De Schijnw op: PaukKoppes SSS'18 klopt Excellent Swolgense Boys verzuimt koploper te vloeren Twee punten voor TOP'27 Vliegende start, matig slot Summa Topschutters! Klassement Suhnma Venray wkSQn PEEL EN MAAS top inn town Kevin Tissen mist strafschop: onderkant lat Ysselsteyn houdt Overloon in toom: 1-1 S (inalfay VV Holthees Swolgense Boys SVV veteranen SV Geijsteren Nederlaag Geijsteren Donderdag 20 april 2006 - Pagina 23 Naam: Paul Koppes Leeftijd: 19 Geboren in: Merselo Woonplaats: Merselo Partner: Ik ben vrijgezel Kinderen: Nee Studie/beroep: Automonteur Club: Merselo Positie: Rechts op het middenveld Hoogtepunt: Komt volgend jaar hoop ik Dieptepunt: De naderende degradatie Vorige clubs: In de jeugd heb ik bij Overloon gespeeld Beste trainer: Carel Janssen Slechtste trainer: Heb ik nooit gehad Grootste ergernis: Slechte scheids rechters Beste boek/tijdschrift: Elf Andere hobby's: Uitgaan Lievelingseten: Friet Drank: Bier Mooiste vrouw: Tatjana Opwindend: Een spannende wedstrijd Favoriete tv-programma: Studio Voetbal Favoriete club: PSV Favoriete speler: Affelay Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Venhorst Wie wordt laatste in jullie klasse?: Merselo helaas Ook in hptvoetbalseizoen 2005-2006 wekelijks een speler, trainer of an Ier 'voetbajdier' van een amateurvereniging uit de gemeenten Venray en Mee lo- Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volharding en H )lt- hees worden in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De as tspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ok nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld v or den. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wt rdt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de c :el- nemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De reda :tie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de Schijnwerper: 1 aul Koppes, middenvelder van het hevig in degradatienood verkerende Merse Paul redactie Geleen-Zuid-Venray 1-2 2-2 Rhode-Volharding 2-2 1-0 Leunen-VOS 2-1 1-1 Ysselsteyn-Sparta 1-1 1-2 Swolgense Boys-Stormvogels 2-1 2-2 Bieslo-SV United 1-3 1-1 TOP-SVOC 2-3 2-1 Odiliapeel-Merselo 1-3 2-0 BW'27-America 2-1 1-1 Sambeek-Holthees 1-5 1-3 Redacteur Henk Lammen was weer uitstekend op dreef en scoorde acht pun ten. Gastvoorspeller Thijs Kuijpers van SVOC'01 kon niet tippen aan de voet balkenner van Peel en Maas en kwam uit op slechts drie punten. Met dit aantal staat Kuijpers negentiende en allerlaatste in het tussenklassement. Ralph van Essen verdiende nog een bal voor de jeugdafdeling van TOP'27. Hij scoorde zes punten met zijn voorspellingen, de redactie vijf. Beiden voorspel den het vroegtijdig beëindigde duel tussen SVOC'01 en Quick Boys, dat uitein delijk in 2-2 eindigde, niet goed en bleven op hun puntenaantal staan. Van Essen staat in de stand vijfde. Na de balans opgemaakt te hebben van de inhaalduels in het paasweekend, is ook het puntentotaal van Martien Vermeulen (Holthees) bekend. Vermeulen behaalde vier punten en verloor van redacteur Ron Koenen die zes puntjes in de wacht sleepte. De Holthees-speler staat dertiende in het klassement. De stand 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray) 9 punten 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn), Roel Gielens (Leunen) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 6) Bas Litjens (SV Merselo) en Gijs Ermers (Volharding) 7 punten 8) Juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers (Oostrum), Ralph van Essen (TOP'27)* 6 punten 11) Luuk Snijders (SV Venray) en Ralph van Essen (Top'27) 5 punten 13) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Vol harding), Tim Klemans (SV United), Martien Vermeulen (Holthees) en Erwin Brouwer (Ysselsteyn) 4 punten. 