Voetbaldames Venray verliezen bekerfinale Leunen A1 ongeslagen kampioen Leegloop bij Merselo SSS'18 strijdend ten onder Strafschoppen nekken zaalvoetballers Leunen Venray klaar voor tweestrijd met OJC HM PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Woensdag 24 mei 2006 - Pagina 19 Nieuws uit Venray en omgeving leest U in SV Oostrum SV Venray SVV veteranen Voetbalinstuif meisjes SV Leunen Biezenaar, Van Hoek, Koenen en Litjens vertrekken na degradatie Bekeravontuur strandt in kwart finale Idrissi en Seijkens slepen hun ploeg naar 1-1 tegen OSS'20 Sportnieuws -info Uitblinker Farid Idrissi passeert doelman Sanel Rustemovic en schiet Ven ray in veilige ha ven (1-1). Herpinia-SV Venray 2-1 (0-0)> Doelpunt Venray: Marije Jager. De voetbaldames van SV Venray hebben afgelopen zondag geheel onverwacht de bekerfinale verloren. In Kessel was Herpinia, dat afgelo pen seizoen twee keer verloor in de tweede klasse van kampioen Venray, nu de sterkste: 2-1. Tot aan de rust wisten beide ploegen niet te sco ren. Na de thee bracht Marije Jager Merselo moet de roemloze degradatie naar de zesde klasse zwaar bekopen. Liefst vier spe lers, en zeker niet de minsten, keren de club de rug toe. Roel Biezenaar en Nick van Hoek gaan hun geluk beproeven bij vierde klasser Leunen. Ook Willem Koe nen en Bas Litjens verlaten sport park De Vloet. Door Henk Willemssen Willem Koenen vertrekt naar een club uit Nijmegen waar hij ook studeert. Bas litjens wordt al jaren gevolgd door Volharding. De oer-Mer- selonaar heeft nu toch besloten naar Vierlingsbeek te verkassen. Het vertrek van dit kwartet bete kent een grote aderlating. Drie jaar geleden kwamen Biezenaar, Van Hoek en Koenen over van Venray. Zij arri veerden gelijktijdig met trainer Ger Delauw en bezorgden de club een nieuwe impuls. Merselo leed daarvoor een kwijnend bestaan in de kelder van het amateurvoetbal. Het hoogtepunt was ongetwijfeld het kampioenschap in 2005. Een jaar later is Merselo weer helemaal terug bij af. Het optreden in de vijfde klasse G begon nog hoopvol. Op 18 septem ber werd zelfs met 0-1 gewonnen bij de latere kampioen Venhorst. Halver wege de competitie stonden de geel zwarten nog boven de rode streep met negen punten uit elf duels. In de tweede competitiehelft liet Merselo het totaal afweten. Het blessurespook sloeg toe en de smalle selectie bleek veel te licht voor de vijfde klasse. De SSS'18-Herpinia 3-2 (1-0). Doel punten SSS'18: Bas Joosten (3x). Hoewel de uitslag anders doet vermoeden (3-2) was de tweede nacompetitiewedstrijd tussen SSS'18 en Herpinia spannend tot de laatste minuut. In die slotminuut wist Bert van de Heiden met een schitterend doelpunt de volgende ronde zeker te stellen voor de mannen uit Herpen. Hoewel iedereen na de eerste weds- tijd weinig meer gaf voor de kansen van Overloon was de thuisploeg toch nog bijzonder dicht bij een verrassing. Bijna was het wonder gelukt een 3-0 nederlaag in de eerste wedstrijd goed te maken. Overloon startte met vervangers voor laaste man Paul Janssen en aan voerder Patrick Borghs die beiden in de heenwedstrijd geel zagen en geschorst waren. Herpininia kwam beter uit de startblokken en in de zesde minuut werd een gevaarlijke inzet door Rob Janssen met zijn lichaam corner gewerkt. Tien minu ten later kreeg de spits van Herpi nia een 100% kans maar vrij voor doelman Claes tikte hij de bal over. SSS'18 kwam