Regionale favorieten missen podium Gerard Koonings wint veldwedstrijd Ysselsteyn 4 Bridge in Venray e.o. Jessie en Anke naar NK PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 13 april 2006 - Pagina 29 De Peelrunners Atletiek Venray niet ontvangen? Bel 582877! BC 2002 RV BC Overloon NRBC Venray BC Venray BC Klavertje Vier Bridgesoos De Kemphaan BC Harten Drie BC Common Sense Nobel De Piëlhaas Mudhunters Handboog Diana ISBV Venray e.o. 7 Motorcross Sjoelclub Venray Motorcrossers Regio Venray PC De Jumpers Oirlo Zestig jaar Isidorus Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan St. Jan Merselo TV Venray Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 13/4 parkeer plaats Schuitwater, Melderslo. 20/4 parkeerplaats Schadijker Bossen, Meterik. 27/4 parkeerplaats tegen over Toverland, Sevenum. Zaterdag bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 19/4 Heythuy- sen, Avondloop, 29/4 Beesel, Voor jaarsrun. 23/6 Horst, Acht van Horst. Piet Aarts liep in Weert tijdens de IJzeren Man volksloop 46:10 over 10,5 kilometer, hetgeen een zevende plaats betekende in het overall klasse ment. Jos en zoon Sjors Thielen namen deel aan de 3,5 kilometer, waar Sjors Thielen als tweede eindig de. In Rotterdam waren twee Peelrun ners van de partij in de marathon; Geert Emons en Jac Geurts. De laatste liep op het startnummer van de geblesseerde Jan van Dongen, hadden de bedoeling om samen rustig van start te gaan, waarbij Jac Geurts zou kijken hoever hij zou komen. Het half marathonpunt passeerden ze samen in 1.52 uur, maar bij 25 kilometer begon bij Jac Geurts een oude bles sure op te spelen en moest hij Geert Emons laten gaan. Emons stoomde door naar een eindtijd van 3.40:31. terwijl Geurts zich intussen bij een verzorgingspost op 31 kilometer moest laten behandelen. Dat kostte een dikke tien minuten, waarna hij in rustige draf de resterende elf kilome ter uitliep, om te finishen in 4.21:18 uur. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of via tel. (077)4678240. De jaarlijkse ontmoeting tussen de atletiekverenigingen AV LGD Deurne, HAC Helmond, De Komeet Gennep en AV Venray-Regio heeft een drietal overwinningen opgeleverd voor de organiserende vereniging. De wed strijden, die in meerkampvorm wer den gehouden, dienen ter voorberei ding op de komende competities en het baanseizoen 2006. Het leverde voor AV Venray-Regio diverse goede prestaties op. Overwinningen waren er voor Femke Riensema meisjes pupillen B, Suzan Stevens meisjes D en Erik Stevens bij de jongens C. Naast deze overwinningen behaalde Bente van Els meisjes pupillen B, Jes- per Vrouwenvelder jongens pupillen A en Mariska Reen meisjes C een fraaie tweede plaats. Ook op de loop nummers, die naast de meerkamp werden gehouden en bij de estafet tes, eindigden atleten van AV Venray- Regio diverse malen als eerste. Ook werden diverse persoonlijke records gebroken. Het e-mailadres van AV Venray-Regio is info @atletiekvenraynl De trainingen: Pupillen woensdag atletiekbaan 18.00-19.00 uur, zater dagatletiekbaan 11.00-12.15 uur, C/D junioren maandag atletiekbaan 19.00-20.30 uur, donderdag (looptrai ning) 18.15-19.30 uur, (technisch) 19.00-20.30 uur, A/B en senioren dinsdag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur, zondagochtend in overleg trainer, NSG-atleten don derdag 18.30-19 30 uur, lopers- groep/alle niveaus dinsdag 19.00 uur baantraining, donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunst stofatletiekbaan gehouden Sport park De Wieën Telefoon tijdens trainingen 58 5522. Informatie bij de trainers of tel. 588217. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zater dag is de papiercontainer van AV Venray-Regio geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Informatie tel. (0478)582842. Agenda: 21 april Heythuysen com petitie pupillen, 22 april Kerkrade competitie c/d junioren. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur De vijfde zitting van de derde club competitie zit er weer op. In de gele lijn waren deze keer de winnaars Mien Kuenen en Truus Kusters met 61,67 procent. De tweede plaats was voor de dames Corrie Hartong en Nel lie Bexkens met 57,30 procent. Derde waren, met 55,83 procent, de heren Gerard de Beijer en Frans Smits. In rood waren Piet van Aar en Sef Raedts het sterkste met 66,67 procent, gevolgd door de tweede plaats voor Maria Vloet en Bèr Poels met 63,54 procent. De dames Rieki van Bree en Wies Burg waren met 58,33 procent goed voor de derde plaats. Tijdens de derde avond in de vier de ronde waren in geel Wiel en Miny Verhoeven de beste met 64.67 pro cent. Tweede waren Toon den Brok en Jack Huis met 59.79 procent, gevolgd door Wim en Luus van Son met 58.25 procent. In de rode lijn waren Wim van Hoek en Nellie Jeu ken de winnaars met 64.43 procent. De tweede plaats werd bezet door Maria van Boekei en Antoinet Coppus met 63.19 procent. Derde waren Maria Vloet en Annie van Bracht met 58.18 procent. De vijfde avond van het laatste competitieblok werd gespeeld in vier lijnen met respectievelijk 14, 10, en 2 maal 12 paren. In de A-lijn waren Toon den Brok en Theo Jakobs de beste met 62,33 procent. Tweede waren Tilly en Jan van der Heijden met 61,04 procent. Truus Bollen en Piet Vos waren derde met 54,10 pro cent. In de B-lijn was de eerste plaats voor Annemarie Boelaars en Andre Poels met 64,79 procent. Tom Kuij- pers en Trees van Ham waren tweede met 53,80 procent, gevolgd door Irene Camps en Annie Siroen met 53,18 procent. In de C-lijn scoorden Nel Camps en Sraar van Meijel 60,83 procent en daarmee waren ze eerste. Geertje van den Brink en Marga Stee- mers waren tweede met 55,83 pro cent. De derde plaats was voor Riky Erps en Ine Nillesen met 54,58 pro cent. In de D-lijn tenslotte waren Carla en Bert van Kempen samen met Joke Peters en Leo van Grootel eerste met 60,42 procent en de derde plaats werd eveneens gedeeld door Adrie en Piet Koek met Huub Camps en Jos Linders 59,58 procent. Zelfs op de laatste avond zijn er nog paren die het vege lijf weten te redden en alsnog dreigende degrada tie weten af te wenden. Anderen pro beren alsnog zoveel punten te scoren dat ze volgende ronde in een hogere lijn kunnen spelen. Vanuit de groene groep mogen Wies Appels met Char lotte Olislagers, Miets Bisscheroux met Hilde Kooien en Rieneke de Weert met Joop Corzilius promover en. Hun voorsprong op de nummer vier van de ranglijst is zo groot dat ook enige correcties op de voorlopi ge uitslag daar niets aan kan verande ren. Vanuit de gele groep is enkel het paar Ton Meijer en Karei Peetjens zeker van promotie naar de gele lijn. De overige drie paren worden volgen de week gepubliceerd; omdat de ver schillen met de nummer vijf zo klein zijn dat daar nog enige verschuivin gen kunnen plaats vinden. De uitsla gen van vorige week: In geel Agnes Bloemen met Jan Simons en Frans van Lieshout met Wim Manders waren de nummers 1 en 3. In de rode lijn waren de hierboven genoemde heren Meijer en Peetjens eerste, gevolgd door Marie Kersten met Frans v.d. Heuvel en Gerrit Boekholt met Her man Verheijen. In de groene lijn waren Jan Voesten met Willem Wil- lems eerste. Emelie Kuiper met Afko Schoonbeek (aardige binnenkomer voor een nieuw lid) en Wies Appels met Charlotte Olislagers als goede tweede en derde. De laatste avond van de clubcom petitie is gespeeld. In geel waren de winnaars Yorgo Canli en Lei Vissers met 60 procent, gevolgd door Frieda Kalkman en Thom Kalkman met 59,50 procent. Derde