Ingezonden r ASi Wm mm rsn. Nieuw Grieks restaurant ZAKELIJK BEKEKEN f t PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Venrayse partijen op het matje bij leerlingen Raayland Acht van de negen plaatselij ke politieke partijen waren woensdagmiddag met brochu res, posters, aanhang en goede moed naar de aula van het Raayland College getogen. Ze waren uitgenodigd in het kader van een project met betrekking tot de gemeente raadsverkiezingen, dat wordt afgesloten met schaduwver kiezingen op 22 januari. Wethouder Jan Driessen sprak de stampvolle zaal als inleider toe. "Het is goed dat jullie dit initia tief hebben genomen om de poli tiek dichter bij de jeugd te bren gen", sprak de wethouder, "de leerlingen worden betrokken bij een mooi project en kunnen er actief aan deel nemen." Driessen wees ook op het recht dat men sen hebben om te kiezen. "Er is geen stemplicht, maar wel een morele plicht om te kiezen en er zijn maar liefst 161 kandidaten voor 25 zetels." Keuze genoeg dus. De partijen kregen vervol gens vier minuten om hun stand punten naar voren te brengen, daarna konden de leerlingen vra gen stellen en de discussie aan gaan. Bij loting werd de volgorde van de spreektijd bepaald en toeval of niet, een nieuwe partij mocht de spits afbijten. Lowieke Kateman van Vóór Venray presenteerde in een vlot verhaal zijn nieuwe par tij, "We willen niet alleen nieuw zijn, maar ook vernieuwend", meldde hij enthousiast, "daarom willen we bijvoorbeeld wethou ders op contract. Kandidaten moeten solliciteren en worden aangenomen op kennis en erva ring." Vóór Venray wil ook alle raadscommissies afschaffen, zodat de discussie alleen in de gemeen teraad plaatsvindt. Diverse wenk brauwen werden er al bij de ande re partijen opgetrokken en bij de discussies later zou Kateman nog hard onderuitgaan. Kateman is nog jong en Geert Cranmaehr van Lokaal Aktief deed zijn best om te vertellen dat hij ook ooit jong was geweest. Hij benadrukte dat het voor de jeugd in Venray belangrijk is dat er ruimte voor ze blijft. "Wij zijn actief voor u, voor de mensen die het doen." Huub Rademakers van de SP maakte meteen duidelijk dat de Venrayse SP aan het handje van de landelijke partij blijft lopen. Alleen zijn strijdbaarheid liet hem tijdens zijn vlakke verhaal in de steek. Verderop in de discussie presteerde Rademakers het ook om gewoon geen antwoord te geven op de vraag uit de zaal wat de partijen tegen hangjongeren en jongeren die bijvoorbeeld bui tenlanders bedreigen, gaan doen. Rademakers (streng): "Voor deze mensen is bij ons geen plek, en het is lang geleden dat ik zelf hangjongere was." Net als alle andere partijen wilde hij natuur lijk wel met de jongeren in debat gaan. NVU AFWEZIG Lijsttrekker Gerard Thijssen van inVÉNtief was een van de grijzere heren achter de tafel. Hij haakte in op de afwezigheid van de NVU: "Jongelui, bedankt voor jul lie uitnodiging. Een smetje ,want er blijft een stoel leeg en dat is eigenlijk jammer. Ik zou het goed hebben gevonden als hij of zij in discussie zou gaan met jullie." Thijssen pleitte niet voor bestuur lijke vernieuwing, maar wel voor een radicale vernieuwing van de personele bezetting van de gemeenteraad. Er moet een eind komen aan de hegemonie van CDA en PvdA, er moeten nieuwe wethouders komen die luisteren naar de debatten in de raad en er naar handelen. Heel slim prees hij de 19-jarige Pim van Hoek van zijn lijst aan: "Die vertegenwoor digt V-Kick en Dingus in de komende raad." Bert Linskens van de PvdA wees de aanwezige jeugd er in een dui delijk op de toehoorders gericht verhaal op dat gemeentelijke poli tiek wel degelijk gaaf, wreed, cool of vet kan zijn. "Dat vond ik toen ik 22 was, en dat vind ik nog steeds. Het is leuk om mee te pra ten over wat er beslist wordt. Bovendien is politiek prima te combineren met sport, carnaval en uitgaan. Linskens had zich er over verbaasd dat de jeugd, na het vrijkomen van budget, niet zelf aan de slag