Oranjespektakel in de Schaapskooi Biljartkampioenen Onder Ons Kampioen der kampioenen Eric Kerstjens kampioen De Meerloper Dubbel goud voor John Wijers Lisa Dreesens en Angèl Koenen naar NK "De finale fluiten is voor iedere scheidsrechter het ultieme doel" Vrouwelijke 'koning' gilde Holthees ra bef a BEZORGEN? PEEL EN MAAS Donderdag 8 juni 2006 - Pagina 18 NRBC Venray BC 2002 RV Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray DC De Piëlhaas PDV De Maasvogels PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn PDV De Zwaluw PEEL EN MAAS een abonnement waard BC Venray BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub Het Alvertje Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Scheidsrechter Pol van Boekel uit Venray Het Onze lieve Vrouwe Gilde Hol- thees heeft tijdens een feest vijf leden In drie lijnen van twaalf is de vierde zitting van de bonusladder door 35 paren gespeeld. In de A-lijn wonnen Annie Boekholt en Mia Lommen met 65.42 procent, op eerbiedige afstand gevolgd door Toon den Brok en Theo Jakobs met 57,92 procent en Lou Gilissen en Wim Verschuyten met 54,42 procent. In de B-lijn wonnen Bert Ellemers enThom Kuijpers met 63,33 procent, tweede waren Riet Blok en Betsie van de Sluis met 60,42 procent en derde waren Joan Hinssen en Jan Stiphout met 55,42 procent. In de C-lijn scoorden Nettie en Pierre Sonnemans verreweg het best met 66,15 procent. Nellie Camps en Sraar van Meijel scoorden 56,44 procent en Annet Timmer en Mariet Strijbos behaalden 55,81 procent. De Pinksterdrive is in de vorm van 'n onderlinge laddercompetitie gespeeld. Het bridgepaar Nel Hou- ben en Toon Stiphout won glansrijk. Ze behaalden maar liefst 67,08 pro cent. De tweede plaats was voor de dames Annemie Vossen en Doortje van Melick met 60 procent. Het echt paar (gelegenheidspaar) Mia en Hans Koopman behaalde de derde plaats met 56,67 procent. Op vijf donder dagen (8, 15, 22, 29 juni en 6 juli) vanaf 13.30 uur is er in de Kiosk brid gen. Vanwege het zomerseizoen zijn belangstellenden welkom. Aanmelden bij wedstrijdleider M. Vloet via tel. (0478)641514. vanwege hun 25-jarige lidmaatschap gehuldigd. Dit zijn Elly Linders (actief bij de drumband), Luc Peters (vende lier), Willy Fleuren (vendelier), Wim Fleuren (lid) en Ger Langenkamp (schutter). Op de foto v.l.n.r. Elly Lin ders, Willy Fleuren, Ger Langenkamp, Luc Peters en Wim Fleuren. Verder is er gestreden om het koningschap. Dit jaar mochten voor het eerst ook de gildezusters mee strijden om het koningschap. Het is gildezuster Jacqueline Pingen die zich tot 'koning' schoot. Zij is de eerste vrouwelijke 'koning' van het gilde.Ter gelegenheid van dit feit wordt er op zaterdag 10 juni een receptie gehou den van 20.00 tot 21.00 uur in zaal het Trefpunt in Holthees. Aansluitend wordt het koningsbal met livemuziek gehouden. Verspreidingsburo In navolging op het grote succes van het EK voetbal in 2000 en 2004 wordt nu het fluitsignaal gegeven voor het wereldkampioenschap voet bal 2006 in Venray en wel op het aller hoogste niveau. Voor wie echt wil genieten en de sfeer wil proeven van dit voetbaleve nement is stadion de Schaapskooi 'the place to be'. Een indoortennisbaan (ongeveer 500 m2) wordt volledig omgetoverd tot voetbalarena. Er is 27 meter tribune, die plaats biedt aan ongeveer 400 oranjesupporters. Van hieruit heeft men vrij zicht op het mega videoscherm van 3x4 meter met superieure beeldkwaliteit en fan tastisch geluid. Aan het plafond han gen 20 meter trussen met oranje par- ren. Deze lampen worden langzaam gedimd naarmate het fluitsignaal van de