OPRUIMING Vele koopjes in onze in de kantoorvakhandel rel Fijen Makelaardij APPARTEMENT ORS Medtronic Rabobank beloont innovatieve ondernemers, trendsetters voor een duurzame toekomst. een kwestie van vertrouwen PEEL EN MAAS Donderdag 9 februari 2006 - Pagina 2 Al onze panden staan op: www.woonkrant.nl Woonplein Limburg.nl KATJA DE GEUS LA/1V KATJA DE GEUS ZOEKT U EEN BETROUWBARE MAKELAAR BEL ONS DAN!!!!! Te huur in Venray Centrum voorzien van lift -anden^^gi» Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Venray 0478-582727 AED cursus v.a. 32,- p.p. 2 daagse BHV opleiding 269,- NIBHV vervolg-dagcursus BHV 149,- CMS Medical Support, als u voor kwaliteit kiest. Taxaties NVM Woningmakelaar de limburc Bedrijfsmakelaar REGISTER-taxateur WIJ ZIJN OOK OP ZATERDAG TELEFONISCH BEREIKBAAR VAN 10.00 TOT 13.00 UUR. POSTSTRAAT 9 5801 BC VENRAY T 0478-63 69 22 - T 077-39812 60 - F 0478-63 6914 www.carelfijen.nl Rabobank Informeer bij de Rabobank of kijk op www.rabobank.nl/bedrijven. Het is tijd voor de Rabobank. Nederland heeft behoefte aan innovatieve ondernemers. Mensen met frisse ideeën. Heldere geesten die de maatschappij vooruit helpen. Bedenkers van nieuwe producten of diensten die duurzaamheid stimuleren. Impulsen die ook goed zijn voor de Nederlandse economie. Trendsetters voor onze duurzame toekomst. Ben jij zo'n ondernemer? Heb je een plan waarbij innovatie en duurzaam ondernemen hand in hand gaan? Meld je aan voor de Herman Wijffels Innovatieprijs 2006! openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 12.30 uur, 13.30 uur tot 17.30 uur. Zaterdag van 10.00 - 13.00 uur Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: info@katjadegeus.nl - Lid LMV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Makelaar Taxateur RMT RT GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille verkoop TE HUUR: Oirlo, Hoofdstraat 25 c Twee kantoorruimtes. Met voldoende parkeer plaatsen. A. Begane grond: Opp. ca. 160 m2. Huurprijs 865,—p. maand. Gestoffeerd. B. Ie verdieping: Gestoffeerd/gemeubileerd verhuurd. Opp. ca. 188 m2. Huurprijs 785,—p.maand.. Venray, Wilhelminastraat Appartement met berging en parkeerplaats in het centrum. Entree, toilet, woonkamer(55m2), keuken, 2 slaapkamers, badkamer, berging en 2 terrassen. Totale woonoppervlakte ca 140 m2.Huurprijs 1000,— excl. Energie- service en kosten parkeerplaats. TE KOOP WOONPANDEN: Wellerlooi, Twistedenerweg Vrijstaand pand met carport voor 2 auto's en tuinhuisje. Ligging in natuurgebied, 100 pri vacy. Bwjr. 1995. Ind: Hal met vide, toilet, woonkamer eetkeuken, bijkeuken, kantoor en kelder. !e verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne, luxe badkamer (2005). 2e verd: vlizo- trap naar zolder. Kavel ca. 1505 m2. Vraagprijs 479.000,-k.k. Swolgen, Generaal Dempsystraat Vrijstaand pand met garage en 4 koelcellen. Entree, woonkamer, keuken, bijkeuken, kelder, toilet, badkamer en 3 slaapkamers. Ie verd: overloop en 2 slaapkamers. Mooi onderhouden tuin. Kavelgrootte: ca. 1 hectare. Vraagprijs: 425.000,- k.k. Sevenum, Christoffelkruid Twee onder een kap met garage en berging. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken met moderne inbouwkeuken. Ie verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 167 m2. Vraagprijs 195.000,—k.k. Venray, Zandakker Hoekwoning met garage en overdekt terras. In rustige straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken(2003) en garage le Verd: overloop, 4 slaapkamers en luxe moderne badkamer.2e verd: vaste trap naar zolder, slaapkamer en ruimte. 3e verd: vlizotrap naar vliering. Kavel: 225m2 Vraagprijs 279.000,- k.k. Wanssum, Burg. de Weichshavenstraat Twee onder een kap met aanbouw. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, eetkeuken, bijkeu ken en kelder. le verd: overloop, 3 slaapkamer en badkamer. 