fla.r1 Word vriend van een vluchteling Win het WK met uw Rabocard! El randstad Meidon zoekt 8 nieuwe collega's r Cl mgld cm GROTE FINALE MET STUNTPRIJZEN 3 Operators KATJA DE GEUS [ha RLE KI NO HARLEKINO "DE LAATSTE WEEK VAN ONZE TOTALE LEEGVERK00P" Medewerker Matrijzenmakerij Procesoperator Grondstofvoorbereiding in 3-ploegendienst* in 3-ploegendienst* 3 Machinestellers-1 in 3-ploegendienst* EFBQ ZOEKT U EEN BETROUWBARE MAKELAAR BEL ONS DAN!!!!! - zalenverhuur feesten en partijen partycatering - evenementencatering PEEL EN MAAS fir m* t an op: www.woonkrant.nl Woonplein Ximburg.nl LA/IV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Het adres voor o.a. Grootdorp 73 5815 AN Merselo tel. 0478-546217 Kijk op www.lekkernij.nl voor aantrekkelijke arrangementen in onze sfeervolle zalen en onze catering mogelijkheden Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Campingbedjes, buggy's, commode, kinderstoelen, wipstoeltjes, linnengoed, linnenkast, aankleedkussens klamboes, boxkleden etc. nü alle kleding nu speelgoed nü Schoutenstraatje 14, Tel. 0478-51 1 834, Venray Extra openstelling vakantiewerkers Ben je 18 jaar of ouder en heb je zin om in de zomervakantie een extra zakcentje te verdienen? Op zaterdag 22 april zijn wij geopend van 11.00 tot 14.00 uur. Heb je interesse, kom dan langs om je in te schrijven voor vakantiewerk. Neem je legitimatiebewijs mee en geef aan ons door in welke periode je beschikbaar bent. Randstad (0478) 53 11 22 Poststraat 10 5801 BC Venray Donderdag 20 april 2006 - Pagina 4 Makelaar Taxateur RMT RT GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille verkoop TE HUUR: Oirlo, Hoofdstraat 25 c Twee kantoorruimtes. Met voldoende parkeer plaatsen. A. Begane grond: Opp. ca. 160 m2. Huurprijs 865,-p. maand. B. Ie verdieping: Opp. ca. 188 nf. Huurprijs 785,-p.maand.. Voor een cliënt van ons zijn wij op zoek naar een huurwoning. Liefst 55+ in Venray of Oostrum TE KOOP WOONPANDEN: Venray, Prins Hendrikstraat Twee onder een kap woning met garage en tuinhuisje. Ind: entree, toilet, kelderkast, woon kamer, eetkeuken en bijkeuken. Ie verd: over loop, 4 slaapkamers en badkamer. Kavel 317 m2. Vraagprijs 269.000,-k.k. Venray, Daslook Twee onder een kapwoning met dubbele gara ge met zadeldak (2002). Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken. Ind: overloop, 2 slaap kamers en luxe badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder. Kavel is 251 m2. Vraagprijs 229.000,-k.k. Blitterswijck, Nieuwstraat Twee onder een kap woning met garage. Ind: entree, gang, toilet, woonkamer, keuken en aanbouw cq serre. Ie verd. overloop, 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Kavel is 273 m2. Vraagprijs 189.000,-k.k. Venray, Alpenhof Vrijstaand pand met carport. In bosrijke omge ving. Ind: entree, kantoor c.q hobbyruimte, toi let, woonkamer, keuken en hobbykamer. 1 e verd: overloop met vide en inbouwkast, 3 slaapkamers, badkamer en cv ruimte. Kavel: 567m2 Mooie tuin op het zuid-oosten. Vraagprijs: 359.000,- k.k. Horst, Meterikseweg Vrijstaand met garage en vrije achterom Ind: entree, mk, toilet, woonkamer, eetkeuken, tuinkamer en garage. Ie verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Kavel: 355 m2. Vraagprijs 375.000,- k.k. Sevenum, Lavendelheide Twee onder een kap met garage.carport en vrije achterom. Ind: entree, mk, toilet, woonka mer en keuken.Ie verd: overloop met 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap, over loop, zolder(mogelijkheid 4e slaapkamer) en cv-ruimte. Pand is mooi onderhouden. Kavel: 276m2. Vraagprijs 259.000,- k.k. Blitterswijck, Oude Heerweg Vrijstaand pand met grote garage en hobby ruimte. Geschikt voor dubbele bewoning of voor kan toor- cq. praktijkruimte. Voorste gedeelte: entree, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken, toi let en kelder. 1 e verd: royale overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar de ruime zolder. Achterste gedeelte: entree, gang met vaste trap naar de verdieping, badkamer, woonkamer met open keuken, hal met toilet en slaapkamer. Verdieping: CV-ruimte met grote zolder. Garage(plaats voor 3 auto's) en een hobbyruim te. Kavel ca 1200 m2. Prijs op aanvraag. Horst, Wervelstraat Tussenwoning met berging en vrije achterom. Ind.entree met toilet, woonkamer, eetkeuken (met nieuwe inbouwkeuken) en serre. Ie verd: overloop met 3 slaapkamers en doucheruimte. Vlizotrap naar de zolder. Kavel 145 m2. Vraagprijs 179.000,-k.k. Meerlo, Julianastraat ij Twee onder een kap met garage en berging. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, garage met kelder. Ie verd: overloop met 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar 2 slaapkamers en cv-ruimte. Kavel: 214m2 Vraagprijs 185.000,-k.k. Horst, Hertog van Gelresingel Mooi landhuis met rieten kap. Dubbele garage. Inhoud: 978 m3. Beg. grond: entree, toilet, woonkamer (63 m2), eetkeuken, mooie ruime serre en bijkeuken. Ie verd: overloop met vide, 3 slaapkamers, CV-ruimte en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Kavel: 826m2. Vraagprijs op aanvraag Meerlo, Mauritsstraat Tussenwoning met berging en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, ber ging. Ie verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer en ruimte voor wasmachine. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Kavel 156nf. Vraagprijs 170.000,-k.k. Venray, Helmkruid Geschakelde woning met berging.tuinhuisje en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken. Ie verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Kavel: 192m2 en 195m2 gehuurd. Vraagprijs 199.000,- k.k. Oostrum, Binnenhof Tussenwoning met berging en vrije achterom Ind: entree, toilet, keuken, woonkamer en hob byruimte. Ie verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar 4e slaapka mer en zolderruimte. Kavel 148 m2. Vraagprijs 180.000,-k.k. Venray, Bazuinstraat Geschakelde woning met garage en vrije ach terom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, garage. Ie Verd: overloop met 4 slaapkamers, badkamer en doucheruimte. 2e verd: zolder ruimte Kavel: 156 m2 Vraagprijs 169.000,- k.k. Oostram, van Broekhuizenstraat Twee onder een kap woning met garage. In rustige straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken en kelder. 1 e verd: over loop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vli zotrap naar de zolder. Kavel 340 m2. Vraagprijs: 195.000,-k.k. Swolgen, Gun Vrijstaand pand met 4 champignoncellen. Geschikt voor mensen met hobby of werk plaats. Ind: entree, woonkamer, keuken, kelder, slaapkamer, tussengang, bijkeuken, badkamer, toilet, doucheruimte, en 4 cellen. Ie verd: overloop met 3 slaapkamer, zolder ruimte en toilet. Kavel 1449 m2. Vraagprijs: 339.000,- k.k. Oostrum, Vennenweg Vrijstaand pand met open fietsenhok op een royale kavel. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeu ken met zolder. Ie verd: overloop met 3 slaap kamers en badkamer. 2e Verd; vlizotrap naar zolderruimte. Kavel 1685m2. Vraagprijs 425.000,- k.k. Wellerlooi, Twistedenerweg Vrijstaand pand met carport voor 2 auto's en tuinhuisje. Ligging in natuurgebied, 100 pri vacy. Bwjr. 1995. Ind: Hal met vide, toilet, woonkamer eetkeuken, bijkeuken, kantoor en kelder. Ie verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne, luxe badkamer (2005). 2e verd: vli zotrap naar zolder. Kavel ca. 1505 m2. Vraagprijs 479.000,-k.k. Venray, Zandakker Halfvrij staande woning met garage en overdekt terras. In rustige straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken (2003) en garage le Verd: overloop, 4 slaapkamers en luxe moderne bad kamer. 2e verd: vaste trap naar zolder, slaapka mer en ruimte. 3e verd: vlizotrap naar vliering. Kavel: 225m2 Vraagprijs 279.000,- k.k. Wanssum, Burg. de Weichshavenstraat Twee onder een kap met aanbouw. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, eetkeuken, bijkeu ken en kelder. le verd: overloop, 3 slaapkamer en badkamer. 2e verd: steile trap naar zolder. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Wanssum, Burg de Weichshavenstraat Loods met garage. Opslag loods groot 230 m2. Vraagprijs 70.000,- k.k. Venray, Sambastraat Geschakelde twee onder een kapwoning met serre, garage en carport. Ind: entree, toilet, woonkamer.keuken (met moderne inbouwkeu ken), bijkeuken en mooi aangebouwde serre (2001). le verd: overloop, 2 slaapkamers en badkamer. 