PEELRAND MAKELAARDIJ: brengt dynamiek in de bestaande woningmarkt! 01 pi Peelrand Strij 01 0 parttime m bedieni edewerkers ng m(v de artiest mister KOOL'S K A MEULENDIJKS Sams<8»nite* na i Commercieel binnendienst medewerker Vrijwillige Thuishulp Nieuw: AERIS THEATERCAFÉ-DINER www.deartiestvenray.nl li i^i De Vrijwillige Thuishulp PEEL EN MAAS Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden H3 Makelaardij TAXATEUR peelrand V/eet TER VERSTERKING VAN ONS TEAM ZOEKEN WIJ ENTHOUSIASTE, SPONTANE, LIEFST ERVAREN, DYNAMISCHE EN FLEXIBELE WIJ REINIGEN: Tapijt Meubelen Oosterse tapijten Berbers Nepal kleden WIJ ONDERHOUDEN: Siergrindvloeren Linoleumvloeren Natuursteenvloeren Houten vloeren MANDERS VERHUUR i _i Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray r WWW.peelrand.com Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com WWW.funda.nl 5 dagen per week, 4 uur per dag Aanspreekpunt voor onze klanten en leveranciers zoekt in Venray enkele vrijwilligers 2 uurtjes in de week.... Informatie: www.zorgondersteuning.nl FRANSSEN WVVIJ the best in sports and travel Kerkstraat 17 5961 GC Horst 077 - 3981758 Donderdag 20 april 2006 - Pagina 2 VENRAY, HAGELWEG 4 VENRAY, PENNINGKRUID 5 VENRAY, KOLKWEG 20 VENRAY, GENTIAAN 30 VENRAY, MGR. VERRIETSTRAAT 35 NIEUW NIEUW NIEUW NIEUW NIEUW Op een unieke, bosrijke locatie, dichtbij het cen trum van Venray gelegen, goed onderhouden en onlangs zeer royaal uitgebouwd vrijstaand woon huis met carport en berging. Indeling: Niveau - 0,5: Bijkeuken met tuindeur waar de CV Combiketel ATAG Blauwe Engel II (1997) zich bevindt. Toilet, badkamer met douche en wasta fel. Niveau 0: Hal, meterkast, riante woonkamer met eikenhouten vloer en fraaie houtkachel. Open keuken met L-vormige inbouwkeuken en kookeiland (1997) voorzien van 4-pits inductie kookplaat, ATAG afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Royale aanbouw (2000) met vloerverwarming, grote raampartijen en dub bele openslaande tuindeur. Niveau+0,5: Overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 5,12,10 m2) waarvan 2 met balkon. Badkamer ingericht met ligbad, closet en wastafel. Niveau+1: Overloop/vide, werkkamer/vide (ca. 16 m2), 2 slaapkamers ca. 5 en 17 m2) en garderobeka mer. De inpandig bereikbare garage beschikt over een grondwaterpomp, een stalen kantelpoort en een aparte loopdeur. De op het zuidwesten gele gen tuin met be regening si nstalla tie is fraai aan gelegd met 2 terrassen, een gazon, verschillende planten borders, ruime en verwarmde jacuzzi met radio en spots. Tevens beschikt deze woning over een houten carport en berging. Vraagprijs: op aanvraag Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray op een kavel van 735 m2 staat dit in 1996 royaal uitge bouwd vrijstaande woonhuis met vrij staande garage. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Well, St. Vitusstraat 31 Dit karakteristieke vrijstaand woonhuis met berging is doorspekt met authentieke elementen zoals glas in lood ramen. Het pand heeft een knusse gezellige indeling en in 2003 is er een aanbouw gereali seerd die in gebruik is als tuinkamer waardoor het leefoppervlak vergroot is en er een maximaal tuincontact aanwezig is. Vraagprijs: 315.000,- k.k. Venray, Marjolein 58 In de kindvriendelijke wijk Landweert staat deze vrijstaande woning met 3 slaapkamers, 2 bergingen en carport. De woning wordt verwarmd middels hete- luchtverwarming (geen radiatoren). Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmervloer met vloerverwarming op de bgg. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 In het centrum van Broekhuizenvorst, gelegen op een royale kavel (675 m_) staat deze vrijstaande woning met aan bouw en vernieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m2), met vrij uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrij staand woonhuis (ca. 730 m3) met inpan dig bereikbare garage en carport, is gele gen op een royale kavel van 453 nf in de nieuwe woonwijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Venray, Ranonkel 25 Perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met een ruime aangebouwde garage en 4 slaapkamers op de le verdieping. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Zeer modern gebouwd vrijstaand woon huis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseer baar/bespreekbaar. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Collegiale verkoop. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 185.000,- k.k. Venray, Stationsweg 25 Zoekt u een karakteristiek woonhuis in hartje Venray, dat volledig aangepast is aan de normen en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zien!! Vraagprijs: 449.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zeer ruime woning (inh. ca. 950 m3) nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis op 313 m2 grond. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Broekhuizen, Stokterweg 4 Dit pand biedt alles wat de verwende woningzoeker in deze tijd wil: een schit terende woonplek met aan de voorzijde blijvend vrij uitzicht en aan de achterzij de een perfect aangelegde tuin (kavel 1142 m2). Vraagprijs: 398.000,- k.k. Deze tussenwoning met vrijstaande garage is gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlo catie in de wijk Landweert en verkeert in een prima staat van onderhoud. Indeling: Begane grond: Ruime hal, meterkast, toilet, woonka mer met eikenhouten parketvloer, trapkast en tuindeur. Half open keuken ingericht met inbouwkeuken voorzien van een keramische kookplaat, een schouwmodel afzuigkap, Miele combi-magnetron, vaatwasser, koelkast, diep vries en een apothekerskast. Er ligt doorlo pend vanuit de woonkamer de eikenhouten vloer. 1ste verdieping: overloop met toegang tot de drie slaapkamers. De badkamer is inge richt met een ligbad, douchehoek, wastafel, toilet en thermostaatkranen. De ruimte wordt mechanisch geventileerd. De tweede verdie ping is in gebruik als berging en geeft tevens de mogelijkheid tot het creëren van een 4de slaapkamer en de opbouw van een 2de verdie ping. De ruimte beschikt over een grote raam- partij tot aan de vloer, de CV-ketel en de unit voor de mechanische ventilatie. De vrijstaande garage beschikt over een elektrische stalen kantelpoort en de waterpomp t.b.v. de berege- ningsinstallatie. De verzorgde op het noord westen gelegen tuin biedt veel privacy en is aangelegd met twee terrassen, een gazon en plantenborders. B.jr.: 1993, perc.opp.: 218 m2. Vraagprijs: 232.000,- k.k. Horst, Hoofdstraat 17 Fraai onlangs gerestaureerd monumentaal woonhuis met aangebouwde grote kan toorruimte van ca. 240m2 met groot sou terrain gelegen in het centrum van Horst nabij de autobaan Nijmegen-Venlo. Vraagprijs: 650.000,- k.k. Blitterswijck, Van Lijndenstraat 4 Dit vrijstaand woonhuis met aangebouw de veranda, carport, garage en royale tuin is gelegen aan de rand van het dorp Blitterswijck. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Well, Sterrenbos 11 Verscholen in het groen, op een schitte rende, vrijgelegen kavel van 1.360 m2 ligt dit vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Venray, Suze Robertson straat 4 Bent u op zoek naar wonen op 1 niveau (slaapkamer en badkamer op begane grond) in een luxueus afgewerkt vrij staand woonhuis op een mooie locatie aan de rand van de woonwijk Antoniusveld? Dan is dit mogelijk het geschikte object voor u. Vraagprijs: 412.000,- k.k. Deze halfvrijstaande woning met vrij staande garage is gelegen op een royale kavel op een schitterende hoeklocatie in de "Oranjebuurt" tegenover een groenvoorziening met speelgelegenheid. De woning is op diverse fronten gedateerd. Indeling: begane grond: Hal, kelder, meterkast, toilet, woonkamer, eetkamer, geslo ten keuken, tuinkamer, berging, vrij staande garage, le verdieping: Overloop met vlizotrap naar de vlie ring. De verdieping telt 4 slaapka mers, waarvan er één voorzien is van een balkon. Badkamer ingericht met zitbad in combinatie met douche, wastafel en toilet. De vliering is in gebruik als berging. De op het wes ten gelegen achtertuin heeft een prima bezonning en biedt optimale privacy. B.jr.: 1991, perc.opp.: 243 m2, inh.: ca. 530 m3. Vraagprijs: 219.000,- k.k. VENRAY, PINKSTERBLOEM 