2e verd: steile trap naar zolder. Vraagprijs: 219.000,— k.k. Twee onder een kap woning met garage, berging en vrije achterom. Het pand ligt op loopafstand van het centrum, in de nabijheid van een school. Aan de voorzijde ligt een mooi plantsoen. Mogelijkheid praktijkruimte aan huis. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, kelder, berging en garage met elektrische deur. le Verd Overloop met 3 slaapkamers en luxe badkamer. 2e Verd: vlizotrap naar bergzolder. De le ver dieping is voorzien van elektrische rolluiken. Kavel: 320 m2 Vraagprijs 259.000,- k.k. Wanssum, Burg de Weichshavenstraat Loods met garage. Opslag loods groot 230 m2. Vraagprijs 70.000,- k.k. Venray, Sambastraat Geschakelde twee onder een kapwoning met serre, garage en carport. Ind: entree, toilet, woonkamer,keuken (met moderne inbouwkeu ken, bijkeuken en mooi aangebouwde serre (2001). Ind: overloop, 2 slaapkamers en badka mer. 2e verd: overloop, 2 slaapkamers en CV- ruimte(berging). Het pand is voorzien van kunststof kozijnen en ramen. Kavel 227m2. Vraagprijs 209.000,—k.k. Meerlo, De Cocq van Haeftenstraat Vrijstaand pand met garage en tuinhuisje. (Bjr: 2000). Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeu ken (met moderne inbouwkeuken) en achterpor taal. le verd: overloop, 3 slaapkamers en 4e kamer (voor bv. slaapkamer of hobbyruimte) en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Perfect onderhouden pand. Kavel: 560 m2. Vraagprijs 399.000,—k.k. Venray, Aronskelk Geschakelde woning met berging, carport en achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken, le verd: overloop, 2 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap, 3e slaapkamer en bergzolder. Kavel 137 m2. Vraagprijs 169.000,—k.k. Broekhuizenvorst, Op de Kamp Twee onder een kap met berging. Ind: entree, woonkamer, royale eetkeuken, berging (moge lijkheid voor slaapkamer) en badkamer, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: overloop, slaapkamer en zolderkamer (inloopkast). Kavel 267 m2. Vraagprijs 198.000,—k.k. Oostrum, Boshuizerweg Vrijstaand pand met dubbele garage, berging in het buitengebied van Oostrum. Beg.grond: entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, achterportaal, slaapkamer met douche, slaapka mer en badkamer, le verd: overloop met 2 grote slaapkamers en badkamer. Kavel: 6690 m2. Vraagprijs: 495.000,— k.k. Tienray, Hoogveld Twee onder een kap met garage, en tuin.(1996). Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken met mooie inbouwkeuken en bijkeuken, le verd: Overloop, 3 slaapkamer en badkamer. 2e verd. Vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Mooi onderhouden pand. Kavel 255 m2. Vraagprijs 228.500,-k.k. Horst, Gasthuisstraat Karakteristiek herenhuis met unieke parktuin. In het centrum. Ind: entree, kamer, grote woon kamer en keuken. Achterbouw:eigen ingang, kamer(voormalige wachtkamer), toilet, (slaap)kamer, praktijkruimte en douche. Kelder:CV-kelder en hobbykelder, le verd: overloop, keuken, slaapkamer, badkamer en grote woonkamer. 2e verd: vaste trap naar roya le zolder. Vraagprijs: 600.000,— k.k. Hegelsom, Stationsstraat Vrijstaand woonhuis, schuur en tuinhuisje. Ind: Entree, woonkamer, slaapkamer, keuken, werk- kast, kelder, opkamer, berging, badkamer, toilet en bijkeuken le verd. Overloop, 4 slaapkamers en royale zolder. Kavel 750 m2. Pand is bijna geheel gerenoveerd. Vraagprijs 339.000,-k.k. Stevensbeek Cerespark Vrijstaand pand met vrijstaande houten garage. Ind: entree, toilet, berging, eetkeuken, woonka mer, slaapkamer en kelder, le verd: overloop met 3 slaapkamers, mogelijkheid tot 4e slaap kamer, badkamer en cv-ruimte. 