Moeiteloos stoppen met roken kan! T Voor al uw rouwbloemwerk V!r W. HENDRIKS Tk eo /\rts t t wintratuin Langstraat 133, Icfuijen eeters atuursteen GRAFMONUMENTEN L3 Diode Laser Bio Skin Jetting IV478} 58 88 89 STUNTAANBIEDING Ouderdom vertragen zonder mes of botox PEEL EN MAAS Donderdag 12 januari 2006 - Pagina 27 Kinderopvang nodig? Werken als oppas?! Inimini Wist u dat!! mmi ii uuu im i http://WWW.MAESTRA.NL 06-52033712 BUNGALOWPARK LIBRA OMMEN Sybil Rongen Riekie van Ool-Hendrix Truus Willems-Maessen Bio Skin Jetting L3 Biopeeling Prof.peeling Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Grada Driessen-Rongen Lies Fleurkens-Houwen Joos Bouten Toon van Horck Bedankt, lieve opa. Jan Rongen Mevrouw Thea Kateman-Driessen Lieve Sanne en Ae dood ontmoet Telefoon mÉji^altijd bereikbaar errit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen Boerderijwinkel 8É Pfaê£@!$Eldl Openingstijden: Groente Fruit Streekproducten RECLAME: 1 kg drumsticks 3,00 4 halslappen 4,75 Bob de bouwerworst 100 gr 1,05 nog enige moderne bungalows €325.- p.w. All in Excl toer belast/mil heffing. Zwembaden en recreatie team aanwezig Tel. 0529-457224 (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage De veilige methode voor natuurlijke rimpelcorrectie Rimpels corrigeren met snel zichtbaar en langdurig resultaat. Zonder inspuiting. Esthé Schoonheidssalon voor huidverbetering Mariëtte Lenssen, Rosmolenweg 3, 5807 EM Oostrumtel. 0478-582494 begrafenis en crematie onderneming Als opa, oma of een kennis oppast. U 2/3 van de kosten kunt besparen terwijl uw opvangsituatie hetzelfde blijft. Voor meer informatie: 0478-690568 Door Margon van den Berg OOSTRUM - Stel je voor hoe heerlijk het is om niet langer afhanke lijk te zijn van die siga ret. Stel je voor dat nie mand meer zeggen kan: 'Wat stink je, ben je nou nog niet gestopt?' Geen schuldgevoel meer naar je omgeving: ze roken mee, ze maken zich zor gen. Hoe vaak heb je niet te horen gekregen dat er een dag komt dat je spijt zult hebben? Maar stoppen met roken is zo moeilijk Roken is een verslaving, dat weet iedereen. Een lichamelijke én geestelijke verslaving. Als je nooit gerookt hebt, is het zo makkelijk te zeggen: als je wilt stoppen, dan stop je er toch gewoon mee? Zo werkt het niet. Maar als een roker écht wil stop pen, geeft Make it Easy de garantie dat het gaat luk ken. Binnen veertien dagen gaat hij of zij als niet-roker door het leven. Moeiteloos, dankzij de Make it Easy-methode. Sinds de oprichting in 1994 heeft Make it Easy vele duizenden rokers van hun verslaving afgehol pen. Nu, tien jaar later, zijn er acht praktijken in Nederland waar therapeu ten werken volgens de Make it Easy methode. Theo Lochs is één van hen. Hij heeft een vaste praktijk in Baarlo, maar werkt ook op locatie. Op veler verzoek komt hij weer in Oostrum. Levenslange garantie Na zeven dagen is het 95% gelukt de sigaret vaar wel te zeggen en na een jaar is het percentage dat niet rookt nog steeds bij zonder hoog: 75% (onaf hankelijk onderzoek der den). Maar Make it Easy streeft naar een rookvrij Nederland en geeft daar om levenslange garantie op de behandeling. Gaat men gedurende de eerste zes maanden toch de fout in, dan is een herhalings behandeling geheel gratis. Daarna betaalt men slechts het consult. Jongeren tot 18 jaar behandelt Make it Easy gratis. De Make it Easy-metho- de heeft overeenkomsten met acupunctuur. Bij het oor worden met een elektronische 'verklikker' bepaalde zenuwbanen opgezocht. Als dat zoeker tje een signaaltje afgeeft, drukt Arno er razendsnel en absoluut pijnloos drie heel kleine, steriele pun tjes in. De puntjes worden geplaatst op de uiteinden van de zenuwbanen, die het signaal 'ik wil een siga ret' naar de hersenen stu ren. De puntjes onderbre ken dat verslavingssignaal. Door de puntjes een week lang te laten zitten en Bij de methode die Theo Lochs hanteert wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in het oor worden geplaatst op zogenaamde anti-rookpunten. Hierdoor worden de lichamelijke ontwenningsverschijn selen meteen onderdrukt. meerdere malen per dag met een magneetje te acti veren, verdwijnt de behoefte te roken. Zonder ontwennings- verschij nselen. Ongeveer een week later worden de drie puntjes vervangen door een nieuw puntje, waardoor er geen behoefte ontstaat meer te eten of snoepen. Met de Make it Easy-methode is het dus mogelijk te stop pen met roken zonder afkickproblemen of dik te worden. Maar omdat roken meer is dan een lichamelijke ver slaving alleen, maken ook de psychologische aspec ten deel uit van de behan deling. Daarom maakt een peptalk van ongeveer een uur deel uit van de