Te Gek en seniorenorkest Tom Lanoye afsluiter Literair Café Sinterklaasfeest met Oewieë 7 Pt m Funpop brengt cd uit Kamerkoor in Mariakapel Beelden in en om het Koningskerkje Zwanenzang Verbouwing of nieuwbouw? SARAH HARRISON PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS totaalbouw PEEL EN MAAS Programma Schouwburg Venray Donderdag 18 mei 2006 - Pagina 25 In de Schouwburg Venray is komend weekend de musical Te Gek, met kinderen uit de groepen 6,7 en 8 van de basis scholen in Venray, te zien. Ver der is er weer een zondagoch tendconcert en presenteert de schouwburg het programma voor het nieuwe seizoen. De musical Te Gek, met als thema 'anders zijn en psychiatrie' wordt opgevoerd op zaterdag 20 en zondag 21 mei. Te Gek is een initiatief van het Cliënten Advies Bureau Noord- en Midden-Lim burg (CAB) en is bedoeld om onderwerpen als psychiatrie meer en beter bespreekbaar te maken Schouwburg Venray komt in het nieuwe theaterseizoen met een unieke familievoorstelling. In samenwerking met de Venrayse groep Oewieë, bekend van Circus Mök en de succesvolle 1-April- show, worden er op 2 december een aantal 'Sinterklaasfeestjes' gevierd. "We hebben er ontzettend veel zin in", vertelt Rob van Lieshout namens Oewieë. "Het sinterklaas feest is een fantastisch thema voor een sfeervolle, muzikale, span- Cabaretier Freek de Jonge en musicus Nard Reijnders brengen voor Funpop belangeloos twee nummers uit op cd. Funpop, hét openlucht muziekfestival voor mensen met een verstandelijke beperking, wordt op zaterdag 20 en zondag 21 mei inArcen gehou den. Alle bezoekers krijgen deze cd cadeau omdat Funpop tien jaar bestaat. Vijf jaar geleden schreven Freek de Jonge en Nard Reijnders speciaal voor het eerste lustrum van Funpop het lied Sterren van de hemel. Nu Funpop tien jaar bestaat is Sterren van de hemel op cd gezet samen met een nieuw nummer Dollen met dieren. Freek de Jonge schreef hiervoor de tekst en Nard Reijnders de muziek. Alle Funpopbezoekers krijgen de cd uitgereikt om het jubileum extra te vieren. Het was nog een hele toer om beide nummers tijdig gedrukt te krijgen. De Jonge zit acht weken in Amerika en heeft daar de laatste hand aan de tekst gelegd. Reijnders stuurde de orkestband via e-mail naar Nash ville, waar Freek toevallig in de buurt was. Dit na heel wat heen en weer bellen. De Jonge zong de onder de jeugd. Acteurs, zangers en muzikanten uit de groepen 6, 7 en 8 van basisscholen uit Venray en omstreken voeren de musical beide dagen vanaf 19 00 uur op in Schouwburg Venray. Indien er nog kaarten beschikbaar zijn, kun nen deze vrijdagochtend 19 mei gekocht worden bij het Cliente- nadviesbureau GGZ aan de Stati onsweg in Venray. ZONDAGOCHTENDCONCERT Zondag 21 mei om 11.30 uur is er weer een zondagochtend concert in Schouwburg Venray. Ditmaal wordt het concert ver zorgd door Seniorenorkerst Ven- nende en vooral humoristische familievoorstelling". Oewieë zag het dus ook helemaal zitten toen ze door de schouwburg gevraagd werden. "We hebben al een aantal keren mee mogen doen aan Kien- dermök. Het enthousiasme en de energie vanuit de zaal is onbe schrijfelijk. We hopen dat we de kinderen in december alvast goed kunnen opwarmen voor het aan staande heerlijk avondje.', aldus Van Lieshout. Sinterklaasfeest met Oewieë is een echte familie voorstelling. De voorstelling zit tekst in en mailde zijn opgeno men stem vorige week retour naar de studio. Daar werden stem en muziek samengevoegd. Stichting Funpop bestaat uit vrijwilligers die jaarlijks het festival organise ren. Om de uitgave van deze cd mogelijk te maken sponsorde het Fonds Verstandelijk Gehandicap ten een groot bedrag. Platenmaat- ray Oberkrainer Sextex Vesele Muzikantje. Het Seniorenorkest bestaande