meer in de wedstrijd en trachtte met combinatievoetbal gaten in de verdediging van Herpinia te vinden, maar de gasten hielden veel mensen achter de bal en loerden op de counter. Na een paar goede scho ten waar beide doelmannnen hun kunnen konden tonen, werd de druk van Overloon steeds groter. In de 40e leidde dit tot de openingstreffer. Tus sen vier verdedigers wist Bas Joosten toch een gaatje te vinden en zijn strak schot verdween onhoudbaar in de SV Venray met 0-1 aan de leiding en leek de dubbel binnen handbereik. In enkele minuten ging het vervolgens fout. Herpinia kreeg de gelijkmaker op een presenteerblaadje en na een klutsbal voor het doel van SV Venray was Herpinia opnieuw het gelukkigst en scoorde de 2-1. Na die achterstand kon SV Venray het tij niet meer keren. De Venrayse voetbalsters drongen wel aan maar konden het taktisch slim spelende Herpinia niet meer verras- laatste elf wedstrijden leverden slecht een schamel puntje op. Het gevolg was een roemloze degradatie. Trainer Ger Delauw, die in de win terstop een jaar bijtekende, spreekt van een groot probleem nu zijn beste spelers vertrekken. Opnieuw ver sterking halen van buitenaf lijkt niet haalbaar. De enige mogelijkheid is enkele talentvolle jeugdspelers ver vroegd over te laten komen. Daarover bestaat nog geen duidelijkheid omdat er nog geen overeenstemming is met de jeugdafdeling. "Als we er niet uitko men dan zitten we met een gigantisch probleem", stelt Delauw. "Niet alleen voor mezelf maar de kans bestaat dan dat er nog meer spelers vertrekken. We moeten juist voorkomen dat Mer selo in dezelfde situatie komt als drie, vier jaar geleden. Wat er in de afgelo pen periode is opgebouwd mag niet worden afgebroken." Delauw wil er verder niet veel over kwijt omdat de gesprekken nog gevoerd moeten worden. Hij betreurt het dat vier spelers vertrekken. Wil lem Koenen gaat zijn afstudeerjaar in Nijmegen in. Hij kan het moeilijk com bineren met voetballen in Merselo en zoekt daarom een club dichter in de buurt. Koenen was afgelopen seizoen langdurig geblesseerd en kwam niet verder dan drie treffers. Een jaar eer der had hij met 21 doelpunten nog een groot aandeel in het kampioen schap. Spits Nick van Hoek en middenhalf Roel Biezenaar verkassen naar Leu nen. Vooral het vertrek van Biezenaar vindt Delauw een gemis. "Roel begon zich steeds beter te manifesteren. Hij rechterbenedenhoek. Overloon voer de de druk verder op en de hachelijke momenten in het Herpinia strafschop gebied namen toe. In de 43e minuut belandde een schot van Luc Janssen via de vuist van de doelman op de paal, en weer een minuut later had de doelman alle geluk van de wereld toen hij een inzet bij toeval via zijn hand corner zag gaan. Herpinia haalde de rust met een 1-0 achterstand. De tweede 45 minuten zouden nog hectischer worden niet in de laatste plaats dankzij scheidsrechter Schigt die moeite had de emoties binnen het veld onder controle te houden. De nacompetitie leek na vijf minuten in de tweede helft een stuk dichterbij toen Bas Joosten -geheel vrij gelaten in het strafschopgebied- met een subtiel kopballetje zijn en Overloons tweede goal liet aantekenen. De vreugde was echter van korte duur want geheel vrijstaand wist Roel Geurts twee minuten later de 2-1 aan te tekenen en leek het Overloonse sprookje over. Weer twee minuten later lag de bal aan de andere kant op de stip omdat scheidsrechre