Winnaars wk-quiz Fieke Houwen wint kür op muziek De Peel korf derde in poule Nationale golfkampioenschappen in Geijsteren Beker voor reserves TV/ Sportijn Zege voor Emile Cox Midgetgolfers naar NK PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 15 juni 2006 - Pagina 21 een abonnement waard Promotie JBC Venray 80 Autocross Overloon Brons voor dubbel SV Merselo SVV veteranen de SCHATTEN van de Grote Kerk Verkrijgbaar voor €1750 bij: #too'etenQA'% bijzonder vervangend vervoer gratis 4 jaar Focwa garantie door verzekeraars geselecteerd geen eigen risico (tot max. €150,-) Sportnieuws -info De wk-quiz van Peel en Maas in samenwerking met Sport2000 in Ven- ray is een groot succes geworden. We mochten maar liefst honderden inzen dingen ontvangen op de twintig vra gen over de wk die eerder in Peel en Maas verschenen. De meeste voetballiefhebbers had- Voor de tweede keer in de 18- jarige traditie van het Nederlands Matehplay Kampioenschap wordt op 21, 22, 23 en 24 juni het Nati onaal Open Matehplay 2006 voor heren gehouden op de baan van de golf- en countryclub Geijste- ren. Tevens wordt op dezelfde baan het Nederlands Matehplay Kampioen schap Dames Professionals gehouden. Dit nieuwe Nationaal Open Mateh play wordt gehouden door de Stich ting Matehplay onder auspiciën van de NGF en de PGA Holland en zal de status krijgen van een officieel NGF toernooi. Naast het Nationaal Open Strokeplay is er dus nu ook weer een Nationaal Open Matehplay (heren). Uitgegaan wordt van een deelname van ongeveer zeventig professionals en ongeveer vijftig amateurs die zich via onderlinge voorselectie wedstrij den dienen te plaatsen voor de offici ële voorronde op 21 juni (64 deelne mers). De bredere deelname met een hoger kwaliteitsniveau en de span- Het reserveteam van Taxi Ver- straaten/Sportijn schreef afgelo pen maandagavond geschiede nis. In het eerste seizoen dat er een aparte bekercompetitie werd georganiseerd voor de reserve teams, wisten zij deze te winnen. In sporthal In de Biessen in Hoens- broek was tegenstander Fermonia Pets Place niet opgewassen tegen de Venayse zaalvoetballers: 4-2. Hoewel in de reguliere competitie Fermonia aan de winnende hand bleef was daar nu niets van terug te zien. De ploeg uit Venray nam het initiatief en zou moge lijk verdiend op een doelpunt of twee voorsprong zijn gekomen. Echter paal en lat en een goede doelman stonden dat verdiende succes in de weg. En zoals zo vaak was het de tegenstander die vrijwel uit de enige geboden kans op een 0-1 voorspong kwam. Lang duurde dat echter niet want via een mooie actie van Gert-Jan Spee werd het al snel gelijk: 1-1. Hoewel het De motorcrossers van Regio Venray hebben afgelopen zaterdag deelgeno men aan de jeugd motorcrosswedstrij den op het circuit van MC de Kolibrie. Voor deze wedstrijd hadden zich 158 rijders aangemeld waaronder enkele rijders uit Duitsland. In de afgelopen jaren hadden zich verschillende ern stige ongevallen voorgedaan bij de liefhebbers en de club had besloten om deze rijders thuis te laten blijven. Ondanks dat de trainingen pas om 10.00 uur van start mochten gaan, passeerde de laatste rijder om 17.35 uur de finishvlag. Bij de MX 2 jeugd wist Emile Cox na een verbeten strijd de beide manches winnend voor zich af