wedstrijd klinkt. De gezellige bar in het stadion zal er voor zorgen dat de supporters geen dorst hoeven te lijden. Stadion de Schaapskooi heeft zelfs de beschikking over vier echte skyboxen en een heuse VIP-lounge van waaruit men ongestoord kan genieten van dit oranjespektakel. Hier heeft men de beschikking over een eigen bar met persoonlijke bediening. Deze skyboxen kan men telefonisch reserveren voor 30 euro per box. Voor het begin van de wedstrijd kan men de oranjepoule invullen voor 1,60 euro per uitslag. De prijzenpot wordt direct na afloop van de wedstrijd uitgekeerd.Tijdens de warming up en de rust en voor de derde helft heeft de Schaapskooi een sfeervol buitenterras waar men even kan bijkomen van alle voetbalstress. Stadion de Schaapskooi opent zijn poorten een uur voor de wedstrijd, dus kom op tijd uit je luie stoel en ga voor het echte oranjegevoel. De entree is vijf euro per persoon inclusief twee consumpties. Reserveren voor de tribunes is helaas niet mogelijk, vol=vol. Voor informatie en/of reservering: Frank Janssen 06- 51106275 Het bowlingteam van Belasting Advies Bureau Voermans is afgelopen jaar in de bedrijvencompetitie kampi oen geworden in de vierde klasse. De eindstand na zeven ronden was 118,5 punt en een pinfall van 15940. Bij de hoogste game team inclusief handi cap staat het bowlingteam ook op de eerste plaats met een pinfall van 893. In de hoogste serie team inclusief handicap staat het op de derde plaats met een pinfall van 2395. De hoogste game individueel dames inclusief han dicap staat ook op hun naam, want Petra Peters ging er met de eerste plaats vandoor met een pinfall van 243. Het werd een succesvol seizoen want ook tijdens de wedstrijd Kampi oen der kampioenen werd ook de eer ste plaats in de wacht gesleept. Op de foto het team met sponsor Frans Voer mans en de spelers Johan Vos, Petra Peters, Harold Linders, Jenny Linders, Jeannette Nederlof, Eric Verheijen, Björn Voermans en Mare Schuurmans. In Galerie Pachamama in Meerlo In café De Piëlhaas wordt op vrij dag 9 juni de vierde wedstrijd van de zomeravondcompetitie gehoudenAan deze competitie kan iedereen deelne men. De aanvang van de wedstrijden is om 20.30 uur. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Er worden negen wedstrijden gehouden en de finaledag is op vrijdag 1 sep tember. Op zaterdag 10 juni wordt vanaf 20.30 uur het whiskeydarten gehouden. Ook hieraan kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via bovenstaand telefoonnummer. Uitslag darten: winnaarronde; 1. Pascal Janssen. 2. Henk Vermeulen. 3. Gerard de Bruijn. 4. Johan van Hoof. 5. Frank Goumans. 6. John Tebarts. 7. Peter van de Berg. 8. Dave van Zeist. Verliezerronde; 1. Geert van Hoof. 2. Mat Janssen. 3. Ruud Tijssen. 4. Thorsten Gooren. 5. Chris Sysock. 6. Rob Vermeulen. 7. Sasha Diender. 8. Skinny Jacobs. Er werd twee keer 180 gegooid door Pascal Janssen. De hoogste finish was met 80 punten voor Geert van Hoof. Uitslag wedvlucht Creil, twaalf deelnemers, 216 duiven. 1, 2, 4, 6, 10, 12,16, 18 F.Textor. 3, 9,13, 17, 21 L. Verhoeven. 5, 8, 20 R. Roosen. 7, 14 J. Verhoeven. 11, 19, 22, 23, 24, 25 H. Francken. 15 A.Aarts. Uitslag wedvlucht Montlucon, negen deelnemers, 135 duiven. 1,2,4, 5,6,9,18,22,23 J. Kuijpers. 3,10 F.Tex tor. 7,8. G. Peters. 11, 19 H. Francken. 12 G. Francken. 13, 21 A.Aarts. 14,15 E. Driessen. 16,20,24,25 R Roosen. 17 H. Cuppen. Uitslag wedvlucht Creil; veertien d M02 eg Wnde Vleugels, 15 C. de Hoog. 14,16,17,24 M. v. Boekel. 25 M. Schon. Uitslag wedvlucht Creil. Veertien deelnemers. 253 duiven. 