Schigt -als enige- wat duwwerk in het strafschopgebied honoreerde met een penalty voor SSS'18. Dit werd het breekpunt in de wedstrijd. Bas Joosten verzilverde dit buitenkansje. En hoewel doelman Van Son de bal toucheerde stond het 3-1. In het tumult daarna (met duw- en trekwerk) dat daarna ontstond, werd uiteindelijk Wout Janssen het slacht offer en mocht met een directe rode kaart vertrekken. De tien Overloners moesten nog minimal een maal sco ren om gelijk te komen met Herpinia. sen. SV Venray-trainer Ron Spruit was na afloop heel teleurgesteld, maar toonde zich een sportief verliezer. "We hebben dit seizoen één neder laag geleden, de bekerfinale. Dat is heel zuur, maar dat hoort ook bij de sport. Je krijgt niet snel de kans om de dubbel te halen. Die kans hebben we helaas vandaag laten liggen. Ondanks deze nederlaag kunnen we wel op een uitstekend seizoen terugkijken." ontpopte zich als de leider in het veld. Zo'n speler had Merselo lange tijd niet maar Roel is afgelopen seizoen in die rol gegroeid. Maar hij wilde graag hogerop. Heel jammer dat hij weg gaat", vindt Delauw. Bas Litjens speelt al zeven jaar in de hoofdmacht. Na routinier Frank Egel meers, de enige dertiger in de ploeg, behoort hij met Ronald Bonants en Koen Pubben tot de spelers met de meeste dienstjaren. Litjens maakte ook de magere jaren mee. Volharding toonde al eerder belangstelling voor de gedreven middenvelder die regel matig zijn doelpuntje meepikt. Ieder jaar wist de club hem te behouden. Na de degradatie wil de Merselonaar toch de stap omhoog maken. "Ik ben er niet blij mee dat de groep uit elkaar valt", zegt Delauw. "We hadden komend seizoen een rol van beteke nis kunnen spelen. We zouden in ieder geval voor promotie moeten gaan. Nu wordt het veel lastiger. Ik zag de degradatie als een stap terug om er straks twee vooruit te kunnen maken. Helaas kunnen sommige spelers niet het geduld opbrengen." Delauw wijt het dramatische degra datiejaar aan de vele blessures en schorsingen. "Werkelijk alles zat ons tegen. Aanvoerder Ronald Bonants raakte al heel vroeg geblesseerd. Daar na volgde Willem Koenen. Daarbij lie pen we te veel rode en gele kaarten op. We misten duidelijk spelers die een hoger niveau gewend zijn. Maar we zijn een ervaring rijker waarmee deze jonge ploeg zijn voordeel kan doen. Helaas moeten we nu weer van vooraf aan beginnen." Dit was een zeer moeilijke opgave zeker gezien de kracht die het gekost had om de voorsprong te veroveren. Men handteerde nu veelvuldig de lange bal van achteruit en er ontston den diverse hachelijke situaties omdat de Herpinia achterhoede bol van de zenuwen stond. Ook de uitvallen van Herpinia waren gevaarlijk en doelman Claes kon zich verschillende keren onderscheiden. In de 40e minuut had Luc Janssen de grote kans op de 4-1 maar zijn schot was te gehaast en verdween over het Herpinia-doel. Invaller Nick van Sonsbeek van Herpi nia maakte het spel nog spannender door als invaller binnen twee minuten twee maal geel te ontvangen (waarbij de eerste overtreding ook direct rood had mogen zijn). De laatste vijf minu ten gingen in met tien tegen tien spe lers. Doelman van Son onderscheidde zich door tot twee maal toe een bal uit de bovenhoek te tikken. Een minuut voor tijd stortten alle SSS-spelers ter aarde toen bij een uitval Bert van der Heiden met een prachtig schot Herpi nia in de volgende ronde