uit achttien personen speelt populaire blaasmuziek waarbij soms gezongen wordt en Sextet Vesele Muzikantje speelt temperamentvolle luistermuziek uit Slovenië. Hierbij neemt de zan geres veel nummers in Duitse en Sloveense taal voor haar rekening. PRESENTATIE Op maandag 22 mei om 20.00 uur wordt er in de Schouwburg een presentatieavond gehouden met een toelichting op het com plete programmaoverzicht van 2006 - 2007. Voor wie de nieuwe boordevol sinterklaasliedjes die speciaal voor deze voorstelling in een eigentijds jasje zijn gesto ken. Verder kan men de nodige dosis humor verwachten, en zelfs een vleugje magie. En natuurlijk komt Sint Nicolaas ook nog even langs, samen met zijn zwarte pie ten. Kaartjes voor deze voorstel ling zijn binnenkort te bestellen via het inschrijfformulier in het programmaboekje, bij de kassa, via tel. (0478)520999 of via www. schouwburgvenray.nl. Meer infor matie staat op www.oewiee.nl. schappij ODC drukte belangeloos 9000 cd's, St. Ives Prints Dis plays drukte gratis de hoezen. Fun pop verwacht komend weekend meer dan 8000 bezoekers uit het hele land. Ze kunnen genieten van artiesten als Guus Meeuwis, Lee Towers, Di-rect, Corry Konings en vele andere. Kaarten zijn te koop aan de dagkassa. brochure van Schouwburg Venray al doorgelezen is deze presenta tieavond een uitgelezen kans om meer informatie te vergaren over de voorstellingen die geboekt zijn. Wellicht doet dit besluiten vol gend jaar eens een cabaretavond of een toneelstuk te bezoeken in plaats van de voorstellingen waar normaal gesproken de interesse naar uit gaat. Belangstellenden zijn welkom voor deze presentatie waarbij de Schouwburg medewer king genieten van enkele bijzon dere gasten die een blik geven op de voorstellingen die gaan komen. In verband met de te verwachten drukte dient men van tevoren te reserveren. Aquareldag Koningskerkje In het Vierlingsbeekse Koningskerkje kan men zich op zaterdag 20 mei van 10.00 tot 16.00 uur uitleven met wat papier, water en kleur. Er wordt deze dag gestart met een oefening om iets over de techniek van het aquarel leren te leren. Daarna kan er bij goed weer buiten gewerkt wor den. De tuin van het nabijgele gen Huis ter Maas biedt hiervoor genoeg mogelijkheden. Kristianne Tummers gaat de workshop bege leiden. De dag is geschikt voor beginners en gevorderden. Aan melden kan via tel. (0478)631401. Cactussen en vetplanten Succulenta afdeling Maas en Peel houdt op zondag 28 mei van 10.00 tot 17.00 uur een open dag voor cactussen en vetplanten. Tijdens deze dag kijkt men bij de deelnemende cactushobby isten de ogen uit en ziet men er een grote verscheidenheid van planten. Natuurlijk zijn er planten bij die prikken maar er zijn er ook bij zo zacht als een lammetje. En dan natuurlijk valt deze open dag op een tijdstip dat de hobbyisten hun cactussen veelal in bloei heb ben staan. Waarlijk een genot voor het oog deze prachtige bloemen, vaak erg klein en soms verschrik kelijk groot. Voor vetplanten geldt eigen lijk hetzelfde alleen het beruchte prikken kennen deze planten niet. Ook valt de bloeiperiode later in het seizoen maar deze planten blinken uit door hun geweldig mooie vormen en kleuren. Maak gebruik van de kennis die de hob byisten in huis hebben. Ook kun nen zij alle informatie geven over de vereniging Maas en Peel. Zij bieden zelfs de mogelijkheid tot een optimale vrijblijvende oriën tatie in de vereniging. De deelnemers zijn:M.Berkhout, Hoogertstraat 11 in Someren. Th. Gommans, Hondsdraf 10 in Ven ray. J. Huijs, Blauwververstraat 40 in Horst. H. Knapen, Kortestraat lin Asten. A. Kurvers, Patersstraat 14 in Panningen. Met rotstuin. I. Profijt, Hellemanstraat 23 in Deurne. J. Schets, Verdistraat 28 in De urne. J. Schraets, Geuldersedijk 