2e verd: vlie ring. Kavel 670m2 Vraagprijs 285.000,- k.k. Weeze (Duitsland) Ulmenstrasse (ca. 25 km. van Venray) Vrijstaand pand met inpandige garage en tuin huisje. Ind: entree, toilet, ruime meterkast, woonkamer, eetkeuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd. Vlizotrap naar vliering. Koopsom woning 245.000,—k.k. De kavel 682 m2 is erfpacht. Horst, Wervelstraat Tussenwoning met berging en vrije achterom. Ind.: entree met toilet, woonkamer, eetkeuken (met nieuwe inbouwkeuken) en serre, le verd: overloop met 3 slaapkamers en doucheruimte. Vlizotrap naar de zolder. Kavel 145 m2. Vraagprijs 179.000,-k.k. Venray, Spinetstraat Hoekwoning met berging en vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken(2000) en berging, le verd: overloop met 3 slaap kamers en badkamer(2000). Kavel: 218 m2. Vraagprijs: 169.000,— k.k. Venray, Meidoornstraat Twee onder een kap met schuurtje. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, schuurtje, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. Mooi aangelegde tuin. Kavel: 170 m2 Vraagprijs 159.000,— k.k. Grubbenvorst, Horsterweg Riant vrij staand landhuis met mooie ruime serre (40 m2) en garage. Beg: entree, kantoor, woon kamer met serre (serre heeft een automatisch te openen dak en 2 schuifpuien), moderne eetkeu ken, portaaltje, toilet en bijkeuken, le verd: overloop met vide, 4 slaapkamers, moderne luxe badkamer en toilet. Het pand is geheel onderkelderd behalve de garage.Tuin is mooi aangelegd met vijverpartijen. Tuin biedt veel privacy. De kavel wordt ca. 1 ha. Vraagprijs 585.000,—k.k. Blitterswijck, Oude Heerweg Vrijstaand pand met grote garage en hobby ruimte. Geschikt voor dubbele bewoning of voor kantoor- cq. praktijkruimte. Voorste gedeel te: entree, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken, toilet en kelder, le verd: royale overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar de ruime zolder. Achterste gedeelte: entree, gang met vaste trap naar de verdieping, badkamer, woonkamer met open keuken, hal met toilet en slaapkamer. Verdieping: CV-ruim- te en grote zolder. Garage (plaats voor 3 auto's) en een hobbyruimte. Kavel ca. 1200 m2. Prijs op aanvraag. Holthees, Gildestraat Vrijstaand pand met aanbouw(2003) en garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, eet/tuinkamer, eetkeuken en garage, le verd: overloop met 2 slaapkamers, badkamer en voormalige douche ruimte. 2e verd: vaste trap naar 3e slaapkamer en bergruimte. Kavel: 520m2. Vraagprijs 289.000,- k.k. Well, Overbrouck Vrijstaand pand met garage en carport. Ligging aan het einde van een doodlopende straat. Ind: entree, woonkamer, keuken en bijkeuken met ruime kelderkast, le verd: overloop, 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zol der met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 293 m2. Vraagprijs 256000,—k.k. 2 slaapkamers, ruime badkamer en keuken met inbouwapparatuur. In verband met de aangebrachte voorzieningen in het appartement geven wij de voorkeur aan ouder echtpaar of oudere alleenstaande. Aanvaarding: 1 maart 2006 Inlichtingen: 0478-641565 meniicai.'b.LjpFUjns MA5, ^„ufiDrp„,A 1 (m Medical 'Ibcbnotogy Wat is een AED? Automatische Externe Defibrillator. Apparaat dat een stroomstoot toedient aan slachtoffers met een circulatiestilstand als gevolg van een zwaar hartinfarct, ledereen kan het leren, u dus ook. - Belt u alleen 112, dan zijn de overlevingskansen helaas vrijwel 0%. - Gaat u meteen reanimeren terwijl de ambulance met een defibrillator moet komen, dan zijn de overlevingskansen slechts ongeveer 10%. - Bij snelle AED inzet, lopen de overlevingskansen op tot ongeveer 90% - Ook privé-les bij u thuis is natuurlijk mogelijk, aan u de keuze. - Pak de telefoon en informeer geheel vrijblijvend, (alle tarieven ex.btw) Een BHV-certificaat is verplicht voor iédere ondernemer, zélfs voor de eenmanszaak. Vraag om informatie, dan kunt u zichzelf overtuigen. Regelmatig een BHV vervolgles bij u in de buurt of incompany. 