te sluiten en wist de grootste beker voor zich veilig te stellen, ter wijl Andre Cox bij de veteranen in de eerste manche beslag legde op een negende plek en in de tweede man che wegens problemen niet meer van start ging. Even zag er naar uit dat de wedstrijd die zondags verreden zou worden geen doorgang zou vinden. De arts die zondags aanwezig zou zijn den de vragen goed beantwoord, maar een aantal verslikte zich toch in de aanwezige addertjes onder het gras. Uit de goede inzendingen wer den zes prijswinnaars getrokken die woensdagmiddag bij sportspeciaal- zaak Sport2000 in Venray hun prijs in ontvangst namen. Er werden vier ning tussen professionals en beste amateurs geven het toernooi meer exposeren en maken het aantrekkelij ker voor publiek en sponsors. Zo was het in 2005 een spannende en open strijd waarbij in de halve finale twee professionals het opnamen tegen twee amateurs en ook de finale werd gespeeld door een professional en een amateur! Uiteindelijk was de beste matehplay golfer van Nederland Mare Reynolds de winnaar. Bij de dames professionals werd de titel voor de eerste keer behaald door Annemiek de Goederen. Het programma ziet er als volgt uit: Woensdag 21 juni Voorronde Natio naal Open Matehplay. Deze wedstrijd wordt gespeeld op De Peelse Golf in Sevenum. Donderdag 22 juni: 8.00 uur start eerste ronde Nationaal Open Mateh play, 12.30 uur start eerste ronde Ned. Matehplay Kampioenschap; 14.00 uur start tweede ronde Natio naal Open Matehplay. Vrijdag 23 juni; 8.30 uur start Venrayse team een overwicht behield waren het wederom de mannen uit Roermond die op een 1-2 voorsprong kwamen. Nu was het echter EricTrois- fontaine die met een bekeken schot de 2 - 2 liet aantekenen. En op slag van rust straffe hij een fout in de ver dediging van Fermonia van dichtbij genadeloos af en zette daarmee Taxi Verstraaten/Sportijn voor het eerst op voorsprong: 3-2. Na de rust bleef het Venrayse team duidelijk het beste van de twee. Scoren verzuimde men echter en zo kreeg halverwege de tweede helft Fermonia nog eenmaal alle krachten gemobiliseerd. Maar veel verder dan een aantal afstandsschoten kwamen ze niet. Doelman Thijs Len ders wist hier wel raad mee. Uitein delijk was het Tim van den Bekerom die het hoofd koel hield. In eerste instantie wist de doelman de bal nog te keren. In de rebound plaatste Tim de bal echter zuiver en overtuigend in het doel en bepaalde daarmee de eindstand op 4-2. was ziek geworden, naarstig werd er door de club naar vervanging gezocht, maar dat bleek er moeizaam te gaan. Uiteindelijk was dokter Hesemans bereid om op zondag als wedstrijd arts te fungeren. Voor deze wedstrijd hadden zich 189 rijders aangemeld. Bij de MX 1 Nationalen eindigde Ad Coenen op een vijfde plek in het dagklassement door in de manches sterk te rijden en sloot de manches op een zesde en een derde plaats af. Bij de MX 3 Senioren was de 35e plek voor Mare van Dijck weggelegd door beslag te leggen op een 34e en een 33e stek in de reeksen. Een 18e plaats bij de MX 2 Senioren kwam op naam te staan van Kevin Gielens met een 22e plek een dertiende plaats in de manches, terwijl Mark van de Ven twintigste werd in het dagklas sement door in de manches een 26e en een 16e stek voor zich op te eisen. Roy