2 in Arcen. J.v.d. Sterren, Industriestraat 70 in Reuver. Met 500 m2 rotstuin. P.Wienen, St. Catharinastraat 4b, in Leunen. Expositie Activ-Art Kunstenaarsgroep Activ-Art houdt in het Koningskerkje in Vierlingsbeek van zaterdag 3 tot en met maandag 5 juni een pre sentatie van kunstwerken van leden van de groep. Het kerkje is deze dagen geopend van 11.00 tot 17.00 uur. In een gezamen lijke expositie bieden vier kunste naars een verrassende presentatie voor kunstliefhebbers en andere belangstellenden. De groep bestaat uit: Dora van Horssen uit Asten, Patrick van Schaijk uit Asten, Sjaak van Bakel uit Vierlingsbeek en Wim Wijnen uit Horst. Van Hors sen heeft diverse keren geëxpo seerd met schilderijen en aquarel len in ondermeer Asten, Deurne, Eindhoven en Boxmeer. Zij heeft recentelijk ook het jubileumge schenk van de botanische tuin in Asten ontworpen. Haar nieuwe werken zijn gemaakt door middel van een gemengde techniek van schilderen en beeldende kunst. Van Schaijk schildert vanuit zijn gevoel waardoor zijn werken de ene keer dynamisch en de andere keer statisch zijn. Hij heeft ook al verschillende exposities gehad in Deurne, Asten, Dorst, Meijel, Eind hoven, Hilvarenbeek en Hamburg. Zijn website is www.patrickvan- schaijk.exto.nl. Van Bakel is een schilder die het liefst met olieverf werkt. Zijn werken hebben hun eigen kenmerk en eigen identiteit. Hij heeft geëxposeerd in onder andere St. Anthonius, Boxmeer, Venray, Luiksgestel en Den Haag. Wijnen maakt schilderijen, beel den en metaalkunst, een gedreven kunstenaar. Momenteel werk hij veel met roestvrij staal. Zijn wer ken zijn al eens te zien geweest in Panningen, Venlo, Blerick, Kessel, Zeeland, Asten, Deurne en Venray. Zijn website is www.bister-art-wij- nen.nl. Tom Lanoye staat bekend als dichter, romancier, verhalenschrij ver, columnist, toneelauteur, sce narist en performer van eigen en andermans werk. De Vlaamse auteur sluit zondag 21 mei het Venrayse literaire seizoen af in het Theehuis, Odapark in Venray. Aan vang 11.30 uur. Lanoye (1958) werd geboren in Sint-Niklaas (België) als jongste kind uit een gezin met vijf kin deren. Zijn vader was slager. Hij studeerde Germaanse filologie en sociologie aan de universiteit van Gent. Zijn eerste publicatie, het gedicht Aanhoudende vorst, ver scheen in 1979 in een uitgave van de Vlaamse Club voor Kunsten, Wetenschappen en Letteren. In 1980 verschenen enkele uitgaven in eigen beheer. Vanaf het begin beschouwt Lanoye podiumoptre dens als een onlosmakelijk deel van zijn schrijverschap. Zo trad hij in 1981 samen met James Bordel lo op als 'de Twee Laatste Grote Beloften Van Net Voor De Derde Wereldoorlog'. In deze nadagen van de punktijd discussieerden de twee over het andere soort kunst dat zij zouden maken: alive and kicking. Lanoyes officiële debuut, de bundel Rozegeur en mane schijn, een selectie 'helse kritie ken' uit De Zwijger, het satirische weekblad van Johan Anthierens, Kamerkoor Per Sonorem Vocis speelt op zondag 28 mei een con cert met liederen, die aan Maria zijn gewijd, in de Mariakapel in Holthees. Een beter concert is nauwelijks denkbaar in de mei maand in deze kapel. Het concert begint om 15-30 uur. Per Sonorem Vocis is een kamerkoor, bestaande uit twaalf zangers en zangeres sen. Het is in 1998 opgericht door dirigent Eize Leertouwer, die nog steeds dirigent van het koor is. Het koor haalt haar leden vooral uit de omgeving van Arnhem en Nijmegen. Het ensemble richt zich op de vocale muziek uit de renaissance, en meestal wordt een concert samengesteld op basis van een thema. Ieder concert wordt opgepakt als een op zich zelf staand project, en voor ieder uit te voeren project, met veelal een speciale bezetting, wordt een ensemble