19) Thijs Kuijpers (SVOC'01) 3 punten. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk in financiële zekerheid Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. Met nog enkele speelronden kan Oostrum de zege in het teamklasse ment niet meer ontgaan. De zesde- klasser scoorde in het paasweekend elf treffers en staat nu op 77 doelpun ten, ruim voor nummer twee Holt hees (56 goals). In het individuele klassement rukt Roy Willems (Oos trum) op en staat nu derde met vijf tien treffers. De eindspurt is waar schijnlijk te laat om de koplopers Jelle van Tilburg (Holthees, 22 goals) en diens ploeggenoot Hakan Sazak (17 treffers) nog te kunnen bedreigen. Teamklassement: 5) SV United 6) Swolgense Boys 7) BW'27 en Leunen 9) SVOC'01 10) Volharding 27 11) TOP'27 12) Merselo 13) Ysselsteyn 38 35 34 31 26 20 13 1) Oostrum 2) Holthees 3) SSS'18 4) SV Venray 77 56 47 39 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 22 2) Hakan Sazak (Holthees) 17 3) Johan Speycken (BW) en Roy Wil lems (SV Oostrum) 15 5) Tim Klemans (SV United), Dick Janssen (SV Oostrum), Bas Joosten (SSS'18) en Freek Thoone (Leunen) 13 9) Wout Janssen (SSS'l 8) 12 10) Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 11) Geurt Clevers (SV United) en Arjan Kempen (Oostrum) 9 13) Bas Kessels en Rik Schlepers (bei den Oostrum) en Wout Gommers (SV Venray) 8 16) Luc Janssen (SSS'18), Ruud Cus ters (Oostrum), Sander Dinghs (SVOC'01), Niek van Lin (TOP'27), Kevin Tissen (Swolgense Boys), Con- stantijn Jeucken (BW'27) en Maikel Fransman (Volharding) 23) John Thijssen (Swolgense Boys) en Erik Ermers (Volharding) 6 25) Gijs Dinghs (SVOC'01), Roel Bie- zenaar (Merselo), Edwin Berden (Leu nen), Hans Weijers (SV United), Farid Idrissi (SV Venray) 5 30) Loek Zegers (Holthees), Bram Broeren (Oostrum), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Mark Blenckers (Volhar ding), Ivan Maes (SVOC'01), Tom Knoops en Kevin Goldsmid (beiden TOP) en Ralf Wolters (BW'27) 4 SSS'18-Excellent 4-1 (3-0). Doel punten SSS'18: Coen Janssen, Wout Janssen, Paul Joosten en Bas Joosten Paaszaterdag won SSS'18 de thuis wedstrijd tegen Excellent (4-1) in de eerste helft. Na een aftastend eerste kwartier, werd SSS'18 dreigender en dit resulteerde in de 17e minuut een voorsprong. Een strakke voorzet vanaf links van Wout Janssen werd door iedereen gemist behalve door broer Coen die de bal binnenliep: 1-0. Drie minuten later een voorzet van Bas Joosten maar de schitterende vol ley die broer Paul in gedachten had kwam er niet uit. In de 25e minuut volgde de beste kans voor Excellent na een misser van de SSS'18 doelman bij een corner. Maar de bal werd van de lijn gehaald. Nadat de Excellent doelman met een goede redding op een schot van Patrick Borghs zijn ploeg nog wist te behoeden voor een grotere achters tand, was het in de 40e minuut wel raak. Na een mooie individuele actie zag Bas Joosten Wout Janssen hele maal vrijstaan in het strafschopge bied. Wout scoorde beheerst in de rechterbenedenhoek: 2-0. Een schot van Paul Joosten werd door de keep er gestopt. Twee minuten later wist de Excellent-goalie een pegel van Patrick Borghs te keren maar tegen het schot van Paul Joosten had hij geen verweer: 3-0. Het doelpunt van Coen Janssen weer een minuut later werd onterecht afgekeurd door de overigens goed leidende acheidsrech- ter Van den Heuvel uit Liessel. Na de rust was er van een echte wedstrijd geen sprake meer. SSS'18 geloofde het wel en liet zich te ver