Patrick van de Beuken wint in Gilze "Dit is echt balen" Jeugdbridgers verrassen The Headhunters sterk Britt Teunissen vierde op NK in play-offs Martien van Berlo kampioen Bridge in Venray e.o. r PEEL EN MAAS Donderdag 26 januari 2006 - Pagina 27 de SCHATTEN van de Grote Kerk Midgetgolfdub Buitenlust Jeugd Red Stars Mudhunters PEEL EN MAAS een abonnement waard De Roos HBSO de Vrolijke Schutters Tafeltennisseizoen van start zonder Sabina Larmené DC D'n Oldtimer DC De Piëlhaas BC 2002 RV Doublet Overloonse Bridgeclub BC Venray NRBC Venray BC Klavertje Vier BC Harten Drie BC Common Sense Bridgesoos De Kemphaan Spio wedstrijd- zwemmen Het Alvertje HSV De Roerdomp TV Venray Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den munckhof Sportnieuws -info Leo Wilms heeft tijdens de negen de speelronde van de indoorgolfcom- petitie uitstekend gepresteerd. Hij scoorde 55 slagen en dat was tevens zijn beste seizoensprestatie. Hij bezet te daarmee de vijfde plaats en steeg tevens drie plaatsen in de ranglijst, waar hij nu als negende geklasseerd staat. Gerrit Janssen was eveneens in goeden doen door met 51 slagen als derde te eindigen. Dagwinnaar werd opnieuw Harrie Lenssen met 49 sla gen en klopte daarmee zijn ploegmaat Jan Engels, die op de laatste baan de beslissende misser produceerde en dus met 50 slagen tweede werd. Piet van der Eist bevestigde zijn goede spel van dit seizoen met 58 slagen en behield daarmee de leiding bij de heren met een verbetering van 9,47 procent. Ook Ton Hendriks was met 56 slagen goed aan slag. Bij de dames was Jo Litjens andermaal een klasse apart. Ook zij had slechts 58 slagen nodig om de concurrentie achter zich te houden. Truus van Dijk speelde een prima partij en bezette met 63 slagen de tweede plek vóór Miet Oe vers met 65 slagen. Jo Litjens blijft bij de dames het klassement aanvoeren met een verbetering van 11,89 pro cent, gevolgd door de naar de tweede plaats opgerukte Truus van Dijk (6,51 procent) en Annie Litjens (5,78 pro cent). Bij de heren heeft Harrie Lens sen met een verbetering van 8,04 pro cent de tweede plaats stevig in handen. Ton Hendriks (-6,51 procent) staat redelijk veilig op de derde plek. Donderdag wordt de jaarvergadering gehouden in Zaal Back in Time in Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 28 januari beginnen ook de jeugdspelers van TTV Summa/Red Stars aan het nieuwe seizoen. Zowel bij de jongens als bij de meisjes is Summa/Red Stars nu vertegenwoor digd in de hoogste klasse, Landelijk A. Justine Janssen, Britt Houwen en Nina Veeken zullen, na een eerste seizoen wennen, proberen bovenin mee te draaien. Ben Hortulanus, Ernest Cruysberg en Raoul Helmes kregen min of meer onverwacht een plaats in Landelijk A en het doel voor hen is in eerste instantie ook handhaven in de middenmoot. Achter dit team zal vooral Jongens 2 (met Tom Thijssen, Max Thijssen en Mustafa Ali) een goede kans hebben de stap naar Lan delijk C te maken. De jeugd heeft al een tussentijdse balans kunnen opmaken van hun vorm. Tijdens de Limburgse kam pioenschappen op 15 januari werd niet onverdienstelijk gespeeld met onder meer een kampioenschap in het dubbel voor Rick Pouwels en Raoul Helmes, een tweede plaats voor het dubbel Tom Thijssen en Mustafa Ali en een halve finaleplaats voor Britt Houwen. Toch werd daar duidelijk dat de spelers en speelsters nog een inhaalslag moeten maken. Naast de koelbloedigheid om punten te scoren door actief spel, zullen ze met name op