I VENRAY tot en met a.s. zondag IJSBAAN KERSTMARKT Zwemmen voor een goed doel Mcqxdo d® M©d® Winteropruiming mode centrum fiiiii# Tbtdlltii Horst E c "05 De Keg beste tafeltennisschool i M Vlakwatercross Kermis Venray 2006: spectaculair hoogtewerk venray St. Lambertusplein 12 Tel. 077-3986464 O) r CD O CD (D O C\J "O 0) O Blz met o.a. Mooi de Mooiste Mode O O CD CO CO Bridge in Venray e.o. wonen raa werkenfraaywinkelenfraayuitgaan fraaj venray Veelkleurig én aantrekkelijk geprijsd! ELKE WEEK NIEUWE COLLEfTïfc I De gehele wintercollectie is nu afgeprijsd tegen ongekend lage prijzen! PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Nieuwjaars aanbieding! Ook in 2006 voor de meest knallende aanbiedingen! PEEL EN MAAS Donderdag 5 januari 2006 - Pagina 17 Laat uw kans niet glippen, alleen gratis is voordeliger! nT co -»— CD CD Bridgesoos De Kemphaan Bridgedrive BC Klavertje Vier BC Harten Drie een abonnement waard BC Common Sense niet ontvangen? Bel 582877! Rooyse VK munckhof KOENEN EN CO ihonuuai IW Venray van de MORTEL F O RTIS BANK verspreidirgsburo "PERIODIEK" Schaeffers Dakbedekkingen B.V. Croup rr GGZcn I de Dilmarhl Tijdens de kerstvakantie hebben ongeveer 25 jeugdige zwemmers in de leeftijd van 8 tot 16 jaar van SPIO en Manta (SG Noord-limburg) samen 300 euro bij elkaar gezwommen ter ondersteuning van een sportproject voor jeugdige sporters in het buitenland. Dankzij medewerking van zwembad de Sprank in Venray en de Asseldonck in Bergen konden ze gedurende twee dagen in de avonduren twee uur lang gebruik maken van het zwembad. Dit jaar werd er door de zwemmers niet deelgenomen aan de jaarlijkse Swimmeet in Maastricht maar werd er gekozen voor een goed doel. Door de startgelden van deze wedstrijd uit te sparen en het gesponsorde zwemwater konden ze dit bedrag bij elkaar leggen. mode er schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen i— c CD CO v -ti CD -t— O i— O) (D Cl) Sportnieuws -info Basisschool De Keg is winnaar geworden van de SUMMA/Red Stars basisscholenkampioenschappen tafel tennis. De Keg won met 24 punten het scholenkampioenschap voor Pet rus Banden (16 punten) en De Hom mel (13 punten). Naast de kampioen schappen konden de deelnemers en het publiek genieten van verschillen de demonstraties van tafeltennissers van Red Stars. Er deden 160 spelers en speelsters mee van veertien basis scholen uit Venray-centrum, Oirlo, Oostrum, Leunen en Vredepeel. De uitslagen waren als volgt: Jongens groep B hoofdronde 1. Tom Kessels (De Keg) 2. Sener Ari (De Hommel); verliezersronde 1. Daan Hendriks (De Kruudwis) 2. Nils Vleuren (De Vlaswei) Jongens groep 7 hoofdronde 1. 160 Jongens en meisjes deden mee aan de basisscholenkampioenschap pen tafeltennis van Red Stars. Sydney Loonen (De Landweert) 2. Maarten Peters (Maria-Oirlo); verlie zersronde 1Bart Sanders (De Hom mel) 2. Thijn Ruhl (Meulebeek-Oos- trum) Jongens groep 6 hoofdronde 1. Guido Pop (Petrus Banden) 2. Sten Jacobs (De Meent-Leunen); verliezers ronde 1Olivier Pop (Petrus Banden) 2. Koen Mulders (Meulebeek-Oos- trum) Jongens groep 5 hoofdronde 1. Abe Stiphout (De Keg) 2. Youp Caris (De Keg); verliezersronde 1Finn Vul- lings (De Keg) 2. Pim Buthker (De Meent-Leunen) Jongens groep 2, 3 en 4 hoofdron de 1Ruben van de Waerden (Petrus Banden) 2. Houssin Hlimi (De Bon gerd); verliezersronde 1. Mohamed Tamini (gast uit Frankrijk) 2. Kay Ver haag (De Hommel). Coördinatiecircuit groepen 2, 3 en 4 (jongens en meisjes): 1. Daan Weys (Petrus Banden 20 punten), 2. Kay Verhaag (De Hommel 23), 3. Houssin Hlimi (De Bongerd 24) en Roel Kes sels (De Keg 24). Summa/Red Stars-leden: 1. Erwin Stoef (Petrus Banden) 2. Marieke van den Munckhof (De Keg) Meisjes groep 8 hoofdronde 