1, 2, 16, 18, 20 Potten Laenen. 3, 7, 10, 14, 24 G. Linders. 4, 12, 13, 15, 17, 19, 21 G. Maessen jr. 5,9,11,22 G. Cox. 6,25 Th. Teunissen. 8,23 Th. Hendrix. Uitslag wedvlucht Creil, 32 deelne mers, 523 duiven. 1, 7, 8, 15, 17 J. Sij- bers. 2,9,14 J. van Kessel. 3,4,13, 24 Chr. Gerrits. 5,10,21,25 J. Kerstens. 6 C.v.Vught. 11 H.Vermeulen. 12 H. Phi- lipsen. 16 J. Voesten; 18 P Smits. 19 M. Basten. 20 H. Litjens. 22 H. Peeters. 23 P v. Houdt. Uitslag wedvlucht Montlucon, acht tien deelnemers, 201 duiven. 1,2,3,4, 5 P Loonen. 6 van Haren-Stiphout. 7 ,8, 14 Chr. Gerrits. 9,13,17 H. Strijbosch. 10 J. Sijbers. 11, 25 M. Basten. 12, 21, 22 G. v. Houdt. 15, 19 J. Voesten. 16 J. Basten. 18,23,24 P. Janssen. 20 W. Hey- nen. In Eindhoven zijn de Nederlandse kampioenschappen zwemmen gehou den en hieraan heeft ook triathlonver- eniging Regio Venray deelgenomen. De wedstrijd werd georganiseerd door NEBAS, de organisatie voor gehandicaptensport in Nederland. Zwemmer John Wijers uit Wanssum haalde hier twee keer goud: op de 50 meter schoolslag in 41.70 secon den en op de 100 meter schoolslag in 1.36.27 minuut. Hij liet hiermee de concurrentie ver achter zich. Het was de eerste keer dat Wijers uitkwam op een NK en meteen succesvol was. Dit terwijl zijn voorbereiding slecht was verlopen door blessureleed. Het was dan ook lange tijd onzeker of hij wel van start zou kunnen gaan. Het zwem- talent uit Wanssum wordt getraind door zwemmer Mark Veens en trai ner/coach is Henk van der Horst. In Eindhoven wordt in het week end van 10 tot en met 12 juni de Nati onale kampioenschappen zwemmen voor seniorenjeugd gehouden. Naast alle EK deelnemers start ook olym pisch- en wereldkampioenkampioen Pieter van den Hoogenband. Ook twee zwemsters uit de gemeente Venray hebben zich hier voor hebben weten te kwalificeren, namelijk Lisa Dreesens (jeugd) en Angèl Koenen (junioren). Beide HZPC Horst zwemsters maken tevens deel uit van de nationale junioren /jeugd selectie. Dreesens start ondermeer op de 50 meter vlinder, 100 meter vlin der, 50 meter vrijeslag en in het dames estafette team 4x 100 meter wisselslag waar de vlinderslagspecialiste de vlin derslag gaat zwemmen. Koenen komt eveneens als haar clubgenote uit op Kaarten en afsluiten met een asper gehapje is al jarenlang traditie. In de gele lijn waren Ton Meijer met Karei Peetjens de gelukkigen met een derde plek voor Annie Rottgering met Toos Willems. In de rode lijn wisten Annie Boekholt met Herbert Janssen beslag te leggen op de eerste plaats, gevolgd door Rieneke de Weert met Joop Cor- zilius en Tineke Meurs met Marga Steemers werden derde. In de groen lijn was het gelegenheidspaar Nell Peynenborgh met Jan van Toor ieder een te slim af. Belle Huisman met Adri de Klerk behaalden voor Riet Blok met Fonny Kousemaker een keurige tweede plaats. Vanavond start de laat ste serie avonden voor de vakantie. Er wordt gestreden om de zomertrofee. de 50 meter vrijeslag en is hiermee de enige junior. Tevens start zij met haar clubgenoten Dion Dreesens en Guus Geurts eveneens uit Venray van 16 tot en met 18 juni op het NK junioren in Amsterdam. In het weekend van 24 en 25 juni staat nog het NK sprint in Roosendaal op het programma. De laatste competitieronde van dit seizoen is gespeeld. In geel waren Frie da en Tom kalkman de winnaars met 69.17 procent, gevolgd door Annie Sieroen enYorgo Canli met 60.83 pro cent. Derde met 54.58 procent waren Marijke v.d. Boom en Aike van Glab- beek. In groen was de eerste plaats voor Ko Sturm en Henk de Vries met 65.97 procent. De tweede plaats werd bezet door Leny