mentaal vlak beter hun wedstrijden moeten ingaan. Voldoen de werk nog voor de technische staf van Summa/Red Stars. In het Brabantse Uden is een tocht gehouden. Een flinke groep mudhun ters stond aan de start en het weer was goed. De winter van eind 2005 heeft in Apeldoorn een dusdanig grote schade aangericht dat de tocht die voor 5 februari gepland stond niet doorgaat. Liessel gaat wel gewoon door. 12 februari is de eerstvolgende keer dat alle Mudhunters in Venray blijven. Die training staat altijd open voor iedereen die een keer uit wil proberen. Bij de Mudhunters geldt dat iedereen die het mountainbiken een keer wil uitproberen welkom is. Het verplicht tot niets. Alles wat er gevraagd wordt is het vermogen om 25 tot 30 kilometer door het bos te kunnen fietsen. Kijk op WWW. mud hunters.nl. Hier vindt men naast de planning ook een aantal wetenswaar digheden van de vereniging. Agenda: Zondag 29 januari vertrek 8.00 uur voor een tocht Gennep, 25 of 45 km. Zondag 5 februari alleen Liessel, vertrek 8.30 uur voor 30 en 45 km. Vertrek vanaf de Sprank. Luchtbuksvereniging De Roos Leu- nen/Venray. Uitslag De Rangers 3 Swolgen 471 ringen contra De Roos 1 Leunen 797 ringen. Hoogste schutter De Roos H. Hermans met 271 ringen. Bij de senioren wordt de top steeds breder. De aflevering in America is gewonnen door thuisschutter S. Jacobs. Donderdag was Griendts- veens Uitspanning plaats van hande ling. De windtunnel was uitgezet. Winnaar en hoogste schutter was J. Brouwers. Verder leverden T. Frans- sen, A. Barents en H. van de Ven goede prestaties. Donderdag jaarver gadering in Horst. Aanvang 13.30 uur. Britt Teunissen uit Ysselsteyn heeft in het Brabantse Berghem tijdens het nationale kampioenschap veldrijden voor de jeugd in de categorie meisjes elf jaar een verrassende vierde plaats behaald. Afgelopen zomer viel zij ook net buiten het podium tijdens het Nederlands kampioenschap op de weg, waar zij ook als vierde eindigde. Mike Teunissen kon zijn nationale titel niet verdedigen, omdat hij zijn rechterpols heeft gebroken. Het jaarlijkse Twinkel G-Judo toer nooi is in Gilze gehouden. Er streden honderd judoka's om het eremetaal. De judoka's van Sportinstituut Verha gen in Venray hebben goed gepres teerd. Patrick v/d Beuken was duide lijk de sterkste in zijn poule. Hij wist al ziin nartiien met Tnnon tvol Pnnrt te winnen. Ook Stefan Francken, Rob Martens en Tjeerd Nelissen hebben alle partijen gewonnen. Maar in de finale was de tegenstander toch net iets te sterk en moesten ze zich tevre den stellen met een tweede plaats. Verder was er een derde plaats voor lasner Holtackers en Luc Peeters. Sabina Larmené ontbreekt bij de start van het nieuwe tafeltennisseizoen door een hardnekkige blessure. Komende zaterdag begint het tafeltennisseizoen weer voor tafeltennisvereniging Summa/Red Stars. De Venrayse vereniging komt ook dit seizoen weer in de hoogste klasse uit bij de dames. Sterker nog, zij zijn het seizoen al begonnen met een 6-1 nederlaag in Wessem. Het zal een vreemd seizoen wor den aangezien kopvrouw Sabina Lar mené door een blessure niet in actie zal komen. De slepende blessure bleek onlangs een zeer overbelaste bovenbeenspier te zijn. Na verschil lende onbevredigende diagnoses zette ze in december vorig jaar de stap naar het Sport Medisch Centrum in Geldrop (waar Pieter van den Hoogenband sr. aan verbonden is). Daar stelden ze de diagnose van de overbelastespier met uitstraling naar de aanhechtingen. Conclusie: drie maanden niet spelen en krachttrainin gen doen. Voor Sabina een hard gelag daar ze het liefste achter de tafel staat. "Dit is echt balen, ja. Ik mag helemaal niet spelen, ook niet voor een trai ning. In plaats daarvan heb ik thera pie, waarbij ze de spier helemaal pro beren los te maken. Tegelijkertijd moet ik krachttraining doen om de spieren niet te laten verslappen." Het is geheel niet zeker dat ze daar na weer op en top aan spelen toe komt. "Blijkbaar heb ik te lang met de blessure doorgespeeld. Het blijkt ook dat eerdere diagnoses helemaal de plank missloegen. Mij werd zelfs ver teld dat het probleem in de aderen lag, daar kreeg ik zelfs steunkousen voor. Dat bleek dus allemaal voor niets geweest te zijn." Hoewel ze in het ziekenhuis uiteindelijk wel deze diagnose stelden (die dus in Geldrop werd bevestigd), was de conclusie daar nog erger. "Daar spraken ze zelfs over definitief stoppen of spelen met een spuit erin, met alle gevolgen van dien. In Geldrop geven ze het tenmin ste een reëele kans." Dit seizoen is dus verloren voor Sabina. Voor haar teamgenoten is dat uiteraard ook vervelend, want zij zul len alle druk op zich krijgen. Geluk kig zullen de dames uit het tweede team bij toerbeurt invallen, zodat in elk geval met een volledig team gespeeld kan worden. In Wessem tegen Bonnema/Westa was het de beurt aan Ellen Ras. Hoewel ze ver dienstelijk inviel, kon ze geen potten breken. Dat gold ook voor Sandra Leijten. Alleen Kelly Willems boekte een mooie overwinning op Nicky Zet- sen. Komend weekend zijn de dames vrij en spelen pas op 4 februari hun tweede wedstrijd, thuis tegen NAK/Den Helder (aanvang 17.30 uur). De heren beginnen wél komende zaterdag en wel met een thuiswed strijd. Om 17.30 uur ontvangen zij VDN-Salamanders uit Wateringen (nabij Den Haag). Voor de heren is het weer een kennismaking met de eerste divisie na het kampioenschap in de tweede divisie afgelopen december. Veel hoop op handhaving hebben de heren niet gezien de ster ke poule. Met toppers als Salaman ders, Scylla en Kluis valt hier dit sei zoen weinig eer te behalen. Desondanks zullen de heren hun huid duur verkopen. De vertrouwde samenstelling is: Ronald Bogaard, Patrick Zwiers, Theo Boon en Frank van der Vleuten. Frank heeft al een goede generale gehad. Op 14 februari werd hij tweede in de Heren B-klasse tijdens het Limburgs kampioenschap. Robert van den Bosch en Peter Freij werden bij de Heren C Limburgs dubbelkampioen. Peter ter Huurne werd tweede bij de Heren E. Björn Cleven heeft het 5e Oldtimer Ranking toernooi gewonnen. Hij ver sloeg in de finale Jeffrey Roelofs uit Gennip met 5-2.. De derde plaats was er voor Ton Damen, hij won van Ger ard Tiebosch. De verliezersonde werd gewonnen door Nico Reichgelt. Hij versloeg in de finale Dennie Plum met 3-0. De hoogste finish was voor Floor Wartenberg met 132 en de beste dame was Evelien van Hout. Er waren 64 deelnemers en op deze avond werd maar liefst 12 keer een 180 score gegooid. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 28 januari een toernooi gehou den. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook via tel. (0478)582187. Aanvang 20.30 uur. Uitslag competitie Peelland: Bull Eyes 6-4 The Rabbits, The Kil ler Bees 8-2 't Pandje, De Piëlhaas 6-4 De Gouden Kegel. The Smokey's 6-4 't Turfke. TZN 4-6 Happy Vogelpik kers 8. The Boy's 2-8 DC de Linde. WDOB 6-4 Kerkstraatje. De Old Stars 4-6 Oude Brouwhuis L4. Uitslag whiskeydarten: winnaarron de; 1. Peter van de Berg. 2. Pascal Janssen. 