149,-) Uw huidige certificaat kan bijna altijd door ons worden overgenomen. NIBHV certificering met gratis aansprakelijkheidsverzekering voor u. Heeft u nog vragen of wilt u gewoon advies? Wij zijn u graag van dienst. 100% tevredenheidsqarantie: niet goed, geld terug! Praktijktraining volgens specifieke bedrijfsrisicofactoren in uw bedrijf Communicatie - Brandbestrijding - Ontruiming - Eerste Hulp - Reanimatie Medtronic AED servicecontract - Kleine blusmiddelen onderhoud Wij zijn een jonge flexibele onderneming. Ons sterk groeiende klanten bestand is het logische resultaat van kwaliteit maatwerk. Vraag ons gratis infopakket via email: cmsmedicalsupport@wanadoo.nl Tel: 0478-692747 of mobiel: 06-20172590 Jos Cox CMS Medical Support Monseigneur Aertsstraat 3 5866 BE Swolgen Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: 225.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorps kern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonkamer v.v. parket, bij keuken, badkamer, toilet en ruime berging v.v. verwarming. 1e verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v. muurkast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit combi-ketel geplaatst in 2001 Prima prijs kwaliteitsverhouding! Venray, Isabeliahof 50 Vraagprijs: 298.000,00 Fraai haffvrijstaand landhuis met inpandige garage. Ruime woonkamer (ca. 32 m2) v.v. leistenen vloer. Aparte speel-/studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de achterzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v afzuig kap, gaskomfoor, hoge koelkast, vaatwasser en combi-oven. Ruim werkblad met zicht op de tuin.1 e verdieping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e verdieping: ruime zolder- /bergruimte. Royale tuin gelegen op het zuiden met vrije achterom.Gelegen in kindvriendelijke wijk Veltum 2. Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Servicekosten 104,- Ruim appartement (ca. 120 m2) met eigen inp. garagebox, lift en ruim balkon gelegen in de luxe residentie in de tuinen van het St. Jozefpark, dichtbij centrum, ziekenhuis en park van St. Anna. Het appartement ligt op de 2e verdieping en geeft een mooi uitzicht over de Noordsingel. Ind.: badkamer met ligbad, sepa rate douchecel en wastafel, 2 ruime slaapka mers w.v. een met deur naar balkon, grote woonkamer (38 m2) met toegang naar balkon, half-open keuken met div. inbouwapparaten. Woonoppervlakte ca.110 m2, bouwjaar 1996. Gelegen op een uitstekende locatie en zéér zeker de moeite om te bezichtigen! Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 355.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een ruime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ca. 645 m3. Indeling begane grond: woonkamer met zitkuil, open haard en binnenvijver, slaap- c.q. studeerka mer, ruime keuken en berging c.q. hobbyruimte. Op de leverdieping treft u 4 slaapkamers aan waarvan één met dakkapel en een bijzondere badkamer. De ruime tuin is gelegen op het noordoosten. Gelegen in een rustige bosrijke omgeving. CA Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties HYPOTHEEK Venray, Kogeldistel 4 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Vrijstaand geschakelde woning met ruime ber ging en carport fraai gelegen t.o. groenvoorzie ning. Perceelopp.: 209 m2. Bouwjaar 1989. Ind.: doorzon woonkamer met tegelvloer en vloerverwarming, open keuken met hoekopstel- ling. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche met wand toilet en wastafel met ombouw. 