waren Marijke van de Boom en Aike van Glabbeek met 55,42 procent. In groen waren Leny Spekhorst en Annie Siroen de beste met 62,15 procent. Tweede waren Bets Bisterveld en Corry van Meyl met 58,33 procent. Nelly Frede- rix en Ilse Tummers bezetten de derde plek met 57,29 procent. Don derdag 13 april wordt de paasdrive gehouden. In de voorlaatste ronde van de clubkampioenschappen kwamen in oranje op de eerste plaats met 68,75 Frieda Kalkman en Jo Linders, op de tweede plaats met 61,25 Jeanne Korsmit en Jac. Huijs en op de derde plaats Cis en Jan Selders met 58,75 In rood op de eerste plaats met 55,21 twee paren en wel Tonny Claessens met Wim Hermans en Nel Gorree met Jan Voesten, op de derde plaats Greetje Koningstem en Wil Pas met 53,13 In groen op de eerste plaats met 59,38 Leny van Klink en Anny van Mil, op de tweede plaats met 56,27 Mieke van Osch en Mientje Wester en op de derde plaats met 54,69 Jo de Backer en Toon van Vegchel. Er was een mooie prijzentafel met voor iedereen die niet in de prijzen zou vallen een pollepel beschilderd als een paashaas. Met een score van maar liefst 72.71 procent behaalden de dames Annie Jansen en Truus Kus ters de hoogste zaalscore. In geel waren de winnaars de heren Peter Kooien en Jeu Steeghs met 56.60 pro cent. De tweede plaats was voor Trees v.d. Beele en Wim Teunissen met 54.51 procent en het echtpaar Marian en Cees Vierhout was derde met 53.47 procent. In rood waren de dames Annie Jan sen en Truus Kusters de beste met 72.71 procent. De dames Jeanne van Haren en Antoinette Schaeffers bezet ten de tweede plaats met 60.92 pro cent en derde waren de dames Illona Orosz en Ciska de Vos. Volgende week geen bridgen in verband met Pasen. De traditionele Paasdrive is gehou den. In geel waren met 63,02 procent Ali Overbeek en Thea Peters de win naars. Tweede waren met 58,33 pro cent Irma Huijs en Adele van Leuken. De derde plaats was voor Jeanne Korsmit en Jac. Huijs met 56,25 pro cent. In rood waren de winnaars met 71,67 procent Gert Claessens en Tonny Wijnhoven. De tweede plaats was met 60,83 procent voor Diny Steegs en Huub Linders. Derde met 58,33 procent waren Jules Selder en Hugo van de Windt. PC Nobel heeft in Maasbree deelge nomen aan wedstrijden voor paarden en pony's. Jeanine Huijbers heeft aan allebei deelgenomen. Met haar pony Kelsey heeft ze een eerste prijs behaald met 435 punten in de klasse DZ1. Bij het springparcours met haar paard Mayblick heeft ze een vierde prijs in de wacht gesleept. Luca de Rijck heeft in de klasse ALI een mooie eerste prijs met 196 punten behaald met haar pony Black Beauty. Lisette van den Berg is met haar pony Mickey gestart in het DL1Samen wis ten ze een mooie tweede prijs te behalen met 194 punten. Ook Bianca Enders heeft het goed gedaan. Zij wist met het springen een tweede prijs te behalen in de klasse EL. Zondag was de jaarlijkse jeugdwie- lerronde van Ysselsteyn. Wielrenner- tje in de leeftijd tussen de 8 en de 15 jaar koersten in een heerlijk voorjaars zonnetje over een afgesloten par cours van 1800 meter. De kersverse wethouder Patrick van der Broek loste het startschot van de eerste cate gorie renners en reikte daarna de prijsbekers uit. In het peloton reden ook drie plaat selijke favorieten mee: Willem Koo nings behaalde een zesde plaats in jeugdcategorie 6. Britt Teunissen, afgelopen winter nog zeer verdienste lijk vierde bij het NK-veldrijden in de jeugdcategorie 4, moest in Yssel steyn helaas lossen uit de kopgroep en eindigde op een twaalfde plaats. Haar broer Mike, fietsend in jeugdca tegorie 7, die afgelopen winter zijn NK-kampioenstrui niet kon verdedi gen wegens een polsbreuk, reed de diverse doorkomsten mee op kop van de kopgroep. Hij greep in de finale net