvogels PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn Mudhunters TV Venray Paarden- sportvereniging Ysselsteyn Goud voor Deejee LR en PC St. Jan Merselo Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PDV De Zwaluw Venray W7S-57W0 nd bureau -info BC 2002 RV heeft in een lijn gespeeld. Het gelegenheidspaarToon den Brok en Jan Steinvoort won met 64,38 procent. Een schitterende twee de plaats was er voor de dames Mien Kuenen en Truus Kusters met 56,25 procent en een mooie derde plek behaalden de dames Henny Alkemade en Tony Jansen met 55,73 procent. Op de donderdagen 15, 22, 29 juni en 6 juli is er telkens om 13.30 uur brid gen in de Kiosk. Iedereen is welkom. Graag aanmelden bij M. Vloet via tel. (0478)641514. Bridgeclub Common Sense heeft een vrije bridgeavond gehouden. In rood was de eerste plaats met 70,83 procent voorAnnelies Rooyak- kers en Martien Verheijen. De tweede plaats werd met 61,11 procent bezet door Jeanne Korsmit en Jac. Huijs. Derde waren Gert Claessens enTonny Wijnhoven met 52,08 procent. In geel waren met 81,67 procent Annie en Onnic Karagozyan de winnaars. Met 55 procent waren Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven tweede en de derde plaats ging naar Rikie Cremers en Jose Verhaegh met 52,50 procent. Volgende week afmelden bij Piet Lin- ders via tel. (0478)588884. Bridgeclub Klavertje Vier heeft vrij bridge gehouden. In geel waren Jeanne Korsmit en Leny Spekhorst de beste met 70,83 procent. Twee de waren Francien Haegens en Jeu Steeghs met 62,50 procent, gevolgd door Marijke van de Boom enAike van Gladbeek met 60 procent. In groen waren Maria Cuppen en Leny Jennis- kens de winnaars met 66,25 procent. Tiny van Goingo en Martien Verheyen bezetten de tweede plek met 59,58 procent. Derde waren Leentje Faas en Annie Siroen met 58,78 procent. Het clubkampioenschap is gewonnen door Yorgo Canli en Frank Cornellis- sen. Volgende week viertallen. Voor de vijfde ronde van de eindlad- der werd gestart in drie lijnen met in de A-lijn twaalf paren en in de lijnen B en C met negen paren. In de A-lijn wer den Tineke Meurs en Riet Muermans eerste met 61,33 procent. Toon den Brok en Theo Jakobs werden tweede met 60,63 procent en de derde plaats was voor Jacqui Coenen en Annie Siroen met 55,75 procent. In de B-lijn waren Joan Hinssen en Jan Stiphout de beste met 66,88 procent. Tiny en Jac Meeusen bezetten de tweede plek met 61,08 procent, gevolgd door Mir jam Voermans en Frans van Lieshout met 52,50 procent. In de C-lijn scoor den Martin Janssen en Ber Poels 57,81 procent en werden daarmee eerste. Thea van den Berg en Siem Leyen werden tweede met 57,29 procent en de derde plaats was voor Jopie en Jan Emmen met 52,08 procent. De laatste serie speelavonden om de zomertrofee zijn gestart. De eerste avond was er ingedeeld op sterkte na afloop van de vorige competitie. Bij de volgende speelavonden worden de paren met de hoogste percentages tel kens in de hoogste lijn ingedeeld. In de gele lijn waren Marijke Meijer met Wim Verschuyten de besten, gevolgd door Frank Bender met Wim Manders en Doke Verheijen met Ton van Jaars veld. In de rode lijn was de bovenste plaats voor Wies Appels met Charlotte Olieslagers. Zij werden gevolgd door echtpaar van Pelt en Greetje Gielen met Miep Tepas. In de groene lijn kre gen Leen Linders met Dien Houben de handen op elkaar. Zij werden eer ste met een percentage van net boven de 61. Vandaar dat zij de voorlopige ranglijst aanvoeren. Op de tweede en derde plek staan Riet Blok met Bella Huisman en Nell Peynenborgh met Jan vanToor. De laatste laddercompetitieavond is gespeeld. In geel waren Bert en Nelly Vloet de win naars met 61.98 procent, gevolgd door Sef en Mia Lommen met 59 90 procent. De derde plek ging naar Sjef Huijsmans en Marie Kersten met 56.77 procent. In de rode lijn bezet ten Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom de eerste plaats met 64.58 pro cent.Tweede waren Frans van Heuvel en Tony Jansen met 60.42 procent en de derde plek was voor Jan en Lucy Kroef met 59.90 procent. Uitslag wedvlucht Creil, elf deel nemers, 211 duiven. 