Jenniskens en Jo Kok met 62.85 procent en de derde plaats ging naar Betty Janssen en Toos Smits met 57.29 procent. Deze keer waren de sterkste in de gele lijn Sef en Mia Lommen met 71.50 procent, gevolgd door Wiel en Miny Verhoeven met 61.67 procent. Derde waren Bert en Nelly Vloet met 60.50 procent. In de rode lijn waren de best geplaatsten Jan Aarts en Tom Kalkman 58.33 procent. De tweede plaats ging naar Wim van Hoek en Nelly Jeuken met 56.67 procent en derde waren Jan Steijn- voort en Annie Boekholt met 55 pro cent. Uitslag van de eerste wedstrijd om de vijverkoning: Vijver 1: l)Toon Lan genkamp. 2) Jan Sanders. 3) Will Ber den. Vijver 2: 1) Francien Hermans. 2) Jos Hermans. 3) Henk Janssen. Uitslag Karperwedstrijd: 1) Piet Peeters. 2) Martien Driessen. 3) Joep Achten. 4) Jill Janssen. 5) Peter Pal- landt. Op zaterdag 10 juni beginnen de korte hengels hun wedstrijdserie met de lentekoning. Er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur in vijver 2. Bij eenkomst 7.00 uur bij de vijver. Op zondag 11 juni is de tweede wedstrijd uit de pickercompetitie. Bijeenkomst is om 6.45 uur bij Rob Wijnhoven, waar van 8.00 tot 12.00 uur gevist gaat worden. Op dinsdag 13 juni is de derde wedstrijd om de vijverkoning. Bijeenkomst uiterlijk 18.00 uur bij de visvijver. Er wordt gevist van 18.30 tot 21.30 uur. De jubileumwedstrijd voor de jeugd werd bij de gevorderden gewonnen door Luuk Blenckers, voor Sill Cremers en Thomas Nijenhuis. Bij de beginners was de overwinning voor Joey Peeters, voor zijn zusje Amy. Derde werd hier Tim Weijs. Bij de selectiewedstrijd voor het Neder lands kampioenschap werden door de jeugdleden goede resultaten behaald. In de A-categorie (14 t/m 18 jaar) werd Thomas Nijenhuis zevende en Luuk Blenckers tiende. Beiden wisten zich hierdoor te plaatsen voor het Nederlands kampioenschap jeugdvissen op zaterdag 2 september in de Workumertrekvaart in de buurt van Bolsward. Bij de eerste wedstrijd om de jeugdcup Noord Limburg in de A- categorie die werd gewonnen door Thomas Nijenhuis, ging ook een overwinning in de B-categorie naar een lid van het Alvertje en wel naar Sill Cremers. Op vrijdag 9 juni is de tweede wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg. Die wordt gevist in de splinternieuwe visvijver van H.S.V de Schol in Swolgen. Bijeenkomst voor deze wedstrijd uiterlijk 18.15 uur en er wordt gevist van 19.00 uur tot 21.00 uur. Tot half september zijn er elke woensdagmiddag tussen 13.30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugdvijver aanwezig zijn om vis sertjes die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veiligheid. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Voor overige zaken kan men terecht bij secretaris/penningmeester Ton Deenen via tel. (0478)532927. Zie voor de contributiebedragen www. hsvhetalvertje.nl. Biljartvereniging Onder Ons uit Oirlo heeft een succesvol seizoen ach ter de rug. Het eerste team werd kampioen in de E-klasse. Het tweede team werd tweede in de F-klasse. Ook de rest van de leden deed het goed in de Persoonlijke Kampi oenschappen van de Horst-Venrayse Biljart-Bond. Onder Ons had zich opgegeven voor de Persoonlijke Kam pioenschappen met zeven personen, omdat de Horster en Venrayse Biljart- Bond met elkaar waren gefuseerd. Alleen bij de zesde klasse werd een voorronde gespeeld en een lid van Onder Ons moest hieraan meedoen. Hij kwam dan ook in de finaleronde. De rest van de leden stond gelijk in de finaleronde, waar ze het voortreffe lijk deden. Onder Ons Ons heeft tien bekers in een seizoen gewonnen. Op de foto van