naast de ereprijzen en moest zich tevredenstellen met een vierde plaats. Op zaterdag 15 april wordt in café De Piëlhaas weer het jaarlijkse paas- darten gehouden. Aanvang 20.30 uur. Iedereen kan tot 20.15 uur inschrij ven. Uitslagen winnaarsronde: 1) Pascal Janssen 2) Gerard de Bruijn 3) Tom Hendriks 4) Jolanda Gisberts 5) Lou Janssen 6) Jos Heesen en 7) Thorsten Gooren Verliezersronde: 1) Roy Troisfontai- ne 2) Johan van Hoof 3) Dave achten 4) Rob van Dooren 5) Roland van de Voort 6) Bianca van de Voort en 7) Marianne van Kempen Er werd 180 gegooid door Pascal Janssen en hij had ook de hoogste finish met 92 punten. Ruim twintig Mudhunters trokken onlangs de bossen in. Het weer was erg mooi en het was een genot om 45 tot 55 kilometer op de fiets af te leg gen. De mudhunters starten weer met het rijden op de dinsdagavond. De start is om 19.00 uur en de training duurt maximaal tot 21.00 uur. Omdat er nu weer twee keer in de week op de mountainbike wordt getraind is er meer kans voor mensen om het een maand uit te proberen. Vooral in het voorjaar is het de kans voor jeugd om zich bij de mudhunters aan te sluiten. Met twee trainingen per week kan men in een maand acht gratis trainin gen meemaken. Alles wat men nodig heeft is een mountainbike en een helm. Men moet graag door het bos willen fietsen. Kijk voor de nieuwe kwartaalplanning op WWW.mudhun- ters.nl Vooral jeugdleden en dames zijn welkom. Zondag 16 april vertrek 8.00 uur per fiets voor een tocht in Westerbeek, per auto voor dezelfde tocht is het vertrek om 8.30 uur.afstanden zijn 30, 40 of 50 kilo meter. Zondag 23 april training rond Venray vertrek 9.00 uur. Voortaan weer elke dinsdagavond een training vanaf 19.00 uur. In Horst is het veteranenkampioen- schap gehouden. Diana was vertegen woordigd met zeven schutters in ver schillende leeftijdsklassen. Op een afstand van 25 meter werden 25 pij len geschoten. In de klasse 55+ werd Mari Thijssen eerste met een score van 235 punten. Jan Hermsen werd in dezelfde klasse derde met 229 pun ten. FunVermeulen had 206 punten, Paul van Ooi had 189 punten en Mia Vermeulen 152 punten. In de klasse 65+ had Mat Barents 194 punten en in de klasse 70+ had Meita Barents 158 punten. Ook is er een veld en jacht ronde geschoten bij Ons Genoe gen in Ysselsteyn. Matthias Deul deed mee in de klasse Compound. Met een score van 598 punten verdeeld over twee dagen een prima score. Zater dag 16 april is er koningsschieten bij Diana. Om 13.30 uur begint in het clublokaal de loting waarna de wed strijd om 14.00 uur begint. Voor de jeugd is er een aangepaste wedstrijd voor de jeugdtitel. Geïnteresseerden in deze sport kunnen op dinsdag avond vanaf 19.00 uur terecht in het clublokaal aan de Sportlaan in Venray. Vol goede moed zijn de sjoelers van de ISBV Venray e.o. naar Tegelen gegaan om deel te nemen aan de zesde wedstrijd om de Limburg Bokaal. De organiserende sjoelvereni ging Sevelo bestaat dit jaar 25 jaar en heeft de beste sjoelers van Limburg onder haar leden. Dat was ook in de einduitslag zichtbaar, want in hoogste klassen werden bijna alle ereplaatsen ingenomen door leden van deze ver eniging. Maar niet in de klasse B. Daar stak Marijke Denissen van ISBV Ven ray e.o.weer met kop en schouder boven de rest uit met haar geweldige gemiddelde van 135, 55. Daarmee verstevigde ze haar koppositie in deze klasse en stevent zij rechtsreeks op het kampioenschap van Limburg af. In de klasse E viel Wilma Wismans net buiten de prijzen met een gemid delde van 120,20. Daarmee bleef zij Koen Heideveld net voor die vijfde werd in deze klasse met 119,80 gemiddeld. Marjo Manders werd vijf de in de klasse G met 112,80. Daar mee bleef ze haar man Martien Man ders net voor die een gemiddelde