44 Deze keurig onderhouden hoekwoning is gelegen aan een woonhofje met speel- voorzieningen nabij basisschool en win kelcentrum. Indeling: hal, kruipruimte, meterkast (2005), toilet, woonkamer met massief eiken planken vloer, tussen- portaal met trapopgang naar de verdie ping, open keuken v.v. een inbouwkeu ken met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-magnetron en vaatwasser. Bijkeuken met 2e keu kenblok en de aansluitingen voor de wasmachine en droger, le verdieping (geheel v.v. een grenen vloer): overloop, 3 slaapkamers en een geheel betegelde badkamer ingericht met een ligbad, dou che, wastafel, toilet en designradiator. De 2e verdieping is te bereiken met een vaste trap en is in gebruik als berging. Het is mogelijk om hier een 4e slaapka mer te realiseren. De op het zuiden gele gen tuin met vrije achterom is fraai aan gelegd en is o.a. v.v. een buitenkraan en verlichting. B.jr.: 1983, perc.opp.: 128 m3, inh.: ca. 325 m3. Vraagprijs: 192.000,- k.k. In het Franciscanerpark, aan de rand van het centrum ligt deze aantrekkelij ke tussenwoning met houten berging. Indeling: Begane grond: Hal, kruip ruimte, meterkast, CV-kast met CV Combiketel Agpo Ferroli (2001), toilet. Rechte en lichte woonkamer met maxi maal tuincontact, dichte keuken met royale trapkast, le verdieping: ruime overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 16.5, 11, 10 nT) waarvan de grootste met TV-/ telefoonaansluiting. Bad kamer met douchehoek, wastafel en voorzieningen voor het aansluiten van een wasmachine. De op het westen gelegen tuin met vrije achterom en houten tuinhuisje is fraai aangelegd met siergrinborders en terrassen op 5 niveauverschillen. B.jr.: 2001, perc.opp.: 125 nT, inh.: ca. 300 nT. Vraagprijs: 189.000,- k.k. VENRAY, MAMBOSTRAAT 84 •I HALFVRIJSTAAND NIEUW NIEUW Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Schoutenstraatje 22 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs: 229.000,- k.k. Venray, Jerusalem 41 Dit jonge, ruime appartement met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, verkeert in een perfecte staat van onder houd en is schitterend gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Venray, Henscheniushof Nog 3 zeer royale met lift bereikbare koop appartementen beschikbaar, deze hebben een oppervlakte van resp. 117,126 en 130 m2 en een loggia op 2 niveau's. Prijzen vanaf: 250.000,- v.o.n. Venray, Patersstraat 48 Dit goed onderhouden appartement op de 2e verdieping, berging in het souterrain en parkeerplaats op de achtergelegen binnen plaats is perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Venray, Franciscanerpoort 8 Dit appartement (2001) met overdekt bal kon (ca. 12 m2) met schitterend uitzicht op het centrum van Venray, berging in het sou terrain en eigen parkeerplaats is gelegen op een unieke locatie in Venray. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, De Gouden Leeuw 180 Deze ruime maisonnette met (mogelijk) 3 slaapkamers, 2 balkons, berging en aparte parkeerplaats op een afgesloten terrein, is gelegen in het centrum van Venray. Vraagprijs: 179.000,- k.k. MONUMENTAAL Venray, Patersstraat 14 Zoekt u achter een schitterende volledig gereno veerde in het centrum gelegen monumentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen (1.250 m j of om een winkel/kantoor/bedrijf aan huis uit te oefenen, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs: 429.000,- k.k. Deze goed onderhouden twee-onder-één- kap woning met aanbouw, berging en car port, is gelegen op een leuke kindvriende lijke straat in de woonwijk Landweert. Indeling: begane grond: Hal, meterkast, toilet, ruime L-vormige woonkamer (ca. 36 nT) met toegang tot het trapportaal en halfopen royale keuken (ca. 19 m!) met dubbele tuindeur en 2 lichtkoepels, welke is gesitueerd in de aanbouw. De keuken met inbouwkeuken is voorzien van een 4- pits keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, dubbele spoelbak, koel kast en vaatwasser. Bijkeuken met aan sluiting voor de wasmachine en droger, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 6, 12 en 12 m!), badkamer ingericht met een ligbad, douchehoek, wastafel meubel, toilet en designradiator. De 2e verdieping is in gebruik als berging en voorzien van 2 dakvensters. De op het zuidwesten gelegen achtertuin is aange legd met een terrasoverkapping, gazon en sierbestrating. In de tuin staat een tuin huisje. De erfafscheiding geschiedt mid dels een schutting met penanten. B.jr.: 1992, perc.opp.: 255 nT, inh.: ca. 360 m3. Vraagprijs: 225.