was gegaan met plan nen: "Wij moeten dit niet gaan bedenken, dat moeten jullie zelf doen!" Frans van der Kruijff van de WD kon Linskens verhaal wel beamen: "Wij zijn hier voor jullie." Daarna legde hij in een wat tam verhaal uit dat de WD toch echt een moderne partij is, geen 'drie delige sigarenrokers' meer, maar een partij waar iedereen zich bij thuis kan voelen. Hij reageerde ook nog op de door Kateman aan gedragen afschaffing van de com missies: "Die zijn openbaar en het is geen schimmige achterkamer tjespolitiek. Ze doen goed werk, in alle openheid." WISSELEND PUBLIEK Vlak voordat Ike Busser van Samenwerking Venray zijn ver haal wilde beginnen, klonk de zoemer en stroomde de halve zaal leeg. Gelukkig bleek een nieuwe lichting met een vrij uur ook geïn teresseerd te zijn in de discussies. Busser toverde na zijn inleiding een jongerenkandidaat uit de hoed en presenteerde Justine Jansen, 'de jongste op onze lijst', aan het Raayland-publiek. Dat bleek een goede zet, want zij bracht met verve het voorstel tot verlaging van de deelnameleeftijd aan raadscommissies van 18 naar 16 jaar naar voren, iets wat duide lijk op de instemming van de aan wezigen kon rekenen. "Bovendien", meldde ze blijmoe dig, "bij Samenwerking Venray hoef je als jongere geen contribu tie te betalen. Politiek is niet saai, het is heel leuk en hoeft niet te veel tijd te kosten. Gerda van Stelten, lijsttrekker van het CDA, sloot de rij van inlei ders. "Stemmen is belangrijk, liefst op het CDA natuurlijk, maar kies bewust en laat je stem horen." Zij introduceerde ook een jonger lid achter de microfoon, Sjoerd Ewals uit Ysselsteyn, de plaatselijke prins carnaval. Zijn enthousiaste verhaal over jonge ren in de politiek leverde hem het meeste applaus op. "Je kunt wel roepen in de kroeg dat politiek saai is, maar dan moet je er wat aan doen. Ik weet nu waar ik over praat en dat is veel leuker. Politiek is dichtbij en je leert de weg te vinden. Je ontdekt dat er voor activiteiten van jongeren geen geldknop op de gemeentelij ke website zit van 'hier geld' en 'klik'" DISCUSSIE Van de drie microfoons in de zaal werd daarna gretig gebruikge maakt. Vóór Venray mocht uitleg gen of de partij ook nog andere plannen had dan bestuurlijke ver nieuwing, maar Kateman volhard de in zijn bestuurlijke vernieu wing: "Laat heel Venray maar beslissen wie de beste wethouder is." Dat kwam hem op kritiek van Bussers, Linskens en Van Stelten te staan, die hem er wijselijk op wezen dat wethouders echt niet gekozen kunnen worden. Linskens: "Je moet nog wennen aan het debat." En Van Stelten vond dat 'Lowieke eerst maar eens zijn huiswerk moet maken'. Bussers bevestigde wel op dat het huidige college het echt niet goed doet, maar "Je moet niet iets beweren wat niet klopt." Overigens, liet hij er quasi achte loos op volgen, "waar is het pro gramma van Vóór Venray, dan weten we eindelijk eens waar ze voor staan." Kateman verweerde zich nog met de opmerking dat de wethouders via een onafhankelijk bureau uitgekozen moest wor den. Maar vanuit de zaal werd de discussie eigenlijk al afgesloten met de opmerking van een van de leerlingen: "Ik kies bewust voor een kleur van de wethouder en partij, ik wil geen deskundige waar ik het misschien niet mee eens ben." Soms is het ook aardig om te merken dat partijen niet op een vraag antwoorden. InVÉNtief bij voorbeeld besteedde geen aan dacht aan de vraag "Waarom denkt u dat Venray u nodig heeft?", de SP verbant probleem jongeren blijkbaar uit de partij en dus is er geen probleem, en Lokaal Aktief verwarde het begrip 'veiligheid' met veilige fietspaden naar de kerkdorpen. Op de direc te vraag aan alle partijen wat ze gaan doen met Dingus en V-Kick, De leerlingen voelden de loka le politici woensdagmiddag flink aan de tand. kwam van niemand een duidelijk antwoord. In debat gaan, met jul lie praten, nota jeugdbeleid bepaalt lijnen, nieuw jongeren centrum - iedereen draaide om de hete