links naar rechts de prijswinnaars: Joep Peeters (kampioen 4e klasse), Karei Steeghs (kampioen 5e klasse), Antoon Ophey (2e 5e klasse), Leo Alaerds (kampioen 6e klasse), Hay Ophey (3e 5e klasse), Gerrit Bardoel (kampioen 7e klasse) en Geert Steeghs (kampioen Je klasse) en Je bij het driebanden). heeft schaakclub De Meerloper tijdens een afsluitingsavond club kampioen Eric Kerstjens in het zon netje gezet en de nieuwe beker uitge reikt. Lange tijd zag het er niet naar uit dat de Meerloper dit jaar een kampi oen kon huldigen. De voorjaarskampi oen Mare Reintjes uit Meerlo herstelt nog steeds van een zwaar verkeerson geluk en kon daardoor niet deelnemen. Verder haakten er nog enkele leden af. Maar als de nood het hoogst is de redding nabij. In het nieuwe clublok aal, café Bram, in Swolgen schaakte de Swolgse jeugd en die werden lid van de vereniging. Schaakclub de Meer loper had plotseling weer bestaans recht. Er werd een halve competitie gespeeld en de oude garde zou ze wel eens schaken leren. Er moest door de oudjes worden geknokt om elk stuk. Toen de competitie in de beslissende fase kwam, stonden John Slot, onbetwiste topper de laatste jaren, en Eric Kerstjens bovenaan. In een zinderende wedstrijd verwees Kerstjens onverslaanbaar geachte Slot gedecideerd naar de tweede plaats. Het tijdperk John Slot was ten einde. Kerstjens was verdiend en onbetwist kampioen. Tijdens de afsluiting moest Slot als romnetltlelelder zelf de heker uitreiken aan de grote man van de schaakclub. Op de derde plaats ein digden Jaques Driessen uit Meerlo en Martijn Christiaans uit Swolgen werd vierde. Het seizoen zit er op. In septem ber wordt er weer elke donderdag avond vanaf 20A0 uur eeschaakr hii café Bram in Swolgen. Schaken kan gespeeld worden door jong en oud, man en vrouw. Wie het leuk lijkt een potje te schaken is vanaf september wel kom in Swolgen. Meer informatie is verkrijgbaar bij Jan Bolten via tel. (04781601688 Pol van Boekel is dertig jaar en woont in Venray. Volgend voet balseizoen staat hij als een na jongste op de A-lijst scheidsrech ters Betaald Voetbal. Dit betekent dat hij eredivisiewedstrijden mag fluiten. Daarnaast is Pol hypo theekadviseur bij de Rabobank in Venray. Vlak voor het WK Voetbal een gesprek met deze gedreven jonge scheidsrechter en hypo theekadviseur. "Ik ben opgegroeid met voetbal en de scheidsrechterswereld", vertelt Pol van Boekel. "Mijn vader is scheids- en grensrechter geweest in het betaalde voetbal. Dus voor mij was dit heel normaal. Ook toen ik ging voetbal len wist ik dat ik ooit scheidsrechter wilde worden. Ik ben dan ook al snel cursussen hiervoor gaan volgen." Pol werd inmiddels zo'n goede voetbal ler dat hij als prof bij VW terecht kon. Pol: "Toen wilde ik natuurlijk liever voetballer worden." Maar na een tijdje werd zijn contract niet verlengd. .JVC uit Cuijck, voetbalclub in de hoofd klasse, wilde hem graag hebben. "Maar overdag had ik dus niks te doen", ver telt Pol. "Na drie maanden kwamen de muren echt op me af. En toen zag ik een vacature bij de toenmalige Rabo bank Zevenrode. Als klein jongetje was ik altijd al gefascineerd door de Rabobank. Het legen van mijn spaar pot bij de bank vond ik geweldig. Dus de vacature als baliemedewerker sprak me meteen aan. Ik werd aange nomen en ben met veel plezier aan de slag gegaan." Pol bleef doorlopend cursussen voor scheidsrechter volgen en maakte voor zijn leeftijd snel car rière in het scheidsrechterswereldje. Dat heeft er inmiddels in geresulteerd dat hij op de A-lijst van scheidsrech ters is beland. Uit deze lijst worden de