Erik van Meyel rayonkampioen Kelly en Sandra Nederlands kampioen dubbel Twee teams in titelstrijd Tafeltennisdames enkele maatjes te klein Bas Tonnaer pakt handboogtitel Kleindieren sportfokkers in de prijzen Goud voor Inge Arts Niets! BEZORGEN? PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 9 februari 2006 - Pagina 24 Het Alvertje HSV De Roerdomp Wat gebeurt er als U niet adverteert Nobel Zwemdiploma's Sjoelers ISBV Jeugdsportkennis makingsdagen LR en PC St. Jan Ons Genot TV Venray De Roos Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Heren maken vliegende start Sportnieuws -info Sandra Leijten (rechts) en Kelly Willems pakten zondag de Nederlandse tafeltennistitel. Monique Posthuma van AA- Swartjens van Brandersstad (Schie- Drink/FvT: in vier games ging de titel dam). naar Summa/Red Stars. In het enkel- Verder werden geen aansprekende spel bereikte Sandra nog de halve resultaten geboekt, maar werd er wel finale waarin ze verloor van Patricia goed gespeeld. Ellen Ras verloor pas Aan het rayonkampioenschap indoor individueel voor alle klassen hebben zeven schutters van hand boogvereniging Diana uit Venray deelgenomen. Erik van Meyel was succesvol want hij trok de titel rayon kampioen naar zich toe en heeft een plek bemachtigd bij het Nederlands kampioenschap Indoor derde klasse heren. Met een score van 519 na de open ronde (zestig pijlen) mocht hij deelnemen aan de finalerondes. Net als clubgenoot Fer Hendriks met 513 punten. Voor beide schutters een nieuwe ervaring, een rechtstreeks duel tegen je tegenstander. Fer ein digden uiteindelijk op de zevende plaats. Van Meyel werd kampioen in zijn klasse. Joop de Groot en Sylvain Leblond deden mee in de vierde klas se Heren. Met een score van 501 pun ten voor De Groot en 421 punten Handboogvereniging Ons Genoe gen uit Ysselsteyn heeft afgelopen weekend de organisatie van het ray onkampioenschap handboogschieten voor zijn rekening genomen. Aan de verwachtingen van enkele gouden medailles, waarop na de sterk geschoten competitiereeks was gehoopt, kon alleen junior Bas Tonna- er van Ons Genoegen voldoen. Hij werd de sterkste in de compoundklas- se. Clubgenoot Nick van de Ven werd hierin verrassend derde. Bij de recur- veklasse junioren werd Carrie Wegh uit Leunen goede derde. Zilver was er voor compoundschutter Michel Camps in de veteranen-le klasse. Verder is er, met verschillende nationale toppers aan de meet in de Leden van de Kleindieren Sportfok- kers Vereniging waren succesvol op het kampioenschap Internationale Kleindieren Show in Utrecht, waar 9000 dieren geëxposeerd werden. Jeugdlid Hilde van Tilburg en haar vader Wim exposeerden hun rexko- nijnen in de kleurslag caster en dalma- tiner drie keer goed, drie keer zeer goed en een keer het predikaat fraai. Martien Janssen met een pool blauw oog kreeg vier keer goed, drie keer zeer goed en twee keer fraai, Martin Inge Arts van Spio heeft tijdens de Nederlandse juniorenkampioenschap pen goud behaald op de 200m vlin derslag. Zij zwom deze afstand in een persoonlijk record 2.35.39 en was daarmee maar liefst 6.09 seconden sneller dan ooit. Het was de laatste afstand van een zwaar kampioen schap. Arts startte op acht afstanden en behaalde op vier ervan een per soonlijk record. Haar bronzen medail le op de 400m wisselslag, behaalde ze door 2.14 seconden sneller te zwem men dan ooit. Ook op de 100m vlin derslag en de 200m wisselslag