GRATIS Rio de Janeiro Voor al uw rouwbloemwerk V"r OPRUIMING BUNGALOWS is een beter leefklimaat W. HENDRIK: oumcvi Tk eo /\rts MÜ'I Hl Tjintratuin Langstraat 133, B enkele dames GRAFMONUMENTEN eeters atuursteen Gezondheid samen delen r1 rjr Vele koopjes in onze Catering Service René f Projectleider HVAC m/v I I Projectcoördinator m/v I Constructeur m/v Hoofdconstructeur m/v Projectadviseur Colt Technology m/v ENSYEL IV478} 58 88 89 RIENSYEL TuinToko De Tuin Totaal Markt PEEL EN MAAS uw 1 koloms geboorte- of trouwadvertentie in PEEL EN MAAS indien u uw kaarten heeft laten drukken bij van den munckhof grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 STICHTING SINT MARTINUS Straatkinderen leven als ratten op straat in een oneerlijke strijd op leven en dood 'boeken met oranje sticker wan w boek- en kantoorboekhandel van den munckhof bv Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Venray 0478-582727 BUNGALOWPARK LIBRA OMMEN in het hoogseizoen €300,00 p.w. all in Excl. toerbel/milieuhef. Zwembaden en recr team aanwezig Tel. 0529-457224 Bij de vestiging in Cuijk zoeken wij ter versterking van onze verkooporganisatie en de R&D-afdeling van het productiebedrijf kandidaten voor de volgende functies: (ref. verk8-05) (ref. ondl-06) I (ref. pro2-06) (ref. pro 1-06) (ref. verk7-05) Is op zoek naar die binnen het bestaande team willen assisteren bij uitvaarten. Maria Langkau (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage Computeropleidingen: Gerda Meesters Tel. 0478-571467 Donderdag 26 januari 2006 - Pagina 31 Maria Cornelia Holthuijzen-Groos Zuster Servaas Hendriks Greetje Fakkel Harrie Cleutjens iet leven de dood ontmoet UITVAARTONDERNEMING begrafenis en crematie onderneming Schuttingen!Poorten Wat TuinToko doet... Keigoed www. schutting, nl Nummer 1 in de regio Sierbestrating Memisa helpt mensen in ontwikkelingslanden om zelf een goede, blijvende gezondheids zorg op te bouwen. Word donateur voor 5r- per maand. Bel 070 313 16 500 of kijk op www.memisa.nl Memisa Gezondheid samen delen voor hulp aan wij helpen hen al tien jaar aan onderdak, medische verzorging, onderwijs, sport, ontspanning en begeleiden hen naar een job. U kunt meehelpen door een gift over te maken Bankrek: 17.74.12.089 Stg. Sint Martinus Nuenen t.b.v. straatkinderen Secr:Hoofdstraat 36, 5864 BG Meerlo tel: 0478698241 CBF sintmartinus.newsman.com BOEKEN MET STIP NU KORTING Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Ihet groene wARENHuis Tel. 0478-588585 Te huur nog enige moderne Koude schotels en buffetten voor iedere gelegenheid Betaalbare kwaliteit op grootmoeders wijze Bel of mail gerust voor info of een folder 077-4642155 e-mail renetheeuwen@wanadoo.nl Een Colt klimaat Colt International is de zelfstandige Neder landse werkmaatschappij van de Colt Group of Companies (wereldwijd ca. 600 medewerkers). De multidisciplinaire organisatie levert hoog waardige installaties, producten en diensten op het gebied van Klimaattechniek Rookbeheersing en RWA Glasconstructies Buitenzonwering Lamellenroosters De unieke concepten worden toegepast in (semi-) industriële gebouwen en in de utiliteits bouw. Zowel in de bestaande markt als in de nieuwbouw. Op de Nederlandse markt is het bedrijf sinds I960 actief onder de naam Colt International. Dit bedrijf heeft een holdingstructuur waarin, naast een beheersmaatschappij, 6 werkmaat schappijen zijn ondergebracht. De Nederlandse bedrijven bieden werk aan 250 personen en zijn gevestigd in Cuijk, Assen en Delft. Voor het leiden van projecten vanaf opdracht t/m oplevering op het gebied van klimaatbeheersing. Dit houdt in het coördineren van projecten en alle hierbij betrokken partijen, op locatie inme ten, concepttekeningen maken, begeleiden van de tekenkamer, in samenwerking met de projectleider meet- en regeltechniek de besturing ontwerpen, verwerken van de projecten in het ERP-systeem en het inkopen van de benodigde materialen en subcontracting. Voor deze functie zoeken wij iemand met mini maal een middelbare technische opleiding (voorkeur richting WTB en installatietechniek), een flexibele instelling, ervaring met de uitvoering/voorbereiding van technische projecten in de klimaattechniek en in het bezit van een rijbewijs. Voor de afdeling Onderhoud. Hij/zij verwerkt binnenkomende orders en onderhoudscontracten in het ERP-systeem, begeleidt lopende opdrachten en onderhoudt telefonisch en