Nillesen werd de 28e man in het algemene klassement, hij eindigde in de manches op een 31e en een 25e plaats en wist Sjoerd Heijnen de man ches op een 33e en een 31e plaats af te sluiten en wist hiermee een 32e plaats in het dagklassement op zijn naam te schrijven. Komende zaterdag is er een jeugdwedstrijd in Horst op het circuit de Reulsberg waar op zon dag een Nationale wedstrijd verreden gaat worden. originele uit- en thuisshirts van het Nederlands elftal en twee fraaie wk- boeken onder de zes winnaars ver loot. De gelukkigen waren M. Bardoel (Venray), B. Wijnhoven (Blitterswijck), A. Gertzen (Venray), J. Litjens (Venray), Bardoel-De Vlam (Venray) en Th. Bot- den (Vierlingsbeek). kwartfinales Ned. Matehplay Kampi oenschap dames; 9.15 uur Nationaal Open Matehplay heren; 13 30 uur start halve finales Ned. Matehplay Kampioenschap dames; 14.00 uur Nationaal Open Matehplay heren. Zaterdag 24 juni 15.00 uur start finale Ned. Matehplay Kampioenschap dames; 15.15 uur Nationaal Open Matehplay heren; ca. 16.30 uur prijs uitreiking PRO-Am wedstrijd; 18.30 uur Matehplay Kampioenschappen. Andere bijzonderheden en activiteiten rondom deze Matehplay Kampioen schappen zijn de Bavaria mini shoot out op zaterdag 24 juni om 16.00 uur. Korte wedstrijd met bekende Neder landers. Hole-in-one auto. Voor de eerste hole-in-one gescoord door een van de professionals wordt een auto beschikbaar gesteld. Otto-Putt van 500 euro. Vrijdag vanaf 12.00 uur en zaterdag kunnen alle bezoekers deel nemen aan de Putt van 500 euro. Op zaterdag rond 16.00 uur is de finale. nale van de "Putt van 500 EURO"r heren Jachtlust 1 (le klasse) heeft de uit gestelde wedstrijd in en tegen Gel drop 3 opnieuw verloren. Na eerder thuis tegen de Brabanders met 2 - 6 te hebben verloren, werd ook deze match verdiend (met drie ex-hoofd- klassers in de gelederen) met 6 - 2 door de thuisploeg gewonnen. Aan vankelijk ging de wedstrijd gelijk op met goede scores aan beide zijden, maar de gastheren uit Geldrop toon den zich net iets slagvaardiger dan hun Limburgse opponent: 90 - 92. Vervolgens werd er in de tweede en derde ronde bijzonder zwak gespeeld en Geldrop profiteerde daar dankbaar van: 86-107 en 96 -108). In de laatste omloop wist Jachtlust 1 de eer toch nog te redden: 104 - 98, zodat op de uitslag 6 - 2 (376 - 405) voor Geldrop 3 en daar viel niets op af te dingen. Jan Engels was de beste speler met 96 slagen. Op zondag was Jachtlust 1 gastheer van Zicht Nirve 1Ook nu ging het stroef, want de gasten uit het Zuidlimburgse Nuth speelden verras send goed mee. Na verlies in de eerste ronde (102 -105) wisten ze de tweede ronde op hun naam te schrijven (100 - 99). Na de thee werd er opnieuw om elke slag gestreden en bleek de thuisploeg nu met 1 slag aan de goede kant van de score (101 - 102) te blij ven. In de laatste tour leek alles weer eens op zijn plaats te vallen en werd De laatste dag van de Nationale Competitie (NC) is gespeeld. JBC Ven ray 80 1 speelde in de tweede klasse zonaal en ze wisten veertien van de negentien wedstrijden te winnen. Door deze prestatie die een tweede plek opleverde zijn Eef Zeelen, Jos Janssen en Ruben Pex gepromoveerd naar eerste klasse zonaal. De andere twee teams speelden in de tweede klasse op afdelingsniveau. Het