schoot. Uit eindelijk eindigde de wedstrijd in een 3-2 overwinning voor Overloon, maar was Herpinia de gelukkige. Er viel veel schrijfwerk te verichten want scheids- recter Schigt gaf maar liefst tien keer geel en eenmaal direct rood. Programma zaterdag 27 mei RKDSO BICOOostrum BI 14.00 Oostrum Cl-Mole Valley 13.30 Oostrum Dl toernooi Posterholt Programma zondag 28 mei Oostrum C2-Elsenham Youth 1330 Oostrum D2-Elsenham Youth 12.00 KAMPIOENEN JEUGD S.VOostrum Fl, S.V Oostrum F4 S.V Oostrum MF 1/2 PROFICIAT Namens de S.V Oostrum, afdeling voetbal, nodigen wij u uit voor de receptie van onze kampioenen: S.V Oostrum Fl, S.V Oostrum F4 en SV Oostrum MF 1/2 S.V Oostrum Dames 1 en SV Oostrum 1 Wij bieden alle teams, met trainers, leiders en assistent-scheidsrechters, een gezamenlijke receptie aan op vrijdag 26 mei 2006 van 18.30 uur tot 19.30 uur voor de jeugdteams, en van 20.30 uur tot 22.30 uur voor de senioren teams De receptie is op ons Sportpark "de Spar", Sparrendreef 7, Oostrum. KAMPIOENEN SENIOREN S.V Oostrum dames 1 S.V Oostrum 1 PROFICIAT Bestuur S.V Oostrum, afd. Voetbal Programma zaterdag 27 mei Venray A3 toernooi Venray a. 11.00 Venray BI toernooi Venray a. 9 30 Venray B2 toernooi Venray a. 9.30 Venray B3 toernooi Venray a. 9.30 Venray C3 toernooi Venray a. 11.30 Venray C4 toernooi Venray a. 11.30 Wittenhorst C4 Venray C5 v. 1200 Venray D2 toernooi SIOL v. 10.15 Venray D4 toernooi Venray a. 9.30 Venray D5 toernooi Venray a. 9.30 Venray E2 toernooi Venray a. 11.00 Venray E3 toernooi Venray a. 11.00 Venray El 1 toern Geldrop v. 12.45 Venray F2 toernooi Venray a. 10.00 Venray F3 toernooi Venray a. 10.00 Venray Fl 1 toernooi Geldropv. 8.30 Venray Fl3 toernooi Baarlo v. 9.15 Venray F14 toernooi Baarlo v. 10.00 Programma zondag 28 mei Venray D7 toernooi Geldrop v. 9.30 Venray D8 toernooi Geldrop v. 9 30 Programma maandag 29 mei Venray A2-VCHA1 a. 19.30 Uitslagen SomerenAl-VenrayAl 0-2 SVC2000Al-VenrayAl 3-1 Venray B4-BW27 BI 2-2 Venray C4-Kronenberg Cl 2-4 Venray D9M-Wittenhorst D7 4-1 Venray E1 -Wittenhorst El 5-1 Venray E3-FCV El 1-0 FCV Fl-Venray Fl 2-10 Wittenhorst F4-Venray F5 0-1 Quick Boys'31 F4-Venray F13 5-1 SV Venray veteranen Programma zaterdag 27 mei IVO-SV Venray 17.00 Uitslag SW-SV Venray 4-2 Programma zaterdag 27 mei Kevelaer-SW 16.00 Al enkele jaren draait SSS'18 dames 1 mee op landelijk niveau. Ook dit jaar zijn ze er in geslaagd om in de eerste klasse te blijven. SSS'18 is voor de ver dere toekomst van het damesvoetbal in Overloon op zoek naar meisjes, die over enkele jaren deze taak mogen overnemen. Daarom wordt er op zaterdag 27 mei van 13.30 tot 16.45 uur een Inloopvoetbalmiddag voor meisjes van acht tot veertien jaar gehouden. Het programma omvat ondermeer een gezamenlijke warming up, bal vaardigheidstraining en 4 tegen 4. Wie wil meedoen aan deze middag kan klikken op Willy.bens@sssT8.nl. ZVV Leunen-Roerdalen/Alfass 4-4 (3-1). Doelpunten: 5. Marco Berden 1-0; 6. Pascal Baetsen 1-1; 10. Rob Willems 2-1; 15. Rob Willems 3-1; 28. Ed Fer- Venray-OSS'20 1-1(0-1). Doelpunten: 19. Bas van Gruns- ven (strafschop) 0-1; 75. Farid Idrissi 1-1. Scheidsrechter: Tempelaar (Dor drecht). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Marcel Seijkens, Rob Scholten (Venray), Roy van de Ven, Jordi van Sinderen en Wesley Groenendijk (OSS'20). SV Venray: Nabbe; Wijnands, Schol ten en Snijders; Tokat, Troisfontaine, Stevens 83. Linders) en Seijkens; Idris si (80. Hendrikx), Vullings (64. Philip- sen) en Van der Coelen. Door Henk Willemssen Venray heeft zondag de tweede ronde van de nacompetitie voor promotie naar de hoofdklasse bereikt. Na de 4-1 winst in Oss eindigde het thuisduel tegen OSS'20 in 1-1. De ploeg van trai ner Jan Pruijn treft nu OJC Ros malen dat RIOS na twee zeges (3-2 en 2-0) uitschakelde. Venray begint thuis op donderdag 25 mei (Hemelvaartsdag) om 14.00 uur. De return is zondag 28 mei in Rosmalen. Loek van Schijndel en Wout Gom- mers keren terug van een schorsing. Aanvoerder Rob Scholten, die tegen OSS'20 geel kreeg, is er daarentegen niet bij. Trainer Jan Pruijn wil zijn succesvolle formatie zoveel mogelijk intact laten. Zondag speelde Luuk Snijders, die zijn twee duels schorsing heeft uitgezeten, achterin op de posi tie van Van Schijndel. Terwijl Tom Ste vens als aanvallende middenvelder de plek van Wout Gommers overnam. De 400 toeschouwers zagen Venray mont 3-2; 31. Pascal Baetsen 3-3; 37. Rob Willems 4-3; 42. Servé Pelsers 4- 4. Scheidsrechter: Reddy (Helmond). Toeschouwers: 85. Bijzonderheid: Roerdalen/Alfass gaat na strafschop pen (4-3) door naar de halve finale. traag op gang komen. "In de eerste vijf minuten hadden we het helemaal niet", zei Jan Pruijn. "Terwijl we toch gewaarschuwd waren. OSS'20 geeft zich niet zomaar gewonnen en zou proberen snel te scoren. We misten twee belangrijke spelers in de as van het elftal.Vooral Loek als de rustgeven de factor. Daarom moest Peter Nabbe, die de laatste weken goed keept, juist een rustpunt zijn. Maar wat zie je? Bin nen twee minuten hervat hij het spel veel te snel en gooit de bal op de rug van een medespeler. Er was te snel paniek en onrust", verklaarde Pruijn die in de beginfase geen moment rustig op zijn stoel zat. Constant bleef hij langs de lijn aanwijzingen schreeu wen. Farid Idrissi had er duidelijk zin in. Binnen tien minuten vergrepen zich al twee Ossenaren aan de ongrijpbare aanvaller. Zowel Van de Ven als Van Sinderen incasseerde daarvoor de gele prent. Al snel bleek dat het Venrayse team niet het hoge niveau van de laat ste weken haalde. De passes kwamen niet goed aan en er werd onnodig bal verlies geleden. Naast Idrissi was ook routinier Marcel Seijkens een posi tieve uitschieter. Alhoewel de gedre ven Deurnenaar aan de basis stond van de 0-1 achterstand. Maikel Hil- ster verscheen in kansrijke positie en werd zwaar gehinderd door Seijkens. Toch wist Hilster te scoren maar arbiter Tempelaar blies op zijn fluit. Strafschop en geel voor Seijkens. "Die nummer acht van Venray was aan het Door Henk Willemssen Het bekeravontuur voor ZW Leunen is voorbij. Met opgehe ven hoofd kunnen de Leunse zaalvoetballers het bekertoernooi verlaten. Heel verrassend drong de eersteklasser door tot de laat ste acht van het district Zuid II. In de kwart finale wist hoofdklas sekampioen Roerdalen/Alfass pas na strafschoppen het dapper verwerende ZW Leunen op de knieën te krijgen. Roerdalen-coach John Scott ver klaarde vooraf dat zijn ploeg het bekertoernooi slechts bijzaak vindt. "We willen het wel meepikken maar zo belangrijk is het niet", aldus Scott die zonder de routiniers Patrick van Duijnen en Theo Fermont naar Venray was afgereisd. ZW Leunen, de nummer zeven uit de eerste klasse, paste de enig juiste tactiek toe. De thuisploeg liet de Roer mondenaren het