Haiiff StikTio J Thermaalbad Arcen Fel tempo-team eei ervaren naaister Bron van gezondheid weldaad en ontspanning gastheer/gastvrouw Theo Kleeven Allround Meubelmakers AdAiCuvcc Kim Naaiatelier te Venray SHIATSU-PRAKTIJK Mind and Body Care Haarwerkspecialist f Custers kunstgebitten^ (Oproep -) chauffeur Gezocht: Oproepkrachten voor de avonduren. Voor al uw voetproblemen, van steunzolen tot moderne orthopedische schoenen www.ewalts.nl Bij aankoop van een schoolagenda: 10% korting op schoolartikelen! PRAKTIJK VOOR FYSIOTHERAPIE EN ACUPUNCTUUR ervaren, energieke fysiotherapeut(e) EnjDDTTED TE HUUR/KOOP "Bru-Art" GES00RTE30RDEN tel. 0478-583227 Wijzer Welzijn - Een mantel van liefdevolle zorg Vrijwillige Thuishulp 15 jaar actief! Thuishulp 2 handen. Die steek ik graas uit m'n mouwen! PEEL EN MAAS Henny Geerets Lid NWP. Lid no: P1128 Vergoeding door div. ziektekostenverzekeringen m.i.v. 1-1 2006 ook VGZ Mr. Ruttenstraat 7 5861 BHWanssum tel. 0478-531927 TE ZWAAR NIET FIT TE LICHT Neem HERBALIFE! Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl Voor het verpakken en transportklaar maken van eieren in ons pakstation in Meerlo. Werktijd van 18.00 - 21.30 uur op wisselende avonden. Leeftijd vanaf 16 jaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marlies Janssen. Tel. 0478 697272 Janssen massage studio Ontspanningsmassage Klassieke massage Hot-Stone massage Touch-Pro Stoelmassage Massage Party Medewerker Tractor chauffeur Wij vragen minimaal 5 jaar ervaring, zowel als meubelmaker als in de montage^ een gezonde w erkhouding en liefde voor het meubelmakervak. Wij bieden een prettige werksfeer, mooie projecten en ouderwetse collegialiteit. Informatie: TonHuvbens 0485-321 135, of via onze website www.devier.nl De nieuwe schoolagenda's 2006/2007 zijn binnen! Fantastisch, je hebt een keuze kunnen maken uit ons uitgebreide aanbod schoolagenda's 2006/2007. Dan krijg je een vel met daarop 5 kortingsbonnen t.w.v. 10% korting* Knip ze uit en lever ze in bij de volgende aankoop van schoolspullen in onze boekhandel. De thermaalbaden en sauna's zijn dagelijks geopend van 8.00 - 23.00 uur. www.thermaalbad.nl tel. 077-473 24 24 dlotelTuroteldC (Restaurant Tehee is een sfeervolhotel-restaurant met 22 hotelhamers en ca. 20 restaurant-zitplaatsen, in het centrum van Venray, voor zowelzakelijke als toeristische gasten. Wij zijn per direct op zoehjiaar een Voor ca. 32 uur per weetij (Ben jij degene die over de volgende Rivaliteiten 6eschiRt? - Relevante werkervaring - Cjrote zelfstandigheid - Stressbestendigheid - Tleyihele instelling -Ervaring in hotelreceptie is een pré (Dan Run je je schrftelijhg sollicitatie richten aan Jfotel Turnt el dC Restaurant Tehce T.a.v. De heer R. (P.M. Rongen Julianasingel 7 5802 VS Venray Dé zorg ondersteuner bij u in de buurt Voor meer informatie: AddiCura, 0478 584840 De Bleek 68, Venray VanDerHdff Machines Ysselsteyn WERKPLAATSCHEF Peter Winnen Vrijwilliger worden? Hulp nodig? Woensdag 24 mei 2006 - Pagina 22 Wellness Loevestraat 1, 5961 TV Horst Tel 077-3986092, Mobiel 06-50507797 E-mail theokleeven@hetnet.nl Gespecialiseerd in haarwerk (pruiken en aanvullingen). Erkend door ziekenfonds. Vraag geheel vrijblijvend informatie. Lid van Nederlandse Vereniging van Haarwerk Ondernemers, www.nvho.nl V-w.v.H.O. Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirlosaniag 4, Oostrum (800 m0t0r vanaf NS station Vonray) Tol.