Vierde dienstenveiling Kiwanisdub Schieëpersland o2» Onafhankelijk bekroond ^9) Een kijkje in de moskee i V Deze week voor u in de aanbieding: Gommans De Echte bakker... voor écht gebak! wist u dat PEEL EN MAAS Na een mooie opbrengst van de dienstenveiling in 2004 staan de leden van Kiwanisclub Schieëpersland weer in de startblokken voor de vierde editie van deze vei ling. Met steun van de aanbie ders en kopers in 2004 kon de geldelijke toezegging aan onder andere Hospice Zenit worden waargemaakt. Vrijdag 21 april bent u weer welkom en zullen de veilingmeesters Milton Cavis en Willy Voesten hun best doen om de ruim tachtig kavels aan de man of vrouw te brengen. Qua opzet dit jaar wat anders. Voorzitter van de veilingcommis sie Jos Valks: We hebben ons tevens gericht op het neerzetten van een gezellige feestavond. Bewust hebben we gekozen om dit evenement te laten aansluiten op het einde van een vrijdagmid dag. Ook dit jaar is de foyer van de schouwburg op het St Annaterrein weer de veilingloca tie met een goede bereikbaarheid en voldoende parkeermogelijkhe- den." Het programma begint vrijdag al om 17.00 uur met een borrel. Om 18.00 uur is iedereen van Vrijdagavond kan weer geboden worden op de ruim tachtig dien sten die door Kiwanisclub Schieëpersland worden aangeboden. Daarnast belooft het een gezellige avond te worden waarvan de opbrengst voor het goede doel is. harte welkom om gezamenlijk een buffet, verzorgd door Culinair Creatief, met de leden van Kiwanisclub Schieëpersland te nuttigen. Dit wordt, op vertoon van het veilingboekje, gratis aan geboden. Een veilingboekje is te verkrijgen bij de leden van de Kiwanisclub Schieëpersland. De Bubs zal het eerste gedeelte van deze avond muzikaal omlijsten. Rond 19 00 uur begint het vei len van de diensten. "Vele interes sante, leuke en ludieke kavels zul len de revue passeren. Ze zijn met zorg en in overleg met de aanbie ders tot stand gekomen. Een grote variatie in het aanbod zorgt ervoor dat er voor eenieder wat interessants bij zit", aldus Jos Valks "De aanbieders van de kavels zijn persoonlijk door leden van onze club benaderd om mee te denken over de aangeboden dienst. De betrokkenheid is groot en het aanbod mag er zijn. Het kopen van specifieke diensten biedt ook kansen die normaal gesproken niet te realiseren zijn. We hebben bijvoorbeeld een bezoek aan de BMW-fabriek in Duitsland, een voorstelling in de schouwburg, inclusief kennisma king met de artiest, en een week end Citroen Pluriel cabrio rijden." De Kiwanisclub Schieëpersland is verheugd dat een bekend duo uit Venray bereid is om als veiling meesters op te treden. Niemand minder dan Willy Voesten, oud prins, en Milton Cavis, de nieuwe vorst, zullen de aanwezigen langs alle kavels leiden. Zij zullen de belangstelling aanwakkeren en iedereen ertoe aanzetten op de aangeboden diensten te bieden. Want het doel van deze avond is om met de opbrengst een aantal goede doelen te realiseren. De opbrengst zal gaan naar de Stichting Nativitas (kindertehui zen op Flores), de basisschool in Overloon (speelplaatstoestel), Schutterij 't Zandakker (kogelvan gers) en de GGZ Noord- en Midden-Limburg (ontwikkeling van een educatief preventiepro ject voor jongeren). Rond 22.00 uur zal het veilen van de diensten zijn afgelopen en de feestavond beginnen. Deze zal muzikaal wor den opgeluisterd door de band BOB (Band Op Bezoek), onder meer bekend door haar optreden in de tent van de Klokkenluider tijdens carnaval. Zang, blazers en overige muzikanten zullen voor veel muziekgenot zorgen. SCHIEëPERSLAND November vorig jaar vierde Kiwanisclub Schieëpersland haar vijftienjarig charterjubileum