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Venray, Langstraat 41 Aan de buitenzijde ziet u niet wat dit pand te bieden heeft!!! Deze zeer royale karakte ristieke woning (inhoud ca. 875 m3) met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis, is perfect gelegen op een unieke kavel in het centrum van Venray. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Well, Hoenderstraat 16a Dit karakteristiek geschakeld woonhuis met tuinkamer en vrijstaande garage is in de vijftiger jaren gebouwd en gelegen in de oude kern van het maasdorpje Well op een royale, diepe kavel. Vraagrpijs: 211.000,- k.k. Aan de rand van woonwijk "Het Brukske", in een doodlopende straat ligt deze hoekwoning met garage en royale tuin. Indeling: Begane grond: Hal, kruipruimte, meterkast, toilet, woonkamer (ca. 35 m2 groot) met tuindeur. Halfopen keuken ingericht met een eenvoudi ge inbouwkeuken voorzien van een 4-pits gaskookplaat en een afzuigkap. De ruimte beschikt over de aansluiting voor de wasma chine en een raam boven de spoelbak. Eerste verdieping: Overloop, drie de slaapkamers (ca. 12,12 en 8 m2 groot). De grootste slaap kamer is voorzien van een dakkapel en een wastafel. De kamer aan de linkervoorzijde beschikt over aansluiting voor de telefoon. Badkamer ingericht met een ligbad, douche, wastafel en toilet. De tweede verdieping is bereikbaar middels een vlizotrap en in gebruik als bergzolder en beschikt over de CV-ketel Radson Combi 1994, en de unit voor de mechanische ventilatie. De aangebouwde garage beschikt over een vliering, een stalen kantelpoort en elektra. De royale op het wes ten gelegen tuin heeft een vrije achterom en is gelegen aan een groenvoorziening. De tuin beschikt over elektra. B.jr.: 1974, perc.opp.: 262 m2, inh.: ca. 390 m3. Vraagprijs: 183.000,- k.k. Venray, Knopkruid 11 Deze ruime hoekwoning met achtergelegen ber ging en carport is gelegen in de kindvriendelijke wijk Landweert nabij scholen en het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 23 Aan een rustige weg gelegen, staat deze hoekwo ning met vrije achterom, garage en oprit. De woning beschikt over een ruime woonkamer en een in 2004 vernieuwde keuken. Vraagprijs: 169.000,- k.k. GESCHAKELD WOONHUIS Venray, Adelbertweg 38 Deze geschakelde woning met extra slaapkamer op de beg.gr. en een vaste trap naar de 2e verd. heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrijstaande garage. Vraagprijs: 212.000,- k.k. Venray, Isabellahof 27 Deze op een perfecte locatie in de kind vriendelijke wijk Veltum gelegen geschakel de woning met garage heeft o.a. een ruime living en een gemoderniseerde badkamer. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Woonplein «»M Limburg.r NVM'WONEN NVM u wnt wonen! REGISTER MAKELAAR VENRAY, MAMBOSTRAAT 120 I 1 NIEUW Venray, Zevenblad 29 Deze jonge, perfect onderhouden twee onder één kap woning met gemoderniseerde keu ken en badkamer is gelegen in de wijk Landweert en beschikt over een garage met elektrisch bedienbare kantelpoort. Vraagprijs: 239.000,- k.k Venray, Isabellahof 48a Op een mooie locatie in de groene woonwijk Veltum staat dit recentelijk geheel ver nieuwd halfvrijstaand woonhuis. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Sanshofstraat 44 Deze twee onder één kap woning met garage en carport is gelegen in een rustige woon straat in de wijk Veltum op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 215.000,- k.k. Oostrum, Joffers pas 17 Deze zeer goed onderhouden twee onder een kap woning met vrijstaande garage/berging is gelegen aan een rustige woonstraat in het dorp Oostrum en biedt meer ruimte dan u aan de buitenkant zou verwachten. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Venray, Zevenblad 7 Deze jonge halfvrijstaande woning met ruime lichte woonkamer, garage en carport is gelegen aan de rand van de wijk Landweert en heeft een inhoud van ca. 450 m3. Het pand is o.a. geheel voorzien van rolluiken en kunststof ramen en deuren. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Lottum, De Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kindvriende lijke locatie dit royaal, uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met maar liefst 7 slaapka mers. Vraagprijs: 229.000,- k.k. 1 Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m3) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Dit grotendeels gerenoveerde halfvrijstaande woning met serre en garage op een ruime kavel (370 m:), leent zich uitermate voor kantoor aan huis. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met serre, 4 slaapkamers, garage en vrije achterom is gelegen op een ruime kavel van 550 m3, op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Vingerhoedskruid 25 Aan een leuke, kindvriendelijke woonstraat in de wijk Landweert, gelegen halfvrijstaan de woning met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Zwanebloem 26 Deze perfect onderhouden, sfeervol ingerich te halfvrijstaande woning met verlengde garage en 4 slaapkamers is gelegen op een royale kavel. Vraagprijs: 222.500,- k.k. Venray, Vossestaart 27 Deze perfect onderhouden, royaal uitge bouwde middenwoning met garage en car port staat op een kavel van 253 m3 en kan zich qua inhoud (450 m3) meten met iedere twee-onder-een kapwoning, u zult bij bezichtigen versteld staan van de ruimte. Vraagprijs: 215.000,- k.k. Op een goede locatie, aan de buiten ring van woonwijk het Brukske, gelegen leuke tussenwoning met berging en een recentelijk vernieuwde keuken, toilet en badkamer. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, vaste trap naar le verdieping, royale woonkamer voor zien van een tegelvloer met vloerver warming, open keuken met inbouwkeu ken en alle apparatuur, vrijstaande ber ging. le verdieping: overloop, 3 slaap kamers en een badkamer ingericht met ligbad, douche, wastafel en vrijhan- gend toilet. 2e verdieping: met vlizo trap bereikbaar en in gebruik als berg ruimte. De op bet oosten gelegen tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en is voorzien van een tuinhuisje. De tuin biedt maximale privacy. B.jr.: 1975, perc.opp.: 238 nT, inh.: ca. 400 m3. Vraagprijs: 172.500,- k.k. HALFVRIJSTAAND Venray, Sneeuwklokje 14 In een kindvriendelijke straat in de wijk Landweert gelegen, uitstekend onderhouden ruim halfvrijstaand woonhuis met royale woonkamer, ruime garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Well, Klokkema kerstraat 15 Aan een rustige woonstraat (met speeltuin- tje om de hoek) in het maasdorpje Well gelegen keurig onderhouden halfvrijstaand woonhuis met serre en garage. Vraagprijs: 239.000,- k.k. I TUSSENWONING Venray, Pasodoblestraat 5 In woonwijk het Brukske ligt aan een rustig hofje deze tussenwoning met garage, de garage is nu in gebruik als berging/bijkeu ken. Vele belangrijke zaken zoals kozijnen, keuken en badkamer zijn recentelijk ver nieuwd. Vraagprijs: 195.000,- k.k. Venray, Mambostraat 9 Op een goede locatie, met zowel aan voor als achterzijde een vrij uitzicht, nabij speel- voorzieningen, aan de buitenring van woon wijk het Brukske, gelegen tussenwoning met vrijstaande garage. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Venray, St. Antoniusstraat 3 Deze, aan een doodlopende straat in het centrum van Venray gelegen stadswoning is perfect onderhouden en biedt alle luxe en comfort voor de verwende woningzoeker. Vraagprijs: 212.000,- k.k. Venray, Aronskelk 55 Aan een rustige woonstraat in de woonwijk Landweert ligt deze geheel, aan de huidige woonwensen aangepaste, aan de achterzijde vrijgelegen tussenwoning met carport. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Venray, Tarantellastraat 5 Aan de rand van woonwijk het Brukske ligt deze functionele tussenwoning met een enorm leefoppervlak op de begane grond. De garage is recentelijk omgebouwd tot ruime woonkeuken. Vraagprijs: 195.