3. Sacha Boothe. 4. Lou Jans sen. 5. Sjors Hermans. 6. Erick Lem- mens. 7 Danny Korsten. 8. Daniel Daniels. Verliezerronde; 1. Tim Claessens. 2. Thorsten Gooren. 3. Tom Hend riks. 4. Dennis Voermans. 5. Jeffery Willems. 6. Dave Achten. 7. Josefien Janssen. 8. Albert Moorrees. Er werd 180 gegooid door Peter van de Berg. De hoogste finish was met 134 voorJos Heesen. Afgelopen zondag werd in Alphen aan den Rijn voor de tweede keer een jeugdtoernooi gespeeld voor mini- bridgers en pupillen (t/m 15 jaar). In de groep van de pupillen speelden Thijs Barten met Marijn te Poel en Sebastiaan van Eeuwijk met Marijn Schaeffers. Deze jongens spelen vast op de woensdagavond en zijn al een tijdje bezig met het aanleren van het biedsysteem, maar het was hun eerste toernooi waarbij ze dit ook helemaal zelf moesten doen, zonder de gebrui kelijke hulp van de begeleiders. Dit was even wennen omdat bij de oefen avonden veel tijd en aandacht wordt besteed aan het bieden en vaak tus sendoor wordt besproken, uitgelegd en overlegd. Bij het toernooi is daar natuurlijk geen gelegenheid voor en moesten in een redelijk tempo en een nogal rumoerige zaal de spellen wor den gespeeld. De groep uit Venray bestond verder uit twee paren enthousiaste minibridge, met als nieuwkomers Maarten Cox (9 jaar) en Job Pelzer (9 jaar) en Veerle Koopal. Minibridge wordt normaal gesproken gespeeld in groep 7 en 8 van de basis school, maar soms blijken ook jonge re kinderen het een aantrekkelijk spel te vinden. Deze drie jonge spelers hebben pas in oktober hun eerste les sen op school gehad. Veerle is zelfs pas eind vorig jaar gestart met de eer ste stappen het spel onder de knie te krijgen en heeft dus maar enkele keren gespeeld. Gelukkig had ze als partner vriendin Julia Schaeffers die al wat langer meespeelt. Maarten en Job hebben iedereen en vooral zichzelf verrast met een mooie gedeelde 4e/5e plaats in een veld van 22, met een score van boven de 55%. Ze mochten daarom een prijsje van de prijzentafel komen halen. Julia en Veerle werden 18e in dezelfde groep. Bij de pupillen wer den Thijs en Marijn 8e en Sebastiaan en Marijn 10e in een veld van twaalf paren. Wie ook eens wil kennismaken met dit leuke en leerzame spel of de mogelijkheden van minibridge op school wil weten kan informatie vra gen of zich aanmelden bij Joan Hins- sen tel 579 590. Komen kijken (en meespelen) in de KIOSK kan op woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur even melden via 579 590) BC 2002 RV heeft de derde zitting van de tweede clubcompetitie gespeeld. In de gele lijn waren met 66,50 procent Nellie Taxs en Frans Mertens de winnaars. De tweede plaats was voor Clazien Baak en Annie van den Munckhof met 58,50 procent Derde waren Hennie Alkema de en Tony Jansen met 57,50 pro cent. In de rode lijn waren Annemie Vossen en Doortje van Melick met 57,07 procent de besten. Tweede waren Gerard de Beijer en Frans Smits met 55,79 procent en de derde plek was voor Kika van Nieuwenhuijzen en Mieke Verstraelen met 54,74 pro cent. Ook in de tweede competitieronde van de clubcompetitie waren Ron van Gaal en Piet van Genugten ongenaak baar. Met 65 procent werden ze eer ste. Jan en Tilly van de Heyden wer den tweede met ruim 60 procent en Janny Jungslager en Sjef de Vocht werden derde in de gele lijn. In rood waren wederom Mia van 't Reve en Joep Vaessen eerste met 63 procent, gevolgd door Marie Louise van Gemert en Leontien