terrugzakken. Terwijl Excellent niet echt kansen wist uit te spelen. Dat het toch 3-1 werd was te danken aan een beoordelingsfout van de Over- loon-doelman waardoor Coen Jans vrij kon inkoppen. Tien minuten later zorgde een mooie actie van Luc Vogelzangs ervoor dat ook Bas Joos ten zijn goaltje kon meepikken: 4-1. Swolgense Boys-Olympia'18 0-0. Scheidsrechter: Esser (Heerlen). Toeschouwers: 250. Swolgense Boys: Gert Custers; Lex van Leeuwen, Sjoerd Kerstjens, Michel Kleeven en Niek Lemmen; Joop Martens, Kevin Tissen, Bas Heijnen en Thijs van Mierlo (80. Ramon Rutten); Robin Tissen en John Thijssen. Door Jan Leijsten Het is Swolgense Boys zaterdag avond niet gelukt Olympia'18, de aanstaande kampioen in de vier de klasse G, de eerste nederlaag toe te brengen. Wel legde het klei ne Swolgen (1200 inwoners) het met 15.000 ingezetenen veel gro tere Boxmeer het vuur danig aan de schenen: 0-0. De thuisclub had de overwinning voor het grijpen. Echter een viertal eerste graads mogelijkheden, met als dieptepunt Kevin Tissen's gemiste doch zeker niet zwak ingeschoten penalty, plus nog een handvol goede kansen die niet aan de Boys besteed waren. Al na zeven minuten liet Jürgen Nellissen in het Brabantse doel de hard ingeschoten vrije trap van Joop Martens los. De daar opvolgende inzet van Bas Heijnen was wel voor de keeper. Direct hierna toonde Gert Custers aan de overkant zich bij een lange bal van Menno Taanman eveneens 'safe'. Boxmeer had meer balbezit en bouw de aan een overwicht. Het gebeurde in zo'n laag tempo dat enkel Ferry Deckers slechts eenmaal gevaar kon stichten maar hij vond doelman Cus ters in de goede hoek. Tien minuten voor rust: het 'moment suprème' van de wedstrijd. Net binnen de zestienmeterzone kreeg Niels Rothof in een duel met John Thijssen de bal tegen zijn arm. Arbiter Esser wees gedecideerd naar de stip. Kevin Tissen zag zijn penalty door de onderkant van de lat gekeerd. De onfortuinlijke schutter na afloop: "Dit is mijn tweede misser van het sei zoen. Voorlopig kan de strafschop beter door een ander genomen wor den." Even daarna botste Robin Tissen pittig tegen libero Niels Rothof op wat voor vier minuten twee verzor gers op het speelterrein bracht. Met een redelijke schietkans voor Michel Kleeven, dertig centimeter naast, werd de pauze bereikt. Een rust die de Boys goed deed. De roodzwarten gingen vol in het offen sief. Met goed spel via de flanken waarbij John Thijssen op links snel heid ontbeerde voor het juiste rende ment. Robin Tissen daarentegen liet vier man zijn hakken zien en via broer Kevin belandde het leer bij de niet aarzelende Bas Heijnen. Die zag zijn schot door routinier Roel van de Boom van de lijn gehaald. Olympia'18 leek zich steeds meer met een gelijkspel te verzoenen. De kampioen kreeg wel twee keer de ergerlijke steun van haar vlaggenist Gerrit van Vlissingen die handig gebruik maakte van de steeds minder lopende Esser. De arbiter verzuimde in beide gevallen zich op de juiste hoogte te stellen. Voorstopper Niels van Lier stond model voor de instelling van de gas ten: de nul is heilig. Hij joeg een afge slagen bal uit arren moede van 35 meter over de zijlijn. Robin Tissen schoot nog eens op de doelman en de terugspringende bal deponeerde Kevin eveneens op de goalie. Illustre- render kan de afhankelijkheid van de Boys van de broers Tissen niet zijn. De laatste wapenfeiten droeg Olympia's invaller Tom Strik aan. Eerst treuzelde hij te lang en in de ultieme minuut schoot hij een vrije trap over. Het bracht Boxmeer niet de winst die ook niet billijk zou zijn. De 0-0 leverde wel de tweede perio- detitel op die