eerste behandeling en krijgt iedereen een boekje mee. Ter ondersteuning, want op het moment dat de puntjes zijn geplaatst, is alle behoefte aan nicotine verdwenen. Theo Lochs werkt uit sluitend op afspraak. Ook heeft hij ervaring met groepsbehandelingen voor bedrijven. Diverse televi siemakers ondersteunden de Make it Easy-methode door er in hun program ma's positieve aandacht aan te geven. Inmiddels wordt Make it Easy even eens door meerdere zorg verzekeraars erkend. Dinsdag 24 januari is hij aanwezig in Gemeenschaphuis,Water molenstraat 1 in Oostrum.U kunt dan 's middags of 's avonds terecht en dat geldt ook voor de vervolgbehande- ling die op dinsdag 31 januari plaatsvindt, even eens in Gemeenschaphuis Oostrum. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 21.00 uur gebeld worden naar 0174- 21320 Voor meer infor matie tevens: ww.makeiteasy.nl. 11 LI W I 4IH U IIIIJII I B3B1I H IJl flM I I III "Je hebt een mooi leven geleefd, zo nu en dan wel zwaar, jouw liefde houdt ons allen bij elkaar" Nog met een gevoel van onwerkelijkheid, maar dank baar terugdenkend aan alles wat zij ons in haar leven heeft gegeven, laten wij weten dat geheel onverwacht, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, omringd door kinderen en kleinkinderen, in haar eigen huisje is overleden, ons moe, onze oma en lieve opoe echtgenote van Ber Beerkens f 10 januari 1989 Venray, 24 februari 1923 f Venray, 10 januari 2006 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie Rongen Familie Beerkens Bergweg 2 Flat 12 5801 EH Venray Ons moe is thuis. U bent van harte welkom om per soonlijk afscheid van haar te nemen op vrijdag 13 januari tussen 17.00-18.30 uur. Aansluitend zullen we haar gedenken tijdens de avondwake om 19.00 uur in de kapel van "Het Schuttersveld", Bergweg 2 te Venray. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 januari om 13.30 uur in de St. Petnis' Banden kerk te Venray. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laat ste nistplaats op begraafplaats Boschhuizen. "Dood ben ik pas als jij mij bent vergeten Achter de tranen van verdriet Schuilt de glimlach van de herinnering. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor de steun en wannte die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van Wil van Ooi Angèle en Dennis Riekie wordt herdacht in de H. mis van zaterdag 14 januari in de parochiekerk te Ysselsten om 19.00 uur. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven en de steun bij het ziek zijn en overlijden van onze moeder Speciale dank aan Els en huisartsen Ysselsteyn en aan de verzorging van het Schuttersveld. a.s. Zaterdag 14 januari is er een herdenkingsdienst om 19.00 uur in de Parochiekerk te Ysselsteyn. Kinderen Willems Ir. A4arij Bestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij gijn dag en nac kt k ereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 "Als leven lijden wordt, is rusten goed. Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is van ons heengegaan, ós moe, oma, oma-oma weduwe van Wim Driessen Zij overleed in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Truus en Ger f en Hay f Mia en John Martin en Willy Joke en Ruud f en Tien Jan en led Joost en Mia Dien Gerry en Piet Harry en Ung Marian en Mart Michel En Oma's klein- en achterkleinkinderen. Venray, 8 januari 2006 C orrespondentieadres Jeruzalem 78 5801 ML Venray We hebben ós moe voor het laatst in ons midden gehad tijdens een uitvaartdienst op donderdag 12 januari j.l. in de dekenale kerk van St. Petrus' Banden te Venray, waarna wij haar bij ós Va te rusten hebben gelegd op de gemeentelijke begraaf plaats Boschhuizen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma echtgenote van Grad Fleurkens f Zij overleed, gesterkt door het H. Sacrament der zie ken, in de leeftijd van 81 jaar. Westerbeek, Wilma en Mart Lia en Mirenka Karin en Stefan Inge en Gijs Deurne, Jacqueline en Hennie Ruud en Anke Annet en Ben Deurne, Sybilla en Gerard Juan en Irma Mark Nicole en John Ysselsteyn, Paul en Els Jaap Ysselsteyn, 4 januari 2006 Timmermannsweg 7, 5813 AL De plechtige uitvaartdienst werd gehouden op maan dag 9 januari 2006 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn, waarna de begrafenis plaatsvond op het R.-K. Kerkhof aldaar. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlij den van onze dierbare broer, zwager en oom Jozef Johannes 3 april 1926 f 10 januari 2006 Voor zijn overlijden heeft Joos het H. Sacrament der Zieken ontvangen. Venray, Roosendaal, Sittard, Merselo, Venray, Venray, Horst, Venray, Frans Bouten Zr. Yvonne Bouten Anny en Huub Verstraelen-Bouten Maria f en Kobus f Poels-Bouten Harrie f en Riek Bouten-van Vegchel Jan f en Dien f Bouten-Hendrickx Bertha f en Jan Michels-Bouten Jeu f en Door Bouten-Hagens Neven en nichten Hiept3, 5801 HL Venray De uitvaartdienst zal plaats vinden op zaterdag 14 januari om 10.30 uur in de dekenale Petrus' Bandenkerk (Grote kerk) te Venray. Aansluitend begeleiden we Joos naar zijn laatste nistplaats op begraafplaats Boschhuizen. Vrijdag is om 19.15 uur de avondwake in genoemde kerk. Joos is opgebaard in het rouwcentnim naast het zie kenhuis te Venray waar u vrijdag van 16.30 tot 17.15 uur persoonlijk afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zonder te klagen heeft hij moedig gestreden, alles in het leven vond hij zo fijn, gfThij zei vaak: 't is goed hoor in een leven vol liefde, werken en iN» zorgen. Zo leeft hij in onze herinnering voort. Met grote bewondering voor zijn manier van leven en met respect voor zijn vermogen om alles te aanvaarden zoals het komen zou hebben wij verdrietig afscheid genomen van echtgenoot van Fonza Peeters 17 november 1930 t 9 januari 2006 Oostrum, Fonza van Horck-Peeters Apeldoorn, Petra en Louis Brentjens-van Horck Ischa en Maartje Main fArg.J, Yuri Swolgen, Wim en Jacqueline van Horck-Huijs Cas, Sieta Velp (Gld.Geert van Horck en Yvonne Jansen Ragna, Jiska Lisserbroek, Astrid en Jan Peeters-van Horck Noa, Imre 9 januari 2006. Geysterseweg 5a, 5807 AT Oostrum. De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 14 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte in Oostrum, waarna wij hem begeleiden naar het crematorium in Venlo-Blerick. Wij zullen vader bijzonder gedenken tijdens de avondwake op vrijdag 13 januari om 19.00 uur in voornoemde kerk. Hieraan voorafgaand kunt u van 18.00 uur tot 18.45 uur persoonlijk afscheid van hem nemen in het rouwcentnim naast het ziekenhuis VieCuri te Venray. Voor beide diensten bent u in de gelegenheid om schriftelijk te condoleren. In plaats van bloemen heeft vader liever een gift voor het Koningin Wilhelmina Fonds of de Nederlandse Hartstichting. Daartoe zijn in de kerk en in het crematorium collectebussen aanwezig. Nooit "tau-ta" meer. Ischa, Malu, Yuri, Cas, Sieta, Ragna, Jiska, Noa, Imre. Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer. De vader en opa was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Voorbereid, maar toch nog vrij plotseling, is voorzien van het H. Sacrament der Zieken, in het Hof van Sambeek van ons heengegaan mijn onvergetelijke man, ons pap en opa echtgenoot van Annie Rongen-Reijnen Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Vierlingsbeek: Annie Rongen-Reijnen Kinderen en kleinkinderen 8 januari 2006 Merletgaarde 37 5821 BW Vierlingsbeek Op donderdag 12 januari, onze pap zijn verjaardag, heeft de crematie plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Thea was vanaf 1999 als vrijwilligster verbonden aan ons Centrum voor Ouderen "Dc Kemphaan". Zij was een zeer gewaardeerde vrijwilligster die wij zeer zullen missen. Wij wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Centrum voor Ouderen "Dc Kemphaan" 8-1-1996 8-1-2006 Al 10 jaar zonder jou. Dagelijks voelen wij nog de kou. We missen je nog elke dag. Je kunnen voelen, je lieve lach. Het is en zal nooit meer worden zoals toen. Wasje nog maar hier, voor het geven van een nachtzoen. De liefde voor jou blijft altijd bestaan. Het is en blijft moeilijk om zonder jou verder te gaan. Achter elke traan, Schuilt een herinnering aan jou lieve gulle lach, waardoor we verder kunnen gaan. Denise en pap Zandakker 24 5801 DV Venray Burgemeester van Kempenstraat 4 5854 CA Nieuw Bergen Atsr M het groene warenhuis Tel. 0478-588585 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 schrijenpeetersnu 36 14 40, www. alle restauratie Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Zoals een handje pepernoten en een cadeautje op pakjesavond. Steunt u Kinderhulp daarbij? tel 0570-611899 www.kinderhulp.nl glggS»^» Lorbaan 1Veulen, tel. 0478-550653 ma, di, do en vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur Zaterdag van 09.00 tot 16.00 uur D'n tied van resepsiës en boerebrullufte hingt wèr ien de lècht, wij hebbe dor mojje presentjes vur, presiês wa'che zocht. Want mit de vastelaovend is d'r toch niks mojjer as 'n mand, vol gemakt mit grej uut os aege Limburgse land. Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? giro 404040 Qj cd 0570-6! 1899 """l"1 f;*"" www.Hnderhulp.nl KlHOerHulP' W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 Looi lE, Oeffeit, Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur. Zaterdag en andere tijden op afspraak.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 26