team van JBC Venray 80 3 (Rob Janssen, W v.d. Meer en T. Ikkert) is zevende geworden in hun poule en het team JBC Venray 80 2 (F. van Erp, E. Ikkert en A. v.d. Linden) is twaalfde gewor den in hun poule. Ook de tweede wedstrijd van het regiotoernooi Het Vervolg is succesvol verlopen. Dit regiotoernooi gaat tussen de vereni gingen Amicale Cuijk uit Cuijk, De Bokkeschieters uit Boxmeer, Grave Superieur uit Grave en JBC Venray 80 uit Venray. Omdat er een verschillend aantal teams (doublets) zijn, worden de uitlagen in procenten uitgedrukt. Na twee wedstrijden staat JBC Venray 80 bovenaan. Het gemiddelde over twee wedstrijddagen is: 1) JBC Venray 80 met 67,58 procent, 2) Grave Supe rieur met 54,69 procent, 3) Amicale Cuijk met 43,75 procent en de Bok keschieters met 39,29 procent. De volgende wedstrijddag is op zaterdag 17 iuni in Boxmeer. Auto Sport Team Duivenbos in Overloon houdt een autocross onder auspiciën van ASUZ. Het evenement wordt gehouden op zondag 18 juni op circuit Duivenbos aan de Oplooseweg in Overloon. De aanvang is om 11.30 uur. Er komen diverse klassen aan de start, zoals; toerwagen tot 3000cc, kever, sprint, standaard, sport tot 2000cc, gastrijders-, vrije, crosskarts, jeugd en de Fun klasse.Als klap op de vuurpijl is er een spetterende Crazy race. De auto's dienen te voldoen aan de geldende veiligheidseisen volgens het ASUZ reglement. Voor inschrijvin gen of inlichtingen Wiel de Mulder via tel.(0478)531521. Tijdens de Nederlands kampioen schappen tafeltennis voor mensen met een beperking in Amersfoort zijn de tafeltennissers van Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. er niet in geslaagd om een Nederlandse titel te pakken. In de sporthal in Amers foort werden de vervolgrondes wel gehaald door Harrie Kuijpers, Koen Heideveld en Marie-LouiseTheeuwen. Maar alleen de inspanningen van Kuij pers reikten tot een vierde plaats in Klasse 6. Bij de dubbels waren Maria Wilmsen en Marie-Louise Theeuwen meer succesvol. Na twee gewonnen poulewedstrijden lieten zij zich ech ter door de damesdubbel van Veghel verrassen en moesten zij genoegen nemen met de strijd om de derde en vierde plaats. Gelukkig wisten zij deze wel te winnen, waardoor er tijdens dit NK toch nog een bronzen medaille voor hun was weggelegd. Programma zaterdag 17 juni S VCB vet-Merselo vet 16.00 Programma zaterdag 17 juni SW-Melderslo 17.00 de SCHATTEN van de Grote Kerk wan Grotestraat 68 Venray 0478-582727 er een fantastische ronde van 90 neer gezet, waar de gasten (111) ditmaal helemaal niets hadden in te brengen. Het gevolg was een zwaar bevochten 6 - 2 (393 - 417) overwinning. Gerrit Vermeulen was met 92 slagen (vier maal 23) veruit de beste speler. Jacht lust 2 ging op bezoek bij Geldrop 4 en konden helaas niet de tegenstand bieden, waarop vooraf wellicht was gehoopt. Alleen in de tweede ronde bleef men aardig dicht in de buurt van de thuisploeg (98 - 104), maar in de overigen ronden was de tegenstand toch te gering om Geldrop 4 te ver ontrusten (108 - 125 108 -118 en 99 - 117). Huub Straatman was de beste speler met 108 slagen in de met 8 - 0 (409 - 464) verloren wedstrijd. Jacht lust 3 (2e klasse)speelde eveneens een uitwedstrijd en wel tegen Zicht Nirve 2. Het thuisspelende team uit Nuth