zwom zij respectievelijk 0.01 en 3.30 secon den sneller dan ooit. Hiermee laat Arts zien, dat ze na een periode van betrekkelijke stilstand, nu weer goed in de lift zit. Uitslagen van soeedo wedstrijd in voor Leblond. De Groot mocht ook meedoen met de finale rondes want hij had een zesde plaats. Maar moest toen helaas zijn boog weer inpakken, hij verloor. Edouard Leblond deed mee in de klasse Junioren en had een score van 471 punten (zeventiende plaats). Jan Hermsen en Matthias Deul deden mee in de eerste klasse Vetera nen en eerste klasse Heren. Hermsen was na zestig pijlen derde en mocht door naar de finales, alleen daar moest hij na één ronde al stoppen want hij verloor. Deul had een score van 533 punten en behaalde een acht tiende plaats. Volgende week is de zesde ronde van de 25 meter een pijl competitie. Op zaterdag 18 en zon dag 19 februari zijn de Rayonkam pioenschappen voor teams waarbij ook een aantal teams van Diana mogen meedoen. hoogste klasse, hard gestreden om de titels met goede scores tot gevolg. Bij de recurvedames ging de titel naar Coby Hurkmans uit Lierop die in de finale Rita Segers uit Lieshout ver sloeg. Bij de Heren-compoundklasse stonden de clubgenoten Mark Poels en Johan van Dongen tegenover elkaar in de halve finale. Met 115 tegen 113 punten trok Johan van Dongen aan het langste eind. In de finale was datzelfde aantal punten echter niet genoeg, Emiel Custers uit Ell scoorde een punt meer en pakte de titel. In de recurveklasse werd Gerard koonings in de eerste finaleronde uitgeschakeld door latere winnaar Pieter Custers. In de halve finale stonden weer twee clubgeno- Lucassen met zijn kleurdwergen twee keer zeer goed en een keer fraai. Bij de Siervogels kreeg Piet Botden met helm parelhoenders een keer goed en drie keer zeer goed en bij de watervo gels vijf keer goed, tien keer zeer goed en vier keer fraai. Jo Heesen werd zoals gewoonlijk toch weer kampioen bij de watervogels met een rode casarca predikaat uitmuntend, verder behaalde zij nog een keer goed, zes keer zeer goed en vier keer fraai. Panningen: 50m rugslag: 3) Meta van Duren 0.52.23. 2) Martijn Crooijmans 0.52.37. 100m rugslag: 2) Margo van Iersel 1.37.96. 1) Alex Bos 1.26.18. 2) Richard Schluter 1.28.96. 3) Nik Hee- ren 1.48.31. 50m schoolslag: 2) Katja Vullings 0.57.45. 3) Martijn Crooijmans 0.55.71. 100m schoolslag: 2) Minke Janssen 1.31.72. l)StanGorree 1.28.47. 50m vlinderslag: 3) Merle Schoofs 0.49.58. 3) Thijn Verhagen 0.51.31. 100m vlinderslag: 1) Minke Janssen 1.18.17. 1) Stan Goree 1.18.50. 200m wisselslag: 1) Alex Bos 3.06.53. 100m vrije slag: 1) Alex Bos 19.02. 2) Richard Schluter 1.21.49. Op maandag 20 februari wordt de algemene ledenvergadering gehou den in clubhuis-zaal Back in Time in Oostrum. Aanvang 20.00 uur. De ver gunningen voor 2006 liggen klaar in de hengelsportzaken. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contribu tiebedragen 2006 www.hsvhetalver- tje.nl. De ledenvergadering wordt op vrij dag 17 februari vanaf 20.00 uur gehouden in het clubgebouw van handboogvereniging Diana aan de Sportlaan in Venray. Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Fauna- land van Grootel aan de Stationsweg in Venray of bij secretaris Hendriks aan de Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray. De lijsten van viswateren van de NWS en van de Limburgvergun ning waarop staat geldig van 2003- 2005 zijn ook dit jaar nog geldig. De nieuwe vergunning voor de Helena- vaart is binnen. Men kan voor verdere informatie over vergunningen contact opnemen met secretaris Huub Hendriks via tel. 06-23140989 of (0478)582994, e-mail info@hsvderoerdomp.nl. Het laatste nieuws over de vergunningen staat ook op www.hsvderoerdomp.nl. ten tegen elkaar. Rick Philipsen moest het hierin afleggen tegen Ron van der Hoff. De finale werd een strijd tussen twee leden van het nationaal team, Ron v.d. Hoff en Pieter Custers. Hier in moest Van de Hoff zijn meerdere erkennen in Custers die een sterke finale schoot. Eindstand recurve: 1) Pieter Cus ters EL 2) Ron v.d. Hoff Ysselsteyn. 3) Erwin Janssen Eijsden. Eindstand compound: 1) Emiel Custers Ell. 2) Johan van Dongen Veu len. 3) Mark Poels Ysselsteyn. Dames recurve: 1) Coby Hurkmans Lierop. 2) Rita Segers Lieshout. 3) Annette Nouwen. Helmond Nobel heeft in Weert deelgenomen aan de Limburgse dressuur kampioen schappen. Door onverwacht strenge influenzacontroles ter plaatse werden ruim vijfentwintig amazones uitgeslo ten van deelname aan het kampioen schap, waaronder Luca de Rijck. Klin- te de Rijck kon wel starten en werd reservekampioen van Limburg in de CL2 klasse met respectievelijk 176 en 168 punten. Juliët Willems werd in de klasse BL1 met in totaal 321 punten, tweede van Limburg. Een groot aantal kinderen van de Venrayse Zwemvereniging SPIO heeft het diploma Zwemvaardigheid I, II en III behaald. Geslaagden voor zwemvaardigheid I: Nynke Lucassen, Rosa Manders, Romy Hendriks, Maarten Steeghs, Freek Relouw, Kelly Baarslag. Geslaagden voor zwemvaardigheid II: Kelcey Waaienberg, Nick Bol, Abd- asamad Elghout, Denise Nabuurs, Nik Heeren. Geslaagden voor zwemvaardigheid III: Daphne Waaienberg, Bo Brands. Voorafgaand aan het afzwemmen voor de diploma A, B of C draaiden de kandidaatjes warm op muziek in zwemsfeer die tevens wat van de spanning wegnam. Alle kandidaten zijn, na een grondige voorbereiding en drie keer testzwemmen, geslaagd. Geslaagd voor zwemdiploma A: Boya Slanaija, Jassinie Najja, Vera Lit- jens, Brenda Wolterink, Jaap Verbeek, Minke Hesen, Manisha Salarbux, Tom van Rens, Tim Alberts, Stef van Oss, Babs Litjens, Ramon Schmeitz, Roy van Duuren, Kayleich Schuurman, Patrick Berden, Bor Jaegers, Julia van Hoenselaar, Aukie van Gameren, Jas per Pluijm, Lotte Manders, Loes Jan sen, Zoe Camps, Milly Berden. Geslaagd voor zwemdiploma B: Kaya Cuypers, Bart Kucharuk, Ward Stiphout, Anne Hellegers, Mieke Bek- kers-Anderson, Dj Bont, Zoe Janssen, Bart Vullings. Tom Jacobs, Sjuul Ewalts, Marjan Demarteau, Fie Bek- kers-Anderson, Mohammed Eldin, Nicolle Schellekens, Luuk Kempen, Marjolein Relouw, Jessie Manders, Amber Damen, Fabian Hendriks, Mike van Gaal, Marco Bouston, Björn Crie- nen. Geslaagd voor zwemdiploma C: Ralph Houben, Sietske Lucassen, Jolijn Maarsen, Natascha Nabuurs, Suus Eibers, Sofia Najja, Stefanie Beurskens, Sjoerd Quast, Sjuul Ver beek, Manouk Gibbon, Anouk Thie- len, Jikke Hesen, Mariska Koonings, Dirk Dammers, Amy Hendriks. Wie zijn kind op een plezierige manier het zwemmen onder de knie wil laten krijgen kan contact opne men met de Venrayse zwemvereni ging SPIO. SPIO is bereikbaar op zaterdag van 7.30 tot 10.30 uur en van 11.30 tot 15.00 uur in de hal van zwembad de Sprank in Venray. Hier kan men ook terecht voor informatie over synchroonzwemmen, waterpolo en wedstrijdzwemmen. Ook tijdens de tweede selectiewed strijd