in het kleedlokaal al goed nat gehouden werd. Het was een voorproefje van een nog groter Olympia-feest op tweede paasdag. Swolgen-trainer Fred Donkers aan schouwde het met lede ogen. "We hadden afgetekend moeten winnen. Buiten de gemiste strafschop waren er nog genoeg zuivere kansen. Toch ben ik trots. Onze instelling was goed. De koppen gingen nooit omlaag en dat met nogal wat invallers erbij. Boxmeer kwam duidelijk voor een punt. Meer verdienden ze zeker niet." RKDEV-TOP'27 1-1 (1-0). Doel punt TOP'27: Niek van Lin De eerste wedstrijd in het paas weekend heeft TOP één punt opgele verd in de uitwedstrijd tegen RKDEV uit Arcen: 1-1. Het team uit Tienray moest aantreden tegen RKDEV dat met een paar punten meer net boven TOP op de ranglijst staat. RKDEV begon zeer sterk aan de wedstrijd, ze hadden veel balbezit waar TOP geen antwoord op had. Na zeven minuten stond RKDEV al voor. Victor Wilmsen kopte de bal uit hoekschop binnen. Na deze moeilijke beginfase wist TOP zich te herpakken, er kwamen kleine kansen maar geen van deze werden benut. Het duel werd daarna harder aan beide kanten, dit kwam ook mede door de niet al te best leidende scheidsrechter. De scheidsrechter trok na ongeveer een half uur spelen een rode kaart voor Marcel Rongen, die een zware overtreding maakte op zijn tegenstander. Dit was een dom per voor TOP, zeker omdat enkele minuten voor deze actie een speler van RKDEV precies dezelfde overtre ding maakte op Niek van Lin. Die kreeg slechts geel voor deze zware overtreding. Na deze hectische fase kwam TOP wel beter in het spel. Er kwamen tot aan de rust nog kansen voor beide ploegen maar er vielen geen doelpunten meer. Na de thee begonnen de oranje mannen zeer sterk aan de wedstrijd, met tien man zochten de toppers de aanval wat resulteerde in een grote kans voor Niek van Lin, die oog in oog met de keeper van RKDEV, de bal net niet in het doel wist te plaat sen. TOP liet het er niet bij zitten en ging door op zoek naar de gelijkma ker. Deze viel dan ook in de 63e minuut. Via een vrije trap viel de bal na een kluts in de zestien voor de voe ten van Niek van Lin die de bal hoog in de touwen wist te schieten. Een verdiende 1-1 stond op het score bord. Na deze goal ging TOP mis schien wel te veel op zoek naar de overwinning. Met tien man kregen de oranjemannen nog kleine kansen op de voorsprong, maar geen van deze ging erin. Na deze goede periode kreeg TOP het lastig, het laatste kwar tier zaten enkele mannen er een beet je doorheen. RKDEV was op het laatst van de wedstrijd nog enkele malen zeer gevaarlijk, met een schot op de paal en een een tegen een situatie waarin keeper van TOP, Bram Wil lems, de winnaar was. TOP'27-Resia 0-0 In Tienray werd tweede paasdag een enorm gezapige wedstrijd gespeeld. TOP'27 en Resia blonken uit in slecht voetbal en eindigden uit eindelijk op 0-0. Het enige echte wapenfeit was een schot van Resia in de tiende minuut, dat via de paal weer van het doel af verdween. TOP had blijkbaar iets te veel moeten geven afgelopen zaterdag tegen RKDEV, want het was bar en boos met de Toppers. De mannen uit Wel- lerlooi zouden toch fris moeten zijn geweest, maar ook zij konden zich geen moment onderscheiden. Op een bal op de paal na, gebeurde er niets in Tienray, dus het was een wedstrijd om snel te vergeten. Volgende week krijgt TOP de mannen van SVOC op bezoek, en dan zal het er waarschijn lijk een stuk minder gezapig aan toe gaan in Tienray, omdat TOP-SVOC toch als een echte derby beschouwd mag worden. Sportnieuws -info Ysselsteyn-SSS'18 1-1 (1-1). Doelpunten: 3. Bas Joosten 0-1; 4. Hamed Kakar 1-1. Scheidsrechter: De Haas (Nuland). Toeschouwers: 200. Gele kaart: Ronnie Bovee (Yssel steyn), Bart van der Kroon, Paul Joos ten en Luuk Vogelsangs (SSS'18). Ysselsteyn: Rob Berkers; René van de Pas, Jeffrey Versteegen, Eddy Kuenen en Dirk Schepens; Maurice Pouwels (58. Frank Geurts), Ronnie Peeters en Hamed Kakar; Geert van Dijck, Ronnie Bovee (67. Thijs Ber kers) en Phil Versteegen (Erwin Brou wer). SSS'18: Paul Claes; Bart van der Kroon, Paul Janssen, Hans Janssen en Marijn Muijsers (5. Rob Janssen); Toon Verstraaten (67. Luuk Vogels angs), Coen Janssen en Patrick Borghs; Paul Joosten, Bas Joosten en Wout Janssen. Door Jan Leijsten Met laaggeplaatste tegenstan ders heeft SSS'18 vaak de meeste moeite, aldus trainer Noud Jans sen die een halfuur voor de wed strijd ontspannen oogde. "Hoewel zaterdag voor ons in alle opzich ten geslaagd verlopen is (4-1 winst op Excellent, red.), geeft dit geen garantie." Ysselsteyn-coach Peter Groenen was zoals altijd een toonbeeld van rust. "Ik heb alles bij mekaar. We hebben nog wel wat punten omdat er twee rechtstreeks degraderen." De Ysselsteyn en SSS'18 hielden elkaar in een levendige wedstrijd in evenwicht. derby in de vierde klasse G ein digde maandag onbeslist: 1-1. Jullie vragen wij draaien, moeten de spelers gedacht hebben. Immers na driehonderd seconden stond er al 1-1 op het scorebord. Eerst kopte Bas Joosten, uit een hoekschop van Wout Janssen, de 0-1 binnen waarbij hij pro fiteerde van een blunder van Rob Ber kers die de bal losliet. Vanaf de aftrap ging Phil Versteegen over links op pad. Hij gaf loepzuiver voor op de attent meegelopen Hamed Kakar die met een intikkertje de stand op 1-1 bracht. Vlak hierna weer tegenslag voor de gasten. Marijn Muijsers kwam na een duel ongelukkig op de grasmat terecht. Een lange behandeling ten spijt moest de verdediger zich met een elleboog uit de kom laten vervan gen door Rob Janssen. Wout Janssen, randje buitenspel startend, omspeelde doelman Rob Berkers maar hij speelde de bal te ver voor zich uit waardoor de kans verke ken was. Niet veel later vloog Berkers finaal over het venijnige schot van Bas Joosten heen dat rakelings naast het doel scheerde. Ook de thuisclub kreeg mogelijk heden. Zo brak Hamed Kakar door over de rechterflank waar hij slechts ten koste van geel door Bart van der Kroon gestopt werd. Stevige duels onderstreepten het belang doch zeker ook het derbykarakter. Zoals Maurice Pouwels, tenauwernood gestuit door SSS-aanvoerder Patrick Borghs, moest ervaren. Terwijl de frêle Bas Joosten beurtelings bij Jef frey Versteegen en Ronnie Peeters in stevige handen was. Met een fraai tikje manoeuvreerde Ronnie Bovee Maurice Pouwels in schietpositie. Hij produceerde een afzwaaier van jewelste, de bal ging zelfs niet over de achter- maar over de zijlijn. Hamed Kakar zat twee minu ten voor de thee met zijn afstand schot, dertig centimeter over, dichter bij de roos. Daarmee werd de eerste helft afgesloten die zich grotendeels op het grondgebied van de Overloon- se gasten had afgespeeld. Hoe anders was het na de pauze. Het veelal achteruit voetballen van zijn team moet Noud Janssen tijdens de rust aan de kaak hebben gesteld. Immers met een gezonde portie agressie verscheen er plots een ander 'Loon' op het veld. En weer kwamen er enkele blessurebehandelingen. Eerst voor Maurice Pouwels en daar na ging Ronnie Bovee, na pittig ingrij pen van Paul Janssen, gestrekt naar de grasmat. Drie minuten na de eerste kennismaking met de waterzak beno digde Pouwels weer de heilzame han den van John Spreeuwenberg. Onder tussen spoedde scheidsrechter De Haas zich naar de dugout van