Medewerker binnen/buitendienst Start GEVRAAGD HULP IN DE HUISHOUDING Witte hoeve tempo-team LOZEMAN INTERNATIONAAL CHAUFFEURS m/v 12 Gemotiveerde AANPAKKERS NITH SCHOONMAAKPERSONEEL QrovCp APOTHEKERSASSISTENT(E) APOTHEKERSHULP Schrijf je dan nü in bij: nr 0478-581626 Werkelijk goed werk Uitzendburo MONDIAL Tuinmachines bv Voor twee dagen in de week per direct Werktijden in overleg. We kennen je goed genoeg om te weten wat je zoekt PEEL EN MAAS Donderdag 15 juni 2006 - Pagina 22 Toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zoeken ten behoeve van onze service-afdeling: een MONTEUR Waarvan wij verwachten dat hij/zij -ervaring heeft met benzine en dieselmotoren -bij voorkeur bekend is met 2- en 4-wielige tuinbouwmachines. Interesse? Stuur Uw sollicitatiebrief naar of bel met: Lozeman Tuinmachines Lottum b.v. t.a.v. dhr. Harry Mulders Markt 14 5973 NR Lottum tel: 077-4632341 www.lozeman.nl Zenith Venray Tel. 0478-581787 sun-power Medewerker Reinigingsbedrijf Monteur Landbouwmachines Werkplaatschef Voor het verrichten van algemene diensten (inruimen goederen etc.) Het betreft (bij voorkeur) een full-time functie (36 uur per week). Wij vragen gemotiveerde collegae die accuraat en in teamverband kunnen werken. WORLDCHAMP ALL ROUND MEDEWERK(ST)ER gevraagd: man/vrouw voor de sanitaire voorzieningen. Voor de nachtelijke uren in het weekend. Functie omschrijving: Als medewerker binnendienst/ buitendienst ben je verantwoordelijk voor de gehele verkoop, calculatie en inkoop. Je evalueert aanvragen en maakt de benodigde calculaties met bijbehorende offertes. Acquisitie zal een zeer belangrijk onderdeel van uw functie uitmaken. De werkvoorbereiding zal ook tot het takenpakket behoren. Tevens ben je verantwoordelijk voor de inkoop t.a.v. de juiste prijs en kwaliteit verhoudingen. Werkzaamheden: Functie eisen: Adviseren van klanten over toepassingsmogelijkheden, waarbij goed overleg van wezenlijk belang is. calculaties maken, opstellen, uitbrengen en opvolgen van offertes. Beoordelen, verwerken, bevestigen en commercieel afhandelen van opdrachten. Werkvoorbereiding van de opdrachten. Betreffende inkoop duidelijke prijsafspraken maken met toeleveranciers. MTS-Werktuigbouwkunde of gelijkwaardig. Zakelijke, resultaatgerichte en dienstverlenende instelling. Zelfstandig, betrouwbaar, besluitvaardig en effectief kunnen werken onder tijdsdruk. Aantoonbare ervaring met een technisch/commerciële functie in de hoog waardige plaatwerkindustrie is een pré No-nonsense instelling en collegialiteit. Goede computervaardigheden MS Office pakket. Wil je meer weten? Neem dan contact op met Start Venray 0478-589344 Contactpersoon: Houyam Aouragh Start Venray, Passage 9, 5801 BR Venray, telefoon: (0478) 58 93 44 Kijk voor meer vacatures ook op www.start.nl Wij zijn op zoek naar: Wij vragen chauffeurs met: - Rijbewijs BCE met CCV-B - Een gezonde motivatie - Een ADR-certificering (dit is geen pré) - De bereidheid om een ADR-opleiding te volgen. Interesse? Kijk op www.a-group.nl of neem contact op met John Ambrosius en informeer naar de mogelijkheden. Jan van Swolgenstraat 17 5866 AS Swolgen tel.: 0478-697800 fax: 0478-697801 e-mail: info@a-group.nl Direct-Gazon Rouwkuilenweg 11 5813 BH Ysselsteyn Tel: 0478-545028 Verenigde Apotheken Limburg Voor onze apotheken te Horst en Grubbenvorst zijn wij op zoek naar: In bezit van diploma apothekersassistent(e) Het betreft (bij voorkeur) een full-time functie (36 uur per week). Bent U geïnteresseerd in deze functie dan kunt U binnen 8 dagen schriftelijk reageren naar: Apotheek Horst t.a.v. mevr. C. Pham Americaanseweg 