Dingus-brei heen. Aan het einde van de discussie ronde waren er toch nog steeds heel veel leerlingen aanwezig. Weliswaar was dat volgens een van de vragenstellers omdat ze tussenuur hadden, pauze of vrij, maar ze waren er in ieder geval. Uit de vragen van de Raayland- scholieren bleek ook dat politiek toch leeft onder de jongeren. Misschien dat het door wethou der Driessen gehoopte percenta ge van 75 procent in ieder geval op het Raayland College haalbaar is. Concert Tüfaranka Blaaskapel Tüfaranka uit Tsjechië verzorgt op zaterdag 15 april een optreden in de Raaijhal in Overloon. Deze kapel werd in 2005 wereldkampioen bij de pro fessionals. Het programma begint om 19-00 uur en de zaal is open vanaf 18.00 uur. Kaarten zijn te reserveren bij John Jacobs via tel. (0478)641516 of bij Ton Keizers via tel. (0478)642399- Meer infor matie staat op www.blaaskapel.nl. Dorpsraad Oostrum De Dorpsraad Oostrum houdt op dinsdag 14 februari een open bare vergadering in D'n Oesterham. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda: het aftreden van (Gerrit Gooren) en de benoeming van (Leo Lensen en Hans Manders) leden dorpsraad, de ser- vicewinkels in Limburg en de voortgang kunstwerk dorpsplein. Dorpsraad Ysselsteyn De Dorpsraad Ysselsteyn verga dert op maandag 13 februari in zaal Roelanzia. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda staan onder andere nabespreking informatie avond biobrandstoffabriek en windmolens en verslag dorpsra- denoverleg. Gespreksgroep In het Toon Hermans Huis, inloophuis voor mensen met kan ker en hun naasten, in Venlo start binnenkort een gespreksgroep voor partners van kankerpatiën ten. Kanker is een traumatische levensgebeurtenis die ingrijpt op alle levensfronten. Het heeft zeker ook zijn weerslag op de relatie. Veel mensen kunnen steun gebruiken bij het proces dat zij doormaken als hun partner kanker heeft. Partners staan vaak op de tweede plaats, waardoor er onvoldoende ruimte is voor de eigen zorgen, emoties, gedachten en behoeftes. De groep biedt; ruimte om ervaringen te delen met mensen die in dezelfde situ atie verkeren, het uitwisselen van tips en het vinden van hulp en steun bij elkaar en het stilstaan bij de gevolgen van de ziekte en de invloed daarvan op de relatie. De gespreksgroep wordt gehouden op vrijdagmorgen van 10.00 tot 11.30 uur. Bij voldoende belang stelling kan de gespreksgroep ook op maandagavond worden gehou den. De groep komt vijf keer, om de veertien dagen, bij elkaar. Voor meer informatie en aanmelding kan men contact opnemen met Miep Berbers of Cor Jaspers van het Toon Hermans Huis via tel. (077)3211433. In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brieven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Lees eerst de stukken eens De PvdA vindt dat alle Venrayse burgers volwaardig moeten kunnen meedoen. Financiële, sociale of medische belemmeringen moeten zoveel mogelijk worden weggenomen. Deze uitspraak slaat op alle Venrayse burgers, inclusief de senioren. Om dat te bereiken heeft de PvdA de afgelopen jaren in de coalitie meegewerkt en soms het voortouw genomen. Via vier belangrijke pijlers wordt geprobeerd deze uitspraak waar te maken. 1In de strategische visie Venray wordt in grote lijnen aan gegeven hoe gemeente samen met samenwerkingspartners ver der gaat werken aan het 'zorgen voor elkaar'. 2. Het minimabeleid dat begin 2006 is vastgesteld in de raad en waarin voortgeborduurd is op een eerder initiatief van de PvdA. In dit minimabeleid wordt gesteld dat geen enkele groep of individu in de leefgemeenschap mag worden vergeten. Ook de senioren worden hierin uitdruk kelijk meegenomen. 