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 Wij zoeken op korte termijn een: Voor alle voorkomende transportwerkzaamheden met trekker/walkingfloor oplegger en/of containerauto Voor inlichtingen en sollicitaties: Taco Transport BV Donkstraat 6a, 5964 AJ Meterik tel.: 077-3976666 PLU IMVEE BV Erkend orthopedisch schoentechnisch bedrijf leverancier voor alle zorgverzekeraars Noorderhof 30 - 5804 BV Venray 0478 514000 U kunt bij ons terecht voor de volgende massages: EINDSTRAAT 5 5801 CP VENRAY TEL 06-23784374 INFO@FEELM ASSAGESTUDIO.NL WWW.FEELMASSAGESTUDIO.nl Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde: die gedurende het seizoen (juni-oktober) met tractoren en of zelfrijdende machines werkt in de oogst. Sollicitaties richten aan: Taco Agro B.V. Donkstraat 6a 5964 AJ Meterik Tel: 077-3976666 info@tacobedrijven.nl hl, i,l 44 Je krijgt 10% korting op de volgende schoolspullen: schriften, pennen, etuis, ringbanden en interieur, kaftpapier, geodriehoeken, vlakgummen, potloden en puntenslijpers. Let op! Een sticker per artikel. Maar als je meer dan één van hetzelfde product koopt, hoefje maar één sticker te plakken! Uitgesloten van IV deze kortingen zijn: aanbiedingen, rekenmachines, boeken, multimedia, wenskaarten en cartridges. De kortingsbonnen zijn geldig t/m 30 september 2006. DE BETERE BOEK- EN KANTOORVAKHANDEL HERKEN JE ZO munckhof boek- en kantoorvakhandel van den munckhof bv grotestraat 68 venray YSIOT H l-'.RAPl E MANUE1.ETHKKAPIK ACH.'PUNCTUUR Wij zoeken voor ons paramedisch centrum een: Ons centrum is gespecialiseerd in (Sport)Fysiotherapie, COPD, Bekkengerelateerde therapie, Acupunctuur, Medische Fitness en Nordic Walking. Wie zoeken wij? Die collega die zich heeft gespecialiseerd in een of meerdere van bovengenoemde vakgebieden. In ieder geval zal hij/zij een brede affiniteit moeten hebben met sportgerelateerde en medische trainingstherapie. Die collega die ook bereid is op avond- en weekenduren te werken. Die collega die zich flexibel, in de breedste zin van het woord, weet op te stellen. Die collega die woont of bereid is te komen wonen in Venray of directe omgeving. Wat hebben wij te bieden? 1. Een baan van plm. 20 uur/week met, bij gebleken geschiktheid, op teimijn moge lijk participatie in de maatschap. 2. Een prettige werksfeer in een modern - geoutilleerde parktijk. 3. Een salaris overeenkomstig de CAO voor fysiotherapeuten. 4. Een Web-site die je kunt bekijken om meer over de praktijk en de collega's te weten te komen, (www.fysiotherapievenray.nl). 5. Aanvang dienstverband: per 1 september 2006 Reacties gaarne t.a.v. Dhr. C. van Leeuwen Helfrichstraat 14a, 5801 XM Venray Restaurant Mijn buurman heeft een auto-ongeluk gehad en is blijvend invalide. Hij is vanaf zijn middel verlamd en heeft moeite met ademhalen, ik denk ook omdat hij bijna de hele dag in elkaar gezakt in zijn relaxfauteuil hangt. Zijn vrouw, die sindsdien parttime werkt, verzorgt hem nu zonder extra hulp van de thuiszorg. In het begin was de verzorgsituatie niet optimaal, maar wel na enkele advie zen. Daar kwam nog heel wat bij kijken! Zo hebben ze mazzel dat ze in een hoekhuis wonen; dit mocht worden uit gebouwd met een slaap- en badkamer op de begane grond. Deze ruimte is helemaal aangepast aan de moderne eisen voor verzorging. Nu kan hij zelf met zijn elektrische rolstoel van het huis in de uitbouw komen door de extra brede deuren. Het toilet is verhoogd en voorzien van beugels, enz. Zijn vrouw blijft er bij als hij zich uit zijn rolstoel hijst om zich op het toilet te laten zakken, opdat hij niet valt. Zo heeft ze het bepaald nog druk met hem... Het is geweldig zoals ze voor hem klaarstaat. Eens in het jaar gaat hij met de Zonnebloem een weekje op vakantie; dan kan ze er zelf ook eens tussenuit. Bij deze: mijn complimenten aan alle mantelzorgers en vrijwilligers van de Zonnebloem! Hoe meer mijn buurman zelf nog kan, hoe meer mens hij zich voelt. Daarnaast is de verzorging dan minder zwaar. Daarom kochten ze een elektrisch in hoogte verstelbaar bed. 