35a 5961 GN Horst Per direct zijn wij op zoek naar Ben je minimaal 18 jaar en per direct beschikbaar om te werken in de regio Venray-Horst-Venlo- Helden etc.? Wij hebben vólóp werk als bv. hulp arbeider op de bouw, voor langere tijd! Indien je eigen vervoer hebt, dan is dat een pré. Uitzendburo Mondial, Vijverlaan 2, Horst Tel: 077-398 24 14 E-mail: info@uitzendburomondial.nl kijk op www.uitzendburomondial.nl Dactylo Constructiebankwerker m/v Reisbureaumanager m/v C02-lasser m/v Administratiefmedewerker m/v Per direct zijn wij op zoek naar: Df Ter uitbreiding van ons team zijn wij per direct op zoek naar een flexibele: Medewerkster huishoudelijke dienst min. leeftijd 25 jaar en Part-time horecamedewerkers (m/v) min. leeftijd 21 jaar Werktijden in overleg Telefonische reacties onder en vragen naar dhr. Vosse www.tempo-team.nl Zo werkt het. f> ft UITZENDGROEP Voor een bedrijf in de regio zoeken wij een medewerker reinigingsbedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het reinigen (met behulp van geavanceerde apparatuur) van o.a. gevels, bedrijfsgebouwen, agrarische ruimtes en vee-stallen. De werkzaamheden zijn op locatie en kunnen door heel Nederland zijn. De kandidaat die wij zoeken is gemotiveerd, is niet bang om aan te pakken, heeft doorzettingsvermogen en is leergierig. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een monteur landbouwvoertuigen. De werkzaamheden bestaan uit het verrichten van reparaties en onderhoud aan diverse landbouwmachines. De werkzaamheden liggen op mechanisch, hydraulisch en elektrisch vlak. De kandidaat die wij zoeken heeft een MBO-denk en werk niveau, met ervaring op het gebied van landbouwmachines. Ook heeft deze kandidaat leidinggevende capaciteiten om een groep monteurs aan te sturen. Kom werken via Sun-Power! Als je meer dan 520 uur* werkt via Sun-Power, krijg je een MP3-speler cadeau. Deze actie is geldig als je, tussen 22 mei en 22 november 2006, 520 uur werkt Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a, 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl web-site: www.sun-power.nl Worldchamp een van de modernste champignonkwekerijen in West-Europa, waarbij de werkzaamheden overwegend geautomatiseerd worden uitgevoerd. Voor onze locatie in Horst zijn wij op zoek naar een: Welke in deze full-time functie assistentie verleent bij; Het vullen en leegmaken van de champignoncellen. Het schoon spuiten van de cellen, machines en overige werkruimtes. Wij zoeken iemand die: Enige bekendheid heeft met land- en tuinbouw, bij voorkeur de champignonteelt Als flexibele collega zelfstandig, maar ook in teamverband goed kan functioneren. Mondeling Nederlandse taal beheerst. Wij bieden: Voor de flexibele man of vrouw bieden wij een plezierige werkkring met een goede beloning in een energiek bedrijf dat mime toekomstmogelijkheden heeft. Interesse: Als je een nieuwe uitdaging zoekt, bel dan met Ad Peffer (telefoon: 06 50 21 12 68) WORLDCHAMP International BV Venrayseweg 126A 5961 AJ Horst Bi] Dactyto Uitzendburo weten we aan welke eisen jouw baan moet voldoen. En als we bet niet weten, dan vragen we net zo tang door tot we zeker zijn van onze zaak. Tot we de perfecte baan voor je bebben. Wij zoeken een kandidaat die zelfstandig vanaf tekening plaatwer konderde ten kan vervaardigen, je kunt MIG-en TIG-tassen en hebt ervaring in een gelijke functie. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd in dagdienst. Ben jij de persoon die wij zoeken? Reageer dan snel want wij hebben volop mogelijkheden. Wij zoeken een winkelmanager voor een reisbureau in de omgeving. Minimaal 4 jaar ervaring in dezelfde functie is een eis. Zoek je een fulltime functie en ben je op korte termijn beschikbaar? Neem dan contact op met de vestiging. Heb jij een opleiding op minimaal vmbo-niveau richting Metaal en heb je enige ervaring met lassen? Kun jij zelfstandig tekening lezen en zoekje een leuke baan in 3-ploegen- dienst? Kom dan snel naar onze vestiging, want deze baan kunnen wij je bieden! je hebt minimaal een afgeronde meao-opleiding in commerciële richting en administratieve werkervaring. Het is van belang datje een technische achtergrond hebt en interesse in machines. Tevens beheers je de Engelse en Duitse taal. Wil jij werken in de omgeving van Helmond en zoek je een baan voor lange tijd met kans op een vast dienstverband? Dan hebben wij de baan die jij zoekt! Als een van deze functies je aanspreekt, bel ons dan snel of kom langs. Maar ook als je ideale baan er niet bij is, moet je zeker even binnenstappen. Want wij hebben nog veel meer functies in de aanbieding. En anders gaan we voor je op zoek. Tot gauw bij: Dactylo Venray, Schoolstraat 7, 0478-511708 www.dactylo .nl Vakantiekrachten, diverse functies Diversen, per direct, ook voor langere tijd: Slopers, Oppermannen, Bestratings-hulpen Hulparbeiders bouwsector, vanaf 18 jaar Ervaren vaklieden gevraagd, vólóp en langere tijd werk: Schilders (nieuwbouw onderhoudswerk) Metselaars (renovatie nieuwbouw) Werkplaats-beton- en allround-timmerlieden - Asbestsaneerders Glazenwassers (bedrijven) Tractorchauffeurs Montagemedewerker kunststof kozijnen zonweringen Ervaren vakmensen, regio Venlo-Horst-Venray, langere tijd: (aankomend) Werkvoorbereider Bouwgroep (evt. voor vast!) - Offset drukker Data/Telecom engineer Mig/Mag/Tig lasser Ervaren CNC-frezers én een conventioneel draaier Heftruckchauffeurs (gecertificeerd) Monteur/Assemblagemedewerker trailers en aanhangwagens Logistiek: Voorraadbeheerder met vakgerichte opleiding kennis Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl LOGISTIEK Logistiek medewerker m/v vooreen groot logis tiek bedrijf in de omgeving van Venray. Voornamelijk zijn wij op zoek naar parttime medewerkers, maar er zijn ook mogelijkheden voor fulltimers. Je werkzaamheden zijn zeer divers, van orderpicken, tot inpakken en van sor teren tot lichte computerwerkzaamheden. Ben je flexibel inzetbaar en heb je zin om aan de slag te gaan, reageer dan snel! Informatie: 0478 51 17 22, Daan A/lous, Schoolstraat 2, Venray SCHOONMAAK Medewerker housekeeping m/v voor een vakantiepark in de regio Horst. De afdeling Housekeeping zorgt ervoor dat de vakantiehuisjes steeds weer schoon zijn. Je maakt op maandag en op vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur diverse vakantiehuisjes schoon. Je bent teamge richt, zelfstandig, stressbestendig en hebt gevoel voor orde en netheid. Verder beschik je over een goede licha melijke conditie en beheers je de Nederlandse taal goed. Je bent bent bewust op zoek naar een parttime baan voor enkele uren in de week. Reageer snel! Informatie: 0478 51 I 7 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray TECHNIEK Spuiter m/v voor een timmerfabriek in de omgeving Venray zijn. Je verricht voorbehandelingen (schuren, bij werken producten), je voert spuitwerkzaamheden uit en doet nabewerkingen (controle, spoelen, reinigen). Je komt terecht in een gezellige werkomgeving. Heb je enige erva ring in een soortgelijke functie en wil je direct aan de slag, ben je secuur en ben je gemotiveerd, reageer dan snel! Informatie: 0478 51 I 7 22, Daan A/lous, Schoolstraat 2, Venray

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22