met een schitterend feest van liefda digheid en gezelligheid in de schouwburg in Venray. De afgelo pen vijftien jaar heeft de club maar liefst 140.000 euro uit fund- raisingactiviteiten aan 57 goede doelen geschonken. Het jubileum geschenk 2005 van 10.000 euro was bestemd voor de Stichting Oncologie, verbonden aan de VieCuri ziekenhuizen in Venray en Venlo. Op dit moment bestaat de club uit 27 leden die tweemaal per maand bijeenkomen. Met de jaar lijkse projecten als de dienstenvei ling, de boekenmarkt en het rond brengen van kerstpakketten wordt jaarlijks voldoende geld bij- eengehaald voor diverse goede doelen. Rapport beoordeling natgebak Kennis- en adviescentrum voor de bakkerij Het Nederlands Bakkerij Centrum (NBC) het enige onafhankelijke kennis- en adviescentrum voor de bakkerijbranche is? Het NBC verzorgt kwaliteits keuringen voor bakkerijen uit heel Nederland. De kwaliteitsnorm van het echte bakkersgilde ligt op een cijfer van 7,1. Het gemiddelde cijfer onder andere warme bakkers in Nederland is lager. Moet u nagaan hoe lekker een product is met uitsluitend achten! De beste slagroomtaartpunten van de regio: 4 n m Bij aankoop van 2 stuks: a I IO» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 Aanbieder Multiculturele week De Landweert Openbare basisschool De Landweert houdt van dinsdag 18 april tot en met vrijdag 28 april een multiculturele week. Tijdens deze projectweek wordt in alle groepen onder meer aandacht besteed aan de verschillende cul- Woensdagmorgen bezochten de leerlingen de moskee in Brukske. turen op de wereld, en met name de culturen van de kinderen uit de klas. De school houdt ook een interculturele inloopavond, op donderdag 27 april van 18.30 tot 20.30 uur, waarop de kinderen laten zien en horen wat er in die afgelopen week is besproken en gemaakt in iedere groep. Alle groepen hebben aandacht besteed aan een bepaald land en dat thema uitgewerkt in dans, muziek en hapjes. De week wordt op 28 april afgesloten met een to neelstuk van groep 5 over China. Donderdag 20 april 2006 - Pagina 9 Vrijdag 21 april Kiwanis dienstenveiling restaurant St. Annaterrein Aanvang: 17.00 uur Start veiling: 19.00 uur Start feestavond: 22.00 uur CHILDREN Op beste gebak van de regio! Productgegevens Productnaam: slagroompunt Monsternummer: 39192 Bemonsteringsdatum: 06-apr-06 Prijs: onbekend Prijs per kilogram: onbekend Gewicht(en): 109 - 123 in grammen Aanta! stuks: 2 Resultaten kwaliteitsbeoordeling Keuringsonderdeel Waarderingscijfermet evt. toelichting Algemeen Afwerking verzorging 8 Uitwendige kleur 8 Hanteerbaarheid 8 Basis Bakaard 8 Structuur 8 Eeteigenschappen 8 Smaak 8 Vulling Vullingsgraad 8 Kleur kleurcombinatie 8 Eeteigenschappen vulling 8 Smaak smaakcombinatie 8 Totaalscore 8,OÖ Nederlands Bakkerij Centrum Postbus 3.60 6700 AJ Wageningeri Agro Business Park 75-83 Telefoon 0317 47121a Telefax 0317 42 32 06 E-mail irifo@ribc.nl www.nbc.nl Datum: 06-apr-06 Tel. afd. productbeoordeling 0317 47 12 60 Kavels Kiwanis dienstenveiling Nr. Kavel Personal Banking advies incl. een beleggingsadvies voor particulier, uitgebreid 3-D tekening/ontwerp voor badk. En/of toilet event, toegelicht met offerte een luxe Maia Galland gezichtsbehandeling advies nieuwe haarcoupe en realisatie hiervan 1 lang weekend gebruik van aanhanger 8 lessen (van 2 uur) digitale fotografie opstellen van inrichtingsplan voor de tuin (omgeving Venray) n.a.v. geinventariseerde wensen van koper, incl. kostenbegroting (excl. beplantingsplan) Glasschadeherstel maximaal 4 m2Manders Schilders en Isolatiebedrijf BV rondleiding taart maken voor 10 personen gratis APK/beurt voor personenauto en/of Jaguar S-type "maken van een veiligheidsplan voor sluiten van ramen en deuren volgens klasse 2 van politiekeurmerk ""veilig wonen""" Klinische Gezondheidscheck van (uw) 2 paarden. 