spel maken. Rond het doelgebied trokken de Leunena- ren een 'handbalverdediging' op. Daar bij kreeg de gevaarlijke topschutter Ed Fermont geen centimeter ruimte van de verdedigers Marco Berden en Rob Willems. ZW Leunen gokte succesvol op de counter en leidde halverwege zelfs verrassend met 3-1. De Leunse ploeg speelde het gehele duel met dezelfde basisvijf. Jaap Litjens in het doel met vlak voor hem Marco Berden en Rob Willems en voorin Bas Claassens en Edwin Berden. De reser ves Roel Gielens en Barry Janssen hoefden tot aan de penaltyserie niet in actie te komen. Roerdalen/Alfass domineerde vanaf het beginsignaal. Maar de Roermonde naren acteerden in een veel te traag tempo. Daardoor kon ZW Leunen trekken en duwen", verklaarde Tempe laar. "Ik heb even voordeel afgewacht. Maar besloot toen toch voor penalty te fluiten. Het was helaas net te vroeg. Maar de bal ging er gelukkig alsnog in. Zodat mijn fout geen consequenties had. Anders had ik hetzelfde gevoel gehad dan de Noorse arbiter die bij Barcelona-Arsenal te vroeg affloot." Vanaf de stip liet Bas van Grunsven goalie Nabbe kansloos: 0-1. De Venrayse ploeg worstelde zich door de moeilijke beginfase heen. Rob Scholten zette een stevige tackle in die hij moest bekopen met geel. Na dertig minuten kopte Farid Idrissi uit een voorzet van Marcel Seijkens op de paal. Dit was het eerste gevaarlijke moment van de thuisploeg. Daarna kantelde het duel in Venrays voor deel. Tom Stevens en Johan Vullings hadden hun ploeg nog voor rust op gelijke hoogte kunnen schieten. Pruijn: "Je ziet nu dat de ploeg zich weet te herstellen. Dat was voorheen vaak anders. Dan gingen de koppies te snel naar beneden. Nu hebben we wel de kracht er bovenop te komen. En we kregen ook direct twee goede kansen". Na de pauze verdween een inzet van Farid Idrissi voorlangs. Venray drong steeds meer aan maar de fines se ontbrak. De passes kwamen tel kens net niet goed aan. Tekenend was dat Rob Scholten, toch een specialist bij uitstek, twee kansrijke vrije trap pen verprutste. Beide keren schoot hij de bal veel te hard en te ver weg, gemakkelijk overeind blijven. Dit tot grote ergernis van aanvoerder Ed Fer mont die zijn ploegmaats herhaalde lijk luidruchtig de mantel uitveegde. Dit leidde weer tot grote hilariteit op de tribune. Het Leunse vijftal liet zich niet uit de tent lokken en bleef uiterst gecon centreerd en gedisciplineerd spelen. Marco Berden opende de score: 1-0. Een halve minuut later stond het weer gelijk: 1-1. Rob Willems koos uitste kend zijn momenten om mee naar voren te gaan. In de tiende minuut zette hij zijn ploeg op een 2-1 voor sprong. Na een kwartier strandde Edwin Berden op de doelman. Berden legde vervolgens de bal terug naar de inlopende Rob Willems die met een daverende knal in de kruising 3- 1 scoorde. Roerdalen/Alfass, komend seizoen tegenstander van TV/Sportijn in de eerste divisie, bleef volharden in het lage tempo. Ed Fermont raakte uit een vrije trap de paal. Na de pauze schoot Fermont opnieuw uit een vrije trap op de paal. Even later wist de captain, die terug keert naar Fermonia Boys, toch 3-2 op het scorebord te zetten. Toen Pascal Baetsen vrij snel daarna 3-3 scoorde, leek ZW Leunen het duel uit handen te moeten geven.Toch hielden de Leu- nenaren knap stand. Halverwege de tweede helft nam de thuisploeg zelfs weer de leiding. Bas Claasssens passte naar de opkomende