SSS'18 om nogal overbodig aan Noud Jans sen te vragen niet negatief te reage ren. Paul Janssen verliet met een knap pe actie zijn laatste stelling voor een keer en bediende de koud in het veld staande Luuk Vogelsangs. Echter boegbeeld René van de Pas voor kwam onheil. Dit was kennelijk insp- rirerend voor zijn maats. Wat ook wel nodig was want de Overloners kregen steeds meer de overhand. In de 83e minuut knalde Bas Joosten, snel uit de draai, naast. Ook de thuisclub kreeg nog een grote kans. Hamed Kakar omspeelde eerst Borghs en bediende Thijs Berkers op maat. Echter de invaller, even terug uit Mexico, treu zelde te lang met schieten. SSS'18 haalde te laat alles uit de kast. Bas Joosten mocht vanaf zeventien meter nog een directe vrije trap nemen maar hij tilde de bal over het doel. Ysselsteyn-aanvoerder Jeffrey Ver steegen: "Iedereen is 'kapot'. We heb ben het gelijkspel op het laatst eruit moeten slepen." Trainer Peter Groe nen was na afloop tevreden. "Als we zo doorgaan dan redden we het weer." SSS-aanvaller Wout Janssen toonde zich minder amusant. "Het was van onze kant een slappe bedoe ning. Veel te weinig beleving. Terwijl we van tevoren wisten dat Ysselsteyn altijd lastig is." Je bent dus ontevre den? "Nogal. Wat wil je, want bij winst lag de periodetitel voor het grij pen." hoofdsponsor^ roof systems group b.v. official dealer (kledingsponsor) v5pot?r Golden Members: van Haren Automobielbedrijven B.V. Hofmans Tapijten Cuijk B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. McDonald's Venray van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum vanGrinsven drukkers Venlo bv Members: Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Atec Aanhangwagens BV/Trailer World Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Cor Paint/de Studio Interieurstylisten De Aanpak Bouwservice BV Deloitte, Accountants, Venlo Elektro Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck Flextronics International Europe B.V. Fortis Bank Venray Heathcare Group, Venlo. Verzuimmanagement& reïntegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Jewa tyling B.' Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Janssen Venray Stucadoors bv Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Autowijk Keizersveld De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. Notariskantoren Venray Peka Kroef B.V. Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar Accountants Salarispoint Oirlo SUMMA, Advies groep B.V. Tempo Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thermaalbad Arcen B.V. Thetru BV Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blitterswijck B.V. Partycentrum De Witte Hoeve Uitslagen Blerick B2-Venray B3 1-1 Venray FlO-Heijen F2 5-2 Venray F13-Baarlo F8 1-0 Venray F14-SV Lottum F3 10-0 Venray D5-RESIA D2 0-0 Venray D7-Sp. Irene D5 3-3 Volharding D4-Venray D9M 8-0 Venray El-HBSV El 4-1 Someren Al-Venray Al 2-3 Venray B1 -Gemert B1 1-1 Venray C6-Wittenhorst C4 3-1 Venray C9M-Nooit Gedacht MCI 5-0 Venray D2-Belfeldia Dl 4-0 Ysselsteyn Dl-VenrayD3 0-1 Sparta'l8 F1 -Venray F1 0-4 RKDEV A2-Venray A3 4-2 ASV'33 Cl-Venray C2 0-1 GFC'33 Cl-Venray C3 3-0 Venray C5-SSST 8 C2 0-1 Venray Dl-Helmond Sport Dl 0-6 Venray B2-UDI'19 B2 1-2 Uitslagen Achates Bl-VenrayB3 1-1 HBSV B2-Venray B5 4-1 Griendtsveen Bl-Venray B6 5-1 Roda JC C2-Venray Cl 1-1 BW' 27 D 1-Venray D4 0-3 Milsbeek D2-Venray D6 4-2 Leunen El-VenrayE2 0-1 Volharding E1 -Venray E4 1-1 Montagnards E2-Venray E6 5-2 RESIA E2-Venray E7 10-2 HBSV E4-Venray E8 1-1 SVOC'01 E2-Venray E13 0-6 Sparta'18 F3-Venray F4 1-9 Stormvogels'28 F3-Venray F6 0-6 Volharding F3-Venray