's Middags ging hij altijd een paar uur naar bed. Dan had hij niet zo'n last van zijn rug en kon hij beter ademhalen. En ook hier lette zijn vrouw altijd op, dat hij veilig in en uit bed kwam. Tegenwoordig heeft ze meer "vrije tijd". Ze hebben een naar zijn persoonlijke eisen gemaakte relaxfauteuil met sta-op functie gekocht. Hij doet hier regel matig zijn middagslaapje in. Omdat deze hem als gegoten zit, heeft hij minder rugklachten en... hij zit niet meer zo in elkaar gedoken, waardoor hij, zoals wij al verwachtten, weer gemakkelijker ademt! Herkent u zijn situatie? Laat u dan vrijblijvend door ons adviseren! Medewerkster housekeeping m/v Voor verschillende vakantieparken in de regio Horst/Venray/Well zijn wij op zoek naar medewerkers housekeeping. De afde ling Housekeeping zorgt ervoor dat de cot tages steeds weer schoon zijn en er pico bello uitzien voor onze gasten. Als mede werker housekeeping zorg je er voor dat de eerste indruk van ons park optimaal is. Je maakt op maandag en vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur diverse cottages schoon. Je signaleert mankementen aan- en ontbreken van inventaris in de cottage en verricht peri- www.tempo-team.nl odieke schoonmaakwerkzaamheden.Je bent teamgericht, zelfstandig, stressbestendig en hebt gevoel voor orde en netheid. Verder beschik je overeen goede lichamelijke con ditie en beheers je de Nederlandse taal. Je bent bewust op zoek naar een parttime baan voor enkele uren in de weekje bent beschikbaar op maandag en vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Venray, Schoolstraat 2 of bel Marian Manders 0478 51 17 22, www.tempo- team.nl. Zo werkt het. Van der Hoff machines is een Landbouwmechanisatie- bedrijf, met als specialisatie hydraulische machines en installaties. Naast onderhoud en reparatie van landbouwmachines verkoopt en repareert Van der Hoff Machines met zijn team ook tuin- en parkmachines zoals grasmaaiers, bosmaaiers en kettingzagen. Van der Hoff machines staat garant voor goede service en een goed advies. Voor ons bedrijf zijn we op zoek naar een Landbouwmechanisatie Ervaring in deze branche is een must Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Ans of Herman van der Hoff: tijdens kantooruren: 0478 541385 na 18.00 uur: 0478 541837 GEZELLENBAAN 7A 5813 EA YSSELSTEYN TEL: 0478 541385 FAX: 0478 542207 is een atelier gespecialiseerd in het vervaardigen van overgordijnen en vitrages. Dit doet zij al meer dan 15 jaar. Ons atelier is op zoek naar liefst van Vietnamese nationaliteit, met een goede kennis van de Nederlandse taal. Functieomschrijving: De functie is voor 36 uur per week en wordt uitgeoe fend in ons atelier in Venray. Werktijden van 8.30 uur -17.30 uur (1 uur middagpauze). Bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstver band tot de mogelijkheden. Indien zij een opleiding heeft gevolgd in deze richting, geniet dat sterk de voorkeur. Minimaal drie jaar erva ring is een vereiste. Verder dient zij nauwkeurig en netjes te kunnen werken. Zij heeft een vrolijk en opgeruimd karakter. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden in behandeling genomen en kunt u, samen met een c.v., richten aan het administratiekantoor van ons atelier. AdOr Administratie- en Organisatiekantoor T.a.v. de heer D. Ngö Sint Hubertus 51, 6713 JP EDE —V R I J W I L L I G E Vrijwillige Thuishulp Noord-Limburg (onderdeel van de Zorgondersteuner) Postbus 218, 5800 AE Venray Telefoon: 0478-526262 E-mail: vrijwilligethuishulp@stnl.nl Web: www.dezorgondersteuner.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22