3. Met het gebiedsgericht wer ken, waarvoor onlangs de aftrap is verricht, gaat Venray de betrok kenheid van alle burgers bij de invulling van de directe leefom geving versterken. Ook in dit project krijgen de senioren ruimschoots de moge lijkheid aan bod te komen 4. De Wet Maatschappelijke Ondersteuning die half februari in de gemeenteraad komt, heeft tot doel alle Venrayse burgers in staat te stellen mee te doen in de samenleving, inclusief de senio ren. In de invoeringsnota kunt u lezen dat er voldoende ruimte gemaakt is voor deelname van de senioren bij de beleidsvorming, ook hier weer naast deelname van andere betrokken burgers in Venray. PvdA Venray vindt het belangrijk dat alle inwoners van Venray gelijke kansen krijgen om mee te werken aan de ontwikke ling van Venray of mee te doen in Venray. Leeftijd speelt daarbij nauwelijks een rol. Een senior van 75 jaar oud met een goed inkomen, gezond van lijf en leden kan even goed bijdragen aan die ontwikkeling als een jon gere van 25 jaar oud. Een 30-jari- ge met een lichamelijke beper king moet op dezelfde soort ondersteuning kunnen rekenen als een 95-jarige met zijn beper kingen. Ik raad de heer Mutsaers aan de verslagen van de commis sie maatschappelijke diensten van de afgelopen jaren eens door te lezen en hij zal daar lezen dat zijn 'vindingrijkheid' verbleekt bij de creativiteit van de leden van genoemde commissie. Piet Kroft, PvdA-lid commissie maatschappelijke diensten Riolering buitengebied Toen ik verleden week samen met mijn moeder aan de koffie zat, mijn moeder met haar boek houding bezig was viel mijn oog toevallig op een rekening van de gemeente. Kosten: aansluiting riolering: 3-490 euro ineens te voldoen voor 31 januari 2006. Dat deed mij onherroepelijk den ken aan die grote tankwagen die zeker twee maal per week die zelfde riolering door moet spoe len omdat er natuurlijk van alles mee mis is, maar dit ter zijde. Nog steeds een beetje van de wap door die torenhoge rekening herinnerde ik mij dat hier iets verderop, driehonderd meter ver der in de gemeente Horst er ook nog niet zo lang riolering in het buitengebied aangelegd is. Bij navraag sloeg mijn hart toch zeker drie keer sneller toen ik hoorde wat zij hebben betaald, 2500 euro. Ik spoedde mij direct naar mijn buurman die met zijn nieuwe politieke Venrayse partij: inVÉNtief (C. de Vocht) mij zeker het torenhoge verschil duidelijk zou kunnen maken. Toen hij mij had uitgelegd dat het verschil kwam doordat de slimme gemeente Horst Europese subsi die voor de aanleg had aange vraagd en de domme gemeente Venray daar laks mee omgegaan was spoedde ik mij snel naar huis om mijn moeder tegen te houden die rekening te betalen..Schade zu spat. Twee dagen daarna stond mijn vriend met zijn grote tank wagen er weer en nu mijn nieuwsgierigheid gewekt was dreef dat mij toch weer mijn kas uit (ik ben tuinder). Na een praat je met deze goedlachse meneer kwam ik erachter dat de duurza me riolering toch wel een fiasco geworden was en dat op een aan tal stukken er alles opnieuw uit zou moeten. Met hier en daar een belletje met de gemeente, ach je kent dat wel. Niemand pakt de verantwoordelijkheid, euhh je moet die hebben en bij die moet je toch weer hem hebben terug bellen ho maar. Maar als ze dan daar allemaal lachend en met champagne en wel op het succes volle rioleringsproject staan te proosten,wethouder Driessen voorop waren ze natuurlijk wel even verantwoordelijk. Oftewel is er iets te vieren ben ik er, is er iets te klagen weet ik nergens iets van. Zo ook over die gemiste subsidies hoor je niets en zullen ze ongetwijfeld niet nodig gehad hebben, want waarom zou zo'n rijke gemeente als Venray subsi die nodig hebben? Voor mij een vraag, voor de gemeente onge twijfeld een weet. Ik ga er voor alsnog van uit dat wij in het bui tengebied onze riolering zelf betaald hebben. Zoiets wat ik nu zeg, zou de gemeente niet op zich moeten laten zitten en met bewij zen komen dat dit niet zo is. Simpel genoeg: kosten minus de aansluitingen en voila. Als de gemeente dan eerlijk is verwacht ik openheid van papieren, want dit is absurd. Nog niet bijgeko men kwam ik erachter dat mijn moeder het hele bedrag ineens had overgemaakt. Mijn moeder zei 'kijk maar op de achterkant' en