Buytendijk. Derde waren Hanneke Martens en Mary Reinhoud. De Overloonse Bridgeclub heeft een vrije bridgedrive gehouden. Door de grote deelname is er in drie lijnen gespeeld. Aike van Glabbeek en Marij ke v.d. Boom waren de besten met 73-96 procent. Tweede waren Teun Willems en Gerry van Boekei met 70.83 procent, gevolgd door Bert en Nelly Vloet met 65.63 procent. Met 60.94 was de vierde plek voor Irma Huis en Adele van Leuken. Vijfde waren Toon den Brok en Jack Huis met 59 90 procent en met 56.77 pro cent was de zesde plaats voor Marie Kersten en Nellie Basten. De helft van de derde competitier onde zit er al weer op. De onderlinge verschillen zijn nog klein, maar Janny Jungslager met Ans van Hooft, Marij ke Meijer met Wim Verschuyten en Theo Collin met De Vos voeren de ranglijsten in de drie groepen aan. De laatste twee heren zelfs met een zeer comfortabele voorsprong. De eerst genoemde dames waren ook vorige week te sterk voor de anderen in de gele lijn. Zij werden gevolgd door Frans van Lieshout met Frans Manders en Agnes Bloemen met Jan Simons. In de rode lijn waren de lijstaanvoerders deze keer niet in de top drie terug te vinden. Tineke Meurs met Marga Stee- mers, Ger Keizers met Wim Teunis sen en Wies Appels met Charlotte Oli- slagers waren hier beter. Gelegenheidspaar Riet Blok met Doke Verheijen wisten in de groene lijn de anderen ver achter zich te houden. Marie Kersten met Frans van de Heu vel en de hierboven genoemde lijst aanvoerders completeerden de top drie. Volgende week kan men zich opgeven voor de carnavalsdrive op woensdag 22 februari in De Kiosk. De tweede avond van de derde competitieronde 2005/2006 is gehou den. In de gele lijn waren de winnaars Truus Bollen en Piet Vos met 62,92 procent. Tweede waren Leon Bollen en Rob Keijzer met 58,33 procent, gevolgd door Ber Poels en Martin Janssen met 57,50 procent. In de rode lijn waren met 63,19 procent Antoinette Coppus en Riet Willems de besten. Irene Camps en Annie Siroen waren tweede met 57,64 pro cent. Derde waren Jacqueline en Jan van der Slik met 56,94 procent. In de groene lijn waren Hilde Kooien en Joke Peeters eerste met 68,06 pro cent, gevolgd door Henk van Bergen en Cor Oostveen met 59,38 procent. Derde met 58,68 procent waren Bella Huisman en Carolina Wikkers. In de blauwe lijn waren Corrie Jenniskens en Mariet Strijbos de besten met 63,58 procent. De tweede plaats was voor Riek Arts en Margriet Potten met 60,33 procent en derde waren Mar lies en Ted van Benthem met 55,50 procent. De derde zitting van de wintercom petitie is gespeeld. In de gele lijn waren Henk de Vries en Ko Sturm de winnaars met 61,11 procent. Tweede waren Yorgo Canli en Frank Cornelis- sen met 59,72 procent, gevolgd door Wiel en Mimy Verhoeven met 58,33 procent. In de groene lijn waren Truus Michels en Truus Buyssen de besten met 64,93 procent. Met 65,54 procent was de tweede plek voor Tiny van Goinga en Twan Tiggeloven. Derde en vierde met 54,86 procent waren Francien Halgens met Jeu Steeghs en Tonny Claessens met Wim Hermans. De vierde zitting van de derde ronde is gespeeld. Het echtpaar Nel en Pierre Wientjens hebben weer een flinke stap naar promotie gezet. In groep A waren Theo Jakobs en Henk Penninx de winnaars met 62.50 pro cent. De tweede plek was voor Truus Buyssen en Lenie Spekhorst met 58.63 procent, gevolgd door echtpaar Luus en Wim van Son met 57.44 pro cent. In groep B was het echtpaar Nel en Pierre Wientjens de beste met 68.06 