Rob Willems. De Roermondenaren protesteerden fel omdat Willems de bal met zijn hand zou hebben meegenomen. Zowel arbi ter Reddy als zijn asssistent Alaerds had evenwel geen handsbal gezien. Rob Willems stoomde door naar het doel, omspeelde keeper Van der Wal en schoof beheerst de 4-3 binnen. Daarna had ZW Leunen het duel kunnen beslissen. Bas Claassens trof onbereikbaar voor zijn medespelers. Ook de neutrale vlagger aan Venrayse kant had zijn dag niet zo. Hij vlagde een paar keer ten onrechte een Ven rayse aanval af. Iedere nacompetitie blijkt opnieuw dat scheidsrechters niet goed kunnen vlaggen. Een kwar tier voor tijd viel de bevrijdende 1-1. Sjoerd van der Coelen veroverde met een sliding de bal. Hij passte naar Tom Stevens terwijl Farid Idrissi snel posi tie koos. De steekpass van Stevens kwam precies op het juiste moment. Idrissi kreeg vrije doortocht en toon de zich andermaal trefzeker: 1-1. Vijf minuten later kreeg Idrissi onder een luid applaus een publiekswissel. Hij scoorde drie belangrijke treffers tegen OSS'20. De ontmoeting met OJC Ros malen krijgt voor de Venrayse spits een speciaal tintje.Want dan speelt hij tegen zijn broer Mohamed. OJC Rosmalen finishte in de com petitie vlak boven OSS'20 als tweede in de eerste klasse C. OJC stond al twee jaar op rij in de finale van de nacompetitie. In 2004 verloor OJC, als nummer twaalf in de hoofdklasse, van Internos en degradeerde. Vorig jaar redde de Rosmalense ploeg het opnieuw niet. Triborgh won toen de promotiestrijd. Voor Jan Pruijn is OJC een onbe schreven blad. "Vijftig procent kans dat we het redden. We zitten op de goede weg. We beginnen thuis. Nor maal is dat geen voordeel. Maar met onze grasmat en de terugkeer van Loek en Wout heb ik er alle vertrou wen in. We zijn al ver gekomen maar we nog lang niet klaar", klinkt het hoopvol. de paal en wederom Claassens en Edwin Berden lieten goede kansen onbenut. Acht minuten voor tijd kwam Roerdalen/Alfass weer op gelij ke hoogte: 4-4. Strafschoppen moesten uitkomst brengen. Roel Gielens durfde het aan de allereerste penalty te nemen. Hij schoot de bal keurig in de kruising. Toen Jaap Litjens direct daarna de strafschop van Servé Pelsers stopte, leek ZW Leunen voor een regelrechte sensatie te zorgen. Maar Edwin Berden schoot vervolgens de bal naast terwijl de vier andere Roermondenaren niet meer faalden. Marco Berden knalde de derde Leunse penalty binnen. Dat deed ook knap Barry Janssen. Rob Wil lems nam de vijfde beslissende pingel. Zijn schot werd echter gekeerd door doelman Ron van der Wal waardoor Roerdalen/Alfass met de hakken over de sloot de laatste vier bereikte. Uitslagen Leunen E3-Oostrum El 1-6 W'horstA2-LeunenA2 1-0 America D1 -Leunen Dl 3-1 Leunen D3-FCV D2 0-8 FCV Al-Leunen Al 1-3 Venl BoysA2-LeunenA2 5-0 RKDEV Cl-Leunen Cl 1-1 Leunen Dl-VCH Dl 2-4 AchatesAl-LeunenAl 0-5 W'Horst D4-Leunen D2 1-3 GFC'33 3-Leunen 7 2-8 Programma zaterdag 27 mei Sparta'18 E5-Leunen E6 11.00 Leunen Cl-VCH Cl 13.30 Leunen D2 en D3 toernooi SV Ondo in Asten Programma zondag 28 mei Leunen El en E3 toernooi SV Ondo in Asten Het Al van voetbalvereniging Leu- door afgelopen zaterdag in Ottersum nen is dit seizoen ongeslagen kampi- de kampioenswedstrijd tegen num- oen geworden in de 2e klasse. mer twee,Achates Al, met 5-0 te win- De titel werd extra glans gegeven nen.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 19