geformeerd uit een scala van zeer ervaren koorzangers. Op het repertoire staan werken van ondermeer Ockeghem, Desprez, Hildegard von Bingen, Byrd, Tal lis, de Victoria, de Morales, Guer rero en Lassus. Missen worden doorgaans in liturgische context of in een volledig Latijnse viering gezongen. In dit seizoen verzorgde Per Sonorem Vocis een fringe-con cert in het Festival Oude Muziek in Utrecht en een concert in het Festival Religieuze Muziek in Venlo. Dirigent Eize Leertouwer studeerde violoncello, schoolmu ziek en koordirectie. Hij werkte als muziekdocent in het voortge zet onderwijs, was hoofddocent schoolmuziek aan het Arnhems conservatorium en gaf trainingen op basis van muziek en stemge- Gryphus naar Pinkpop Tijdens het Pinksterweekeinde vindt in het Limburgse Landgraaf de 37e editie van het Pinkpop-fes tival plaats. Ook dit jaar houdt het Vierlingsbeekse jongerencentrum Gryphus een busreis naar 's lands oudste en bekendste popfestival. Op maandag 5 juni gaat het rich ting Megaland waar opgetreden wordt door onder andere Red Hot Chili Peppers, Keane, Nickelback, Skin, Editors, Jamie Lidell, Opge- zwolle, Soulfy, Deftones, Mor- rissey en Franz Ferdinand. Voor meer informatie of opgave kun nen geïnteresseerden bellen met (0478)631802 of (0478)630508. Zie ook Gryphus www.gryphus. nl. Fanfareconcert In het Gasthoes in Horst wordt op vrijdag 19 mei een fanfare concert ter voorbereiding van het jubileum Meister Rongen Peeltoernooi gehouden. Aan dit concert wordt medewerking ver leend door de fanfare Dorpsklank Castenray, onder leiding van Frank Steegs, fanfare St. Aldegondis Maasbree, onder leiding van Chris Cuppen en Fanfare Vriendenkring Overloon onder leiding van Phil van Landeghem. Het concert duurt van 19.30 tot 21.15 uur. verscheen in 1983- In 1984 volg den twee dichtbundels. Het proza debuut uit 1985 Een slagerszoon met een brilletje, autobiografische verhalen in combinatie met gags en liedjes werd, na een interview bij Sonja Barend, Lanoyes grote doorbraak in Nederland. Lanoye is altijd een felle polemist geweest. Vanaf het eind van de jaren tachtig stelt hij zich steeds meer daadwer kelijk actief (progressief en onaf hankelijk) politiek-maatschappe- lijk op, vooral met betrekking tot de politieke situatie in België en in het bijzonder de opkomst van het Vlaams Blok, waar hij na zijn verhuizing naar Antwerpen direct mee wordt geconfronteerd. Zijn maatschappelijke betrokkenheid uit zich ook in zijn toneelwerk en romans in de jaren negentig. Zijn Ten Oorlog werd bekroond met de driejaarlijkse Vlaamse Gemeen- schapsprijs voor Toneelletterkun de. Zijn toneelstuk Mamma Medea een bewerking van Euripides, werd in Vlaanderen, Duitsland en Zuid-Afrika opgevoerd. Ook dit stuk won diverse prijzen.Als dich ter baarde Lanoye opzien met Nie- mands Land, een gedurfde bewer king van de zogeheten War Poets, en met Overkant, het vervolg dat duidelijk maakt dat de Literary War ook grote Franse, Duitse, Russische, Italiaanse, Turkse en Hongaarse poëzie heeft opgele- bruik. Daarnaast leidde hij diverse koren. Van 1989 tot 2005 was hij dirigent van het kamerkoor Musi- caVocalis. Op het programma van dit concert staan Maria-motetten van Francisco Guerrero en Tomas Luis de Victoria, Maria-antifonen van Guerrero en in het Gregoriaans, werken van Hildegard von Bingen en daarop geïnspireerde werken van Strawinsky, Janacek en de hedendaagse Nederlandse com ponist Maurice van Loon, en een Magnificat van Guerrero. Kaarten zijn te bestellen bij de bekende voorverkoopadressen in Holthees: familie Ermers, tel. (0478)636480, bij de familie Wijenberg, tel. (0478)636390 en via www.maria- kapel.nl.Voor zover er nog kaarten beschikbaar zijn kan men vanaf een half uur voor aanvang van