procent, gevolgd door het echt paar Nellie en Wim Eibers met 66.67 procent. Derde waren Wim Vervuurt en partner met 56.60 procent. Volgende week vrij bridgen. Bridgeclub Common Sense heeft een wedstrijd gespeeld. In geel ein digden twee paren op de eerste plaats met 57,29 procent, namelijk Jac.Huijs met Jeanne Korsmit en Jan Lagarde met Hans Koopman. De derde plaats was met 56,77 procent voor Thea Peters en Ali Overbeek. In rood was de eerste plaats met 59,38 procent voor Leny en Jos Arts. Tweede waren Adele van Leuken en Irma Huijs met 58,33 procent en de derde plaats ging naar Truus van de Heuvel en Miet Hesen met 52,60 procent. Common Sense kan nog enkele paren gebrui ken. In geel was op de eerste plaats met 74,58% Jac. Huijs en Jeanne Korsmit, op de tweede plaats Ilse Tummers en Truus Buijssen met 64,17% en op de derde plaats Cis en Jan Selders met 61,67%. In rood waren Herma Darm stadt en Jos Linders een met 59,17%, op de tweede plaats met 55,56% Nel Gorree en Jan Voesten en op de derde plaats Zus van Meijel en Truus Michels met 55,33%. In groen was op de eerste plaats Thei Gerrits en Piet van Ooi met 59,90%, op de tweede plaats met 58,88% Lot Beijersbergen en Mia van de Munckhof en op de derde plaats Philo van Enckevort en Anny van Kempen met 56,25%. Tijdens de LAC wedstrijd in Bergen zwom Jelmer van Dijk een limiet voor de Nederlandse kampioenschappen in juni van dit jaar op de 400m wissel slag. 200m wisselslag: 2) Minke Janssen 2.47.94. 1) Stan Gorree 2.48.27. 3) Alex Bos 3.06.12. 400m wisselslag: 1) Lisa Dreesens 5.17.65. 1) Inge Arts 5.41.10. 2) Kim- berly 5.45.84. 2) Renske Nielen 6.17.02. 1) Jelmer v. Dijk 5.27 05. 1) Job v. Duijnhoven 5.18.27. 2) Kasper v. Dijk 5.33.01. 3) Geoff Ebskamp 5.37.89. 2) Alec Ebskemp 5.49.65. 3) Rob Arts 6.11.88. 3) Sjors Thomassen 6.21.88. Tijdens de vierde wedstrijd in de 6 Kamp in Blerick zwom Inge Arts een NK sprint limiet op de 100m wissel slag en Kasper van Dijk zwom de limiet op de 200m schoolslag voor de NK in juni van dit jaar. 100m wisselslag: 1) Inge Arts 113 61. 2) Jelmer v. Dijk 1.12.56. 200m wisselslag: 1) Richard Schlu- ter 3.26.26. 400m wisselslag: 1) Inge Arts 5.37.10. 2) Job v Duijnhoven 5.25.99. 50m vrije slag: 3) Nik Heeren 0.39.95. 200m vrije slag: 2) Jelmer v. Dijk 2.10.02. 3) Job v. Duijnhoven 2.10.35. 400m vrije slag: 1) Alex Bos 6.02.93. 100m vlinderslag: 1) Kasper v. Dijk 1.13.09. 3) Stan Gorree 1.17.66. 50m rugslag: 3) Inge Arts 0.34.69. 100m rugslag: 1) Job v. Duijnhoven 1.09.84. 1) Richard Schluter 1.29.61. 3) Nik Heeren 1.49.39. 200m schoolslag: 2) Jelmer v. Dijk 2.44.46. De vergunningen voor 2006 liggen klaar in de hengelsportzaken. Willen leden die hun contributie nog niet hebben overgemaakt, dit zo snel mogelijk doen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en infor matie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opne men met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contribu tiebedragen 2006 www.hsvhetalver- tje.nl. Leden die de contributie nog niet hebben betaald dienen dit zo snel mogelijk te doen. Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Faunaland van Grootel aan de Stationsweg 21 in Venray of bij secretaris Hendriks aan de Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Ven ray. De lijsten van viswateren van de NWS en van de Limburgvergunning waarop staat geldig van 2003-2005 zijn ook in 2006 nog geldig. De nieu we vergunning voor de Helenavaart is ook binnen. Deze zijn voor leden af te halen bij de secretaris. Men kan voor verdere informatie over vergunnin gen contact opnemen met secretaris Huub Hendriks via tel. 06-23140989, (0478)582994, of e-mail info@hsvde- roerdomp.nl. Het laatste nieuws over de vergunningen staat op www.hsvderoerdomp.nl. In het Vlakwatergebied in Venray wordt zaterdag de ATB-duathlon gehouden. Triathlonvereniging Ven ray houdt deze in samenwerking met de atletiekvereniging. Om 14.30 uur gaan de deelnemers van start, voor ruim vijf kilometer te lopen, daarna twintig kilometer te mountainbiken, en tot slot nog twee kilometer te lopen. Het is ook mogelijk deze wed strijd als koppel te doen, dan loopt één persoon vijf kilometer, en fietst de andere de twintig kilometer, voor hen is er geen sprake van een tweede run. Voor informatie en inschrijving kan men contact opnemen met Ludy Verstappen via tel. (0478)584530. Trainingen: dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19-15-20.15 uur zwem bad de Sprank, Venray. Donderdag jeugd lopen 18.15-19.00 uur atletiek baan Venray. Senioren lopen 19.00- 20.45 uur atletiekbaan Venray. Zater dag ATB-duathlon Venray. Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00- 10.00 uur zwembad de Sprank, Ven ray. Senioren fietsen (ATB) vertrek om 10.15 uur vanaf de Sprank. Programma: 28-1: Run-ATB Venray: Info en inschrijving: www. twen- ray.nl. 5-2: ATB-tocht Liessel (30/45km.) Start 9-10 uur. (0478)511545, www.twenray.nl. getuige de gamestanden 11-9, 10-12, 13-11, 9-11 en 11-9 in het voordeel van Arie v.d. Giessen. Arno Schrivers was in topvorm want hij won al zijn partijen in drie games. Omdat ook het dubbelspel door de mannen van The Headhunters werd gewonnen, won nen zij dus ruim van deze concurrent. Barto's Broodjes- Huggers Elektronica 8-2 Barto's Broodjes heeft er geen gras over laten groeien tegen Huggers Elektronica. Wel was er een zeer ver rassende overwinning van Frans Lar- mene op Leo Manders, die geen vat kreeg op de kanonskogels van Larme- ne, die veelal raak waren. Rick Bon ten heeft duidelijk meer problemen na een uitstekend begin in de hoofd klasse. Hij slaagt er niet in om zijn goede vorm in het begin van de com petitie vast te houden. Jubilaris Geert Huggers, onlangs nog 25 jaar lid van Summa/Redstars, deed weer zijn uiterste best doch kwam deze avond duidelijk te kort tegen deze tegenstan der. Opvallend en verheugend waren ook de drie overwinningen van Ernst Brecheisen, de nestor van Barto's Broodjes. Dudly Moss speelde heel stabiel en lijkt op tijd zijn vorm weer te hebben om deze kompetitie goed te beginnen. Leo Manders wist wel zijn andere partijen te winnen en zo eindigde deze ietwat ongelijke strijd in 9-1 in het voordeel van Barto's Broodjes. TempoTeam-Stroeken Electro 7-3 Ook TempoTeam is goed begonnen door met 7-3 te winnen van Stroeken Electro, met in de gelederen Peter Ter Huurne, die het weekend vooraf vice- kampioen in de E-klasse van Limburg werd. Ter Huurne is voor iedereen een zeer lastige tegenstander, ook voor John Bonants, de kopman van TempoTeam. Het werd een spannen de wedstrijd waarin Ter Huurne de eerste game won met 11-9. Slowstar- ter Bonants herstelde echter goed en won vervolgens de volgende drie games en dus de wedstrijd. Ter Huur ne moest ook nog tegen Angelina Koenen, een andere lastige tegen standster, die haar huid duur ver kocht heeft. In vier spannende games versloeg Ter Huurne zijn lastige oppo- nente. Angelina won wel van Fons Coppus en de altijd lastige