2e verd.: zolderruimte via vaste trap en v.v. 2 dakramen. In de (verwarmde) berging is een sauna met douche aanwezig. Knus inge richte tuin. Goed onderhouden woning met veel hobbyruimte. Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek herenhuis gelegen in hartje Venray. Inhoud 650 m3. Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m2, 31 m2). Gehele b.g.g. v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v vloerverwarming. De leef ruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vanuit keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badkamers. Optie tot nieuw te bouwen garage. Gelegen op uitstekende locatie en zeker de moeite om te bezichtigen! Venray, Mgr. Nolensstraat 4 Prijs op aanvraag Bijzonder sfeervol karakteristiek herenhuis gelegen op loopafstand van het centrum. Indeling: Souterrain. Statige entree met ruime hal. Woonkamer type "en suite" met tuindeuren naar ter ras. Ruime woonkeuken met bijkeuken en douche. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers waarvan 2 met wastafel en muurkast, moderne badkamer met lig bad, douche, wastafel en toilet. Zolder via vaste trap met 4 dakkapellen. De mogelijkheid bestaat om hier nog 2 slaapkamers te creëren. Grote achtertuin (diep 22 m) gelegen op het zuidwesten met vrije achterom. Kortom: EEN ZEER BIJZONDER OBJECT. Venray, Wilhelminastraat 35 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek woonhuis in Oranjebuurt van Venray. Woonkamer, keuken, bijkeuken, achterbouw (evt. te gebruiken als garage). Op de 1 verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wasta fel en toilet. 2e verdieping is middels een vaste trap toegankelijk. Achtertuin op het noorden. Vrije ach terom. Dit karakteristiek woonhuis op loopafstand van het centrum van Venray is gelegen in een keu rige straat. Venray, Jerusalem 125 Huurprijs 750,- per maand Prachtig appartement op loopafstand van het centrum van Venray. Ruime woonkamer met log gia. Nette open keuken v.v. gasfornuis, afzuig kap, keuken en combi-magnetron. Moderne badkamer met douche en wastafel. 2 ruime slaapkamers (opp. ca. 13 m2 en ca. 14 m2). Aparte toiletruimte en bergkast met CV-ketel. Gelegen op 4e verdieping. Oppervlakte ca. 100 m2. Gestoffeerd. Uitzicht op Grote kerk en het gemeentehuis. Eigen inpandige parkeerplaats en berging. Per direct beschikbaar. Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrijstaand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Bouwjaar 1985. Souterrain, biljartzaal/fitnessruimte. B.g.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 rrT), ruime woonkeuken met apparatuur en grote raampartij met zicht op de weilanden, bijkeu ken en doucheruimte. 1e verdieping: 4 slaapka mers en badkamer. Een ideale woning voor degene die wil wonen in een groene omgeving. Er is een hinderwetvergunning voor het houden van 16 paarden Venray, Wilhemina Druckerstraat 40 Vraagprijs: 332.000,- k.k. Zeer luxe vrijstaande woning geschakeld middels garage met ruime oprit gelegen in de jonge wijk "Anthoniusveld". Perceelopp. 280 m2. Inhoud 550 m3. Bouwjaar 2002. Ind.: L-vormige woonkamer met uitbreiding aan de achterzijde (slaap- (speel) kamer), dichte keuken met apparatuur. 1e verdie ping: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en luxe badkamer v.v. ligbad, douche, wanddoset, wastafel en vloerverwarming. 2e verdieping met 4e slaapka mer. De woning is afgewerkt met luxe materialen. Onder architectuur aangelegde tuin gelegen op het zuiden. Oostrum, Stationsweg 144 Vraagprijs: €254.000,- k.k. Luxe afgewerkte halfvrijstaande woning op ruim perceel. Perc. opp. 440 m2. Bouwjaar 1935. Indeling: Ruime woonkamer v.v. mas sieve essen vloer en houtkachel. Keuken ('96) v.v. inbouwapparatuur. Provisie kelder. Bijkeuken met toegang tot toiletruimte, bad kamer en tuin. Badkamer is v.v. duo whirl pool, douche, wastafel en vloerverwarming. Verdieping: 2 ruime slaapkamers, beide v.v. dakkapel en electr. rolluiken en toiletruimte. Middels vlizotrap is de 2e verdieping te bereiken. Woning is tussen 94-99 goeddeels gerenoveerd. Tuin op het zuidwesten is ruim van opzet en keurig aangelegd. Tuin biedt veel privacy! Venray, Ouverturestraat 9 Vraagprijs: 174.