1. Coby Aiaerds (Maria-Oirlo) 2. Marlou Vriens (Maria-Oirlo); verliezersronde 1. Veronne Rutten (De Kruudwis) 2. Amanda Buthker (De Meent-Leunen) Meisjes groep 7 hoofdronde 1. Myrthe Moorrees (Coninxhof) 2. Siree van Vliet (De Keg); verliezers ronde 1. Bianca Jenniskens (Coninx hof) 2. Evelien Leenders (De Keg) Meisjes groep 6 hoofdronde 1. Lynn Martens (Petrus Banden) 2. Tessa Vorstenbos (Petrus Banden); verliezersronde 1Ilse Geven (Maria- Oirlo) 2. Famke Jansen (De Vlaswei) Meisjes groep 5 hoofdronde 1. Annika Jenniskens (Coninxhof) 2. Daphne de Beer (De Vlaswei); verlie zersronde 1. Gilian Schotborg (De Vlaswei) 2. Laurie Nelissen (Maria- Oirlo) Meisjes groepen 2, 3 en 4 hoofd ronde 1Babet Holtappels (De Land weert) 2. Soad Siba (De Bongerd; ver liezersronde 1Elfi Leenders (De Keg) 2. Amy Wientjens (De Keg). De laatste speelmiddag van Bridge soos De Kemphaan is gespeeld. Van wege de vele afzeggingen werd er gespeeld in maar twee lijnen. In rood was de eerste plaats voor Piet Linders en Jac. Huijs met 63,13 procent. De tweede plaats was met 61,88 procent voor Tonny Claessens en Wim Her mans. Derde waren Annie Arts en Riet Dobbe met 58,75 procent. In groen waren met 62,50 procent Jan Janssen en Frans Mertens de win naars, gevolgd door Cis en Jan Selders met 58,33 procent. De derde plaats was met 56,77 procent voor Bettie Janssen en Ali Overbeek. Op De Golfhorst aan de Raamweg in America wordt op zondag 22 janu ari een bridgedrive gehouden. Er zijn diverse mooie prijzen te winnen. De deelnemers worden deze dag tussen 12.00 en 12.30 uur ontvangen. Het bridgen start om 13.00 uur. Men dient zich voor maandag 16 januari in te schrijven. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Willemien Janssen-Jaspers via tel. (077)4664124 of met Nel de Swart via tel. (077)4649070. De laatste vrijbridgeavond van 2005 is met zestien paren in een lijn gespeeld. De winnaars waren Jeanne Korsmit en Leny Spekhorst met 68.15 procent, gevolgd door Wiel en Miny Verhoeven met 65.39 procent. Derde waren Frank Cornelissen en Yorgo Canlo met 61.61 procent. Het nieuwe jaar is begonnen met de eerste zitting van de derde ronde om het clubkampioenschap. In groep A waren Theo Jakobs en Henk Pen- ninx de winnaars met 59.23 procent, gevolgd door Harrie Arts en Anneke Schoonbeek met 54.46 procent. Derde waren Annie v.d. Munckhof en Jan Simons met 53.87 procent. In groep B waren Jos van Soest en Wim Vervuurt de besten met 58.53 procent. Francien Haegens en Mien Kuenen bezetten de tweede plek met 57.50 procent en Toon Claessens en Truus van Vegchel waren derde met 55.83 procent. Volgende week de tweede zitting van de derde ronde. Bridgeclub Common Sense heeft een nieuwjaarsbridge gehouden. In rood waren met 70,63 procent Annie en Onnic Karagozyan de winnaars. De tweede plaats was voor Jeanne Korsmit en Jac. Huijs met 70 procent. De derde plaats ging naar Wil Tacken en Sari Hordijk met 55,21 procent. In geel ging de eerste plaats naar twee paren en wel Mariet Backus met Ton Swaghoven en Riet Dobbe met Thea Peters met 53,13 procent. Er was een gedeelde derde plaats met 52,08 procent voor Annelies Rooyak- kers met Martien Verheijen en Diny Steegs met Huub Linders. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Programma zaterdag 7 januari Dames Set Up 4-Rooyse VK 4a. 19.00 Programma maandag 9 januari Dames veteranen Rooyse VK 1-Set Point 1 a. 20.30 VC Tornado 1-Rooyse VK 2 Atletiekvereniging Venray-Regio houdt op zaterdag 28 en zondag 29 januari voor de dertigste keer de Vlak watercross. Men kan zich nu al aan melden voor dit tweedaags evene ment. Op zaterdag 28 januari gaan als eerste de scholieren van de verschil lende basisscholen uit de gehele regio in de Rabobank-scholierenloop strij den voor de verschillende titels in een speciale loop met veel nevenactivitei ten. Inschrijven voor de scholieren loop kan via de basisschool. Om 14.15 uur start deze zaterdag de jaar lijkse loop voor mensen met een ver standelijke beperking. Deze unieke loop gaat over 700 meter. Aanmelden via info@atletiekvenray.nl. Na het suc ces van de vorige jaren, wordt op zaterdag opnieuw een ATB Duatlon (individuele sporters) en RUN-ATB (koppels) gehouden. De organisatie is in samenwerking met de Triatlonver eniging Regio Venray. De loopafstan den bedragen 5.7 en 1.9 kilometer en het fietsen gaat over ongeveer 20 kilo meter. Inschrijven kan via www.twenray.nl. Zondag 29 januari gaan om 10.30 uur de Rabobank-veld- lopen en de KNAU wedstrijden van start. De Vlakwatercross maakt deel uit van het LimBra-crosscircuit, waar aan een achttal Limburgse en Brabant se verenigingen deelnemen. Net als vorige jaren lopen de wedstrijdatleten en de recreanten gezamenlijk een korte en lange cross. Een gezamenlij ke loop van wedstrijdatleten en recre anten, maakt het deelnemersveld veel groter en zo ontstaat er dus meer strijd. Wel zullen afzonderlijke klasse ringen worden opgemaakt voor de diverse categorieën. Om 12.00 uur starten de diverse jeugdlopen. Deze beloven in een aantal categorieën spannend te worden omdat een goede klassering van steeds meer belang wordt nu de laatste wedstrijd in deze competitie aan de beurt komen. Recreanten kunnen zich op zondag 29 januari vanaf 9.30 uur inschrijven. Scholieren, G-atleten en wedstrijdatleten kunnen zich tot 23 januari voorinschrijven of op de wed strijddag tot een half uur voor aan vang van de loop. Scholieren kunnen zich via hun school inschrijven. Inle- veradres: Niessenstraat 5. Inschrijven en informatie over de Run-ATB-Run via www.twenray.nl. De KNAU- lopen kunnen worden aangemeld via het bekende A-formulier. Informatie is verkrijgbaar via tel. (0478)582842 of (0478)631452 of info@atletiekven- ray.nl. Informatie over Run-ATB-Run staat ook op www.twenray.nl. Whiteboard met magnetisch etui, 4 whiteboard- markers, 6 magneten en een boi dwisser. van den bv grotestraat 68 - venray De afgelopen maanden is weer volop aan de kermis 2006 gewerkt. Ook dit jaar heeft de gemeente weer enkele toppers kunnen bemachtigen: de Big Rol ler Ghoster, een grote achtbaan met vier niveaus, de No Limit, een nieuwe attractie voor 2006 waar bij een looping gemaakt wordt met het gevoel van een vrije val en de Extreme, die in 2004 en 2005 ook naar Venray kwam en veel publiek trok. Behalve deze toppers komen er nog meer spectaculaire attracties naar Venray. Eén daarvan is de X-Factory, een attractie die vanaf juli 2005 zijn rondjes draait met op warme dagen een verkoelend watereffect. Ook komt voor het eerst de Superstar, een attractie die over-de-kop gaat naar Venrav. En natuurlijk de welhaast tra ditionele Breakdance. Natuurlijk is dit jaar ook weer aan de kinderen gedacht, behalve de Reis door Tover land zal er een grote glijbaan geplaatst worden. Ook de draaimolen, de baby- sport, een zweefmolen, een bobslee- baan, een vliegtuigmolen, een kinder rad en de mini-cars zullen een plek krijgen op de Venrayse kermis. De overige vermaakzaken zijn de Turbo Polvo. het Thriller soookhuis. het in 2006 nieuwe glazen doolhof Rainfo rest Labyrinth, het Lunapark en de autoscooter. Over de gehele kermis zullen naast de vermaak- en kinderza ken, sfeervolle terrasjes, diverse eet- zaken, balspelen, behendigheids- en gokzaken verspreid staan. Kortom: genoeg volksvermaak, voor jong en oud. In totaal worden 58 attracties geplaatst van 4 tot en met 9 augustus on de Venravse kermis

Peel en Maas | 2006 | | pagina 17