2 gratis green fees 18 holesgolfbaan Borghees huidverzorgingspakket Vichy voor hem en voor haar Interieur/tekenadvies van uw huis max. (3 uur) bezichtiging studio en interview op de radio over passend onderwerp. (hulp bij het) ontwerpen van piepschuim (polystyreen): van maquette tot reclameletter, van yacuzzi tot boot, van toiletunit tot tipi, van tuinmeubel tot zwembad (materiaal kosten ad 150,= m3) rondleiding max. 10 personen, kijkje achter de schermen,ontvangst met koffie en vlaai, uitleg onder genot van glaasje. Datum in overleg ontwerp inclusief fotografie, van een zeer kunstzinnig vormgegeven en tijdlozes verjaardagskalender of bedrijskalender in een gratis oplage tot 100 stuks, gedrukt door drukkerij V.d. Munckhof ochtend of middag excursie met koffie en vlaaivoor groep vriend(inn)en ca. 10 pers. met professionele uitleg door Boshuizerbergen Ontwerp/advies/renovatieplan voor keuken,badkamer en hulp bij de realisatie daarvan. Rondleiding Janssen Pers (max. 12 p) gratis dagje rijden in nieuwe Ford Street Ka cabriolet Voordeur schilderenGerard Reijnders Schilderwerken advies (max.3uur) over financiële planning verzekerings/beleggingsportefeuille bezoek aan museum 10 pers. met deskundig rondleiding van 1 uur. orienterende inspectie van vloeistofdichte betonvloer in uw bedrijf (waarde €250,=) kijkje achter de schermen van marktleider in vaccins voor dieren netwerkmeting (scan) tot 100 werkplekken (kost normaal 1500,=) incl. gedocumenteerd verslag, workshop Keramiek van 2 uurKunstencentrum Venray 1x Home Cinema set MulticookerFixet Uitgebreide medische keuringArbo Unie Chef-kok komt bij thuis een voortreffelijk diner bereiden voor max. 10 personen. U zorgt zelf in overleg met de kok voor de ingrediënten presentatie in woord en beeld (ook voor groep) over unieke Afrikareizen met de Jumbocamper, uitnodiging rondje golf (18 holes) op Geijsteren (GVB vereist) met burgemeester van Venray om daarbij zonder verlies van concentratie van gedachten te wisselen over actueel onderwerp, ontwerp voor eigen website met 5 hoofdgroepen die met eigen content zelf kan worden aangepast en bijgehouden 1 jaar gratis hosting met systeemgebruik. (waarde 1500,=) groepsexcursie (1,5-2 uur),max. 20 man+ rondleiding over geitenhouderij incl. kaasproeverij. Cursus Microsoft Office cursus Microsoft Office op eigen snelheid "gratis voorstelling met ""meet en greet"" van artiest(en) na afloop." 2x kaartjes PSV-Ajax of PSV-Feyenoord Rondrit met hele familie (max. 30 personen) in zonne-energie-trein tot max. 2 uur in boxmeer of Meerlo Wanssum bezoek aan productielijn Glaverbel in Tiel, waar glasheldere blik op productie van glas gegeven wordt, incl. afsluitend dinertje voor max. 5 pers. tuinadvies (2 uur) van de beste tuinman van N-Limburg/Z.O Brabant "totaal verzorgde dag ""van klei tot steen""met bezoek aan steenfabrieken voor 3 a 4 personen in overleg met dhr. Kusters" Polijsten en in de was zetten lakwerk personenauto fotograferen van uw woning met softwareapplicatie op CD ingebrand om oneindig kleuren van kozijnen zichtbaar te wijzigen om tot goede kleurkeuze te komen. 