was torenhoog favoriet en dat werd ook vertaald in de uitslag. Met liefst 8 - 0 (424 - 534) werd Jachtlust 3 huiswaarts gestuurd. Leo Wilms was Venrays beste man in het Zuiden met 127 slagen. Bij de onderlinge com petitie behaalde Harrie Lenssen een nieuw clubbaanrecord over drie ron den. Onder de muzikale tonen van de plaatselijke blaaskapel eindigde hij op 63 slagen.Theo Litjens is nog altijd lijstaanvoerder, nu met 7 punten. Har rie Lenssen rukte op naar de tweede plek (7,5 punten) en Huub Straat man is als derde geklasseerd met 8,5 punten. Henk van Leeuwen en Gerrit Vermeulen (beiden 11 punten) zijn de naaste belagers. Bij de dames gaat de als achtste gerangschikte Fieke van Ham eveneens fier aan de leiding met 18 punten. Annie Litjens volgt met 23,5 punten al op gepaste afstand. Bets Wilms (29 punten) heeft de derde plaats in handen. Jan Engels heeft in Luxemburg de zevenentwintigste plaats behaald tijdens de Nations Cup met een gemiddelde van 23,17 over twaalf ronden. Individuele winnaar werd verrassend maar verdiend Roel Groenhuijsen, uitkomend voor MGC Bilthoven met een gemiddelde van 21,25. Nijmegenaar Peter Groeneveld (MGV Duno/Doorwerth) scoorde zijn eerste 18. Nederland eindigde op de achtste plaats. Het team van Oosten rijk 2 wist in de finale Duitsland 1 achter zich te houden en werd daar mee winnaar van de Nations Cup. Harrie Lenssen heeft op het Pink- stertoernooi van Zicht Nirve de twee de plaats behaald door met 102 slagen de Duitser Norbert Deqrell (Castrop) met één slag vóór te blijven. Winnaar in deze categorie (heren senioren 1) werd Hans Ploem met 87 slagen van de organiserende vereniging. Gerrit Janssen eindigde met 119 slagen op de vijfde plek. Komend weekend worden in Appelscha en Drachten de Neder landse Kampioenschappen Afdeling 2 (eternietbanen) gehouden. Jan Engels en Harrie Lenssen nemen namens larhtlust hieraan deel Fieke Houwen (Meerlo) heeft tijdens het geslaagde ruiterfes- tijn in Meerlo de kür op muziek gewonnen. De 'Wanssumse Anke van Grunsven' met haar paard Saloupe deden het fantastisch. Zoals afgelopen weekend zoveel combinaties geweldige prestaties hebben neergezet. Blericknaar Pieter Keunen baarde opzien door enkele belangrijke onderdelen op zijn naam te zetten. Drie dagen was hij van de partij en alle dagen won hij hoofdprij zen zoals de koningsnummers 1.40 meter en het Masters Springen. Spec taculair was ook het onderdeel Jump Quad dat gewonnen werd door Edwin Smits. De Meerlonaar die meer in Zwitserland woont dan in Neder land. Bedoeling is dan een parcours zo snel mogelijk met het paard af te leggen en vervolgens naar de draai ende Quad te rennen en ook daar een parcours mee te rijden. Op twee wielen vlogen de ruiters en amazones door de bochten. Het negende ruiterfestijn was een sportfeest van superlatieven. Het weer was geweldig, de parkoersen zagen er spannend uit en er waren in totaal weer zo'n tweeduizend nationaal en internationale combinaties aanwezig. Ondanks het WK-voetbal was er nog veel publiek naar evenementencen trum MEC bij manage Megelsprong gekomen. Ook wethouder en loco-bur gemeester Leo Beterams bevond zich onder het publiek om te genieten van dit sportspektakel in zijn gemeente. Het festijn draaide organisatorisch erg goed