scheidsrechters voor de eredivisie wedstrijden geselecteerd. Pol: "Afhan kelijk van je presteren krijg je meer kansen. Nationaal is dit het hoogste wat je kunt bereiken. Natuurlijk wil ik de toekomst graag ook internationale wedstrijden fluiten, maar voor nu wil ik me eerst bewijzen in het nationale voetbal. Dan komt de rest vanzelf." Ook bij de Rabobank verloopt zijn carrière voorspoedig. Van baliemede werker werd Pol cliëntadviseur tot het huidige hypotheekadviseur. "De 2 carrières zijn goed te combineren. Ik wil nu eenmaal graag goed presteren. In beide banen. De Rabobank geeft me dan ook alle kansen om dat te rea liseren. Zonder die medewerking zou ik niet beide taken kunnen combine ren. Overigens zijn er best wel wat overeenkomsten tussen mijn werk bij de Rabobank en als scheidsrechter. De omgang met mensen en het team work. Het verschil is dat ik als scheids rechter onpartijdig ben en als hypo theekadviseur ben ik juist partijdig voor de klant." Met de toenemende agressie in de voetbalsport, zowel op als buiten het veld, zijn ook scheids rechters vaak doelwit. "Veel mensen verklaren je dan ook voor gek dat je nog scheidsrechter wilt worden. Maar ik ben er eigenlijk mee opgegroeid, dus ik heb er eigenlijk nooit zo over nagedacht. Er komen hierdoor wel veel te weinig nieuwe scheidsrech ters, met name in het amateurvoetbal. Naarmate je als scheidsrechter hoger komt neemt de agressie op het veld af. Maar je krijgt dan op een andere manier meer druk opgelegd. Er is veel publiek, alles wordt op tv uitgezon den en het belang voor de voetbal lers is hoger. Met die druk moet je om kunnen gaan. Het is dan belangrijk dat je jezelf blijft en je eigen stijl blijft hanteren als scheidsrechter. Daar kun je op terugvallen, omdat die stijl ook de reden is geweest dat je zover bent gekomen." Met het WK in aantocht willen we Pol hier natuurlijk over 'uithoren'. Hoe denkt hij dat de hou ding van de scheidsrechters zal zijn? "Ik denk in het begin erg streng. De scheidsrechters worden geïnstrueerd om alle regels na te leven. Scheids rechters zullen dus erg scherp zijn op de gemaakte afspraken. Ook voor de scheidsrechters is het belangrijk om positief op te vallen. Dat vergroot de kans dat ze meer wedstrijden op het WK mogen fluiten. De finale is natuurlijk voor elke scheidsrechter het ultieme doel. Maar niet alleen je eigen kunnen speelt daarbij mee. Een scheidsrechter mag natuurlijk geen wedstrijd fluiten met zijn eigen land als een van de teams." Volgens Pol is Argentinië grote kanshebber voor de titel. "Zij zijn ook de winnaar van Zuid- Amerika en zijn dus hoger geëindigd dan bijvoorbeeld Brazilië. Zij hebben echt die 'alles of niks' mentaliteit die ik bij Nederland nog wel eens mis." Wat denk Pol over de kansen van Nederland? "Ik heb altijd de neiging om het negatief in te schatten, zodat het alleen maar mee kan vallen. Ik denk wel dat het selectiebeleid voor de spelers heel goed is geweest. Natuurlijk vraag je je wel eens af waarom Marco van Basten bepaalde keuzes voor spelers heeft gemaakt, maar daar zal hij zijn redenen wel voor hebben. Er is nu een mooie mix van jonge en ervaren spelers. Ik hoop natuurlijk dat Nederland een beetje leuk mee gaat spelen, dat maakt het natuurlijk allemaal wat spannender." Pol: "Ik wens iedereen veel plezier toe bij het volgen van de WK-wedstrij den. Ileb je nog een hypotheek nodig, kom dan naar de Rabobank. Want bij een offerte krijg je namelijk een bar becue cadeau, waardoor het volgen van de voetbalwedstrijden nog leuker wordt." Sportnieuws -info

Peel en Maas | 2006 | | pagina 18