in Dieteren voor de Nederland se kampioenschappen van de Alge mene Nederlandse Sjoelbond waren de sjoelers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. uit stekend op dreef. In een sterk deelnemersveld uit heel Limburg behaalden maar liefst zes van de twaalf sjoelers een ere plaats. Bij de dames behaalde Marijke Denissen in de klasse DA net als een maand geleden een derde plaats met een gemiddelde van 130,40. Wilma Wismans werd zevende in de klasse DC met een gemiddelde van 114,35. Nieuwkomer Marjo van den Broek liet in de klasse DD haar tegenstand sters zien dat er dit jaar met haar reke ning gehouden moet worden, zij behaalde een eerste plaats met 109,25 gemiddeld. Ook voor Erica van Well was er in de klasse DE weer een medaille, zij werd derde met 103,40 gemiddeld. Linda Buis werd in deze klasse zesde met gemiddeld 77,70. Ook deze keer waren de heren van de ISBV Venray iets succesvoller. In de klasse HC was Mat Klaassens te sterk voor alle anderen met 127,05 gemid deld. Hetzelfde kan gezegd worden van Koen Heideveld in de klasse HD. Hij stak met een gemiddelde van 118,35 met kop en schouders uit boven de andere sjoelers in zijn klas se. Martien Manders moest zich in deze klasse tevreden stellen met een vijfde plaats en een gemiddelde van 110,00. In de klasse HE speelden de sjoe lers van ISBV slechts een onderge schikte rol. Alleen Jan Pijpers behaal de een voor hem verrassende derde plaats met een gemiddelde van 105,35. Frans van Soest werd vijfde met gemiddeld 101,45 en Leo Rein- tjes werd zesde met 95,20 gemiddeld. Piet Hermans had een complete off- dag en werd zevende met slechts 94,50 gemiddeld. De jeugdsportkennismakingsdagen gaan weer van start. Dit initiatief wordt gedragen door 24 Venrayse verenigingen, die in de maanden maart tot en mei gelegenheid geven aan de Venrayse jeugd van zes tot en met veertien jaar, inclusief de kerk dorpen, om te proeven aan het wel en wee van een sportvereniging. Doel is de jeugd aan het bewegen te krij gen. Gedurende vier of vijf weken stellen de sportverenigingen hiervoor hun trainers en accommodatie gratis ter beschikking. Op alle basisscholen zijn in folders uitgedeeld aan de leer lingen. Middels een inlegvel kunnen zij dan reageren naar een sportvereni ging. Dit gebeuren wordt gecombi neerd met het project Kies voor Hart en Sport voor de leerlingen van groep 7 en 8. De regie hiervan ligt in han den bij de GGD in opdracht van de Nederlandse Hartstichting. De jeugd sportkennismakingsdagen worden dit jaar voor de dertiende maal gehou den. Meer informatie is verkrijgbaar bij Frans Jenniskens via tel. (0478)585814 of bij Peter Bouwmans via tel. (0478)589134. Ingrid Arts heeft met haar paard Utair in Horst haar proef in het LI met succes gereden. Ze behaalde een vierde plaats met 166 punten. Ook zijn de Limburgse Kampioenschap pen voor pony's verreden in manege de IJzeren Man in Weert. Liz Arts reed met haar pony Scooby in de klasse DL2 en behaalde een tweede plaats met 170 en 171 punten. Ze mag zich hiermee reservekampioen noemen. In het weekend van 18 februari wordt er in Helden-Panningen gestreden om de Merrel Cup, Kur op muziek voor viertallen. St. Jans ponyviertal start hier in de klasse L en het paardenvier- tal start in de klasse Z In De IJzeren Man in Weert heeft rijvereniging Ons Genot Leunen-Veu- len-Heide deelgenomen aan de Lim burgse Kampioenschappen dressuur (indoor) voor