dankzij de inzet van zo'n hon derd vrijwilligers en tientallen spon soren. Rijvereniging Rijdt met Beleid kijkt terug op een geslaagd feest. En tussen de regels door liet voorzitter Jan Janssen horen dat hij hoopt dat bij gelegenheid van de tiende editie, vol gend jaar, de financiële zorgen van de vereniging tot het verleden behoren en zijn vereniging en gemeente over eenstemming kunnen bereiken over het eigendom van het ruiterterrein. De uitslagen van het CH Meerlo 2006 zijn: Springen: Z-springen, 2 fasen: Groep 1: Pieter Keunen (Blerick) Santos; 2. Caroline Poels (Meerlo) Roxette; 3. Omer Karaevli (Swolgen) Beau Groep 2: Dave Maarse (Wellerlooi) Palmée; 2. Marcel Willems (Maas- bracht) Landlord; 3. Martien Amendt (Meerlo) Richydou ZZ-springen, 2 fasen: 1. Pieter Keunen (Blerick) Leandro; 2. James Patterson Robinson (Nieuw- Zeeland) Ratja; 3. Loewie Joppen (Maasbree) Ribo Dandy. M-springen, 2 fasen: Groep 1:1. Martien Amendt (Meer lo) Shamanta; 2. Martien Amendt (Meerlo) Unica; 3. Luc Steeghs (Kes- sel) Uretto Groep 2: 1. Mark Martens (Maas bree) Tin-Tin; 2. Gini Korten (onbe kend) Lanitha; 3. Marcel Willems (Maasbracht) Little Lancer L-springen, 2 fasen: Groep 1: l.Joffrey Buisine (Zwitser land) Chado; 2. Loewie Joppen (Maas bree) Umolga; 3. Maud Schouwenberg (Beesel) Kyra Groep 2: 1. Luc Steeghs (Kessel) Uptown Girl; 2.Ali Walker (onbekend) Shackletons Dream; 3. Edwin Smits (Zwitserland/Meerlo) Uno II 1.40 meter: 1. Pieter Keunen (Ble rick) Roberlina; 2. Tom Martens (Hel den) Chinook; 3. Maikel van der Vleu ten (Asten) Ultimo de Laubry Z-springen: Groep 1:1. James Patterson Robin son (Nieuw-Zeeland) La Vito; 2. Karo- lien Bongaerts (Belgie) Vesta van 't Goor; 3. James Patterson Robinson (Nieuw-Zeeland) Watch Me Groep 2: 1. Jack Ansems (Tilburg) VDL-groep Saphire; 2. Mans Buurman (Helmond) JK Horsetrucks Winner; 3. Rogier Linssen (Sevenum) Lukay W M-springen: Groep 1: l.Nadegh Janssen (Belgie) Larino; 2.Aniek Poels (Meerlo) Talent; 3. Karolien Bongaerts (Belgie) Caliska BZ Groep 2: 1. Loewie Joppen (Maas bree) Cadillac Z; 2. Mare Bettinge (Duitsland) Valentino; 3. Rob van Bus sel (Kessel) Ufoberlina L-springen: Groep 1: 1. Rogier Linssen (Seve num) Cancerre Z; 2 .Veronique Schmitz (Kessel) Merlinneke Z; 3. Carolein Lan- kester (Meijel) U-Goldflower Groep 2: 1. Dave Maarse (Weller looi) Urikke; 2. Therese Bakke (Ble rick) Texas; 3.Verne Janssen (Merselo) Little Mistery Groep 3: 1. Felix Bongers (Kessel) Milano B; 2. Edwin Smits (Zwitser land/Meerlo) Fiala; 3. Jan Bovee (Meer lo) Celvin Z B-springen: 1. Fieke Houwen (Meerlo) Taxi's Alaska Miltoo; 2. Ingrid Willems (Mer selo) Ultra-Vox; 3. Michiel de Ruyter (Meerlo) Molita Jump Quad: 1Edwin Smits (Zwit serland/Meerlo) Masters Springen: 1Pieter Keunen (Blerick) Leandro ZZ-springen: 1Maikel van der Vleuten (Asten) Nobel; 2. Patrick Lemmen (Sevenum) Nigel; 3. Mans Buurman (Sevenum) JK Horsetrucks Richmond Z-springen: Groep 1: 1. Dave Maarse (Weller looi) Palmée; 2. Alvaro Diaz (Spanje) Bondi Beach; 3. Marcel Willems (Maas- bracht) Landlord Groep 2: 1. Stefan Engbers (Duits land) Correlia; 2. Dehlia Oeuvray-Smits (Zwitserland) Cento; 3. Maikel van der Vleuten (Asten) KenTucky M-springen: Groep 1: 1. Joyce Melis (Belfeld) Roxette; 2. Albert