jawel hoor. Betaal je het niet in een keer maar maandelijks betaal je op het eind 450 euro meer. Absurd voor woorden, oftewel lomp noem ik dat, want heb je het niet breed en kun je het niet in een keer betalen, betaal je acht procent meer. Na nog wat calcu latie en rekenwerk komen wij toch tot de conclusie dat wij de gehele aansluiting zelf betaald hebben. Nogmaals, als dat niet zo zou zijn liet ik mij dit niet zeggen als ik gemeente was. Na nog wat overleg in de buurt moeten wij concluderen dat er bij de gemeen te wel degelijk reden tot lachen is omdat ze de burger weer mooi bij de lurven hebben. Dat verklaart de lachende champagne drinken de wethouder met zijn ambtena ren. De gemeente lijkt hier wel een corrupte aannemer en de maandelijkse rioolheffing zullen ze volgend jaar ook wel verhogen want die goedlachse meneer met zijn torenhoge tankwagen die twee maal in de week aankomt moet natuurlijk ook betaald wor den. Dus burgers van Venray, jul lie gaan nu ook betalen voor die mooie riolering in het buitenge bied waarop de gemeente zo vro lijk geproost heeft. Ik zou zeg- gen:Proost op dit vrolijke gemeente bestuur. Paul Litjens, Veulen. Kermis vieren Het besluit van de gemeente om op het oude kerkhof bij de Grote Kerk kermisattracties toe te laten, is bij veel mensen in het verkeerde keelgat geschoten. Het Lokaal Historisch Platform Venray, evenals Stichting Stadspark Venray en Stichting Venray Monumentaal, tekenden bezwaar aan. Burgemeester Waals en wethouder Driessen boden de gelegenheid om de bezwaren in een persoonlijk onderhoud toe te lichten. Ondanks de aangevoerde bezwaren blijft de gemeente bij haar besluit, waarbij men zich geruggensteund voelt door het kerkbestuur, dat haar fiat gaf. Het wijkplatform Centrum, dat aan vankelijk ook bezwaar maakte, gaat eveneens schoorvoetend akkoord onder voorwaarde, dat het om een eenmalig gebeuren gaat en het plaatsing van kinderat tracties betreft. Deze opstelling is naïef te noemen. Eenmaal de deur opengezet, zullen op deze bijzon dere plek in de toekomst regelma tig evenementen gaan plaatsvin den. Dat is te betreuren. Dit historisch hart van Venray dient een plek te blijven van rust en bezinning. Dat is steeds het stre ven geweest van Stadspark Venray. Daar zullen wij ons voor blijven inzetten. Twan van Els, Stichting Stadspark Venray e-mail: redactie@ vandenmunckhof.nl Het begint op een ritueel te lijken. In weerwil van wat onheilstijdingen ons de afgelo pen jaren hebben willen doen geloven blijven de prijzen van woningen stijgen. Het kakelend mediacircus vindt altijd weer een onbenul om er een onder werpje van te maken. De ene keer beklaagt men zich over het gevaar van het uiteenspatten van de zeepbel. De andere keer gaat de aandacht uit naar de problemen van starters die door de alsmaar stijgende prijzen buiten de boot vallen. Het is van tweeën één natuur lijk: als de zeepbel uiteen spat hebben de starters geen proble men meer en andersom. Maar waar liggen oorzaak en gevolg De voorbeelden zijn dichtbij. Ook in Venray bestaan honder den woningen die voor starters gebouwd zijn. De boodschapper deed zo zielig dat de politiek er heil in zag om er een forse subsidie tegenaan te gooien (premie A, Premie B, koopsub sidie, etc.). Denk aan straten in Veltum, een gedeelte van de Antoniusveldweg en buurten in Landweert. Ze voldoen aan de bouwnorm en ook planologisch werden de woningen naadloos in het grotere geheel opgeno men. Na verloop van tijd verkocht de zielige starter het object tegen de sterk gestegen marktprijs, want aan een volgende starter heeft deze geluksvogel natuur lijk lak. De individuele starter valt niets te verwijten, maar zó is het gebeurd. De leuke subsidie van de politiek met weke knieën verdwijnt in de zak van de eerste koper, die mij vaak wil doen geloven wat voor een briljant inzicht in de markt ze gehad hebben. In werkelijkheid is er op kinderlijke wijze pot verteerd en blijft de samenle