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige ber ging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar gesloten keuken. De keuken is functioneel en netjes van opzet. Ruime woonka mer. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapka mers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e ver dieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 255 m2. nhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig win kelcentrum. Kruisstraat 28 Venray Vraagprijs: op aanvraag Zeer exclusief woonhuis gelegen in het centrum van Venray. De woning werd ca. 1995 geheel opnieuw opgetrokken met metselwerk in authentieke stijl. Prachtige houten voordeur. De marmeren vloer op de begane grond is v.v. vloerverwarming. Woonkamer met tuinkamer, aparte eetkeuken, bij keuken en doucheruimte. De kelder is vanuit de hal toegankelijk. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en een badkamer v.v. ligbad, wanddoset en wastafel. 2e verdxvia vaste trap met zeer ruime zolderruimte c.q. slaapkamer. Perc. Opp. 160 m2. Afgewerkt met exclusieve materialen. Kortom: bijzonder. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. Vrijstaand landhuis met ruime inpandige gara ge gelegen op royale kavel. Ind.: hal met mar meren vloer, ruime L-woonkamer met opens laande tuindeuren naar terras, moderne open keuken met luxe apparatuur. Op de 1e verdie ping zijn 2 slaapkamers (resp. 17 en 26,4 m2), een grote inloopkast (voorheen slaapkamer) en ruime luxe badkamer. De grootste slaapkamer kan gesplitst worden in 2 slaapkamers. Aan voor- en achterkant zijn dakkapellen geplaatst. Bergzolder via vlizotrap. Perc. opp. 455 m2, inhoud ca. 415 m2. Sfeervol ingerichte tuin. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aange bouwde garage met carport voor camper. Perc. opp. 1125 m2. Inhoud ca. 1300 m3. Ind.: statige hal, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toegang naar tuin en v.v. div. apparaten, 4 slaapkamers, 2 badkamers waar van één grenzend aan de ouderslaapkamer. Voorts is er een enorme kelderruimte, evt. te gebruiken als voorraad- c.q. hobbykelder. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Leunen, Pascherhof 17 Vraagprijs: op aanvraag Luxe afgewerkt vrijstaand woonhuis met garage op mooie locatie (Korenmolen) te Leunen. B.g.g.: zeer ruime woonkamer met open luxe keu ken. Schuifdeur naar het terras. Gehele begane grondvloer v.v. vloerverwarming. Keuken v.v. appa ratuur en granieten aanrechtblad. Garage inpandig bereikbaar. 1e verd.: 3 grote slaap kamers, moderne badkamer v.v. ligbad, douche en dubbele wastafel. Aparte toiletruimte. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk, (realisatie van 2 slaapka mers mogelijk). Zeer ruime achtertuin. Geheel omsloten. Vrije achterom. Perc.opp. 443 m'. Venray, Kolkweg Venray, Patersstraat Winkelpand met op de 2e verdieping woonruimte. In het centrum van Venray. De begane grond (winkel) heeft een oppervlakte van 175 m2. De le verdieping (magazijn en kan toorruimtes, toilet en keukentje) heeft een oppervlakte van ca. 125 m2. Op de 2e verdieping is het woongedeelte ca. 90 m2 met een dakterras van ca. 35 m2. Ind: Slaapkamer met douchecabine, woonkamer met open keu ken met kookeiland en moderne inbouwkeuken. Kavel 173 m2. Vraagprijs 490.000,- k.k. Mogelijkheid tot kopen in verhuurde staat.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 2