2e verd: overloop, 2 slaapkamers en CV-ruimte(berging). Het pand is voorzien van kunststof kozijnen en ramen. Kavel 227m2. Vraagprijs 209.000,-k.k. Broekhuizenvorst, Op de Kamp Twee onder een kap met berging. Ind: entree, woonkamer, royale eetkeuken, berging (moge lijkheid voor slaapkamer) en badkamer, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: overloop, slaapkamer en zolderkamer (inloopkast). Kavel 267 m2. Vraagprijs 189.000,- k.k. Oostrum, Boshuizerweg Vrijstaand pand met dubbele garage, berging in het buitengebied van Oostrum. Beg.grond: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, achterportaal, slaapkamer met douche, slaapka mer en badkamer. 1 e verd: overloop met 2 grote slaapkamers en badkamer. Kavel: 6690 m2. Vraagprijs: 495.000,- k.k. Tienray, Hoogveld Twee onder een kap met garage, en tuin.(1996). Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken met mooie inbouwkeuken en bijkeu ken. le verd: Overloop, 3 slaapkamer en bad kamer. 2e verd. Vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Mooi onderhouden pand. Kavel 255 m2. Vraagprijs 219.000,— k.k Hegelsom, Stationsstraat Vrijstaand woonhuis, schuur en tuinhuisje. Ind: Entree, woonkamer, slaapkamer, keuken, werkkast, kelder, opkamer, berging, badkamer, toilet en bijkeuken le verd. Overloop, 4 slaap kamers en royale zolder. Kavel 750 m2. Pand is bijna geheel gerenoveerd. Vraagprijs 339.000,-k.k. StevensbeekCerespark Vrijstaand pand met vrijstaande houten garage. Ind: entree, toilet, berging, eetkeuken, woonka mer, slaapkamer en kelder, le verd: overloop met 3 slaapkamers, mogelijkheid tot 4e slaap kamer, badkamer en cv-ruimte. 2e verd: vlie ring. Kavel 670nf. Vraagprijs 285.000,-- k.k. Weeze (Duitsland) Ulmenstrasse (ca. 25 km. van Venray) Vrijstaand pand met inpandige garage en tuin huisje. Ind: entree, toilet, ruime meterkast, woonkamer, eetkeuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd. Vlizotrap naar vliering. Koopsom woning 245.000,—k.k. De kavel 682 m2 is erfpacht. Venray, Meidoornstraat Twee onder een kap met schuurtje. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, schuur tje. le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. Mooi aangelegde tuin. Kavel: 170 m2. Vraagprijs 159.000,-- k.k. Venray, Kolkweg Twee onder een kap woning met garage, ber ging en vrije achterom. Het pand ligt op loop afstand van het centrum, in de nabijheid van een school. Aan de voorzijde ligt een mooi plantsoen. Mogelijkheid praktijkruimte aan huis. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, kelder, berging en garage met elektrische deur. le Verd Overloop met 3 slaapkamers en luxe badkamer. 2e Verd: vlizotrap naar bergzolder. Dele verdieping is voorzien van elektrische rolluiken. Kavel: 320 m2 Vraagprijs 259.000,- k.k. Grubbenvorst, Horsterweg Riant vrijstaand landhuis met mooie ruime serre (40 m2) en garage. Ind: entree, kantoor, woonkamer met serre (serre heeft een automa tisch te openen dak en 2 schuifpuien), moderne eetkeuken, portaaltje, toilet en bijkeuken, le verd: overloop met vide, 4 slaapkamers, moderne luxe badkamer en toilet. Het pand is geheel onderkelderd behalve de garage. Tuin is mooi aangelegd met vijverpartijen. Tuin biedt veel privacy. De kavel wordt ca. 1 ha. Vraagprijs 585.000,-k.k. Holthees, Gildestraat Vrijstaand pand met aanbouw(2003) en garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, eet/tuinkamer, eetkeuken en garage, le verd: overloop met 2 slaapkamers, badkamer en voormalige douche ruimte. 2e verd: vaste trap naar 3e slaapkamer en bergruimte. Kavel: 520m2. Vraagprijs 289.000,- k.k. Venray, Spinetstraat Hoekwoning met berging en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken(2000) en berging, le verd: overloop met 3 slaapka mers en badkamer(2000). Kavel: 218 m2. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Well, Overbrouck Vrijstaand pand met garage en carport. Ligging aan het einde van een doodlopende straat. Ind: entree, woonkamer, keuken en bijkeuken met ruime kelderkast, le verd: overloop, 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zol der met mogelijkheid voor 4c slaapkamer. Kavel 293 m2.Vraagprijs 256.000,—k.k. openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur, 13.30 uur tot 17.30 uur. Zaterdag van 10.00 - 13.00 uur Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: info@katjadegeus.nl - Lid LMV www.vluchteling.org STICHTING VLUCHTELING catering 8. partycentrum Betaal met uw Rabocard en maak kans op een wereld aan prijzen. Zoals met zijn vijftienen naar Nederland-Argentinië of duokaarten voor de andere groeps wedstrijden van Nederland! U wint in ieder geval