ving zitten met een oneerlijk gevoel en bovendien met woningen van een magere eenheidskwaliteit. De 'starter' als probleem bestaat helemaal niet. Ik denk dat de huurmarkt wél ernstig verstoord is, maar daarover een andere keer meer. Koopsubsidie doet maar één ding: verstoren. Ook het sympathieke Limburgse idee; 'startershypotheek', drijft enkel de prijzen op. En het voorstel tot afschaffing van de overdrachtsbelasting voor starters moet in elk geval de prullenbak in. Karei van Soest (met citaat van Hans Broere) DIRKX VAN SOEST Taxaties Advies Sinds vorige week is aan de Passage in Venray het Grieks res taurant Corfu geopend. Eigenaar Jannis Evangelou en kok Dimitris Chartis hebben al ruime ervaring met een aantal Harlekino slaat andere weg in Harlekino, het kleine winkeltje in het Schoutenstraatje, slaat een andere weg in. Nanda Verbaandert, die sinds 1990 mede het gezicht heeft bepaald van Harlekino en het Schoutenstraatje is bezig met het veranderen van het concept. Omdat dat niet op die locatie kan, zal Harlekino gaan verhuizen. "Het nieuwe concept ga ik met een aantal anderen uitwerken. Daar neem ik de tijd voor en als het zover is zal ik dat naar buiten gaan brengen", aldus Nanda Verbaandert. Vooruitlopend hierop zal Harlekino op dinsdag 14 februari starten met een grandioze uitver koop waarbij u artikelen tegen fikse kortingen kunt kopen. In verband met de voorbereiding van deze uitverkoop is Harlekino op zaterdag 11 en maandag 13 februari gesloten. Man wil maaltijd niet betalen De politie heeft donderdagmid dag een 44-jarige man uit Venray aangehouden die niet wilde beta len nadat hij had gegeten in een horecagelegenheid aan de Maasheseweg. Agenten kregen even voor zes uur een melding van het personeel waarna ze poolshoogte namen. Hij maakte een verwarde indruk en weigerde om te betalen waarna hij is gear resteerd. Hij werd voor verder onderzoek overgebracht naar het bureau. De politie maakt proces verbaal op en heeft professionele hulpverlening voor de man in kennis gesteld. Griekse restaurants, elders in Nederland. Evangelou heeft voor Venray gekozen omdat Venray in zijn ogen een gezellige plaats is en waar Griekse restaurants zeer in trek zijn. "De Griekse keuken heeft in Venray een lange tradi tie", aldus Evangelou. Corfu komt ook met een nieuwe menukaart, samengesteld uit authentieke Griekse recepten. Daarnaast is het voor grote groepen mogelijk een eigen menu samen te stellen. Voor groepen tot 26 personen is een aparte ruimte. Bovendien kunnen mensen ook een maaltijd komen afhalen. Dus voor eten en drinken in een echte Griekse sfeer gaat u naar Corfu, Passage 6, tel. 589445. Informatiemiddag WMO Het is de bedoeling van het kabinet om de Wet Maatschappelijke Ondersteuning, afgekort WHO, in te voeren. Deze wet geeft de gemeente een belangrijke taak op het gebied van Welzijn en Zorg erbij. Het kabinet heeft voor ogen om een aantal AWBZ-functies over te hevelen naar de WMO. Dit jaar gaat het waarschijnlijk alleen om de enkelvoudige huishoudelijke verzorging. Het is de bedoeling van het kabinet om door middel van pilots te onderzoeken of en wanneer andere onderdelen over geheveld worden naar de WMO. Om leden van informatie te voor zien over de WMO houdt de afde- lingsgroep gepensioneerden en vutters van ABVAKABO FNV, afdeling Noord-Limburg op dins dag 14 februari vanaf 14.00 uur een informatiemiddag in De Aide Lind in Horst. Tijdens deze mid dag geeft Jack Gerats, projectma nager van het Huis voor de Zorg uit Sittard informatie. De middag is bedoeld voor gepensioneerden, vutters, uitkeringsgerechtigden en migranten en toegankelijk voor leden en niet-leden. Donderdag 9 februari 2006 - Pagina 9 "Politiek is niet saai c tarters Alhoewel de inhoud zeer zorgvuldig is samengesteld kunnen uitgever en samen steller geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onjuistheden of onvolkomen heden

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9