Voorn (Asten) Sacra mento; 3. Karolien Bongaerts (Belgie) Arco van 't Venushof Groep 2:1 Gini Korten (onbekend) Lanitha; 2. Dave Maarse (Wellerlooi) Cordigna; 3. Maikel van Mierlo (Oirlo) Balu L-springen: Groep 1: 1. Dave Maarse (Weller looi) Uhille Formia; 2. Susan Hendrikx (Merselo) Solana; 3. Edwin Smits (Zwi- tersland/Meerlo) Uno II Groep 2: 1. Marcel Willems (Maas- bracht) Pritty Womon; 2. Mans Buur man (Sevenum) JK Horsetrucks Unique; 3. Anne-Martine van Liere (onbekend) Ultra Pride B-springen: Groep 1:1. John Driessen (Meerlo) Unique; 2. Michiel de Ruyter (Meerlo) Molita; 3. Marcel Delissen (Well) Uni- vee-B Groep 2: 1. Willy Wilmer (Baarlo) Chili Kenney; 2. Iris Jeurissen (Oirlo) Tirana; 3. Joke van de Venne (Asenray) Punja Dressuur: B, le proef: 1. Joyce Scheepers-van Dijk (Sevenum) Vigor; 2. Michelle Derks (Sevenum) Oliza; 3. Sophie Tex- tor (Meerlo) Voila B, 2e proef: 1Annemarie Berbers (Grubbenvorst) Attenzione; 2. Michel le Derks (Sevenum) Oliza; 3. Anne Marie Berbers (Grubben vorst) Groenrijks Ultimate Dream LI, le proef: Ï.Anne Ebisch (Hel den) Utah; 2. Claudia Peeters (Belfeld) Usiena Dupee 3. Marielle Hoolboom (Horst) Tikita C LI, 2e proef: 1. Marielle Hoolboom (Horst) Tikita C; 2. Irma Vos (Sit- tard) Desperado; 3.Vivianne Mulders (Venlo) Symphony d' Hertog L2, le proef: 1. Frouke Bettonviel (Horst) Nadine Ferro 2. Monique van Dijck (Merselo) Feiten; 3. Piet van Rens (Horst) Ubelisk L2,2e proef: 1Piet van Rens (Horst) Ubelisk; 2. Anne Pouwels (Helden) Tobias; 3. Jacqueline Arts-Willems (Merselo) Gina Ml, le proef: 1. Anka Fraaije (Bergen) Reggae Night; 2. Pam Ewell (Kerkrade) Ulfried; 3. Michelle Derks (Sevenum) Forever Ml, 2e proef: 1. Pam Ewell (Kerkra de) Ulfried 2. Suzanne Wijers (Horst) Rocky; 3. Sabine Janse (Helden) Montana M2, le proef: 1. Anita Faassen (Hel den) Bockmann's Tiamo; 2. Sandra Steenman (Maalbroek) Sanches; 3. Brigitte Kreuzer-Janssen (Merselo) Tsarina M2, 2e proef: 1. Nicky Creemers (Heibloem) Plaisir; 2. Sandra Steen man (Maalbroek) Sanches; 3.Anja van Zwamen (Tegelen) Ugor Zl, le proef: 1. Leontien Dings (Nederweert) Renzo; 2. GertyPeters- Janssen (Leunen) Pablo; 3. Mascha van Es(onbekend)Lennon H Zl, 2e proef: 1. Mascha van Es (onbekend) Lennon H; 2. Suzanne Wij ers (Horst) Rivano; 3. Nancy Jurgen (Geulle) Syrus Z2, le proef: 1. Sandra Steenman (Maalbroek) Paso Doble; 2. Fieke Hou wen (Meerlo) Saloupe Kur op muziek: 1. Fieke Houwen (Meerlo) Saloupe B, le proef: 1. Josje Stoekenbroek (Afferden) Vivaldi; 2. Josje Kessels (Tegelen) Leander 3. Anita Janssen (Well) Urona B, le proef: 1. Sandra Lodewijks (Grubbenvorst) Uritof-E; 2. RaJffy Hoek-Effendi (Grubbenvorst) Urano; 3. Marian Tacken-Geurts (Meterik) Irlanda B, 2e proef: 1Youri Kok (Meterik) Flaming Heart of Helicon; 2. Leon- tine de Boer (Swolgen) O'Neil; 3. Josje Stoekenbroek (Afferden) Vivaldi B, 2e proef: 1. Monique Rutten-Jans- sen (Well) Vito; 2. Sandra Lodewijks (Grubbenvorst) Uritof-E; 3. RaJffy Hoek-Effendi (Grubbenvorst) Urano LI, le proef: 1. Sophie Kessels (Baarlo) Mystique; 2. Lidwien Rutten (Grubbenvorst) Una Mas; 3. Malou Stekhuizen (Heijen) Steroko'sViente LI, le proef: 1. Christel van Dijck (Oostrum) Uiver; 2. Jaleesa van den Hof (Oirlo) Tamtam L; 3. Sharon van der Heyden (Thull) United LI, 2e proef: 1. Lidwien Rutten (Grubbenvorst) Una Mas; 2. Sophie Kessels (Baarlo) Mystique; 3. Esther Peereboom (Merselo) Ahats LI, 2e proef: 1. Andre Houben (Thull) Vadonja; 2. Jaleesa van den Hof (Oirlo) Tamtam L; 3. Kim Rothengatter (Budel) VDL Groep Vigoroso L2, le proef: 1. Lotte Kok (Meerlo) Recalcitrant; 2. Leontine Coenders (Meerlo) Ovivo'sTinee; 3. Loes Geelen (Leunen) Umiro L2, 2e proef: 1. Monique Lamers- Couwenberg (Ysselsteyn) Tintje; 2. Judith Beurskens (Meerlo) Lisa WB; 3. Leontine Coenders (Meerlo) Ovivo's Tinee M11 e proef: 1Christianne van Eek (Leunen) Unique; 2. Eva van Ooi (Mer selo) Rebel; 3. Chantal Alaerds-Simons (Horst) Feigling Ml, 2e proef: 1. Kirsten Blankers- Koning (onbekend) Una Metall; 2. Christianne van Eek (Leunen) Unique; 3. Chantal Alaerds-Simons (Horst) Fei gling M2, le proef: 1Lisette Punt (Heijen) Topper; 2. Henriette Jenniskens (Well) Rilona; 3. Eugenie Coenders (Meerlo) Sadjino M2, 2e proef: 1. Eugenie Coenders (Meerlo) Sadjino; 2. Diewerke Venne- ma (Leunen) Kauna; 3. Silvia Gooren (Lottum) Plien Zl, le proef: 1. Angelique Jans- sen-Woudenberg (Alverna) Ohboy; 2. Mascha Verlaek (Nederweert) Highslyer Z; 3. Ellen Feenstra (Heijen) Tabochon Zl, 2e proef: 1. Mascha Verlaek (Nederweert) Highslyer Z; 2. Frits Ver- heyen (Ysselsteyn) Ma d'Or Z2, le proef: 1. Sharon van der Heyden (Thull) Aquino; 2. Jos Nijsten (Roosteren) Royal Touch; 3. Andre Houben (Thull) Vagebond Z2, 2e proef: 1. Jos Nijsten (Roos teren) Royal Touch; 2. Andre Houben (Thull) Vagebond; 3. Sharon van der Heyden (Thull) Aquino beste ruiter: Sharon van der Heijden (Thull); beste paard: Acquino (van Sharon van der Heijden). Peelkorf heeft deelgenomen aan de NK Jeugd in Reusel. Het was een spannende dag voor het Aspiranten BI team. Zij mogen voor de eerste maal deelnemen aan het NK voor jeugdteams. Het thema was dit jaar sterren. De eerste wedstrijd was tegen Altior uit Heeswijk-Dinther. Peelkorf nam een 2-0 voorsprong, maar wist deze niet vast te houden. Altior kwam terug in de wedstrijd en de punten werden gedeeld, uitslag 4- 4. De volgende wedstrijd op het pro gramma werd een makkie voor de Peelkorf. Er werd maar liefst 22 maal gescoord. De laatste wedstrijd tegen Rosolo was van belang, het kon nog alle kanten op. In de beginfase was Peelkorf niet alert genoeg en Rosolo nrofiteerde hier meteen van en nam een 1-0 voorsprong. Peelkorf bleef knokken en kreeg ook enkele kansen, maar in het begin lukte het niet zo. De verdediging hield het goed dicht en de gelijkmaker werd gescoord. Maar hierop had Rosolo ook direct een ant woord klaar 2-1 en het werd ook nog 3-1. Peelkorf ging niet bij de pakken neerzitten en het lukte om weer op gelijke hoogte te komen. De strijd was weer open. Aan een gelijkspel had Peelkorf voldoende. Rosolo nam met een afstandschot wederom een voor sprong 4-3. In de resterende tijd lukte het Peelkorf niet om de gelijkmaker nog te scoren en een finaleplaats werd niet gehaald. Het team werd uiteinde lijk derde in de poule. In het weekend van 23 tot en met 25 juni gaan de wel pen en Peelkorf F1,F2,E1,D3 en D2 on kamn FOCWA EUROGARANTBEDRUF Schootsveld 2, Vierlingsbeek tel: 0478-63 40 20 www.fransenautoschade.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 21