pony's. In de klasse D LI werden slechts 24 deelnemers toe gelaten uit Limburg om mee te din gen naar de Limburgse titel. Bij die 24 bevonden zich Kristy Bakker met Blach Shadow en Aniek Santegoeds met Shadon H. Kristy Bak ker behaalde met Black Shadow een keurige negende plaats. Aniek Sante goeds die bij de selectiewedstrijden met Shadon H. ook al goed in vorm was, kon deze lijn voortzetten. Zij behaalde een prachtige vierde plaats en miste net het podium. De klasse D L2 werd in handicap gereden met E L2. Ook in deze klasse mochten slechts de 24 beste combinaties van Limburg tegen elkaar strijden om de titel. Bij die 24 hoorde ook Jenny Ach ten met Jasmijn H., hetgeen voor deze amazone en haar vierjarige merrie al een keurige prestatie was. In de wed strijd verliep niet alles naar wens. De (wedstrijd)spanning was kennelijk net iets te groot voor de amazone en de pony. Zij behaalde uiteindelijk een achttiende plaats. Mandy Corne- lissen van de Dravertjes uit Melderslo behaalde in deze klasse een verdiende eerste plaats en Liz Arts van St. Jan Merselo behaalde een tweede plaats. De klasse E-Ml werd ook in handicap verreden met de klasse D-Ml. In deze klasse waren de twintig beste combi naties van Limburg uitgenodigd voor het kampioenschap. Voor Ons Genot had Lian Vullings met Kyra zich, na uiterst succesvolle kwalificatiewed strijden voor het kampioenschap geplaatst. Als pony en amazone een goede dag zouden hebben, had zij zeker de mogelijkheid om het podi um te bereiken. Maar Vullings had niet alle benodigde documenten ten aanzien van de entingen bij zich en mocht daarom niet starten. De klasse E-M2 werd ook in handicap verreden met de klasse D-M2. In deze klasse mochten de dertien beste combina ties van Limburg strijden om het edel metaal. Iris Verrijt met Contessa mocht in deze klasse de eer van Ons Genot hoog houden. Verrijt, die ook in de springsport en bij samengestel de wedstrijden actief is, wist bij deze kampioenschappen geen hoge ogen te gooien. Ze moest genoegen nemen met een elfde plaats. De tafeltennissters Kelly Willems en Sandra Leijten hebben zondag in Panningen de Nederlandse dubbelti- tel veroverd bij het Nederlands kam pioenschap voor B-spelers. In de finale hadden ze weinig moei te met het duo Simone de Klerk en Dit voorjaar bestaat Triathlonver- eniging Venray twintig jaar! Reden om dit met een reünie te vieren op 12 mei. Meer informatie is te vinden op de website. Hier kan men zich ook opgeven. Trainingen: dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19-15-20.15 uur zwem bad de Sprank. Donderdag jeugd lopen 18.15-19.00 uur atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen 15.00-17.00 uur ver trek vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren zwem men 9.00-10.00 uur zwembad de Sprank, Venray. Senioren fietsen (ATB) vertrek om 10.15 uur vanaf de Sprank. Uitslagen: 29-1: Vlakwatercross (8,1 km.): 1) Dave Ewalts 28.38. 2) Peter Scheres 30.27 Jo Klerken 38.29. Martien Poels 38.18. Tan van Ass 35.40. Programma: 12-2: Toertocht Nuenen (30/40/50km.): Info: www.tcnuenen.nl. 19-2: ATB-duathlon Waalwijk: Info: home.planet.nl/~waalw009. 