ff DATRANS Loodsmedewerker O bolwerk weekers leerling receptionist (m/v) MEEWERKENDE PLOEGLEIDERS invent "fe. I? gemotiveerde medewerker m/v gemotiveerde medewerker m/v OPRUIMING MANPOWER REINTJESADVIES Productmanager nederland bv O COKNIELCO safety NEDALPAC BOUWKUNDIG CONSTRUCTEUR (M/V) 1 HOUD JE VAN AANPAKKEN EN ZOEK JE EEN VASTE BAAN? v. Asten I Vele kc topjes in onze 1 in de k« intoorvakhandel O CS) 0 0 3> uitvaartverzorger (m/v) KEIJSERS MANDERS? Zelfstandig administratie- en belastingadviseur PEEL EN MAAS is op zoek naar een (verse groenten fruit) Op korte termijn zij wij op zoek naar een wij vragen: - leeftijd vanaf 17 jaar - MBO opleiding - verzorgd uiterlijk en stressbestendig - kennis van Word, Exel - affiniteit met automobielen Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 1 maart richten aan: Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. De Hulst 11, 5807 EW Venray RENAULT Tel. 0478-589455 Ter versterking van het bedrijf zijn wij op zoek naar gemotiveerde: I personeel en organisatie V Wij zoeken voor ons bedrijf in Horst een ervaring vereist Wij bieden jou: verantwoordelijkheid over een kraamstal en/of dekstal met een eenheid van 1600 zeugen Wij zoeken voor ons bedrijf in Horst een ervaring niet vereist Wij bieden jou: een interne opleiding tot varkensverzorger \ian Gemert Calculator Installatietechniek Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Goed gemotiveerde Magazijn Medewerker (Parttime) m/v www.cornelco.nl ReintjesAdvies behartigt met een team van 12 medewerkers de belastingtechnische, administratieve en bedrijfseconomische zaken van 350 ondernemers en een gelijk aantal particulieren. Voor het instandhouden en optimaliseren van onze dienstverlening zijn wij op zoek naar een Hbo-niveau, verkregen door opleiding of ervaring, is gewenst. Uw sollicitatie kunt u richten aan André of Leo Reintjes, welke u eveneens telefonisch over de functie kunnen informeren. Nadere informatie vindt u op onze website! ADMINISTRATIE- BELASTINGADVISEURS Leunseweg 53 5802 CG Venray T 0478 550474 Fax 0478 513597 www.reintjesadvies.nl Donderdag 16 februari 2006 - Pagina 26 De Kooy 5, 5861 EH Wanssum Voor in de avonduren voor het laden en lossen van vrachtauto's en opleggers. Liefst in het bezit van een vrachtwagenrijbewijs. De werktijden zijn: Maandag t/m Donderdag van 17.00 uur - ca. 21.00 uur Vrijdag van 16.00 uur - ca. 23.00 uur Zaterdag van 09.00 uur - ca. 15.00 uur Gaarne uw schriftelijke sollicitatie te richten aan bovenstaand adres of per e-mail aan administratie@datransbv.nl vóór 25 februari a.s. Nedalpac B.V. is een gezonde en dynamische handelsonderneming die opereert in de internationale versmarkt voor groenten en fruit en maakt deel uit van de Haluco groep. De organisatie richt zich op trading en heeft zich daarnaast gespecialiseerd in verpakken en logistieke dienstverlening. Nedalpac B.V. is met haar circa 35 medewerkers gevestigd op het ZON Fresh Park te Venlo. Deze gunstige ligging en de optimale infrastructuur stellen Nedalpac B.V. in staat om haar afzetmarkt in West-Europa op maat te bedienen. Schriftelijke reacties naar: Nedalpac BV, t.a.v. dhr. G. van Deursen, Postbus 3224, 5902 RE Venlo of naar correspondentie@nedalpac.nl Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van F unctieomschrij ving De productmanager voert de kwaliteitskeuring van het binnenkomend product uit. Hij stuurt de interne logistieke en kwaliteitsprocessen aan en stelt hierbij de juiste prioriteiten. De productmanager behoudt op gestructureerde wijze overzicht over de kwaliteit van de in voorraad gehouden en uitgaande goederen. De productmanager onderhoudt zowel intern als extern contact met de kwaliteitsverantwoordelijke en rapporteert in- en verkoop. De algemene taakuitvoering is gebaseerd op onze klantwensen en kwaliteitsvoorschriften. Wij verwachten: Een vakman die knelpunten signaleert, oplossingen aandraagt en de uitvoering bewaakt. Kennis en ervaring op het gebied van productkeuring en een effectieve manier van werken. Standvastigheid in de kwaliteitsbeoordeling welke op overtuigende wijze kan worden onderbouwd. Een persoonlijkheid die zijn beslissingen bespreekbaar maakt en hiervoor zijn verantwoording neemt. Bereidheid tot een flexibele taakuitvoering, afhankelijk van seizoen /werkdrukte. Opleiding: MBO+ niveau, actuele productkennis. Bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. Wij bieden: Een uitdagende en zeer variërende functie in een open informele omgeving. Als gevolg van een groeiende orderporte feuille met betrekking tot advisering in bouwkundige constructieadviezen zijn wij op zoek naar: Vanzelfsprekend heeft u affiniteit met het ontwerpen van bouwconstructies. U bent geschikt om in teamver band te opereren, maar u bent ook zeer goed in staat om zelfstandig landelijk georiënteerde bouwprojecten constructief uit te werken. Wij bieden Een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met jonge en enthousiaste collega's. Een full-time functie (38 uur). Wij vragen Bouwkundige opleiding op minimaal HBO-niveau. Uw sollicitatie vergezeld van CV kunt u sturen of mailen naar: Bolwerk Weekers, Postbus 213, 5750 AE Deurne, t.a.v dhr. Weekers, vacature@bolwerkweekers.nl Voor meer informatie over ons bureau kunt u onze web site bezoeken: www.bolwerkweekers.nl Manders Produktie B.V in Cuijk is een handelsonderneming in huiden van koeien, stieren en schapen. De huiden komen rechtstreeks van de slachterij en worden geselecteerd en geconserveerd voor verwerking in o.a. de meubel- en schoenenindustrie. Manders Produktie B.V. heeft 25 productiemedewerkers. 1 Wat houdt het werk in? Je geeft instructies en sturing aan een ploeg van drie collega's. Je werkt 1 daarbij zelf volledig mee in de productie. Dat betekent dat je de binnenkomende, nog natte, 1 huiden selecteert, bijwerkt en in het conserveringszout zet. Het betreft middelzwaar lichamelijk 1 werk in een vochtige en gedeeltelijk gekoelde omgeving. Ben je gemotiveerd en denk je in het productieteam van Manders Produktie te passen? Stuur dan een brief met je gegevens naar: Invent, t.a.v. Paul van der Spek, Je profiel: Je bent gemotiveerd en gedreven. 1 Je hebt verantwoordelijkheids-gevoel en kunt 1 een klein team aansturen. Je wilt je verdiepen 1 in de verschillende huiden die Manders levert. 1 Ervaring met productiewerk in de agrarische 1 sector is een goede basis. 1 Manders Produktie B.V. biedt: Na gebleken 1 geschiktheid een vaste baan. Mogelijkheid tot 1 overwerk. De werktijden zijn tussen 8.00 en 1 18.00 uur, totaal 40 uur per week. Zachecamy równiez do sktadania swoich ofert Poloków kierujcicych gr"P4 ku z prac o-i^™^^ umiej«?tnosciami zarz^oz uitgenodigd te solliciteren.) Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. Het e-mailadres is: boxmeer@invent-personeel.nl. en het telefoonnummer 0485-576264. Kijk ook op www.mandershides.com werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement Van Asten Varkensbedrijven is een nationale en internationale onderneming, met bedrijven in Helmond, Horst, Leende, Nordhausen (D) en Neumark (D). fokvarkens De beloning en onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Ben jij op zoek naar een nieuwe werkkring met veel uitdaging en denk je dat een van bovenstaande functies bij jou past, stuur dan je sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen naar Ashorst BV, t.a.v. Henry Vlemmix, Veld-Oostenrijk 50, 5961 NW Horst of bel na 18.00 uur naar (0478) 571 914. Wil je meer weten, kijk dan op onze website www.vanastenfokvarkens.nl INSTALLATIEGROEP B.V. Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 50 medewerkers zich bezig houden met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings- en centrale verwarmingsinstallaties bij particulieren, bedrijven en overheidsinstellingen. Voor onze hoofdvestiging in Overloon zoeken wij een: Wie zoeken wij - U heeft relevante werkervaring op gedaan binnen de installatietechniek en/of de opleiding Hogere Installatie techniek (HIT) gevolgd, waarbij starters tevens van harte welkom zijn te reageren. - U bent in staat om met deadlines te werken en om te gaan met een zekere mate van werkdruk. - U bent flexibel ingesteld; u kunt snel omschakelen in werkzaamheden en u kunt zaken goed inschatten op prijs, prioriteit en belang. - U bent vooral in het schriftelijk communiceren sterk ontwikkeld en u kunt werken met zowel Word als Excel. - U bent klantvriendelijk en commercieel ingesteld. - Uiteraard kunt u goed samenwerken en bent u collegiaal ingesteld. Inhoud van de functie Wij vragen uw kennis en kunde voor - Ontwerpen/begroten van W-installaties (woningbouw en utiliteit) - Ontwerpen/begroten van E-installaties (een pré) Van Gemert Installatiegroep B.V. biedt u - Een uitdagende en verantwoordelijke functie binnen een vooruitstrevende, informele organisatie. U