het concert nog kaarten kopen aan de ingang van de kapel. Kermis Merselo In Merselo wordt kermis gehou den. Op zaterdag 24 juni is de biervatenrace Venray - Merselo. Zondag 25 juni brengt fanfare St. Oda circus in de buitenlucht, met het thema waarmee ze in Venlo de eerste prijs wonnen. Maandag 26 juni zijn er kinderspelen en is er een dorpsbarbecue.Tot slot is er op dinsdag 27 juni een dorps avond met vijf acts. Dorpsartiesten kruipen in de huid van een beken de artiest. De afsluiting wordt ver richt door Geert Pelzer. Klassiek op Locatie Liefhebbers kunnen deze zomer weer genieten van Klas siek op Locatie. De data zijn; 2 juli Rotterdams Kamerorkest en Liza Ferschtman (viool) en Anna Husur (altviool) Kessel. 11 juli St. Law- rense String Quartet (Canada) Well. 23 juli Pianotrio Con On Fuoco (Fr) en Kate Sebring (Nederlandse Afvaardiging naar het Europees Concours) Ven-Zelderheide. 30 juli Fine Arts Brass (GB) koperkwintet. Wereldpremière van Around Five, (Bernard van Beurden) 'n com positieopdracht van Klassiek op Locatie voor koperkwintet en 25 regionale musici. Sevenum. 4 augustus Aniello Desiderio Vir tuosi di Napoli. Italiaanse, passie en melancholie. Maasbree. 13 augustus Severin von Eckardstein, Duits wereldpianist, le Kon. Eli sabeth Cone. 2003- Geijsteren. 20 augustus Gesualdo-Ensemble, vijf zangers en drie bassethoorns met muziek uit de tijd van Rembrandt. Arcen. 27 augustus Amsterdam Sin- fonietta en piano- en trompetsolist. Nederlandse wereldtop. Venlo. Eind september Floriade-verras- singsconcert. In het najaar kinder- klassiek.Alle informatie staat vanaf begin juli op www.klassiekoploca- tie.nl., tel. (077)4631459. een abonnement waard verd. Over de roman Het godde lijke monster (1997) zei Lanoye in een interview in De Groene: "Toen bleek dat alle onderzoek (in de zaak Dutroux, red.) weer fout liep of werd toegedekt, ben ik uit pure woede en frustratie beginnen te schrijven aan deze roman. Het bleek een familiege schiedenis te worden. Bedoeld om de zwarte keerzijde van het idylli sche Vlaanderen te laten zien. Ik schets de kroniek van de fami lie Deschryver. Deze stamboom vertegenwoordigt het establish ment. Aan het hoofd staan twee frauderende broers.Twin Peaks in België. Ik weet geen andere wijze om over dit land te schrijven." Het goddelijke monster werd deel 1 van een trilogie. Deel 2, Zwarte John Bors uit Milsbeek expo seert van 25 tot en met 28 mei in het kader van Kunst op Zich(t) in het Vierlingsbeekse Koningskerkje. Onder de titel Alive-stille momen ten over leven toont Bors bronzen beelden die het leven schetsen in volle omvang. Bors, geboren in 1952 inTegelen, heeft gedu rende een korte periode gewerkt als etaleur/dekorateur. Na diverse functies binnen de gezondheids zorg en ervaringen met verschil lende doelgroepen is hij nu werk zaam als orthopedagoog in een trainingscentrum voor moeilijk lerende jongeren. Enkele jaren geleden (1998) startte hij met beeldhouwen in steen en volgde hij een korte introductiecursus in het werken met brons volgens de verloren was methode. Dit leidde tot een driejarige opleiding tot beeldhouwer in de Werkplaats in Nijmegen. Daar hield hij samen met medecursisten zijn eerste expositie. In zijn beeldend werk zien we ervaringen en impressies die hun oorsprong vinden in het leven van alledag: ingetogenheid en melancholie maar ook levens vreugde en heftige passie. Bors geeft workshops in het maken van een eigen bronzen beeld in één weekend.Tevens begeleidt hij cursisten bij het vervaardigen van complexere en grotere werken. Ook werkt hij in opdracht. Por tretten en symbolische vormen zijn een wezenlijk onderdeel van zijn werk. In 2003 exposeerde hij in Milsbeek in atelier en beel dentuin, samen met een