Ton Ziel- tjens. Een leuke partij was ook die tussen Nel Dorssers en Fons Coppus. Coppus had wederom winstkansen, doch op het 'moment surprème' laat Fons het vaak liggen en ook deze keer verloor Coppus twee games met miniem verschil door gebrek aan koelbloedigheid, vooral als hij tegen dames speelt. Nel Dorssers won dus één partij en met de drie winstpartij en van John Bonants, de twee winst partijen van Angelina Koenen en winst in het dubbelspel werd de eind stand bereikt van 7-3 in het voordeel van TempoTeam. The Headhunters hebben de toon gezet in de play-offs door met 9-1 te winnen van De Keukenkenners, die zich verrassend hadden geplaatst bij de laatste vier. TextDepartment had het moeilijk tegen Inalfa Roof Systems waar de jonge debutant Ben Hortula nus van zich deed spreken door onge slagen te blijven tegen deze routi niers. In de reguliere poule won TempoTeam van Stroeken Elektro en versloeg Barto's Broodjes met ruime cijfers van Huggers Elektronica. TextDepartment- Inalfa Roof Systems 6-4 TextDepartment is begonnen met een kleine overwinning op Inalfa Roof Systems, waar Jos Achten en Twan van Vegchel ontbraken. Zij werden vervangen door Joop Ver- blakt en de jonge Ben Hortulanus, die op het allerlaatste moment het team van Inalfa kompleteerden. En juist deze youngster zorgde voor een dave rende verrassing door ongeslagen te blijven tegen deze routiniers. Vooral tegen de altijd aanvallende Peter Clus ters, was Hortulanus goed op dreef en bleef hij Clijsters bestoken met zijn harde topspinballen. Ying Fu Li was deze avond niet scherp en verloor zowel van Hortulanus maar ook van Joop Verblakt. Verblakt verloor wel wat teleurstellend van Grebenjak en Clijsters en moet dus nog wennen aan het niveau van de hoofdklasse. Gorazd Grebenjak was goed op dreef en won twee partijen. Met de twee punten van Clijsters en zeer nipte winst in het dubbelspel behaalde TextDepartment een benauwde over winning op opponent Inalfa Roof Sys tems. The Headhunters-De Keukenken ners 9-1 The Headhunters kwamen in hun sterkste opstelling achter de tafel en zo slaagde alleen Martijn Arts van De Keukenkenners er in een wedstrijd te winnen en wel tegen Peter Bouw- mans die tegen het aanvalsgeweld van Arts niet bestand was. De mooiste partij van de avond was die tussen Arie v.d. Giessen en Martijn Arts. Arts maakte het verdediger v.d. Giessen zeer moeilijk met zijn snelle aanval lende spelletje en bovendien had Mar tijn niet zo veel moeite met het mate riaal van Arie v.d. Giessen. De krachtsverschillen waren miniem Handboogvereniging Diana Venray heeft haar jaarlijkse verenigingskam pioenschap gehouden. Bij deze wed strijd waren de kansen op winst voor iedereen gelijk doordat men schiet tegen het eigen gemiddelde. De opkomst was niet al te groot maar er werd wel erg goed geschoten. Na de proefpijlen werden er 25 pijlen geteld. Verenigingskampioen van het jaar 2006 is Martien van Berlo met maar liefst +46.9% boven ziin eemid- delde. Tweede was Joop de Groot met 20% en derde was Edouard Leblond met +16, 2%. Bij de prijsuit reiking werd Edouard Leblond, de winnaar van vorig jaar, gehuldigd en nam een beker in ontvangst. Daarna werd de wisselbeker overhandigd aan Martien van Berlo. Zaterdag 28 janu ari is de vijfde 1 pijlcompetitie vanaf 19.00 uur in het clubgebouw en op zondag 29 januari is de NHB Beker- wedstriid in Nuth. DE SCHATTEN VAN DE Grote Kerk Grotestraat 68 Venray 0478-582727

Peel en Maas | 2006 | | pagina 27