haalde van 112,30. Bas Pastors werd in deze klasse slechts dertiende met 106,55. Ook in de klasse H konden de Venrayse sjoelers niet overtuigen. Jan Pijpers deed het nog het beste met 104,50 gemiddeld en een vijfde plaats. Leo Reintjes werd zesde met 103,00 gemiddeld en Piet Hermans negende met 98,60 gemiddeld. In de klasse I werd Hans Ottenheim veer tiende met 89,65 gemiddeld en daar mee bleef hij Linda Buis en Marjan Lit- jens net voor die een gemiddelde behaalden van 88,95 en 87,75. Tijdens de Limburgse judokam pioenschappen -15 jaar won Jessie Wismans van Sportinstituut Verhagen uit Venray in de klasse -36 kg. al haar partijen met Ippon (vol punt). Dit ten koste van trainingsmaatje Anke Thoonen. Daardoor werd zij derde. Wismans is ook favoriet op de Neder landse kampioenschappen in Eindho ven. Omdat ze de grote kanshebber is op goud staat er natuurlijk ook extra druk op haar. Thoonen, die dit jaar pas voor het eerst in de klasse -15 jaar mag mee doen heeft in ieder geval ook een tickit binnen gehaald voor het NK. Voor haar zal dit NK meer een toernooi zijn om ervaring op te doen. Op zaterdag 22 april wordt het NK gehouden. De G-judoka's van Ver hagen zijn ook naar Beverwijck geweest naar het grootste G-judo toernooi van Nederland. Er waren judoka's uit heel Europa. Jasper Hol- tackers en Bart Nabben werden kam pioen in hun klasse. Tweede plaatsen waren er voor Rob de Bakker, Jurn Bardoel en Wesley Willems. Een derde plaats was er voor Patrick v.d. Beuken en Stephan Francken. Vierde plaatsen waren er voor Tjeerd Nelis- sen, Kick Bos, Kay Loenen, Maikel Classens en Ger Gruntjens. Op 10 en 11 juni worden het NK voor mensen met een verstandelijke beperking in Hooeezand Behouden Sportnieuws -info Na zijn derde plaats in de wed strijd van Wuustwezel (B) vorige week was Gerard Koonings dit keer voor iedereen te sterk. In deze thuiswedstrijd van Ons Genoegen bleef hij clubgenoot Rick Philipsen in de recurveklas- se ruim voor. Xander Holl uit Eerde voorkwam met zijn derde plaats dat het erescha- vot helemaal voor Ons Genoegen was, hij bleef Dave v.d. Coelen voor. De dames-recurveklasse werd gewon nen door Chantal Noest uit Den Haag. Bij de dames-compoundklasse was Inge Enthoven duidelijk te sterk voor haar twee rivalen uit België, Linda Pintjes en Mady van Dooren. Bij de heren-compound leek Mark Poels na Bas Tonnaer (l) en Mark Poels vielen in de prijzen tijdens de veldwedstijd van Ons Genoegen in Ysselsteyn. de eerste dag genoeg voorsprong te hebben opgebouwd voor de overwin ning maar Guido v.d. Bosch uit Baar- schot dacht daar anders over. Met een punt streefde hij Mark voorbij en werd daarmee winnaar. De dames- barebowklasse werd door Heidi Pee tere uit Tienray gewonnen, clubge noot Twan Cleeven deed dat in de herencategorie. De gedegen begelei ding van de jeugd bij Ons Genoegen leverde ook dit tournooi weer succes op. Bij de recurveschutters was het Carrie Wegh die haar clubvrienden Sander Gatzen en Frank Tonnaer voorbleef. In de compoundklasse was Bas Tonnaer de sterkste voor Dylan Koonings die zijn tweede wedstrijd schoot. De voornaamste uitslagen: Bare-bow H. 1. Twan Cleeven Tienray 631 pt.2. Hans van Hout Zeelst 613 pt. 5. Henk Speijken Tienray 531 pt. 6. Jan Koonings Ysselsteyn 525 pt. Barebow D 1Heidi Peetere Tienray 445 pt. 2. Christa Nagels België 412 pt. Recurve 1. Gerard Koonings Venray 666 pt. 2. Rick Philipsen Venray 629 pt. 4. Dave v.d.Coelen, America 587 pt. 10. Jan v.d. Coelen America 567 pt. 11. Gerard Claassen Ysselsteyn 565 pt. Recurve D. 1. Chantal Noest Den Haag 518 pt. 2. Joke Ketelaars St. Oedenrode 465 pt. 3. Sonja v.d. Troos België 456 pt. Compound H. 1. Guido v.d. Bosch Baarschot 709 pt. 2. Mark Poels Yssel steyn 708 pt. Compound