bevriend kunstenaar. Met zijn beelden ein digde hij als tweede tijdens de verkiezing van Kunsttalent van Noord-Limburg (november 2004). Verder was zijn werk te zien in Bryn Mancini heeft alles wat zijn hart begeert: een mooie vrouw, geslaagde kinderen, en een droomhuis aan de rivier. Maar het is deze rivier die hem een vreselijke verras sing brengt die in één klap en einde maakt aan zijn euforie. Apollonia Durrance (Polly) is het buitenbeentje in een romme lig gezin met zelfzuchtige ouders. Polly hoopt dat een huwelijk haar de veiligheid zal brengen waar ze naar verlangt. Maar juist op haar huwelijksdag ontmoet ze die ene man weer die haar achtervolgt in haar dromen, een man met een aura van vreugde en liefde, als een belofte van zonlicht. Zwanenzang, de nieuwe krachtige roman van Sarah Harrison, gaat over lots bestemming en de onmogelijke strijd hiertegen, waarbij het verle den zijn lange schaduwen vooruit werpt in het heden. De Engelse Sarah Harrison is de auteur van vele bestsellers, Tranen (1999) werd bekroond met de Gouden Uil Publieksprijs. Deel 3, Boze tongen werd in 2003 bekroond met Vlaanderens belangrijkste literaire bekroning de Gouden Uil Literatuurprijs én de Gouden.Uil Publieksprijs. In 2003 werd Tom Lanoye de eerste stadsdichter van Antwerpen. Een titel die hij direct omdoopte tot Externe Stadsopsteller. De bijeenkomst metTom Lanoye wordt muzikaal omlijst door Ad en Anouk Haans.Ad Haans all round musicus, muziektherapeut en vanaf het begin huismuzikant van Literair Café Venray-regio, begeleidt zijn dochter regelmatig bij optredens in de regio. Anouk Haans studeerde schoolmuziek en zang. het gemeentehuis in Bergen en de SNS-Bank in Nijmegen. Gevoelens kenmerken het werk van Bors. Denkbeelden, indrukken en sen timenten worden vastgelegd in 'stille momenten' en gegoten in een niet te veranderen bronzen vorm. Hij vindt zijn thema's in het dagelijkse leven van mensen: wat houdt hen bezig en hoe staan ze in het leven? Zo bestaat de beel dengroep 'ontwaken' uit een aantal vrouwen die in vier stadia het proces uitdrukken van terug komen uit een moeilijke levens periode. Ze trekken de aandacht door de krachtige uitstraling van het brons in zijn oerkleur, maar tonen ook hun kwetsbaarheid. Buiten wachten drie ranke figuren de bezoekers op. Met hun grote handen in een bijna dansende houding tonen zij levensvreugde, de kracht om te overleven: Alive. Recenter werk boeit met de titels 'op eieren lopen' en Angst. Verder zijn in het Koningskerkje diverse portretten te zien van oudere personen, kinderen en zelfs twee babygezichtjes in brons. In vitri nes zijn de kleinere werken te vinden. Tijdens de expositie is Bors steeds in het Koningskerkje te vinden voor informatie en uit leg over zijn beelden en het tijdro vende en ambachtelijke werk dat daaraan voorafgaat. Doorlopend is een videoband en fotogalerij te bekijken. Het Koningskerkje is geopend van 11.00 tot 16.00 uur. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in waaronder De paardenheuvel en De bronzen hond. Ze schrijft met gevoel en inzicht over vrouwen in verschillende tijden en situaties. Zwanenzang is te koop bij boekhandel Van den Munckhof. Prijs; 17,95 euro. Boekrecensie in Peel en Maas bouw tegels sanitair Kunst Cultuur Kloosterstraat 18 5844 AN Stevensbeek tel.(0485)381742 www.btstotaalbouw.nl Een nieuwe woning? Een kleine aanbouw, de verbouwing van uw badkamer of een dakkapel? Als u kiest voor vakmanschap, kwaliteit, snelheid en betrouwbaarheid kom dan eens langs met uw bouw plannen voor een scherpe prijs- calculatie. Van de BTS vakmensen kunt u echt op aan. Alles in één hand! BTS Totaalbouw is BouwNed erkend en BouwGarant aannemer.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 25