schriftelijk contact met leveranciers en opdrachtgevers. De projectcoör dinator zorgt voor een technisch, financieel en logistiek juiste uitvoering van opdrachten. Hij/zij heeft een algemeen admi nistratieve en/of technische opleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur ervaring in een projectgeoriënteerde technische omgeving, beschikt over goede contactuele eigenschappen, is accuraat ook onder tijdsdruk en beheerst de Engelse en Duitse taal. Op de R&D-afdeling. De hoofdconstructeur beheert de bestaande normering en certificering, standaard tekeningen en PDM systeem. Bovendien bestaat zijn/haar taak uit de ver betering van bestaande producten, de ontwikkeling van nieuwe producten, speciale producten in opdracht en parametrische modellen, de uitbouw van PDM, het uitvoeren van sterkte berekeningen. Voor deze functie is een opleiding HTS/TU WTB vereist, aangevuld met vijfjaar ervaring in de machinebouw. Hij/zij is een 'hands on' persoon met een praktische instel ling, heeft een gedegen kennis van certificering, goede kennis van productietechniek en voldoende kennis van de Engelse en Duitse taal. Kennis van Pro Engineer, Pro Mechanica is een must. Inventor is een pré. Colt Technology is het ingenieursbureau van de Colt groep dat in binnen- en buitenland advies verstrekt op het gebied van klimaattechniek, brandventilatie, geluid- en lichttechniek. De adviseur wordt betrokken bij diverse ontwerpen van klimaatin stallaties en vormt zo een spilfunctie binnen Colt. Hij/zij heeft zowel contact met de adviseurs van Colt als ook direct met de eindgebruikers, waar hij/zij klimaatproblemen analyseert en ad viseert. Wij zoeken hiervoor een zelfstandig persoon, praktisch analytisch denkend, met kennis van klimaattechniek en gevoel voor wat er bij onze klanten leeft. De juiste kandidaat heeft een HBO-niveau en beheerst de Engelse, Duitse en bij voorkeur ook de Franse taal, is een teamspeler en is bereid studies te volgen. Op de R&D-afdeling. Voor het construeren en ontwikkelen van uiteenlopende constructies en apparatuur tot en met de defini- tieve uitwerking. Hij/zij selecteert en ontwerpt de onderdelen, I 111101*1113.116# voert de berekeningen uit, bepaalt de maatvoering en tolerantie. Daarnaast heeft de constructeur tot taak de bestaande apparatuur en het tekenpakket te optimaliseren en contact te onderhouden met andere afdelingen, met name de werkvoorbereiding. De juiste kandidaat heeft de opleiding HTS wtb, richting construc tie of productontwikkeling gevolgd, drie jaar ervaring binnen de machinebouw en spreekt de Duitse en Engelse taal. Bekendheid met 3D applicatie Pro-Engineer is een must. Inventor is een pré. Voor meer informatie over de functies Hoofdconstructeur en Constructeur kunt u zich wenden tot de heer F. Numan, Manager Engineering, telefoon 0485-399823. Voor de functie Projectleider en Projectcoördinator kunt u contact opnemen met de heer J. Toonen, Manager Operations, telefoon 0485-399905 en aanvullende informatie over de functie Projectadviseur Colt Technology kan de heer P. Verloove, General Manager Colt Technology, telefoon 0485-399882, u geven. De voorkeur gaat uit naar dames in de leeftijd van 30 tot 40 jaar. We verwachten van de dames een verzorgd uiterlijk, een invoelend vermogen, een sociale houding en een flexibele inzetbaarheid Taken zijn o.a.: Dragen begeleiden van de overledene Ontvangen van mensen en assisteren bij het condo leanceregister in de kerk en in het crematorium Uitdelen van nagedachtenisprentjes Spreekt dit alles u aan en hebt u een beetje tijd over al dan niet naast uw baan, schrijf dan een brief met CV naar: Briensveld uitvaartverzorging Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen Als leven lijden wordt, is rusten goed. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede, dat onverwacht van ons is heengegaan, ós mam, oma, overgrootmoeder en bedovergroot- moeder echtgenote van Kor Minnema f Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Hapert, Will en Gé Hensing-Minnema Ron en Zwaan Savannah Bibi Noomi en Christjan Ryan Venray, Siegfried en Truus Minnema-Duyf Sjoerd Martine Venray, Cil en Hans van de Laar-Minnema Robert en Clara Ramon en Sylvia Venray, 24 januari 2006 Corr. adres: Joke Smitstraat 67 5803 AG Venray Wij hebben ós mam voor het laatst in ons midden tijdens de crematiedienst op zaterdag 28 januari a.s. om 10.30 uur in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo-Blerick. Bijeenkomst in het crematorium om 10.15 uur. In de avondwake van vrijdag 27 januari a.s. om 19.00 uur in de Kapel van Het Schuttersveld, zullen wij Mam bijzonder gedenken. Os mam is thuis, waar u vrijdag voor de avondwake van 17.30 uur tot 18.30 uur persoonlijk afscheid van haar kunt nemen. Voorafgaand aan beide diensten bestaat de mogelijkheid het condoleanceregister te tekenen. a W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 Basis PC-Gebruik en Vervolg PC-Gebruik ECDL (Europees Computer Rijbewijs) Windows, Word of Excel, Internet en E-mail Training Windows, Word, Excel, Internet Kijk op: http://members.home.nl/gerda.meesters Bel voor Informatie/opgave of het Informatieboekje. Met liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma weduwe van Cornelis Holthuijzen f 1980 Rotterdam, 21 sep. 1915 f Boxmeer, 22 jan. 2006 Nijmegen Nico Holthuijzen Wil Holthuijzen-van Dijk Parijs Marijke Bcrtrand-Holthuijzen Lucas Bertrand Thimo en Vita Voorburg Martijn Holthuijzen Jitka van Riet Duco Venray Margo Roth-Holthuijzen Herman Roth Venray André Roth Leidschendam Linda van Dongen-Roth Hans van Dongen Rick, Lisanne en Ilona Oostrum Joris Roth Leonie Roth-Overbeek Emma en Okke Corr.adres: Beethovenstraat 25, 5802 GT Venray De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 januari om 14.30 uur in het crematorium Venlo-Blerick aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Blerick. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. AFSCHEID We hebben afscheid moeten nemen van Zuster van de Congregatie van de Kleine Zusters van de Heilige Joseph Erelid en oud-voorzitter van 't gemengd kerkkoor "Het Zonnelied" lectrice van de Paterskerk Onderscheiden met: de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice, de zilveren onderscheiding van de Nederlandse Sint Gregorius Vereniging, de koninklijke onderscheiding tot Lid van de Orde van Oranje-Nassau Dankbaar zijn we dat we Zuster Servaas zo lang in ons midden mochten hebben. We hebben afscheid van Zuster mogen nemen op vrijdag 20 januari 2006 in de kloosterkapel van Huize St. Elisabeth te Haelen, op een eenvoudige en eerbiedwaardige wijze, dat precies paste in de lijn van Zuster Servaas. Zuster Servaas werd 92 jaar. Kerkbestuur van de Paterskerk en bestuur en koorleden van 't gemengd kerkkoor Het Zonnelied" Enige en algemene kennisgeving Omringd door allen die haar lief waren is, na een langdurige met moed gedragen ziekte, van ons heen gegaan onze moeder en oma Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. André en Hanneke Jelle, Silke Astrid Alex en Lalaine Dian, Angelina 18 januari 2006 Bazuinstraat 39 5802 JW Venray De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. DANKBETUIGING Langs deze weg, wil ik U alle heel hartelijk danken voor uw warme belangstelling en oprecht medeleven, die ik mocht ondervinden bij het overlijden en de uitvaart van mij innig geliefde man Maria Cleutjens-Linders Kinderen en kleinkinderen Baexem, januari 2006 De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 11 februari om 19.00 uur in de kerk van H. Johannes de Dooper te Baexem. Telefoon JÈÉji^altijd bereikbaar Zandakker 24 5801 DV Venray Burgemeester van Kempenstraat 4 5854 CA Nieuw Bergen Ook voor alk resumram ..werkzaamheden 36 14 40, y^schrijenpeetersnatuursteen-n Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, Zaterdag en andere tijden op afspraak. errit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Ir. A4arij Bestraat la 5802 BV Venray Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 W// gijn c/ag en nac kt k ereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 nr carports, pergola's, sierhekwerken, betonschuttingen, tuinbanken, vijvers en pompen, waterornamenten, tuinlantaarns, pallisade's, potten, bloembakken, barbeque's, rietmatten, verf enz. Colt International Postbus 29 5430 AA Cuijk Telefoon 0485 - 39 99 99 Telefax 0485 - 39 98 50 www.coltgroup.com personeelszaken@nl.coltgroup.com Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van bijbehorende referentie kunt u sturen naar de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer R. Francissen. Beekweg 52bTel.: 0478 - 57 90 92 Info@tuinhoutsteengoed.nl 5815 CN Venray (Merselo) Fax:0478-5790 94 www.schutting.nl Openingstijden: Ma. tfm Vrü. 10.00 -17.30 uur, Zat. 09.00 -16.00 uur

Peel en Maas | 2006 | | pagina 31