D. 1. Inge Enthoven zoe- termeer 684 pt. 2. Linda Pintjes België 643 pt. 3. Mady van Dooren België 615 pt. Junior recurve 1Carrie Wegh Leunen 482 pt. 2. Sander Gatzen Venlo 482 pt. 3. Frank Tonnaer Grubbenvorst 436 pt. Junior compound 1. Bas Tonnaer Grubbenvorst 607 pt. 2. Dylan Koo nings Venray 426 pt. Vet.Compoundl Frans v.d.Berselaar Eerde 675 pt. 2. Michel Ysselsteyn 670 pt. Motorcrossclub MCVW houdt op zaterdag 15 april en paaszondag 16 april in samenwerking met Motor sport Organisatie Nederland, een wedstrijd die meetelt voor het Neder lands kampioensschap. De wedstrijd wordt gehouden op het circuit De Goede Hoop in Well. Op zaterdag gaan de Jun. MX 1-2-3 de Sen. MX 1-3, en de liefhebbers van start. Bij de liefhebbers wordt MCV Well vertegenwoordigd door Sandy Laurensen uit Siebengewald en Henk Hagens uit Ysselstein. Beiden zijn goed voor ereplaatsen. Op zondag rij den voor het Nederlands Kampioen schap de Quads-Blasters en de Inters MX2. De Inters MX1 rijden een selec tiewedstrijd voor het EK 2006. Verder verschijnen de MX2 Sen. en de Nat. MX 1 en 3 aan de start. Paul Eick- mans uit Wellerlooi en Rob Mulders uit Venray starten bij de MX2 Sen. als eersten. Zij moeten het opnemen tegen verschillende rijders uit de regio. Bij de Nat. MX 1 en 3 gaan verschil lende coureurs uit de regio voorin strijden, waaronder Ruud Peetere Lot- tum, Edwin logtens Holthees, Marcus Busch Venlo, C. Lamers en Oliver Gottbehiit uit Goch (D) en Sascha Abendroth Straelen. Hans Gielen de kampioen van verleden jaar in de Quads Inter klasse, keert na vele jaren weer terug keren op zijn circuit, waarop hij als 50 cc coureurtje begonnen is als lid van MCV Well. Hij hoopt in Well het volle aantal punten voor het NK in Neerkant mee te nemen. Verder kan men genieten van de Quads-Blasters en de Inters MX1 en 2. Ferry Janssens, Hylkema, Char- rel Sweebe, van Grinsven, Hubers, Romviel en Heikki v d Berg en vele anderen, zullen clubleden Menno Verleng en Kevin Tassenaar beide uit Velden, op hun eigen circuit, vooral in de tweede manch als de knippen in de baan 'n meter diep en lood zwaar geworden zijn, hun mannetje staan. Beide dagen beginnen de wedstrij den om 12.00 uur. Het motorcross circuit is te bereiken door de borden te volgen vanaf de rijksweg N271 richting Duitse grens, Evenementen- terein, aan de Wezerweg. Tijdens de zesde competitiewed strijd in het kader van de Limburg Bokaal in Tegelen vielen twee leden van Sjoelclub Venray in de prijzen. Frans Geurts werd eerste in de klasse H met een gemiddelde van 109.8. Ook Truus Schoeber was van de par tij, zij werd derde in de klasse H met een gemiddelde van 106.8. In totaal hebben elf leden aan deze wedstrijd deelgenomen. Uitslagen: Klasse D: 6. Ben Rongen Gem. 117.9. Klasse D: 7e Anny van der Heijden Gem. 116.4. Klasse E: 7e Mariet Aarts (Sevelo) Gem. 118.8. Klasse E: lie Truus Jenniskens Gem. 101.3. Klasse F 5e Harrie Rongen Gem. 115.1. Klasse G 7e Paul Bouten Gem. 110.9. Klasse G 12e Mimi Jan sen (Sevelo) Gem. 108.2. Klasse G 16e Regien Sanders Gem. 102.8. Klas se I 18e Wim Piinenbure Gem. 83.3. MC Dongen heeft in samenwerking met een landeigenaar een motor crossweekend gehouden. De baan was door de een paar fikse regenbui en veranderd in een modderige massa, maar op het moment dat de trainingen begonnen was het droog. Echter tijdens de wedstrijd vielen er nog een paar fikse regenbuien en kreeg het water de overhand. Ver schillende rijders meldden zich af, zo stonden er van de 32 veteranen slechts acht rijders aan de start en ook bij de MX 2 jeugd waren er verschil lende rijders die zich hadden afge meld, terwijl er voor deze wedstrijd er 228 rijders hadden ingeschreven waaronder enkele rijders uit Duits land. Tijdens