1, 13, 19, 21 L. Verhoeven. 2, 3, 15, 17, 18 22, 23, 25 H. Francken. 4,6, 7,8,16 F.Textor. 5 J. Verhoeven. 9 M. Bol. 10, 12, 20 G. Peters. 11 R. Roosen. 14,24 A.Aarts. Uitslag wedvlucht Creil, twaalf deel nemers, 169 duiven. 1, 2,6,11,14,15, 19,21W Jilisen. 3 M. v. Boekel. 4,8,23, 25C.de Hoog. 5,7,9,10 13,l6WBou- ten. 12 Th. Kleeven. 17 Reynders-Cuy- pers.18, 20 B. Deenen. 22 J. Welbers. 24 Henk Bekers. Uitslag wedvlucht Creil, twaalf deel nemers, 149 duiven. 1,7,13 G. Cox. 2, 3,9,10,11,16,22,24 G. Maessen jr. 4, 5,8,14,15,17,20,23,25 G. Linders. 6 H. Janssen. 12,18,19 Potten Laenen. 21 Th.Teunissen. Ongeveer drie keer per jaar houdt een vereniging uit de regio Limburg/ Noord-Brabant en Gelderland een regiotraining voor clubs die aangeslo ten zijn bij de NTA. Op zondag 18 juni houdt taekwondovereniging Oh Do Kwan Venray deze regiotraining. De bedoeling van een regiotraining is, om de onderlinge band tussen de vereni gingen die bij de NTA zijn aangesloten, te versterken en dat de leerlingen ook eens een keer van een andere leraar les krijgen. Er wordt serieus getraind maar het plezier staat voorop. Aan deze trainingen kan iedereen die lid is van een NTA vereniging meedoen. Tijdens deze training kunnen verschil lende onderdelen van het taekwondo behandeld worden. Wie kennis wil maken met deze sport is op zondag 18 juni tussen 9.30 tot 12.30 uur welkom in sporthal de Weert in Landweert. Na de training kan men meer informatie krijgen over taekwondo bij Oh Do Kwan. Tijdens de laatste thuiswedstrijd, tegen de nummer drie in de compe titie, werd door het volleybalteam van Wanssum het kampioenschap onder het toeziende oog van vele suppor ters binnengehaald. De kampioenen promoveren naar de derde klasse recreanten. Het team van Tempoteam is kam pioen geworden in de nieuwe vijf tegen vijf competitie van Hockeyclub Venray. Deeks en Xerox veroverden de tweede en derde plaats, op ruime afstand van nummer een. Tempote am was duidelijk de sterkste van de acht teams. Mixed Hockey Club Ven ray heeft in april 2005 het initiatief genomen de 5x5 avondcompetitie te starten. Gedurende het hockeysei- zoen spelen teams van vijf personen op verschillende niveaus van begin ner tot vergevorderde, op een klein veld tegen een bijna gelijkwaardige tegenstander. Inmiddels heeft de 5x5 avondcompetitie al meer dan 110 leden. Hiervan zijn negen teams gevormd en de overige 35 leden zijn ingedeeld bij de stickwisselDit is een groep van startende hockeyers die vóór aanvang van de wedstrijden in teams worden ingedeeld. Door inten sieve begeleiding tijdens de wedstrijd en de mogelijkheid tot extra training op de tussenliggende woensdagen, blijkt de avond op sportief gebied in ieder geval geslaagd. Daarnaast zorgt de 5x5 barcommissie voor veel sfeer en gezelligheid na de wedstrijden. Reden voor het succes zit in het feit dat mensen door de week in team ver band kunnen sporten en het weekend geen verplichtingen hebben. Boven dien is het laagdrempelig omdat ook startende hockeyers op eigen niveau kunnen instromen. MHCV biedt de mogelijkheid een avond vrijblijvend kennis te komen maken met de 5x5 avondcompetitie.Voor vragen kan men terecht bij Sander Pop via tel. 06- 51424158. Bij de Mountainbike vereniging staat komende zondag een brunch op het programma maar vooraf wordt er eerst gefietst. Vanaf ongeveer 11.00 uur gaat men van de brunch genieten. Op zaterdag kunnen mensen die toch nog willen vlammen naar Amerongen alwaar een marathon is van 50 of 100 km wordt