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 4 Aan een rustig hofje gelegen goed onder houden tussenwoning met 4 slaapkamers en een inpandige garage. Vraagprijs: 189.000,- k.k. VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Jerusalem 44 te Venray Gentiaan 44 te Venray Pinksterbloem 11 te Venray Kruidenlaan 242 te Venray Truus Schroderstraat 5 te Venray Eindstraat 110 te Venray Penningkruid 50 te Venray MET SUCCES VERKOCHT Kroonkruid 72 te Venray Gildelandt 35 te Maashees Marjolein 39 te Venray Broekhuizerweg 43 te Lottum Boterbloem 42 te Venray St Antoniusveldweg 12 te Venray Sanshofstraat 60 te Venray Fagotstraat 17 te Venray Paulus Potterstraat 7 te Horst Wilhelmina Sangersstraat 10 te Venray Arkstraat 6 te Venray Heiveld 8 te Milsbeek REAGEREN VIA: INFO@DEARTIESTVENRAY.NL SCHOUWBURGPLEIN 1A 5801 BV 1 NFO@DEARTIESTVEN RAY.NL VENRAY TELEFOON 0478 587739 Erkend door: Stichting Waarborg tapijt meubelreiniging Industrieterrein Oosthaven/Wanssum Stayerhofweg 3 5861 EJ Wanssum Tel.+31 (0)478-569 750 website www.misterkools.nl Voor elk feest of evenement een (verwarmde) tent! A Partytenten Stoelen Tafels Evenementenverwarming Podia Las- en constructie werkzaamheden www.manders-verhuur.nl T 0478 511935 XPS Powered by progress XPS is toonaangevend en wereldwijd opererend in de ontwikkeling van hoogwaardige innovatieve remanufacturing, en partner van grote OEM's en private label distributeurs. De XPS organisatie heeft twee business units: Cartridge Technology en Module Technology. Het hoofdkantoor is gevestigd in Venray van waaruit een professionele staf verantwoordelijk is voor het functioneren van de twee productiebedrijven in China en één productiebedrijf in Slowakije. De XPS organisatie heeft meer dan 450 medewerkers. Onze dochteronderneming Xiclado houdt zich bezig met inzameling en verkoop van cartridges. VoorXiclado zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Functie Ondersteuning van de directeur van Xiclado bij het beheren van relaties in binnen- en buitenland Zorg dragen voor acquisitie ter ondersteuning van de directeur Zorg dragen voor optimale service verlening aan onze klanten en leveranciers Zorg dragen voor vlotte administratie afwikkeling rondom inkoop en verkoop van producten Onderhouden van contacten met XPS afdelingen wereldwijd inzake werkzaamheden ten behoeve van Xiclado Met grote mate van zelfstandigheid verwerken van aanvragen, orders, reclamaties, zendingen en documenten Telefonische ondersteuning Profiel geschikte kandidaat MBO+ (commercieel/administratief) werk- en denkniveau, Enkele jaren ervaring in een commerciële binnendienst functie Uitstekende beheersing, zowel in woord als geschrift, van de Nederlandse, Duitse, Engelse taal; Franse taal is een pré Affiniteit met en kennis van MS Office; kennis van ERP-systemen is een pré Commerciële en service gerichte instelling Uitstekende contactuele eigenschappen Ambitie in een zelfstandige functie Wilt u deze uitdaging aangaan? Dan verzoeken wij u een brief met CV te sturen naar XPS, HR department, Keizersveld 4, 5803 AN Venray, Nederland. E-mail: personeelszaken@xps.nl Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Myriam Wismans, Office/HR manager, tel.: 0478 554207. Aanvullende informatie kunt u vinden op onze website: WWW.XPS.com Voor een mevrouw van 80 jaar. Zij zou graag een vrijwilliger hebben om samen een klein stukje te wandelen. Alleen kan zij dit niet meer. Voor een mijnheer, 82 jaar. Mijnheer heeft enkele tia's meegemaakt. Hij zoekt een vrijwilliger die, net als hij, veel interesse heeft in astrologie. Voor een echtpaar. Mevrouw zoekt een vrijwilliger die, een keer in de 2 weken, op zondag, enkele uur tjes bij haar man kan zijn. Mijnheer heeft een eva gehad. Haar vraag is, gezelschap bieden en een kopje koffie zetten als mevrouw afwezig is. Voor een mevrouw van 79 jaar. Zij zoekt vooral aan spraak. Samen een spelletje doen vindt zij heel gezellig. Lia Oostdam, tel. 0478-526213 ma. t/m woe.) KEUKENCENTRUM

Peel en Maas | 2006 | | pagina 2