de tweede manche trok ken de donkere regenwolken open en kwam het zonnetje door en wer den de tweede manches op een ver kort circuit gereden. Bij de 65 ver snellingen grote wielen moest Jeremy de Vink wegens machine problemen de strijd opgeven en moest daarom in de tweede manche ook verstek laten gaan en eiste een vijftiende plaats in het dagklassement. Nadat de jeugdrij- ders te gast waren het circuit van MCT de Dreef en MCCO mochten de nationale rijders hun wedstrijd rijden. Na de regenbuien was het nu helder weer, waar de zonnestralen hun best deden. De baan lag er perfect bij en de club was gisteren na de jeugdwed strijd al weer druk in de weer geweest. Voor deze wedstrijd hadden zich 229 rijders ingeschreven waaron der ook enkele rijders uit Duitsland. Alles verliep op rolletjes, de MX twee junioren hadden een herstart. Direct na de start van de tweede manche was een rijder in botsing gekomen met een andere rijder en zat zijn been beklemd tussen het buddysit en ach terwiel. De rijder hield er gelukkig er geen blessure aan over en kon weer van start gaan. Bij de zijspannen Nationaal was het de combinatie van Piet Aben/Ties van Dijk die met de derde beker huiswaarts mocht keren door de manches op een vierde en een derde plek te doen afsluiten. Een 39e plaats bij de MX 1 Inters was voor Marc Josephs weggelegd door op een 35e en een 39e plek te worde afge- vlagd. Bij de MX 2 Senioren wist Wer ner Kuenen een 18e plaats voor zich veilig te stellen en ging in de manches op een 19e en een 17e plek over de streep, terwijl Jan Kuenen bij de MX 3 Junioren de 14e man en op een 15e en een 13e plaats de manches wist af te sluiten. Een 25e plek bij de MX 2 Junioren kwam op naam te staan van Rick Simons die op een 24e en een 23e werd afgevlagd. In de le manche kreeg Dennis Kuenen problemen en moest het rennerskwartier op zoe ken, terwijl het in de 2e manche ook niet mee zat en als 33e man de streep passeerde. Iris Jeurissen van PC De Jumpers in Oirlo won in Maasbree de categorie DL met Sandro Boy. In de categorie D2 viel ze tweemaal in de prijzen met Tinka's Boy werd ze derde en met Kim 1113 vierHp De Landelijke rijvereniging en ponyclub St Isidorus uit Venray bestaat dit jaar zestig jaar. Ter gele genheid van dit lustrum heeft de ver eniging een feestelijke bijeenkomst gehouden en een bezoek gebracht aan de Levade in Tilburg. Dit uit Kopenhagen afkomstig paardeneve- nement liet een wervelende show van dressuur en rijdbeheersing zien. Na vele jaren de Venrayse eer op rui- terfestijnen hoog te hebben gehou den heeft Isidorus op dit moment een teruggetrokken bestaan. De vereni ging die lange tijd haar domicilie had in de Venrayse manege zag enkele jaren geleden een sterke teruggang van het aantal rijdende leden. Er is toen besloten om de inschrijvingen voor wedstrijden tijdelijk te stoppen. Toch zijn de leden positief gestemd over de toekomst. Tijdens zijn lus trumtoespraak zei voorzitter Wim de Vocht te verwachten dat er gezien de huidige ontwikkelingen voor Isidorus mogelijkheden zijn om haar oude plaats in de Venrayse gemeenschap terug te krijgen. Op maandag 17 april wordt er geschoten om het voorjaarskam pioenschap van de schutterij. De aan vang is om 14.00 uur op schutters- weide aan de Loonsedijk in Merselo. Zaterdag 22 april wordt er deelgeno men aan de strijd om de Bert Janssen Wisseltrofee bij Schutterij Sint Sebas- tianus in Grote-Brogel in België. Maandag 24 april wordt de maande lijkse ledenvergadering gehouden in Gildenhuis café Den Old Timer. Aan vang 20.00 uur. Zaterdag 29 april gaat de schutterij de Meiboom planten bij café den Old Timer. Aanvang 20.00 uur (Geüniformeerd). Bij de bondswedstrijd in Horst werd de strijd in de D-klasse een onderlinge