gehouden. Bij de mudhun ters is altijd ruimte om mee te rijden. Twee trainingen per week maken dat men snel went aan de sport. Iedereen kan een maand gratis meetrainen en daarna beslissen of men lid wil wor den. Alles wat men nodig heeft is een mountainbike. Snelheden variëren van 15 tot 24 km per uur in een training van 1.5 uur. Kijk voor de nieuwe kwartaal planning op WWWmudhunters.nl. Iedereen is welkom, maar jeugdleden vanaf veertien jaar en dames in het bijzonder. Agenda: Zat erdag 17 juni vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Amerongen, 50 of 100 km Zondag 18 juni vertrek 9.00 uur per fiets voor een training vanuit Ven ray, daarna brunch. Zondag 25 juni training op vaste route (50 km)van Gemert. Vertrek 8.30 per flets en 8.45 per auto. Elke dinsdagavond een training vanaf 19.00 uur. Vertrek altijd vanaf de Sprank. Met een gigantische medailleoogst was het afgelopen weekeinde suc cesvol voor TV Venray. Er was een zilveren plak van Paul Wulms op het NK Masters in Nijeveen. Op het NK zwemmen behaalde Lisa Dreesens eveneens een zilveren plak op de 50 meter vlinderslag. Johan Snijders wist na een fikse eindsprint derde te worden tijdens de halve triathlon in Bocholt. De jeugd sleepte flink wat prijzen binnen in Waalwijk: de eerste plek was weggelegd voor Imke v.d. Munchhof, een tweede plaats voor Pim Scheres, derde plaatsen waren er voor Mieke Reintjes en Anne Reintjes. Peter Scheres tekende ook voor een derde plaats en Tim en Maikel wer den respectievelijk vijfde en zevende. Dave zocht de competitie op in Bode graven en werd zevende in zijn eerste Nationale wedstrijd van dit seizoen. Jo Klerken had ook een goed weekend, hij klom van de zestiende naar de vierde plaats omhoog in het duathlon- circuit met een snelle tijd in Lelystad. Twan Jeuken hield het bij een loop wedstrijd, hij liep in Stamproy tien kilometer in 42.55 minuten. Programma: 17-6: Triathlon Eind hoven (verenigingscompetitie): Info: www.triathloneindhoven.nl. 17-6: Zwemloop Reuver: Info: www. deBercken.nl/zwemloop Informatie over TV Venray e-mail martien@twenray.nl. of tel. 511545. Afgelopen weekend werd de tweede selectiewedstrijd in Meerlo verreden. De volgende combinaties reden hier in de prijzen. Suzan Couwenberg in de B-dressuur met Sky een vierde plaats, Monique Lamers in de L2-dressuur met Tintje een eerste plaats en Frits Verheyen in de Z1 met Mador een derde plaats. Frans in het Hulst is in dit weekend ook nog naar een wedstrijd in Deurne geweest en behaalde hier in de klasse B-springen een vierde plaats. Sportnieuws Tijdens de Limburgse speedo finale in Valkenburg, hebben de jongste zwemmers van de startgemeenschap Noord Limburg prima gepresteerd. Niet alleen werden veel medailles mee naar huis gebracht, maar werden er ook flinke persoonlijke records gezwommen. Alex Bos mocht op alle vijf de afstanden starten en wist even zoveel keren een medaille te bemach tigen. Op de 200 meter wisselslag werd hij eerste met een persoonlijk record van 3.33 seconden in een tijd van 2.59.91. Op de 100 meter school, 100 meter rug, 50 meter vlinder en 100 meter vrije slag behaalde hij een derde plaats. Minke Janssen won drie zilver. Stan Gorree wist twee keer een derde plaats te behalen.. Uitslagen: 100m rugslag: 3) Alex Bos 1.23.99.3) Margot van Iersel 1.37.46. 100m schoolslag: 3) Alex Bos 1.33.73.3) Merle Schoofs 1.46.82. 100m vrije slag: 2) Minke Janssen 1.10.05. 3) Stan Gorree 1.08.12. 3) Alex Bos 1.14.80. 50m vlinderslag: 3) Alex Bos 0.38.14. 100m vlinderslag: 2) Minke Janssen 1.17.57.3) Stan Gorree 1.18.93. 200m wisselslag: 2) Minke Janssen 2.49.98.1) Alex Bos 2.59 91. Uitslag laatste wedstrijd van de drie provinciëncompetitie in Culemborg: 100m schoolslag; 2) Katja Vullings 2.08.311Jelmer van Dijk 1.15.36.2) Kasper van Dijk 1.20.26.3) Geoff Ebs- kamp 1.20.48. 