een gratis WK-abonnement op een dagblad naar keuze! Meld u daarom snel aan op www.rabobank.nl. De actie loopt van 1 april tot en met 21 mei 2006. Het is tijd voor een bank die het anders doet. hoogst persoonlijk Meidon Plastics heeft meer dan 50 jaar ervaring in het compounderen, granuleren en extruderen van kunststoffen. Wij zijn gespecialiseerd in het extruderen van klantspecifieke technische profieten voor diverse industrietakken, zoals de auto-, zonwering-, bouw- en verpakkingsindustrie. De organisatie bestaande uit 90 mede werkers wordt beschouwd als dynamisch, hardwerkend, flexibel en betrokken. Door continu te investeren in mens en machine, een geïntegreerd kam- zorg-systeem, modern management, resultaat gericht werken en enthousiasme is Meidon Plastics uitgegroeid tot een financieel gezonde en continue groeiende onderneming. Door deze groei zijn we blijvend op zoek naar nieuwe medewerkers die niet alleen over de juiste kennis en even tuele werkervaring beschikken, maar ook als personen binnen onze "familie" pas sen. Onze visie is: ruimte voor ontplooiing; we vinden het belangrijk om gezamenlijk met onze klanten, leveranciers en medewerkers te streven naar een win-win situatie waarbij we een Langdurige relatie met elkaar van groot belang vinden. Als gereedschapmaker vervaardig je zelfstandig gereedschappen, zoals bijv. adapters, kunststof extrusiematrijzen en kalibers. Je werkt veelal projectmatig en je maakt deel uit van een multidisciplinair team. Je calculeert en bereidt je werk zelf standig voor. Je kunt matrijsdelen samenstellen en bankwerken. Je voelt je thuis in het werken met zowel conventionele machines als CNC-draadvonk- en CNC freesmachines. Je hebt een MBO opleiding werktuigbouwkunde en bij voorkeur ervaring in gereedschapmaken en het werken met geautomati seerde systemen zoals Office en Lotus Notes. Na een gedegen inwerkperiode word je verantwoordelijk voor een 3-tal productie processen, te weten compounderen, granuleren en mengen. Aan de hand van de productieplanning bewaak je vanuit de controlekamer het compoundeerproces, welke is voorzien van een geautomatiseerde doseerinstallatie, verder bewaak je de voorraden en voer je gereed product af naar het magazijn. Bij het granuleer- en mengproces draag je primair zorg voor aanvoer-, kwaliteit en afvoer van granulaat. Door je overzicht en inzicht ben je in staat om de huidige processen en werkwijzen verder te optimaliseren. Je hebt een MBO technische opleiding, relevante werkervaring in een productieomgeving. Je bent praktisch, flexibel, zelfstandig en stressbestendig. Een heftruckcertificaat strekt tot aanbeveling. Als operator werkje samen met collega operators en inpakkers in een productiehal waar je tussen de 3 en 7 lijnen krijgt toegewezen. Je bent verantwoordelijk voor het opstarten en afstoppen van productielijnen en het verpakken en controleren van geproduceerde kunststofprofielen. Het verpakken bedraagt circa 60% van de dagtaak. Ook zorg je voor een ongehinderde productievoortgang door tijdig benodigde materialen aan- en af te voeren of te bestellen. Je bent een praktisch ingestelde teamplayer, zelfstandig en stressbestendig, je hebt een VMB0+ opleiding en relevante werkervaring in een 3-ploegen productieomgeving. Aan de hand van een weekplanning, coördineer en organiseer je alle werkzaamheden om het geplande resultaat te behalen. De nadruk ligt hierbij op omstel-, opstart- en afstopwerkzaamheden van extrusielijnen. Je instrueert operators en bewaakt kwaliteit en kwantiteit. Daar waar nodig voer je verbeteringen door. Je bent een ervaren machinesteller, behulpzaam, communicatief en sociaal vaardig, je hebt een afgeronde technische MBO opleiding, werktuigbouwkunde of procestechniek. Meidon Plastics hanteert een drieploegensysteem met een 38-urige werkweek, hierdoor heeft het ploegenrooster maar 4 nachtdiensten en is het weekend vrij. Ben je geïnteresseerd, bezoek voor meer informatie onze website www.meldon.nl of neem contact op met Rufina Bakker. Wil je reageren, schrijf binnen 10 dagen een brief met curriculum vitae naar onderstaand adres. Meidon Plastics B.V. t.a.v. Rufina Bakker, De Flammert 1102, 5854 NB Nieuw Bergen, T 0485 341954, E rbakker@meldon.nl TüV ISO 9001-ISO 14001 MC 073 QUALIFIED COMPANY kunststof e x t r u s i e

Peel en Maas | 2006 | | pagina 4