strijd voor de Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray. Joep Krijnen werd derde, Bianca van Dorrestein tweede en Natascha Hend- rickx werd met 57 schoten schitte rend eerste. De strijd in de C-klasse ging tussen tien personen en werd beslist in het voordeel van Jos de Boer, lid van Sint Anna Maasbree met veertig schoten, voor Theo Jacobs (Sint Hubertus Beringe) met 25 scho ten en Bianca Krijnen van 't Zandak ker Gilde Sint Jan Venray met 23 schoten. De strijd in de B-klasse ging tussen dertig personen en werd gewonnen door Nel Pauwels van Sint Sebastianus Sevenum met 118 scho ten, tweede werd Chantal Janssen van Sint Anna Maasbree met 82 schoten en derde werd Bernie van Lierop met 31 schoten. De strijd om de A-klasse ging tussen 53 schoten en uiteindelijk bleek in de finale Frits Hebben van Sint Hubertus Kessel met 140 schoten de zenuwen het beste te kunnen bedwingen, tweede werd Wim Rosenberg van Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo (mede door materiaal- pech met 137 punten) en derde werd Thei Peeters van Sint Sebastianus Sevenum met 129 schoten. Het paarden- en ponyviertal van St. Jan uit Merselo is naar Wanroij geweest voor de finale van de Merrell- cup. Het paardenviertal won in de klasse Z-Kur op muziek een tweede plaats en het ponyviertal behaalde een vierde plaats in de klasse L-Kur op muziek. Petra van Dijck is naar Velden geweest en ging met twee mooie prijzen naar huis. Met haar paard Jolivia startte ze in de klasse M springen en behaalde daar de eerste plaats. Met haar paard Jumpdolivio startte ze in de klasse Z1 dressuur en werd in die klasse tweede. Ook is er door de rui ters en amazones van St. Jan deelgenomen aan de wedstrijden in Maasbree en Overloon. In Maas bree startten de zusjes Eva en Janine van Ooi in de klasse MlEva van Ooi behaalde met haar paard Rebel een derde plaats met 197 punten en Jani ne van Ooi behaalde met haar paard Narlando een vierde plaats met 196 punten. Janine van Ooi startte diezelf de dag ook in Overloon. Ze startte daar met Urielle B in de klasse B-dressuur en nam ook daar met 194 punten een vijfde prijs mee naar huis. Ook Susan Hendriks kwam in Maasbree aan de start met haar paard Unique in de klasse Ll-dressuur. Ze behaalde een mooie tweede plaats met 205 punten. Brigitte Kreuzer werd tweede met haar paard Tsarina in de klasse M2-dressuur met 196 punten. Petra van Dijck startte met Jumpdolivio in de klasse Z1 en behaalde een tweede plaats met 208 en 222 punten. Monique van Dijck ging ook naar huis met twee prijzen. In de klasse L2-dressuur behaalde ze met haar paard Feiten een fraaie eer ste plaats met 200 punten. Verder werd ze met Feiten vierde in de klasse B springen. Na het drukke wedstrijdprogram ma van de afgelopen weken was het dit weekend weer eens tijd voor een flinke training. Er was dan ook sprake van een hoge opkomst bij de zwemtraining en wie daarna nog niet moe was plakte er nog een fietstraining achteraan. Martien Dupont was de enige die in actie kwam bij de Molenbroekloop in Gemert, hij liep daar vijftien kilome ter in 1.03.20 uur Trainingen: Dinsdag Jeugd en seni oren zwemmen 19.15-20.15 uur zwembad de Sprank, Venray. Donder dag Jeugd lopen 18.15-19.00 uur atle tiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag Senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gas- tendonkstraat 19, Horst). Programma: 19-4: Avondwedstrijd Heythuysen (MLAC) Info: www.avheythuysen.nl 23-4: NK Duathlon lange afstand, Horst Info: www.powerman.nl Nieuws doorgeven via e-mail: tvvenray@hotmail.com of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray e-mail martien@twenray.nl of tel. f04781511545. www.twenrav.nl 4iiuiodi,H

Peel en Maas | 2006 | | pagina 29