200m schoolslag: 1) KimberlyTeu- nissen 3.01.29. 3) Bernadette Verste gen 3.08.89. 100m vrije slag: 2) Inge Arts 1.04.36. 1) Jelmer van Dijk 1.00.15. 200m rugslag: 1) Geoff Ebskamp 2.39.57.3) Kasper van Dijk 2.41.17. 100m vlinderslag: 1) Inge Arts 1.11.17. 50m vlinderslag: 1) Katja Vullings 1.01.45. 4x 50m wisselslag estafette: 1) Cyril Landstra, Kimberly Teunissen, Kelly Agterberg, Inge Arts 2.21.07. 1) Geoff Ebskamp, Jelmer van Dijk, Alec Ebs kamp, Erik de Boer 2.11.42. Tijdens de Nederlandse kampi oenschappen zwemmen in het 50m bad van de Tongelreep in Eindhoven waren twee zwemsters uit Venray actief. Lisa Dreesens heeft onlangs de overstap gemaakt naar zwemvereni ging HZPC Horst, dat uitkomt in de top van de nationale B competitie. Dreesens behaalde op de 50 meter vlinderslag het zilver in een nieuw persoonlijk record van 29.48 secon den. Dit was tevens een limiettijd voor de nationale jeugd selectie en een aanscherping van het Limburgs jeugdrecord. Dreesens zwom verder op de 50 meter schoolslag, (16e) 50, 100 en 200 meter vrij, (11e, 17e, 7e) 100m vlinder (5e), 200m wissel (7e) en in het dames estafette team 4x 100m wisselslag 6e). Er werden diverse nieuwe persoonlijke records gezwommen. Clubgenote Angèl Koe nen (junior) liet op de 50 meter vrije- slag een nieuw persoonlijk record van 28.46 sec noteren en hiermee eindigde zij slechts 0.01 seconden achter Dreesens op de twaalfde plaats en behaalde zij de limiet voor de nati onale juniorenselectie. Gymnastiekvereniging St. Christof- fel heeft deelgenomen aan jongens- wedstrijdgroepen turners LK toestelfi nale 2006 in Sittard. Goud was er voor Koen Raedts op rek, Bram Verhofstad op vloer en Thijn Haverkort op brug. Zilver was er voor Thijn Haverkort op vloer, Bram Verhofstad op brug en Roel Arts op sprong en brons ging naar Stan Classens op brug, Bart de Vries Teun Lamers op sprong en Roel Arts op ringen. Uitslagen: vloer; Thijn Haverkort 2) Instap. Niels Roefs 5) Instap. Bram Ver hofstad 1) Pupil. Roel Arts 4) Senior. Ringen: Stan Classens 4) Junior. Roel Arts 3) Senior. Sprong: Teun Lamers 3) Instap. Niels Roefs 5) Instap. Bart de Vries 3) Pupil. RoelArts 2) Senior. Brug: Stan Classen 3) Junior. Koen Raedts 4) Junior. Bram Verhofstad 2) Pupil.Thijn Haverkort 1) Instap. Rek:Teun Lamers, 4) Instap. Bart de Vries 4) Pupil. Koen Raedts 1) Juni Tijdens de Nederlandse kampi oenschappen voor mensen met een verstandelijke beperking, de Special Olympics in Hoogezand, zijn van de acht judoka 's van Sportinstituut Ver hagen uit Venray er zes in de prijzen gevallen. Kampioen van Nederland zijn Jurn Bardoel en Jens Gruntjens. Zilver was er voor Rob de Bakker en Maikel K. Classens, Jasper Holtackers en Patrick van de Beuken kregen een bronzen medaille. Kai Loenen en Tjeerd Nelissen kregen een herinne- ringsprijs. Komende zondag zijn de clubkam pioenschappen van Sportinstituut Verhagen dat een geweldig seizoen achter de rug heeft met twee Neder landse kampioenen (Jurn Bardoel en Jens Gruntjens), met een zilveren plak op de NK voor Rob de Bakker en zil ver op de ONK voor Jessie Wismans. Vier bronzen plakken waren er op de NK voor Jessie Wismans, Maikel Clas sens, Jasper Holtackers en Patrick van de Beuken en een bronzen plak op de ONK voor Anke Thoonen. Het groot internationaal toernooi van Venray is gehouden. Bij de jon gens kwamen voor Sportinstituut Ver hagen verschillende judoka's uit. Dani Logtens verloor zijn eerste partij, maar wist daarna met goed judo terug te knokken via de herkansingen, hij won hier enkele partijen. Logtens kwam echter nog net te kort om in de prij zen te vallen. Bij de jongens geboren 1995-1996 was Deejee Peeters heer en meester. Hij won al zijn partijen en eiste de eerste plaats voor hem op. Peeters is bij sportinstituut