F7 3-0 HBSV F4-Venray F9 2-3 IVO F6-Venray F12 1-5 Programma dinsdag 25 april Venray B2-Rood Wit '62 BI a. 19.00 Programma woensdag 26 april Venray Bl-UDI'19 BI a. 19.00 Venray Dl-ZSV Dl a. 19.00 Programma donderdag 27 april Venray A2-Achates Al a. 19.30 Programma zaterdag 22 april Vitesse '08 vet-SV Venray vet 16.30 Programma zaterdag 22 april ONA vet-SV Venray vet Programma zondag 23 april Geleen Zuid-SV Venray 14.30 Volharding 2-SV venray 2 14.30 SV Venray 3-Deurne 3 10.30 SSS'18 2-SV Venray 4 12.00 United 2-SV Venray 5 11.30 SV Venray 6-HBSV 4 10.30 SV Venray 7-Meldrslo 2 9.30 Sambeek 4-SV Venray 9 10.00 Griendtsveen 2-SV Venray 10 11.00 Dames SV Venray-RKSVO 11.30 SV Venray 2-Sparta'18 1 9.30 SV Venray 3-SSS'l8 210.30 Programma zaterdag 22 Venray Al-NWC Al Belfeldia Al Venray A2 SV Oostrum Al-Venray A3 Geldrop Bl-Venray BI NWC Bl-Venray B2 Venray B3-Montagnards BI HBSV B2-Venray B4 Venray B5-SVEB B2 Venray B6-RESIA BI Venray Cl-Mierlo Hout Cl Venray C2-Helmondia Cl Venray C3-SVOC01 Cl Venray C4-Venray C4 Blerick C3-Venray C5 SSS'18 C2-Venray C6 Venray C9M-HBSV C4 .JVC Cuijk Dl-Venray Dl SSS'18 Dl-Venray D2 Venray D3-Melderslo Dl Venray D4-SVOC01 Dl BW'27 Dl-Venray D5 Venray D6-Wittenhorst D4 Venray D7-GFC'33 D4G april a. 15.00 13.30 14.00 12.45 14.00 15.00 12.30 15.00 15.00 15.00 13.15 11.45 13.15 12.15 11.00 11.45 10.15 11.15 a. 9.00 a. 11.45 v. 12.00 a. 9.30 a. 9.30 Baarlo D2-Venray D8 v. 9.00 Venray D9M-Kronenberg D2 a. 12.00 Venray E2-HRC27 El a. 9.00 MVC'19 El-Venray E3 v. 8.30 Leunen E2-Venray E4 v. 10.30 Sparta'18 E3-VenrayE5 v. 10.00 Vitesse'08 E3-Venray E6 v. 8.00 Venray E8-Venray E7 a. 10.00 Venray E9-Wittenhorst E4 a. 9.00 Astrantia E2-Venray E10 v. 8.00 Venray El 1-HBSV E6 a. 9.00 Merselo E2G-Venray E12 v. 9.15 Venray El3-Swolg. Boys E2 a. 10.00 Volharding Fl-Venray F1 v. 9.15 Baarlo F2-Venray F2 v. 8.15 Stormvogels'28Fl-Venray F3 v. 9.00 Venray F4-America F1 a. 10.00 Swolg. Boys Fl-Venray F5 v. 9.00 Venray F6-Montagnards F2 a. 11.00 BW'27 F2-Venray F7 v. 9.00 Venray F8-Melderslo F4 a. 11.00 Venray F9-Leunen F4 a. 11.00 Venray F10-Venl.Boys F5 a. 11.00 SV Oostrum F4-Venray F11 v. 10.45 Venray F12-MVC19 F3 a. 12.00 Venray F13-GFC'33 F4 a. 10.00 Montagnards F4-Venray F14 v. 9.30 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Uitslagen Castenray vet.-Holthees vet. 2-1 Holthees 2-BW27 2-2 SSS'18 4-Holthees 2 2-1 Leunen 4-Holthees 3 2-4 Holthees 4-Volharding 7 3-1 Programma zaterdag 22 april Holthees vet.-SW vet. 17.00 Programma zondag 23 april Sambeek-Holthees 14.30 Ysselsteyn 6-Holthees 2 10.30 Holthees 3-Melderslo 3 11.30 Excellent 4-Holthees 4 10.00 Uitslagen: Swolg.Boys-Olympia'18 0-0 SVEB 5-Swolg.Boys 3 4-3 Excellent-Swolg.Boys 1-2 Wittenhorst 4-Swolg.Boys 2 1-4 Swolg.Boys 3-America 3 2-3 Programma zondag 23 april Swolg.Boys-Stormvogels 14.30 Swolg.Boys 2-Panningen 4 10.30 Leunen 6-Swolg.Boys 3 13.00 Uitslag SW-BW 9-0 Programma zaterdag 22 april Holthees-SW 16.00 Uitslag Geijsteren-Montagnards 5 1-2 Programma zondag 23 april Geijsteren-Oostrum 5 Programma zaterdag 22 april Vet. Geijsteren-FCV 16.30 Geijsteren-Montagnards 5 1-2. Doelpunt Geijsteren: Bram Derikx Geijsteren kon de punten niet in eigen huis houden tegen Montag nards 5: 1-2. Door de vele afmeldin gen kon het befaamde combinatie spel van de withemden niet vertoond worden. De gasten uit Bergen waren scherper en creëerden regelmatig kansen. Na de 0-1 voor Bergen scoor de Bram Derikx nog tegen maar even later stond de 1-2 eindstand op het scorebord. Komende zondag speelt Geijsteren thuis tegen Oostrum.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23