19-2: ATB-tocht Gemert (30/45/55km.) Info: www.atbeasts.nl. Informatie over TV Venray, e-mail martien@twenray.nl., tel. (0478)511545, www.twenray.nl. De tafeltennisdames van Summa/Red Stars stonden in eigen huis tegenover titelkandidaat NAK/Den Helder. Zoals verwacht werd het een 7-0 nederlaag. Tegen Elena Timina, Jie Li en Ana Gogorita was geen kruid gewassen, al had Kelly Willems bijna een game te pak ken tegen de Russische. Verder was er voor Kelly, Sandra Leijten en Cecile van Gasteren (invalster uit dames 2) weinig eer te behalen en de wedstrijd was dan ook snel gelopen. Komende zaterdag volgt de thuiswedstrijd (om 17.30 uur) tegen Amsterdam '78, een van de concurrenten voor handha ving en een ploeg derhalve waartegen de punten gepakt moeten worden. Aangezien Sabina Larmené niet in actie komt dit seizoen zal Susan Lens- sen invallen. Zij speelde vijf jaar gele den in het standaardteam van Summa/Red Stars en heeft vorig jaar haar rentree gemaakt in dames 2. Haar vertoonde spel in de eerste divi sie geeft voldoende houvast voor een goed resultaat zaterdag. Na het verrassende gelijkspel vori ge week tegen het sterke VDN Sala manders, heeft het herenteam van TTV Summa/Red Stars afgelopen zaterdag fors uitgehaald in Deventer. Swift werd in eigen huis met 9-1 ver slagen. Ronald Bogaard, Patrick Zwiers en Frank van der Vleuten wonnen allen hun drie enkelspelen. Alleen het dubbel ging verloren. Door dit resultaat staan de mannen nu fier tweede achter de gedoodverfde titel kandidaat Scylla: 15 om 14. De voor sprong op Kluis bedraagt drie punten: op 18 februari gaat Summa/Red Stars op bezoek bij de club uit Geleen (komend weekend is er geen pro gramma bij de heren). Luchtbuksvereniging De Roos Leu- nen/Venray. Sevenum 2 tegen De Roos 1 werd 800 tegen 791 ringen. Hoogste schutters bij De Roos waren H. Hermans en J. van Ass beiden met 267 ringen. De Roos 2 tegen Sevenum 3 werd 732 tegen 764 ringen. Hoog ste schutters waren J. van Soest en J. van Rhee. beiden met 252 ringen. Na twee wedstrijdrondes in de play-offs is duidelijk dat TextDepart- ment en The Headhunters om de titel gaan strijden. Beide hebben veertien wedstrijdpunten en de andere twee teams, Inalfa Roof Systems en De Keu kenkenners, hebben ieder zes wed- strijdpunten. In de andere poule gaat Barto's Broodjes aan kop, maar dat is enigszins een vertekend beeld omdat de andere teams minder wedstrijden hebben gespeeld. Inalfa Roof Systems-TextDepart- ment 2-8 De eerste wedstrijd tussen beide teams eindigde twee weken geleden in een nipte zegen voor TextDepart- ment, mede door toedoen van de jonge invaller Ben Hortulanus bij Inal fa. Deze keer was Huub v.d. Putten opgetrommeld om als invaller mee te doen voor de langdurig geblesseerde Twan van Veghel. En Huub v.d. Put ten heeft het geweten ook, want hij wist slechts te winnen van de sterk tegenstribbelende Gorazd Grebenjak na vijf spannende games. In zijn eer ste partij tegen Ying Fu Li stond v.d. in de achtste finales van Mariëtte Hol- terman en bereikte ook in het dubbel (met Angele Wientjens) de achtste finales. Patrick Zwiers en Frank van der Vleuten bereikten in het dubbel de kwartfinale die ze maar net in vij ven verloren. Putten na drie games met 2-1 voor doch toen zette Li een tandje bij en won vervolgens vrij simpel de reste rende twee games. Jos Achten zorgde voor een punt door Grebenjak na een spannende vijf games partij te ver slaan. Gorazd won op zijn beurt van Jos Koenen. Jos Koenen begon heel voortvarend door de eerste twee games verrassend naar zich toe te trekken. De tweede was een mara- thongame (18-16). Wakker geschud won Grebenjak vervolgens de volgen de drie games en dus de partij. Peter