Verhagen uitgegroeid is tot een zeer talentvolle judoka die zeker nog erg veel van zich zal laten horen. In de klasse tot 36 kg meiden t/m 15 jaar waren het Anke Thoone en Jessie Wismans die beide het brons voor zich opeisten. Beide verloren in de halve finale van de respectievelijk reservekampioen en de kampioen van Nederland. Wis mans won al haar partijen vroegtijdig en stond erg sterk te judoën. In de halve finale verloor ze van Nederlands kampioen Laura Prince. Anke thoone daarentegen bewijst steeds meer bij de Nederlandse top te horen, met veel inzet tijdens de wedstrijden maakte ze het in de halve finale de reserve kampioen van Nederland Floor Stoop erg moeilijk. In de golden score moest ze de strijd kapituleren. In Meerlo is een selectiewedstrijd voor paarden gehouden. Ingrid Wil- lems kwam met Ultra-Vov aan de start in het B-springen en behaalde met 51 stijlpunten een mooie tweede plaats. Petra van Dijck deed mee in de extra showrubriek (zes hindernissen) sprin gen en ze deed mee aan de Quad (een parcours afleggen) in deze beide rubrieken werd ze maar liefst eerste. Monique van Dijck startte met haar paard Feiten in de klasse L springen en werd in deze klasse elfde. Ook startte Monique met Feiten in de klasse Ll- dressuur en met 196 punten behaalde zij een mooie tweede plaats. Brigitte Kreuzer startte met haar Tsarina in de klasse M2 en behaalde met een mooie 189 punten een derde plaats. Eva van Ooi startte met Rebel in de klasse Ml en behaalde met 191 punten een tweede plaats!.Susan Hen driks startte haar Solana in de klasse L springen en behaalde een tweede plaats. Ook startte zij in de klasse Ll-dressuur met Unique-D en met 188 punten werden zij vierde. Esther Peereboom was wederom succes vol. Samen met Ahats startte ze in de klasse Ll-dressuur en met 193 punten kon ze de derde prijs in ontvangst nemen. Ellen van Dijck reed succesvol in de klasse Z2. Met haar paard Pou- wer behaalde ze een zevende plaats. Hiermee plaatste Ellen van Dijck zich voor de Dressuur Exchange Compet- tion. Dit houd in dat de ruiter dezelf de dressuurproef moet rijden maar dan op het paard van iemand die zich ook geklasseerd heeft. Na het rijden van een mooie proef behaalde Ellen van Dijck met Pouwer uiteindelijk een vierde plaats met een totaal van 444 punten. Daarmee nam ze ook nog eens een mooi bedrag aan prijzengeld mee naar huis. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 17 juni een toernooi gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelne men dat om uiterlijk 20.30 uur begint. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag zomeravondcompetitie: winnaarronde; 1) Gerard de Bruijn. 2) Pascal Janssen. 3) Hubert Janssen. 4) Frank Coumans. 5) RuudTijssen. 6) Peter van de Berg. 7) Thorsten Goo- ren. 8) Sasha Diender. Verliezerronde; 1) Henk Vermeulen. 2) Jhonny Smits. 3) Dave van Zeist. 4) Rob Vermeulen. 5) Geert van Hoof. 6) Chris Sysock. 7) Andy Philipssen. 8) Danny Korsten. Er werd 180 gegooid door Hubert Janssen en Tom Hendriks. Er werd twee keer 180 gegooid door Dave van Zeist. De hoogste finish was voor Gerard de Bruijn met 126 punten. Op de Nederlands kampioenschap pen minibridge in Utrecht zijn er door de Venrayse jeugdspelers goede resul taten behaald. De kampioenschappen zijn gespeeld in twee verschillende klassen. Vanuit Venray deden mee als paar: Youp Caris (9 jaar) en Maarten Cox (9 jaar) in de minibridge 1 klasse, de klasse voor spelers die pas voor het eerste jaar bridge spelen. In de mini bridge 2 klasse deden mee als paar Justin Gommans (13 jaar) en Jop Pel- zer (9 jaar). Er werd gespeeld in twee zittingen van vijf ronden met daartus sen een lunchpauze. De spelers waren al vroeg naar Utrecht vertrokken, en begonnen enthousiast aan de spellen van de ochtend. Maarten en Youp slo ten de eerste