zult worden ingezet op interessante projecten. - Een team van 3 directe collega's. - Een passend salaris dat aansluit op uw kennis en/of werkervaring Meer weten Indien u nadere informatie wenst kunt u contact opnemen met Nieky de Brouwer. De gesprekken vinden plaats in Overloon. Detachering Werving Selectie Heeft u interesse in deze functie? Stuur dan zo snel mogelijk uw reactie naar onderstaand adres, of bel op nummer 0412-474780. DDV Personeelsdiensten BV, Postbus 320, 5340 AH Oss, info@ddvpersoneel.nl, www.ddvpersoneel.nl. munckhof Assembly Operator M/V Binnen deze functie bij Océ in Venlo houd je je bezig met het samenstellen, nationaliseren en testen van print- en kopieersystemen. Daarnaast wordt er van je verwacht dat je kwaliteitsbewust bent en dat je fouten kunt herkennen en oplossen. Wat vraag Manpower? Je hebt een technische opleiding op VMBO niveau (elek trotechniek, WTB en Mechatronica) of je hebt veel erva ring binnen een soortgelijke functie. Wat biedt Manpower? Een flexibele fulltime baan in dagdienst met goede toe komst mogelijkheden. Voor Océ zoeken we tevens inkopers, secretaresses, administratieve krachten en engineers. Loop vrijblij vend binnen voor meer informatie. Interesse? Neem contact op met Manpower Venray, Schoolstraat 1 tel: (0478) 51 09 09, e-mail: venray.181@manpower.nl. Kijk ook op www.manpower.nl. Stress Burn-out Conflicten Relatieproblemen Problemen thuis/op het werk Praktijk voor Coaching en Stresscounselling Loes Steemers (lid ABvC) Professionele hulpverlening d.m.v. vertrouwelijke gesprekken. Ondersteuning en begeleiding op het gebied van functioneren in werk en privéleven. Ook op zaterdag. Geen doorverwijzing nodig Telefoon: 0478-516583 Zoekt: Voor informatie en sollicitaties zie: ourrwxns Goumans Uitvaartonderneming verzorgt uitvaarten in het noorden van Limburg en het oostelijk deel van Noord-Brabant. Het accent ligt op een persoonlijke benadering van de nabestaanden en het centraal stellen van hun wensen, waarbij aandacht en tijd voor een waardig afscheid fundamenteel zijn. Wij zoeken op zeer korte termijn een die op deeltijdbasis en voorlopig voor de duur van zes maanden ons team wil komen versterken. De werkzaamheden zijn onregelmatig en vinden ook plaats in het weekend en tijdens de avonduren. Wij verwachten van u, dat u na een korte inwerkperiode in staat bent om zelfstandig uitvaarten te verzorgen. U dient te beschikken over een HBO werk- en denkniveau en over een goede beheersing van de Nederlandse taal. U bent klantgericht, betrouw baar, flexibel en stressbestendig. U hebt het vermogen u in te leven in de gevoelens van anderen en daarmee rekening te houden bij het nemen van beslissingen. U weet wat luisteren is en u bent in staat om hoofd- van bijzaken te onderscheiden. U hebt een representatief voor komen en weet snel het vertrouwen van mensen te winnen. Wij bieden u een salaris conform de CAO voor de uitvaartverzorging op basis van het aantal gewerkte uren. Daarnaast ontvangt u een passende onkostenvergoeding. Indien u nadere inlichtingen wenst over de inhoud van de functie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. Ad van Thiel via nummer 06-109 45 114. Uw sollicitatie dient u vóór 27 februari 2006 te richten aan Goumans Uitvaartonderneming, Zandakker 24, 5801 DV Venray of te verzenden per e-mail naar ad@goumans.nl. ELEKTRO -"PPWWWM Op het gebied van elektra, gas, water, cv en sanitair is Keljsers-Manders dé Installatie- specialist. Al meer dan 100 jaar zijn wij actief In de utiliteitsbouw, industrie, woningbouw en agrarische sector. Keijsers-Manders Installatietechniek B. V. Is een bedrijf waar collegialiteit en vakmanschap voorop staan. Voor onze vestiging In Ysselsteyn zijn we In verband met vervanging van onze huidige tekenaar op korte termijn op zoek naar een: Tekenaar Electro werktuigbouwkunde Functie omschrijving: In samenwerking met het bedrijfsbureau, calculatie en werkvoorbereiding het tekenen en ontwerpen van installaties op zowel E als W gebied. Functie eisen: MBO niveau; kennis van Syntess en Stabicad is een pré; teamworker; enkele jaren ervaring als tekenaar (gecombineerd E/W); service gericht en klantvriendelijk; accuraat en zelfstandig werkend. Uw reacties kunt u sturen naar: info@keijsersmanders.nl of naar: Keijsers-Manders Installatietechniek B.V. afd. PZ, Agrobaan 9, 5813 EB Ysselsteyn. Tel: 0478-544200

Peel en Maas | 2006 | | pagina 26