2 uur kleuradvies Sigma voor in huis groepsrondleiding voor 10 personen door de TBS kliniek met toelichting over het beleid en behandeling, cons, onderweg e.r. Het organiseren, uitzetten en begeleiden van een orientatietocht/ speurtocht (fiets/te voet), cq een autorally, cq een survivaltocht voor ca. 125 personen taxatie v. privéwoning incl. taxatierapport rondleiding door het bedrijf voor een groep van 20 personen 4 vrijkaarten (waarde 17,50/st.) voor Grote Wijnproeverij in okt. 2006 rondleiding in modernste Truckfabriek van Europa bezoek DAFmuseum voor 4 pers. incl. lunch bij DAF trucks workshop Braziliaanse PercussieKunstencentrum Venray uitgebreid 3-D tekening/ontwerp voor badk. En/of toilet event, toegelicht met offerte Klinische Gezondheidscheck van (uw) paard, opstellen van inrichtingsplan voor de tuin (omgeving Venray) n.a.v. geinventariseerde wensen van koper, incl. kostenbegroting (excl. beplantingsplan) 2.500 kleuren copieen (A4) Xerox Uitgebreide medische keuringArbo Unie Het inspecteren, mechanisch afstellen en smeren van max. 50 stuks ALUMINIUM raamkozijnen c.q. deuren (excl. nieuwe onderdelen en montage daarvan) 1 lang weekend gebruik van paardentrailer gratis 1 Dag Citroen Pluriel (de cabrio van het jaar 2004) rijden rondleiding (max 20 pers.) aangeboden door Nen Vosse v.d. Witte Hoeve. Lezing op reis door het (uw) oogDirk Heidens Beginnerscursus word/excel (max. 4 pers.) avond wijnproeven bij u thuis met max. 13 gasten. Wijkeuze door wijnhuis, min. Opbrengst 150,= Bedrijfsbezoek BMW automobielfabriek Muenchen of Dingolfing met 4,6 of 8 pers.afhankelijk van opbrengst kavel ontvangst voor max. 20 personen bij dit hypermoderne, milieuvriendelijke veevoederbedrijf incl. koffie en vlaai, tapas proeverij in winkel max 8 personen, groepsrondleiding, uitleg kruisraketten digitaal buiten kleurenplan woonhuis Vijf wasbeurten auto (binnen/buiten) rondleiding door dit amerikaans venrayse bedrijf dat jaarlijks meer dan 300 nieuwe producten op de markt brengt Veiligheids- of risicopresentatie voor bedrijf of thuis Lezing op reis door het (uw) oogDirk Heidens een hele dag gratis toeren op bloedmooie, super de luxe Honda Topmodel NT 700 V ABS kookles voor 2 pers. incl. nuttigen van zelfgemaakte gerechten golfclinic van max. 3 uur voor groep van 8 personen. Koffie met gebak wordt nog besproken met de heer P. Franssen van cafe-rest. De Swing 2x kaartjes voor Championsleague wedstrijd Bedrijfsbezoek Mercedes Benz fabriek Sindelfinger 4, 6 of 8 personen, afhankelijk van opbrengst kavel ABN AMRO NV Venray Rongen Tegels, sanitair Tegelwerken De verre hoeve Kapsalon Toine Henra Centrale van Ouderenverenigingen Gunhoek Groenvoorzieningen Bakkerij Bens "AMV ""Smakterheide""" Van Duynhoven BV Timmerfabriek Dierenkliniek Horst EO Venrayse Apotheken Cor Paint Omroep Venray De la Roy Plus G van Dijck Creemers Grafisch Adviesburo Leo Stichting Het Limburgs Landschap Cornelissen Interieurs Drukkerij vd Munckhof Autobedrijf Van Haren bv Veritas Nat. Oorlogs- en Verzetsmuseum BAS BV Intervet International Rocom Telecommunicatie Restaurant Buitenlust Reisbureau Vice Versa Burgemeester Waals Websdesign De Bokkesprong Veritas Veritas Schouwburg Stg. Cultureel Centrum Edward Linskens SOIOS Glaverbel Bloemenboetiek Berly Fleur Steenhandel M. Kusters B.V. Hulsterdreef Autoschade Kateman Schildersbedrijf Fixet TBS kliniek De Rooyse Wissel Scouting De Peelspeurders Venray Dirkx van Soest Taxateurs Havens graanhandel bv Venray's Wijnhuis Allers B.V. Rongen Tegels, sanitair Tegelwerken Dierenkliniek Horst EO Gunhoek Groenvoorzieningen Alcast BV Henra Inalfa Roof Systems Bierbrouwerij Lindeboom JDS Bedrijfsautomatisering Venray's Wijnhuis Inalfa Roof Systems Nijssen/Granico divino delicatessen Groep Geleide Wapens Schilderwerken Gerard Reijnders Taxi Verstraaten BV Nelipak BV Peter Bandsma (brandweercmmndnt) Motor Venray Brienen aan de Maas Golfcomplex De Golfhorst BV Edward Linskens Inalfa Roof Systems

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9