Clijsters won heel stabiel zijn drie par tijen evenals Ying Fu Li. De Keukenkenners-The Headhun ters 5-5 De Keukenkenners hebben het The Headhunters heel moeilijk gemaakt. Dorien v.d. Giessen heeft het heel moeilijk tegen deze sterke tegenstan ders in de play-offs en wacht nog steeds op haar eerste overwinning. Arie v.d. Giessen liet geen spat heel van zijn tegenstanders en vooral tegen Martijn Arts was Arie zeer gemotiveerd, omdat Arts het hem in de eerste wedstrijd heel moeilijk had gemaakt. Deze keer had Arts geen schijn van kans. Arts won wel van de altijd lastige Peter Bouwmans, die hij ook vorige keer al had verslagen. Arts won dus twee partijen en samen met Jeroen Swinkels ook het dubbelspel. Jeroen Swinkels en Marcel Swagho- ven wonnen beiden van Dorien v.d. Giessen. Marcel won vrij ruim van Dorien in drie games en behaalde dus een belangrijk punt binnen. Barto's Broodjes-Stroeken Elektro 7-3 Peter ter Huurne van Stroeken was het grote struikelblok voor de man nen van Barto's Broodjes. Ter Huurne bleef ongeslagen, al moest hij tegen Dudly Moss en ook tegen de verras send sterk spelende Ernst Brecheisen alles uit de kast halen om zijn partijen te winnen. Leo Manders, Dudley Moss en Ernst Brecheisen wonnen elk twee partijen en ook het dubbelspel, al was dit ongemeen spannend in vijf games (laatste game met 15-13 Fons Cop- pus bleef weliswaar zonder winst maar de vorm is stijgende. Ook Ernst Brecheisen gaat steeds beter spelen. Zeer geconcentreerd won hij van Coppus en Wilma Oostrom en zal ook nog menige tegenstander met zijn effectvol spelletje kunnen verslaan. Dudley Moss stond tegen Peter ter Huurne in de 5e en laatste game nog voor met 5-3 en er leek geen vuiltje aan de lucht. Toen speelde Ter Huur ne een alles of niets spelletje en bestookte Moss met topspinballen achter op de tafel en dat was uiteinde lijk de enige juiste taktiek om de stug ge Moss te verslaan. Punt voor punt scoorde Ter Huurne en Moss had geen afdoende antwoord meer en gaf zich gewonnen met 8-11 in de laatste game. Moss had ook de nodige moei te om Wilma Oostrom van zich af te houden. Wilma speelde onbevangen en mede daardoor moest Moss flink aan de bak om Wilma te verslaan, wat uiteindelijk na vijf games ook lukte. Leo Manders won twee partijen en verloor alleen van Ter Huurne, waar hij alleen de eerste game van won. De andere wedstrijd tussen Geodis Vites se en Huggers Elektronica werd uitge steld en wordt op een nader te bepa len datum ingehaald. Elena Timina was afgelopen weekend een maatje te groot voor de tafeltennisdames van Red Stars. In Deventer viel alles goed. Meer dere partijen werden in vijf games en boven de 10 beslist en allemaal in Venrays voordeel. Frank van der Vleu ten: "Het viel allemaal goed deze keer. Maar Patrick en ik stonden ook echt lekker te spelen, het ging echt super. Ronald was stabiel zoals gewoonlijk, haha." Ronald: "Tja, ook ik had er een kun nen verliezen. Ik stond tegen een spe ler met 2-0 in games achter en 6-9 in de derde. De zaal daar is anders, een houten vloer en en dikke tafels waar de ballen hoog opspringen. Ik ben op een gegeven moment de ballen maar gaan slaan in plaats van spin te geven en ik win die partij nog in vijven." Een goed begin is het halve werk en met 14 punten uit twee wedstrijden heeft Summa/Red Stars in elk geval dat begin wel gemaakt. i rfti

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24