zitting af met een prach tige derde plaats met een score van ruim 55 procent. Het was voor deze zeer jonge spelers moeilijk om deze stand vast te houden in een strijdperk met overwegend spelers tussen 11-13 jaar. De middag werd afgesloten met een veertiende plaats waardoor ze in de eindranglijst op een welverdiende en zeer respectabele zevende plaats zijn geëindigd. Jop Pelzer speelt ook pas voor het eerste jaar, maar gezien zijn snelle ontwikkeling en inzicht in het spel was de verwachting dat hij samen met Justin Gommans zou moeten kunnen meedraaien in de minibridge 2 klasse. Omdat Pelzer meestal Maarten Cox als vaste partner heeft was het voor dit gelegenheids- paar bijzonder knap dat ze in de och tend een zevende plaats hadden in een sterk veld, in de middag werd de tegenstand steeds groter en werd de zitting afgesloten met een twintigste plaats. Dit resulteerde in een veer tiende plaats in de eindrangschikking, een prestatie waar de heren trots op mogen zijn. Gezien de ontwikkeling die de Venrayse spelers dit jaar heb ben doorgemaakt en het enthousi asme waarmee ze op de Venrayse jeugdbridgegroep oefenen en spelen wordt er voor het komende jaar veel moois verwacht. Dit keer keerden de spelers huiswaarts met een attentie voor iedereen en een royaal gevulde snoepzak, maar voor komend jaar zal de klassering hoger uitvallen en worden deze jonge talenten zeker als medaillekandidaten gezien! Wie meer wil weten over jeugd- of minibridge en de mogelijkheid dit te leren en te spelen kan contact opnemen met Joan Hinssen via tel. (0478)579590. Basisschool St. Jan de Doper uit Merselo had dit jaar voor het eerst minibridge op het lesprogramma staan voor een aantal leerlingen uit groep 7 en 8 en een enkeling uit groep 5. Dat de cursus in goede aarde is gevallen blijkt uit het feit dat de leerlingen na het halen van het minibridge 1 diplo ma begin dit jaar, vrijwel allemaal doorstoomden naar de tweede cur sus die opleidt voor het minibridge 2 diploma. Om zoveel mogelijk aan spelen toe te komen, wordt er zo min mogelijk tijd besteed aan theorie en wordt er van de leerlingen verwacht dat ze grotendeels zelfstandig het bij behorende cursusboekje thuis door nemen. De lesstof wordt verwerkt in de oefenspellen die iedere week door de begeleiders in elkaar worden gezet. Omdat de zomer voor de deur staat, de leerlingen van groep 8 de school gaan verlaten en er allerlei andere activiteiten zoals kamp en musical op het programma stonden was er erg weinig tijd om de lesstof goed af te handelen. Er werd echter met veel plezier en enthousiasme geoefend en gespeeld. Het examen was toch voor veel kinderen moeilijker dan gedacht, zodat er toch flink wat herexamen's nodig waren om het voor iedereen voldoende af te sluiten. Uitzondering hierop was Myrna Versteegen, de leer ling die na carnaval aanschoof op een opengevallen plekje, in no time op eigen houtje boekje 1 thuis had door gewerkt, na enkele lessen vroeg of ze boekje 2 kon meekrijgen en in de les meespeelde alsof ze net zo lang als de anderen al meedeed. Ze had zelfs als een van de weinigen geen herexa men nodig. Daarom kreeg zij vorige week bij de diploma-uitreiking naast haar diploma minibridge 2 ook nog een oorkonde uitgereikt voor haar uitzonderlijk knappe prestatie. Voor meer informatie over jeugd bridge of de mogelijkheden voor minibridge op de basisschool kan men contact opnemen met Joan Hinssen via tel. (0478)579590. Uitslag wedvlucht Creil, 32 deel nemers, 483 duiven. 1 Chr. Gerrits. 2, 8,10,12,13,18, 20 J.Voesten. 3,14 H. Vermeulen. 4,15,17, 21 M.Voesten dochter. 5 A. Sijbers. 6 J. Sijbers. 7, 19 P. Loonen. 9 P Janssen. 11 C. v. Vught. 16,24 P Smits. 22,23 J. Kerstens. 25 H. Strijbosch. bezoek onze site: www.gunhock.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23